Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
14 nov 2018
Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
3 nov 2018
In 2019 weer 6 uur in Steenbergen
1 nov 2018
22e Berenloop Terschelling: Een sportief en sfeervol loopfeest
31 okt 2018
West Coast Challenge op 8 december
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* 29 okt 2001: Herfstmarathon Brabant 2001
* 29 okt 2001: Een verslag van het 'Rondje Texel' (2001)
* 25 okt 2001: De Zestig van Texel (x 2) op de fiets
* 24 okt 2001: Voorlopige uitslag Bosmarathon Soest.
* 23 okt 2001: Uitslag 60 km Texel 2001
* 22 okt 2001: Uitslag 120 km Texel, met tussentijden 32/88 km
* 21 okt 2001: Erepodia van De Zestig van Texel 2001
* 21 okt 2001: Paul Beckers wint 120 en Veron Lust 60 km
* 21 okt 2001: Koplopers na 90 km en 30 km
* 21 okt 2001: Na 30 km Texel nog steeds vijf aan kop
* 21 okt 2001: Eindelijk, op Texel wordt gelopen!
* 21 okt 2001: Laprecordings Sondershausen NetCase UM (GER) 20/10
* 21 okt 2001: Ergebnisliste Sondershausen (GER) 20/10
* 19 okt 2001: De startlijst van De 120 van Texel
* 18 okt 2001: Laatste info parcours De Zestig van Texel 2001
* 15 okt 2001: Splits van de eerdere winnaars van De Zestig van Texel
* 13 okt 2001: New French website for ultramarathon
* 12 okt 2001: Finishen in de Spartathlon 2001
* 11 okt 2001: Santa Cruz de Bezana 100 km (ESP) 7/10
* 11 okt 2001: Underground Marathon 20/10
* 9 okt 2001: Catherine Ndereba (KEN)
* 9 okt 2001: Achter de schermen van De Zestig van Texel (21/10)
* 9 okt 2001: Lies Heijnen schittert in Almere
* 8 okt 2001: Uitslag Afsluitdijk Marathon
* 7 okt 2001: Ultraloop Amersfoort 2001
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) Voorlopige uitslag
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) Na 5:12 wedstrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) na 4:12 wedstrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) na 3:12 wedstrrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort (NED) na 2 uur wedstrijd
* 7 okt 2001: Amersfoort live!
* 6 okt 2001: In Memoriam: Egbert van 't Oever
* 6 okt 2001: Programmablad De Zestig van Texel is klaar
* 5 okt 2001: Nogmaals de Mijn-marathon
* 5 okt 2001: Startlijst Ultraloop Amersfoort
* 3 okt 2001: After RUN 2001
* 2 okt 2001: Bunschoten (NED) 50 km 29/9
* 2 okt 2001: Naoke Takahashi (JPN)
* 1 okt 2001: WBP 6 and 12 hours
* 1 okt 2001: Jaap Swart volbrengt Spartathlon
* 1 okt 2001: Spartathlon 2001 (GRE)
* 1 okt 2001: Nogmaals Winschoten
* 1 okt 2001: Winschoten EC 100K 2001
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Oktober 2001
 
Bron: http://www.uitslagen.nl



Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tussen Bruto Netto
---- ---------------------- -- -------------------- -------- -------- --------
MSEN, MARATHON
1 Marc Papanikitas 67 AVKA (BEL) 1:12:29 2:31:32 2:31:31
2 Arne Tordeurs 76 Dilbeek AC (BEL) 1:14:24 2:32:38 2:32:33
3 Dirk Nicque 63 AC Waasland (BEL) 1:12:32 2:32:53 2:32:52
4 Geert Vaes 69 DCLA (BEL) 1:12:35 2:33:55 2:33:54
5 Guido Bocklandt 67 AC Hamme (BEL) 1:16:45 2:37:09 2:37:06
6 Ron Vermaat 71 Atletica 84 (BEL) 1:19:16 2:40:01 2:40:00
7 Jan van der Meer 63 Veteranen Nederland 1:25:31 2:52:27 2:52:26
8 Steven Dewaele 73 Bonheide AK (BEL) 1:24:02 2:52:49 2:52:43
9 Wim Vos 62 Dynamica 1:18:07 2:53:00 2:52:58
10 J van Avendonk 67 Attila 1:19:11 2:53:49 2:53:47
11 Bart van den Bossche 63 BVAC (BEL) 1:23:30 2:57:55 2:57:51
12 Ronald Derksen 71 Veluwe 1:28:30 3:03:37 3:03:28
13 Fred Geilenkirchen 65 STB 1:33:53 3:12:28 3:12:08
14 Guy Verheijen 62 ARAC (BEL) 1:38:56 3:13:29 3:13:10
15 P Luijten 64 Diomedon 1:36:32 3:17:13 3:17:02
16 Martin Hoefakker 62 Loopgroep PK 1:33:40 3:22:38 3:22:32
17 Erik Boehle 63 Energie 1:45:09 3:27:00 3:26:53
18 Kurt Maetens 63 Sparta Vilvoorde (BE 1:34:21 3:30:13 3:30:08
19 Chris Beizwaert 64 Vlierzele Sportief ( 1:43:57 3:33:26 3:33:20
20 Rob Tieleman 64 AAA 1:47:12 3:38:17 3:37:51
21 Rob vd Hoek 65 Veteranen Nederland 1:44:55 3:38:28 3:38:17
22 Kees Louwe 63 Loopgroep PK 1:41:03 4:09:16 4:08:46
23 Jan Geertsema 62 Haag Atletiek 1:58:43 4:14:11 4:14:11

M40, MARATHON
1 Michel de Maat 61 Fortuna 1:12:56 2:34:44 2:34:42
2 Wim Voermans 61 Tilburg Road Runners 1:16:23 2:37:12 2:37:11
3 H vd Mortel 61 Lopersgroep Deurne 1:16:24 2:41:43 2:41:43
4 Paul van Rooyen 60 Ciko '66 1:19:18 2:46:40 2:46:39
5 Marcel Meert 58 VITA (BEL) 1:22:06 2:50:30 2:50:26
6 T Haverkamp 58 PEC 1910 1:15:54 2:50:31 2:50:30
7 Ruud de Vette 58 Veteranen Nederland 1:24:05 2:53:55 2:53:53
8 Tjeerd de Jong 56 AV Nijkerk 1:25:05 2:54:36 2:54:31
9 Harm van Bruggen 57 Veteranen Nederland 1:20:26 2:58:47 2:58:46
10 P Peeters 58 Achil '87 1:30:26 3:08:02 3:07:52
11 Marc DeWaele 57 AC Hamme (BEL) 1:33:40 3:09:20 3:09:09
12 T Abrahams 59 Achil '87 1:30:02 3:10:17 3:10:07
13 Rien Verhoeven 57 Achilles 1:31:39 3:16:32 3:16:29
14 Marc Dodion 58 Gingelom (BEL) 1:34:40 3:21:18 3:21:10
15 Arie van Geswen 61 Iphitos 1:39:31 3:21:21 3:20:58
16 Jack Hendrickx 60 Veteranen Nederland 1:39:56 3:22:36 3:22:27
17 Marc Dhont 59 Herselt (BEL) 1:38:28 3:23:35 3:23:21
18 Ronald Schreuder 57 Lelystad 1:33:53 3:24:20 3:24:03
19 Maurits Verbeeck 57 AC Hamme (BEL) 1:34:53 3:24:33 3:24:18
20 Juda Vecht 60 PEC 1910 1:43:13 3:26:52 3:26:43
21 R Bovelander 59 Leiden Atletiek 1:32:25 3:26:55 3:26:49
22 Dirk Flies 59 ACK (BEL) 1:44:17 3:31:46 3:31:22
23 Henk Groen 58 Flevo Delta 1:42:04 3:32:06 3:32:02
24 C Veldboer 59 Spark 1:39:31 3:32:18 3:32:16
25 R Moska 60 Ciko '66 1:45:18 3:40:02 3:39:45
26 Roel Engeltjes 59 DOKEV 1:31:02 3:41:30 3:41:26
27 Jac Suijkerbuijk 61 THOR 1:36:34 3:44:46 3:44:35
28 Marc Hoskens 60 Road Runners Etten-L 1:54:32 3:48:23 3:47:53
29 Jan Kesteloot 61 AVN Hoogstraten (BEL 1:53:37 3:51:57 3:51:44
30 IJsbrand Reijneveld 58 PEC 1910 1:45:18 3:52:11 3:52:04
31 Nico Borghmans 56 Climax 1:55:04 3:53:38 3:53:28
32 Ad Suijkerbuijk 60 Diomedon 1:46:12 4:03:41 4:03:11

M45, MARATHON
1 Gerard Hendriks 55 AV '34 Apeldoorn 1:15:54 2:34:41 2:34:39
2 G Kragten 55 Atos 1:15:47 2:36:50 2:36:50
3 H Pluim 53 Veteranen Nederland 1:17:15 2:45:15 2:45:12
4 H Janssen 52 Cifla 1:22:40 2:45:22 2:45:18
5 Paul Visser 56 De Liemers 1:21:41 2:48:24 2:48:22
6 Ronny van Acker 55 RK HAV 1:23:38 2:49:53 2:49:48
7 L van Leeuwen 52 AV '40 1:25:31 2:52:06 2:52:03
8 Kees van der Waal 55 Veteranen Nederland 1:24:34 2:56:13 2:56:08
9 Peter Groen in 't Woud 53 Leiden Atletiek 1:27:37 2:59:20 2:59:15
10 Pierre Claessens 54 AC Hamme (BEL) 1:28:29 3:00:35 3:00:24
11 Jan Pieters 56 AC Hamme (BEL) 1:28:32 3:01:04 3:00:55
12 D Brosens 52 Gloria 1:28:04 3:02:00 3:01:54
13 Peter Koenis 51 Loopgroep PK 1:28:22 3:02:07 3:02:05
14 J van Giersbergen 56 AV Sliedrecht 1:29:49 3:02:57 3:02:46
15 Jef Vanbecelaeve 55 BEHO (BEL) 1:29:02 3:03:25 3:03:17
16 Frans van Nevel 54 BEHO (BEL) 1:29:03 3:04:30 3:04:22
17 Hans Pleij 54 Rijnsoever 1:32:39 3:06:10 3:06:07
18 Kees Rootjes 56 AV Castricum 1:28:31 3:06:43 3:06:40
19 R Brouwer 55 Veluwe 1:33:50 3:11:22 3:11:14
20 W van Haperen 55 Achilles 1:31:57 3:13:08 3:13:05
21 R op 't Hoog 55 Tilburg Road Runners 1:33:48 3:16:26 3:16:21
22 Alain Ehlinger 52 AV Toekomst (BEL) 1:29:38 3:16:58 3:16:52
23 Cor Timmer 55 Climax 1:39:01 3:17:46 3:17:37
24 Feike van Driesum 52 Loopgroep PK 1:32:24 3:19:42 3:19:31
25 Henk de Graaf 56 De Veenlopers 1:30:08 3:20:22 3:20:16
26 Dre vd Bosch 55 Atledo 1:41:02 3:21:08 3:21:01
27 Henk Beijens 54 Tilburg Road Runners 1:31:37 3:21:13 3:21:07
28 Jan vd Boom 53 Hellas 1:32:22 3:24:42 3:24:29
29 C van Reemst 53 TION 1:42:02 3:28:23 3:28:10
30 Rene Triest 52 Noordkop 1:39:31 3:28:43 3:28:34
31 Wilbert Roeleveld 55 Ron Clarke 1:43:07 3:33:39 3:33:20
32 Kees Reyngoud 55 Hellas 1:43:07 3:34:49 3:34:31
33 R Gerrits 52 Loopgroep Bedum 1:43:09 3:35:49 3:35:39
34 Bert Touw 55 Energie 1:45:15 3:37:24 3:36:56
35 Sjoerd Slaaf 52 Friesland 1:46:29 3:41:40 3:41:27
36 Jan Willem Dijkgraaf 53 Cialfo 1:44:01 3:42:43 3:42:15
37 Jan van Roekel 55 Climax 1:45:12 3:45:17 3:45:08
38 Klaas Appelmelk 55 Spark 1:46:30 3:45:23 3:45:20
39 J van Mastrigt 54 Road Runners Etten-L 1:54:32 3:48:22 3:47:52
40 Winnie van de Pijl 55 Goes 1:47:42 3:50:24 3:50:08
41 P Wobbe 55 Haag Atletiek 1:46:21 3:50:29 3:50:16
42 H de Munnik 55 Zuidwal 1:52:27 4:03:54 4:03:49
43 Bert de Jong 53 the Hague Road Runne 1:48:04 4:17:52 4:17:40
44 B Stasse 52 Sprint 1:50:04 4:18:19 4:18:13
45 Huibert van Wensen 52 Groene Ster 2:01:08 4:33:38 4:33:19

M50, MARATHON
1 Piet Hopmans 50 Spado 1:19:16 2:39:34 2:39:33
2 P van Koppen 50 Veteranen Nederland 1:19:12 2:40:07 2:40:05
3 John vd Wansem 50 LADB 1:19:11 2:42:15 2:42:15
4 Cees Stolwijk 50 Altis 1:25:09 3:00:42 3:00:39
5 Ton van Nistelrooij 51 Loopgroep Rosmalen 1:29:59 3:02:22 3:02:19
6 C van Pinxten 51 Prins Hendrik 1:27:53 3:08:14 3:08:12
7 A Vink 47 Energie 1:29:57 3:10:10 3:10:08
8 D Bartels 50 Spirit Oud Beijerlan 1:34:51 3:12:17 3:12:10
9 H Kemperman 49 THOR 1:34:05 3:17:42 3:17:39
10 A Eeuwijk 50 Waterweg 1:42:14 3:29:57 3:29:46
11 B Mol 49 Voorne Atletiek 1:45:18 3:34:15 3:34:02
12 Hans Vente 51 Clytoneus 1:39:52 3:36:35 3:36:28
13 Piet Luken 50 ARO '88 1:34:36 3:37:03 3:36:58
14 Martin Jacobs 49 Loopgroep Rosmalen 1:43:11 3:37:33 3:37:20
15 Guus Tacke 47 Veteranen Nederland 1:37:31 3:42:47 3:42:38
16 Josef Moorgat 50 AC Denderland (BEL) 1:45:10 3:42:51 3:42:32
17 Rob van Zurk 47 AAV '36 1:52:12 3:57:40 3:57:27
18 Piet Pronk 50 Waterweg 1:38:31 4:03:57 4:03:53
19 Dion Joosten 51 Veteranen Nederland 2:02:47 4:07:12 4:07:03
20 George Kerkhoven 50 Attila 1:57:19 4:07:21 4:06:52
21 Harrie de Jong 50 De Veenlopers 1:57:19 4:09:51 4:09:21
22 Bas van Steenbergen 50 Atledo 1:43:24 4:12:08 4:11:58

M55, MARATHON
1 Wim Oudejans 45 AV Nijkerk 1:25:09 2:56:39 2:56:33
2 Karst Anema 46 Friesland 1:28:04 2:59:07 2:59:04
3 T Berk 46 AVO 1983 1:30:03 3:05:16 3:05:11
4 M de Greef 44 Veteranen Nederland 1:30:23 3:06:44 3:06:43
5 Emiel Kersemans 45 Kasterlee (BEL) 1:30:15 3:10:46 3:10:41
6 Gerrit Dillessen 43 Cifla 1:36:56 3:13:20 3:13:18
7 Willem van Haperen 46 Veteranen Nederland 1:38:34 3:17:05 3:16:50
8 Henry Okkersen 45 Caesar 1:35:36 3:19:15 3:19:05
9 F Sterkenburgh 46 Start '78 1:33:27 3:22:49 3:22:43
10 Herbert Kunst 46 Flakkee 1:39:46 3:24:23 3:24:17
11 J Rijnvos 44 AV Standdaarbuiten 1:36:28 3:24:47 3:24:38
12 J van Velthoven 46 Scorpio 1:37:24 3:25:23 3:25:18
13 G Honing 45 Veteranen Nederland 1:45:27 3:34:04 3:33:52
14 John vd Elst 44 Scopias 1:44:20 3:39:35 3:39:22
15 K Bal 46 Flakkee 1:41:38 3:43:29 3:43:23
16 S van Drielen 46 Veteranen Nederland 1:46:07 3:43:46 3:43:28
17 Roger Elsen 44 Looise AV (BEL) 1:40:37 3:44:17 3:44:14
18 Evert Akkerman 45 Friesland 1:51:43 3:44:36 3:44:23
19 C vd Rijke 45 Sprint 1:52:26 3:55:23 3:55:16
20 Eric van Boxel 44 Spiridon 1:54:56 3:56:07 3:55:39
21 J Groenewegen 43 Veteranen Nederland 1:58:28 4:04:48 4:04:33
22 Harry Smedts 43 USA T&F 1:57:32 4:10:24 4:10:14
23 L Dix 44 Ron Clarke 1:46:09 4:17:13 4:16:52
24 Hans van der Steen 44 Veteranen Nederland 2:02:10 4:18:27 4:18:15
25 Frans vd Linden 44 HAC 1:54:59 4:47:37 4:47:28

M60, MARATHON
1 Michiel Koorn 40 Veteranen Nederland 1:24:31 3:09:01 3:08:59
2 Andre D'Haeyer 40 Bertem AC (BEL) 1:39:49 3:24:00 3:23:51
3 Toon van Koulil 37 DJA 1:47:10 3:38:05 3:37:55
4 Jan Scheers 41 Flevo Delta 1:40:14 3:47:22 3:47:21
5 Camiel vd Broek 37 HAC 1:47:10 3:53:16 3:53:07
6 J Derksen 36 AV '34 Apeldoorn 1:47:53 4:00:14 4:00:03
7 Jos Hopman 39 Veteranen Nederland 2:01:47 4:19:18 4:19:05

M65, MARATHON
1 Jan Olieslagers 35 Gloria 1:30:13 3:18:18 3:18:17
2 H Groenewegen 35 Olympus '70 1:44:00 3:36:28 3:36:21
3 H Breunesse 35 Veteranen Nederland 1:56:00 3:48:32 3:48:17
4 Cees Vork 36 Veteranen Nederland 1:51:27 3:48:40 3:48:38
5 W Deenen 34 Achil '87 1:47:51 3:56:26 3:56:17
6 Joop vd Pas 34 Taxandria 1:55:26 4:05:45 4:05:39
7 Georg Jan Suurmond 35 Fortuna 2:01:08 4:07:16 4:06:58
8 Pier Schotanus 32 Spark 2:07:32 4:11:27 4:11:02
9 R Slappendel 33 AAV '36 1:52:57 4:12:02 4:11:49
10 Piet Adriaansen 33 Tilburg Road Runners 1:57:08 4:29:11 4:29:05

VSEN, MARATHON
1 Lia Wijnberger 69 Phoenix 1:36:56 3:23:55 3:23:47

V35, MARATHON
1 Boukje Klaver ARO '88 1:27:42 3:01:16 3:01:11
2 Maaike Krimpenfort 65 Spado 1:54:35 4:08:00 4:07:56
3 Jannet Lange 64 Loopgroep PK 2:04:10 4:18:38 4:18:27

V40, MARATHON
1 Marja Hogenboom 58 Leiden Atletiek 1:36:33 3:21:25 3:21:20
2 M Homans 57 Spado 1:46:18 3:40:19 3:40:16
3 Mies Kuipers 58 Sprint 1:52:28 4:04:56 4:04:47
4 Monuque van Beers 61 Loopgroep PK 2:10:20 4:12:20 4:12:08
5 Janny de Jong 59 Parthenon 2:04:06 4:41:47 4:41:35

V45, MARATHON
1 J vd Burgt 56 Veteranen Nederland 1:36:40 3:20:14 3:20:07
2 Marianne Groot 54 Almere '81 1:36:13 3:22:43 3:22:33
3 Godelieve Bouwes 53 Flevo Delta 1:42:03 3:27:53 3:27:49
4 Rita Fonteijn 53 SACN (BEL) 1:45:43 3:46:18 3:46:16
5 Jan Ottens 55 Aquilo 1:54:36 4:11:22 4:11:01

MRECR, MARATHON
1 Andy Debruyne 67 Ichtegem (BEL) 1:15:50 2:40:06 2:40:00
2 Johan Ceijssens 56 Heusden-Zolder (BEL) 1:21:35 2:45:32 2:45:25
3 Hans Struys 72 Tienen (BEL) 1:21:41 2:49:43 2:49:14
4 Ralf Schuaeding 63 Overijse (BEL) 1:27:24 2:54:10 2:53:57
5 Henri Teeuwen 49 Balen (BEL) 1:27:52 2:56:29 2:56:22
6 Henkjan Oldewarris 68 Harderwijk 1:19:17 2:56:44 2:56:41
7 Ronny Di Virgilio 72 Laakdal (BEL) 1:31:40 2:59:11 2:58:56
8 Leon Testers 63 Roosendaal 1:28:30 3:00:05 2:59:45
9 Jaak Nelissen 49 Wezembeek-Oppem (BEL 1:27:41 3:01:11 3:01:04
10 Jack Jansen 62 Goes 1:24:49 3:02:44 3:02:30
11 Willy Peumans 50 Aarschot (BEL) 1:27:41 3:06:34 3:06:27
12 Jack Vermonden 62 Breda 1:34:55 3:07:10 3:06:56
13 Hemmie Janssen 58 Duiven 1:25:34 3:07:28 3:07:22
14 Bart Meeusen 70 Hoogstraten (BEL) 1:27:24 3:09:05 3:08:56
15 Danny van Keymeulen 63 Haaltert (BEL) 1:35:19 3:09:18 3:09:01
16 J van Erve 64 Bergschenhoek 1:33:57 3:09:25 3:09:16
17 Paul van Hauwermeiren 53 Dendermonde (BEL) 1:34:05 3:10:16 3:10:00
18 Gerard Lugtenburg 63 Heino 1:38:26 3:11:07 3:10:44
19 Eric Heremans 58 Halle (BEL) 1:31:57 3:11:39 3:11:28
20 LVC Camps 59 Laakdal (BEL) 1:34:52 3:11:46 3:11:30
21 Thierry Rottier 62 Haacht (BEL) 1:21:03 3:12:00 3:11:47
22 Yokichi Suzuki 58 Rotterdam 1:33:42 3:12:22 3:12:14
23 Koos de Vos 53 Rotterdam 1:34:50 3:12:32 3:12:14
24 Hugo De Wael 56 Hofstade (BEL) 1:37:35 3:12:45 3:12:26
25 Jason van der Burgt 70 Amsterdam 1:28:36 3:14:07 3:13:55
26 Jan Jansen 61 Hoogstraten (BEL) 1:33:40 3:14:21 3:14:13
27 Marc Dierxky 60 Westerlo (BEL) 1:31:40 3:14:31 3:14:29
28 Mark Geyskens 54 Boutersem (BEL) 1:31:39 3:15:24 3:15:11
29 Stan Liebrand 57 Hoorn Nh 1:36:12 3:15:39 3:15:12
30 Hans Geus 63 Heinkenszand 1:34:52 3:16:01 3:15:48
31 Dirk Gysels 54 Aartselaar (BEL) 1:35:00 3:16:05 3:15:37
32 Francis Boden 63 Zoersel (BEL) 1:31:38 3:16:20 3:16:09
33 Stephane Peeters 69 Diependaal (BEL) 1:38:28 3:17:07 3:16:51
34 Peter van Splunder 65 Woerden 1:37:08 3:17:59 3:17:42
35 Johan van Heusden 62 Oosterhout Nb 1:31:40 3:18:13 3:17:55
36 Rob Barendrecht 60 Hellevoetsluis 1:36:22 3:18:26 3:18:10
37 Piet Hoogestegen 54 Den Hout Nb 1:36:30 3:18:51 3:18:29
38 Marc Bruylant 55 Lede (BEL) 1:37:36 3:18:57 3:18:37
39 Jack van Oorschot 52 Halsteren 1:40:44 3:19:16 3:18:47
40 Louis Onincx 45 Sint-Lenaarts (BEL) 1:34:52 3:19:26 3:19:10
41 Jeroen van Raak 75 Empel 1:36:33 3:20:53 3:20:38
42 Frank Litjens 50 Eindhoven 1:40:54 3:21:39 3:21:15
43 Marc Verwimp 58 Geel (BEL) 1:38:35 3:21:50 3:21:35
44 Roger Calloens 50 St.Pieters-Leeuw (BE 1:37:26 3:22:23 3:22:12
45 Danny Coenen 64 Beveren-Waas (BEL) 1:34:56 3:22:41 3:22:28
46 Marc Rasquin 53 Tongeren (BEL) 1:43:31 3:23:12 3:22:51
47 Alex Wiegmink 59 Drempt 1:33:41 3:23:47 3:23:37
48 Tillo Castelein 49 Aalter (BEL) 1:43:07 3:24:01 3:23:53
49 Marc Verhelle 58 Ruiselede (BEL) 1:43:07 3:24:09 3:23:52
50 Jan van Katwijk 55 Rhoon 1:39:57 3:24:39 3:24:34
51 Patrick van Bosch 60 Zemst (BEL) 1:32:14 3:25:05 3:24:49
52 Gert-Jan van Groningen 64 Cothen 1:43:07 3:25:21 3:25:02
53 Erik Dijkstra 63 Rotterdam 1:43:08 3:25:46 3:25:23
54 Jan van Mechelen 67 Schijf 1:38:24 3:26:03 3:25:45
55 Willy Martens 55 Overpelt (BEL) 1:42:59 3:26:19 3:26:02
56 Koen Figys 73 Wemmel (BEL) 1:43:08 3:26:28 3:26:01
57 Bram Bakker 63 Amsterdam 1:38:05 3:26:41 3:26:25
58 T van Vliet 42 Hoorn Nh 1:43:39 3:28:12 3:27:45
59 Jos Bekker 56 Heinkenszand 1:45:10 3:28:15 3:28:02
60 Remco Lip 62 Rotterdam 1:38:45 3:29:29 3:29:11
61 Wim de Leeuw 56 Teteringen 1:39:17 3:29:30 3:29:11
62 M Terreur 53 Hoogstraten (BEL) 1:35:52 3:29:43 3:29:16
63 Jo Libbrecht 54 Brugge (BEL) 1:43:02 3:30:28 3:30:05
64 Gerard Bodde 52 's-Heerenberg 1:40:01 3:31:37 3:31:20
65 Waltor de Beleyr 43 Schoten (BEL) 1:39:34 3:32:07 3:31:47
66 Freddy van Lancker 48 Ninove (BEL) 1:36:43 3:32:27 3:32:11
67 Jozef Robben 45 Beerse (BEL) 1:40:05 3:32:48 3:32:32
68 Bart Houweling 61 Hintham 1:43:11 3:33:13 3:32:57
69 Jaap Hoek 58 Goedereede 1:47:00 3:33:29 3:33:05
70 Hans Crul 53 Roosendaal 1:43:08 3:33:31 3:33:22
71 Karel de GoiGnies 45 Wezemaal (BEL) 1:40:22 3:33:42 3:33:13
72 Henk Bruggeman 53 Doetinchem 1:45:10 3:35:09 3:35:02
73 Wouter Gense 75 Bunshoek (BEL) 1:32:36 3:35:21 3:34:52
74 F M Theune 61 Oost-Souburg 1:45:11 3:35:53 3:35:36
75 Ad van de Heijning 48 Alphen Nb 1:43:08 3:36:04 3:35:34
76 Peter Pelzer 62 Kerkrade 1:37:36 3:36:26 3:36:14
77 Thierry Lerinkx 57 Berchem (BEL) 1:38:45 3:36:34 3:36:12
78 Paul Hagnauer 66 Den Helder 1:42:01 3:36:50 3:36:42
79 Rene van Dorst 47 Essen (BEL) 1:48:19 3:37:12 3:36:56
80 Gerard Ravesteijn 52 Veldhoven 1:43:32 3:37:56 3:37:33
81 Cor van Vugt 56 Nieuw-Lekkerland 1:47:12 3:38:17 3:37:54
82 Ruud Prop 63 Woensdrecht 1:43:07 3:38:40 3:38:23
83 Herman Costermans 49 Essen (BEL) 1:44:18 3:39:17 3:38:53
84 Toine Weijers 64 Eindhoven 1:43:27 3:40:24 3:39:56
85 E G W Bakker 64 Heusden gem Heusden 1:42:34 3:40:33 3:40:17
86 Bjorn Moens 69 Opwijk (BEL) 1:46:09 3:40:35 3:40:09
87 C Lodder 44 Dieren 1:51:44 3:40:43 3:40:19
88 Ruud van Balkom 46 Dordrecht 1:49:32 3:41:38 3:41:18
89 L Konecny 62 Arnhem 1:45:09 3:41:45 3:41:29
90 Jim Mollet 52 Oudendijk Nh 1:43:22 3:43:20 3:42:54
91 H Buis 51 De Rijp 1:43:41 3:43:56 3:43:29
92 R de Jager 52 Zoetermeer 1:45:09 3:44:19 3:44:02
93 Andre Gaemers 49 Antwerpen (BEL) 1:37:32 3:44:35 3:44:13
94 Tom Joossens 64 St-Lenaarts (BEL) 1:47:36 3:44:46 3:44:19
95 M Goossens 71 Breda 1:43:09 3:45:46 3:45:35
96 Kees Spapens 53 Lennik (BEL) 1:47:28 3:46:12 3:45:44
97 Herman Rombouts 55 Alphen aan den Rijn 1:46:13 3:46:27 3:46:04
98 Han Bouwman 61 Aarle Rixtel 1:44:05 3:46:33 3:46:28
99 Jan Dijkslag 54 Capelle a/d IJssel 1:46:07 3:46:35 3:46:15
100 Jan vd Tillart 57 Vlaardingen 1:45:11 3:46:52 3:46:29
101 Peter Leenaerts 61 Borsbeek (BEL) 1:54:37 3:47:53 3:47:28
102 Wiebe Haagsma 47 Nietap 1:43:36 3:48:16 3:48:02
103 Chris Spooren 46 Overpelt (BEL) 1:45:53 3:48:16 3:47:49
104 Jasper vd Hoef 66 Etten-Leur 1:54:33 3:48:22 3:47:53
105 Henk van Gammeren 52 Etten-Leur 1:54:32 3:48:23 3:47:53
106 Ronny Vanmuysen 66 Wellen (BEL) 1:43:31 3:48:27 3:48:06
107 Cor Limbeek 54 Etten-Leur 1:57:31 3:49:17 3:48:59
108 Omer Kestens 60 Bunsbeek (BEL) 1:47:29 3:49:39 3:49:10
109 Frank Bussemann 56 Eindhoven 1:55:10 3:50:23 3:49:51
110 Piet Verbiest 53 Rotterdam 1:50:46 3:51:01 3:50:30
111 Peter Weinmer 58 Bemmel 1:30:02 3:51:15 3:50:57
112 Eric vd Sommen 64 Veldhoven 1:54:35 3:51:17 3:50:50
113 Jan Brouwers 51 Roosendaal 1:55:05 3:51:18 3:50:51
114 K Sep 44 Apeldoorn 1:50:47 3:51:50 3:51:25
115 H Oudshoorn 58 Zeddam 1:47:53 3:52:34 3:52:12
116 Loek Lips 56 Breda 1:44:55 3:52:56 3:52:29
117 K Halters 51 Sprundel 1:54:31 3:53:38 3:53:07
118 Paul Gommers 53 Roosendaal 1:47:20 3:53:55 3:53:29
119 Th van Diessen 54 Veldhoven 1:54:34 3:54:25 3:54:00
120 Wim van Hees 49 Oud Gastel 1:55:13 3:54:26 3:54:00
121 Egbert van Dijk 45 Schiedam 1:53:51 3:54:52 3:54:20
122 Gerbert Puts 56 Oosterhout Nb 1:53:13 3:54:53 3:54:31
123 Philippe van Geertruy 66 Ekeren (BEL) 1:45:11 3:54:56 3:54:38
124 Frans Loos 53 Bergschenhoek 1:54:36 3:55:06 3:54:48
125 Jo Klerken 49 Venlo 1:44:24 3:55:21 3:55:08
126 Rob Steyger 59 Zaandam 1:45:39 3:56:04 3:55:38
127 Koos de Wit 66 Tweede Valthermond 1:46:33 3:56:25 3:56:00
128 Harmjo Blom 47 Haarlem 1:59:41 3:56:33 3:56:12
129 Piet Klerkx 32 Breda 1:54:32 3:57:45 3:57:20
130 Ronny Staepels 60 Wuustwezel (BEL) 1:43:24 3:58:28 3:58:06
131 Marc van Keymolen 56 Steenokkerzeel (BEL) 1:50:07 3:58:32 3:57:59
132 Wiebe Meijers 43 Haarlem 1:59:41 3:58:44 3:58:23
133 Gaston Struyf 58 Ranst (BEL) 1:38:35 3:59:01 3:58:40
134 Ronny van den Hout 61 Borgerhout (BEL) 1:38:34 3:59:05 3:58:45
135 Kees Bakx 47 Rijen 1:56:08 3:59:27 3:59:10
136 Georges van den Houten 58 Kampenhout (BEL) 1:44:03 3:59:29 3:59:14
137 Piet Stroo 40 Vlissingen 1:48:09 3:59:34 3:59:18
138 Bert Bolwijn 46 Groningen 1:46:35 3:59:57 3:59:39
139 Pietrjan Brands 63 Leiden 1:47:16 4:00:13 3:59:51
140 S vd Oever 51 Westerbeek 1:55:10 4:00:21 3:59:58
141 Steven Hobert 69 Hamme (BEL) 2:01:32 4:03:08 4:02:53
142 Ivan Vanheers 45 Hasselt (BEL) 1:56:00 4:03:09 4:02:54
143 Marcel Derksen 73 Bergen op Zoom 1:46:12 4:03:41 4:03:10
144 Ron Bouwman 58 Rotterdam 1:44:26 4:03:59 4:03:27
145 Willen Karelse 58 Rotterdam 2:01:06 4:04:05 4:03:36
146 Wim Coppieters 36 Strombeek-Bever (BEL 1:57:21 4:04:29 4:04:02
147 Frans Onincx 38 Minderhout (BEL) 1:53:46 4:05:07 4:04:42
148 Peter Verbrugge 49 Hulst 1:50:50 4:05:43 4:05:14
149 Guy Goegebeur 48 Lier (BEL) 1:52:26 4:07:11 4:07:00
150 Wim Joosen 49 Putte 1:54:28 4:07:39 4:07:17
151 Luc de Smet 48 Zomergem (BEL) 1:57:13 4:08:04 4:07:37
152 Jan van der Laan 42 Vorden 2:01:08 4:08:11 4:07:50
153 Johan Timmerman 48 Sint-Laurens (BEL) 1:57:13 4:09:58 4:09:32
154 Viktor Witter 50 Breda 1:57:10 4:10:43 4:10:24
155 Walter Govaert 33 Merelbeke (BEL) 1:55:30 4:11:11 4:10:50
156 Jan Janssens 58 Merchtem (BEL) 1:54:45 4:11:38 4:11:11
157 Harrie Swarte 53 Leersum 1:57:21 4:11:45 4:11:22
158 Martin Bosman 45 Rotterdam 1:52:28 4:14:16 4:14:11
159 E Magnin 60 Numansdorp 1:54:38 4:15:41 4:15:19
160 Ruud Stam 55 Roosendaal 2:02:18 4:16:01 4:15:34
161 Pierre Diependaele 50 Lodelinsart (BEL) 2:04:04 4:16:23 4:15:52
162 Franky Mandias 50 Ouderkerk aan de Ams 1:58:33 4:16:54 4:16:37
163 Joop Zumbrink 54 Cothen 1:46:09 4:17:19 4:16:58
164 Cornelis Heynis 58 Hoofddorp 1:56:14 4:18:22 4:18:05
165 Kees Kools 59 Hoogerheide 1:54:36 4:22:56 4:22:41
166 Jan de Roeck 46 Borsbeek (BEL) 1:59:58 4:23:35 4:23:14
167 R Breukers 52 Sint Willebrord 1:58:36 4:25:46 4:25:16
168 Arnold Timmer 57 Doetinchem 1:58:31 4:28:35 4:28:13
169 Jaak Lamberigts 46 Kessel-Lo (BEL) 2:04:08 4:29:10 4:28:48
170 Frans Ploegmakers 45 Dordrecht 2:05:43 4:33:50 4:33:32
171 Theo Cloosterman 57 Veldhoven 2:10:25 4:38:23 4:37:52

VRECR, MARATHON
1 Inez Jacqvemart 81 Antwerpen (BEL) 1:31:39 3:05:52 3:05:40
2 Denise Baas 70 Hoorn Nh 1:43:37 3:28:12 3:27:45
3 J Toepoel 45 Arnhem 1:44:09 3:33:41 3:33:19
4 Corrie Waterschoot 57 Hoogeloon 1:47:26 3:36:35 3:36:10
5 Adrienne van Thillo 61 Ossendrecht 1:47:29 3:43:24 3:43:03
6 Karin Iriks 63 Ossendrecht 1:47:29 3:48:11 3:47:49
7 Renilde Vekemans 55 Hasselt (BEL) 1:46:24 3:48:27 3:48:16
8 Jolanda van Hatten 60 Sleeuwijk 1:51:39 3:48:58 3:48:40
9 Linda Janssen 65 Lint (BEL) 1:57:19 4:09:35 4:09:18
10 Inge Claessens 63 Antwerpen (BEL) 1:59:55 4:23:36 4:23:16

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]