Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
13 aug 2019
Van hittegolf naar hoosbuien: de laatste week van de Holland Ultra Tour
12 aug 2019
Laatste editie Berg en Dal 12-10-2019
12 aug 2019
Klavertje Vier marathon- en ultraloop 25-8
29 jul 2019
De lopers van de HUT zijn halverwege
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* 30 jun 2001: Voorlopige uitslag Haarlemmermeer 30-6
* 28 jun 2001: Volledige uitslag Nacht van Vlaanderen (marathon)
* 28 jun 2001: Volledige uitslag Nacht van Vlaanderen (100km)
* 27 jun 2001: Startlijst 6 uur van de Haarlemmermeer
* 27 jun 2001: West Highland Way Race 23 juni
* 27 jun 2001: Overnachtingsmogelijkheden
* 26 jun 2001: Midzomeravond Marathon 24-6
* 25 jun 2001: Uitslag 100 km Torhout
* 24 jun 2001: La FORT’iche de Maurienne 21/22-7
* 22 jun 2001: Zes uur van de Haarlemmermeer 2001
* 19 jun 2001: Bijzondere prijzenpot Ultramarathon Cranendonck
* 18 jun 2001: Midzomeravond Marathon, zondag 24 juni
* 18 jun 2001: Tussenstanden en eindstanden Den Haag.
* 18 jun 2001: Goed nieuws
* 18 jun 2001: Gezocht: Hazen voor Eindhoven
* 17 jun 2001: Slecht nieuws
* 17 jun 2001: Uitslag Den Haag 16-6
* 17 jun 2001: Results Steenwerck (FRA) 100K
* 16 jun 2001: Trails in Frankrijk
* 16 jun 2001: Zes uur van de Haarlemmermeer 2001
* 15 jun 2001: IAU Newsletter
* 15 jun 2001: Weert (NED), 26/27-5 Lange afstand wandel weekeind
* 15 jun 2001: Bericht van Martin van Nieuwenhoven
* 12 jun 2001: Biel 100 km (SUI)
* 11 jun 2001: 100 km & 50 km race in Dzintari (LAT)
* 11 jun 2001: Results Doncaster (GBR) 24 hours
* 11 jun 2001: Team results EC 24 hours 2001
* 11 jun 2001: Final results EK 24 uur & open race
* 11 jun 2001: Results 100K te Chavagnes (FRA) > 10 hours
* 11 jun 2001: Results 100K te Chavagnes (FRA) <10 hours
* 8 jun 2001: The Maurienne FORT'iche
* 8 jun 2001: De Nederlandse ultrakalender 2002
* 7 jun 2001: Results, 24H DU FOREZ (FRA)
* 7 jun 2001: Results 24H BRIVE (FRA), 24/25-5
* 6 jun 2001: Voorinschrijvingen 6 Uur van de Haarlemmermeer
* 5 jun 2001: La Fagna Run 2001 (100 km)
* 4 jun 2001: Uitslag van "La Fagna Run"
* 3 jun 2001: Looptip FORT'iche de Maurienne 2001
* 3 jun 2001: Verslag van "La Fagna"
* 2 jun 2001: 100 km trail te Wegnez (BEL)
* 2 jun 2001: A late message from Denmark
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Juni 2001
 
Opnieuw een record aantal deelnemers aan deze 153 kilometer lange trail race. Het parcoursrecord van Wim Epskamp van vorig jaar blijft staan; winnaar Michael Maier had bijna een uur langer nodig dit jaar. Beste Belg is Marc Endels met een tiende plaats. Geen inbreng van Nederlanders dit jaar.


Name Club/Location Time
1 Maier Michael Germany 17:33:32
2 Kearn Dick Compton 18:09:52
3 Wallace Dave Harmeny/Balerno 19:58:44
3 Davidson Brian Citadel/Plymouth 19:58:44
5 Gayter Sharon Cleveland 21:10:13
6 Van Belle Jean-Paul RSA 21:12:48
7 Douglas Allan East Kilbride 21:22:42
8 McEwan Murdo Carnethy 21:31:28
9 Stott Adrian Sri Chimnoy/Edinburgh 21:56:07
10 Endels Marc Belgium 23:11:40
11 Kay Alan Dundee Roadrunners 23:17:45
12 Lucas John 100k Assoc/Surrey 23:28:38
13 Smith Donald Westerlands 23:42:52
14 Rogers Timothy Kenley 23:46:18
15 Anderson Laurie Fife AC 23:48:40
16 Cadger Carol PSH/Perth 24:17:22
17 Hurley John TRA/Jersey 24:30:24
17 Moran Paschal Gains Morton Striders 24:30:24
19 Brawner Caroline RSA 24:38:21
20 Beattie Ian Troon Tortoises 24:50:31
21 Stark Bob Menstrie 25:28:50
22 Walker Pauline Carnegie/Rosyth 25:53:26
23 Drummond Jim Doune/Central 25:57:41
24 Wilson Irene Strathaven 26:00:10
25 Boyce Stephen East Kilbride 26:39:50
25 Shaw Richard Anster Haddie 26:39:50
27 Howes Tony Australia 27:07:07
27 Briggs Mike Carnegie 27:07:07
29 Kuz Lynne Carnegie/Dunfermline 27:45:35
30 Stewart John Lochaber/Fort William 28:23:52
31 Maxwell Adam Dumbarton 29:07:01
31 Haig Graeme Lasswade 29:07:01
33 Jenkins Robert Telford 29:23:30
34 Hensler Kelly HELP/Haddington 32:27:45
35 Cairns Steve Glasgow 32:52:51
36 Stevenson Jim Tranent 32:56:00
36 Murphy Craig Carlisle 32:56:00
38 McCuaig Ian Newark 32:59:00


Zie ook http://www.westhighlandwayrace.org/opening.html met onder andere verhalen van lopers en de uitslagen van alle edities (sinds 1991).

Anton Smeets
a.smeets@trouwweb.nl

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]