Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
3 nov 2018
In 2019 weer 6 uur in Steenbergen
1 nov 2018
22e Berenloop Terschelling: Een sportief en sfeervol loopfeest
31 okt 2018
West Coast Challenge op 8 december
30 okt 2018
Ontwikkeling Nederlands Record 100 km vrouwen
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* 29 okt 2001: Herfstmarathon Brabant 2001
* 29 okt 2001: Een verslag van het 'Rondje Texel' (2001)
* 25 okt 2001: De Zestig van Texel (x 2) op de fiets
* 24 okt 2001: Voorlopige uitslag Bosmarathon Soest.
* 23 okt 2001: Uitslag 60 km Texel 2001
* 22 okt 2001: Uitslag 120 km Texel, met tussentijden 32/88 km
* 21 okt 2001: Erepodia van De Zestig van Texel 2001
* 21 okt 2001: Paul Beckers wint 120 en Veron Lust 60 km
* 21 okt 2001: Koplopers na 90 km en 30 km
* 21 okt 2001: Na 30 km Texel nog steeds vijf aan kop
* 21 okt 2001: Eindelijk, op Texel wordt gelopen!
* 21 okt 2001: Laprecordings Sondershausen NetCase UM (GER) 20/10
* 21 okt 2001: Ergebnisliste Sondershausen (GER) 20/10
* 19 okt 2001: De startlijst van De 120 van Texel
* 18 okt 2001: Laatste info parcours De Zestig van Texel 2001
* 15 okt 2001: Splits van de eerdere winnaars van De Zestig van Texel
* 13 okt 2001: New French website for ultramarathon
* 12 okt 2001: Finishen in de Spartathlon 2001
* 11 okt 2001: Santa Cruz de Bezana 100 km (ESP) 7/10
* 11 okt 2001: Underground Marathon 20/10
* 9 okt 2001: Catherine Ndereba (KEN)
* 9 okt 2001: Achter de schermen van De Zestig van Texel (21/10)
* 9 okt 2001: Lies Heijnen schittert in Almere
* 8 okt 2001: Uitslag Afsluitdijk Marathon
* 7 okt 2001: Ultraloop Amersfoort 2001
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) Voorlopige uitslag
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) Na 5:12 wedstrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) na 4:12 wedstrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) na 3:12 wedstrrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) na 2 uur wedstrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort live!
* 6 okt 2001: In Memoriam: Egbert van 't Oever
* 6 okt 2001: Programmablad De Zestig van Texel is klaar
* 5 okt 2001: Nogmaals de Mijn-marathon
* 5 okt 2001: Startlijst Ultraloop Amersfoort
* 3 okt 2001: After RUN 2001
* 2 okt 2001: Bunschoten (NED) 50 km 29/9
* 2 okt 2001: Naoke Takahashi (JPN)
* 1 okt 2001: WBP 6 and 12 hours
* 1 okt 2001: Jaap Swart volbrengt Spartathlon
* 1 okt 2001: Spartathlon 2001 (GRE)
* 1 okt 2001: Nogmaals Winschoten
* 1 okt 2001: Winschoten EC 100K 2001
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Oktober 2001
 
With Valmir Nuñes, the Spartathlon has again a winner with fame. Nuñes was already two times winner of the 100K Wold Challenge, at Del Passatore (Italy) and Winschoten (Netherlands). His Personal Best on 100K is 6:16'. From previous results from Brazil and Italy we know that he can perform very good in hot conditions and mountain like courses. With his fast winning time in this Spartathlon edition he is a name to remember if we have a World Challenge 24 hours in future.

From BeNeLux we have finishers: Jaap Swart (NED), Alain Ponchelet (BEL) and Louis Emringer (LUX). As far as I know, Louis Emringer is the first Luxembourg runner ever finishing the Spartathlon.

192 atheletes started the race from which 82 finished within the time limit of 36 hours.

1 27 VALMIR NUNES BRAZIL 23:18:05
2 112 JENS LUKAS GERMANY 24:46:51
3 212 RYOICHI SEKIYA JAPAN 25:27:30
4 220 AKIHIKO KUMASAKA JAPAN 25:34:49
5 118 MARKUS THALMANN AUSTRIA 27:06:48
6 11 ANDDRAS LOW HUNGARY 27:46:27
7 160 HIDEMASA UTSUNOMIYA JAPAN 28:45:51
8 166 MASAYUKI OHTAKI JAPAN 28:52:49
9 172 KAZUHIRO KAWAMURA JAPAN 28:57:11
10 142 SEBASTIAN SCHOBERL GERMANY 29:26:19
11 201 YOSHIHARU MORISHITA JAPAN 29:48:39
12 240 MIROSLAV LASOTA POLAND 29:55:54
13 67 CLAUDE HARDEL FRANCE 30:09:22
14 120 ANDREAS DRAGATIS GREECE 30:13:04
15 8 ALZIRA PORTELA-LARIO PORTUGAL 30:31:41 W
16 19 MIGUEL MARTINEZ BAZURKO SPAIN 30:31:58
17 92 GERARD BAVATO FRANCE 30:49:16
18 171 KAZUYOSHI IKEDA GERMANY 31:23:49
19 242 GISELHER SCHNEIDER GERMANY 31:23:49
20 107 JOSEF WAGNER AUSTRIA 31:27:55
21 136 JANNE KANKAANSYRJA FINLAND 31:44:42
22 29 JAN ONDRUS CZECH REP 31:55:19
23 71 SEIGI ARITA JAPAN 32:03:48
24 41 SEPPO TAPIO LEINONEN FINLAND 32:22:04
25 110 HUBERT KARL GERMANY 32:35:36
26 147 ZOLTAN ISPANKI HUNGARY 32:38:18
27 90 HUBERT GAUTRON FRANCE 32:51:44
28 218 TAKASHI FUKAGAWA JAPAN 33:10:33
29 3 PETER LESLIE FOXALL ENGLAND 33:13:56
30 156 KIM RASMUSSEN DENMARK 33:14:02
31 202 TOSHIHIKO HAYASHI JAPAN 33:16:59
32 42 MARK WILLIAMS USA 33:27:02
33 114 REIMAR PROELL AUSTRIA 33:37:59
34 28 VLASTIMIL DVORACEK CZECH 33:39:45
35 196 KIMIE FUNADA JAPAN 33:49:17 W
35 81 STEPHANE PELISSIER FRANCE 33:49:17
37 77 ROBERT YANN FRANCE 34:15:46
38 227 ARI MUSTALA FINLAND 34:19:06
39 24 KJELL-OVE SKOGLUND SWEDEN 34:21:56
40 222 SYOJI NISHI JAPAN 34:22:52
41 192 NOBUHIKO HAGURA JAPAN 34:23:29
42 169 TETSUO IRIE JAPAN 34:24:14
43 204 YUTAKA SHIRATORI JAPAN 34:28:06
44 165 KENICHIRO KUWABARA JAPAN 34:34:28
45 61 ALAIN PONCHELET BELGIUM 34:38:49
46 244 HEIKE PAWZIK GERMANY 34:41:10 W
47 72 LOUIS EMRINGER LUXEMBOURG 34:42:13
48 243 MICHAEL BRANDT GERMANY 34:43:28
48 108 HERBERT BRITZ GERMANY 34:43:28
50 138 EIOLF EIVINDSEN NORWAY 34:48:00
51 105 JOSEF KLADENSKY AUSTRIA 34:51:11
52 225 YOSHIO NISHIMURA JAPAN 35:01:04
53 106 OTTO PEISCHL AUSTRIA 35:04:03
54 181 OSAMU YOSHIKOSHI JAPAN 35:06:27
55 17 ATANAS DELCHEV BULGARIA 35:08:33
56 133 JAAP SWART NETHERLANDS 35:08:44
57 178 MASATAKA OHNO JAPAN 35:09:56
58 89 THIERRY FOUCAUD FRANCE 35:10:29
59 125 MICHAEL ONISIFOROU CYPRUS 35:16:38
60 46 STEVE BENJAMIN USA 35:19:57
61 84 ALAIN PROST-DUMONT FRANCE 35:21:01
62 180 MOTOFUMI ISHIMATSU JAPAN 35:21:46
62 168 TAKUYA SUENAGA JAPAN 35:21:46
64 186 TACHI HIRONOBU JAPAN 35:22:38
65 199 YOSHIRO SATO JAPAN 35:25:31
66 91 PAULETTE FEVRE FRANCE 35:28:34 W
67 189 TOMOTAKA KAMEI JAPAN 35:31:55
68 213 MASAO USUBA JAPAN 35:33:18
69 34 HARILAOS TSEPAPADAKIS GREECE 35:34:55
70 159 NOBUAKI KOYAGO JAPAN 35:38:00
71 211 MITSUO HASEGAWA JAPAN 35:39:46
72 43 JAN MICHAEL ANDERSEN DENMARK 35:47:02
73 39 KOSTAS ZERBAS GREECE 35:47:48
74 217 TAKASHI SAKAGUCHI JAPAN 35:48:17
75 161 YUJI TAKEISHI JAPAN 35:49:54
76 223 NORIO ITO JAPAN 35:49:57
77 54 IMRE PEK HUNGARY 35:50:02
78 167 HIDEHISA IMAI JAPAN 35:50:33
79 197 RYOICHI SATO JAPAN 35:55:20
80 198 MAKOTO SUZUKI JAPAN 35:56:39
81 194 KOJI SEKINE JAPAN 35:56:55
82 224 HIROSHI YAMASHITA JAPAN 35:59:55


Thanks to Christos Tsiakiris of Spartathlon Organisation.

Anton Smeets
a.smeets@trouwweb.nl
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]