Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
9 dec 2018
Wereldrecord Camille Herron 24 uur
25 nov 2018
Verslagje 3 Bruggen Ultra
22 nov 2018
“Over 5 jaar loop ik de Spartathlon”
14 nov 2018
Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* 31 jul 2001: World all time lists 12 hours
* 31 jul 2001: World all time lists 6 hours
* 31 jul 2001: Terug in de tijd, ultraboeken 1979-86
* 31 jul 2001: Swiss Alpine Marathon Davos (SUI)
* 30 jul 2001: Uitslag La Fort'iche (FRA) 21,22/7
* 29 jul 2001: Ultramarathon Cranendonck (NED) 18/8
* 28 jul 2001: Moravian UltraMarathon 2001 (CZE)
* 25 jul 2001: Jens Lukas wint 120 km Trail in Franse Alpen.
* 25 jul 2001: Jens Lukas wint La Fort'iche 2001 (Franse Alpen 120 km)
* 24 jul 2001: Meelopen met een haas in Eindhoven
* 21 jul 2001: Transmoravian Masochist Trail Race (2001)
* 16 jul 2001: Brief aan Jean-Paul Praet - part 2
* 15 jul 2001: Brief aan Jean-Paul Praet
* 15 jul 2001: 100 km Lake Saroma (JPN) 24/6
* 14 jul 2001: All time list 24 hours men
* 14 jul 2001: All time list 24 hours women
* 14 jul 2001: Midnight Sun Marathon in Tromso (NOR) 7/7
* 12 jul 2001: Definieve uitslag 6 uur Haarlemmermeer
* 12 jul 2001: Haarlemmermeer - doorkomsten 51-99
* 12 jul 2001: Haarlemmermeer - doorkomsten 26-50
* 12 jul 2001: Haarlemmermeer - doorkomsten 1-25
* 12 jul 2001: WR 6 uur vrouwen
* 8 jul 2001: Geneve-Basel (SUI), 1-7 juli 2001
* 8 jul 2001: Ditjes en datjes van Anton
* 7 jul 2001: La Trans Gaule (FRA)
* 7 jul 2001: 24 uur van Fleurbaix (FRA) 30-6/1-7
* 7 jul 2001: Grande Course du Verdon (Fra) 28-30 juni
* 3 jul 2001: Bergloop trail te Italië
* 2 jul 2001: Verslag van de Zes uur van de Haarlemmermeer
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Juli 2001
 
Na 1 kilo Beaufort kaas, een prachtig echt frans Opinel knipmes, een fraai
'deelnemers' T-shirt, een nog fraaier 'finishers' fleecevest ( winkelwaarde
± 200 gulden) en een weekje logis in Valmeinier ( dat won ik bij de
finishloterij) kon dit er ook nog wel bij:

Vandaag kreeg ik per post 2 exemplaren van La Maurienne ( DE regionale krant
van de Maurienne) van donderdag 26 juli. In die krant een volledige uitslag
van La Fort'iche, plus 4 pagina's reportages en fotos.
Uitslagenservice met de nadruk op service !!
Chapeau voor de organisatie van deze franse Trail.

Klassement. Achtereenvolgens: naam, categorie, tijd, evt. info

1. Jens Lukas (M-S) 17h18 Duitsland
2. Bruno Croset (M-V1) 19h08
3. Franco Zanotti(M-S) 20h01
4. Patrice Kervevan (M-V1) 20h50
5. Thierry Mermoz (M-S) 20h57 Medeorganisator
6. Francois Quinio (M-S) 20H57
7. Saint-Priest Damont (M-S) 21h21
8. Michel Poletti (M-S) 21h30
9. Dominique Bergar (M-S) 22h08
!0. Gilbert Rouyer (M-S) 22h17
11. Fabio Mestieri (M-S) 22h36
12. Jérome Pezet (M-S) 23h50
13. Pascal mussard (M-S) 23h50
14. Joachim Hauser (M-S) 24h25 Duitsland
15. Philippe mestre (M-V1) 24h25
16. daniel Groslambert (M-S) 24h35
17. Jean-Claude Letellier (M-S) 24h43
18. Jacques Martin (M-V1) 25h01
19. Michel Courtiade (M-S) 25H10
20. Georges Galles (M-V1) 25h15
21. Gérald Gaborieu (M-S) 25h38
22. Serge Mayet (M-V1) 25h40
23. Pierre Gagniére (M-V1) 25h47
24. Jean- Francois Contau (M-S) 25h51
25. Julia Alter (F-S) 25h52 Duitsland, 1e dame
26. Xavier Darmendrail (M-S) 25h58
27. Christy Cyriaque (M-S) 26h04
28. Michel Jacquemmoz (M-V1) 26H05
29. René Pecheux (M-V2) 26h13
30. José Becker (M-V2) 26h17
31. samuel Dauphin (M-S) 26h18
32. Ton Peters (M-V2) 26h18 Nederland
33. Olivier Dupont (M-S) 26h19
34. Rainer Koch (M-S) 26h22
35. Klaus Muttke (M-V1) 26h22
36. Micherl Bernard (M-S) 26h37
37. Vincent Dulac (M-S) 26h37
38. Michel Sachello (M-V2) 26h38
39. Giovanni Cerlini (M-V1) 26h40
40. Maria Giovanni Cerutti (F-V1) 26H40 Italie, 2e dame
41. Claude Mottard (M-S) 26h55
42. Pierre Vallet (M-S) 27h15
43. Jacques Gratien (M-S) 27h29
44. Laurent Désiré (M-S) 27h29
45. Michele Baladi (F-V1) 27h45 3e dame
46. Yves Detry (M-V2) 27h45
47. Piétro Trabucchi (M-S) 28H05
48. Jacky Perreur (M-V2) 28h37
49. Jurgen Teichert (M-S) 28h44
50. Marie-Laure Cabello (F-V1) 28h50
51. René Brun (M-V2) 28h55
52. Xavier Jourdheuil (M-V2) 29h07
53. José Crépy (M-V1) 29h08
54. Guus Smit (M-S) 29h30 Nederland
55. Francis Faure (M-V2) 29h50
56. Christophe Mithieux (M-V1) 29h50
57. Marc Damevin (M-S) 29h50
58. Cyril Ennequin (M-S) 29h50
59. Emel Gospodov (M-V2) 30h-
60. Yves Meurgey (M-V3) 30h18
61. Bernard Ablancourt (M-V1) 30h48
62. Josiane Claude (F-V2) 30h59
63. Michel Marti (M-V1) 30h59
64. Bernard Bochet (M-V2) 31h11
65. Jacques Cinquin (M-V1) 31h44
66. Sylvian Harp (M-S) 31h47
67. Mario Castagnoli (M-V2) 31h50 Org. van Nove Colli(200 km),Italie
68. Dan Whittemore (M-V1) 31h54
69. Jean-Marie Zimmer (M-V1) 31h54
70. Laurent Garenq (M-S) 31h55
71. Philippe Pressacco (M-V1) 31h56
72. Marianne Blagny (F-V1) 31h59
73. Philippe Grisard (M-V1) 31h59
74. Roberto Bordini (M-V2) 32h-
75. Fabienne Plantaz (F-S) 32h-
76. Michel Plantaz (M-S) 32h-

Totaal waren er 74 uitvallers.

Ik ben nog steeds aan het nagenieten van deze prachtdroom die werkelijkheid
werd. Een verslag volgt nog.

Groeten,
Guus Smit

PS van de redactie:
Al die mensen die nu al zoeken naar verhalen over de Swiss Alpine Marathon te Davos, gaan dus nu acuut in training om volgend jaar deze loop in de Franse Alpen te volbrengen :-)
Anton Smeets
a.smeets@trouwweb.nl 

 
[ top pagina ]