Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
14 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 12-13 oktober
5 okt 2019
Jan Albert Lantink verbetert Wereldbestprestatie M60 100 mijl
29 sep 2019
Marathon Berlijn 2019
28 sep 2019
Tamas Bodis en Zsuzsanna Maraz winnen de Spartathlon
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
* December
* November
* Oktober
* 31 okt 2002: Duitse marathons in 2003
* 31 okt 2002: Foto's prijsuitreiking Marathon- & Ultracup 2002
* 30 okt 2002: VOOR GUUS
* 29 okt 2002: Crematie Guus Smit woensdag 30 oktober om 16:30 uur in Den Haag
* 27 okt 2002: Herfstmarathon gehalveerd door hevige storm
* 26 okt 2002: Eindstand Marathon- & Ultracup 2002
* 26 okt 2002: Lucien Taelman wint marathon van Schaarbeek
* 26 okt 2002: Uitvaart Guus dit weekend bekend?
* 24 okt 2002: Over mijn neef Guus
* 24 okt 2002: In remembrance of Guus Smit
* 24 okt 2002: Een titel als eerbetoon aan een collega
* 24 okt 2002: Herinneringen aan Guus Smit + Interview Radio West
* 23 okt 2002: Nieuw WR 100 EM
* 22 okt 2002: Stand van de Marathon- & Ultracup 2002 na de 100 km van Stein en de marathon van Huy van 20 oktober 2002
* 22 okt 2002: In remembrance of Guus Smit
* 21 okt 2002: Patrick Vanderstraeten wint marathon van Huy
* 21 okt 2002: In memoriam GUUS SMIT
* 20 okt 2002: Klassement NK 100 km Stein 2002
* 20 okt 2002: Stein 100K final results
* 20 okt 2002: Stein 100K finishers up to 10:30’
* 20 okt 2002: Stein 100K finishers up to 9:45’
* 20 okt 2002: Stein 50K final results
* 20 okt 2002: Preliminary results 100K Stein
* 20 okt 2002: Stein 50K after 6:00'
* 20 okt 2002: Stein NC 100K after 6:45'
* 20 okt 2002: Stein 50K after 4:20'
* 20 okt 2002: Stein NC 100K after 5 hours
* 20 okt 2002: Stein 50K after 1:55'
* 20 okt 2002: Stein after 3:15'
* 20 okt 2002: Stein after 2 hours race
* 20 okt 2002: First report of Stein
* 19 okt 2002: Ems-Jade Lauf: 72 km van Emden naar Wilhemshaven (2002)
* 19 okt 2002: Voorinschrijvingen Stein 100 km
* 19 okt 2002: Voorinschrijvingen Stein 50 km
* 18 okt 2002: Prijsuitreiking en algemene vergadering Cup 2002
* 18 okt 2002: Summary of the Dutch Ultra Calendar 2003
* 17 okt 2002: De Nederlandse ultrakalender 2003
* 16 okt 2002: Vervoersproblemen op Amsterdam Marathon-dag
* 14 okt 2002: Uitslagen marathons 13 oktober 2002
* 14 okt 2002: IAAF WBP criteria ratified
* 14 okt 2002: Tussenstand Nederlands ultraklassement
* 14 okt 2002: Worldlist 100K men 2002
* 14 okt 2002: Bologna to Zocca (Italia) 6/10
* 14 okt 2002: Olne-Spa-Olne, 24 november 2002
* 13 okt 2002: Nieuwe wereldbestprestatie marathon voor Paula Radcliffe
* 13 okt 2002: Stand Marathon- & Ultracup 2002 na de marathon van Beloeil van 12 okt. 2002
* 12 okt 2002: Stéphane Jordens wint marathon van Beloeil
* 11 okt 2002: Informatie NK 100 km Stein
* 9 okt 2002: Persbericht MSLoop Almere 2002
* 9 okt 2002: Uitslag 6 uur Amersfoort (NED)
* 8 okt 2002: Doorkomsten Amersfoort marathon
* 8 okt 2002: Amersfoort 6 uur (Doorkomsten startnummers 31 tot en met 60)
* 8 okt 2002: Amersfoort 6 uur (Doorkomsten startnummers 1 tot en met 30)
* 7 okt 2002: Uitslag marathon Amersfoort
* 7 okt 2002: Website Spartathlon sterk verbeterd
* 7 okt 2002: Jeffry Oonk over de Spartathlon
* 7 okt 2002: 2e persbericht NK 100 km 2002 in Stein
* 7 okt 2002: Voorinschrijvers NK 100 km Stein
* 6 okt 2002: Uitslag 24 uur van Almere 2002
* 3 okt 2002: Uitdagende ultralopen
* 3 okt 2002: Stand Marathon- & Ultracup 2002 na de marathon van Gent van 29 sept. 2002
* 3 okt 2002: International Fixture List – 2003
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2019
 
Spoorboekje Spartathlon 2019
De start is op vrijdagochtend 27 september 7.00 uur Griekse tijd = 6.00 uur Belgisch-Nederlandse tijd.
De verwachte finishtijd van de winnaar (23.00 uur) is zaterdagochtend 28 september 6.00 uur Griekse tijd = 5.00 uur Belgisch-Nederlandse tijd.
Verwachte finishtijd van de winnares (26.00 uur) is zaterdagochtend 28 september 9.00 uur Griekse tijd = 8.00 uur Belgisch-Nederlandse tijd.
De tijdslimiet voor finish (< 36.00 uur) is zaterdagavond 28 september 19.00 uur Griekse tijd = 18.00 uur Belgisch-Nederlandse tijd.
De wedstrijd is te volgen op de website van de organisatie met tussentijden op een aantal grote posten en een live foto galerij van een team fotografen die foto’s van de deelnemers neemt: http://www.spartathlon.gr/en/
Er is een live stream met 3 cameraploegen die de Spartathlon volgen. Zie de website van de Spartathlon. De directe link naar de live stream is: http://beta.vidblee.com/spartathlon.htm?fbclid=IwAR0fKfnvUTMru3gFxNkjwjKLkmugNoac3b81WWOIyTif5jlSXeAbiBOCZNk

Posten waar van alle deelnemers de tussentijd wordt opgenomen, met afstand en tijdslimiet van de post:
CP 4 Aspropyrgos : 19,5 km 2.10 uur
CP 11 Megara: marathon punt 4.45 uur
CP 22 Corinth, Hellas Can: 80 km 9.30 uur
CP 28 Assos: 100 km punt 12.25 uur
CP 35 Ancient Nemea: 123 km 16.00 uur
CP 47 voet Sangaspas: 159,5 km 22.10 uur
CP 52 Nestani: 171,5 km 24.30 uur
CP 60 Tegea: 195 km 28.10 uur
CP 69 226,5 km 33.00 uur
CP 75 Sparta: 246 km 36.00 uur

Belgische deelnemers:
8 Luc de Jaeger-Braet
14 Chris Dhooge
55 Jan Spitael
112 Nadia Benaerens
128 Kristof de Block
136 David Van Den Bossche
137 Werner Roels
143 Joris Beaumon

Nederlandse deelnemers:
19 Albert Heikens
54 Endymion Kasanardjo
80 Leonie Ton
88 Wilma Dierx
133 Wouter de Vries
163 Edward de Leng
233 Marinus Riemens
236 Arie van der Steen
237 Frank van der Gulik

In Nederland wonende deelnemers:
6 Tobias Lundgren (Zweden)
248 Tomas Prysmantas (Litouwen)

Favorieten bij de vrouwen:
4 Georgia Manta
30 Stine Rex
80 Leonie Ton
93 Brenda Guajardo
121 Yihua (Fanny) Wu
131 Teija Honkonen
294 Zsuzsanna Maraz
299 Radka Churanova
351 Milena Grabska-Grzegorczyk

Favorieten bij de mannen:
33 Hristo Tsvetkov
41 Radek Brunner
57 Ivan Zaborskii
127 Zach Bitter
137 Werner Roels
143 Joris Beaumon
201 Tatsuya Itagaki
211 Petr Valek
213 Tetsuo Kiso
326 Vladimir Stavrev
346 Zoltán Csécsei
367 Tamas Bodis
381 Joao Oliviera
NB. Oud-winnaar Valmir Nunes gaat niet van start.


Henri Thunnissen
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]