Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
24 feb 2020
Zes Uur van de Haarlemmermeer 2020: 20ste editie op zaterdag 27 juni
23 feb 2020
Belgisch Kampioenschap 24 uur, Baanultra Steenwijk 50-100 km
19 feb 2020
25e Dirix Zes Uren en 50 km Ultraloop Stein op 1 maart
11 feb 2020
Zestig van Texel ontloopt de Paasdrukte van 2021
Nieuws in 2020
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* 29 feb 2004: Eten en drinken voor, tijdens en na de wedstrijd II
* 29 feb 2004: Mijn verhaal
* 27 feb 2004: Eten en drinken voor, tijdens en na de wedstrijd
* 25 feb 2004: Inschrijvingen Eemmeerloop geopend
* 25 feb 2004: Deelnemerslijst 6u van Stein
* 25 feb 2004: Bogar wil in Stein wereldrecord 6 uur aanvallen
* 24 feb 2004: Rus Zhalybin 91km 409m op 6u indoor
* 23 feb 2004: Zondag 23 mei toch een hele marathon Almere!
* 20 feb 2004: Ontwikkelingen Benelux ultrakalender, 2003/2004
* 20 feb 2004: Plaats NK’s 2005: Apeldoorn en Winschoten
* 19 feb 2004: MS Loop Almere 24/12/6 uur stopt
* 18 feb 2004: 6u Welden gaat niet door
* 18 feb 2004: Stand Ultracup na de 50 km van Zolder
* 18 feb 2004: Overmoedig, maar toch
* 17 feb 2004: Hoor de stilte... !
* 17 feb 2004: Six ultramarathons 2004 Denmark
* 16 feb 2004: La Magnetoise (BEL) 16/2
* 15 feb 2004: Fotos van de 50km van Zolder
* 14 feb 2004: Favoriet Marc Papanikitas wint 50km van Zolder
* 13 feb 2004: Verslag ultra-treffen Apeldoorn 2004
* 10 feb 2004: Samenvatting Nederlandse prestaties 2003
* 10 feb 2004: Croon Midwinter Marathon
* 9 feb 2004: Zandmarathon voor Artsen zonder Grenzen.
* 9 feb 2004: Italian Ultra & Trail Calendar 2004
* 8 feb 2004: Puntensysteem Marathon- & Ultracup 2004
* 7 feb 2004: Hoe ziet de pers de ultrawereld?
* 6 feb 2004: Voorinschrijvingen 50km van Zolder
* 6 feb 2004: Tussenstand inschrijving JKM 50 EM
* 6 feb 2004: JKM treedt ook toe tot de Marathon- en Ultracup 2004
* 4 feb 2004: Nederlandse kampioenschappen 24 uur, 1995-2003
* Januari
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2019
 
Spoorboekje Spartathlon 2019
De start is op vrijdagochtend 27 september 7.00 uur Griekse tijd = 6.00 uur Belgisch-Nederlandse tijd.
De verwachte finishtijd van de winnaar (23.00 uur) is zaterdagochtend 28 september 6.00 uur Griekse tijd = 5.00 uur Belgisch-Nederlandse tijd.
Verwachte finishtijd van de winnares (26.00 uur) is zaterdagochtend 28 september 9.00 uur Griekse tijd = 8.00 uur Belgisch-Nederlandse tijd.
De tijdslimiet voor finish (< 36.00 uur) is zaterdagavond 28 september 19.00 uur Griekse tijd = 18.00 uur Belgisch-Nederlandse tijd.
De wedstrijd is te volgen op de website van de organisatie met tussentijden op een aantal grote posten en een live foto galerij van een team fotografen die foto’s van de deelnemers neemt: http://www.spartathlon.gr/en/
Er is een live stream met 3 cameraploegen die de Spartathlon volgen. Zie de website van de Spartathlon. De directe link naar de live stream is: http://beta.vidblee.com/spartathlon.htm?fbclid=IwAR0fKfnvUTMru3gFxNkjwjKLkmugNoac3b81WWOIyTif5jlSXeAbiBOCZNk

Posten waar van alle deelnemers de tussentijd wordt opgenomen, met afstand en tijdslimiet van de post:
CP 4 Aspropyrgos : 19,5 km 2.10 uur
CP 11 Megara: marathon punt 4.45 uur
CP 22 Corinth, Hellas Can: 80 km 9.30 uur
CP 28 Assos: 100 km punt 12.25 uur
CP 35 Ancient Nemea: 123 km 16.00 uur
CP 47 voet Sangaspas: 159,5 km 22.10 uur
CP 52 Nestani: 171,5 km 24.30 uur
CP 60 Tegea: 195 km 28.10 uur
CP 69 226,5 km 33.00 uur
CP 75 Sparta: 246 km 36.00 uur

Belgische deelnemers:
8 Luc de Jaeger-Braet
14 Chris Dhooge
55 Jan Spitael
112 Nadia Benaerens
128 Kristof de Block
136 David Van Den Bossche
137 Werner Roels
143 Joris Beaumon

Nederlandse deelnemers:
19 Albert Heikens
54 Endymion Kasanardjo
80 Leonie Ton
88 Wilma Dierx
133 Wouter de Vries
163 Edward de Leng
233 Marinus Riemens
236 Arie van der Steen
237 Frank van der Gulik

In Nederland wonende deelnemers:
6 Tobias Lundgren (Zweden)
248 Tomas Prysmantas (Litouwen)

Favorieten bij de vrouwen:
4 Georgia Manta
30 Stine Rex
80 Leonie Ton
93 Brenda Guajardo
121 Yihua (Fanny) Wu
131 Teija Honkonen
294 Zsuzsanna Maraz
299 Radka Churanova
351 Milena Grabska-Grzegorczyk

Favorieten bij de mannen:
33 Hristo Tsvetkov
41 Radek Brunner
57 Ivan Zaborskii
127 Zach Bitter
137 Werner Roels
143 Joris Beaumon
201 Tatsuya Itagaki
211 Petr Valek
213 Tetsuo Kiso
326 Vladimir Stavrev
346 Zoltán Csécsei
367 Tamas Bodis
381 Joao Oliviera
NB. Oud-winnaar Valmir Nunes gaat niet van start.


Henri Thunnissen
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]