Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
24 sep 2018
Sri Chinmoy 6 uur zaterdag 6 oktober
24 sep 2018
Korte voorbeschouwing en spoorboekje Spartathlon
12 sep 2018
Allgau Ultra en UTMB
11 sep 2018
Wereldkampioenschap 100 km Sveti Martin
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* 31 aug 2013: Thevenard en Bosio winnen UTMB; Chantal van der Geest op weg naar goede klassering
* 30 aug 2013: Greg Nieuwenhuys loopt top-30 in de CCC
* 30 aug 2013: Goede prestatie van Marjolein Bil in de TDS (update)
* 27 aug 2013: RUN Winschoten 14 september; NK 100 km vrouwen? (update)
* 26 aug 2013: Müritzlauf 75 km d.d. 26 augustus 2013
* 26 aug 2013: Valery Moskalenko overleden
* 24 aug 2013: Nieuw parcours record voor Jan Albert Lantink in de Müritzlauf
* 22 aug 2013: Tussenstand M&U Cup na Monschau
* 17 aug 2013: Steven Pauwels wint de Trail des Fantomes voor Huub van Noorden; Marjolein Bil wint bij de vrouwen.
* 12 aug 2013: Nico Serroen wint de Rythm & Run marathon
* 12 aug 2013: Ralf Preibisch en Lydia Doornbos winnen de Monschau Ultralauf/Swiss Irontrail
* 4 aug 2013: Rhythm 'n' Run marathon op 11 augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Augustus 2013
 
Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=2122393

Cupkalender: zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=1968036

Vragen en of opmerkingen mailen naar: rudy.van.daele1@telenet.be

Oproep aan alle lopers: Controleer altijd zorgvuldig of het aantal vermelde wedstrijden klopt.

Tussenstand

PLAATS        NAAM         PUNTEN MAR ULTRA WEDSTR GEBJ GESL NATION   WOONPLAATS

1 Leus Frankie 489 5 4 9 1962 M BEL Herenthout
2 Van Daele Rudy 469,4 5 5 10 1962 M BEL Sint-Niklaas
3 De Jaeger-Braet Luc 462,2 6 4 10 1957 M BEL Watervliet
4 Driesen Wim 450,8 4 4 8 1967 M BEL Beerse
5 Idrissi Mo 436,6 2 7 9 1952 m NED Heemskerk
6 Lathouwers Gust 436,4 3 6 9 1954 M BEL Zutendaal
7 Lempers Jos 435,8 3 5 8 1957 M NED Landgraaf
8 Bus Sjaak 424,6 3 5 8 1955 m NED Raamsdonksveer
9 Senaeve Walter 414,3 4 4 8 1960 m BEL Sint-Niklaas
10 Vandenweghe Juan 414,2 3 6 9 1979 M BEL Menen
11 Watthy Johan 412,8 3 4 7 1967 M BEL Gistel
12 Haan John 411,7 3 5 8 1958 M NED Landgraaf
13 Meers Vincent 403,6 6 3 9 1973 M BEL Gentbrugge
14 Bemong Marc 383,1 3 4 7 1948 M BEL Tielt-Winge
15 Dops Ghislain 369,1 2 4 6 1955 M BEL Lanaken   
16 De Keyser Gust 366,5 2 5 7 1948 m BEL Vlezenbeek
17 Preibisch Ralf 366,4 2 3 5 1962 M NED Halsteren
18 Vandebeek Patrick 360,7 4 3 7 1974 M BEL Aarschot
19 Palmans Peter 358,3 4 2 6 1962 M BEL Neerpelt
20 Van De Poel Wilfried 353,8 2 4 6 1957 m BEL Serskamp
21 Mertens Gert 353,7 2 3 5 1964 M BEL Schoten
22 Dierx Wilma 344 1 3 4 1966 v NED Amsterdam
23 Okkersen Henry 341,7 4 1 5 1945 M NED Schimmert
24 Beernaert Veerle 333 1 4 5 1969 V BEL Bissegem
25 Blyaert Marc 330,6 3 4 7 1958 M BEL Merchtem
26 Gerlo Luc 327 3 3 6 1956 M BEL Temse-Elversele
27 Schellingerhout Remco 320,5 2 2 4 1971 m NED Gastel
28 De Petter Peter 320 1 3 4 1963 m BEL Oudegem
29 Van Samang Ann 314 4 4 8 1970 v BEL Brugge
30 Bodelier Hein 309,9 1 4 5 1948 M NED Landgraaf
31 Vanhole Yves 307,2 2 3 5 1965 M BEL Appels
32 Bogaert Johan 306,5 1 3 4 1961 M Bel Dendermonde
33 Van Dijk Adrie 305,5 1 3 4 1954 m NED Paterswolde
34 Van Der Logt Paul 298,4 5 1 6 1963 m NED Hellevoetsluis
35 Annegarn Els 294,7 3 2 5 1956 V NED Amsterdam
36 Claereboudt Jan 292,5 3 1 4 1962 M BEL Lint
37 Roodenburg Andy 288,5 2 2 4 1971 M NED Rotterdam
38 Bock Bob 283,1 3 3 6 1955 M NED Amsterdam
39 Van Schooten Kenneth 282,4 4 2 6 1968 M NLD Mariakerke
40 Doornbos Lydia 281 1 3 4 1978 v NED Appingedam
41 Goossens Philip 280,5 2 2 4 1960 M BEL Stekene
42 Derudder Henk 280,3 1 5 6 1968 M BEL Ichtegem
43 Haustrate Fred 280,3 2 3 5 1966 M BEL Pipaix  
44 Debacker Dieter 280 1 3 4 1970 M BEL Wingene
45 Lundgren Tobias 279,5 2 2 4 1973 m SWE Amsterdam
46 Meijer Albert 274,5 1 3 4 1959 M NED Hoofddorp
47 Deschodt Samantha 267,1 2 3 5 1969 V BEL Geluwe
48 Kasanardjo Endymion 265 1 3 4 1969 m NED Eindhoven
49 Van Der Heijden Rudy 259,5 2 2 4 1969 m NED Grave
50 Vandewal Jacques 257,5 2 2 4 1952 M BEL Dilsen-Stokkem
51 Papanikitas Marc 256,5 2 1 3 1967 M BEL Mortsel
52 Boussemaere Roland 250,5 1 2 3 1946 M BEL Knokke-Heist
53 Bolte Jelle 249,5 2 2 4 1963 M NED Rotterdam
54 Decock Wouter 247 1 2 3 1983 M BEL ASSA
55 Hoornaert Filip 238 3 1 4 1962 m BEL Eeklo
56 Leroy Theo 233,5 1 2 3 1956 M BEL Beverst
57 Verhaeghe Christophe 233,5 1 2 3 1975 M BEL Zwijnaarde
58 Dendal Didier 232,5 1 2 3 1963 M BEL Liege 2
59 THYS RONNY 232,5 3 0 3 1963 m BEL Hasselt
60 Lagae Philippe 229,5 2 2 4 1965 m BEL Bissegem
61 Van Der Geest Chantal 229,5 1 2 3 1977 V NLD Utrecht
62 Ysebaert Bart 227,5 1 2 3 1978 M BEL Assebroek
63 Pattyn Dominique 227 1 2 3 1969 M BEL Ingelmunster
64 Smet Bart 2 224 2 1 3 1973 M BEL
65 Bouman Thomas 223,5 0 3 3 1967 M BEL Gent
66 Van Der Heyden Willem 223,5 2 1 3 1951 M BEL Kieldrecht
67 Maes Luc 222,5 1 2 3 1952 M BEL Meulebeke
68 Top Egbert 222,5 1 2 3 1965 m NED Tolbert
69 Claeys Kristof 221 1 4 5 1979 M BEL Geluwe
70 Snoeks Jos 220,5 2 1 3 1961 M BEL Eksel
71 Verhaege Olivier 219 1 2 3 1980 M BEL Zomergem
72 Burgers Arend 216 1 2 3 1963 m NED Deventer
73 Janssens Heidi 213 2 1 3 1975 V NED Eernegem
74 Nelsen Ferdinand 211,5 2 1 3 1950 m BEL Bonheiden
75 Schepers Joeri 208,5 2 2 4 1971 M BEL Aalter
76 Stevens Ilse 208,5 2 1 3 1977 v BEL Aalst
77 van Avesaath Lianne 206,5 1 2 3 1966 v NED Herten
78 Coussée Koenraad 205 0 3 3 1963 M BEL Lichtervelde
79 Verbeke Eduard 204 1 2 3 1951 M BEL Brussel
80 Terlouw Cor 202,5 0 3 3 1963 M NLD Bergambacht
81 Adriaenssens Dirk 200,5 1 2 3 1956 M BEL Sint-Niklaas
82 Spoelstra Francis 200 3 1 4 1956 M NED Leiden
83 Ooms Martijn 197 1 2 3 1977 M NLD Zwolle
84 Thielman Gert 190 1 2 3 1973 M BEL Temse
85 Vlassak Wilbert 184,5 0 3 3 1976 M NED Budel
86 Krijnen Herman 182 0 3 3 1960 M NED zundert
87 Flies Dirk 178,5 2 1 3 1959 M BEL Essen
88 Peeters Benny 177,5 1 2 3 1965 M BEL Lanaken
89 Ambuhl Vincent 167 2 1 3 1968 M BEL Bruxelles
90 Hufkens Louis 162 3 0 3 1950 M BEL Grobbendonk
91 Kint Lucas 153,5 3 0 3 1961 m NED Middelburg
92 Cloosterman Theo 148,5 1 2 3 1957 m NED Veldhoven
93 Vansteenkiste Koen 147,5 1 2 3 1962 m BEL Gistel
94 Cooremans Sven 142 5 0 5 1974 M BEL Westmalle
95 Vanstraelen Geert 129 2 1 3 1964 m BEL Temse



Hoewel aan deze tussenstand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens. Rudy Van Daele: rudy.van.daele1@telenet.be

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]