Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
9 dec 2018
Wereldrecord Camille Herron 24 uur
25 nov 2018
Verslagje 3 Bruggen Ultra
22 nov 2018
“Over 5 jaar loop ik de Spartathlon”
14 nov 2018
Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
* December
* November
* 30 nov 2014: Pascal van Norden en Irene Kinnegim winnen Olne Spa Olne
* 23 nov 2014: Uitslag WK 100 km
* 21 nov 2014: Ellie Greenwood (UK) wint WK 100 km
* 21 nov 2014: Max King (USA) wint the IAU 100k World Championships
* 21 nov 2014: Tussenstanden na 75 km WK 100 km
* 21 nov 2014: Top tien doorkomsten na 60 km bij WK 100 km Qatar
* 21 nov 2014: WK 100 km 2015 in Winschoten !
* 19 nov 2014: Voorbeschouwing WK 100 km Qatar
* 19 nov 2014: Eerste lustrum internationale UltraRun van Gieten 50 kilometer
* 19 nov 2014: Waar loop jij komend jaar? De leukste lopen 2015.
* 19 nov 2014: Nieuw boek van Henk Sipers
* 9 nov 2014: Arie Fröberg en Veerle Beernaert winnen de 100 km van Deventer
* 9 nov 2014: 50 en 100 km in Deventer (update 3)
* 8 nov 2014: Jubileumjaar M&U Cup
* 8 nov 2014: Tussenstand M&U Cup na Bottrop
* 3 nov 2014: Vriendenloop van De Panne naar Knokke
* 3 nov 2014: Zes uren ultraloop Stein zondag 1 maart
* 2 nov 2014: Geslaagde Berenloop, tiende winst voor Mariska Kramer
* 2 nov 2014: Marathon New-York 2014
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van November 2014
 
Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=2122393

Cupkalender: zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=2335787

Vragen en of opmerkingen mailen naar: rudy.van.daele1@telenet.be

Oproep aan alle lopers: Controleer altijd zorgvuldig of het aantal vermelde wedstrijden klopt.

Tussenstand M&U Cup 2014
Plaats            Naam            Punten   Mar    Ultra   Wedstr   Gebj    Gesl   Nation       Woonplaats

1 Mertens Gert 575,5 3 10 13 1964 M BEL Schoten
2 Van Daele Rudy 530,7 4 9 13 1962 M BEL Sint-Niklaas
3 Leus Frankie 515,8 3 8 11 1962 M BEL Herenthout
4 Taelman Lucien 510,6 4 6 10 1957 M BEL Waregem
5 Bemong Marc 499,2 2 8 10 1948 M BEL Tielt-Winge
6 Preibisch Ralf 498,5 5 5 10 1962 M NED Halsteren
7 Idrissi Mo 494,7 4 11 15 1952 M NED Heemskerk
8 Palmans Peter 490 2 8 10 1962 M BEL Neerpelt
9 Meers Vincent 489,8 6 5 11 1973 M BEL Gentbrugge
10 Bus Sjaak 483,8 2 9 11 1955 M NED Raamsdonksveer
11 Lempers Jos 479,6 5 5 10 1957 M NED Landgraaf
12 Watthy Johan 477,3 6 5 11 1967 M BEL Gistel
13 Vandebeek Patrick 476,1 2 8 10 1974 M BEL Aarschot
14 Driesen Wim 473,5 4 6 10 1967 M BEL Beerse
15 Janssens Heidi 466 1 9 10 1975 W BEL Eernegem
16 Bock Bob 447,2 4 9 13 1955 M NED Amsterdam
17 Haan John 445 5 5 10 1958 M NED Landgraaf
18 Aelbers Els 436,5 5 8 13 1968 W BEL Maasmechelen
19 Lathouwers Gust 420,1 1 8 9 1954 M BEL Zutendaal
20 Verbruggen Xavier 410,4 5 3 8 1963 M BEL Zulte
21 Blyaert Marc 399,6 4 6 10 1958 M BEL Merchtem
22 Kasanardjo Endy 394,8 1 7 8 1969 M NED Eindhoven
23 Vandewal Jacques 388,3 4 7 11 1952 M BEL Dilsen-Stokkem
24 Van Samang Ann 381,3 6 6 12 1970 W BEL Brugge
25 Dupont Mieke 380,5 0 4 4 1973 W BEL Blankenberge
26 Vandenweghe Juan 380,1 2 8 10 1979 M BEL Menen
27 Beernaert Veerle 378,3 1 6 7 1969 W BEL Bissegem
28 Okkersen Henry 371,2 4 2 6 1945 M NED Schimmert
29 Van Thuyne Dirk 370 1 5 6 1969 M BEL Olsene
30 Maquelin Richard 367 2 4 6 1956 M NED
31 Rumphakwaen Nid 364,8 3 2 5 1968 M BEL Grimbergen  
32 Maes Luc 363,5 3 4 7 1952 M BEL Meulebeke
33 Van Vooren David 358,8 0 5 5 1970 M BEL Eeklo
34 Van Hiel Paul 355,2 3 5 8 1970 M BEL Steenhuffel
35 De Keyser Gust 348,7 2 4 6 1948 M BEL Vlezenbeek
36 Gerlo Luc 348 3 3 6 1956 M BEL Temse-Elversele
37 Papanikitas Marc 347 1 4 5 1967 M BEL Morstel
38 Henneman Vanessa 346,8 1 7 8 1973 W BEL Diepenbeek
39 Merken Jean-Pierre 345,5 2 4 6 1960 M BEL Dilsen-Stokkem
40 Verschuere Patricia 342,7 1 4 5 1968 W BEL Eeklo
41 Vanhole Yves 339,1 2 7 9 1965 M BEL Diepenbeek
42 Adriaenssens Dirk 339,1 2 5 7 1956 M BEL Sint-Niklaas
43 van Dijk Adrie 333,6 1 4 5 1954 M NED Paterswolde
44 Dhooge Chris 333,5 0 4 4 1970 M BEL Zaffelare
45 Bodelier Hein 330,2 1 5 6 1948 M NED Landgraaf
46 Snoeren Berry 327,9 0 5 5 1976 M NED Tilburg
47 Vanmolecot Steven 322,5 0 5 5 1979 M BEL Bredene
48 Van Der Ent Ferry 321,5 0 4 4 1959 M NED Hoofddorp
49 Haustrate Fred 321,2 2 5 7 1966 M BEL Pipaix
50 Jurriaans Hans 319,5 0 4 4 1969 M NED Tegelen
51 Nelsen Ferdinand 319,4 3 2 5 1950 M BEL Bonheiden
52 Lundgren Tobias 317,9 3 3 6 1973 M SWE Amsterdam
53 Verhoef Ruud 317,2 4 2 6 1960 M NED Utrecht
54 Dops Ghislain 317,2 1 4 5 1955 M BEL Lanaken
55 Kloek Patrick 316,7 1 4 5 1964 M BEL Antwerpen
56 Schuurman Anton 315,5 1 3 4 1936 M NED Amsterdam
57 De Boer Tabe 314,5 0 4 4 1975 M NED Arnhem
58 Bailliere Dirk 313,7 2 4 6 1966 M BEL Lochristi
59 Slagers Anton 311 1 3 4 1967 M NED Eelderwolde
60 Corneillie Martino 308 0 4 4 1963 M BEL Moorslede
61 De Krijger Peter 304,5 1 3 4 1963 M NED Stadskanaal
62 Derudder Henk 303,1 0 6 6 1968 M BEL Ichtegem
63 Senaeve Walter 300,7 3 3 6 1960 M BEL Sint-Niklaas
64 Coussee Koenraad 295 1 3 4 1963 M BEL Lichtervelde
65 Scheffer Ineke 294,5 0 5 5 1958 W NED Leens
66 De Jaeger-Braet Luc 293 1 3 4 1957 M BEL Watervliet
67 Zuidema Nitish 290,5 1 3 4 1967 M NED Utrecht
68 Van Der Parre Jiri 285 2 2 4 1980 M BEL Schelle
69 Reijngoudt Rinus 284 2 2 4 1959 M NED Dordrecht
70 Claereboudt Jan 279,5 3 1 4 1962 M BEL Lint
71 Van Den Bossche David 279 2 2 4 1975 M BEL Opwijk
72 Boekestijn Leonard 278,4 3 2 5 1958 M NED De Lier
73 Van Rie Wouter 271,5 1 3 4 1984 M BEL Zoerle-Parwijs
74 Decock Wouter 270 1 2 3 1983 M BEL Koekelare
75 Smets Leo 267,5 1 2 3 1964 M BEL Olen
76 Schepers Joeri 267,2 2 3 5 1971 M BEL Aalter
77 Annegarn Els 266,5 2 2 4 1956 W NED Amsterdam
78 Lyneel Deborah 265 1 5 6 1967 W BEL Atlemo
79 Mattheeuws Hans 263 0 4 4 1962 M BEL Hertsberge
80 Rummert Horst 262 0 4 4 1956 M GER Aachen
81 Van Den Haak Leonie 262 0 3 3 1981 W NED Amsterdam
82 Van Meerveld Peter 261,8 2 3 5 1973 M NED Den Bosch
83 Shaw Richard 261,5 3 0 3 1959 M USA Brussels
84 Braun Marion 261 0 3 3 1957 W GER Simmerath
85 Casier Gino 258,5 1 2 3 1972 M BEL Wilrijk
86 Vliegen Zander 258 2 2 4 1987 M BEL Zandvliet-Antwe
87 Douw Wim 256 0 3 3 1963 M NED Oud-Vossemeer
88 Suijkerbuijk Jan 255,5 0 3 3 1963 M NED Moerstraten
89 De Jong Theo 252 2 2 4 1950 M NED Culemborg
90 Spitael Jan 251,5 3 1 4 1964 M BEL Gijzegem
91 Rogiers Katrien 251 0 3 3 1961 W BEL Roeselare
92 Van Der Wal Rinus 249,9 2 3 5 1964 M NED Heemskerk
93 Lagae Philippe 249,3 2 3 5 1965 M BEL Bissegem
94 Van Avesaath Lianne 249 1 3 4 1966 W NED Herten
95 Kaminsky Peter 247 0 3 3 1977 M GER Emsdetten
96 Spieker Johann 246,5 1 2 3 1939 M GER Laar
97 Avau Benoit 245 2 3 5 1958 M BEL Strombeek Bever
98 Mans Pieter 243,5 0 3 3 1979 M NED Arnhem
99 Dierx Wilma 241 0 3 3 1966 W NED Amsterdam
100 Ambuhl Vincent 239,7 2 3 5 1968 M BEL Brussel
101 De Waele Pieter 239,5 2 2 4 1981 M BEL
102 Van Der Heijden Rudy 239 2 2 4 1969 M NED Grave
103 Hille Monika 239 0 3 3 1953 W NED Almere
104 Luckett Simon 239 1 2 3 1961 M NED KAV Holland
105 Hartman Marco 238,5 0 4 4 1974 M NED Wildervank
106 Van Der Weg Bob 238,5 1 2 3 1968 M NED Ouwsterhaule
107 De Pauw Bert 237 2 1 3 1974 M BEL Duisburg
108 Verbrugghe Stefaan 237 1 2 3 1972 M BEL Oostkamp
109 Lange Jannet 236,5 0 3 3 1964 W NED Almere
110 Filisijn Francois 235,5 0 3 3 1963 M NED
111 Dix Warren 234 1 3 4 1967 M GBR Krimpen Aan Den Ijssel
112 Vermeesch Fernand 233 0 3 3 1949 M BEL De Haan
113 Wiebes Frank 231,5 2 1 3 1965 M NED Enschede
114 Lerate Vincianne 231 1 2 3 1967 W BEL Nivelles
115 Van Meenen Marc 231 0 3 3 1962 M BEL Geel
116 Swennen Leon 230 2 1 3 1960 M BEL Bilzen
117 Klappe Bob 228,5 1 2 3 1967 M NED Hoorn Nh
118 Mathijs Jimmy 224 2 1 3 1971 M BEL Stokrooie
119 Smet Bart 224 2 1 3 1973 M BEL Kortemark
120 Staessens Luc 223 1 2 3 1964 M BEL Bissegem
121 Van Amerongen Wim 223 3 0 3 1948 M NED Ron Clarke
122 Van Der Veldt Tom 222,5 1 2 3 1968 M NED Haarlem
123 Pelgrims Matthias 220,5 1 2 3 1990 M Werchter
124 Teunissen Silvio 220 1 2 3 1970 M NED Bolsward
125 Marek Michael 218 3 0 3 1976 M BEL Oud-Turnhout
126 De Block Kristof 216 0 3 3 1979 M BEL Assebroek
127 Hogentoren Wim 214,5 3 0 3 1957 M NED Vught
128 Unoki Katie 214 0 3 3 1969 W NED Leiden
129 Polling Guy 212,5 2 1 3 1963 M BEL Wellen
130 Wagemans Stefan 212 2 1 3 1971 M BEL Oud-Turnhout
131 Jansz Marc 211 0 3 3 1962 M NED Almere
132 Kleine Roel 211 1 2 3 1966 M NED Hoogeveen
133 Braekeveld Isabelle 210,5 2 1 3 1972 M BEL Olsene
134 Fokker Ron 209,5 0 3 3 1955 M NED
135 Buis Hans 208,5 4 1 5 1951 M NED De Rijp
136 Chatzimichail Filippos 208,5 0 4 4 1980 M GRE Amsterdam
137 Kranghand Wessel 207,5 1 2 3 1966 M NED Hoogeveen
138 Wuestenenk Wim 207,5 1 2 3 1956 M NED
139 Boom Andre 207 0 3 3 1954 M NED Haarlem
140 Hermans Peter 207 2 1 3 1968 M BEL Wezembeek-Oppem
141 Immink George 206 2 1 3 1963 M NED Best
142 De Vries Bennie 205,5 0 3 3 1965 M NED Stadskanaal
143 Voets Linda 205 1 2 3 1981 W NED Amsterdam
144 de Vlieger Johan 204,5 3 0 3 1958 M NED Vlissingen
145 Marechal Ghislain 204 1 2 3 1972 M BEL Braine L'Alleud
146 Zeldenrust Sipke 203,5 0 3 3 1966 M NED Woudsend
147 Van Poeke Yves 203 0 3 3 1968 M BEL Lede
148 Klein Marcel 202,1 4 2 6 1974 M NED
149 Laue Floris 201,5 1 2 3 1980 M GER Mönchengladbach
150 Oortwijn Ina 201,5 0 3 3 1967 W NED Annerveenschekanaal
151 Lisabeth Xavier 201 1 2 3 1976 M BEL Sint-Amandsberg
152 Poppe Patrick 201 2 1 3 1958 M BEL Borsbeek
153 Dreijer Richard 200 1 2 3 1978 M NED Diemen
154 Luijken Sabine 199 1 2 3 1967 W GER Emmerich Am Rhein (G
155 Meijer Albert 198,5 2 2 4 1959 M NED Haarlemmermeer
156 Keersmaekers Dirk 198 2 1 3 1965 M BEL Boechout
157 Den Edel Pieter 197,5 0 3 3 1990 M NED
158 Rottiers Ken 197,5 1 2 3 1976 M BEL Schoten
159 Steunebrink Mirjam 196,5 0 3 3 1977 W NED Eelde
160 Vandermolen Sebastiaan 195,5 1 2 3 1980 M BEL Antwerpen
161 Baars Margot 193,5 1 2 3 1959 W NED Houten
162 Michiels Alex 193 1 2 3 1964 M BEL
163 Kempinski Roger 191 0 3 3 1972 M NED Bemelen
164 Hamar Olivier 190,7 5 0 5 1974 M BEL Bruxelles
165 Vansteenkiste Koen 189,2 3 2 5 1962 M BEL Gistel
166 Sprang Holger 188 0 3 3 1964 M GER Aachen
167 Van Bogaert Mark 187,5 3 0 3 1956 M BEL Lokeren
168 Luijken Johan 186 1 2 3 1964 M GER Emmerich Am Rhein (G
169 Spooren Chris 184 3 0 3 1946 M BEL Overpelt
170 Meirsman Geoffrey 182,5 2 1 3 1976 M
171 Sipers Henk 182 1 2 3 1955 M NED Maastricht
172 Van Der Sneppen Lineke 179,5 1 2 3 1981 W NED Breda
173 Peeters Koen 179 1 2 3 1985 M BEL Antwerpen
174 Simons Cris 177,5 1 2 3 1966 M NED Haaren
175 Deschodt Samantha 176,5 1 2 3 1969 W BEL Geluwe
176 Flies Dirk 176,5 2 1 3 1959 M BEL Wellbe
177 Kettenis Astrid 176,5 1 2 3 1967 W NED Nieuwstadt
178 Mik Gerik 175,5 0 3 3 1960 M NED Sint Annen
179 Hufkens Louis 175 2 1 3 1950 M BEL Grobbendonk
180 Van Meerveld Aart 170 2 1 3 1972 M NED Barneveld
181 Muetze Willem 168,7 3 2 5 1956 M NED Heerlen
182 Rohrmann Bernd 163 0 3 3 1959 M GER Hagen
183 Havreluk Micha 162 2 1 3 1950 M BEL Genk
184 Van Der Veer Pascal 153 1 2 3 1975 M NED Deinze
185 Ickert Peter 150 0 3 3 1961 M GER Niederkruechten






Hoewel aan deze tussenstand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens. Rudy Van Daele: rudy.van.daele1@telenet.be 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]