Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
12 sep 2018
Allgau Ultra en UTMB
11 sep 2018
Wereldkampioenschap 100 km Sveti Martin
10 sep 2018
Foto’s en berichten uit de RUN 2018
8 sep 2018
Nederlands kampioen 100 km: Cees van der Land 7.54.30 en Sameena v d Mijden 8.47.50
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* 31 mrt 2002: Jan Vandendriessche wint 52 km van Glons
* 31 mrt 2002: Rut Zoutman wint JKM
* 30 mrt 2002: Strandlopers JKM gaan een prachtige nacht in
* 29 mrt 2002: Foto's 6 uur van Wijdewormer 23 maart 2002
* 28 mrt 2002: Nederlands Ultra klassement
* 28 mrt 2002: Paul Beckers wint 48u van Brno(Tsjechië)
* 28 mrt 2002: Lijst van startnummers JKM
* 27 mrt 2002: Verzorgposten JKM 2002
* 26 mrt 2002: Het tij tijdens de JKM 30 + 31 maart 2002
* 25 mrt 2002: UltraNED :: virtuele atletiek via Internet
* 24 mrt 2002: Wijdewormer DTS 23/3
* 21 mrt 2002: Jan Knippenberg Memorial
* 21 mrt 2002: Zes uur D.T.S. zaterdag 23 maart
* 20 mrt 2002: Geen 72 uur in Deventer.
* 20 mrt 2002: Nieuwe mijlpaal voor UN: de 100 000e bezoeker !!!
* 19 mrt 2002: Lucien Taelman wint 100km Saint Nazaire(F)
* 18 mrt 2002: Uitslag Binnenmaas Non-stop
* 18 mrt 2002: Nieuw! - UltraNed klassement
* 18 mrt 2002: Belg Pol Dekeirel wint Pafos Marathon 2002
* 17 mrt 2002: Rik Goethals wint 6u van La Gorgue(F)
* 14 mrt 2002: Belgische voorselectie WK 100km
* 9 mrt 2002: Info Binnenmaas Non-stop 63 km
* 9 mrt 2002: Zes uur & marathon DTS
* 9 mrt 2002: JKM nieuws
* 6 mrt 2002: Vincent over Stein 2002
* 6 mrt 2002: Stand Ultracup na de 6u van Stein
* 4 mrt 2002: Kouros loopt meer dan 284km op 24u
* 4 mrt 2002: Stein: verenigingsklassementen
* 4 mrt 2002: Stein: 50 km tussentijden
* 3 mrt 2002: Eindstand Stein
* 3 mrt 2002: Stein 2002 in slotwoorden om 17:20
* 3 mrt 2002: Stein in cijfers om 17:03 part I
* 3 mrt 2002: Stein in cijfers om 17:03 part II
* 3 mrt 2002: Stein 2002 in woorden om 16:00
* 3 mrt 2002: Stein in cijfers om 15:56 part I
* 3 mrt 2002: Stein in cijfers om 15:56 part II
* 3 mrt 2002: Stein 2002 in woorden om 15:00
* 3 mrt 2002: Stein in cijfers om 14:37 part I
* 3 mrt 2002: Stein in cijfers om 14:37 part II
* 3 mrt 2002: Zes Uur Stein 2002 in woorden om 13:00 uur
* 3 mrt 2002: Stein om 12:45 deel II
* 3 mrt 2002: Stein om 12:45 deel I
* 3 mrt 2002: Steingangers aan het woord
* 2 mrt 2002: Zes uur lopen ...
* 2 mrt 2002: Trail in België
* 2 mrt 2002: UltraNed zet premie op verbetering Nederlandse ultrarecords
* 1 mrt 2002: Ditjes en datjes van Anton
* 1 mrt 2002: Alle deelnemers van de 6 uur van Stein
* 1 mrt 2002: Laatste nieuws 6 uur van Stein
* Februari
* Januari
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2002
 

Tussentijds Klassement - 12:45
StartNrCat Naam Nat Club Rondes Afstand LaatsteDoorkomst
104 M40 Steyger, Rob Ned av Veteranen Nederland 3 17000 01:26:41
156 M45 Zimmermann, Walter Dui TV 1884 Marktheidenfeld 3 17000 01:27:01
285 M45 Severins, Berthold Dui L.G. Burg Wiedenbrück 3 17000 01:27:08
226 MSEN Deck, Pascal Bel Destelbergen 3 17000 01:27:34
201 M60 Borm, Manfred Dui VFB Alemannia Pfalz 3 17000 01:27:38
266 M45 Maes, Luc Bel av Molenland 3 17000 01:27:45
95 M40 Wiegandt, Holger Dui Skiclub Duisburg 3 17000 01:27:46
115 V20 Gedig, Kerstin Dui Skiclub Duisburg 3 17000 01:27:46
72 M40 Boltjes, Peter Ned av Aquilo 3 17000 01:27:56
78 M40 Korczowski, Marek Dui Troisdorfer LG M.U.T. 3 17000 01:28:00
163 M50 Dammekens, Wilson Bel A.C.G. Geeraardsbergen 3 17000 01:28:16
113 M45 Buteneers, Joseph Bel T.A.C.T. Sint-Truiden 3 17000 01:28:16
277 V20 Bakker, Karin Bel Roeselare 3 17000 01:28:17
99 M40 Rudnick, Achim Dui SG Düren 99 3 17000 01:28:17
162 M50 Bündgens, Franz Dui Germania 07 Dürwiß 3 17000 01:28:18
155 M45 Winkhold-Gallina, Werner Dui Body Fit Team 3 17000 01:28:19
181 M50 Steingaß, Josef Dui Germania 07 Dürwiß 3 17000 01:28:19
106 M40 Welzel, Ulrich Dui TRECON München 3 17000 01:28:22
67 MSEN Weinand, Andre Dui Tura Remscheid-Süd 3 17000 01:28:27
10 MSEN Andrick, Guido Dui Tura Remscheid-Süd 3 17000 01:28:27
20 MSEN Drenth, Wicher Ned Achilles Top 3 17000 01:28:40
150 M45 Streunding, Jan Ned Aquilo 3 17000 01:28:41
176 M50 Scharrenberg, Ulrich Dui TSV Hochdal 3 17000 01:28:42
111 M45 Boven van, Eddy Bel av Aloy 3 17000 01:28:47
16 MSEN Daele van, Rudy Bel av Aloy 3 17000 01:28:47
173 M50 Mol, Ben Ned Voorne Atletiek 3 17000 01:28:48
170 M50 Maaskant, Jan Ned A.V. Gloria 3 17000 01:28:50
118 M45 Euverman, Herman Ned av Pec 1910 3 17000 01:28:58
26 MSEN Hoek van den, Rob Ned av Veteranen Nederland 3 17000 01:28:59
141 M45 Pols, Simon Ned av Startbaan Amstelveen 3 17000 01:29:08
61 MSEN Vanbelle, Ronny Bel Road Runners Torhout 3 17000 01:29:10
98 M40 Reijngoudt, Rinus Ned Scheldesport 3 17000 01:29:12
198 M55 Woude van der, Cees Ned av Haarlemmermeer 3 17000 01:29:23
212 M60 Schoenmakers, Vincent Ned DES Eersel 3 17000 01:29:26
55 MSEN Schult, Ingo Dui TSV Hochdal 3 17000 01:29:32
237 V40 Heijnen, Lies Ned av Veteranen Nederland 3 17000 01:29:34
97 M40 Proost, Jos Ned av Veteranen Nederland 3 17000 01:29:35
298 MSEN Tack, Steven Bel Road Runners Torhout 3 17000 01:29:36
284 M45 Mueller, Guenter Dui Marathon Dream Team Colog3 17000 01:29:38
250 V40 Schwing, Beate Dui OSC Waldniel 3 17000 01:29:44
114 M45 Dijk, Ubel Ned Impala 3 17000 01:29:46
54 MSEN Schroers, Michael Dui Viersener Turnverein 18483 17000 01:29:55
136 M45 Moors, Hubert Dui Dülkener SV 06 3 17000 01:29:55
121 M45 Fritz, Michael Dui Viersener Turnverein 18483 17000 01:29:56
60 MSEN Titze, Jürgen Dui Troisdorfer LG MUT 3 17000 01:30:01
117 M45 Epskamp, Ton Ned av Startbaan Amstelveen 3 17000 01:30:13
130 M45 Hoek van der, Cor Ned CAV Gelre 3 17000 01:30:24
244 V40 Otten, Liel Ned av Veteranen Nederland 3 17000 01:30:24
228 V40 Braun, Marion Dui SV Germania Eicherscheid 3 17000 01:30:25
243 V40 Offermann, Petra Dui SV Germania Eicherscheid 3 17000 01:30:25
222 V20 Schwan, Claudia Dui SV Germania Eicherscheid 3 17000 01:30:25
28 MSEN Jablonski, Andreas Dui LLG Laufsport Kevelaer 3 17000 01:30:26
46 MSEN Raab, Mario Dui Vereinigte Turnersch Zwei3 17000 01:30:38
24 MSEN Gable, Jürgen Dui Vereinigte Turnersch Zwei3 17000 01:30:38
83 M40 Ickert, Peter Dui V.S.V. Grenzland 3 17000 01:30:42
123 M45 Gulikers, Wijnand Ned av Caesar 3 17000 01:30:45
232 V40 Carmont, Niandi Fra geen 3 17000 01:31:10
22 MSEN Engel, Jörg Dui geen 3 17000 01:31:13
31 MSEN Keuer, Gerd Dui GSV-Porz Köln 3 17000 01:31:21
242 V40 Maes, Suzanne Bel M.A.C.D. 3 17000 01:31:51
177 M50 Scholten, Karl-Heinz Dui LLG Laufsport Kevelaer 3 17000 01:32:02
231 V40 Bullig, Cornelia Dui LG Nord Berlin 3 17000 01:32:16
82 M40 Houben, Jean Ned Loopgroep Meers 3 17000 01:32:18
105 M40 Verboort, Jos Ned DSM Running Team 3 17000 01:32:18
219 V20 Jöhring, Jutta Dui TUSEM Essen 3 17000 01:32:19
36 MSEN Lemmens, John Ned geen 3 17000 01:35:24
193 M55 Nieuwenhuijse, Hans Ned av Startbaan Amstelveen 3 17000 01:29:37
69 MSEN Wouda, Gerben Ned av Caesar 3 17000 01:30:59
23 MSEN Froonhoff, Rob Ned av Veteranen Nederland 3 17000 01:31:27
178 M50 Simankov, Stanislav Wit GV KL Vitabeg 3 17000 01:33:53
103 M40 Siarhei, Mjalik Wit GV KL Vitabeg 3 17000 01:33:54
102 M40 Schmidt, Jürgen Dui Germania 07 Dürwiß 3 17000 01:34:21
90 M40 Menzen, Peter Dui LT Buga Düsseldorf 1999 3 17000 01:34:22
30 MSEN Johannes, Horst Dui 3 17000 01:34:22
52 MSEN Schabhütl, Manfred Oos ASV Andlersdorf 3 17000 01:34:22
41 MSEN Oberheim, Ralf Dui GSV-Porz Köln 3 17000 01:34:26
81 M40 Hentrup, Manfred Dui TV Friesen Telgte 3 17000 01:34:29
190 M55 Hulsmans, Pier Bel B-A.D.D. 3 17000 01:34:30
53 MSEN Schmitz, Mario Dui geen 3 17000 01:34:43
288 MSEN Themm, Thorsten Dui 100 Marathon Club 3 17000 01:34:43
138 M45 Oleff, Walter Dui LC Spiridon-Rureifel 3 17000 01:34:44
246 V40 Peschel, Gudrun Dui TV Friesen Telgte 3 17000 01:34:45
125 M45 Haude, Günther Dui Post-SV Holzminden 3 17000 01:34:50
CC50977 3 17000 01:34:51
218 V20 Dumont, Gerry Ned LAAC Twente 3 17000 01:34:54
210 M50 Kempken, Rainer Dui TSV Hochdal 3 17000 01:34:54
161 M50 Brummen van, Wim Ned av Veteranen Nederland 3 17000 01:34:58
142 M45 Roll, Jasper Ned av Aquilo 3 17000 01:35:08
107 M45 Arends, Henk Ned Aquilo 3 17000 01:35:08
283 M45 Cabral, Rui Por A.A.C. 3 17000 01:35:37
144 M45 Schütte, Heinrich Dui VSV Rössing 3 17000 01:35:40
11 MSEN Becker, Ralf Dui LT Waldalgesheim 3 17000 01:35:54
271 M45 Raalte van, Jan Ned Triathlon Vereniging Alme3 17000 01:36:41
252 V40 Stangneth, Ingrid Dui TV Friesen Telgte 3 17000 01:36:54
175 M50 Sande van de, Jack Ned Achil '87 3 17000 01:36:55
281 V50 Brouwer, Nel Ned Achil'87 3 17000 01:36:55
245 V40 Parker, Sabina Dui Alfterer S.C. 3 17000 01:36:56
100 M40 Rupp, Hans-Jürgen Dui LT Waldalgesheim 3 17000 01:37:10
40 MSEN Munzlinger, Siegfried Dui LT Waldalgesheim 3 17000 01:37:27
27 MSEN Huntjens, Pedro Ned av Unitas 3 17000 01:37:37
287 M45 Massart, Victor Bel Ultramarathon 3 17000 01:37:47
12 MSEN Beffort, Marc Lux Kuristo 3 17000 01:37:48
247 V40 Pflitsch, Petra Dui LG Gummersbach 3 17000 01:37:59
25 MSEN Heuser, Robert Dui LG Gummersbach 3 17000 01:38:00
282 M45 Jong de, Bert Ned Hague Road Runners 3 17000 01:38:07
186 M55 Bergevoet, Gerard Ned av Nijmegen 3 17000 01:38:33
70 MSEN Zuidema, Peter Ned geen 3 17000 01:38:33
200 M60 Bayer, Martin Dui geen 3 17000 01:38:48
110 M45 Beek van de, Carrie Ned HAC 3 17000 01:39:00
211 M60 Rössler, Siegfried Dui D.V.V. 3 17000 01:39:04
169 M50 Kellert, Karlheinz Dui geen 3 17000 01:39:08
119 M45 Faber, John Ned Triathlon Vereniging Breu3 17000 01:39:21
225 V20 Wetzelaer, Susan Ned AVON 3 17000 01:39:38
44 V20 Duda, Elke Dui Troisdorfer LG M.U.T. 3 17000 01:39:59
300 MSEN Krieger, Udo Dui Germania 07 Dürwiß 3 17000 01:40:00
39 MSEN Müller, Markus Dui Solinger LC 3 17000 01:40:15
261 V50 Kellert, Gisela Dui geen 3 17000 01:40:15
168 M50 Hoek van der, Jan Ned sv Friesland 3 17000 01:40:20
132 M45 Knoblich, Dieter Dui Marathon-Club Menden 3 17000 01:40:20
208 M60 Pospiech, Hans-Jürgen Dui SG Ruhrgas 3 17000 01:40:33
209 M60 Preisler, Horst Dui LAV Hambug-Nord 3 17000 01:40:39
234 V40 Großheim, Dagmar Dui Viersener Turnverein 18483 17000 01:40:51
77 M40 Großheim, Rainer Dui Viersener Turnverein 18483 17000 01:40:51
189 M55 Honing, Gijs Ned av Veteranen Nederland 3 17000 01:41:04
32 M60 Knab, Ulli Dui Troisdorfer LG M.U.T. 3 17000 01:42:30
29 MSEN Jakobs, Ruud Ned R.A.V. De Komeet 3 17000 01:42:48
191 M55 Kuijpers, Theo Ned av De Keien 3 17000 01:42:48
47 MSEN Rademaker, Falco Ned P.S.V. Atletiek 3 17000 01:42:50
93 M40 Nießen, Thomas Dui Germania 07 Dürwiß 3 17000 01:42:59
CC79615 3 17000 01:43:00
CC78415 3 17000 01:44:37
124 M45 Hamacher, Hans-Winand Dui TVG Obermaubach 3 17000 01:45:06
154 M45 Wienands, Guido Dui TVG Obermaubach 3 17000 01:45:06
109 M45 Becker, Karl-Heinz Dui S.G. Ruhrgas 3 17000 01:45:11
180 M50 Somers, Jan Ned geen 3 17000 01:45:39
184 M50 Wandt, Harald Dui LG Gummersbach 3 17000 01:45:55
241 V40 Lürken, Hildegard Dui Germania 07 Dürwiß 3 17000 01:46:44
233 V40 Fries de, Barbara Dui Germania 07 Dürwiß 3 17000 01:46:45
196 M55 Pesch, Helmut Dui Germania 07 Dürwiß 3 17000 01:46:45
248 V40 Scholz, Christa Dui Germania 07 Dürwiß 3 17000 01:46:46
87 M40 Mandelartz, Johannes Dui Germania 07 Dürwiß 3 17000 01:46:47
197 M55 Rinke, Peter Dui LG Beek 3 17000 01:47:04
165 M50 Fritsche, Heinz-Günther Dui LG Beek 3 17000 01:47:04
140 M45 Pinxt, Servé Ned geen 3 17000 01:47:07
217 V20 Cazemier, Janneke Ned Artemis 3 17000 01:47:14
224 V20 Wasser, Ellen Dui LLG Laufsport Kevelaer 3 17000 01:47:45
255 V40 Winkels, Christel Dui LLG Laufsport Kevelaer 3 17000 01:47:52
267 M50 Flume, Karl-Heinz Dui Viermerker Dortmund 3 17000 01:48:10
258 V50 Eckardt, Susanne Dui LLG Laufsport Kevelaer 3 17000 01:49:07
75 M40 Cloosterman, Theo Ned geen 3 17000 01:49:18
205 M60 Jost, Karl-Heinz Dui geen 3 17000 01:50:39
292 MSEN Bosman, Gerd Bel The Sonckies 3 17000 01:51:04
220 V20 Mönnichs, Barbara Dui geen 3 17000 01:51:08
227 V40 Becker, Barbara Dui geen 3 17000 01:51:10
256 V50 Bayer, Else Dui geen 3 17000 01:51:10
236 V40 Hausmann, Martina Dui LG Würzburg 3 17000 01:51:16
199 M60 Adamczyk, Viktor Dui MRRC München 3 17000 01:51:29
143 M45 Schödel, Wolfgang Dui A.S.V.-LT Kemperdick 3 17000 01:51:41
263 V50 Roedder, Angelika Dui LT Alt Erkrath 3 17000 01:51:42
CE56057 3 17000 01:52:26
262 V50 Krieger, Ingeborg Dui TSV Hochdal 3 17000 01:53:43
CE48639 3 17000 01:54:40
215 V20 Ahrberg, Daniela Dui Non-Stop-Ultra 2 11500 01:17:10
230 V40 Buiter, Erna Ned Impala 2 11500 01:18:03
187 M55 Berka, Volker Dui DJK Ochtendung 2 11500 01:19:22
213 M60 Schweim, Klaus Dui LG Gummersbach 2 11500 01:20:34
167 M50 Güdelhöfer, Ernst Dui Alfterer S.C. 2 11500 01:22:38
259 V50 Eichner, Sigrid Dui 100 Marathon Club 2 11500 01:23:01
295 M45 Heskamp, Herman Ned GAC Hilversum 2 11500 01:07:27
260 V50 Goldkuhle, Claudia Dui LLG Laufsport Kevelaer 2 11500 01:23:19
84 M40 Kainz, Felix Dui Lok Potsdam 1 6000 00:40:15

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]