Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
24 sep 2018
Sri Chinmoy 6 uur zaterdag 6 oktober
24 sep 2018
Korte voorbeschouwing en spoorboekje Spartathlon
12 sep 2018
Allgau Ultra en UTMB
11 sep 2018
Wereldkampioenschap 100 km Sveti Martin
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* 31 aug 2001: "LA GRANDE COURSE" (BEL) 8,9/9
* 30 aug 2001: TRANSE GAULE Newsletter N° 2 18 août 2001
* 25 aug 2001: Cléder, the day before
* 24 aug 2001: WC 100 km 2001, Cléder (FRA) 26/8
* 22 aug 2001: Laprecordings UC (NED) 18/8
* 20 aug 2001: Laprecordings UC nrs. 87-99
* 20 aug 2001: Laprecordings UC nrs. 70-86
* 20 aug 2001: Laprecordings UC nrs. 39-69
* 20 aug 2001: Laprecordings UC nrs. 16-38
* 20 aug 2001: Laprecordings UC nrs. 1-15
* 20 aug 2001: Marathon en Ultracup (BEL/NED) 2001
* 19 aug 2001: Voorlopige uitslag UC (NED) 18/8
* 18 aug 2001: Voorischrijvingen UC 18/8
* 16 aug 2001: Boeken over bekende ultramarathons
* 16 aug 2001: Ultramarathon Cranendonck (NED) 18/8
* 14 aug 2001: Trail nieuws
* 14 aug 2001: Nog één maal de WC Edmonton (CAN)
* 13 aug 2001: 100 kilometer De la baie du Mont Saint Michel (FRA) 13,14/7
* 8 aug 2001: WC Edmonton (CAN) track & field
* 6 aug 2001: Verona (ITA) 24 hour track race 22,23/9
* 6 aug 2001: 100K Lapland
* 5 aug 2001: IAAF congress Edmonton
* 4 aug 2001: WK marathon mannen (CAN) 3/8
* 4 aug 2001: Edmonton (CAN) WK marathon mannen
* 3 aug 2001: World rankings 2001 100K Women
* 3 aug 2001: World rankings 2001 100K Men
* 3 aug 2001: WK Edmonton (CAN)
* 3 aug 2001: Nieuwste uitgaven.
* 1 aug 2001: KÖLN (GER) 13-15/7
* 1 aug 2001: WC 100 km Cleder (FRA) 26/8
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Augustus 2001
 
Lijst met alle voorinschrijvingen met daaruit de afgemelden geschrapt.
31 op de 12 uur solo (de Marokanen hebben we maar geschrapt, omdat we daar niets meer van hoorden.
22 op de 6 uur solo
2 op de 6 uur estafette

Cranendonck, 18 augustus 2001, 12 & 6 uur Programmatuur van
Organisatie: a.v.V.N. Anton H.M. Smeets

Startlijst MSe

Nr. Naam GJ Nat. Cat. Vereniging

2 Alain Bourdon MSE 12u BEL MSe
3 Alexandre Sartorato MSE 12u BRA MSe
8 Alain Ponchelet MSE 12u BEL MSe
11 Peter Ludden MSE 12u GER MSe
12 Peter Spirk MSE 12u NED MSe
19 Bernd Kemper MSE 12u GER MSe
40 Stefan Schreiber MSE 12u GER MSe
50 Rob van den Hoek MSE 12u NED MSe

Startlijst M40

Nr. Naam GJ Nat. Cat. Vereniging

4 Tom Hendriks M40 12u NED M40
7 Marc Quadflieg M40 12u BEL M40

Startlijst M45

Nr. Naam GJ Nat. Cat. Vereniging

1 Lucien Taelman M45 12u BEL M45
5 Wim Epskamp M45 12u NED M45
6 Louis Emringer M45 12u LUX M45
13 Sjoerd Slaaf M45 12u NED M45
14 Henk Sipers M45 12u NED M45
15 Jaap Swart M45 12u NED M45
16 Carrie van de Beek M45 12u NED M45
38 Ubel Dijk M45 12u NED M45
90 Dre van den Bosch M45 12u NED M45


Startlijst M50

Nr. Naam GJ Nat. Cat. Vereniging

17 Hans Buis M50 12u NED M50
18 Herman Waardenburg M50 12u NED M50
27 Johan Luyben M50 12u NED M50
28 Lex de Boer M50 12u NED M50
29 Lammert Meijer M50 12u NED M50
88 Pierre Londers M50 12u BEL M50

Startlijst M55

Nr. Naam GJ Nat. Cat. Vereniging

30 Gijs Honing M55 12u NED M55
37 Han van Bueren M55 12u NED M55
47 Henri Okkersen M55 12u NED M55

Startlijst M60

Nr. Naam GJ Nat. Cat. Vereniging

66 Roger Neckebroeck M65 12u BEL M60

Startlijst VSe

Nr. Naam GJ Nat. Cat. Vereniging

39 Jutta Joehring WSE 12u GER VSe

Startlijst V45

Nr. Naam GJ Nat. Cat. Vereniging

48 Ria Buiten W45 12u NED V45

Startlijst 6u estafette

Nr. Naam GJ Nat. Cat. Vereniging

32 Hoortrunners team 1 est 6u NED est
49 Hoortrunners team 2 est 6u NED est

Startlijst M6u

Nr. Naam GJ Nat. Cat. Vereniging

64 Cees Verhagen M40 6u NED M6u
67 Harald Linsser M40 6u GER M6u
68 Peter Ickert M40 6u GER M6u
69 R. Steyger M40 6u NED M6u
70 Paul Wobbe M45 6u NED M6u
71 Fred van Bruchem M40 6u NED M6u
72 Ron Bakker M40 6u NED M6u
73 Bert de Jong M45 6u NED M6u
74 Uwe Riess M45 6u GER M6u
75 Jan-Willem Dijkgraaf M45 6u NED M6u

76 Micha Havreluk M50 6u BEL M6u
77 Jack de Graaf M50 6u NED M6u
78 Ben Mol M50 6u NED M6u
79 Vincent Schoenmakers M60 6u NED M6u
80 Jos Hopman M60 6u NED M6u
83 Frits van der Valk M50 6u NED M6u
86 Heinz Jackel M?? 6u GER M6u
87 Tonnie Bruynaerts M40 6u NED M6u

Startlijst V6u

Nr. Naam GJ Nat. Cat. Vereniging

96 Prisca Vis W35 6u NED V6u
97 Cornelia Bullig W40 6u GER V6u
98 Erna Buiter W45 6u NED V6u
99 Lies Heijnen W45 6u NED V6u
Anton Smeets
a.smeets@trouwweb.nl
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]