Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
27 okt 2019
Wereldrecord vrouwen van Camille Herron op de 24 uur
26 okt 2019
WK 24 uur over de helft
22 okt 2019
Backyards Ultra's, de nieuwe trend in het ultralopen
21 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 19-20 oktober
Nieuws in 2019
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2001
 
WORLD  BEST  CLASS-AGE

I A U MEN - WOMEN
INTERNATIONAL
ASSOCIATION OF
ULTRARUNNERS T= Track/Piste - R= Road/Route - I= Indoor

26.08.2001


100KM

WBP 6.33.11 Tomoe ABE (JAP) 13.08.71 R Lac Saronna (JAP) 25.06.2000
35 7.00.47 Ann TRASON (USA) 30.08.60 R Winschoten (NED) 16.09.1995
40 7.20.22 Maria AUXILIADORA (BRA) 2.05.58 R Sao Paulo (BRA) xx.08.1998
45 7.46.42 Huguette JOUAULT (FRA) 8.07.51 R Mulhouse (FRA) 5.07.1997
50 7.54.08 Danielle GEFFROY (FRA) 14.05.45 R Chavagnes (FRA) 27.05.1995
55 8.42.36 Sandra KIDDY (USA) 27.11.36 R Palamos (ESP) 16.02.1992
60 9.20.07 Ursula SCHMITZ (GER) 28.05.32 R Rodenbach (GER) 16.04.1994
65 10.21.21 Ursula SCHMITZ (GER) 28.05.32 R Troisdorf (GER) 10.04.1999
70 12.50.49 Hélène KLEIN (USA) .11.22 R Sylvania (USA) 1993
80 18.53.26 Anna GUARNIERI (ITA) 2.07.16 R Faenza (ITA) 28.05.1999

WBP 6.13.33 Takahiro SUNADA (JAP) 19.01.73 R Lac Sarona (JAP) 21.06.1998
40 6.30.37 Domingo CATALAN (ESP) 4.08.48 R Palamos (ESP) 16.02.1992
45 6.30.35 Roland VUILLEMENOT (FRA) 21.08.46 R Chavagnes (FRA) 05.1995
50 6.43.33 Roland VUILLEMENOT (FRA) 21.08.46 R Cleder (FRA) 08.1996
55 7.10.51 Karl ENGELÄNDER (GER) 16.07.37 R Rheine-Elte (GER) 5.09.1992
60 8.02.38 Peter WIMMER (GER) 1938 R Endingen (GER) 3.10.1999
65 8.07.22 Will VAN DER LEE (NED) 23.10.29 R Winschoten (NED) 16.09.1995
70 8.53.45 Max COURTILLON (FRA) 11.01.27 R Rodenbach (GER) 12.04.1997
75 9.43.51 Heinrich GUTBIER (GER) 3.12.23 R Troisdorf (GER) 10.04.1998
80 15.50.50 Philippe LATULIPPE (CAN) 16.03.19 R Saint Donat (CAN) 18.09.1999
*80 15.12.49 Odino SOLIGO (CAN) 24.03.21 R Passatore (ITA) 26/27.05.2001
85 21.32.00 Adolf WEIDMANN (GER) 8.10.01 R Bienne (SUI) 1988
90 22.35.13 Adolf WEIDMANN (GER) 8.10.01 R Bienne (SUI) 8.06.1992



WBP 7.23.28 Valentina LIAKHOVA (RUS) 24.06.58 T Nantes (FRA) 28.09.1996
35 7.23.28 Valentina LIAKHOVA (RUS) 24.06.58 T Nantes (FRA) 28.09.1996
40 7.43.02 Maria AUXILIADORA (BRA) 2.05.58 T Sao Paulo (BRA) 27.07.2000
45 7.46.53 Huguette JOUAULT (FRA) 8.07.51 T Nantes (FRA) 28.09.1996
50 8.08.56 Danielle GEFFROY (FRA) 14.05.45 T Nantes (FRA) 19.09.1998
55 9.41.31 Paulette ECHEVARNE (FRA) 11.05.41 T Nantes (FRA) 28.09.1996
60 9.50.14 Ursula SCHMITZ (GER) 28.05.32 T Ottweiler (GER) 10.10.1992
65 11.59.31 Françoise LAMOTHE (FRA) 25.11.23 T Bagneux (FRA) 3.06.1989

WBP 6.10.20 Don RITCHIE (GBR) 6.07.44 T London (GBR) 28.10.1978
40 6.46.42 Gerd BOLDHAUS (GER) 25.05.40 T Geneve (SUI) 3.11.1984
45 6.46.10 Don RITCHIE (GBR) 6.07.44 T Livingston (GBR) 1990
50 7.07.29 Don RITCHIE (GBR) 6.07.44 T Tooting Bec (GBR) 1995
55 7.45.14 Hans REICH (GER) 1.12.36 T Ottweiler (GER) 10.10.1992
60 8.23.18 Franz FELLER (GER) 26.08.38 T Rodenbach (GER) 18.04.1998
65 8.40.46 Gerhard KÖHL (GER) 13.04.33 T Rodenbach (GER) 18.04.1998
70 9.53.11 Max COURTILLON (FRA) 11.01.27 T Nantes (FRA) 09.1998
75 9.56.19 Heinrich GUTBIER (GER) 3.12.23 T Ottweiler (GER) 7.10.2000
80 15.50.03 Ernie WARWICK (GBR) T Solihull (GBR) 1997


Anton Smeets
a.smeets@trouwweb.nl 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]