Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
14 feb 2019
Team Vasbyt komt naar Texel
20 jan 2019
Ambassadeurs van De Zestig van Texel (1): Irene van Wijk
16 jan 2019
30ste editie van de M&U Cup
13 jan 2019
Sri Chinmoy Marathon op 27 janauri
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* 29 feb 2004: Eten en drinken voor, tijdens en na de wedstrijd II
* 29 feb 2004: Mijn verhaal
* 27 feb 2004: Eten en drinken voor, tijdens en na de wedstrijd
* 25 feb 2004: Inschrijvingen Eemmeerloop geopend
* 25 feb 2004: Deelnemerslijst 6u van Stein
* 25 feb 2004: Bogar wil in Stein wereldrecord 6 uur aanvallen
* 24 feb 2004: Rus Zhalybin 91km 409m op 6u indoor
* 23 feb 2004: Zondag 23 mei toch een hele marathon Almere!
* 20 feb 2004: Ontwikkelingen Benelux ultrakalender, 2003/2004
* 20 feb 2004: Plaats NKs 2005: Apeldoorn en Winschoten
* 19 feb 2004: MS Loop Almere 24/12/6 uur stopt
* 18 feb 2004: 6u Welden gaat niet door
* 18 feb 2004: Stand Ultracup na de 50 km van Zolder
* 18 feb 2004: Overmoedig, maar toch
* 17 feb 2004: Hoor de stilte... !
* 17 feb 2004: Six ultramarathons 2004 Denmark
* 16 feb 2004: La Magnetoise (BEL) 16/2
* 15 feb 2004: Fotos van de 50km van Zolder
* 14 feb 2004: Favoriet Marc Papanikitas wint 50km van Zolder
* 13 feb 2004: Verslag ultra-treffen Apeldoorn 2004
* 10 feb 2004: Samenvatting Nederlandse prestaties 2003
* 10 feb 2004: Croon Midwinter Marathon
* 9 feb 2004: Zandmarathon voor Artsen zonder Grenzen.
* 9 feb 2004: Italian Ultra & Trail Calendar 2004
* 8 feb 2004: Puntensysteem Marathon- & Ultracup 2004
* 7 feb 2004: Hoe ziet de pers de ultrawereld?
* 6 feb 2004: Voorinschrijvingen 50km van Zolder
* 6 feb 2004: Tussenstand inschrijving JKM 50 EM
* 6 feb 2004: JKM treedt ook toe tot de Marathon- en Ultracup 2004
* 4 feb 2004: Nederlandse kampioenschappen 24 uur, 1995-2003
* Januari
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2017
 
Marathon van Lier
Mannen:
1. Bart Verschoren 2.35.44
2. Kevin Kennis 2.37.24
3. Barthelemy Gelfof 2.40.16
4. Gino Casier 2.42.16
Vrouwen:
1. Els Rens 2.45.37
2. Juliet Champion 2.59.23
3. Nathalie Pluvier 3.10.14

287 finishers op de marathon
Link naar de uitslag: https://results.chronotrack.com/event/results/event/event-26317

xxx

Drents Friese Woldmarathon Diever
Mannen:
1. Paul Kromkamp 3.12.00
2. Jeroen ten Klooster 3.15.49
3. Rene Kromkamp 3.17.31
Vrouwen:
1. Jacolien Schreuder 3.48.47
2. Monique Kramer 3.51.00
3. Christien Meijer 3.56.03

86 finishers op de marathon
Link naar de uitslag: http://www.dieversportief.nl/index.php?option=com_content&view=category&id=17&Itemid=77

xxx

Trail des Cretes de Spa
Zie apart artikel
Link naar de uitslag: http://prod.chronorace.be/Classements/ListeRapports.aspx?eventId=1187790385587467

xxx

Hadt trailmarathon Bomal sur Ourthe 43,5 km, 1800 hm+
Mannen:
1. Garry Assel 3.50.16
2-3. Vincent Siringo 3.54.30
2-3. Francois Rouchet 3.54.30
Vrouwen:
1. Janick Delva 4.35.50
2. Monika Wozna 4.37.54
3. Magali Dujacqier 5.13.56
132 finishers op de marathon
Link naar de uitslag: http://www.inedichrono.be/results/2017/HardAisneDurbuyTrail-42km_Classement.html

xxx

Buitenlandse uitslagen:

100 km Seregno Italië
Winnaar mannen: Andre Rangelind 6.54.25
Winnares vrouwen: Antje Krause 8.09.38
PR voor Antje die december 2016 haar PR op de 24 uur al verbeterde tot 235 km; haar 3e overwinning op rij in Seregno, een van de snelle 100 km wedstrijden.
Link naar de uitslag: https://www.mysdam.net/events/event/results-v6_35551.do

xxx

100 km Pilsen Tsjechië
Winnaar mannen: Andrej Velicka 7.25.22
Winnares vrouwen: Lenka Horakova 8.42.22
NB. Ondrej Velicka werd vorig jaar 3e bij de RUN met een PR op de 100 km, liep 3 weken de Spartathlon uit in dik 31 uur, werd 3 weken daarna 2e bij het EK 24 uur met 258 km en sloot zijn jaar 5 weken later af met het WK 100 km waar hij zijn PR weer verbeterde. Een haast onmogelijke serie van deze Tsjech.
Link naar de uitslag: http://ultracau.cz/images/stories/vysledky/2017/plzen-100km/ResultsALL20170327.pdf

xxx

Grünheide 50 en 100 km Duitsland
100 km
Winnaar mannen: Martin Ahlburg 7.21.11 (debuut 100 km)
50 km
Winnares vrouwen: Almut Dreßler 3.37.07 (1e overall)
Link naar de uitslagen: http://my5.raceresult.com/63732/registration?lang=de

xxx

Les 6 heures de Loos Frankrijk
6 uur
Winnaar mannen: Stehphane Ruel 82.970 km
Winnares vrouwen: Patricia Verschuere 63,690 km
43 finishers > marathon
Link naar de uitslag: http://www.courirensemble.com/les%206heures/6%20heures%202017/Scratch.pdf (uitslag met solo, teams en wandelaars)

xxx

50 km Eschollbrücken Duitsland
Winnaar mannen: Florian Neuschwander 3.05.25
NB. 24-uursloper en Spartathlon winnaar Florian Reus kwam tot een tijd van 3.28.30
Link naar de uitslag: http://www.tsv-eschollbruecken-eich-la.de/um2017/Ergebnisse%202017.pdf


Henri Thunnissen 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]