Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
24 mei 2018
In Memoriam Jos Akkermans
24 mei 2018
Zes Uur van de Haarlemmermeer 2018: eerste aanmeldingen zijn binnen
20 mei 2018
Rombout Breedveld en Leonie Ton Winnen Elfsteden Ultraloop
17 mei 2018
De Friese Elfstedentocht voor ultralopers, 1998 - 2005
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* 31 mei 2003: Uitslag Univé Drenthemarathon 31 mei 2003
* 31 mei 2003: Apeldoorn 24 en 6 uur life!
* 29 mei 2003: Deelnemers Croon 24 uur en 6 uur van Apeldoorn
* 28 mei 2003: Nederlanders in de Comrades 2003
* 27 mei 2003: Graubünden Marathon (SUI) 28/6 & Mont Blanc Marathon (FRA) 29/6
* 26 mei 2003: 100 km Del Passatore (ITA)
* 26 mei 2003: UltraNed-klassement per 26 mei 2003
* 26 mei 2003: Nieuwe mijlpaal UltraNED: de 200 000e bezoeker!
* 26 mei 2003: Cor Westhuis overwint shinsplints
* 25 mei 2003: Elfstedentocht gaat toch door!
* 25 mei 2003: 12 / 6 uur van Den Haag
* 25 mei 2003: SARS IN TAIWAN: A BRIEF ANALYSIS
* 25 mei 2003: De Zes uur van de Haarlemmermeer
* 25 mei 2003: Eemmeerloop 2003
* 23 mei 2003: Terugkeer in de heuvels.
* 21 mei 2003: Elfsteden Solo gaat niet door!
* 21 mei 2003: Dankbetuiging Van der Molen
* 19 mei 2003: Basel, Self Transcendence 12 / 24 uur
* 19 mei 2003: World best 50 km age groups
* 19 mei 2003: Nieuw: 24 uur in Karlsruhe (GER)
* 19 mei 2003: Historie Apeldoornse 24 uur
* 18 mei 2003: World best 12 hours age groups
* 16 mei 2003: Laatste Eemmeerloop nieuws
* 16 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 85 t/m 99
* 16 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 50 t/m 67
* 16 mei 2003: Valkenbergrun Breda (NED) 11/5
* 15 mei 2003: More websites for info TransEurope Footrace
* 14 mei 2003: Ruda Slaska 12 hours (POL) 3/5
* 14 mei 2003: Ook de langste reis begint bij de eerste stap
* 14 mei 2003: 24 hours Taiwan 10/3
* 14 mei 2003: World best 6 hours age groups
* 14 mei 2003: World best 24 hours age groups
* 14 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 19 t/m 49
* 13 mei 2003: Uitslag 100 km loop Stige (DEN) 10/5
* 13 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 1 t/m 18
* 12 mei 2003: Stand Marathon- & Ultracup 2003 na Visé en Breda
* 12 mei 2003: Aruba III
* 12 mei 2003: Elfde Ronde van Aruba
* 12 mei 2003: Familiedag, samen lopen voor een goed doel !
* 12 mei 2003: Uitslag Ronde van Aruba
* 10 mei 2003: Terugblik op 3 weken TransEuropa Lauf
* 10 mei 2003: .. naar Diever
* 10 mei 2003: Derde Röntgen-loop-dag
* 10 mei 2003: Transeurope Footrace op éénderde
* 6 mei 2003: Voorinschrijvingen 6u ValkenbergRUN
* 6 mei 2003: Kouros wint 48u van Surgères(F)
* 6 mei 2003: CARAÏBISCHE SFEREN IN MARATHON VISÉ
* 6 mei 2003: Ditjes en datjes van Anton
* 6 mei 2003: Trieste (ITA), 04/05
* 5 mei 2003: Tussenstand Ultr@ned klassement
* 5 mei 2003: Verslag Visé-Maastricht-Visé
* 4 mei 2003: Uitslag Maasmarathon Visé(B)
* 2 mei 2003: Loop-soap: de cliffhangers van Texel 2003
* 1 mei 2003: 100 km Belves (FRA) 26,27/4
* 1 mei 2003: SARS zet WC 100 km onder druk
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2017
 
Marathon Utrecht
Mannen:
1. Paul Zwama 2.34.04
2. Ad Sluijter 2.38.00
3. Mohammed Laanaya 2.38.40
Vrouwen:
1. Maria Magdalena Veliscu 2.59.04
2. Melanie Spruyt 3.04.03
3. Marije Geurtsen 3.22.29 (netto 3.13.34)

360 finishers op de marathon
Link naar de uitslag: https://results.sporthive.com/events/6238326296783252224/races/404925

xxx

Vuurtorentrail Ameland 60 km Hollum
Mannen:
1. Pascal van Norden 4.55.40
2. Frank Kleinsorg 5.30.02
3. Laurenz Boer 5.31.09
Vrouwen:
1. Lisa Mehl 5.44.09
2. Sonja von Opel 5.57.19
3. Stella Petric 6.13.38

Zware omstandigheden, met regen en harde wind.
67 finishers op de 60 km
Link naar de uitslag: https://hardloopuitslagen.nl/?wedstrijd&show=236

xxx

50 km van Krimpen
Mannen:
1. Gert Mertens 3.31.12
2. Vincent Meers 3.54.58
3. Alex Olieman 4.01.37
Vrouwen:
1. Ruth Viane 4.24.05
2. Wilma Dierx 4.29.46
3. Jannet Lange 4.39.17

NB. Jannet Lange liep in Krimpen haar 200e ultraloop.
19 finishers op 45 en 50 km
Link naar de uitslag: https://www.av-mtk.nl/site/wedstrijd_uitslagen.php?loop=5tot50vanKrimpen+2017&datum=2017-03-19&groep=sexe

xxx

Vijverrun 50 km Heusden-Zolder
Mannen:
1. Werner Roels 3.31.18
2. Patrick Vandebeek 3.55.15
3. Alex Bergsma 4.00.31
Vrouwen:
1. Karen Claes 4.57.38
2. Dora Dirix 5.01.58
3. Sylvie Houbiers 5.10.27

45 finishers op de 50 km
Link naar de uitslag: http://sqmtime.be/agenda/vijverrun-0

xxx

Trail de Primavera Andenne 64,5 km Andenne
Mannen:
1. Jeremy Rommen 5.54.41
2. Stijn van Lokeren 5.57.54
3. Eric Brossard 6.00.28
Vrouwen:
1. Sandrine Rozenberg 7.37.32
2. Mary Laming 5.57.56
3. Elke Engelen 5.59.09

249 finishers op de 64,5 km
Link naar de uitslag: http://www.chronorace.be/Classements/ListeRapports.aspx?eventId=1187605701990901

xxx

L’Elchertoise trail 50 km Nobressart
Mannen:
1. Benny Keuppens 4.18.32
2. Jean-Christophe Gleis 4.23.49
3. Jemp Moura 4.35.45
Vrouwen:
1. Bridget Brady 5.09.46
2. Claire Valentiny 5.24.09
3. Fanny Hubaux 5.24.21

De uitslag wordt binnenkort op de website geplaatst, maar is al te zien op Facebook.
Link naar uitslag: https://www.facebook.com/elchertoise.JPP?pnref=story

xxx

Van de Scheveningen-Zandvoort marathon is nog geen uitslag beschikbaar. Zie voor info de website: http://www.scheveningenzandvoort.nl/

xxx

Op zaterdag 18 maart werd de tweede Limburgs Halfzware gelopen. In de eerste 20 km is dit een groepsloop, daarna mag iedereen zijn/haar eigen tempo lopen. Er waren 24 finishers bij deze loop. Zie voor info en foto’s de website: http://www.funrunner.nl/

xxx

In de Trail du Petit Ballon werden Erwin Adan en Peter van der Zon 6e en 8e in het overall klassement. Ze verdienden hiermee een ticket voor de NL ploeg bij het IAU WK trail op 10 juni in het Italiaanse Badia Prataglia. Bij de vrouwen waren de WK tickets voor Maartje Bastings en Karin Sloove die de top-10 haalden met een 7e en 8e plek.
Link naar de uitslag: http://www.sporkrono.fr/index.php/resultats-trail-petit-ballon-2017


Henri Thunnissen 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]