Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
5 okt 2019
Jan Albert Lantink verbetert Wereldbestprestatie M60 100 mijl
29 sep 2019
Marathon Berlijn 2019
28 sep 2019
Tamas Bodis en Zsuzsanna Maraz winnen de Spartathlon
28 sep 2019
Doorkomst CP 69: nog 20 kilometer naar Sparta
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
* December
* November
* Oktober
* 30 okt 2016: Twintigste Berenloop Terschelling 5 en 6 november
* 30 okt 2016: Derde plaats van Ragna Debats bij IAU WK trail
* 27 okt 2016: Zestig van Texel: split-tijden van de 60 km, 1991 – 2015
* 25 okt 2016: Voorbeschouwing IAU WK trail
* 23 okt 2016: Dan Lawson en Maria Jansson Europees Kampioen 24 uur
* 22 okt 2016: EK 24 uur in Albi bijna ten einde
* 22 okt 2016: EK 24 uur Albi is halverwege
* 22 okt 2016: Het EK 24 uur in Albi is van start, update stand na 6 uur
* 19 okt 2016: Voorbeschouwing EK 24 uur in Albi
* 18 okt 2016: Vriendenloop van De Panne naar Knokke 4-2-2017
* 15 okt 2016: Nieuws over de Marathon- en Ultracup
* 6 okt 2016: Veel belangstelling voor Berg en Dal
* 6 okt 2016: In 2017 weer een 100 km in België
* 1 okt 2016: Goede prestaties Jan Albert Lantink en Tim Pleijte
* 1 okt 2016: Andrzej Radzikowski en Katatlin Nagy winnen de Spartathlon van 2016
* 1 okt 2016: Laatste doorkomst op 227 km
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2019
 
Spoorboekje Spartathlon 2019
De start is op vrijdagochtend 27 september 7.00 uur Griekse tijd = 6.00 uur Belgisch-Nederlandse tijd.
De verwachte finishtijd van de winnaar (23.00 uur) is zaterdagochtend 28 september 6.00 uur Griekse tijd = 5.00 uur Belgisch-Nederlandse tijd.
Verwachte finishtijd van de winnares (26.00 uur) is zaterdagochtend 28 september 9.00 uur Griekse tijd = 8.00 uur Belgisch-Nederlandse tijd.
De tijdslimiet voor finish (< 36.00 uur) is zaterdagavond 28 september 19.00 uur Griekse tijd = 18.00 uur Belgisch-Nederlandse tijd.
De wedstrijd is te volgen op de website van de organisatie met tussentijden op een aantal grote posten en een live foto galerij van een team fotografen die foto’s van de deelnemers neemt: http://www.spartathlon.gr/en/
Er is een live stream met 3 cameraploegen die de Spartathlon volgen. Zie de website van de Spartathlon. De directe link naar de live stream is: http://beta.vidblee.com/spartathlon.htm?fbclid=IwAR0fKfnvUTMru3gFxNkjwjKLkmugNoac3b81WWOIyTif5jlSXeAbiBOCZNk

Posten waar van alle deelnemers de tussentijd wordt opgenomen, met afstand en tijdslimiet van de post:
CP 4 Aspropyrgos : 19,5 km 2.10 uur
CP 11 Megara: marathon punt 4.45 uur
CP 22 Corinth, Hellas Can: 80 km 9.30 uur
CP 28 Assos: 100 km punt 12.25 uur
CP 35 Ancient Nemea: 123 km 16.00 uur
CP 47 voet Sangaspas: 159,5 km 22.10 uur
CP 52 Nestani: 171,5 km 24.30 uur
CP 60 Tegea: 195 km 28.10 uur
CP 69 226,5 km 33.00 uur
CP 75 Sparta: 246 km 36.00 uur

Belgische deelnemers:
8 Luc de Jaeger-Braet
14 Chris Dhooge
55 Jan Spitael
112 Nadia Benaerens
128 Kristof de Block
136 David Van Den Bossche
137 Werner Roels
143 Joris Beaumon

Nederlandse deelnemers:
19 Albert Heikens
54 Endymion Kasanardjo
80 Leonie Ton
88 Wilma Dierx
133 Wouter de Vries
163 Edward de Leng
233 Marinus Riemens
236 Arie van der Steen
237 Frank van der Gulik

In Nederland wonende deelnemers:
6 Tobias Lundgren (Zweden)
248 Tomas Prysmantas (Litouwen)

Favorieten bij de vrouwen:
4 Georgia Manta
30 Stine Rex
80 Leonie Ton
93 Brenda Guajardo
121 Yihua (Fanny) Wu
131 Teija Honkonen
294 Zsuzsanna Maraz
299 Radka Churanova
351 Milena Grabska-Grzegorczyk

Favorieten bij de mannen:
33 Hristo Tsvetkov
41 Radek Brunner
57 Ivan Zaborskii
127 Zach Bitter
137 Werner Roels
143 Joris Beaumon
201 Tatsuya Itagaki
211 Petr Valek
213 Tetsuo Kiso
326 Vladimir Stavrev
346 Zoltán Csécsei
367 Tamas Bodis
381 Joao Oliviera
NB. Oud-winnaar Valmir Nunes gaat niet van start.


Henri Thunnissen
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]