Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
18 mrt 2019
Participants 2019 of Around Texel 120K
17 mrt 2019
SallandTrail2019
10 mrt 2019
Ultraloop Stein halverwege afgebroken
7 mrt 2019
Uitslag loting Spartathlon 2019
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* 25 feb 2002: Jan Knippenberg Memorial 2002
* 25 feb 2002: Stand Limburg Trofee
* 25 feb 2002: Ultrakort
* 22 feb 2002: Internationale ontwikkeling 6 uur
* 22 feb 2002: Uitslag 6 uur indoor Moskou
* 18 feb 2002: Vooruitblik naar zondag 3 maart
* 17 feb 2002: Inschrijvingen 6 uur van Stein
* 15 feb 2002: Definitieve uitslag Zolder 50 km
* 15 feb 2002: Doorkomsttijden 50km Zolder
* 15 feb 2002: Doorkomsttijden 50km Zolder
* 13 feb 2002: WBP 6 hours
* 11 feb 2002: Toch WK 100km 2002 in Torhout
* 10 feb 2002: Friese Elfsteden Ultra
* 9 feb 2002: Stand Ultracup na 50 km van Zolder
* 9 feb 2002: 50 km van Zolder (BEL) 9/2
* 6 feb 2002: Wedstrijddirecteur Torhout strijdvaardig
* 6 feb 2002: Voorinschrijvingen 50km van Zolder afgesloten
* 6 feb 2002: Verslag NL-ultra-bijeenkomst 26 januari
* 5 feb 2002: Geen WK 100km in Torhout !
* 3 feb 2002: Website Ultramarathon World terug on line
* 2 feb 2002: De kilometer-index van Baars
* 1 feb 2002: Stand van zaken JKM per 1 februari
* Januari
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Februari 2002
 
Wijzigingen of ontbrekende gegevens graag per email aan ultraloop@taxifrenken.nl



Cat St.Nr Naam Plaats Land

Msen 10 Andrick, Guido Wermelskirchen GER
Msen 11 Becker, Ralf Waldalgesheim GER
Msen 12 Beffort, Marc Kraainem BEL
Msen 13 Beine, Jörg Bad Oeynhousen GER
Msen 1 Bogar, Janus HUN
Msen 14 Bolwerk, Carlo Oss NED
Msen 15 Broek op t, Ralf Stein NED
Msen 16 Daele van, Rudy Sint-Niklaas BEL
Msen 17 Debener, Martin Geldern GER
Msen 18 Dhooge, Chris Zaffelare BEL
Msen 19 Doorten, H Assen NED
Msen 20 Drenth, Wicher Maasbracht NED
Msen 21 Drilling, Carsten Bern SUI
Msen 22 Engel, Jörg Friedberg GER
Msen 23 Froonhoff, Rob Amersfoort NED
Msen 24 Gable, Jürgen Zweibrücken GER
Msen 25 Heuser, Robert Reichshof-MittelaGER
Msen 26 Hoek van den, Rob Breda NED
Msen 2 Hostens, Ivan Handzame BEL
Msen 27 Huntjens, Pedro Urmond NED
Msen 28 Jablonski, Andreas Issum GER
Msen 29 Jakobs, Ruud Siebengewald NED
Msen 30 Johannes, Horst Hilden GER
Msen 31 Keuer, Gerd Köln GER
Msen 32 Klemp, Elmar Rheda-WiedenbrückGER
Msen 33 Klock, Patrick Antwerpen BEL
Msen 34 Krakus, Johannes-RobeAachen GER
Msen 35 Leenen van, Cees Heemskerk NED
Msen 36 Lemmens, John Elsloo NED
Msen 37 Lenaerts, Edwin Genk BEL
Msen 38 Ludden, Peter Essen GER
Msen 39 Müller, Markus Solingen GER
Msen 40 Munzlinger, SiegfriedWaldalgesheim GER
Msen 3 Nabuurs, Jan Stevensbeek NED
Msen 41 Oberheim, Ralf Troisdorf GER
Msen 42 Oonk, Jeffry Utrecht NED
Msen 43 Paüken, Ralf Monschau GER
Msen 44 Plessmann, Markus Gummersbach GER
Msen 45 Ponchelet, Alain Flawinne BEL
Msen 46 Raab, Mario Contwig GER
Msen 47 Rademaker, Falco Amsterdam NED
Msen 51 Rijzen van de, Jean-AHuijbergen NED
Msen 48 Roberts, Math Sittard NED
Msen 49 Robertson, Alan Herford GER
Msen 50 Rotthues, Jürgen Stadtlohn GER
Msen 4 Ruiter de, Edward Groningen NED
Msen 52 Schabhütl, Manfred Wien OST
Msen 53 Schmitz, Mario Nörvenich GER
Msen 54 Schroers, Michael Viersen GER
Msen 55 Schult, Ingo Erkrath GER
Msen 56 Smit, Guus s-Gravenhage NED
Msen 57 Spirk, Peter Bocholtz NED
Msen 58 Suijkerbuijk, Jan Moerstraten NED
Msen 59 Tieleman, Rob Nieuw Lekkerland NED
Msen 60 Titze, Jürgen Troisdorf-Spich GER
Msen 268 Van Puyenbroeck, FranTemse BEL
Msen 61 Vanbelle, Ronny Lichtervelde BEL
Msen 62 Velzen van, Hennie Honselersdijk NED
Msen 63 Visschedijk, Johan Utrecht NED
Msen 64 Waldhör, Siegfried Wien OST
Msen 65 Wallesch, Rene Geesthacht GER
Msen 66 Wasser, Peter Kevelaer GER
Msen 67 Weinand, Andre Weilerswist GER
Msen 68 Willems, André Karl Troisdorf GER
Msen 69 Wouda, Gerben Sittard NED
Msen 70 Zuidema, Peter Utrecht NED
M40 71 Bienemann, Norbert Kevelaer GER
M40 72 Boltjes, Peter Winschoten NED
M40 73 Buske, Joachim Krefeld GER
M40 74 Carmont, Gerald Boulogne FRA
M40 75 Cloosterman, Theo Veldhoven NED
M40 76 Geisen, Gerhard Heddert GER
M40 78 Groot de, Kees Almere NED
M40 77 Großheim, Rainer Viersen GER
M40 79 Hendrickx, Jack Putte NED
M40 80 Hendriks, Jean Elsloo NED
M40 81 Hentrup, Manfred Telgte GER
M40 82 Houben, Jean Berg a/d Maas NED
M40 83 Ickert, Peter Niederkrüchten GER
M40 84 Kainz, Felix Berlin GER
M40 85 Laputs, Anatoli Minsk BLR
M40 86 Lorenz, Michael Inden GER
M40 87 Mandelartz, Johannes Aachen GER
M40 88 Marse, Jules Hilvarenbeek NED
M40 89 Meirlaen, Marc Oudenaarde BEL
M40 90 Menzen, Peter Düsseldorf GER
M40 91 Michollek, Wolfgang Köln GER
M40 92 Moyson, Renaat Merchtem BEL
M40 93 Nießen, Thomas Eschweiler GER
M40 94 Nuijts, Hans Almere NED
M40 95 Oostdijk, Piet Goes NED
M40 96 Peeters, Peter Esbeek NED
M40 97 Proost, Jos Almere NED
M40 98 Reijngoudt, Rinus Terneuzen NED
M40 99 Rudnick, Achim Düren GER
M40 100 Rupp, Hans-Jürgen Waldalgesheim GER
M40 101 Schepers, Leon Stein NED
M40 102 Schmidt, Jürgen Eschweiler GER
M40 103 Siarhei, Mjalik BLR
M40 104 Steyger, Rob Zaandam NED
M40 5 Taelman, Lucien Oostrozebeke BEL
M40 105 Verboort, Jos Elsloo NED
M40 106 Welzel, Ulrich München GER
M45 107 Arends, Henk Oudepekela NED
M45 108 Bakker, Ron Almere NED
M45 109 Becker, Karl-Heinz Dorsten GER
M45 110 Beek van de, Carrie Aarle-Rixtel NED
M45 111 Boven van, Eddy Berlare BEL
M45 112 Braun, Wolfgang Simmerath GER
M45 113 Buteneers, Joseph Linter BEL
M45 114 Dijk, Ubel Drachten NED
M45 116 Dijkgraaf, Jan WillemEpe NED
M45 115 Dressler, Friedemann Rheda-WiedenbrückGER
M45 117 Epskamp, Ton Amstelveen NED
M45 6 Epskamp, Wim Hoofddorp NED
M45 118 Euverman, Herman Zwolle NED
M45 119 Faber, John Breukelen NED
M45 120 Frings, Josef Wassenberg GER
M45 121 Fritz, Michael Viersen GER
M45 122 Geens, Benny Herenthout BEL
M45 123 Gulikers, Wijnand Geleen NED
M45 124 Hamacher, Hans-WinandInden GER
M45 125 Haude, Günther Holzminden GER
M45 127 Heijenk, Wim Monnickendam NED
M45 128 Heijningen van, PeterAlmere stad NED
M45 126 Hendriks, Tom Hoofddorp NED
M45 129 Heymann, Hermy Veenendaal NED
M45 130 Hoek van der, Cor Brummen NED
M45 131 Hottas, Christian Hamburg GER
M45 7 Kalinkov, Wladzimir BLR
M45 132 Knoblich, Dieter Menden GER
M45 133 Linde van de, Jan Oostburg NED
M45 134 Lips, Loek Breda NED
M45 266 Maes, Luc Meulerbeke BEL
M45 135 Metternich, Heinz-JürKevelaer GER
M45 136 Moors, Hubert Viersen GER
M45 137 Mütze, Willem Heerlen NED
M45 138 Oleff, Walter Düren GER
M45 139 Peschel, Werner Telgte GER
M45 140 Pinxt, Servé Maastricht NED
M45 141 Pols, Simon Duivendrecht NED
M45 142 Roll, Jasper Winschoten NED
M45 143 Schödel, Wolfgang Erkrath GER
M45 144 Schütte, Heinrich Nordstemmen GER
M45 145 Schwandrau, Roman Schillingen GER
M45 146 Schwerk, Wolfgang Solingen GER
M45 147 Sipers, Henk Maastricht NED
M45 148 Slaaf, Sjoerd Groningen NED
M45 149 Spitzer, Jürgen Solingen GER
M45 150 Streunding, Jan Winschoten NED
M45 151 Suijkerbuijk, Peter Steenbergen NED
M45 152 Tijskens, Rik Heusden-Zolder BEL
M45 153 Völl, Günter Monschau GER
M45 154 Wienands, Guido Kreuzau GER
M45 155 Winkhold-Gallina, WerKöln GER
M45 156 Zimmermann, Walter Marktheidenfeld GER
M50 157 Beeken, Walther Liedekerke BEL
M50 158 Bodelier, Hein Landgraaf NED
M50 159 Boer de, Lex Avenhorn NED
M50 160 Broersen, Jos Alphen a/d Rijn NED
M50 161 Brummen van, Wim Almere NED
M50 162 Bündgens, Franz Eschweiler GER
M50 163 Dammekens, Wilson Galmaarden BEL
M50 164 Engels, Paul Issum GER
M50 165 Fritsche, Heinz-GünthWuppertal GER
M50 166 Graf, Karl Goch GER
M50 167 Güdelhöfer, Ernst Bonn GER
M50 8 Heukemes, Achim Gräfenberg GER
M50 168 Hoek van der, Jan St. Annaparochie NED
M50 169 Kellert, Karlheinz Köln GER
M50 9 Lindemann, Rainer Cramme GER
M50 170 Maaskant, Jan Baarle-Nassau NED
M50 171 Mauritz, Klaus DieterStadtoldendorf GER
M50 172 Meijer, Lammert Almere NED
M50 173 Mol, Ben Hellevoetsluis NED
M50 174 Pfeifer, Jo Stein NED
M50 175 Sande van de, Jack Hilvarenbeek NED
M50 176 Scharrenberg, Ulrich Hilden GER
M50 177 Scholten, Karl-Heinz Kevelaer GER
M50 178 Simankov, Stanislav Minsk BLR
M50 179 Sobrie de, Herman Vorselaar BEL
M50 180 Somers, Jan Gulpen NED
M50 181 Steingaß, Josef Aachen GER
M50 182 Tiggelkamp, FerdinandRommerskirchen GER
M50 183 Vanderzanden, Frans Balen BEL
M50 184 Wandt, Harald Bergneustadt GER
M50 185 Wiche, Rob Voorschoten NED
M55 186 Bergevoet, Gerard Huissen NED
M55 187 Berka, Volker Bonn GER
M55 188 Erven, Hubert Mechelen NED
M55 189 Honing, Gijs Blokker NED
M55 190 Hulsmans, Pier Zonhoven BEL
M55 192 Kock, Theo Beek NED
M55 191 Kuijpers, Theo Westerbeek NED
M55 193 Nieuwenhuijse, Hans Amsterdam NED
M55 194 Okkersen, Henry Schimmert NED
M55 195 Pardaens, Leo Pellenberg BEL
M55 196 Pesch, Helmut Eschweiler GER
M55 197 Rinke, Peter Wuppertal GER
M55 198 Woude van der, Cees Nieuw Vennep NED
M60 199 Adamczyk, Viktor München GER
M60 200 Bayer, Martin Nettetal GER
M60 201 Borm, Manfred Goch GER
M60 202 Ganter, Adolf Donaueschingen GER
M60 203 Graef, Horst Neuss GER
M60 204 Hopman, Jos Eindhoven NED
M60 205 Jost, Karl-Heinz Kiel GER
M60 206 Kessenich, Ronald Amersfoort NED
M60 207 Neckebroeck, Roger St.-Pieters-LeeuwBEL
M60 208 Pospiech, Hans-JürgenWallhalben GER
M60 209 Preisler, Horst Hamburg GER
M60 210 Rösner, Karl-Ernst Haan GER
M60 211 Rössler, Siegfried Leonberg GER
M60 212 Schoenmakers, VincentBergeyk NED
M60 213 Schweim, Klaus Bergneustadt GER
M60 214 Weißhaar, Hans-DieterLandwehrhagen GER
V20 215 Ahrberg, Daniela Bad Oeynhousen GER
V20 216 Butsele van, Anny Geraardsbergen BEL
V20 217 Cazemier, Janneke Warffum NED
V20 218 Dumont, Gerry Borne NED
V20 219 Jöhring, Jutta Essen GER
V20 220 Mönnichs, Barbara Wuppertal GER
V20 221 Schäfer, Sabine Troisdorf GER
V20 222 Schwan, Claudia Simmerath GER
V20 223 Velzen van, Jolanda Honselersdijk NED
V20 224 Wasser, Ellen Kevelaer GER
V20 225 Wetzelaer, Susan Heerlen NED
V20 226 Wolff, Peri Aachen GER
V40 227 Becker, Barbara Dorsten GER
V40 228 Braun, Marion Simmerath GER
V40 229 Buiten, Ria Biddinghuizen NED
V40 230 Buiter, Erna Drachten NED
V40 231 Bullig, Cornelia Erkrath GER
V40 232 Carmont, Niandi Boulogne FRA
V40 233 Fries de, Barbara Stolberg GER
V40 234 Großheim, Dagmar Viersen GER
V40 235 Hamacher, Hildegard Eschweiler GER
V40 236 Hausmann, Martina Würzburg GER
V40 237 Heijnen, Lies Almere NED
V40 238 Hopman-Langedijk A.A.Egmond a/d Hoef NED
V40 239 Jaschky, Iris Troisdorf GER
V40 240 Loock van, Monik Vorselaar BEL
V40 241 Lürken, Hildegard Stolberg GER
V40 242 Maes, Suzanne Maasmechelen BEL
V40 243 Offermann, Petra Simmerath GER
V40 244 Otten, Liel Oirsbeek NED
V40 245 Parker, Sabina Trier GER
V40 246 Peschel, Gudrun Telgte GER
V40 247 Pflitsch, Petra Marienheide GER
V40 248 Scholz, Christa Alsdorf GER
V40 249 Schreiner, Conny Solingen GER
V40 250 Schwing, Beate Brüggen GER
V40 251 Spitzer, Martina Solingen GER
V40 252 Stangneth, Ingrid Ladbergen GER
V40 253 Szlachetka, Barbara Hamburg GER
V40 254 Vliet van, Anja Oss NED
V40 255 Winkels, Christel Kevelaer GER
V50 256 Bayer, Else Nettetal GER
V50 257 Bestenbreur, Mareike Tuitjenhorn NED
V50 258 Eckardt, Susanne Kevelaer GER
V50 259 Eichner, Sigrid Berlin GER
V50 260 Goldkuhle, Claudia Kevelaer GER
V50 261 Kellert, Gisela Köln GER
V50 262 Krieger, Ingeborg Königswinter GER
V50 263 Roedder, Angelika Erkrath GER
V50 264 Scheer, Karin Bergneustadt GER
V50 265 Scholdan, Irmhild Gummersbach GER
267 Flume, Karl-Heinz Dortmund GER
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]