Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
14 feb 2019
Team Vasbyt komt naar Texel
20 jan 2019
Ambassadeurs van De Zestig van Texel (1): Irene van Wijk
16 jan 2019
30ste editie van de M&U Cup
13 jan 2019
Sri Chinmoy Marathon op 27 janauri
Nieuws in 2019
* Februari
* 14 feb 2019: Team Vasbyt komt naar Texel
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2002
 

Eindklassement Overall;Meuleberg Recycling Ultramarathon
StartNrCat Naam Nat Club Rondes Afstand LaatsteDoorkomst
1 MSEN Bogar, Janos Hon Fancsal SC 16 88940 05:58:00
2 MSEN Hostens, Ivan Bel AC Beverhout 15 88309 05:37:47
269 MSEN Wimmer, Robert Dui SC-Roth-52 15 85260 05:50:08
289 MSEN Beckers, Paul Bel AC Herentals 15 84695 05:51:53
146 M45 Schwerk, Wolfgang Dui D.V.V. 15 84122 05:55:06
275 MSEN Verdonck, Philip Bel AT'84 14 80460 05:42:56
126 M45 Hendriks, Tom Ned av Haarlemmermeer 14 78719 05:54:35
276 M40 Zoete, Patrick Bel Koksijde 14 78083 05:57:16
8 M50 Heukemes, Achim Dui SC-Roth-52 14 77778 05:58:34
128 M45 Leipner, Eugen Dui Ultra-Sport-Club Marburg 13 77391 05:58:14
48 MSEN Roberts, Math Ned Unitas-Gulickrunners 13 77282 05:35:41
21 MSEN Drilling, Carsten Dui Non-Stop-Ultra Brakel 13 77251 05:35:16
166 M50 Graf, Karl Dui VFB Alemannia Pfalz 13 76747 05:36:59
183 M50 Vanderzanden, Frans Bel Vabco Mol 13 76344 05:34:39
86 M40 Lorenz, Michael Dui TV Huchem-Stammeln 13 76170 05:37:59
294 MSEN Sonck, Dirk Bel The Sonckies 13 74970 05:45:33
195 M55 Pardaens, Leo Bel Demarsin 13 74693 05:46:21
37 MSEN Lenaerts, Edwin Bel 13 74198 05:49:09
76 M40 Geisen, Gerhard Dui Spiridon Hochwald 13 73166 05:53:49
135 M45 Metternich, Heinz-Jürgen Dui LLG Laufsport Kevelaer 13 72583 05:57:24
128 M45 Leipner, Eugen Dui Ultra-Sport-Club Marburg 13 72372 05:34:44
290 V40 Benoehr, Astrid Dui 13 72278 05:58:38
108 M45 Bakker, Ron Ned av VN Almere 13 72104 05:59:27
35 MSEN Leenen van, Cees Ned Loopgroep PK 13 72030 05:59:57
56 MSEN Smit, Guus Ned av Veteranen Nederland 13 72000 05:50:43
129 M45 Heymann, Hermy Ned AVVN 13 72000 05:57:52
286 MSEN Stijnen, Geert Bel Turnhout 12 71553 05:33:36
96 M40 Peeters, Peter Ned Achil '87 12 71371 05:34:06
58 MSEN Suijkerbuijk, Jan Ned S.V. Diomedon 12 71207 05:34:51
65 MSEN Wallesch, Rene Dui 100 Marathon Club 12 71137 05:37:05
112 M45 Braun, Wolfgang Dui LG Mützenich 12 71117 05:35:34
257 M40 Bie de, Robin Bel Turnhout 12 71100 05:33:42
91 M40 Michollek, Wolfgang Dui G.S.V. Porz/Köln 12 70807 05:38:58
74 M40 Carmont, Gerald Fra 12 70662 05:37:32
159 M50 Boer de, Lex Ned av Veteranen Nederland 12 70658 05:38:20
38 MSEN Ludden, Peter Dui Gerscheder SV Essen 12 70606 05:37:32
18 MSEN Dhooge, Chris Bel A.V. Lokeren 12 70251 05:39:37
151 M45 Suijkerbuijk, Peter Ned S.V. Diomedon 12 70022 05:41:41
89 M40 Meirlaen, Marc Bel Kasvo Oudenaarde 12 69731 05:44:13
33 MSEN Kloek, Patrick Bel Atletica 84 Zwijndrecht 12 69722 05:38:56
254 V40 Vliet van, Anja Ned Loopgroep PK 12 69238 05:45:31
274 M55 Verdonck, William Bel Volharding 12 69079 05:46:09
162 M50 Bündgens, Franz Dui Germania 07 Dürwiß 12 69074 05:46:36
164 M50 Engels, Paul Dui LLG Laufsport Kevelaer 12 69071 05:44:52
152 M45 Tijskens, Rik Bel 12 68797 05:45:17
214 M60 Weißhaar, Hans-Dieter Dui Marathon Club Kassel 12 68199 05:50:50
176 M50 Scharrenberg, Ulrich Dui TSV Hochdal 12 68196 05:51:57
228 V40 Braun, Marion Dui SV Germania Eicherscheid 12 68142 05:51:39
194 M55 Okkersen, Henry Ned av Caesar 12 68084 05:50:58
173 M50 Mol, Ben Ned Voorne Atletiek 12 67948 05:52:13
64 MSEN Waldhör, Siegfried Oos 12 67861 05:50:50
229 V40 Buiten, Ria Ned av Veteranen Nederland 12 67810 05:52:47
160 M50 Broersen, Jos Ned A.A.V. '36 12 67787 05:52:18
203 M60 Graef, Horst Dui 12 67711 05:52:48
150 M45 Streunding, Jan Ned Aquilo 12 67373 05:55:18
114 M45 Dijk, Ubel Ned Impala 12 67354 05:55:37
95 M40 Wiegandt, Holger Dui Skiclub Duisburg 12 67252 05:56:02
147 M45 Sipers, Henk Ned av Veteranen Nederland 12 67187 05:55:51
145 M45 Schwandrau, Roman Dui Spiridon Hochwald 12 67081 05:56:52
61 MSEN Vanbelle, Ronny Bel Road Runners Torhout 12 66962 05:57:43
156 M45 Zimmermann, Walter Dui TV 1884 Marktheidenfeld 12 66703 05:59:11
285 M45 Severins, Berthold Dui L.G. Burg Wiedenbrück 12 66682 05:59:10
244 V40 Otten, Liel Ned av Veteranen Nederland 12 66643 05:59:19
277 V20 Bakker, Karin Bel Roeselare 12 66632 05:59:22
163 M50 Dammekens, Wilson Bel A.C.G. Geeraardsbergen 12 66500 05:58:19
141 M45 Pols, Simon Ned av Startbaan Amstelveen 11 66474 05:30:28
94 M40 Nuijts, Hans Ned av Veteranen Nederland 11 66272 05:30:47
133 M45 Linde van de, Jan Ned av De Wielingen 11 66112 05:30:42
226 MSEN Deck, Pascal Bel Destelbergen 11 66099 05:31:08
22 MSEN Engel, Jörg Dui 11 65950 05:33:02
88 M40 Marse, Jules Ned Achil '87 11 65871 05:28:23
237 V40 Heijnen, Lies Ned av Veteranen Nederland 11 65760 05:31:36
55 MSEN Schult, Ingo Dui TSV Hochdal 11 65579 05:34:00
207 MSEN Kempinski, Roger Ned Maastricht 11 65579 05:35:04
20 MSEN Drenth, Wicher Ned Achilles Top 11 65498 05:35:44
67 MSEN Weinand, Andre Dui Tura Remscheid-Süd 11 65454 05:34:47
293 MSEN Holen van, Ignace Bel The Sonckies 11 65404 05:35:32
98 M40 Reijngoudt, Rinus Ned Scheldesport 11 65265 05:36:12
172 M50 Meijer, Lammert Ned av Veteranen Nederland 11 65229 05:33:48
14 MSEN Bolwerk, Carlo Ned Loopgroep PK 11 65139 05:36:26
59 MSEN Tieleman, Rob Ned A.A.A. Alblasserdam 11 65100 05:32:57
148 M45 Slaaf, Sjoerd Ned sv Friesland 11 64879 05:37:49
222 V20 Schwan, Claudia Dui SV Germania Eicherscheid 11 64853 05:37:20
242 V40 Maes, Suzanne Bel M.A.C.D. 11 64525 05:41:05
107 M45 Arends, Henk Ned Aquilo 11 64327 05:40:26
206 M60 Kessenich, Ronald Ned av Triathlon 11 64238 05:39:34
288 MSEN Themm, Thorsten Dui 100 Marathon Club 11 64190 05:45:00
174 M50 Pfeifer, Jo Ned av Unitas 11 64174 05:38:43
46 MSEN Raab, Mario Dui Vereinigte Turnersch Zwei11 64078 05:43:05
231 V40 Bullig, Cornelia Dui LG Nord Berlin 11 63776 05:44:17
204 M60 Hopman, Jos Ned AV Veteranen Nederland 11 63349 05:43:33
181 M50 Steingaß, Josef Dui Germania 07 Dürwiß 11 63326 05:46:24
66 MSEN Wasser, Peter Dui LLG Laufsport Kevelaer 11 63277 05:36:03
201 M60 Borm, Manfred Dui VFB Alemannia Pfalz 11 63236 05:46:48
218 V20 Dumont, Gerry Ned LAAC Twente 11 63100 05:47:52
101 M40 Schepers, Leon Ned 11 63000 05:46:53
177 M50 Scholten, Karl-Heinz Dui LLG Laufsport Kevelaer 11 62995 05:46:52
155 M45 Winkhold-Gallina, Werner Dui Body Fit Team 11 62460 05:52:40
212 M60 Schoenmakers, Vincent Ned DES Eersel 11 62446 05:50:45
243 V40 Offermann, Petra Dui SV Germania Eicherscheid 11 62375 05:51:18
12 MSEN Beffort, Marc Lux Kuristo 11 62334 05:49:43
139 M45 Peschel, Werner Dui TV Friesen Telgte 11 62169 05:50:56
232 V40 Carmont, Niandi Fra 11 62072 05:53:39
60 MSEN Titze, Jürgen Dui Troisdorfer LG MUT 11 62000 05:45:46
198 M55 Woude van der, Cees Ned av Haarlemmermeer 11 61813 05:54:53
115 V20 Gedig, Kerstin Dui Skiclub Duisburg 11 61752 05:56:03
169 M50 Kellert, Karlheinz Dui 11 61583 05:57:14
273 M45 Waack, Hans Dui DJK Frankenberg Aachen 11 61285 05:42:20
186 M55 Bergevoet, Gerard Ned av Nijmegen 11 61220 05:56:34
70 MSEN Zuidema, Peter Ned 11 61220 05:56:35
132 M45 Knoblich, Dieter Dui Marathon-Club Menden 11 61210 05:58:58
121 M45 Fritz, Michael Dui Viersener Turnverein 184811 61207 05:54:30
54 MSEN Schroers, Michael Dui Viersener Turnverein 184811 61207 05:54:31
175 M50 Sande van de, Jack Ned Achil '87 11 61207 05:58:46
116 M45 Dijkgraaf, Jan Willem Ned av Cialfo 11 61025 05:59:46
157 M50 Beeken, Walther Bel 11 61000 04:37:11
106 M40 Welzel, Ulrich Dui TRECON München 11 61000 05:49:15
247 V40 Pflitsch, Petra Dui LG Gummersbach 10 60474 05:29:02
25 MSEN Heuser, Robert Dui LG Gummersbach 10 60474 05:29:03
99 M40 Rudnick, Achim Dui SG Düren 99 10 60431 05:26:24
100 M40 Rupp, Hans-Jürgen Dui LT Waldalgesheim 10 60309 05:29:55
104 M40 Steyger, Rob Ned av Veteranen Nederland 10 60239 05:29:01
171 M50 Mauritz, Klaus Dieter Dui Post-SV Holzminden 10 60007 05:31:39
170 M50 Maaskant, Jan Ned A.V. Gloria 10 59975 05:34:03
31 MSEN Keuer, Gerd Dui GSV-Porz Köln 10 59939 05:26:11
284 M45 Mueller, Guenter Dui Marathon Dream Team Colog10 59895 05:34:15
261 V50 Kellert, Gisela Dui 10 59251 05:38:24
158 M50 Bodelier, Donne Ned S.T.B. Landgraaf 10 58956 05:38:45
189 M55 Honing, Gijs Ned av Veteranen Nederland 10 58827 05:39:37
246 V40 Peschel, Gudrun Dui TV Friesen Telgte 10 58823 05:38:23
130 M45 Hoek van der, Cor Ned CAV Gelre 10 58767 05:36:27
16 MSEN Daele van, Rudy Bel av Aloy 10 58758 05:36:32
210 M50 Kempken, Rainer Dui TSV Hochdal 10 58674 05:39:41
111 M45 Boven van, Eddy Bel av Aloy 10 58380 05:41:38
134 M45 Lips, Loek Ned 10 58238 05:45:30
52 MSEN Schabhütl, Manfred Oos ASV Andlersdorf 10 58212 05:42:08
119 M45 Faber, John Ned Triathlon Vereniging Breu10 57849 05:43:36
11 MSEN Becker, Ralf Dui LT Waldalgesheim 10 57826 05:43:55
161 M50 Brummen van, Wim Ned av Veteranen Nederland 10 57492 05:46:32
300 MSEN Krieger, Udo Dui Germania 07 Dürwiß 10 57483 05:46:46
209 M60 Preisler, Horst Dui LAV Hambug-Nord 10 57378 05:49:39
77 M40 Großheim, Rainer Dui Viersener Turnverein 184810 57354 05:43:47
200 M60 Bayer, Martin Dui 10 57354 05:47:23
234 V40 Großheim, Dagmar Dui Viersener Turnverein 184810 57354 05:47:24
248 V40 Scholz, Christa Dui Germania 07 Dürwiß 10 57249 05:49:29
142 M45 Roll, Jasper Ned av Aquilo 10 57245 05:46:30
36 MSEN Lemmens, John Ned 10 57178 05:45:11
245 V40 Parker, Sabina Dui Alfterer S.C. 10 57045 05:51:30
81 M40 Hentrup, Manfred Dui TV Friesen Telgte 10 56669 05:50:56
281 V50 Brouwer, Nel Ned Achil'87 10 56500 05:46:33
41 MSEN Oberheim, Ralf Dui GSV-Porz Köln 10 56339 05:52:57
283 M45 Cabral, Rui Por A.A.C. 10 56252 05:53:12
144 M45 Schütte, Heinrich Dui VSV Rössing 10 56125 05:56:41
287 M45 Massart, Victor Bel Ultramarathon 10 56074 05:55:33
39 MSEN Müller, Markus Dui Solinger LC 10 55915 05:54:38
82 M40 Houben, Jean Ned Loopgroep Meers 10 55771 05:58:24
233 V40 Fries de, Barbara Dui Germania 07 Dürwiß 10 55706 05:58:37
241 V40 Lürken, Hildegard Dui Germania 07 Dürwiß 10 55706 05:58:37
47 MSEN Rademaker, Falco Ned P.S.V. Atletiek 10 55706 05:58:39
178 M50 Simankov, Stanislav Wit GV KL Vitabeg 10 55591 05:51:35
217 V20 Cazemier, Janneke Ned Artemis 10 55567 05:59:36
28 MSEN Jablonski, Andreas Dui LLG Laufsport Kevelaer 10 55500 05:25:01
4 MSEN Ruiter de, Edward Ned av Veteranen Nederland 10 55500 03:43:40
278 M40 Cornelis, Johan Bel Zulte 10 55500 04:46:03
26 MSEN Hoek van den, Rob Ned av Veteranen Nederland 10 55500 05:19:30
225 V20 Wetzelaer, Susan Ned AVON 10 55500 05:51:49
282 M45 Jong de, Bert Ned Hague Road Runners 9 55427 05:25:36
44 V20 Duda, Elke Dui Troisdorfer LG M.U.T. 9 55212 05:25:50
87 M40 Mandelartz, Johannes Dui Germania 07 Dürwiß 9 55083 05:25:48
266 M45 Maes, Luc Bel av Molenland 9 55039 05:27:17
267 M50 Flume, Karl-Heinz Dui Viermerker Dortmund 9 55013 05:27:41
27 MSEN Huntjens, Pedro Ned av Unitas 9 54722 05:24:00
236 V40 Hausmann, Martina Dui LG Würzburg 9 54275 05:31:42
205 M60 Jost, Karl-Heinz Dui 9 54217 05:34:09
30 MSEN Johannes, Horst Dui 9 53650 05:29:17
29 MSEN Jakobs, Ruud Ned R.A.V. De Komeet 9 53607 05:37:54
252 V40 Stangneth, Ingrid Dui TV Friesen Telgte 9 53600 05:34:33
184 M50 Wandt, Harald Dui LG Gummersbach 9 53525 05:33:59
256 V50 Bayer, Else Dui 9 53484 05:36:18
220 V20 Mönnichs, Barbara Dui 9 52985 05:41:34
93 M40 Nießen, Thomas Dui Germania 07 Dürwiß 9 52800 05:39:20
140 M45 Pinxt, Servé Ned 9 52764 05:36:58
208 M60 Pospiech, Hans-Jürgen Dui SG Ruhrgas 9 52678 05:29:04
199 M60 Adamczyk, Viktor Dui MRRC München 9 52665 05:40:25
23 MSEN Froonhoff, Rob Ned av Veteranen Nederland 9 52492 05:41:34
255 V40 Winkels, Christel Dui LLG Laufsport Kevelaer 9 52457 05:40:20
224 V20 Wasser, Ellen Dui LLG Laufsport Kevelaer 9 52457 05:40:20
137 M45 Mütze, Willem Ned R.W.V. Rotterdam 9 52300 04:17:07
125 M45 Haude, Günther Dui Post-SV Holzminden 9 52236 05:37:58
197 M55 Rinke, Peter Dui LG Beek 9 52234 05:42:48
75 M40 Cloosterman, Theo Ned 9 51923 05:46:36
263 V50 Roedder, Angelika Dui LT Alt Erkrath 9 51670 05:42:49
264 V50 Scheer, Karin Dui LG Gummersbach 9 51669 05:47:11
168 M50 Hoek van der, Jan Ned sv Friesland 9 51535 05:46:42
227 V40 Becker, Barbara Dui 9 51495 05:49:36
196 M55 Pesch, Helmut Dui Germania 07 Dürwiß 9 51426 05:48:09
90 M40 Menzen, Peter Dui LT Buga Düsseldorf 1999 9 50518 05:55:03
165 M50 Fritsche, Heinz-Günther Dui LG Beek 9 50342 05:54:59
138 M45 Oleff, Walter Dui LC Spiridon-Rureifel 9 50297 05:45:46
124 M45 Hamacher, Hans-Winand Dui TVG Obermaubach 9 50297 05:53:23
110 M45 Beek van de, Carrie Ned HAC 9 50245 05:54:59
92 M40 Moyson, Renaat Bel A.C. Opwijk 9 50000 03:23:49
42 MSEN Oonk, Jeffry Ned Hellas Triathlon 9 50000 03:48:58
238 MSEN Peters, Helmut Dui LG Mützenich 9 50000 03:23:09
120 M45 Frings, Josef Dui VSV Grenzland Wegberg 9 50000 03:58:53
43 MSEN Paüken, Ralf Dui LG Mützenich 9 50000 04:08:43
291 M45 Turksma, Siebe Ned GAC Hilversum 9 50000 04:09:51
279 M40 Veer van 't, ton Ned AV Sprint 9 50000 04:23:50
71 M40 Bienemann, Norbert Dui LLG Laufsport Kevelaer 9 50000 04:34:41
85 M40 Laputs, Anatoli Wit GV KL Vitabeg 9 50000 04:35:19
72 M40 Boltjes, Peter Ned av Aquilo 9 50000 04:37:38
299 V45 Thiessen, Maria Dui DLC Aachen 9 50000 04:56:42
83 M40 Ickert, Peter Dui V.S.V. Grenzland 9 50000 05:12:00
103 M40 Siarhei, Mjalik Wit GV KL Vitabeg 9 50000 05:53:36
180 M50 Somers, Jan Ned 8 49474 05:24:10
171 M50 Mauritz, Klaus Dieter Dui Post-SV Holzminden 8 49007 05:26:07
143 M45 Schödel, Wolfgang Dui A.S.V.-LT Kemperdick 8 48010 05:30:06
187 M55 Berka, Volker Dui DJK Ochtendung 8 47512 05:37:46
262 V50 Krieger, Ingeborg Dui TSV Hochdal 8 47367 05:38:44
230 V40 Buiter, Erna Ned Impala 8 47314 05:22:08
259 V50 Eichner, Sigrid Dui 100 Marathon Club 8 47312 05:39:19
109 M45 Becker, Karl-Heinz Dui S.G. Ruhrgas 8 45767 05:49:36
3 MSEN Nabuurs, Jan Ned av De Keien 8 44500 03:24:39
63 MSEN Visschedijk, Johan Ned Hellas Triathlon 8 44500 03:37:27
127 M45 Heijenk, Wim Ned av Monnickendam 8 44500 03:46:19
118 M45 Euverman, Herman Ned av Pec 1910 8 44500 03:54:59
49 MSEN Robertson, Alan Bri D.V.V. Herford 8 44500 03:55:25
192 M55 Kock, Theo Ned av Caesar 8 44500 04:03:39
153 M45 Völl, Günter Dui LG Mützenich 8 44500 04:11:19
190 M55 Hulsmans, Pier Bel B-A.D.D. 8 44500 04:24:31
53 MSEN Schmitz, Mario Dui 8 44500 04:26:01
154 M45 Wienands, Guido Dui TVG Obermaubach 8 44500 05:17:02
213 M60 Schweim, Klaus Dui LG Gummersbach 8 44500 05:57:07
102 M40 Schmidt, Jürgen Dui Germania 07 Dürwiß 7 42853 03:43:48
167 M50 Güdelhöfer, Ernst Dui Alfterer S.C. 7 42202 05:22:49
297 M50 Jackel, Heinz Dui LG Kreis Ahrweiler 7 41300 04:08:36
292 MSEN Bosman, Gerd Bel The Sonckies 7 41255 05:26:09
117 M45 Epskamp, Ton Ned av Startbaan Amstelveen 7 39000 03:35:34
136 M45 Moors, Hubert Dui Dülkener SV 06 7 39000 03:36:02
50 MSEN Rotthues, Jürgen Dui SUS Stadtlohn 7 39000 03:45:13
219 V20 Jöhring, Jutta Dui TUSEM Essen 6 33500 03:05:42
80 M40 Hendriks, Jean Ned DSM Running Team 6 33500 02:42:30
78 M40 Korczowski, Marek Dui Troisdorfer LG M.U.T. 6 33500 02:57:05
113 M45 Buteneers, Joseph Bel T.A.C.T. Sint-Truiden 6 33500 02:57:42
24 MSEN Gable, Jürgen Dui Vereinigte Turnersch Zwei6 33500 03:02:46
13 MSEN Beine, Jörg Dui Non-Stop-Ultra Brakel 6 33500 03:08:04
250 V40 Schwing, Beate Dui OSC Waldniel 6 33500 03:09:03
40 MSEN Munzlinger, Siegfried Dui LT Waldalgesheim 6 33500 03:14:39
271 M45 Raalte van, Jan Ned Triathlon Vereniging Alme6 33500 03:18:12
32 M60 Knab, Ulli Dui Troisdorfer LG M.U.T. 6 33500 03:31:21
69 MSEN Wouda, Gerben Ned av Caesar 6 33500 03:38:20
191 M55 Kuijpers, Theo Ned av De Keien 6 33500 03:42:26
123 M45 Gulikers, Wijnand Ned av Caesar 6 33500 03:46:20
211 M60 Rössler, Siegfried Dui D.V.V. 6 33500 03:49:19
258 V50 Eckardt, Susanne Dui LLG Laufsport Kevelaer 5 30277 03:10:44
97 M40 Proost, Jos Ned av Veteranen Nederland 5 28000 02:29:36
19 MSEN Doorten, H Ned AAC '61 5 28000 02:07:02
105 M40 Verboort, Jos Ned DSM Running Team 5 28000 02:36:36
298 MSEN Tack, Steven Bel Road Runners Torhout 4 22500 01:59:58
68 MSEN Willems, André Karl Dui Troisdorfer LG M.U.T. 4 22500 01:50:55
15 MSEN Broek op t, Ralf Ned TVS 4 22500 01:53:30
10 MSEN Andrick, Guido Dui Tura Remscheid-Süd 4 22500 01:57:42
215 V20 Ahrberg, Daniela Dui Non-Stop-Ultra 4 22500 02:49:46
193 M55 Nieuwenhuijse, Hans Ned av Startbaan Amstelveen 3 17000 01:29:37
295 M45 Heskamp, Herman Ned GAC Hilversum 2 11500 01:07:27
260 V50 Goldkuhle, Claudia Dui LLG Laufsport Kevelaer 2 11500 01:23:19
84 M40 Kainz, Felix Dui Lok Potsdam 1 6000 00:40:15
6 M45 Epskamp, Wim Ned av Haarlemmermeer 0 500

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]