Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
3 nov 2018
In 2019 weer 6 uur in Steenbergen
1 nov 2018
22e Berenloop Terschelling: Een sportief en sfeervol loopfeest
31 okt 2018
West Coast Challenge op 8 december
30 okt 2018
Ontwikkeling Nederlands Record 100 km vrouwen
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
* December
* November
* 30 nov 2014: Pascal van Norden en Irene Kinnegim winnen Olne Spa Olne
* 23 nov 2014: Uitslag WK 100 km
* 21 nov 2014: Ellie Greenwood (UK) wint WK 100 km
* 21 nov 2014: Max King (USA) wint the IAU 100k World Championships
* 21 nov 2014: Tussenstanden na 75 km WK 100 km
* 21 nov 2014: Top tien doorkomsten na 60 km bij WK 100 km Qatar
* 21 nov 2014: WK 100 km 2015 in Winschoten !
* 19 nov 2014: Voorbeschouwing WK 100 km Qatar
* 19 nov 2014: Eerste lustrum internationale UltraRun van Gieten 50 kilometer
* 19 nov 2014: Waar loop jij komend jaar? De leukste lopen 2015.
* 19 nov 2014: Nieuw boek van Henk Sipers
* 9 nov 2014: Arie Fröberg en Veerle Beernaert winnen de 100 km van Deventer
* 9 nov 2014: 50 en 100 km in Deventer (update 3)
* 8 nov 2014: Jubileumjaar M&U Cup
* 8 nov 2014: Tussenstand M&U Cup na Bottrop
* 3 nov 2014: Vriendenloop van De Panne naar Knokke
* 3 nov 2014: Zes uren ultraloop Stein zondag 1 maart
* 2 nov 2014: Geslaagde Berenloop, tiende winst voor Mariska Kramer
* 2 nov 2014: Marathon New-York 2014
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van December 2001
 

I A U 24H WORLD 2001
INTERNATIONAL
ASSOCIATION OF
ULTRARUNNERS

24/48/72H QUEENS CREEK ARIZONA (USA) 30/12-01/01. 2001 24APH2001
48H BRNO (CZE) Indoor 23/24/25.03. 2001 IBRNO2001
24H SOOCHOW UNIVERSITY TAIPEI 03/04.04. 2001 SOOCH2001
6days NEW YORK SCMT QUEENS NEW-YORK (USA) 25.04/05.05. 2001 6DNWY2001
10days NEW YORK SCMT QUEENS NEW-YORK (USA) 25.04/05.05. 2001 10DNY2001
24H RACE VICTORIA OAK BAY TRACK (CAN) 28/29.04. 2001 24VIC2001
12/24H KUS - HESSTON KANSAS (USA) “loop 1 mile” 21/22.04. 2001 24KUS2001
24H MOSCOU (RUS) TRACK 12/13.05. 2001 MOSCO2001
48H SURGERES (FRA) “CINDERS TRACK 301m59” 4/05/06.05. 2001 SURGE2001
24H EPPEVILLE (FRA) 19/20.05 .2001 EPPEV2001
24H “du FOREZ” - ROCHE LA MOLIERE (FRA) 20/21.05. 2000 FOREZ2001
24H APELDOORN (NED) 24/25.05. 2001 APELD2001
24H BRIVE (FRA) “loop 898m47” 24/25.05. 2001 BRIVE2001
24H DONCASTER (GBR) TRACK 26/27.05. 2001 DONCA2001
24H FANS Lake NOKOMIS MINNEAPOLIS (USA) 23/24.06. 2001 FAMIN2001
24H FLEURBAIX J’Y COURS National Champ (FRA) 30.06/01.07. 2001 FLEUR2001
24H/48H KÖLN (GER) SCMT 13/14/15.07. 2001 24KOL2001
24H OTTAWA (CAN) SCMT 8/09.09. 2001 OTTAW2001
24H SYLVANIA (USA) NATIONAL CHAMPIONS 15/16.09. 2001 SYLVA2001
12 7° BOBINGEN (GER) SCMT 15/16.09. 2001 12BOB2001
24H 7° BOBINGEN (GER) SCMT 15/16.09. 2001 BOBIG2001
24H IAU INDIVIDUAL TRACK CHAMPIONSHIPS (ITA) 22/23.09. 2001 LUPAT2001
24H ST LAURENT DU PONT (FRA) 22/23.09. 2001 LAURE2001
24H ST MAIXENT (FRA) 22/23.09. 2001 STMXE2001
24H/12H/6H LOOP VAN ALMERE (NED) 5/06.10. 2001 ALMER2001
24H/12H SAN DIEGO ONE DAY RUN (USA) 10/11.11. 2001 SDEGO2001
24H 1° 24H du CHER (FRA) 24/25.11. 2001 CHERR2001

IAU 24H MEN WORLD 2001
INTERNATIONAL 26.12. 2001
ASSOCIATION OF Ladies/Femmes > 150Km
ULTRARUNNERS Men/Hommes > 200Km
PAGE: 1
24H 12H/MILES DD.MM.JJ CAT NAT CLUB PLACE

275,829 159,233 KOUROS Yiannis 13.02.56 M45 GRE 1 WORLD2001
270,338 147,407 HRMO Lubomir 25.02.61 M40 SVK 2 WORLD2001
260,559 BECKERS Paul 22.08.62 M BEL NAT TEAM 1 EUROP2001
259,779 138,960 PRUAL Alain 24.09.59 M40 FRA 3 WORLD2001
258,907 LUKAS Jens 13.04.66 M GER NAT TEAM 2 EUROP2001
257,065 134,314 LEBON Loïc 5.10.58 M40 FRA 4 WORLD2001
256,399 139,382 KOCOUREK Jaroslav 17.06.49 M50 CZE 5 WORLD2001
254,856 144,451 OKIYAMA Keji 3.06.65 M JPN 6 WORLD2001
252,801 KURBATOV Vladimir 2.12.58 M40 RUS NAT TEAM 3 EUROP2001
249,414 136,426 GRAF Karl 17.12.50 M50 GER 7 WORLD2001
248,662 ANISIMOV Evgueni 17.07.67 M RUS NAT TEAM 4 EUROP2001
248,339 PRUAL Alain (2) M40 FRA 79 SEVRE BOCAGE AC 1 FLEUR2001
246,000 152,900 SEKIYA Ryochi 77 M JPN 1 SOOCH2001
243,323 LABUTIN Ivan 20.03.59 M40 RUS VLADIMIRSKAYA OBL 1 MOSCO2001
243,104 151.0580 AFANADOR Rudys 58 M40 USA 1 SYLVA2001
240,596 MAGROUN Mohamed 15.07.59 M40 FRA IND IDF 2 FLEUR2001
240,576 134,314 MRAVLJE Dusan 13.02.53 M45 SLO 8 WORLD2001
240,428 GRANIER Max 19.04.51 M50 FRA NAT TEAM 5 EUROP2001
240,421 SARTORATO Alexandre 12.05.72 M BRA 6 EUROP2001
238,729 LEBON Loïc (2) M40 FRA NAT TEAM 7 EUROP2001
235,276 146.194 GEESLER John 59 M40 USA 2 SYLVA2001
233,579 132,624 KREJCI Jiri 66 M CZE 10 WORLD2001
233,201 KHIROV Eduard 61 M RUS MOSKOVSKAYA OBL 2 MOSCO2001
232,505 DUDACY Gerald 22.01.55 M45 GER NAT TEAM 8 EUROP2001
232,244 144.31 TREVINO Mike M USA 1 SDEGO2001
230,250 NARAHANOV Sergei 57 M40 RUS VLADIMIRSKAYA OBL 3 MOSCO2001
230,224 24.00.00 VEKEMANS Alfons 16.01.51 M50 BEL AVZK 1 ALMER2001
229,189 136,003 TIVIKOV Vladimir 16.12.51 M45 RUS 11 WORLD2001
228,745 ABZALILOV Timur 7.07.58 M40 RUS NAT TEAM 9 EUROP2001
227,518 125,866 TARASCIO Vincenzo 19.04.59 M40 ITA 12 WORLD2001
227,326 141.254 LULJAK David 56 M40 USA 3 SYLVA2001
227,033 GRAF Karl (2) M50 GER NAT TEAM 10 EUROP2001
225,899 TARASCIO Vincenzo (2) M40 ITA NAT TEAM 12 EUROP2001
225,345 DUTZ Sigurd 25.09.52 M45 GER NAT TEAM 13 EUROP2001
224,684 376,987 HEUKEMENS Achim 25.09.51 M50 GER SC ROTH 1 SURGE2001
224,550 324,284 ONDRUS Jan 11.03.55 M45 CZE 7 IBRNO2001
224,344 VEKEMANS Alfons (2) M50 BEL AVZK 3 FLEUR2001
223,990 HÄUSER Joachim 4.11.65 M GER LT ENDIGEN 14 EUROP2001
223,790 KLEMENT Valery 22.10.57 M40 GER 15 EUROP2001
223,749 OLSEN Jesper Kenn 2.09.71 M DEN NAT TEAM 16 EUROP2001
223,600 139,000 CHEN Yu-Yan 77 M TPE 2 SOOCH2001
222,234 VEKEMANS Alfons (3) M50 BEL NAT TEAM 18 EUROP2001
221,900 137.882 PIRRUNG Roy 7.07.48 M50 USA 4 SYLVA2001
221,379 CONRAUX Emmanuel 30.08.68 M FRA 68 CSL NEUF-BRISACH 1 CHERR2001
221,310 MALLEREAU Alain 28.09.50 M50 FRA 79 STADE NIORTAIS 4 FLEUR2001
219,422 142,339 LABUTIN Ivan (2) M40 RUS 17 WORLD2001
219,325 SAINT-MARTIN Laurent 6.03.61 M40 FRA 31 SAINT JORY 1 BRIVE2001
218,653 FOKANOV Nicolay 59 M40 RUS MOSKOVSKAYA OBL 4 MOSCO2001
217,200 134,961 BAKWIN Peter 62 M USA CO 1 24APH2001
217,179 RODRIGUEZ Oscar 23.04.57 M40 FRA 19 CA BRIVE COSNAC 2 BRIVE2001
216,656 MALLEREAU Alain (2) M50 FRA NAT TEAM 19 EUROP2001
216,141 LE GARGASSON J-Claude 18.06.55 M45 FRA 79 JOG’GATINE 01 STMXE2001
216,024 MÜCKE Dietmar 12.01.62 M GER NAT TEAM 20 EUROP2001
215,660 138,537 MAGROUN Mohamed (2) M40 FRA 19 WORLD2001
215,654 KARNAUSHENKO Yuri 56 M45 RUS SVERDLOSKAYA OBL 5 MOSCO2001
215,611 121,643 DE FREITAS Antonio Ed 54 M40 BRA 20 WORLD2001
215,437 SELCH Werner 17.11.51 M45 GER SV AMBERG 2 24KOL2001
215,422 SERVEL Jean 26.10.52 M45 FRA 34 BEDARIEUX 3 BRIVE2001
215,405 DELABY Yves 64 M FRA 59 AC WAMBRECHIES 5 FLEUR2001
213,539 HEINTZ René 27.08.54 M45 FRA 56 BSA INGUINIEL 6 FLEUR2001
212,240 131.88 EPPELMAN Scott M USA 2 SDEGO2001
211,352 125,023 INOUE Akihiro 10.01.65 M JPN 23 WORLD2001
211,155 MAZENQ Jackie 15.10.52 M45 FRA 82 SC NEGREPELISSE 4 BRIVE2001
211,083 BRICAULT Christian 52 M45 FRA 86 POITOU CHARENTES 7 FLEUR2001
210.590 359,819 BAZZANA Lucio 26.07.54 M45 ITA BERGAME 2 IBRNO2001
210,517 HRYBAYEDAU Mikalai 10.02.61 M40 BLR NAT TEAM 22 EUROP2001
210,427 130,512 SEMAN Peter 13.05.65 M SVK 24 WORLD2001
210,000 KONSTANTINOV Valeri 30.10.62 M RUS MOSCOW 6 MOSCO2001
209,697 130.30 MAC DONALD Shawn 66 M USA 3 SDEGO2001
209,422 130.129 RIPKA Danny 57 M40 USA MN MINEAPOLIS 5 SYLVA2001
209,270 350,569 LASOTA Miroslaw 8.04.53 M45 POL NIEZRZESZONY 3 IBRNO2001
209,017 SAETRAN Lars M40 NOR 8 FLEUR2001
208,905 LECOQ Paul-Bernard M40 FRA 94 PONTAULT AAC 02 STMXE2001
208,170 122,910 GULBIERZ Marek 61 M POL 26 WORLD2001
208,126 EPSKAMP Wim 8.01.54 M45 NED NAT TEAM 24 EUROP2001
207,816 ZUIDEMA Peter 23.08.67 M NED SCMT AMSTERDAM 3 24KOL2001
207,730 335,473 VASJUTIN Vladimir 22.11.50 M50 UKR 5 IBRNO2001
206,819 FEUCHER Jean-Luc 5.06.59 M40 FRA 80 VAL DE SOMME 1 EPPEV2001
206,755 114,885 FEIKERT Wolfgang 53 M45 GER 27 WORLD2001
206,558 PONCHELET Alain 8.12.66 M BEL NAT TEAM 25 EUROP2001
206,397 FEYDEAU Gilles 29.04.50 M50 FRA 36 LB CHATEAUROUX 3 CHERR2001
206,390 SATTLER Martin 50 M50 GER TSG GIENGEN 2 BOBIG2001
205,684 303,0979 BOUSSIQUET Jean-Gilles 26.07.44 M55 FRA 10 SURGE2001
205,540 OSCHWALD Franz 57 M40 GER LG DONAU-REISS 3 BOBIG2001
204,386 366,930 JAKELAITIS Rimas 55 M45 LIT N-Y BROOKLYN 965,606 1 10DNY2001
204,204 BÖHM Herman 50 M50 GER DJK WEIDEN 4 BOBIG2001
204,117 COURTIAU Robert M40 FRA 77 LE MEE SPORT 9 FLEUR2001
204,064 126.80 HAGEN Jeff 48 M50 USA 1 FAMIN2001
204,000 STEPANOV Oleg 66 M RUS MOSKOVSKAYA OBL 2 MOSCO2001
203,726 OLIERO Lionel 8.05.50 M50 FRA 38 LUZINAY 1 SFONS2001
203,694 122,910 OSWALD Harald 68 M AUT 30 WORLD2001
203,672 126.556 SETNES Kevin 27.01.54 M45 USA 6 SYLVA2001
203,517 ROGY Francis 25.04.60 M40 FRA 25 DOUBS SUD ATHLE 10 FLEUR2001
202,668 321,796 SOLNICKA Petr 17.01.60 M40 CZE 7 SURGE2001
202,449 KISS Zoltan 1.01.69 M HUN NAT TEAM 27 EUROP2001
202,270 KARL Hubert 15.12.58 M40 GER NAT TEAM 28 EUROP2001
202,212 MISTELI Michael 2.11.64 M SUI LSV BASEL 29 EUROP2001
202,200 ARITA Seiji 25.01.57 M40 JPN 49 ST SYLVAIN ANJOU 2 EPPEV2001
201,910 EMANOV Vasily 8.04.50 M50 RUS NAT TEAM 30 EUROP2001
201,824 RYSIK Yauhuni 15.02.52 M45 BLR NAT TEAM 31 EUROP2001
201,295 CHECHUKOV Gennadi 65 M RUS ULYANOVSKAYA OBL 8 MOSCO2001
201,087 124.95 HASSE Paul M USA 2 FAMIN2001
201,000 REYNEKE Derick M RSA FIT 2000 620,000 8 6JOHA2001
201,000 GAWAXAMAB Johannes M NAM ETOIL NAMIBIA714,000 3 6JOHA2001
200,599 SICHEL William 1.10.53 M45 GBR NAT TEAM 33 EUROP2001
200,205 FACCHINETTI Remo 2.09.52 M45 ITA NAT TEAM 34 EUROP2001

268,249 GROJEAN Bernard 16.02.52 M45 FRA WHEELCHAIR 1 EPPEV2001
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]