Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
24 feb 2020
Zes Uur van de Haarlemmermeer 2020: 20ste editie op zaterdag 27 juni
23 feb 2020
Belgisch Kampioenschap 24 uur, Baanultra Steenwijk 50-100 km
19 feb 2020
25e Dirix Zes Uren en 50 km Ultraloop Stein op 1 maart
11 feb 2020
Zestig van Texel ontloopt de Paasdrukte van 2021
Nieuws in 2020
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* 28 feb 2005: Waar blijven de Nederlanders voor de Binnenmaas Non-Stop?
* 27 feb 2005: Prijzengeld Marathon- & Ultracup in stijgende lijn
* 26 feb 2005: Het zand van Texel
* 24 feb 2005: Persbericht 6 uren van Stein
* 21 feb 2005: Belgische voorselecties voor het EK 100 km in Winschoten
* 21 feb 2005: Belgische selectie voor WK 100 km in Japan
* 21 feb 2005: Sponsorloop voor Mali groot succes
* 18 feb 2005: Tips voor een (loop-)vakantie
* 18 feb 2005: Tussenstand Limburgtrofee na 50 km van Soerendonk
* 17 feb 2005: De eerste jaren van de Nacht van Vlaanderen in Torhout(1980-81-82)
* 14 feb 2005: Honderd kilometer in vier Pinksterdagen
* 13 feb 2005: De winnaars van de Schipholloop / Haarlemmermeer 1978 – 1997
* 12 feb 2005: Hoe ik aan het lopen kwam
* 12 feb 2005: Sponsorloop Noorbeek op 19 februari is helemaal vol
* 11 feb 2005: Tijden en tarieven TESO, Den Helder-Texel
* 10 feb 2005: Ultra-afstanden Zestig van Texel nu echt volgeboekt
* 9 feb 2005: Verslag Ultra-bijeenkomst Apeldoorn 29/1/05
* 8 feb 2005: Lucien Taelman overwint het Russisch geweld (Gistel 1994)
* 6 feb 2005: Jaap en zijn 8e Zestig
* 5 feb 2005: André Migneau nieuw wedstrijdleider Nacht van Vlaanderen
* 4 feb 2005: Van Rotterdam winnaar Zestig van Texel (1995)
* 3 feb 2005: Chad Rickleffs (US) komt naar Gistel om te winnen met een sub 3u chrono
* 3 feb 2005: Inschrijving 50 km van Soerendonk gesloten
* 3 feb 2005: Binnenmaas Non Stop Ultraloop 63 km
* 2 feb 2005: Gerrit van Rotterdam in het zonnetje gezet
* 1 feb 2005: MOOIE ‘MIDWINTER’ MET STERK ULTRALOPERS VELD
* Januari
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2019
 
Spoorboekje Spartathlon 2019
De start is op vrijdagochtend 27 september 7.00 uur Griekse tijd = 6.00 uur Belgisch-Nederlandse tijd.
De verwachte finishtijd van de winnaar (23.00 uur) is zaterdagochtend 28 september 6.00 uur Griekse tijd = 5.00 uur Belgisch-Nederlandse tijd.
Verwachte finishtijd van de winnares (26.00 uur) is zaterdagochtend 28 september 9.00 uur Griekse tijd = 8.00 uur Belgisch-Nederlandse tijd.
De tijdslimiet voor finish (< 36.00 uur) is zaterdagavond 28 september 19.00 uur Griekse tijd = 18.00 uur Belgisch-Nederlandse tijd.
De wedstrijd is te volgen op de website van de organisatie met tussentijden op een aantal grote posten en een live foto galerij van een team fotografen die foto’s van de deelnemers neemt: http://www.spartathlon.gr/en/
Er is een live stream met 3 cameraploegen die de Spartathlon volgen. Zie de website van de Spartathlon. De directe link naar de live stream is: http://beta.vidblee.com/spartathlon.htm?fbclid=IwAR0fKfnvUTMru3gFxNkjwjKLkmugNoac3b81WWOIyTif5jlSXeAbiBOCZNk

Posten waar van alle deelnemers de tussentijd wordt opgenomen, met afstand en tijdslimiet van de post:
CP 4 Aspropyrgos : 19,5 km 2.10 uur
CP 11 Megara: marathon punt 4.45 uur
CP 22 Corinth, Hellas Can: 80 km 9.30 uur
CP 28 Assos: 100 km punt 12.25 uur
CP 35 Ancient Nemea: 123 km 16.00 uur
CP 47 voet Sangaspas: 159,5 km 22.10 uur
CP 52 Nestani: 171,5 km 24.30 uur
CP 60 Tegea: 195 km 28.10 uur
CP 69 226,5 km 33.00 uur
CP 75 Sparta: 246 km 36.00 uur

Belgische deelnemers:
8 Luc de Jaeger-Braet
14 Chris Dhooge
55 Jan Spitael
112 Nadia Benaerens
128 Kristof de Block
136 David Van Den Bossche
137 Werner Roels
143 Joris Beaumon

Nederlandse deelnemers:
19 Albert Heikens
54 Endymion Kasanardjo
80 Leonie Ton
88 Wilma Dierx
133 Wouter de Vries
163 Edward de Leng
233 Marinus Riemens
236 Arie van der Steen
237 Frank van der Gulik

In Nederland wonende deelnemers:
6 Tobias Lundgren (Zweden)
248 Tomas Prysmantas (Litouwen)

Favorieten bij de vrouwen:
4 Georgia Manta
30 Stine Rex
80 Leonie Ton
93 Brenda Guajardo
121 Yihua (Fanny) Wu
131 Teija Honkonen
294 Zsuzsanna Maraz
299 Radka Churanova
351 Milena Grabska-Grzegorczyk

Favorieten bij de mannen:
33 Hristo Tsvetkov
41 Radek Brunner
57 Ivan Zaborskii
127 Zach Bitter
137 Werner Roels
143 Joris Beaumon
201 Tatsuya Itagaki
211 Petr Valek
213 Tetsuo Kiso
326 Vladimir Stavrev
346 Zoltán Csécsei
367 Tamas Bodis
381 Joao Oliviera
NB. Oud-winnaar Valmir Nunes gaat niet van start.


Henri Thunnissen
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]