Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
22 okt 2019
Backyards Ultra's, de nieuwe trend in het ultralopen
21 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 19-20 oktober
17 okt 2019
Voorbeschouwing WK 24 uur 2019 Albi
16 okt 2019
Website Ultraplatform tijdelijk uit de lucht
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* September
* 30 sep 2001: Winschoten EC 100K 30/9 01:30
* 30 sep 2001: Winschoten EC 100K 30/9 01:30
* 29 sep 2001: Winschoten EC 100K 29/9 20:45
* 29 sep 2001: Winschoten EC 100K 29/9 20:40
* 29 sep 2001: Winschoten EC 100K 17:20
* 29 sep 2001: Winschoten EC 17:20
* 29 sep 2001: Winschoten EC 100K 17:15
* 29 sep 2001: Winschoten EC 100 K 29/9 16:20
* 29 sep 2001: EC 100K 15:15
* 29 sep 2001: EC 100K 15:15
* 29 sep 2001: Winschoten EC 100K 29/9 15:15
* 29 sep 2001: Winschoten on the air! (29/9, 12:00)
* 28 sep 2001: Deelnemerslijst De Zestig van Texel
* 27 sep 2001: Reactie op ditjes en datjes van Ton
* 27 sep 2001: Mijn-marathon 20/10/2001
* 26 sep 2001: WBP leeftijdsgroepen 100 km
* 26 sep 2001: Nieuws De Zestig van Texel 21 okt 2001
* 26 sep 2001: Ditjes en datjes van Anton
* 25 sep 2001: Winschoten 100 km RUN 29/9
* 25 sep 2001: LUPATOTISSIMA 2001, September 22th-23th
* 23 sep 2001: Toelichting van Gerrit van Rotterdam
* 21 sep 2001: Runner's World editie oktober 2001
* 19 sep 2001: IAU website
* 18 sep 2001: November 4th, run for freedom
* 17 sep 2001: RUN, EC 100 km 2001.
* 17 sep 2001: Comrades 2002
* 17 sep 2001: Beekse RABO Marathon 16 september 2001
* 14 sep 2001: Statements from IAU and others
* 13 sep 2001: To NYC Marathon Friends
* 12 sep 2001: New York Marathon, 4/11
* 11 sep 2001: Spreelauf, 28 augustus-2 september 2001
* 10 sep 2001: Uitslag Mergelland marathon
* 9 sep 2001: Maas en Waalse Dijkenloop 2 september 2001
* 7 sep 2001: Hyperlinks for EC 100 km 2001.
* 7 sep 2001: Mergelland Marathon (NED) 9/9
* 5 sep 2001: Inschrijving Jungfrau Marathon 2002
* 5 sep 2001: Rondje Voorne 2001
* 4 sep 2001: Jungfrau marathon (SUI) 1/9
* 4 sep 2001: La Grande Course (BEL) 8,9/9
* 4 sep 2001: WC 100 km team results
* 4 sep 2001: Cleder WC 100km & La Trans Gaule
* 3 sep 2001: Arctic Circle persbericht Ice Run 2003
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2001
 
Vooraf enkele kanttekeningen:

Allereerst mijn verontschuldigingen, dat we per land alleen de eerste drie atleten weergeven. Een team bestaat uit zes lopers of loopsters mximal, en achterf is het het volledige tem dt het lndenklassement heeft gerealiseerd, en niet lleen de eerste drie.
Verder zou het een goede zaak zijn als we voortaan limieten hadden voor de kampioenschappen. In Moskou 1996 was de tijdlimiet van de wedstrijd 10 uur! Voor mannen die voor hun land uitkomen zou een tijdlimiet van 10 uur zeker op zijn plaats zijn; voor vrouwen zou men die op 12 uur mogen stellen. Wie als lid van een landenteam niet binnen die tijd binnen is, is dus niet gefinished. In de open race kan men dan een limiet naar eigen goeddunken hanteren, maar de open race is een andere wedstrijd, die toevallig gelijktijdig plats vind. Kijk naar de elfstedentocht, waar de reacreanten 24 uur de tijd hebben, maar waar de wedstrijdschaatsers aan een veel strengere limiet moeten voldoen om hun kruisje te behalen.
Toepassing van dit voorstel zou er toe leiden dat de laatste twee landen bij de mannen (nummers 16 en 17) niet in het alndenklasement zouden voorkomen, alsook het laatse (9de) vrouwenteam. Zonder die landen kn de 100 kilometer zich net zo makkelijk meten met de marathon als we kijken wat de landenklassementen van Edmonton opleverden!

Classement par équipes Hommes

1. France: 20h 17' 11"
Fetizon Pascal - Guichard Thierry - Gehin Jean Marie
06h 44' 48" - 06h 45' 47" - 06h 46' 36"

2. Belgique: 21h 3' 42"
Hostens Ivan - Van den Driessche J. - Goethals Rik
06h 58' 33" - 07h 02' 00" - 07h 03' 9"

3. Allemagne: 21h 7' 28"
Muller Rainer - Amborn Ulrich - Krajenski Volker
06h 52' 6" - 07h 6' 0" - 07h 9' 22"

4. Japon: 21h 9' 48"
Mikami Yasufumi - Takahashi Katsuyuki - Uochi Shinji
06h 33' 28" - 07h 12' 43" - 07h 23' 37"

5. Russie: 21h 10' 56"
Siniouckine Valery - Kharitonov OLeg - Volguin Aleksey
06h 59' 26" - 07h 5' 45" - 07h 5' 45"

6. Etats Unis: 21h 25' 9"
Hanna Rich - Nippert Howard - Garcia James
06h 43' 9" - 07h 01' 36" - 07h 40' 24"

7. Afrique du Sud; 21h 38' 46"
Meyer Graham - Sesenyamotse God. - Mpotoane Michael
07h 4' 18" - 07h 08' 28" - 07h 26' 0"

8. Espagne: 21h 55' 1"
Aubeso Jorge - Alvarez Ramon - Rodriguez Juan
06h 52' 34" - 07h 23' 18" - 07h 39' 9

9. Italie: 22h 14' 33"
Bernabei Andrea - Cugnasco Massimo - Sartori Stefano
07h 19' 48" - 07h 24' 03" - 07h 30' 42"

10. Norvège: 23h 39' 28"
Gilberg Runar - Skarpsno Egil - Eivindsen Eiolf
07h 37' 39" - 07h 58' 48" - 08h 03' 01"

11. République Tchèque: 24h 10' 30"
Brunner Radek - Krejci Jiri - Dedina Jiri
07h 40' 38" - 07h 47' 57" - 08h 41' 5

12. Bielorussie: 24h 22' 8"
Lioshyn Andrei - Bykau Alek - Lafuts Anatoli
07h 31' 0" - 08h 17' 32" - 08h 33' 36"

13. Canada: 24h 34' 54"
Hickey Victor - Wall Bob - Sherman Mark
07h 25' 38" - 08h 31' 44" - 08h 37' 32"

14. République Slovaque: 24h 38' 36"
Hrmo Lubomir - Durana Milan - Gallik Frantisek
07h 29' 41" - 08h 34' 27" - 08h 34' 28"

15. Mexique: 25h 31' 31"
Perz Juan José - Aguilar José - Valdez Isidro
08h 09' 36" - 08h 30' 29" - 08h 51' 26"

16. Lettonie: 29h 12' 45"
Senfelds Raimonds - Klavnieks Vladimirs - Klints Raymond
08h 19' 10" - 09h 44' 32" - 11h 9' 3"

17. Australie: 29h 30' 21"
Sloan Tim - Barron Adam - Davis Ivan
07h 45' 37" - 10h 52' 4" - 10h 52' 40"

Classement par équipes Femmes

1. Russie: 23h 31' 12"
Kolpakova Elvira - Bychkova Marina - Ladyjina Oxana
07h 31' 12" - 07h 38' 21" - 08h 21' 39"

2. France: 24h 10' 21"
Herry Karine - Reymonenq-Maggionili - Beaulieu Sylvie
07h 54' 27" - 08h 02' 31" - 08h 13' 23"

3. Allemagne: 24h 49' 14"
Schafer Tanja - Drescher Anke - Stoppler Simone
07h 43' 40" - 08h 23' 17" - 08h 42' 17"

4. Etats Unis: 25h 16' 22"
Cherniak Daniele - Devine Pfeiffer Jenn - Kimball Nikki
08h 18' 18" - 08h 25' 17" - 08h 32' 38

5. Italie: 25h 19' 13"
Casighari Monica - Costetti Maria Luisa - Zoboli Elvira
07h 39' 42" - 08h 48' 15" - 08h 51' 16"

6. Japon: 25h 25' 2"
Sekiya Akiko - Kondo Kazuko - Handa Yuko
07h 50' 58" - 08h 17' 40" - 09h 16' 24"

7. Afrique du Sud: 25h 52' 49"
Mc Caul Elizabeth - Sanders Ina - Scott René
08h 31' 44" - 08h 38' 28" - 08h 42' 37"

8. Canada: 31h 33' 18
Gagnon Suzanne - Beaulieu Ghislaine - Hann Brenda
09h 29' 23" - 10h 47' 38" - 11h 16' 17"

9. Mexique: 37h 9' 12"
Alarcon Cecilia - Balderas Mercede - Rodriguez Diana
11h 21' 55" - 11h 53' 12" - 13h 54' 5"

Anton Smeets
a.smeets@trouwweb.nl
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]