Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
3 nov 2018
In 2019 weer 6 uur in Steenbergen
1 nov 2018
22e Berenloop Terschelling: Een sportief en sfeervol loopfeest
31 okt 2018
West Coast Challenge op 8 december
30 okt 2018
Ontwikkeling Nederlands Record 100 km vrouwen
Nieuws in 2018
* November
* 3 nov 2018: In 2019 weer 6 uur in Steenbergen
* 1 nov 2018: 22e Berenloop Terschelling: Een sportief en sfeervol loopfeest
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van December 2001
 

I A U 24H WORLD 2001
INTERNATIONAL
ASSOCIATION OF
ULTRARUNNERS

24/48/72H QUEENS CREEK ARIZONA (USA) 30/12-01/01. 2001 24APH2001
48H BRNO (CZE) Indoor 23/24/25.03. 2001 IBRNO2001
24H SOOCHOW UNIVERSITY TAIPEI 03/04.04. 2001 SOOCH2001
6days NEW YORK SCMT QUEENS NEW-YORK (USA) 25.04/05.05. 2001 6DNWY2001
10days NEW YORK SCMT QUEENS NEW-YORK (USA) 25.04/05.05. 2001 10DNY2001
24H RACE VICTORIA OAK BAY TRACK (CAN) 28/29.04. 2001 24VIC2001
12/24H KUS - HESSTON KANSAS (USA) “loop 1 mile” 21/22.04. 2001 24KUS2001
24H MOSCOU (RUS) TRACK 12/13.05. 2001 MOSCO2001
48H SURGERES (FRA) “CINDERS TRACK 301m59” 4/05/06.05. 2001 SURGE2001
24H EPPEVILLE (FRA) 19/20.05 .2001 EPPEV2001
24H “du FOREZ” - ROCHE LA MOLIERE (FRA) 20/21.05. 2000 FOREZ2001
24H APELDOORN (NED) 24/25.05. 2001 APELD2001
24H BRIVE (FRA) “loop 898m47” 24/25.05. 2001 BRIVE2001
24H DONCASTER (GBR) TRACK 26/27.05. 2001 DONCA2001
24H FANS Lake NOKOMIS MINNEAPOLIS (USA) 23/24.06. 2001 FAMIN2001
24H FLEURBAIX J’Y COURS National Champ (FRA) 30.06/01.07. 2001 FLEUR2001
24H/48H KÖLN (GER) SCMT 13/14/15.07. 2001 24KOL2001
24H OTTAWA (CAN) SCMT 8/09.09. 2001 OTTAW2001
24H SYLVANIA (USA) NATIONAL CHAMPIONS 15/16.09. 2001 SYLVA2001
12 7° BOBINGEN (GER) SCMT 15/16.09. 2001 12BOB2001
24H 7° BOBINGEN (GER) SCMT 15/16.09. 2001 BOBIG2001
24H IAU INDIVIDUAL TRACK CHAMPIONSHIPS (ITA) 22/23.09. 2001 LUPAT2001
24H ST LAURENT DU PONT (FRA) 22/23.09. 2001 LAURE2001
24H ST MAIXENT (FRA) 22/23.09. 2001 STMXE2001
24H/12H/6H LOOP VAN ALMERE (NED) 5/06.10. 2001 ALMER2001
24H/12H SAN DIEGO ONE DAY RUN (USA) 10/11.11. 2001 SDEGO2001
24H 1° 24H du CHER (FRA) 24/25.11. 2001 CHERR2001

IAU 24H LADIES WORLD 2001
INTERNATIONAL 26.12. 2001
ASSOCIATION OF Ladies/Femmes > 150Km
ULTRARUNNERS Men/Hommes > 200Km
PAGE: 1
24H 12H/MILES DD.MM.JJ CAT NAT CLUB PLACE

235,030 131,779 BERCES Edith 16.05.64 F35 HUN 9/01 WORLD2001
226,781 132,202 REUTOVICH Irina 21.01.50 F50 RUS 13/02 WORLD2001
226,634 REUTOVICH Irina (2) F50 RUS NAT TEAM 11/01 EUROP2001
223,673 BERCES Edith (2) F35 HUN ZALATRIATLON 1/01 24KOL2001
222,650 KOVAL Irina 19.11.58 F40 RUS NAT TEAM 17/02 EUROP2001
222,446 127,978 KOVAL Irina (2) F40 RUS 14/03 WORLD2001
221,911 128,823 OKIYAMA Hiroko 62 F35 JPN 15/04 WORLD2001
221,072 125,444 JEHANNO Véronique 27.12.62 F35 FRA 16/05 WORLD2001
218,322 119,953 PALTSEVA Rimma 14.10.48 F50 RUS 18/06 WORLD2001
213,300 361,069 REUTOVICH Irina (3) F50 RUS 1/01 IBRNO2001
212,692 BACKHAUS Helga 19.01.53 F45 GER NAT TEAM 21/03 EUROP2001
211,376 117,419 TARASSOVA Nadejda 7.04.52 F45 RUS 22/07 WORLD2001
208,593 119,953 MUSY Colette 11.04.59 F40 FRA 25/08 WORLD2001
208,176 ALTER Julia 24.02.72 F GER NAT TEAM 23/04 EUROP2001
205,963 114,462 LE CERF Christiane 12.06.50 F50 FRA 28/09 WORLD2001
204,638 116,574 KALININA Lyudmila 68 F RUS 29/10 WORLD2001
203,404 115,729 SZLACHETKA Barbara 17.05.56 F45 POL 31/11 WORLD2001
203,160 117,841 BACKHAUS Helga (2) F45 GER 32/12 WORLD2001
203,056 126.173 TRAPP Sue Ellen 3.03.46 F55 USA 7/01 SYLVA2001
202,600 125,900 BACKHAUS Helga (3) F45 GER LG NORD BERLIN 4/01 SOOCH2001
201.519 SZLACHETKA Barbara (2) F45 POL NAT TEAM 32/05 EUROP2001
201,725 JEHANNO Véronique (2) F35 FRA 56 ATHLE PAYS VANNES 11/01 FLEUR2001
197,931 116,152 EVANGELISTA Renilza Silva 64 F35 BRA 34/13 WORLD2001
197,278 SEMUR Joëlle 22.12.60 F40 FRA NAT TEAM 35/06 EUROP2001
195,250 HAUSMANN Martina 13.01.60 F40 GER NAT TEAM 39/07 EUROP2001
194,580 324,749 KOVAL Irina (3) F40 RUS 6/02 IBRNO2001
192,485 NIRLO Sylvaine 17.09.56 F40 FRA 77 LE MEE SP ATHLE 6/01 BRIVE2001
192,359 PAWZIK Heike 21.09.63 F35 GER NAT TEAM 43/08 EUROP2001
191,600 119,054 RUNYAN Janet 58 F40 USA CO 2/01 24APH2001
191,414 GAYTER Sharon 30.10.63 F35 GBR NEW MARSKE HARRIERS 6/01 CHERR2001
191,390 BULLIG Cornelia 20.09.59 F40 GER ASV-LT KEMERDICK 7/01 BOBIG2001
190,906 332,653 TRAPP Sue Ellen (2) F55 USA 5/01 SURGE2001
190,033 PALTSEVA Rimma (2) F50 RUS NAT TEAM 45/09 EUROP2001
188,685 LE CERF Christiane (2) F50 FRA 56 VANNES ASHC 14/02 FLEUR2001
187,372 LE CERF Christiane (3) F50 FRA NAT TEAM 50/10 EUROP2001
186,819 MONOT Anny 1.01.49 F50 FRA 71 EAC CHALON S/SAONE 15/03 FLEUR2001
184,534 MUSY Colette (2) F40 FRA NAT TEAM 55/11 EUROP2001
184,070 BULLIG Cornelia (2) F40 GER ASV-LT KEMPERDICK 8/02 24KOL2001
183,972 JÖHRING Jutta 13.11.67 F35 GER TUSEM ESSEN 57/12 EUROP2001
183,710 NARDIN Maria Teresa 19.11.50 F50 ITA NAT TEAM 58/13 EUROP2001
183,570 315,948 SZLACHETKA Barbara (3) F45 POL 9/03 IBRNO2001
182,602 113.464 REICHER Jody-Lynn 63 F35 USA 16/02 SYLVA2001
182,041 KALININA Lyudmila (2) F RUS IVANOVSKAYA OBL 15/01 MOSCO2001
180,702 112 499y BROWN Sandra 1.04.49 F50 GBR SURREY WALKING CLUB 5/01 DONCA2001
180,350 316,066 FEVRE Paulette 28.12.50 F50 FRA 69 NL LYON 8/02 SURGE2001
178.008 ZOBOLI Elvira 20.12.66 F35 ITA NAT TEAM 63/14 EUROP2001
177,153 STEGMAIER Simone 63 F35 GER LG NORD BERLIN 10/03 24KOL2001
177,027 110.00 RICHMEIER Debra 61 F40 USA CO DENVER 1/01 2KUSS2001
177,027 100 DIPALI-CUNNINGHAM Cath 27.08.58 F40 AUS 821,862 1/01 6DNWY2001
175,870 307,569 HAUSMANN Martina (2) F35 GER LG-WÜRZBURG 14/04 IBRNO2001
173,033 107.518 SIMPSON Beth 59 F40 USA 21/03 SYLVA2001
172,875 107.42 BRUNSON Angela F USA 7/01 SDEGO2001
171,906 311,240 HAUSMANN Martina (3) F35 GER LG-WÜRZBURG 9/03 SURGE2001
171,861 MUSY Colette (3) F40 FRA 59 AS ANZIN ATHLE 25/04 FLEUR2001
171,163 106.356 POWELL Sandy 57 F40 USA 24/04 SYLVA2001
170,870 BULLIG Cornelia (3) F40 GER NAT TEAM 70/15 EUROP2001
168,245 PFLITSCH Petra 57 F40 GER LG GUMMERSBACH 13/04 24KOL2001
168,007 MAHE Pascale 29.03.48 F50 FRA 93 CA MONTREUIL 27/05 FLEUR2001
167,822 104.28 CONOVER Lisa F USA 8/02 SDEGO2001
167,371 104.00 DAUS-WEBER Theresa 55 F45 USA CO LITTLETON 2/02 2KUSS2001
167,294 103.952 JONES Debbie 51 F50 USA 28/05 SYLVA2001
167,283 103.945 GUTTMANN Brenda 58 F40 USA 29/06 SYLVA2001
167,089 BOURCEAU Lucie 7.04.58 F40 FRA 77 LE MEE SPORT 28/06 FLEUR2001
167,000 CHARLON Noëlle 25.09.49 F50 FRA 18 CA FOECY 15/02 CHERR2001
165,605 VÖGELI Dorothea 6.03.64 F35 SUI SCMT BASEL 15/05 24KOL2001
164,863 JÄGER Ruth 52 F45 GER TGS-JÜGESHEIM 16/06 24KOL2001
164,668 102.32 MORAN Maureen 58 F40 USA 10/03 SDEGO2001
163,600 101,656 NAGY Laura 68 F USA AZ 9/02 24APH2001
163,200 101,407 ROBINSON Gillian 66 F USA CA 11/03 24APH2001
162,980 232,582 LASOTA Irena 27.04.51 M45 POL NIEZRZESZONY 33/07 IBRNO2001
162,800 101,159 KLEIN Brenda 68 F USA NM 12/04 24APH2001
162,400 100,910 CARPENTER Françoise 48 F50 USA CO 13/05 24APH2001
162,190 119,953 GORDEEVA Galina 18.04.55 F45 RUS 42 WORLD2001
162,189 100.780 FISCHER-DREW Elisabeth 59 F40 USA 11/02 FAMIN2001
161,533 100.372 BURNETT Rick 57 F40 USA 37 SYLVA2001
161,475 BAYER Else 30.06.39 F60 GER TSG VALBERT 79/16 EUROP2001
159,580 270,893 BAYER Else (2) F60 GER TSG VALBERT 21/05 IBRNO2001
159,307 MONET Brigitte 56 F45 FRA 35 RENNES CS GARNISON 19/03 CHERR2001
157,855 ROGY Emilienne 20.08.60 F40 FRA 25 DOUBS SUD ATHLE 10 FLEUR2001
157,222 090,810 SATTA Marinella 15.09.57 F40 ITA 43/14 WORLD2001
157,131 MAKOWKA Frederike 4.02.60 F40 SUI SCMT GENEVE 18/07 24KOL2001
155,485 PIERCE Rachel 13.10.73 F GBR SRI CHINMOY 19/08 24KOL2001
154,673 TABARINI Martine 62 F35 FRA 73 AIX LES BAINS 10/01 SFONS2001
154,635 MAURY Lydia F40 FRA 79 FR GERMOND ROUVRE 17/01 STMXE2001
154,536 SHABALINA Zinaida 52 F45 RUS MOSKOVSKAYA OBL 25/02 MOSCO2001
154,297 DUPONT Carmella 14.12.58 F40 FRA 77 BRIE COMTE ROBERT 22/02 BRIVE2001
154.120 216,242 BULLIG Cornelia (4) F40 GER TSV HOCHDAHL 35/08 IBRNO2001
154,078 95.74 MARKHAM Christine 53 F45 USA 12/03 FAMIN2001
152,734 BECHMANN Sylvia 1.09.45 F55 GER TVC BISMARK 23/09 24KOL2001
152,593 LASOTA Irina (2) F50 POL NIEZRZESZONY 87/17 EUROP2001
150,047 093.235 ROBERTS Fenny 53 F45 USA 45/07 SYLVA2001


 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]