Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
9 dec 2018
Wereldrecord Camille Herron 24 uur
25 nov 2018
Verslagje 3 Bruggen Ultra
22 nov 2018
“Over 5 jaar loop ik de Spartathlon”
14 nov 2018
Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* 31 mrt 2002: Jan Vandendriessche wint 52 km van Glons
* 31 mrt 2002: Rut Zoutman wint JKM
* 30 mrt 2002: Strandlopers JKM gaan een prachtige nacht in
* 29 mrt 2002: Foto's 6 uur van Wijdewormer 23 maart 2002
* 28 mrt 2002: Nederlands Ultra klassement
* 28 mrt 2002: Paul Beckers wint 48u van Brno(Tsjechië)
* 28 mrt 2002: Lijst van startnummers JKM
* 27 mrt 2002: Verzorgposten JKM 2002
* 26 mrt 2002: Het tij tijdens de JKM 30 + 31 maart 2002
* 25 mrt 2002: UltraNED :: virtuele atletiek via Internet
* 24 mrt 2002: Wijdewormer DTS 23/3
* 21 mrt 2002: Jan Knippenberg Memorial
* 21 mrt 2002: Zes uur D.T.S. zaterdag 23 maart
* 20 mrt 2002: Geen 72 uur in Deventer.
* 20 mrt 2002: Nieuwe mijlpaal voor UN: de 100 000e bezoeker !!!
* 19 mrt 2002: Lucien Taelman wint 100km Saint Nazaire(F)
* 18 mrt 2002: Uitslag Binnenmaas Non-stop
* 18 mrt 2002: Nieuw! - UltraNed klassement
* 18 mrt 2002: Belg Pol Dekeirel wint Pafos Marathon 2002
* 17 mrt 2002: Rik Goethals wint 6u van La Gorgue(F)
* 14 mrt 2002: Belgische voorselectie WK 100km
* 9 mrt 2002: Info Binnenmaas Non-stop 63 km
* 9 mrt 2002: Zes uur & marathon DTS
* 9 mrt 2002: JKM nieuws
* 6 mrt 2002: Vincent over Stein 2002
* 6 mrt 2002: Stand Ultracup na de 6u van Stein
* 4 mrt 2002: Kouros loopt meer dan 284km op 24u
* 4 mrt 2002: Stein: verenigingsklassementen
* 4 mrt 2002: Stein: 50 km tussentijden
* 3 mrt 2002: Eindstand Stein
* 3 mrt 2002: Stein 2002 in slotwoorden om 17:20
* 3 mrt 2002: Stein in cijfers om 17:03 part I
* 3 mrt 2002: Stein in cijfers om 17:03 part II
* 3 mrt 2002: Stein 2002 in woorden om 16:00
* 3 mrt 2002: Stein in cijfers om 15:56 part I
* 3 mrt 2002: Stein in cijfers om 15:56 part II
* 3 mrt 2002: Stein 2002 in woorden om 15:00
* 3 mrt 2002: Stein in cijfers om 14:37 part I
* 3 mrt 2002: Stein in cijfers om 14:37 part II
* 3 mrt 2002: Zes Uur Stein 2002 in woorden om 13:00 uur
* 3 mrt 2002: Stein om 12:45 deel II
* 3 mrt 2002: Stein om 12:45 deel I
* 3 mrt 2002: Steingangers aan het woord
* 2 mrt 2002: Zes uur lopen ...
* 2 mrt 2002: Trail in België
* 2 mrt 2002: UltraNed zet premie op verbetering Nederlandse ultrarecords
* 1 mrt 2002: Ditjes en datjes van Anton
* 1 mrt 2002: Alle deelnemers van de 6 uur van Stein
* 1 mrt 2002: Laatste nieuws 6 uur van Stein
* Februari
* Januari
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2002
 

Tussentijds Klassement - 15:56u
StartNrCat Naam Nat Club Rondes Afstand LaatsteDoorkomst
16 MSEN Daele van, Rudy Bel av Aloy 8 44500 04:15:10
170 M50 Maaskant, Jan Ned A.V. Gloria 8 44500 04:17:55
52 MSEN Schabhütl, Manfred Oos ASV Andlersdorf 8 44500 04:20:07
246 V40 Peschel, Gudrun Dui TV Friesen Telgte 8 44500 04:21:51
11 MSEN Becker, Ralf Dui LT Waldalgesheim 8 44500 04:22:25
142 M45 Roll, Jasper Ned av Aquilo 8 44500 04:23:07
41 MSEN Oberheim, Ralf Dui GSV-Porz Köln 8 44500 04:24:30
36 MSEN Lemmens, John Ned 8 44500 04:24:58
178 M50 Simankov, Stanislav Wit GV KL Vitabeg 8 44500 04:25:07
210 M50 Kempken, Rainer Dui TSV Hochdal 8 44500 04:25:18
119 M45 Faber, John Ned Triathlon Vereniging Breu8 44500 04:25:59
283 M45 Cabral, Rui Por A.A.C. 8 44500 04:27:27
300 MSEN Krieger, Udo Dui Germania 07 Dürwiß 8 44500 04:28:02
77 M40 Großheim, Rainer Dui Viersener Turnverein 18488 44500 04:28:24
281 V50 Brouwer, Nel Ned Achil'87 8 44500 04:28:36
161 M50 Brummen van, Wim Ned av Veteranen Nederland 8 44500 04:29:01
261 V50 Kellert, Gisela Dui 8 44500 04:30:09
189 M55 Honing, Gijs Ned av Veteranen Nederland 8 44500 04:30:18
81 M40 Hentrup, Manfred Dui TV Friesen Telgte 8 44500 04:31:36
3 MSEN Nabuurs, Jan Ned av De Keien 8 44500 03:24:39
63 MSEN Visschedijk, Johan Ned Hellas Triathlon 8 44500 03:37:27
127 M45 Heijenk, Wim Ned av Monnickendam 8 44500 03:46:19
118 M45 Euverman, Herman Ned av Pec 1910 8 44500 03:54:59
49 MSEN Robertson, Alan Bri D.V.V. Herford 8 44500 03:55:25
192 M55 Kock, Theo Ned av Caesar 8 44500 04:03:39
153 M45 Völl, Günter Dui LG Mützenich 8 44500 04:11:19
134 M45 Lips, Loek Ned 8 44500 04:23:50
190 M55 Hulsmans, Pier Bel B-A.D.D. 8 44500 04:24:31
53 MSEN Schmitz, Mario Dui 8 44500 04:26:01
209 M60 Preisler, Horst Dui LAV Hambug-Nord 8 44500 04:26:56
200 M60 Bayer, Martin Dui 8 44500 04:28:16
245 V40 Parker, Sabina Dui Alfterer S.C. 8 44500 04:31:29
83 M40 Ickert, Peter Dui V.S.V. Grenzland 8 44500 04:31:31
234 V40 Großheim, Dagmar Dui Viersener Turnverein 18488 44500 04:33:14
82 M40 Houben, Jean Ned Loopgroep Meers 8 44500 04:38:39
287 M45 Massart, Victor Bel Ultramarathon 8 44500 04:39:53
39 MSEN Müller, Markus Dui Solinger LC 8 44500 04:40:17
266 M45 Maes, Luc Bel av Molenland 8 44500 04:40:32
225 V20 Wetzelaer, Susan Ned AVON 8 44500 04:40:35
233 V40 Fries de, Barbara Dui Germania 07 Dürwiß 8 44500 04:40:42
248 V40 Scholz, Christa Dui Germania 07 Dürwiß 8 44500 04:40:42
241 V40 Lürken, Hildegard Dui Germania 07 Dürwiß 8 44500 04:40:42
144 M45 Schütte, Heinrich Dui VSV Rössing 8 44500 04:43:15
47 MSEN Rademaker, Falco Ned P.S.V. Atletiek 8 44500 04:44:30
27 MSEN Huntjens, Pedro Ned av Unitas 8 44500 04:45:17
138 M45 Oleff, Walter Dui LC Spiridon-Rureifel 8 44500 04:45:31
23 MSEN Froonhoff, Rob Ned av Veteranen Nederland 8 44500 04:46:03
217 V20 Cazemier, Janneke Ned Artemis 8 44500 04:46:09
267 M50 Flume, Karl-Heinz Dui Viermerker Dortmund 8 44500 04:46:17
87 M40 Mandelartz, Johannes Dui Germania 07 Dürwiß 8 44500 04:46:36
282 M45 Jong de, Bert Ned Hague Road Runners 8 44500 04:47:56
208 M60 Pospiech, Hans-Jürgen Dui SG Ruhrgas 8 44500 04:48:35
30 MSEN Johannes, Horst Dui 8 44500 04:48:37
44 V20 Duda, Elke Dui Troisdorfer LG M.U.T. 8 44500 04:48:58
252 V40 Stangneth, Ingrid Dui TV Friesen Telgte 8 44500 04:51:46
140 M45 Pinxt, Servé Ned 8 44500 04:52:06
184 M50 Wandt, Harald Dui LG Gummersbach 8 44500 04:52:49
125 M45 Haude, Günther Dui Post-SV Holzminden 8 44500 04:53:50
236 V40 Hausmann, Martina Dui LG Würzburg 8 44500 04:55:33
29 MSEN Jakobs, Ruud Ned R.A.V. De Komeet 8 44500 04:55:33
102 M40 Schmidt, Jürgen Dui Germania 07 Dürwiß 7 39000 03:43:48
197 M55 Rinke, Peter Dui LG Beek 7 39000 04:07:32
165 M50 Fritsche, Heinz-Günther Dui LG Beek 7 39000 04:07:32
93 M40 Nießen, Thomas Dui Germania 07 Dürwiß 7 39000 04:12:32
110 M45 Beek van de, Carrie Ned HAC 7 39000 04:15:20
224 V20 Wasser, Ellen Dui LLG Laufsport Kevelaer 7 39000 04:18:14
255 V40 Winkels, Christel Dui LLG Laufsport Kevelaer 7 39000 04:18:14
205 M60 Jost, Karl-Heinz Dui 7 39000 04:18:22
256 V50 Bayer, Else Dui 7 39000 04:19:02
199 M60 Adamczyk, Viktor Dui MRRC München 7 39000 04:20:33
263 V50 Roedder, Angelika Dui LT Alt Erkrath 7 39000 04:21:24
75 M40 Cloosterman, Theo Ned 7 39000 04:21:30
264 V50 Scheer, Karin Dui LG Gummersbach 7 39000 04:22:41
196 M55 Pesch, Helmut Dui Germania 07 Dürwiß 7 39000 04:25:23
220 V20 Mönnichs, Barbara Dui 7 39000 04:25:54
227 V40 Becker, Barbara Dui 7 39000 04:25:58
168 M50 Hoek van der, Jan Ned sv Friesland 7 39000 04:26:42
117 M45 Epskamp, Ton Ned av Startbaan Amstelveen 7 39000 03:35:34
136 M45 Moors, Hubert Dui Dülkener SV 06 7 39000 03:36:02
50 MSEN Rotthues, Jürgen Dui SUS Stadtlohn 7 39000 03:45:13
297 M50 Jackel, Heinz Dui LG Kreis Ahrweiler 7 39000 04:08:36
90 M40 Menzen, Peter Dui LT Buga Düsseldorf 1999 7 39000 04:22:01
109 M45 Becker, Karl-Heinz Dui S.G. Ruhrgas 7 39000 04:25:59
124 M45 Hamacher, Hans-Winand Dui TVG Obermaubach 7 39000 04:30:30
154 M45 Wienands, Guido Dui TVG Obermaubach 7 39000 04:35:30
180 M50 Somers, Jan Ned 7 39000 04:39:45
103 M40 Siarhei, Mjalik Wit GV KL Vitabeg 7 39000 04:41:25
230 V40 Buiter, Erna Ned Impala 7 39000 04:42:18
171 M50 Mauritz, Klaus Dieter Dui Post-SV Holzminden 7 39000 04:42:38
143 M45 Schödel, Wolfgang Dui A.S.V.-LT Kemperdick 7 39000 04:47:46
262 V50 Krieger, Ingeborg Dui TSV Hochdal 7 39000 04:52:48
187 M55 Berka, Volker Dui DJK Ochtendung 7 39000 04:54:04
219 V20 Jöhring, Jutta Dui TUSEM Essen 6 33500 03:05:42
259 V50 Eichner, Sigrid Dui 100 Marathon Club 6 33500 04:14:50
213 M60 Schweim, Klaus Dui LG Gummersbach 6 33500 04:24:11
80 M40 Hendriks, Jean Ned DSM Running Team 6 33500 02:42:30
78 M40 Korczowski, Marek Dui Troisdorfer LG M.U.T. 6 33500 02:57:05
113 M45 Buteneers, Joseph Bel T.A.C.T. Sint-Truiden 6 33500 02:57:42
24 MSEN Gable, Jürgen Dui Vereinigte Turnersch Zwei6 33500 03:02:46
13 MSEN Beine, Jörg Dui Non-Stop-Ultra Brakel 6 33500 03:08:04
250 V40 Schwing, Beate Dui OSC Waldniel 6 33500 03:09:03
40 MSEN Munzlinger, Siegfried Dui LT Waldalgesheim 6 33500 03:14:39
271 M45 Raalte van, Jan Ned Triathlon Vereniging Alme6 33500 03:18:12
32 M60 Knab, Ulli Dui Troisdorfer LG M.U.T. 6 33500 03:31:21
69 MSEN Wouda, Gerben Ned av Caesar 6 33500 03:38:20
191 M55 Kuijpers, Theo Ned av De Keien 6 33500 03:42:26
123 M45 Gulikers, Wijnand Ned av Caesar 6 33500 03:46:20
211 M60 Rössler, Siegfried Dui D.V.V. 6 33500 03:49:19
292 MSEN Bosman, Gerd Bel The Sonckies 6 33500 04:17:39
167 M50 Güdelhöfer, Ernst Dui Alfterer S.C. 6 33500 04:31:37
97 M40 Proost, Jos Ned av Veteranen Nederland 5 28000 02:29:36
19 MSEN Doorten, H Ned AAC '61 5 28000 02:07:02
105 M40 Verboort, Jos Ned DSM Running Team 5 28000 02:36:36
258 V50 Eckardt, Susanne Dui LLG Laufsport Kevelaer 5 28000 03:10:44
298 MSEN Tack, Steven Bel Road Runners Torhout 4 22500 01:59:58
68 MSEN Willems, André Karl Dui Troisdorfer LG M.U.T. 4 22500 01:50:55
15 MSEN Broek op t, Ralf Ned TVS 4 22500 01:53:30
10 MSEN Andrick, Guido Dui Tura Remscheid-Süd 4 22500 01:57:42
215 V20 Ahrberg, Daniela Dui Non-Stop-Ultra 4 22500 02:49:46
193 M55 Nieuwenhuijse, Hans Ned av Startbaan Amstelveen 3 17000 01:29:37
295 M45 Heskamp, Herman Ned GAC Hilversum 2 11500 01:07:27
260 V50 Goldkuhle, Claudia Dui LLG Laufsport Kevelaer 2 11500 01:23:19
84 M40 Kainz, Felix Dui Lok Potsdam 1 6000 00:40:15

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]