Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
14 nov 2018
Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
3 nov 2018
In 2019 weer 6 uur in Steenbergen
1 nov 2018
22e Berenloop Terschelling: Een sportief en sfeervol loopfeest
31 okt 2018
West Coast Challenge op 8 december
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* 31 aug 2001: "LA GRANDE COURSE" (BEL) 8,9/9
* 30 aug 2001: TRANSE GAULE Newsletter N° 2 – 18 août 2001
* 25 aug 2001: Cléder, the day before
* 24 aug 2001: WC 100 km 2001, Cléder (FRA) 26/8
* 22 aug 2001: Laprecordings UC (NED) 18/8
* 20 aug 2001: Laprecordings UC nrs. 87-99
* 20 aug 2001: Laprecordings UC nrs. 70-86
* 20 aug 2001: Laprecordings UC nrs. 39-69
* 20 aug 2001: Laprecordings UC nrs. 16-38
* 20 aug 2001: Laprecordings UC nrs. 1-15
* 20 aug 2001: Marathon en Ultracup (BEL/NED) 2001
* 19 aug 2001: Voorlopige uitslag UC (NED) 18/8
* 18 aug 2001: Voorischrijvingen UC 18/8
* 16 aug 2001: Boeken over bekende ultramarathons
* 16 aug 2001: Ultramarathon Cranendonck (NED) 18/8
* 14 aug 2001: Trail nieuws
* 14 aug 2001: Nog één maal de WC Edmonton (CAN)
* 13 aug 2001: 100 kilometer De la baie du Mont Saint Michel (FRA) 13,14/7
* 8 aug 2001: WC Edmonton (CAN) track & field
* 6 aug 2001: Verona (ITA) 24 hour track race 22,23/9
* 6 aug 2001: 100K Lapland
* 5 aug 2001: IAAF congress Edmonton
* 4 aug 2001: WK marathon mannen (CAN) 3/8
* 4 aug 2001: Edmonton (CAN) WK marathon mannen
* 3 aug 2001: World rankings 2001 100K Women
* 3 aug 2001: World rankings 2001 100K Men
* 3 aug 2001: WK Edmonton (CAN)
* 3 aug 2001: Nieuwste uitgaven.
* 1 aug 2001: KÖLN (GER) 13-15/7
* 1 aug 2001: WC 100 km Cleder (FRA) 26/8
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Augustus 2001
 

I A U 100 KM HOMMES MEN 2 0 0 1
Page: 1

NOM-PRENOM Birthday NAT PLACE

06.30.07 NETREBA Vladimir 67 M RUS 1 TORHOU2001
06.31.40 BELOSLOUDTSEV Alexei 73 M RUS 2 MOSCOU2001
06.37.40 GEHIN Jean-Marie 4.08.61 M40 FRA 08 IND LORRAINE 1 CHAVAG2001
06.38.45 MÜLLER Rainer 24.05.66 M GER MTF MARPINGEN 1 KIELGR2001
06.38.50 MIKAMI Yasafumi 14.01.66 M JPN 1 SARONA2001
06.40.57 AKHMETSIN Ildar 70 M RUS 3 MOSCOU2001
06.43.53 DELEN Olno M BEL ZONNEBEKE 1 TORHOU2001
06.44.27 NUNES Valmir 16.01.64 M BRA 2 TORHOU2001
06.46.55 NOJO Hideo M JPN 2 SARONA2001
06.47.27 ZCHALYBIN Andrei 80 M RUS 4 MOSCOU2001
06.48.45 AKHMETSIN Ildar 70 M RUS 3 TORHOU2001
06.50.02 BRETAUD Bernard 17.08.67 M FRA 85 IND. PAYS DE LOIRE 2 CHAVAG2001
06.50.47 GOETHALS Rik 16.07.59 M40 BEL ICHTEGEM 4 TORHOU2001
06.52.24 HEUBI Bruno 14.03.60 M40 FRA 51 EFS REIMS A. 3 CHAVAG2001
06.56.46 ZAVIALOV Igor 63 M RUS 5 MOSCOU2001
06.59.29 SOMMER Michael 2.03.64 M GER EICHENKREUTZ SCHEIWKH. 2 KIELGR2001
07.00.10 TAELMAN Lucien 9.07.57 M40 BEL OOSTROZEBEKE 5 TORHOU2001
07.01.30 SOBHI Nouredine 62 M FRA 35 ASPTT RENNES 4 CHAVAG2001
07.01.37 AMBORN Ulrich 57 M40 GER LG OFFENBACH 3 KIELGR2001
07.02.01 KONONOV Alexey 6.06.60 M40 RUS 1 FAENZA2001
07.02.38 HOSTENS Yvan 17.11.63 M BEL HANDZAME 6 TORHOU2001
07.02.48 KHITTERMAN Leo 52 M45 RUS 6 MOSCOU2001
07.04.05 BORDUS Jean-Marc 11.11.60 M40 FRA 45 AS AUCHAN OLIVET 5 CHAVAG2001
07.04.31 LAZYUTA Stanislav 72 M UKR 7 TORHOU2001
07.06.00 KOUZNETSOV Valeri 66 M RUS 7 MOSCOU2001
07.06.37 GRALLATH Ulrich 68 M GER MTP HERABRUCK 4 KIELGR2001
07.08.24 KASHAROV Ravil 15.11.56 M45 RUS 9 MOSCOU2001
07.08.38 BOISSELIER Nicolas 7.08.66 M FRA 94 UAI NOGENT S/MARNE 6 CHAVAG2001
07.09.39 FATTORE Mario 6.12.75 M ITA 2 FAENZA2001
07.09.47 GANIYEV Farit 13.12.64 M RUS 8 TORHOU2001
07.10.51 GACK Denis 24.02.59 M40 FRA 94 UAI NOGENT S/MARNE 7 CHAVAG2001
07.11.55 BERNABEI Andrea 9.09.71 M ITA 3 FAENZA2001
07.12.30 OSYPOV Alexandr 67 M UKR 9 TORHOU2001
07.12.31 ISHNULKIN Sergei 7.11.63 M RUS 10 MOSCOU2001
07.12.48 BRINGOLD Andreas 64 M SUI WIEDLISBACH 01 BIENNE2001
07.13.09 KAZANTZEV Andrei 62 M RUS 11 MOSCOU2001
07.13.27 ALLES Werner 57 M40 GER MTF MARPINGEN 5 KIELGR2001
07.14.00 KOUROS Yiannis 13.02.56 M40 GRE 10 TORHOU2001
07.14.09 GUILLOU Hervé 15.12.56 M40 FRA 95 US MERY AC 8 CHAVAG2001
07.16.08 SAKAMOTO Masaru M JPN 3 SARONA2001
07.17.19 GARNIEL Laurent 14.05.67 M FRA 22 LANNION ATHLEtisme 9 CHAVAG2001
07.17.24 BAZCHENOV Oleg 77 M RUS 12 MOSCOU2001
07.18.09 ISHNULKIN Sergei 7.11.63 M RUS 11 TORHOU2001
07.20.42 LORWIN Erhold 64 M GER LC AUENSEE LEIPZIG 6 KIELGR2001
07.21.36 MURATA Hideji M JPN NON REG 4 SARONA2001
07.22.03 EVENO Lionel 5.02.63 M FRA 35 CJF ST MALO 10 CHAVAG2001
07.22.28 KANARSKI Valeri 57 M40 BLR 1 BELVES2001
07.22.28 KAZLOU Sergey 66 M BLR 1 BELVES2001
07.23.04 BECKERS Paul 22.08.62 M BEL AC HARANTALS 12 TORHOU2001
07.23.36 GEISSBÜHLER Fritz 61 M40 SUI LAUPERSWILL 02 BIENNE2001
07.23.36 SANTHERR Ulrich 59 M40 GER STAFFLANGEN 03 BIENNE2001
07.24.48 GUESQUIERE Christophe 27.03.60 M40 FRA 91 AS SUNEM 01 NORMAN2001
07.25.39 CURTON Bernard 15.11.52 M45 FRA 73 LANDRY 3 BELVES2001
07.26.40 BARROSO Jean-Paul 65 M FRA 12 STADE RUTHENOIS 11 CHAVAG2001
07.27.12 SINYUSHKIN Valery 31.03.67 M RUS 4 FAENZA2001
07.28.04 CHIHEB Mohamed M FRA 49 SCO ANGERS 12 CHAVAG2001
07.28.31 LENNARTZ Birgit 22.11.65 F35 GER LLG ST AUGUSTIN 7/01 KIELGR2001
07.29.31 GARDING Ludger 64 M GER SUS SCHALKE 96 8 KIELGR2001
07.30.04 GONNIN Jacky M FRA 68 ESR COLMAR AC 14 CHAVAG2001
07.30.04 PIVETEAU Sylvain 65 M FRA 44 ASPTT ST NAZAIRE 13 CHAVAG2001
07.30.40 KHASANOV Eric 64 M RUS 13 MOSCOU2001
07.32.16 TAKAHASHI Katsuyuki M JPN 5 SARONA2001
07.33.02 VUILLEMENOT Roland 21.08.46 M50 FRA 01 IND.AIN 1 LEYMES2001
07.33.03 BACHELIER Christophe 66 M FRA 16 JS ANGOULEME 15 CHAVAG2001
07.33.06 HOOS Jörg 64 M GER MTF MARPINGEN 9 KIELGR2001
07.33.39 KANARSKI Valeri 57 M40 BLR 13 TORHOU2001
07.34.06 UOCHI Shuji M JPN 6 SARONA2001
07.34.23 PEREIRA Normando 30.06.53 M45 FRA 37 STE MAURE ATHLE CLUB 16 CHAVAG2001
07.35.01 KÜNG Paul 56 M45 SUI GLARUS 04 BIENNE2001
07.36.35 HICKEY Victor Wayne 57 M40 CAN 05 BIENNE2001
07.37.07 YALAOUI Djamal M FRA 17 CHAVAG2001
07.38.26 DIERCKX Emiel 56 M40 BEL HERENTHOUT 14 TORHOU2001
07.38.57 LEBON Loïc 5.10.58 M45 FRA 35 AL ST MARC LEBLANC 1 1STMIC2001
07.40.24 TRETTIO Livio 17.04.55 M45 ITA VERBANIA 5 FAENZA2001
07.40.58 KONSTSNTINOV Valeri 62 M RUS 14 FAENZA2001
07.41.53 KRUPSKI Leonid 22.03.52 M45 RUS 15 MOSCOU2001
07.43.11 ROFFLER Kurt 59 M40 SUI GRÜSCH 06 BIENNE2001
07.43.44 MENCLE Alex 58 M40 FRA 95 CERGY PONTOISE AC 18 CHAVAG2001
07.44.07 ANDERSON Iam 71 M GBR 15 TORHOU2001
07.45.10 ISAIA Giuseppe 14.02.57 M40 ITA 6 FAENZA2001
07.45.14 PETON Alain 12.10.59 M40 FRA 78 JEUNESSE DE CROISSY 19 CHAVAG2001
07.45.20 SHIBATA Masakazu M JPN NON REG 7 SARONA2001
07.46.10 KANNARI Takayoshi M JPN NON REG 8 SARONA2001
07.46.28 SCHAFER Tanja 25.09.67 F GER LTF MARPINGEN 10/02 KIELGR2001
07.47.48 ZDRAVKO Baric 60 M40 SLO KRANJ 07 BIENNE2001
07.47.53 MARCUS Claude 59 M40 FRA 58 A.O NIVERSAISE 20 CHAVAG2001
07.49.15 OHTAKI Masayuki M JPN NON REG 9 SARONA2001
07.49.18 MAGGIOLINI Magali 21.05.69 F FRA 06 NICE COTE AZUR ATHLE 21/01 CHAVAG2001
07.49.55 KUSANO Guishi M JPN 10 SARONA2001
07.50.54 BALDIS Fabrizio 18.12.72 M ITA 7 FAENZA2001
07.52.31 CARITAN Patrick 25.09.60 M40 FRA 13 USCM MARSEILLE 4 BELVES2001
07.53.15 DEVEAUX Luc 53 M45 FRA 33 USC LEOGNAN 5 BELVES2001
07.53.20 TRETTIO Livio 17.04.55 M40 ITA VERBANIA 2 LEYMES2001
07.53.28 YAMANAKA Fumio M JPN NON REG 11 SARONA2001
07.54.50 GAUBERT Jerôme 71 M FRA 94 US CRETEIL 22 CHAVAG2001
07.56.13 ISHNULKIN Sergeï 11.07.63 M RUS 8 FAENZA2001

07.08.39 GROSJEAN Bernard 16.02.52 M45 FRA HANDISPORT 2STEEW2001

I A U 100 KM 2 0 0 1
INTERNATIONAL
ASSOCIATION OF
ULTRARUNNERS

WITHLACOOCHEE FLORIDA (USA) 17.02. 2001
CATALINA (USA) 26.02. 2001
13° 100KM ORLEANS–CHEMERY (FRA) 10/11.03. 2001 ORLEAN2001
100Km SAINT NAZAIRE LES EYMES (FRA) 17.03. 2001 LEYMES2001
100Km Chernogolovka MOSCOU (RUS) 22.04. 2001 MOSCOU2001
100Km du PERIGORD BELVES (FRA) 29.04. 2001 BELVES2001
100Km de NORMANDIE GRAVIGNY (FRA) 5.05. 2001 NORMAN2001
FIRENZE-FAENZA (ITA) 26/27.05. 2001 FAENZA2001
100KM de STEENWERCK (FRA) 23/24.05. 2001 1STEEW2001 2STEEW2001
100KM de VENDEE CHAVAGNES en PAILLIERS (FRA) 26.05. 2001 CHAVAG2001
Courses de BIENNE (SUI) 8/09 06. 2001 BIENNE2001
4° 100KM LOIRE BECONNAIS (FRA) 17 06. 2001 BECONE2001
100Km LAKE SARONA (JPN) 24.06 2001 SARONA2001
100KM du PONTHIEU-MARQUENTERRE (FRA) 24.06. 2001 PONTHI2001
PARIS BOIS DE BOULOGNE SRI CHINMOY 1.07. 2001 SRICHI2001
LAPLAND ( SWE ) 29/06-1.07. 2001 LAPLAN2001
BAIE du MONT SAINT MICHEL (50) 13/14.07. 2001 1STMIC2001 2STMIC2001


Anton Smeets
a.smeets@trouwweb.nl 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]