Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
15 jul 2018
Chris Dhooge en Patricia Verschuere Belgisch Kampioen 24 uur
10 jul 2018
Coal Miner’s Trail 2018 met aangepast parcours
9 jul 2018
Ultrafestival Deventer met Nationaal Kampioenschap 24 uur
24 jun 2018
Nieuw Wereldrecord 100 km Nao Kazami
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* 31 jul 2001: World all time lists 12 hours
* 31 jul 2001: World all time lists 6 hours
* 31 jul 2001: Terug in de tijd, ultraboeken 1979-86
* 31 jul 2001: Swiss Alpine Marathon Davos (SUI)
* 30 jul 2001: Uitslag La Fort'iche (FRA) 21,22/7
* 29 jul 2001: Ultramarathon Cranendonck (NED) 18/8
* 28 jul 2001: Moravian UltraMarathon 2001 (CZE)
* 25 jul 2001: Jens Lukas wint 120 km Trail in Franse Alpen.
* 25 jul 2001: Jens Lukas wint La Fort'iche 2001 (Franse Alpen 120 km)
* 24 jul 2001: Meelopen met een haas in Eindhoven
* 21 jul 2001: Transmoravian Masochist Trail Race (2001)
* 16 jul 2001: Brief aan Jean-Paul Praet - part 2
* 15 jul 2001: Brief aan Jean-Paul Praet
* 15 jul 2001: 100 km Lake Saroma (JPN) 24/6
* 14 jul 2001: All time list 24 hours men
* 14 jul 2001: All time list 24 hours women
* 14 jul 2001: Midnight Sun Marathon in Tromso (NOR) 7/7
* 12 jul 2001: Definieve uitslag 6 uur Haarlemmermeer
* 12 jul 2001: Haarlemmermeer - doorkomsten 51-99
* 12 jul 2001: Haarlemmermeer - doorkomsten 26-50
* 12 jul 2001: Haarlemmermeer - doorkomsten 1-25
* 12 jul 2001: WR 6 uur vrouwen
* 8 jul 2001: Geneve-Basel (SUI), 1-7 juli 2001
* 8 jul 2001: Ditjes en datjes van Anton
* 7 jul 2001: La Trans Gaule (FRA)
* 7 jul 2001: 24 uur van Fleurbaix (FRA) 30-6/1-7
* 7 jul 2001: Grande Course du Verdon (Fra) 28-30 juni
* 3 jul 2001: Bergloop trail te Italië
* 2 jul 2001: Verslag van de Zes uur van de Haarlemmermeer
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Juli 2001
 
Tijdens deze 26ste editie van Pistoia-Abetone ultramarathon wilde men op speciale wijze uiting geven aan het heuglijke feit dat een kwart eeuw geleden de eerste editie van start ging. Men wilde veel buiten;landse atleten aan de start uit verschillende Europese landen. Met een extra status van de EAA, de Europese Atletiek Associatie, zou extra geld vrijgemaakt kunnen worden om atleten uit heel Europa uit te nodigen en onder te brengen. De EAA zag hier echter van af; de uitslagenlijst bevat dus hoogdzakelijk Italianen.

De ultramarathon over 53 kilometer trekt natuurlijk de meeste aandacht. Met de startstreep in Pistoia op 65 meter hoogte zijn de eerste vijf kilometer vlak; maar daarna gaat het omhoog. De kortste afstand, 16 kilometer, finisht in La Piastre op een hoogte van 761 meter. Daarna gaat het wat op en neer en bij 30 kilometer ligt de finishlijn voor de tweede afstand, San Marcello op 623 meter hoogte. Daarna daalt het tot kilometer 36, waarna de uiteindelijke klim volgt naar Abetone op 1388 meter hoogte.


1 LARAICHI AZIZ MAR 3.28.47 M 1969 MAROCCO
2 SIMI CLAUDIO ITA 3.40.22 M 1956 GS ORECCHIELLA (LU)
3 SILICANI ANDREA ITA 3.43.40 M 1975 ATL. VINCI MALUCCHI (FI)
4 SARNO ANIELLO ITA 3.43.52 M 1962 DECATHLON FERRARA
5 VELETTI GIUSEPPE ITA 3.45.42 M 1968 ATP TORINO
6 D'INNOCENTI MARCO ITA 3.46.09 M 1975 ATL VILLA AURELIA (RM)
7 KONONOV ALEXEI RUS 3.51.08 M 1960 RUSSIA
8 ZANNI MIRKO ITA 3.51.54 M 1963 GS RICCIONE PODOSMO (RN)
9 CARDIA GAETANO ITA 3.55.59 M 1963 CAI PISTOIA
10 FREDIANI MILENO ITA 3.56.00 M 1962 ATL. VINCI MALUCCHI (FI)
11 CAMPIGLI MAURO ITA 3.57.35 M 1960 GS MAIANO FIESOLE (FI)
12 LADURNER ROBERTO ITA 4.03.30 M 1965 FULL SPORT NAT. MERANO (BZ)
13 MINERVA VITO ITA 4.05.29 M 1970 ATL. AMAT. ACQUAVIVA (BA)
14 ZANOTTI FRANCO ITA 4.07.43 M 1971 GSA VALTALEGGIO (BG)
15 FAVARO' GAETANO ITA 4.07.57 M 1966 G.S.P.T. 75 TORINO
16 MALFATTI PIO ITA 4.08.52 M 1962 MARC. MEZZOLOMBARDO (TN)
17 BIONDI LIDO ITA 4.11.29 M 1966 ASC SILVANO FEDI PISTOIA
18 PERINO CLAUDIO ITA 4.12.22 M 1965 LIBERO
19 BRUNNER LUDWIG ITA 4.13.08 M 1961 SUDTIROLER LAUFVEREIN (BZ)
20 CIARROCCHI MAURO ITA 4.14.20 M 1963 IRONLARIO (CO)
21 MIGLIARESE GIUSEPPE ITA 4.16.34 M 1959 ATLETICA MONTECATINI (PT)
22 MARGHERI RENZO ITA 4.17.16 M 1951 ATL. MARCIATORI MUGELLO (FI)
23 GONDAS ONDREJ SVK 4.18.35 M 1953 SLOVACCHIA
24 KREJCI JIRI CZE 4.19.08 M 1966 REPUBBLICA CECA
25 PASQUINI MAURO ITA 4.20.45 M 1956 ATL. MARCIATORI MUGELLO (FI)
26 SCARDETTA GABRIELE ITA 4.20.48 M 1955 GP VIGARESE (FE)
27 FELLONI CARLO ITA 4.21.49 M 1963 PUTINATI FERRARA
28 MICHLIANOVA MARINA RUS 4.21.58 F 1966 RUSSIA
29 BIDOLI GIANLUCA ITA 4.22.05 M 1970 LIBERO
30 CONSERVA GIUSEPPE ITA 4.22.44 M 1968 LIBERO
31 POLITANO ROBERTO ITA 4.23.06 M 1963 GP MASSA E COZZILE (PT)
32 ROTTOLI DANIELE ITA 4.23.49 M 1967 AMATORI LAZZARETTO (BG)
33 FRANCHI ALESSANDRO ITA 4.23.54 M 1960 CAI PISTOIA
34 ROSI MAURO ITA 4.24.12 M 1961 ATLETICA AMATORI CECINA (LI)
35 FRANCHI MARINO ITA 4.26.55 M 1952 CAI PISTOIA
36 CHIARUGI PAOLO ITA 4.27.53 M 1965 ATL. VINCI MALUCCHI (FI)
37 ROMANO DOMENICO ITA 4.29.39 M 1947 ATL. AMATORI IRSINA (MT)
38 CONTI ATTILIO ITA 4.30.20 M 1960 ATL. LAGO SEGRINO (CO)
39 LAZZAROTTI ANDREA ITA 4.30.41 M 1975 VERSILIA TRIATHLON
40 BRASCHI ANDREA ITA 4.31.50 M 1956 POL. ZAMBRA SESTO F.NO (FI)
41 TERNAVASIO GIUSEPPE ITA 4.33.05 M 1944 VELO CLUB CHIESA BRA (CN)
42 MAZZEO ANTONIO ITA 4.33.33 M 1952 EASY SPEED BERGAMO
43 STRACCO FIORELLA ITA 4.34.56 F 1963 RUNNERS CHIETI
44 IPPERICO GIANLUIGI ITA 4.35.04 M 1968 G.S.S.T. TORINO
45 TAMBURINO GIUSEPPE ITA 4.35.04 M 1957 RUNNING CENTER CLUB (TO)
46 SPECIANI LUCA ITA 4.36.04 M 1962 GAMBER DE CUNCURESS (MI)
47 BERGAMELLI MAURO ITA 4.36.10 M 1964 ATL. GORLE (BG)
48 ESPOSITO ANTONIO ITA 4.36.18 M 1954 DLF NAPOLI
49 CRISTOFORI RICCARDO ITA 4.36.24 M 1966 DECATHLON FERRARA
50 MENICHINI CLAUDIO ITA 4.36.42 M 1955 CAI PISTOIA
51 PROZZO ANTONIO ITA 4.37.14 M 1959 RESCO REGGELLO (FI)
52 CESCONETTO DANIELE ITA 4.37.17 M 1977 NUOVA ATL. 3 COMUNI (TV)
53 NAVACCHIA MARIA GRAZIA ITA 4.37.46 F 1952 ATP TORINO
54 FRANCHI ROMANO ITA 4.38.40 M 1957 CAI PISTOIA
55 CURATOLA CESARE ITA 4.40.04 M 1950 TRANESE UN. IND. TORINO
56 BERTOLI PAOLO ITA 4.40.20 M 1967 ATL. MARENO (TV)
57 BARTOLOZZI LUCIANO ITA 4.40.33 M 1950 ATL. CAPRAIA E LIMITE (FI)
58 CORTELLUCCI CESARE ITA 4.41.50 M 1948 MARATHON CLUB LEONI (AP)
59 CAROBBI CARLO ITA 4.42.52 M 1968 CRAL USL 3 PISTOIA
60 COLORETTI MARCO ITA 4.43.26 M 1961 BISMANTOVA CAST.MONTI (RE)
61 ANTONIOLI IRENEO ITA 4.43.40 M 1972 POD. SORESINA (CR)
62 GERMINARIO GIUSEPPE ITA 4.44.35 M 1953 C.A.O.S. CANOSA DI PUGLIA (BA)
63 BENETTI ASTERIO ITA 4.45.32 M 1963 LIBERTAS FORNO (TO)
64 TORELLI GIOVANNI BATT. ITA 4.46.21 M 1955 G.S. CAT SPORT ROMA
65 DEL MONACO ROBERTO ITA 4.46.42 M 1950 TRANESE UN. IND. TORINO
66 ROMAGNOLI PAOLO ITA 4.47.42 M 1970 ATL. MARCIATORI MUGELLO (FI)
67 MARCACCI SERGIO ITA 4.47.58 M 1945 UISP LIVORNO
68 D'ANTONI ANTONINO ITA 4.48.47 M 1959 AMATORI LAZZARETTO (BG)
69 MUGNAI CLAUDIO ITA 4.48.54 M 1969 RESCO REGGELLO (FI)
70 SORRENTINO VINCENZO ITA 4.49.02 M 1962 ATL. AMATORI LIVORNO
71 CATALANO MICHELE ITA 4.49.20 M 1965 POL. PENIT. TRANI (BA)
72 CITTADINI ANGELO ITA 4.49.53 M 1947 MARATHON CLUB FIGLINE (FI)
73 BAGAGLINI ITALO ITA 4.52.48 M 1957 C.A G.SCAVO ROMA SUD
74 PETRILLI MARCO ITA 4.52.48 M 1966 ATL. LARIANO RUNNING CLUB (RM)
75 COTTURONE ANGELO ITA 4.53.42 M 1952 GP FORTE C. TRASACCO (AQ)
76 AQUILECCHIA GIACOMO ITA 4.54.37 M 1964 C.A.O.S. CANOSA DI PUGLIA (BA)
77 BARTOLINI ENRICO ITA 4.54.57 M 1963 ATL. CAPRAIA E LIMITE (FI)
78 CONTI ELIANO ITA 4.55.39 M 1956 CDP COLONNATA SESTO F. (FI)
79 BONFIGLIOLI BRUNO ITA 4.55.42 M 1956 GS PONTELUNGO (BO)
80 BENEDETTI JACOPO ITA 4.55.44 M 1968 TENNIS CLUB PRATO
81 MARTORANO RAFFAELE ITA 4.56.22 M 1971 AVIS LAGONEGRO (PZ)
82 DE SOUZA VIANA JAMES BRA 4.56.27 M 1951 BRASILE
83 GAROFANO MARIO ITA 4.56.39 M 1953 POD. EMPOLESE 1986 (FI)
84 SEGHIZZI PIERCARLO ITA 4.56.41 M 1953 AS VOLPIANO (TO)
85 LUZIETTI LUIGI ITA 4.56.44 M 1957 ATL. TERRAMIA (FE)
86 RAINERI GIOVANNI ITA 4.57.07 M 1958 GS CASTELLANIA (NO)
87 FERRARI SERGIO ITA 4.57.20 M 1944 ATL. VINCI MALUCCHI (FI)
88 CAVINA GIOVANNI ITA 4.57.31 M 1969 ATL. IMOLA SACMI AVIS (BO)
89 LAPOMARDA RODOLFO ITA 4.58.00 M 1957 ATL. CASALINI (BR)
90 MEGNA ANTONIO ITA 4.58.59 M 1959 POL. ZAMBRA SESTO F.NO (FI)
91 GELLI LUCA ITA 4.59.01 M 1960 ATL. CORRICAMMINA (FE)
92 MAMMOLI ANTONIO ITA 4.59.24 M 1960 CROCE D'ORO PRATO
93 POLCE PIERLUIGI ITA 4.59.34 M 1962 RUNNERS CHIETI
94 BARONCHELLI FERDINANDO ITA 5.00.45 M 1953 GS CARPENEDOLO (BS)
95 LULLI SANTANNI CRISTINAITA 5.01.09 F 1960 POD. NARNALI (PO)
96 ZACCHEO VINCENZO ITA 5.01.47 M 1976 ATL. AMAT. ACQUAVIVA (BA)
97 LEIDI ADRIANO ITA 5.02.43 M 1941 LIBERATLETICA (ROMA)
98 FIORETTI MARCO ITA 5.02.54 M 1960 V.T.B. VALBISENZIO (PO)
99 GUALTIERI FABIO ITA 5.03.26 M 1955 GS LE TORRI (FI)
100 BANDORIA TIZIANO ITA 5.04.40 M 1951 AVIS POL. MALAVICINA (MN)
101 DE IDONE' PAOLO ITA 5.04.40 M 1958 AVIS POL. MALAVICINA (MN)
102 MENESTRINA ANDREA ITA 5.05.33 M 1968 GS MAIANO FIESOLE (FI)
103 TROILO UMBERTO ITA 5.06.21 M 1960 ATL. PORCARI (LU)
104 CORTICELLI MAURIZIO ITA 5.06.38 M 1953 C.R. VR-VI-BL (VR)
105 PASSONI GIORGIO ITA 5.06.49 M 1954 ATL. CTL3 CARNATE (MI)
106 MARCHESI TIZIANO ITA 5.06.49 M 1969 GS CASALESE (MI)
107 FABIANI MASSIMO ITA 5.07.32 M 1952 TORRE DEL MANGIA (SI)
108 PANSERI LUCA ITA 5.07.49 M 1968 N. ATL. OROBICA TEAM POLTI (BG
109 MACCHI GIOVANNI ITA 5.08.07 M 1944 POD. OSPEDALIERI PISA
110 BRACHI FRANCESCA ITA 5.08.15 F 1972 POD. NARNALI (PO)
111 BENASSI MORENO ITA 5.08.24 M 1949 ATL. MARCIATORI MUGELLO (FI)
112 LORENZINI MAURIZIO ITA 5.08.32 M 1956 ATHLETIC TEAM MILANO
113 IMPERATO MICHELE ITA 5.08.43 M 1955 ERCO SPORT ERCOLANO (NA)
114 CATTANEO SEVERINO ITA 5.08.52 M 1959 AMATORI LAZZARETTO (BG)
115 BELOTTI GASPARE ITA 5.08.59 M 1960 TORRE DEL MANGIA (SI)
116 MARTINI ROBERTO ITA 5.09.00 M 1963 TORRE DEL MANGIA (SI)
117 GHERARDI ROBERTO ITA 5.09.12 M 1944 ATL. MARCIATORI MUGELLO (FI)
118 NELLI ANDREA ITA 5.10.00 M 1968 GP LA VERRU'A (PI)
119 SFORZI MARCO ITA 5.10.10 M 1960 ASC SILVANO FEDI PISTOIA
120 FAVIA DOMENICO ITA 5.10.25 M 1951 ATL. AMAT. ACQUAVIVA (BA)

Anton Smeets
a.smeets@trouwweb.nl 

 
[ top pagina ]