Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
14 sep 2019
Nog 2 Nederlandse records bij de vrouwen 100 km
14 sep 2019
Uitslag Nederlands Kampioenschap 100 km
14 sep 2019
Hinke Schokker wint de RUN met nieuw Nederlands record!
14 sep 2019
Matteo Lucchese wint de RUN Winschoten 100 km
Nieuws in 2019
* September
* 14 sep 2019: Nog 2 Nederlandse records bij de vrouwen 100 km
* 14 sep 2019: Uitslag Nederlands Kampioenschap 100 km
* 14 sep 2019: Hinke Schokker wint de RUN met nieuw Nederlands record!
* 14 sep 2019: Matteo Lucchese wint de RUN Winschoten 100 km
* 14 sep 2019: Tussenstanden NK 100 km
* 14 sep 2019: Prachtige 50 km tijden in Winschoten (met link naar de einduitslag)
* 9 sep 2019: Voorbeschouwing RUN Winschoten 2019
* 6 sep 2019: WK 50 km Brasov, kort verslag
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Juni 2001
 

22nd INTERNATIONAL CROON 24 HOURS RACE 2001

IAU EUROPEAN CHALLENGE 2001
COUNTRY TEAMS
APELDOORN, THE NETHERLANDS
MAY 25-26, 2001
FINAL CLASSIFICATION


MEN TEAMS

RankStartinName athlete Federation country age classDistance iTotal best

1 12 KURBATOV, VLADIMIR ARAF RUSLAND 42 M40 252,8014
8 ANISIMOV, EVGENII 33 Msen 248,6620
9 ABZALILOV, TIMUR 42 M40 228,7454 730,2088
13 EMANOV, VASSILI 31 M50 201,9106
7 KAZANTSEV, ANDREI 38 Msen 99,1080
10 KONSTANTINOV, VALERII 38 Msen 97,4562

2 26 LUKAS, JENS DLV DUITSLAND 35 Msen 258,9078
28 DUDACY, GERALD 46 M45 232,5050
30 Graf, K. 50 M50 227,0336 718,4464
29 DUTZ, SIGURD 48 M45 225,3458
32 MÜCKE, DIETMAR 39 Msen 216,0240
27 KARL, HUBERT 43 M40 202,2706

3 4 GRANIER, MAX FFA FRANKRIJK 50 M50 240,4280
5 LEBON, LOÏC 42 M40 238,7292
3 MALLEREAU, ALAIN 41 M40 216,6568 695,8140
2 GUYOMARCH, JEAN-PIERRE 47 M45 176,7426
1 PRUAL, ALAIN 41 M40 85,8936

4 20 BECKERS, PAUL KBAB BELGIË 38 Msen 260,5596
25 VEKEMANS, ALFONS 50 M50 222,2342
23 PONCHELET, ALAIN 34 Msen 206,5580 689,3518
21 DAMMEKENS, WILSON 48 M45 165,8090
24 TAELMAN, LUCIEN 43 M40 128,8404
22 MEIRLAEN, MARC 41 M40 72,6792

5 48 TARASCIO, VINCENZO IUTA ITALIË 42 M40 225,8998
50 FACCHINETTI, REMO 49 M45 200,2058
47 MAZZEO, ANTONIO 49 M45 196,2174 622,3230
49 CASTAGNOLI, MARIO 56 M50 188,6662
51 SCUKA, SILVIO 46 M45 186,1166

6 34 HRYBAYEDAU, MIKALAI BELARUS ATHLETIC FED. WIT RUSLAND 40 M40 210,5176
35 RYSIK, YAUHUNI 49 M45 201,8246
36 BYKAU, ALEH 45 M45 189,1962 601,5384
37 LAPUTS, ANATOLY 45 M45 74,3310

7 116 EPSKAMP, WIM KNAU NEDERLAND 47 M45 208,1268
115 DRIESUM, FEIKE VAN 48 M45 187,4154
122 SIMBULA, LUIGI 43 M40 186,5026 582,0448
128 ZOUTMAN, RUT 42 M40 184,0748
125 WEIJDE, JAN VAN DER 56 M50 182,0050

8 46 DVORACEK, VLASTIMIL CAS TSJECHIË 42 M40 196,6412
45 SOLNICKA, PETR 41 M40 193,3376
41 SKORPIL, MILOS 46 M45 189,0142 578,9930
42 SOUREK, JAN 28 Msen 182,4070
72 PSUTKA, ROMAN 38 Msen 145,3246
43 ONDRUS, JAN 46 M45 140,3412

9 66 KISS, ZOLTAN HUNGARIAN ATHLETIC ASS. HONGARIJE 32 Msen 202,4496
65 FENDRIK, LASZLO 42 M40 190,5010
64 LUDVIG, ANTAL 41 M40 152,1496 545,1002
67 HORVATH, JENO 34 Msen 120,5814

10 14 SICHEL, WILLIAM UK:ATHLETICS GREAT BRITAIN 47 M45 200,5998
15 STOTT, ADRIAN 46 M45 182,8250
16 HILL, WALTER 31 Msen 150,5118 533,9366

11 57 MACHERZYNSKI, CZESLAW POLISH ATHLETIC ASS. POLEN 45 M45 186,5476
58 BOGDANOWICZ, ZBIGNIEW 43 M40 174,6230
56 JAKUBIK, AUGUST 42 M40 155,7962 516,9668

12 59 HRMO, LUBOMIR SAU SLOWAKIJE 40 M40 120,5814
60 FURIN, MILAN 51 M50 84,2418
61 BUJNAK, JAN 39 Msen 69,3756 274,1988


22nd INTERNATIONAL CROON 24 HOURS RACE 2001

IAU EUROPEAN CHALLENGE 2001
COUNTRY TEAMS
APELDOORN, THE NETHERLANDS
MAY 25-26, 2001
FINAL CLASSIFICATION


WOMEN TEAMS

RankStartinName athlete Federation country age classDistance iTotal best

1 141 REUTOVITCH, IRINA ARAF RUSLAND 51 V50 226,6346
142 KOVAL, IRINA 42 V40 222,6502
143 PALTSEVA, RIMMA 52 V45 190,0330 639,3178

2 147 BACKHAUS, HELGA DLV DUITSLAND 48 V45 212,6924
148 ALTER, JULIA 29 Vsen 208,1768
150 HAUSMANN, MARTINA 41 V40 195,2504 616,1196
149 PAWZIK, HEIKE 37 V35 192,3598
151 BULLIG, CORNELIA 41 V40 170,8704

3 155 SEMUR, JOELLE FFA FRANKRIJK 40 V40 197,2782
158 LE CERF, CHRISTIANE 50 V50 187,3724
156 MUSY, COLETTE 42 V40 184,5348 569,1854
157 MAYERAS-BERTRAND, MARIE 41 V40 102,4116

4 161 NARDIN, MARIA TERESA IUTA ITALIË 51 V50 183,7108
163 ZOBOLI, ELVIRA 35 V35 178,0086
162 SATTA, MARINELLA 44 V40 147,1342 508,8536


The results are brought about by co-operation with: ChampionChip
©BAKS PRODUCTIONS, APELDOORN 2001. Applications developed by J.P.M. Baks, tel.: 0(031)55 366 29 49.
E-mail address: baks24uur@chello.nl


Anton Smeets
a.smeets@trouwweb.nl 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]