Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
15 okt 2017
Uitslagen weekend 13-15 oktober
15 okt 2017
Nederlands Record marathon Abdi Nageeye
12 okt 2017
Allertijdenlijst NL vrouwen 100 km < 10 uur
10 okt 2017
Programma Funrunner voor 2018 en het restant van 2017
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
* December
* November
* Oktober
* September
* 29 sep 2013: Belgisch kampioenschap marathon
* 29 sep 2013: Nieuw wereldrecord Wilson Kipsang in de Berlijn marathon
* 28 sep 2013: Spartathlon finishers uit Nederland en België (update)
* 28 sep 2013: Doorkomsten na 227 km (met Jeroen Renes gedeeld 7e)
* 28 sep 2013: Joao Oliveira wint de Spartathlon 2013
* 28 sep 2013: Jeroen Renes op 195 en Wilma Dierx op 172 km
* 28 sep 2013: Op weg naar de finish in Sparta, Jan Albert Lantink stapt uit
* 28 sep 2013: Doorkomst Tegea 195 km
* 27 sep 2013: Van Nestani naar Tegea
* 27 sep 2013: Doorkomst Nestani 172 km
* 27 sep 2013: Over de Sangas Pas naar Nestani
* 27 sep 2013: Doorkomst checkpunt voet Sangas pas 159 km
* 27 sep 2013: Op weg naar de voet van de Sangas pas
* 27 sep 2013: Doorkomst Nemea 123 km
* 27 sep 2013: Op weg naar Nemea
* 27 sep 2013: Doorkomst Corinth 81 km
* 27 sep 2013: Lantink en Morton op kop op 74 km
* 27 sep 2013: JAL en Mike Morton op kop in Spartathlon
* 26 sep 2013: Tussenstand M&U Cup na Hilvarenbeek
* 24 sep 2013: Ultraloop-Vrede's marathon Den Haag
* 24 sep 2013: Voorbeschouwing Spartathlon 2013
* 24 sep 2013: Sri Chinmoy Self Transcendence 6 uur: zaterdag 5 oktober
* 19 sep 2013: Dreamtime Marathon op zondag 27 oktober 2013
* 14 sep 2013: Daverend slot NK: Dave Boone wint!
* 14 sep 2013: Prachtige winnaar bij de RUN Winschoten
* 14 sep 2013: Spannend NK 100 km in Winschoten
* 14 sep 2013: Harm Sengers debuteert met overwinning RUN 50 km
* 14 sep 2013: RUN van start in uitstekend loopweer
* 11 sep 2013: Rennen voor je leven (VK 31/7)
* 8 sep 2013: Jeroen Renes wint 12 uur van Glenmore
* 7 sep 2013: RUN 2013
* 1 sep 2013: Monnikentocht en Tartan6uurse goed verlopen
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2013
 
Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=2122393

Cupkalender: zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=1968036

Vragen en of opmerkingen mailen naar: rudy.van.daele1@telenet.be

Oproep aan alle lopers: Controleer altijd zorgvuldig of het aantal vermelde wedstrijden klopt.

Tussenstand

PLAATS        NAAM         PUNTEN MAR ULTRAWEDSTR GEBJ GESLNATION       WOONPLAATS

1 Leus Frankie 505,8 6 4 10 1962 M BEL Herenthout
2 Van Daele Rudy 488,5 6 5 11 1962 M BEL Sint-Niklaas
3 Watthy Johan 474,4 5 4 9 1967 M BEL Gistel
4 Idrissi Mo 472,7 3 8 11 1952 M NED Heemskerk
5 Lempers Jos 469,5 5 5 10 1957 M NED Landgraaf
6 Driesen Wim 467,1 5 4 9 1967 M BEL Beerse
7 De Jaeger-Braet Luc 462,2 6 4 10 1957 M BEL Watervliet
8 Lathouwers Gust 451,1 4 6 10 1954 M BEL Zutendaal
9 Bemong Marc 450,2 5 4 9 1948 M BEL Tielt-Winge
10 Bus Sjaak 442,7 4 5 9 1955 M NED Raamsdonksveer
11 Haan John 439,9 5 5 10 1958 M NED Landgraaf
12 Senaeve Walter 432,6 5 4 9 1960 M BEL Sint-Niklaas
13 Vandenweghe Juan 431,4 4 6 10 1979 M BEL Menen
14 Vandebeek Patrick 421,4 6 3 9 1974 M BEL Aarschot
15 Mertens Gert 420,2 3 4 7 1964 M BEL Schoten
16 De Keyser Gust 409 3 5 8 1948 M BEL Vlezenbeek
17 Meers Vincent 403,6 6 3 9 1973 M BEL Gentbrugge
18 Preibisch Ralf 384,1 3 3 6 1962 M NED Halsteren
19 Okkersen Henry 377,1 6 1 7 1945 M NED Schimmert
20 Doornbos Lydia 369,8 2 4 6 1978 W NED Appingedam
21 Van De Poel Wilfried 369,2 3 4 7 1957 M BEL Serskamp
22 Dops Ghislain 369,1 2 4 6 1955 M BEL Lanaken   
23 Blyaert Marc 366,7 4 4 8 1958 M BEL Merchtem
24 Palmans Peter 358,3 4 2 6 1962 M BEL Neerpelt
25 Dierx Wilma 344 1 3 4 1966 W NED Amsterdam
26 Gerlo Luc 343,3 4 3 7 1956 M BEL Temse-Elversele
27 Bodelier Hein 341,8 1 5 6 1948 M NED Landgraaf
28 Bock Bob 338,1 5 3 8 1955 M NED Amsterdam
29 Van Samang Ann 335,9 6 4 10 1970 W BEL Brugge
30 Beernaert Veerle 333 1 4 5 1969 W BEL Bissegem
31 Boussemaere Roland 333 2 2 4 1946 M BEL Knokke-Heist
32 Claereboudt Jan 325,5 5 1 6 1962 M BEL Lint
33 Kasanardjo Endymion 322,9 1 4 5 1969 M NED Eindhoven
34 Schellingerhout Remco 320,5 2 2 4 1971 M NED Gastel
35 De Petter Peter 320 1 3 4 1963 M BEL Oudegem
36 Roodenburg Andy 315,6 2 3 5 1971 M NED Rotterdam
37 Lundgren Tobias 314,7 3 3 6 1973 M NED Amsterdam
38 Annegarn Els 313,1 3 3 6 1956 W NED Amsterdam
39 Vanhole Yves 307,2 2 3 5 1965 M BEL Appels
40 Bogaert Johan 306,5 1 3 4 1961 M BEL Dendermonde
41 Van Dijk Adrie 305,5 1 3 4 1954 M NED Paterswolde
42 van der Logt Paul 298,4 5 1 6 1963 M NED Hellevoetsluis
43 Van Schooten Kenneth 282,4 4 2 6 1968 M NED Mariakerke
44 Goossens Philip 280,5 2 2 4 1960 M BEL Stekene
45 Derudder Henk 280,3 1 5 6 1968 M BEL Ichtegem
46 Haustrate Fred 280,3 2 3 5 1966 M BEL Pipaix  
47 Debacker Dieter 280 1 3 4 1970 M BEL Wingene
48 Van Der Heijden Rudy 279,7 3 2 5 1969 M NED Grave
49 Vandewal Jacques 275,4 3 2 5 1952 M BEL Dilsen-Stokkem
50 Meijer Albert 274,5 1 3 4 1959 M NED Hoofddorp
51 Deschodt Samantha 267,1 2 3 5 1969 W BEL Geluwe
52 Papanikitas Marc 256,5 2 1 3 1967 M BEL Mortsel
53 Graf Karl 256 0 3 3 1950 M DUI Vfb Alemannia Pfalzdorf
54 Bouckhuyt Matthew 252,5 1 2 3 1983 M BEL Lier
55 Kaminsky Peter 252 0 3 3 1977 M DUI Emsdetten
56 Boersma Robert 251 0 3 3 1968 M NED Purmerend
57 Hille Monika 250,5 0 3 3 1953 W NED Almere
58 Bolte Jelle 249,5 2 2 4 1963 M NED Rotterdam
59 Boone Dave 248,5 2 1 3 1988 M NED Kruiningen
60 Decock Wouter 247 1 2 3 1983 M BEL ASSA
61 Hoornaert Filip 238 3 1 4 1962 M BEL Eeklo
62 Jurriaans Hans 237,5 0 3 3 1969 M NED Tegelen
63 Leroy Theo 233,5 1 2 3 1956 M BEL Beverst
64 Schuurman Anton 233,5 1 2 3 1936 M NED Amsterdam
65 Verhaeghe Christophe 233,5 1 2 3 1975 M BEL Zwijnaarde
66 Dendal Didier 232,5 1 2 3 1963 M BEL Liege 2
67 Thys Ronny 232,5 3 0 3 1963 M BEL Hasselt
68 Castricum Marc 232 0 3 3 1973 M NED Heemskerk
69 Lagae Philippe 229,5 2 2 4 1965 M BEL Bissegem
70 Van Der Geest Chantal 229,5 1 2 3 1977 W NED Utrecht
71 Ysebaert Bart 227,5 1 2 3 1978 M BEL Assebroek
72 Otto Edwin 227 0 3 3 1970 M NED Purmerend
73 Pattyn Dominique 227 1 2 3 1969 M BEL Ingelmunster
74 Hogentoren Wim 226,5 3 0 3 1957 M NED Vught
75 Smet Bart 2 224 2 1 3 1973 M BEL
76 Bouman Thomas 223,5 0 3 3 1967 M BEL Gent
77 Van Der Heyden Willem 223,5 2 1 3 1951 M BEL Kieldrecht
78 Maes Luc 222,5 1 2 3 1952 M BEL Meulebeke
79 Top Egbert 222,5 1 2 3 1965 M NED Tolbert
80 Claeys Kristof 221 1 4 5 1979 M BEL Geluwe
81 Muijrers Pierre 220,5 3 0 3 1948 M DUI STB Landgraaf
82 Snoeks Jos 220,5 2 1 3 1961 M BEL Eksel
83 Abee Dick 219 1 2 3 1959 M NED Winschoten
84 Verhaege Olivier 219 1 2 3 1980 M BEL Zomergem
85 Vlasveld Ton 219 3 0 3 1964 M NED Almere
86 Burgers Arend 216 1 2 3 1963 M NED Deventer
87 de Vries Bennie 215 0 3 3 1965 M NED Stadskanaal
88 Verhoef Ruud 215 2 1 3 1960 M NED Utrecht
89 Spoelstra Francis 214,1 4 1 5 1956 M NED Leiden
90 Oosterhoff Egbert 214 1 2 3 1965 M NED Winschoten
91 Janssens Heidi 213 2 1 3 1975 W NED Eernegem
92 Nelsen Ferdinand 211,5 2 1 3 1950 M BEL Bonheiden
93 Dix Warren 210 2 1 3 1967 M NED Krimpen aan den IJss
94 Schepers Joeri 208,5 2 2 4 1971 M BEL Aalter
95 Stevens Ilse 208,5 2 1 3 1977 W BEL Aalst
96 van Avesaath Lianne 206,5 1 2 3 1966 W NED Herten
97 Wuestenenk Wim 206 3 0 3 1956 M NED Creil
98 Coussée Koenraad 205 0 3 3 1963 M BEL Lichtervelde
99 Verbeke Eduard 204 1 2 3 1951 M BEL Brussel
100 Mik Gerik 202,5 0 3 3 1960 M NED Sint Annen
101 Terlouw Cor 202,5 0 3 3 1963 M NED Bergambacht
102 Kasandikromo Jessey 202 3 0 3 1977 M NED Teteringen
103 Adriaenssens Dirk 200,5 1 2 3 1956 M BEL Sint-Niklaas
104 Kleine Roel 197 2 1 3 1966 M NED Hoogeveen
105 Kranghand Wessel 197 2 1 3 1966 M DUI HAC 63
106 Ooms Martijn 197 1 2 3 1977 M NED Zwolle
107 Spooren Chris 195 3 0 3 1946 M BEL Overpelt
108 Thielman Gert 190 1 2 3 1973 M BEL Temse
109 Boekestijn Leonard 188,5 3 0 3 1958 M NED De Lier
110 Vlassak Wilbert 184,5 0 3 3 1976 M NED Budel
111 Henneman Vanessa 183 1 2 3 1973 W BEL Diepenbeek
112 Krijnen Herman 182 0 3 3 1960 M NED zundert
113 Flies Dirk 178,5 2 1 3 1959 M BEL Essen
114 Peeters Benny 177,5 1 2 3 1965 M BEL Lanaken
115 Völker Manfred 171 1 2 3 2000 M DUI Sulingen
116 Ambuhl Vincent 167 2 1 3 1968 M BEL Bruxelles
117 Hufkens Louis 162 3 0 3 1950 M BEL Grobbendonk
118 Cooremans Sven 154,9 6 0 6 1974 M BEL Westmalle
119 Kint Lucas 153,5 3 0 3 1961 M NED Middelburg
120 Schipper Sjaak 151 1 2 3 1948 M NED Groningen
121 Cloosterman Theo 148,5 1 2 3 1957 M NED Veldhoven
122 Vansteenkiste Koen 147,5 1 2 3 1962 M BEL Gistel
123 Castelein Tillo 142,5 2 1 3 1949 M BEL Aalter
124 Vanstraelen Geert 129 2 1 3 1964 M BEL Temse



Hoewel aan deze tussenstand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens. Rudy Van Daele: rudy.van.daele1@telenet.be

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]