Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
24 sep 2017
Uitslagen 22-24 september
24 sep 2017
Berlijn Marathon 2017 met link naar uitslagen
22 sep 2017
Nederlandse deelname aan de Spartathlon, 1987 t/m 2016
22 sep 2017
Voorbeschouwing Spartathlon 2017
Nieuws in 2017
* September
* 24 sep 2017: Uitslagen 22-24 september
* 24 sep 2017: Berlijn Marathon 2017 met link naar uitslagen
* 22 sep 2017: Nederlandse deelname aan de Spartathlon, 1987 t/m 2016
* 22 sep 2017: Voorbeschouwing Spartathlon 2017
* 21 sep 2017: 24 uur van Deventer niet op 23 september, mogelijk wel op 22 december
* 19 sep 2017: Uitslagen weekends 1-3, 8-10 en 15-17 september
* 18 sep 2017: RUN Winschoten 2017, kort verslag
* 18 sep 2017: Self Transcendence 6 uur op 7 oktober
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Juni 2017
 
Zondag 4-Zaterdag 10 juni
6-daagse van Pantano Italië
Mannen 700 km+:
1. Denis Orsini (FRA) 732,374 km
2. Fabiano Faorlin (ITA) 724,780 km
3. Massimo Taliani (ITA) 715,455 km
4. Daniele Alimonti (ITA) 710,246 km
5. Vincenzo Tarascio (ITA) 700,910 km
Vrouwen 500 km+:
1. Marinella Satta (ITA) 500,675 km
Link naar de website: https://www.6giornidelpantano.com/

xxx

Zaterdag 10 juni
IAU WK trail Badia Prataglia 49 km 2900 hm+
Zie ook het aparte artikel. Ragna Debats werd knap vierde bij de vrouwen.
Link naar de uitslag mannen: http://www.iau-ultramarathon.org/images/file/TRAIL/ElencoArrivati2017TrailWorldChampionships50Km_men.pdf
Link de uitslag mannen teams: http://www.iau-ultramarathon.org/images/file/TRAIL/TrailWorldChampionships50Km-team_Men.pdf
Link naar de uitslag vrouwen: http://www.iau-ultramarathon.org/images/file/TRAIL/ElencoArrivati2017TrailWorldChampionships50Km_women.pdf
Link naar de uitslag vrouwen teams: http://www.iau-ultramarathon.org/images/file/TRAIL/TrailWorldChampionships50Km-team_Women.pdf

xxx

Zaterdag 10 juni
50 en 100 km Wien
Winnaar Branco Moser (AUT) 7.15.20
Winnares Karin Augustin (AUT) 9.28.01
Link naar de uitslag: http://www.pentek-timing.at/results.html?pnr=13226&cnr=1

xxx

Zaterdag 10 juni
100 km Biel
Winnaar Rolf Thallinger (SUI) 7.28.41
Winnares Ornella Poltera (SUI) 8.27.44
Link naar de uitslag: http://www.100km.ch/index.php/en/

xxx

Zaterdag 10 juni
Trail Dolomiti Extreme
53 km en 103 km
103 km 7600 hm+:
Susan van Duijl 2e bij de vrouwen
Susan eindigde na de Poolse Marta Wenta, maar voor de Italiaanse Annemarie Gross. Een knappe prestatie van Susan.
Link naar de uitslag met veel Belgen en Nederlanders: http://www.dolomitiextremetrail.com/2017/results.html

xxx

Zondag 11 juni
Rondje Voorne Brielle
Landschapsloop estafette en solo over 50 en 63 km
63 km
Mannen:
1. Patrick Vandebeek 5.55.40
2. Tom van der Veldt 6.03.48
3. Edwin Otto 6.07.08
Vrouwen:
1. Heidi Janssens 6.26.29
2. Jannet Lange 6.53.27
3. Karin Casparij 7.36,50
19 finishers 63 km solo
50 km
Winnaar Marc Bemong 5.27.06
Winnares ex-aequo: Ellen Steinebach en Esther Sweeris 6.13.23
9 finishers 50 km solo
Link naar de uitslag: https://uitslagen.nl/uitslag?id=2017061109264

xxx

Zondag 11 juni
Brabantse Wal Marathon
Landschaps marathon Bergen op Zoom
Winnaar Frederik Sleutel 2.59.16
Winnares Els van Hooydonk 3.29.45
69 finishers op de marathon
Link naar de uitslag: http://nl.mylaps.com/evenementen/uitslagen/2017/jun/11/bergenopzoom/42k_Tot.html

xxx

Zondag 11 juni
Maasdijkmarathon
Winnaar Bram van Rijswijk 3.00.27
Winnares Kim van de Wijgert 4.27.18
14 finishers op de marathon
Link naar de uitslag: http://www.maasdijkmarathon.nl/index.php/uitslagen-2014

xxx

Zondag 11 juni
Vaalserbergtrail 53 km
Trail 53 km 1650 hm+
Winnaar Josef Koch 4.47.44
Winnares Lori Cooper 5.15.13
80 starters, 66 finishers
Link naar de website: http://www.chronorace.be/Classements/ListeRapports.aspx?eventId=1187648651928570

xxx

Zondag 11 juni
Gold Coast 100 km Australisch Kampioenschap
Winnaar Francesco Ciancio 7:07:54
Winnares Marita Eisler 7:59:16
Link naar de uitslag: http://results.timingplus.com.au/Meet.aspx?MeetID=714b56f2-a98e-4242-b46f-55adb9f00c57

xxx

Zondag 11 juni
Eifel marathon en ultramarathon Waxweiler
Ultramarathon 51,4 km 1000 hm+
Winnaar Gert Mertens 3:49:46
Winnares Tanja Sattler 4:18:54
88 finishers op de ultramarathon
Link naar de uitslag: http://my4.raceresult.com/59272/results?lang=de#2_FDCBE0
Marathon 800 hm+
Winnaar Timo Schmidt 2:58:36
Winnares Hendrike Hatzmann 3:33:23
70 finishers op de marathon
Link naar de uitslag: http://my4.raceresult.com/59272/results?lang=de#1_DA643B

xxx

Zondag 11 juni
Trail Transcollines 62,5 km
Flobecq 62,5 km 1130 hm+
Winnaar Laurent Stilite 6.12.13
Winnares (en enige W finisher) Ineke Imbo 7.19.29
24 deelnemers, 21 finishers
Link naar de uitslag: http://www.nv-sports.be/medias/files/60km-1.pdf


Henri Thunnissen 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]