Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
17 jun 2019
Zes Uur van de Haarlemmermeer: WE GAAN LIVE!!!!
10 jun 2019
Verslagje Belgisch Kampioenschap 100 km 2019
10 jun 2019
Verslagje WK trail 2019
4 jun 2019
WK trail 2019 Portugal
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* 30 mei 2002: Nederlandse deelnemers Comrades Marathon 2002
* 30 mei 2002: Marathon tiendaagse
* 30 mei 2002: Start Eemmeerloop vervroegd naar 11:00 uur!!
* 30 mei 2002: Inschrijvingen Elfsteden ultra
* 27 mei 2002: Tom Hendriks winnaar in Stige.
* 26 mei 2002: Jan Vandendriessche derde in Rennsteiglauf
* 23 mei 2002: Ultramarathon Cranendonck gecanceld
* 22 mei 2002: Belgische selectie WK 100km Torhout
* 20 mei 2002: Jos Cleemput over de Cup-tussenstand
* 17 mei 2002: Nederlands Ultra Klassement
* 16 mei 2002: Vincent in de ValkenbergRun 2002
* 15 mei 2002: Stand Ultracup na de 6u van Breda en de 50km van Kluisbergen
* 14 mei 2002: Uitslag 50km van Kluisbergen(B)
* 13 mei 2002: Open Russisch kampioenschap 24 uur.
* 13 mei 2002: Definitieve uitslag ValkenbergRUN Breda 12 mei
* 13 mei 2002: Doorkomstregistraties Breda, nrs 88-99 (estafette)
* 13 mei 2002: Doorkomstregistraties Breda, nrs 51-72
* 13 mei 2002: Doorkomstregistraties Breda, nrs 21-40
* 13 mei 2002: Doorkomstregistraties Breda, nrs 1-20
* 12 mei 2002: Jos Cleemput over de 50 km van Kluisbergen
* 12 mei 2002: Uitslag 23e Croon 24-uur Loop Apeldoorn 2002
* 12 mei 2002: Foto-impressie ValkenbergRun 2002, 6 uur Breda
* 12 mei 2002: Danny Van Lancker wint 50km van Kluisbergen
* 6 mei 2002: Uitslag Maasmarathon Visé(B)
* 5 mei 2002: Uitslag Almere marathon 2002
* 4 mei 2002: Persbericht 23e Croon 24-uur Loop Apeldoorn 2002
* 4 mei 2002: Startlijst 23e Croon 24-uur Loop Apeldoorn 2002
* 4 mei 2002: De 6 uur van de Haarlemmermeer 2002
* 1 mei 2002: Deelnemers ValkenbergRUN te Breda, 6 uur, 12 mei 2002
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Mei 2002
 
Wijzigingen ten opzichte van de voorlopige uitslag die op de wedstrijddag ter plaatse is uitgereikt:
startnummer 32 heeft 1 ronde meer
startnummer 40 heeft 133 restmeters er bij
startnummer 53 heeft 1 ronde minder; later gestart, eerste doorkomst was geen volle ronde

Rondenregistratie was 100 meter achter de startstreep; rondelengte was 1265 meter.


Eindstand alle categorien solo

Nr. Naam GJ Nat. Cat. R. Rest Afstand Vereniging

1 1 Ivan Hostens 631117 BEL Mse 68 434 86.554 av Beverhout
2 3 Tom Hendriks 570102 NED M45 61 1087 78.352 av Haarlemmermeer
3 16 Patrick Kloek 641119 BEL Mse 58 965 74.435 Atletica'84
4 7 Peter de Jongh 520413 NED M50 58 5 73.475 Sprint
5 71 Louis Emringer 540702 LUX M45 55 1264 70.939 CSL Luxembourg
6 13 Lex de Boer 470623 NED M50 54 85 68.495 avVN - Avenhorn
7 11 William Verdonck 441209 BEL M55 53 627 67.772 Volharding
8 10 Hans Nuijts 590930 NED M40 53 132 67.277 avVN - Almere
9 17 Rob van den Hoek 650728 NED Mse 52 1171 67.051 avVN - Breda
10 72 Jules Marse 571228 NED M40 52 453 66.333 Achil'87
11 18 Marcel van Ieperen 550118 NED M45 52 421 66.301 Sprint
12 29 Ulrich Nicklaus 560709 GER M45 51 902 65.517 KLB 2000
13 4 Herman Krijnen 600503 NED M40 51 696 65.311 DJA
14 24 Ronal Stoffels ?????? BEL M40 51 693 65.308 # Westerlo
15 20 Willem van Haperen 460720 NED M55 51 251 64.866 avVN - Roosendaal
16 15 Simon Pols 520914 NED M45 50 67 63.417 av Startbaan
17 30 Renko Fiks 710517 NED Mse 50 67 63.417 # Hoogerheide
18 56 Gerald Kloek 641119 BEL Mse 50 11 63.361 av Atletica
19 27 Cees van der Woude 461216 NED M55 49 1170 63.255 av Haarlemmermeer
20 66 Jan van de Erve 641022 NED Mse 49 828 62.913 Loopservice Nederlan
21 31 Ferry van der Ent 590924 NED M40 49 440 62.525 Loopservice Nederlan
22 39 Beate Schwing 590305 GER W40 49 205 62.290 OSC Waldniel
23 34 Cock Qualm 660805 NED M40 49 42 62.127 # Roozenburg
24 52 Gijs Honing 450609 NED M55 48 1183 62.003 avVN - Blokker
25 21 Loek Lips 561012 NED M45 48 1128 61.948 # Breda
26 51 Ton Epskamp 520928 NED M45 47 1169 60.724 av Startbaan
27 36 Jutta Joehring 671113 GER Wse 47 828 60.383 TUSEM Essen
28 28 Carrie van de Beek 530401 NED M45 46 757 59.047 HAC
29 58 Roel Spijkers 690204 NED Mse 46 613 58.903 TOF
30 65 Jos Hopman 390318 NED M60 45 473 57.498 avVN - Eindhoven
31 22 Jan Maaskant 490109 NED M50 45 170 57.195 av Gloria
32 55 Wim van Brummen 491208 NED M50 46 132 58.422 avVN - Almere
33 35 Dagmar Nicklaus 580529 GER W40 44 584 56.344 KLB 2000
34 32 Rob Steyger 590602 NED M40 44 386 56.146 avVN - Zaandam
35 40 Vincent Schoenmakers 390724 NED M60 44 133 55.893 DES
36 67 Horst Preisler 350802 GER M65 43 1010 55.505 # Hamburg
37 64 Jim Dieterman 550828 NED M45 43 236 54.731 GVAC Veldhoven
38 70 Ellen Wasser 690525 GER Wse 42 946 54.176 LLG Kevelaer
39 53 Bert de Jong 530402 NED M45 42 297 53.527 HRR
40 69 Ingrid Ritmeijer 580830 NED W40 39 782 50.217 Sprint
41 5 Bernard Vanlangendonck 581227 BEL M40 35 0 44.375 AVT
42 23 Jack van de Sande 500215 NED M55 34 0 43.110 Achil'87
43 6 Ton van 't Veer 570829 NED M40 33 0 41.845 Sprint
44 9 Jef Vanbecelaere 550124 BEL M45 31 0 39.315 av Beverhout
45 25 Rob Tieleman 640621 NED Mse 28 0 35.520 AAA Alblasserdam
46 37 Lies Heijnen 560214 NED W45 27 0 34.255 avVN - Almere
47 8 Ron Bakker 561001 NED M45 24 0 30.460 avVN - Almere
48 62 Theo Cloosterman 570422 NED M45 19 0 24.135 # Veldhoven
49 68 Regina van Geene 541029 NED W45 19 0 24.135 GVAC Veldhoven
50 38 Mies Kuipers 581221 NED W40 15 0 19.075 Sprint


Eindstand estafette

Nr. Naam GJ Nat. Cat. R. Rest Afstand Vereniging

1 96 T.O.F. team 1 NED est 79 1235 101.270 T.O.F. Breda
2 99 De Rooi Pannen Team NED est 76 0 96.240 Bavel
3 93 WAG 2 Six Extreme NED est 72 374 91.554 Sprint Breda
4 91 Ben Recreatief Team II NED est 69 621 88.006 Breda
5 94 T.O.F. team 2 NED est 69 54 87.439 T.O.F. Breda
6 92 Wild Roses NED est 68 35 86.155 Sprint Breda
7 89 The Tripling Skipping Group NED est 64 584 81.644 Breda
8 98 De Woudlopers NED est 63 209 80.004 Sprint Prinsenbeek
9 95 Oosterhoudse Bruggenlopers NED est 61 643 77.908 Oosterhout
10 97 Team Stichting Elisabeth NED est 56 828 71.768 Breda
11 88 Kinderteam Revalidatiecentrum NED est 55 1042 70.717 Breda
12 90 Ben Recreatief Team I NED est 55 970 70.645 Breda



Doorkomstregistraties kunt u bekijken via de hyperlinks naar gerelateerde artiekelen hieronder.

Anton Smeets
ton.smeets@ou.nl
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]