Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
19 feb 2020
25e Dirix Zes Uren en 50 km Ultraloop Stein op 1 maart
11 feb 2020
Zestig van Texel ontloopt de Paasdrukte van 2021
31 dec 2019
Sri Chinmoy Inspiration Marathon zaterdag 25 januari 2020
28 dec 2019
Trailrunning: samen rennen door de Limburgse heuvels (NRC 6 mei 2019)
Nieuws in 2020
* Februari
* 19 feb 2020: 25e Dirix Zes Uren en 50 km Ultraloop Stein op 1 maart
* 11 feb 2020: Zestig van Texel ontloopt de Paasdrukte van 2021
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Januari 2002
 

WORLD BEST PERFORMANCES
I A U 1. 01. 2002
INTERNATIONAL
ASSOCIATION OF T= Track/Piste - R= Road/Route
ULTRARUNNERS I= Indoor


MEN

50Km R 2.43.38 Thompson MAGAWANA (RSA) 23.03.59 Claremont (RSA) 12.04.1988

100Km T 6.10.20 Don RITCHIE (GBR) 6.07.44 London (USA) 28.10.1978

100M T 11.30.51 Don RITCHIE (GBR) 6.07.44 Londres (GBR) 15.10.1977

1000Km T 5d 16.17.00 Yiannis KOUROS (GRE) 13.02.56 Colac (AUS) 26/11-2/12.1984

1000M R 10d 10.30.36 Yiannis KOUROS (GRE) 13.02.56 New-York (USA) 20/30.05.1988


6H T 97,200K Don RITCHIE (GBR) 6.07.44 London (GBR) 28.10.1978

12 H R 162,543K Yiannis KOUROS (GRE) 13.02.56 New-York (USA) 7.11.1984

24H T 303,506K Yiannis KOUROS (GRE) 13.02.56 Adelaïde (AUS) 4/5.10.1997

48H T 473,797K Yiannis KOUROS (GRE) 13.02.56 Surgères (FRA) 3/5.05.1996

6days I 1.034,200K J-Gilles BOUSSIQUET (FRA) 26.07.44 La Rochelle (FRA) 16/23.11.1992

WALKING RACES
6days I 855,165K George LITTLEWOOD (GBR) SHEFFIELD (GBR) 1882




WOMEN


50KM R 3.08.39 Frith VAN DER MERWE (RSA) 28.05.64 Claremont (RSA) 25.03.1989

100KM R 6.33.11 Tomoe ABE (JAP) 13.08.71 Lac Sarona (JPN) 25.06.2000

100M R 13.47.41 Ann TRASON (USA) 30.08.60 N-Y Queens (USA) 4.05.1991

1000K T 7d 01.28.29 Eleanor ROBINSON (GBR) 20.11.47 Nanango (AUS) 11/23.03.1998

1000M R 12d 14.38.40 Sandra BARWICK (NZL) 27.02.49 New-York (USA) 16/29.09.1991


6H R 82,838K Ricarda BOTZON (GER) 4.09.66 Kiel (GER) 7.07.2001

12H T 147,600K Ann TRASON (USA) 30.08.60 Hayward (USA) 3/4.08.1991

24H R 243,657K Sigrid LOMSKY (GER) 16.01.42 Basel (SUI) 1/02.05.1993

48H T 377,892K Sue Ellen TRAPP (USA) 3.03.46 Surgères (FRA) 2/4.05.1997

6days T 883,631K Sandra BARWICK (NZL) 27.02.49 Campbelltown (NZL)18/24.11.1990


RELAIS MEN


100K ( Team = 3 X 100K ) 19.43.52 RUSSIA Winschoten (NED) 16.09.1995
6.20.44 VOLGIN Alexey 21.01.68
6.41.22 KOKOREV Mikhail 1.03.65
6.41.46 MOTORIN Aleksandr 22.05.55

100K ( Team = 10 X 100K )


24H ( Team = 24 X 1H )


48H ( Team = 2 )
T 561,560K Bernard GAUDIN (FRA) 18.09.49 Surgères (FRA) 3/05.05.1996
Gilbert GINDRE (FRA) 23.11.49
6days ( Team = 2 )
I 1.365,400K Alain MALLEREAU (FRA) 28.09.50 La Rochelle (FRA)16/23.11.1992
Guy MALLEREAU (FRA) 24.02.45 MARCHE COUVERT



RELAIS WOMEN


100K ( Team = 3 X 100K ) 22.28.20 USA Winschoten (NED) 16.09.1995
7.00.47 Ann TRASON 30.08.60
7.43.10 Donna PARKINS 31.08.58
7.44.23 Christine D. DURYEA 12.08.60


Thanks to all members of the IAU record committee

Verantwoordelijk redacteur, Anton Smeets (tevens lid IAU record committee)
Smeets-Pauptit@HetNet.nl 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]