Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
13 aug 2019
Van hittegolf naar hoosbuien: de laatste week van de Holland Ultra Tour
12 aug 2019
Laatste editie Berg en Dal 12-10-2019
12 aug 2019
Klavertje Vier marathon- en ultraloop 25-8
29 jul 2019
De lopers van de HUT zijn halverwege
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* 30 jun 2001: Voorlopige uitslag Haarlemmermeer 30-6
* 28 jun 2001: Volledige uitslag Nacht van Vlaanderen (marathon)
* 28 jun 2001: Volledige uitslag Nacht van Vlaanderen (100km)
* 27 jun 2001: Startlijst 6 uur van de Haarlemmermeer
* 27 jun 2001: West Highland Way Race 23 juni
* 27 jun 2001: Overnachtingsmogelijkheden
* 26 jun 2001: Midzomeravond Marathon 24-6
* 25 jun 2001: Uitslag 100 km Torhout
* 24 jun 2001: La FORT’iche de Maurienne 21/22-7
* 22 jun 2001: Zes uur van de Haarlemmermeer 2001
* 19 jun 2001: Bijzondere prijzenpot Ultramarathon Cranendonck
* 18 jun 2001: Midzomeravond Marathon, zondag 24 juni
* 18 jun 2001: Tussenstanden en eindstanden Den Haag.
* 18 jun 2001: Goed nieuws
* 18 jun 2001: Gezocht: Hazen voor Eindhoven
* 17 jun 2001: Slecht nieuws
* 17 jun 2001: Uitslag Den Haag 16-6
* 17 jun 2001: Results Steenwerck (FRA) 100K
* 16 jun 2001: Trails in Frankrijk
* 16 jun 2001: Zes uur van de Haarlemmermeer 2001
* 15 jun 2001: IAU Newsletter
* 15 jun 2001: Weert (NED), 26/27-5 Lange afstand wandel weekeind
* 15 jun 2001: Bericht van Martin van Nieuwenhoven
* 12 jun 2001: Biel 100 km (SUI)
* 11 jun 2001: 100 km & 50 km race in Dzintari (LAT)
* 11 jun 2001: Results Doncaster (GBR) 24 hours
* 11 jun 2001: Team results EC 24 hours 2001
* 11 jun 2001: Final results EK 24 uur & open race
* 11 jun 2001: Results 100K te Chavagnes (FRA) > 10 hours
* 11 jun 2001: Results 100K te Chavagnes (FRA) <10 hours
* 8 jun 2001: The Maurienne FORT'iche
* 8 jun 2001: De Nederlandse ultrakalender 2002
* 7 jun 2001: Results, 24H DU FOREZ (FRA)
* 7 jun 2001: Results 24H BRIVE (FRA), 24/25-5
* 6 jun 2001: Voorinschrijvingen 6 Uur van de Haarlemmermeer
* 5 jun 2001: La Fagna Run 2001 (100 km)
* 4 jun 2001: Uitslag van "La Fagna Run"
* 3 jun 2001: Looptip FORT'iche de Maurienne 2001
* 3 jun 2001: Verslag van "La Fagna"
* 2 jun 2001: 100 km trail te Wegnez (BEL)
* 2 jun 2001: A late message from Denmark
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Juni 2001
 
Uitslag marathon


Rank Nr. Naam Land Gemeente M/F Result
1 3297 Niyonsaba Jean-Paul BUR Landen M 02h19m37s
2 3124 Mory Wim BEL Zottegem M 02h29m02s
3 3090 Sneppe Geert BEL Sint-Kruis M 02h29m28s
4 3307 Plume Christian BEL Zwalm M 02h36m28s
5 3103 Muys Jeroen BEL Koekelare M 02h38m30s
6 3009 Vanderpoorten Miguel BEL Waasmunster M 02h38m57s
7 3109 Sans Robert BEL Lichtervelde M 02h40m52s
8 3112 Decorte Patrick BEL Gistel M 02h42m20s
9 3006 Rommel Joost BEL Veurne M 02h44m29s
10 3008 Huygens Eddy BEL Grimbergen M 02h45m06s
11 3269 De Grande Patrick BEL Sint-Andries M 02h45m20s
12 3020 Bossier Eddy BEL Oudenburg M 02h47m08s
13 3100 Cornu Chris BEL Beernem M 02h47m18s
14 3012 Derycke Ronny BEL Zillebeke M 02h47m50s
15 3023 Lefaible Yvan BEL Alsemberg M 02h50m12s
16 3282 Feliers Eddy BEL Tervuren M 02h50m13s
17 3060 Stockman Boris BEL Drongen M 02h50m43s
18 3107 Balanck Hugo BEL Zedelgem M 02h51m03s
19 3205 Hostens Geert BEL Werken M 02h51m38s
20 3262 Delva Kurt BEL Keiem M 02h52m46s
21 3252 Michiels Ivo BEL Sint-Kruis M 02h52m54s
22 3188 Desmedt Kurt BEL Halle M 02h53m34s
23 3287 Van Reepingen Martin BEL Herzele M 02h54m13s
24 3294 Meert Marcel BEL Ternat M 02h54m39s
25 3095 Declerck Roland BEL Torhout M 02h54m50s
26 3097 Debruyne Andy BEL Ichtegem M 02h55m17s
27 3243 Sonck Dirk BEL Iddergem M 02h55m19s
28 3192 Vanlangendonck Bernard BEL Geluwe M 02h55m22s
29 3299 Deloof Patrick BEL Ooigem M 02h55m56s
30 3070 Dedeyster Patrick BEL Kortemark M 02h56m21s
31 3315 Molemans Patrick BEL Lennik M 02h56m44s
32 3268 D'Haene Olivier BEL Koekelare M 02h57m02s
33 3326 Vanheule Lieven BEL Bellem M 02h57m14s
34 3167 Tielie David FRA Zuydcoote M 02h57m59s
35 3236 De Rouck Roland BEL Herzele M 02h58m17s
36 3119 Vierstraete Wilfried BEL Torhout M 02h58m22s
37 3138 Guennar Hassen ALG Brugge M 02h59m15s
38 3055 Vansevenhant Rudi BEL Kortemark M 02h59m25s
39 3087 De Keyser Marc BEL Adegem M 02h59m37s
40 3114 Devos Danny BEL Torhout M 02h59m38s
41 3054 Gevaert Peter BEL Torhout M 02h59m51s
42 3096 Lust Johan BEL Oostkamp M 03h00m33s
43 3280 Cassiers Freddy BEL Tiegem M 03h00m34s
44 3259 Sergooris Jan BEL Dillbeek M 03h01m05s
45 3129 Declercq Michael BEL Eppegem M 03h01m28s
46 3068 Vanooteghem Hans BEL Erwetegem M 03h01m38s
47 3179 Tack Steven BEL Ichtegem M 03h01m44s
48 3164 Hendriks Tom NED Hoofddorp M 03h01m54s
49 3258 Milants Alain BEL Merchtem M 03h01m57s
50 3015 Adriaenssens Rony BEL Lokeren M 03h02m19s
51 3093 Dubois Pierre BEL Landen M 03h02m47s
52 3238 Debouver Danny BEL Brugge M 03h03m38s
53 3052 Lams Jan BEL Ruddervoorde M 03h04m06s
54 3035 Gelaude Roger BEL Sint-Andries M 03h04m38s
55 3026 Demylle Marc BEL Assebroek M 03h04m39s
56 3247 De Smeytere Mario BEL Moorsele M 03h04m44s
57 3175 Tondeleir Pierre BEL Laarne M 03h05m02s
58 3062 Monkerhey Frans BEL Poperinge M 03h05m03s
59 3122 Vanbeveren Dirk BEL Kortemark M 03h06m14s
60 3084 Leutenez Jean-Marie BEL Kluisbergen M 03h06m19s
61 3111 Debeuf Francky BEL Lichtervelde M 03h07m14s
62 3318 Vandenheede Jaen-Marie BEL Kaster M 03h07m39s
63 3048 D'Hanens Freddy BEL Eeklo M 03h07m47s
64 3221 Decru Marc BEL Lichtervelde M 03h08m00s
65 3144 Stallaert Tim BEL Strombeek M 03h08m29s
66 3251 Heytens Pascal BEL Tielt M 03h09m17s
67 3242 Loos Jerome BEL Blankenberge M 03h09m20s
68 3115 Declerck Guido BEL Torhout M 03h09m27s
69 3142 Dejonckheere Patrick BEL Roeselare M 03h09m44s
70 3176 Van Nevel Frans BEL Brugge M 03h09m50s
71 3050 Vanhoorne Rita BEL Staden F 03h10m26s
72 3224 Bauters Ronny BEL Lembeke M 03h10m28s
73 3141 Cavijn Jean-Philippe BEL Halle M 03h10m32s
74 3197 Decleir Eddy BEL Torhout M 03h10m41s
75 3067 De Leys Frank BEL Destelbergen M 03h10m46s
76 3208 De Wispelaere Bart BEL Gistel M 03h11m13s
77 3065 Cornelis Ely BEL Lokeren M 03h11m24s
78 3069 Christiaens René BEL Serskamp M 03h11m41s
79 3323 De Gelas Emiel BEL Buizingen M 03h11m44s
80 3206 Staelens Geert BEL Eernegem M 03h12m04s
81 3018 Pacque Hans BEL Nieuwpoort M 03h12m52s
82 3003 Heyvaert Rudy BEL Merchtem M 03h13m34s
83 3215 Van Meensel Dieter BEL Hoboken M 03h13m43s
84 3320 Guillemaere Jean Marie BEL Lierde M 03h13m49s
85 3061 Willems Godfried BEL Varsenare M 03h14m12s
86 3110 Vanisacker Roland BEL Torhout M 03h14m45s
87 3133 Debever Hein BEL Tielt M 03h16m08s
88 3319 Switzynck Danny BEL Lovendegem M 03h16m37s
89 3260 Locy Danny BEL Aalter M 03h17m01s
90 3248 Bogaert Wim BEL Deerlijk M 03h17m55s
91 3211 Roesems Erik BEL Tielt-Wingene M 03h18m36s
92 3056 Verbeke Daniël BEL Gistel M 03h18m38s
93 3136 Leutenez Marnix BEL Kruishoutem M 03h19m03s
94 3073 Deseille Ernest BEL Wepion M 03h19m29s
95 3328 Lindekens André BEL Fosses-la-Ville M 03h19m36s
96 3027 Verhaeghe Francky BEL Handzame M 03h19m37s
97 3187 De Prycker Dirk BEL Geraardsbergen M 03h20m16s
98 3245 Boussemaere Roland BEL Knokke-Heist M 03h20m26s
99 3086 Mellaerts Bert BEL Herselt M 03h20m42s
100 3116 Hubrecht Alex BEL Aartrijke M 03h20m44s
101 3266 Claes Geert BEL Halle M 03h20m45s
102 3207 Verschaeve Joeri BEL Kortemark M 03h21m29s
103 3137 Pouillie Patrick BEL Ieper M 03h21m33s
104 3135 Capelle Marc BEL Ardooie M 03h22m14s
105 3204 Vandenbussche Philippe BEL Koekelare M 03h22m40s
106 3046 Hosten Johan BEL Ichtegem M 03h23m41s
107 3273 Lauwyck Geert BEL Ichtegem M 03h23m42s
108 3011 Brichau Bruno BEL Halle M 03h23m58s
109 3223 De Vleeschauwer Filip BEL Lokeren M 03h24m47s
110 3200 Vanparijs Ronny BEL Torhout M 03h25m12s
111 3253 Hendrickx Jack NED Putte M 03h25m15s
112 3044 Vanmaldegem Marc BEL Oudenaarde M 03h25m28s
113 3074 De Werdt Peter BEL Wortegem-Petegem M 03h25m29s
114 3213 Camerlynck Patrick BEL Poperinge M 03h25m30s
115 3304 Vander Meiren Stefaan BEL Beselare M 03h25m31s
116 3246 Van Ruyskensvelde Piet BEL Merelbeke M 03h25m50s
117 3025 Hanssens Luc BEL Halle M 03h26m10s
118 3081 Inghelbrecht Raf BEL Eernegem M 03h26m22s
119 3051 De Voogt Lisette BEL Oostkamp F 03h26m38s
120 3305 Van Leirsberghe Paul BEL Brugge M 03h26m39s
121 3098 Van Butsele Annie BEL Geraardsbergen F 03h26m47s
122 3016 Borra Daniël BEL Jabbeke M 03h26m56s
123 3036 Debou Koen BEL Ichtegem M 03h27m02s
124 3022 Kockx Erik BEL Brugge M 03h27m14s
125 3286 Carette Dirk BEL Sint-Kruis M 03h27m53s
126 3007 Claeys Aldo BEL Ieper M 03h28m47s
127 3146 Damman Marnix BEL Staden M 03h28m49s
128 3218 Peene Franky BEL Ichtegem M 03h28m50s
129 3094 Dewachter Koen BEL Torhout M 03h28m55s
130 3293 Kestens Omer BEL Bunsbeek M 03h28m59s
131 3143 Peeters Rudy BEL Lokeren M 03h29m06s
132 3118 Decoster Rita BEL Veldegem F 03h29m10s
133 3083 Van Daele Rudy BEL Sint-Niklaas M 03h29m28s
134 3249 Mestdagh Johan BEL Waregem M 03h29m31s
135 3230 Mestdagh Ivan BEL Aartrijke M 03h29m36s
136 3172 Kristians Michel NED Bussum M 03h30m14s
137 3154 Blomme Marc BEL Westende M 03h30m27s
138 3181 Meiresonne Antoine BEL Antwerpen M 03h30m50s
139 3117 Okkersen Henry NED Schimmert M 03h31m09s
140 3053 Bultinck Luc BEL Torhout M 03h31m54s
141 3288 Dias Peter BEL Oostkamp M 03h32m24s
142 3292 Genoe Pieter BEL Izegem M 03h32m42s
143 3092 Mornie Ludo BEL Zwalm M 03h32m43s
144 3300 Vandermeersch Gaby BEL Roeselare M 03h32m52s
145 3327 Bert Joost BEL Kortrijk M 03h33m25s
146 3316 Deduytsche Raf BEL Zwevezele M 03h33m34s
147 3029 Desmedt Gilbert BEL Gistel M 03h33m35s
148 3283 Lemaire Willy BEL Ieper M 03h33m39s
149 3106 Denolf Dirk BEL Torhout M 03h33m41s
150 3289 Lins Geert BEL Damme M 03h34m18s
151 3014 Brughmans Herman BEL Beerse M 03h34m29s
152 3113 Baert Noel BEL Koekelare M 03h34m32s
153 3039 Hommez Gerard BEL Aartrijke M 03h34m55s
154 3295 Moortgat Josef BEL Grembergen M 03h35m07s
155 3126 Herpelinck Bart BEL Poperinge M 03h35m47s
156 3317 Van Boven Eddy BEL Berlare M 03h36m52s
157 3038 Tordeurs Clemence BEL Halle F 03h36m55s
158 3321 Maes Hedwig BEL Gistel M 03h37m33s
159 3160 Brooks Arthur GBR St-Albans M 03h38m06s
160 3241 De Waele Eric BEL Bassevelde M 03h38m19s
161 3040 Pollentier Ides BEL Aartrijke M 03h38m44s
162 3212 Haest Roland BEL Ichtegem M 03h39m24s
163 3210 Rublin Eric FRA Grande Synthe M 03h39m48s
164 3132 Kesteloot Jan BEL Hoogstraten M 03h39m57s
165 3162 Van der Woude Cees NED Nieuw Vennep M 03h40m33s
166 3239 Mouton Marcel BEL Fauvillers M 03h40m35s
167 3059 Dendauw Filip BEL Roeselare M 03h40m36s
168 3130 Popelier Wim BEL Tielt M 03h41m40s
169 3028 Provoost Johan BEL Izegem M 03h41m45s
170 3196 Deprez Leen BEL Torhout F 03h41m52s
171 3184 Vasseur Christophe BEL Otegem M 03h41m58s
172 3058 Deseyne Rosa BEL Koolskamp F 03h42m02s
173 3219 Talut Jacques FRA Saint-Denis M 03h42m03s
174 3080 De Jonge Rudy BEL Koolkerke M 03h42m16s
175 3145 Lersberghe Ronald BEL Brugge M 03h42m17s
176 3085 Havreluk Micha BEL Genk M 03h42m22s
177 3099 Sinnaeve Pascal BEL Torhout M 03h42m24s
178 3313 Werkbrouck Johnny BEL Torhout M 03h43m21s
179 3013 Van Keymolen Marc BEL Steenokkerzeel M 03h43m57s
180 3232 Rottier Thierry BEL Haacht M 03h43m58s
181 3257 Maradiellos Fernando BEL Bruxelles M 03h44m14s
182 3270 Vermeersch Rik BEL Gistel M 03h44m47s
183 3102 Vanhove Dave BEL Zedelgem M 03h44m52s
184 3032 Devillé Katarina BEL Beert F 03h44m59s
185 3263 Mertens Anne BEL Steenkerque F 03h45m00s
186 3225 Summers Derek BEL Surbiton Surrey M 03h45m11s
187 3120 Lanneau Lieven BEL Rollegem M 03h45m17s
188 3159 Hardy Robert GBR Stevenage M 03h45m59s
189 3226 Jaques Marc BEL Torhout M 03h46m17s
190 3105 Adam Bob BEL Aartrijke M 03h46m30s
191 3177 Van Canneyt Christiaan BEL Veldegem M 03h46m31s
192 3228 Roques Bruno BEL Sterrebeek M 03h46m46s
193 3261 Bellemans Danny BEL Halle M 03h46m57s
194 3134 Madou Ronny BEL Veurne M 03h47m47s
195 3091 De Slagmeulder Michel BEL Halle M 03h47m51s
196 3021 Carrein Filip BEL Dendermonde M 03h47m52s
197 3001 Lievens Urbain BEL Oostende M 03h48m05s
198 3082 Janssens Jan BEL Merchtem M 03h48m15s
199 3088 Belsack Dominick BEL Beert M 03h48m41s
200 3121 Vanbeveren Fernand BEL Ichtegem M 03h48m45s
201 3004 Vanhee Pol BEL Gistel M 03h48m51s
202 3037 Delaere Gilbert BEL Torhout M 03h49m01s
203 3108 Wybouw Erik BEL Bredene M 03h49m28s
204 3298 Vermeulen Bernard BEL Pittem M 03h50m52s
205 3043 Duyck Christine BEL Koolskamp F 03h51m34s
206 3066 Popelier Geert BEL Ardooie M 03h51m38s
207 3079 Oeyen Johan BEL Itegem M 03h52m00s
208 3104 Lepoutre Erik BEL Gits M 03h53m04s
209 3149 Terentiev Gennady RUS M 03h53m14s
210 3189 Ingelbrecht Marnix BEL Ichtegem M 03h53m20s
211 3240 Claude Thierry BEL Arlon M 03h53m32s
212 3217 Bossauw Nico BEL Torhout M 03h53m58s
213 3071 Slabbinck Geert BEL Zedelgem M 03h53m59s
214 3101 Bolle Michael BEL Zedelgem M 03h54m20s
215 3329 Delatte Alain BEL Franiere M 03h54m54s
216 3047 Fournier Olivier FRA Saint-Omer M 03h55m25s
217 3139 De Jonghe Patrick BEL Halle M 03h55m40s
218 3278 Green Allan GBR Gloustershire M 03h55m47s
219 3180 Van Rompaey Frits BEL Mechelen M 03h55m55s
220 3201 Geldhof Benny BEL Torhout M 03h56m22s
221 3042 Lescornez Bart BEL Ieper M 03h56m23s
222 3072 Decrock Pedro BEL Ieper M 03h56m27s
223 3274 Gombert Dirk BEL Oostende M 03h56m44s
224 3041 Nolf Jan BEL Brugge M 03h57m26s
225 3178 Vanderlinden Gerold BEL Evergem M 03h57m29s
226 3031 Hanssens Dirk BEL Beert M 03h57m45s
227 3076 Sarrazyn Raphael BEL Beernem M 03h58m16s
228 3193 Rondelez Dirk BEL Torhout M 03h59m31s
229 3202 Govaert Walter BEL Merelbeke M 03h59m34s
230 3045 Motté Lut BEL Huizingen F 03h59m49s
231 3127 Castelein Tillo BEL Aalter M 03h59m51s
232 3131 Debruyne Luc BEL Oostende M 03h59m54s
233 3057 Vandewaetere Dora BEL Eernegem F 03h59m55s
234 3075 Vanpraet Yvan BEL Eernegem M 04h03m24s
235 3024 Vanheel Michel BEL Middelkerke M 04h03m42s
236 3030 Desmet Eric BEL Oostende M 04h04m04s
237 3140 Paridaens Marc BEL Halle M 04h04m41s
238 3171 Smulders Marco NED Laan-op-Zand M 04h04m46s
239 3158 Biggs Roger GBR Stevenage M 04h05m01s
240 3005 Lories Linda BEL Lembeek F 04h05m34s
241 3233 Schoe Henk BEL Zeebrugge M 04h05m35s
242 3234 Pollet Daniel BEL Zeebrugge M 04h06m16s
243 3019 Ragaert Johan BEL Eeklo M 04h07m17s
244 3264 Ghesquiere Filip BEL Roeselare M 04h09m23s
245 3017 Vanhaverbeke Stijn BEL Aartrijke M 04h10m09s
246 3310 Libin Guy-Paul BEL Oostende M 04h10m14s
247 3303 Verpoorten Roger BEL Malonne M 04h10m15s
248 3302 Gerarts Willy BEL Landenne M 04h11m00s
249 3173 Deschuyter Iris BEL Zerkegem F 04h11m15s
250 3244 Cameron Susan GBR Edinghburgh F 04h11m36s
251 3034 Chevalier Philippe BEL Liège M 04h11m45s
252 3002 Virgils Manfred BEL Lissewege M 04h12m09s
253 3174 Depudt Pascal BEL Bekegem M 04h12m26s
254 3168 Feil Ludwig GER Mehren M 04h12m52s
255 3265 D'Argent Franky BEL Komen M 04h13m18s
256 3185 Janssens Herman BEL Grimbergen M 04h15m23s
257 3089 Decru Patrick BEL Roeselare M 04h17m02s
258 3275 Lambrecht Marnic BEL Zwevezele M 04h17m07s
259 3285 De Koster Miguel BEL Roeselare M 04h18m08s
260 3254 Joosten Dion NED Putte M 04h18m50s
261 3324 Morthiet Roger BEL Bellem M 04h19m40s
262 3281 Jacobs Hugo BEL Deurne M 04h19m57s
263 3255 Mol Ben NED Hellevoetsluis M 04h20m45s
264 3335 Kew John GBR Frampton Cottereu M 04h21m13s
265 3334 Ferris Peter GBR Coleraine M 04h21m14s
266 3214 Vereenooghe Steven BEL Torhout M 04h22m09s
267 3033 Helderweirt Francine BEL Aartrijke F 04h22m50s
268 3203 Smedts Harry BEL Keerbergen M 04h22m51s
269 3235 Vandendriessche Freddy BEL Ruiselede M 04h22m52s
270 3220 Bedert Christian BEL Oostende M 04h26m34s
271 3163 Pinxt Servé NED Maastricht M 04h26m35s
272 3276 Finaut Sebastien BEL Snellegem M 04h27m30s
273 3333 Mc Curdy Ray GBR Glasgow M 04h27m32s
274 3161 Bolsius Madeleine NED Maastricht F 04h28m01s
275 3250 Zwijnenbrug Marinus NED Heinenoord M 04h28m02s
276 3277 Mills Brian John GBR Leominster M 04h30m17s
277 3311 Hoffmeister Eric BEL Waregem M 04h31m12s
278 3309 Bocquet Willy BEL Zedelgem M 04h31m13s
279 3256 Van der Vecht Barry NED Hellevoetsluis M 04h32m00s
280 3312 Mannens Olivier BEL Eernegem M 04h36m56s
281 3271 Bush Martin GBR Reading Berks M 04h37m11s
282 3332 Van Basselaere Ronny BEL Waarschoot M 04h38m19s
283 3222 Devos Gilles BEL Wevelgem M 04h41m09s
284 3049 Calmeyn Donald BEL Staden M 04h42m19s
285 3284 Val Gilbert BEL Oostduinkerke M 04h42m34s
286 3267 Termote Dany BEL Roeselare M 04h44m15s
287 3216 Bomberna Patrick BEL Brugge M 04h49m24s
288 3314 Van den Bossche Micheline BEL Merchtem F 04h49m25s
289 3325 Ryckeboer Rik BEL Grimbergen M 04h49m27s
290 3078 Sever Damjan BEL Bruxelles M 04h50m21s
291 3279 Chivers Francis GBR Bristol M 04h50m22s
292 3010 Beke Dimitri BEL Rekkem M 04h53m52s
293 3209 Seghers Gunther BEL Temse M 04h56m24s
294 3330 Haerynck Kristof BEL Vladslo M 05h27m07s
295 3199 Verhoest Patrick BEL Torhout M 05h41m49s
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]