Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
14 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 12-13 oktober
5 okt 2019
Jan Albert Lantink verbetert Wereldbestprestatie M60 100 mijl
29 sep 2019
Marathon Berlijn 2019
28 sep 2019
Tamas Bodis en Zsuzsanna Maraz winnen de Spartathlon
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* 29 okt 2001: Herfstmarathon Brabant 2001
* 29 okt 2001: Een verslag van het 'Rondje Texel' (2001)
* 25 okt 2001: De Zestig van Texel (x 2) op de fiets
* 24 okt 2001: Voorlopige uitslag Bosmarathon Soest.
* 23 okt 2001: Uitslag 60 km Texel 2001
* 22 okt 2001: Uitslag 120 km Texel, met tussentijden 32/88 km
* 21 okt 2001: Erepodia van De Zestig van Texel 2001
* 21 okt 2001: Paul Beckers wint 120 en Veron Lust 60 km
* 21 okt 2001: Koplopers na 90 km en 30 km
* 21 okt 2001: Na 30 km Texel nog steeds vijf aan kop
* 21 okt 2001: Eindelijk, op Texel wordt gelopen!
* 21 okt 2001: Laprecordings Sondershausen NetCase UM (GER) 20/10
* 21 okt 2001: Ergebnisliste Sondershausen (GER) 20/10
* 19 okt 2001: De startlijst van De 120 van Texel
* 18 okt 2001: Laatste info parcours De Zestig van Texel 2001
* 15 okt 2001: Splits van de eerdere winnaars van De Zestig van Texel
* 13 okt 2001: New French website for ultramarathon
* 12 okt 2001: Finishen in de Spartathlon 2001
* 11 okt 2001: Santa Cruz de Bezana 100 km (ESP) 7/10
* 11 okt 2001: Underground Marathon 20/10
* 9 okt 2001: Catherine Ndereba (KEN)
* 9 okt 2001: Achter de schermen van De Zestig van Texel (21/10)
* 9 okt 2001: Lies Heijnen schittert in Almere
* 8 okt 2001: Uitslag Afsluitdijk Marathon
* 7 okt 2001: Ultraloop Amersfoort 2001
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) Voorlopige uitslag
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) Na 5:12 wedstrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) na 4:12 wedstrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) na 3:12 wedstrrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) na 2 uur wedstrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort live!
* 6 okt 2001: In Memoriam: Egbert van 't Oever
* 6 okt 2001: Programmablad De Zestig van Texel is klaar
* 5 okt 2001: Nogmaals de Mijn-marathon
* 5 okt 2001: Startlijst Ultraloop Amersfoort
* 3 okt 2001: After RUN 2001
* 2 okt 2001: Bunschoten (NED) 50 km 29/9
* 2 okt 2001: Naoke Takahashi (JPN)
* 1 okt 2001: WBP 6 and 12 hours
* 1 okt 2001: Jaap Swart volbrengt Spartathlon
* 1 okt 2001: Spartathlon 2001 (GRE)
* 1 okt 2001: Nogmaals Winschoten
* 1 okt 2001: Winschoten EC 100K 2001
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2019
 
Spoorboekje Spartathlon 2019
De start is op vrijdagochtend 27 september 7.00 uur Griekse tijd = 6.00 uur Belgisch-Nederlandse tijd.
De verwachte finishtijd van de winnaar (23.00 uur) is zaterdagochtend 28 september 6.00 uur Griekse tijd = 5.00 uur Belgisch-Nederlandse tijd.
Verwachte finishtijd van de winnares (26.00 uur) is zaterdagochtend 28 september 9.00 uur Griekse tijd = 8.00 uur Belgisch-Nederlandse tijd.
De tijdslimiet voor finish (< 36.00 uur) is zaterdagavond 28 september 19.00 uur Griekse tijd = 18.00 uur Belgisch-Nederlandse tijd.
De wedstrijd is te volgen op de website van de organisatie met tussentijden op een aantal grote posten en een live foto galerij van een team fotografen die fotoís van de deelnemers neemt: http://www.spartathlon.gr/en/
Er is een live stream met 3 cameraploegen die de Spartathlon volgen. Zie de website van de Spartathlon. De directe link naar de live stream is: http://beta.vidblee.com/spartathlon.htm?fbclid=IwAR0fKfnvUTMru3gFxNkjwjKLkmugNoac3b81WWOIyTif5jlSXeAbiBOCZNk

Posten waar van alle deelnemers de tussentijd wordt opgenomen, met afstand en tijdslimiet van de post:
CP 4 Aspropyrgos : 19,5 km 2.10 uur
CP 11 Megara: marathon punt 4.45 uur
CP 22 Corinth, Hellas Can: 80 km 9.30 uur
CP 28 Assos: 100 km punt 12.25 uur
CP 35 Ancient Nemea: 123 km 16.00 uur
CP 47 voet Sangaspas: 159,5 km 22.10 uur
CP 52 Nestani: 171,5 km 24.30 uur
CP 60 Tegea: 195 km 28.10 uur
CP 69 226,5 km 33.00 uur
CP 75 Sparta: 246 km 36.00 uur

Belgische deelnemers:
8 Luc de Jaeger-Braet
14 Chris Dhooge
55 Jan Spitael
112 Nadia Benaerens
128 Kristof de Block
136 David Van Den Bossche
137 Werner Roels
143 Joris Beaumon

Nederlandse deelnemers:
19 Albert Heikens
54 Endymion Kasanardjo
80 Leonie Ton
88 Wilma Dierx
133 Wouter de Vries
163 Edward de Leng
233 Marinus Riemens
236 Arie van der Steen
237 Frank van der Gulik

In Nederland wonende deelnemers:
6 Tobias Lundgren (Zweden)
248 Tomas Prysmantas (Litouwen)

Favorieten bij de vrouwen:
4 Georgia Manta
30 Stine Rex
80 Leonie Ton
93 Brenda Guajardo
121 Yihua (Fanny) Wu
131 Teija Honkonen
294 Zsuzsanna Maraz
299 Radka Churanova
351 Milena Grabska-Grzegorczyk

Favorieten bij de mannen:
33 Hristo Tsvetkov
41 Radek Brunner
57 Ivan Zaborskii
127 Zach Bitter
137 Werner Roels
143 Joris Beaumon
201 Tatsuya Itagaki
211 Petr Valek
213 Tetsuo Kiso
326 Vladimir Stavrev
346 Zoltán Csécsei
367 Tamas Bodis
381 Joao Oliviera
NB. Oud-winnaar Valmir Nunes gaat niet van start.


Henri Thunnissen
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]