Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
26 mei 2017
Mooie filmimpressie van De Zestig van Texel 2017
24 mei 2017
Self Transcendence 50 en 100 km Amsterdam 27 mei
21 mei 2017
Uitslagen weekend 19-21 mei
17 mei 2017
Self Transcendence 50 en 100 km op 27 mei
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* 31 mei 2003: Uitslag Univé Drenthemarathon 31 mei 2003
* 31 mei 2003: Apeldoorn 24 en 6 uur life!
* 29 mei 2003: Deelnemers Croon 24 uur en 6 uur van Apeldoorn
* 28 mei 2003: Nederlanders in de Comrades 2003
* 27 mei 2003: Graubünden Marathon (SUI) 28/6 & Mont Blanc Marathon (FRA) 29/6
* 26 mei 2003: 100 km Del Passatore (ITA)
* 26 mei 2003: UltraNed-klassement per 26 mei 2003
* 26 mei 2003: Nieuwe mijlpaal UltraNED: de 200 000e bezoeker!
* 26 mei 2003: Cor Westhuis overwint shinsplints
* 25 mei 2003: Elfstedentocht gaat toch door!
* 25 mei 2003: 12 / 6 uur van Den Haag
* 25 mei 2003: SARS IN TAIWAN: A BRIEF ANALYSIS
* 25 mei 2003: De Zes uur van de Haarlemmermeer
* 25 mei 2003: Eemmeerloop 2003
* 23 mei 2003: Terugkeer in de heuvels.
* 21 mei 2003: Elfsteden Solo gaat niet door!
* 21 mei 2003: Dankbetuiging Van der Molen
* 19 mei 2003: Basel, Self Transcendence 12 / 24 uur
* 19 mei 2003: World best 50 km age groups
* 19 mei 2003: Nieuw: 24 uur in Karlsruhe (GER)
* 19 mei 2003: Historie Apeldoornse 24 uur
* 18 mei 2003: World best 12 hours age groups
* 16 mei 2003: Laatste Eemmeerloop nieuws
* 16 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 85 t/m 99
* 16 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 50 t/m 67
* 16 mei 2003: Valkenbergrun Breda (NED) 11/5
* 15 mei 2003: More websites for info TransEurope Footrace
* 14 mei 2003: Ruda Slaska 12 hours (POL) 3/5
* 14 mei 2003: Ook de langste reis begint bij de eerste stap
* 14 mei 2003: 24 hours Taiwan 10/3
* 14 mei 2003: World best 6 hours age groups
* 14 mei 2003: World best 24 hours age groups
* 14 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 19 t/m 49
* 13 mei 2003: Uitslag 100 km loop Stige (DEN) 10/5
* 13 mei 2003: Doorkomsten Breda, nrs 1 t/m 18
* 12 mei 2003: Stand Marathon- & Ultracup 2003 na Visé en Breda
* 12 mei 2003: Aruba III
* 12 mei 2003: Elfde Ronde van Aruba
* 12 mei 2003: Familiedag, samen lopen voor een goed doel !
* 12 mei 2003: Uitslag Ronde van Aruba
* 10 mei 2003: Terugblik op 3 weken TransEuropa Lauf
* 10 mei 2003: .. naar Diever
* 10 mei 2003: Derde Röntgen-loop-dag
* 10 mei 2003: Transeurope Footrace op éénderde
* 6 mei 2003: Voorinschrijvingen 6u ValkenbergRUN
* 6 mei 2003: Kouros wint 48u van Surgères(F)
* 6 mei 2003: CARAÏBISCHE SFEREN IN MARATHON VISÉ
* 6 mei 2003: Ditjes en datjes van Anton
* 6 mei 2003: Trieste (ITA), 04/05
* 5 mei 2003: Tussenstand Ultr@ned klassement
* 5 mei 2003: Verslag Visé-Maastricht-Visé
* 4 mei 2003: Uitslag Maasmarathon Visé(B)
* 2 mei 2003: Loop-soap: de cliffhangers van Texel 2003
* 1 mei 2003: 100 km Belves (FRA) 26,27/4
* 1 mei 2003: SARS zet WC 100 km onder druk
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Juni 2003
 
Deelnemers met meer dan 160 km.

 


1 ACKER, ETIENNE VAN VOLHARDING BEVEREN BEL 51 M50 253,0212
2 PRADO DOS SANTOS, LUCIANO BRA 36 Msen 229,7601
3 ANDERSEN, JAN DEN 40 M40 227,8166
4 REUTOVICH, IRINA RUS 53 V50 220,6548
5 ENGELS, PAUL LLG KEVELAER GER 51 M50 191,3388
6 PAWZIK, HEIKE LG NORD BERLIN GER 39 V35 190,8038
7 MEIRLAEN, MARC K.A.S.V.O. BEL 43 M40 189,7861
8 HENDRIKS, TOM AV HAARLEMMERMEER NED 46 M45 189,1481
9 BRAUN, WOLFGANG LG MÜTZENICH GER 49 M45 185,1986
10 DIEROFF, MAIK EVEREST-TEAM GER 34 Msen 174,2746
11 NABUURS, JAN AV DE KEIEN NED 41 M40 171,9669
12 ZIMMERMANN, WALTER MARKTHEIDENFELD GER 49 M45 167,6667
14 FOUILLET, CHRISTIAN FRA 50 M50 162,7336
16 BROUWER, MICHEL NED 40 M40 161,3838
13 NICKLAUS, ULRICH KLB 2000 GER 46 M45 161,1868
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]
 

 
NIEUWS van Mei 2003
 

1 TOMASZ CHAWAWKO WIDZISZEWO (POL) 1974 M 2:28:36
2 JACEK LENART ZGORZELEC (POL) 1970 M 2:33:42
3 ISAIAH MUTIURI KENIA 1973 M 2:34:42
4 DMYTRO OSADCHYY KIEV OEKRAINE 1977 M 2:34:51
5 STAMISLAW CEMBRZYNSKI OLKUSZ (POLEN) 1962 M 2:39:51
6 EDWARD DE RUITER AAC '61 1966 M 2:44:34
7 MARINA PILIAVINA RUSLAND 1972 W 2:49:14
8 HENK V.D. MOLEN AAC '61 1957 M 2:57:39
9 MIA WITTENDORP SCHAPER De Sperwers 1954 W 3:02:33
10 KAREL VOS AAC '61 1956 M 3:18:18
11 MARTIN BRUINSMA Klazienaveen 1964 M 3:22:32
12 ANDRE VAN DER ZWAN Veteranen Nederland 1959 M 3:24:12
13 SIJE DE JONGE Klazienaveen 1958 M 3:24:42
14 A. KOLK 's-Heerenberg 1966 M 3:25:14
15 HENK VAN DER WOUDE EMMEN 1963 M 3:27:27
16 JAN BOSTELAAR Dynamica 1949 M 3:27:50
17 ROEL VAN KOOTWIJK Schipborg 1958 M 3:29:38
18 SJAAK BUS Spiridon 1955 M 3:30:34
19 JAN BOGAARD Wezep 1951 M 3:30:52
20 WILLEM HOUG Parthenon 1954 M 3:31:38
21 GERT JA RIS Haren Gn 1957 M 3:37:40
22 ROB BROUWER Delft 1937 M 3:37:56
23 HERMAN EBBEKINK Winschoten 1955 M 3:39:20
24 PETER BOCTJES Aquilo 1960 M 3:39:21
25 KEES WIERBOOMS Best 1956 M 3:40:12
26 KLAUS VORLOEPER TWIST (DTL) 1967 M 3:41:46
27 JAAP ALBERDA V. EKENSTEIN Staphorst 1951 M 3:42:00
28 JAN WIERSEMA Dokkum 1945 M 3:42:42
29 UBEL DIJK Impala 1955 M 3:42:59
30 MOHAMMED IDRISSI Veteranen Nederland 1952 M 3:45:46
31 FRANS BREET Flevo Delta 1964 M 3:46:31
32 WOUT VAN DEN BERG Bruinisse 1963 M 3:50:25
33 GERRIT HOFSTE LOKEREN (BELGIE) 1960 M 3:52:05
34 SIMON POLS Startbaan 1952 M 3:52:52
35 HENDRIK JAN KORTERINK De Gemzen 1955 M 3:54:01
36 ALY WANINGE Loopgroep De Drentsc 1964 W 3:54:17
37 RENE WESTRA AV Castricum 1950 M 3:54:19
38 ROB VAN DEN HOEK Veteranen Nederland 1965 M 3:56:15
39 RONALD KESSENICH Triathlon 1939 M 3:56:48
40 DICK VAN ES the Hague Road Runners 1942 M 3:58:29
41 HANS BUIS DE RIJP 1951 M 3:58:59
42 GIJS HONING Veteranen Nederland 1945 M 3:59:23
43 HERRY WESSELING KLAZIENAVEEN 1958 M 4:00:52
44 RUDI TEH Leeuwarden 1935 M 4:01:09
45 RICHARD HEMMEN TURNHOUT (BELGIE) 1964 M 4:02:06
46 WIM HOGENTOREN Veteranen Nederland 1957 M 4:02:47
47 THIJN KONTER Salland 1952 M 4:03:17
48 ANDRE BLAAUW Aquilo 1963 M 4:03:40
49 ANDRE BLAAUW Aquilo 1963 M 4:03:40
50 KAMEL BRADAI Emmen 1956 M 4:04:03
51 WILLY JONKERS Helmond 1965 M 4:05:07
52 JANNEKE CAZEMIER Artemis 1963 W 4:06:01
53 JEANNE JOCOBS Dongen 1960 W 4:07:17
54 WIL HOOGLAND Schoonebeek 1944 M 4:07:58
55 HENK V.D. LAND Friesland 1952 M 4:08:00
56 HERDER LSV Invictus 1958 W 4:09:28
57 URSULA GOESSMANN WEISENDORF (DTL) 1954 W 4:09:41
58 MIES KUIPER Dorst 1958 W 4:11:57
59 JAAP ROOSJEN Leeuwarden 1942 M 4:12:57
60 CARRIE VAN DE BEEK HAC 1953 M 4:14:22
61 BEN VAN SCHAIK NIEUWEGEIN 1955 M 4:14:30
62 JAN VAN DE HOEK Sint Annaparochie 1951 M 4:17:15
63 JENNY VAN BINSBERGEN Houten 1962 W 4:20:54
64 NICO SCHOONE APELDOORN 1944 M 4:22:06
65 LENY HOCHSTENBACH Valkenburg Lb 1941 W 4:22:57
66 TH. G. H. BERENDSEN Haarle gem Hellendoo 1957 M 4:23:17
67 DIDERIK VAN OORT Houten 1959 M 4:24:22
68 STEF VAN DER ZEE Hanzesport 1975 M 4:24:57
69 INEKE SCHEFFER Leens 1958 W 4:26:27
70 HANS DE KIMPE KAMPEN 1947 M 4:27:18
71 MARK VAN BOGAERT LOKEREN (BEL) 1956 M 4:27:19
72 HANS VAN DER MARK Norg 1944 M 4:28:58
73 TAMMO BIJMOLT Tilburg 1967 M 4:29:11

.

Website: http://www.drenthemarathon.nl

Rob van den Hoek - UltraNed
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]
 

 
 
 
Op de site van de 24 uur Apeldoorn zijn de tussenstanden te vinden:

http://www.24uurloop.nl/pages/uitslag_solo.html

Groeten uit een nog steeds behoorlijk warm Apeldoorn, Martien Baars 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]
 

 
 
 

24-uur lopers

1 MAIK DIEROFF Msen ILSEDE DUITSLAND
2 BRAHAM MEROUANE Msen TIPAZA ALGERIJE
3 WOJCIECH PISMENKO Msen SWIDWIN POLEN
4 WIESLAW POKRZYWNIAK Msen MIETKOW POLEN
5 ALAIN PONCHELET Msen FLAWINNE BELGIË
6 LUCIANO PRADO DOS SANTOS Msen SAO PAULO BRAZILIË

9 JAN ANDERSEN M40 AALBORG DENEMARKEN
10 ED VAN BEEK M40 OLST NEDERLAND
11 MICHEL BROUWER M40 DRONTEN NEDERLAND
12 RUUD JAKOBS M40 SIEBENGEWALD NEDERLAND
13 MARC MEIRLAEN M40 OUDENAARDE BELGIË
14 JAN NABUURS M40 STEVENSBEEK NEDERLAND

15 IAN STATTER M45 OLD COULSDON, SURREY ENGELAND
16 WALTER ZIMMERMANN M45 MARKTHEIDENFELD DUITSLAND
17 KARL-HEINZ BECKER M45 DORSTEN DUITSLAND
18 WOLFGANG BRAUN M45 SIMMERATH DUITSLAND
20 TOM HENDRIKS M45 HOOFDDORP NEDERLAND
21 FARKAS KÁROLY M45 OROSZLÁNY HONGARIJE
22 ULRICH NICKLAUS M45 WUPPERTAL DUITSLAND
23 LUIGI SIMBULA M45 HARDERWIJK NEDERLAND
24 JAMES TAYLOR M45 STENTON GLENROTHES SCHOTLAND
25 HANS-PETER VOGT M45 DUSSELDORF DUITSLAND
26 GHASSEM NADALIPOUR M45 BERLIN DUITSLAND
27 GÜNTER KNOTH M45 ESSEN DUITSLAND

28 ETIENNE VAN ACKER M50 MELSELE BELGIË
29 WILSON DAMMEKENS M50 GALMAARDEN BELGIË
30 FEIKE VAN DRIESUM M50 UITHUIZERMEEDEN NEDERLAND
31 PAUL ENGELS M50 ISSUM DUITSLAND
32 CHRISTIAN FOUILLET M50 POITIERS FRANKRIJK
33 MANFRED GÖTZ M50 BRAKEL DUITSLAND
34 GÜNTHER HAUDE M50 HOLZMINDEN DUITSLAND
35 KLAUS-DIETER MAURITZ M50 STADTOLDENDORF DUITSLAND
36 LAMMERT MEIJER M50 ALMERE NEDERLAND
37 BEN MOL M50 HELLEVOETSLUIS NEDERLAND
38 MARTIN SATTLER M50 HEIDENHEIM DUITSLAND
39 SJOERD SLAAF M50 GRONINGEN NEDERLAND
40 HARALD WANDT M50 BERGNEUSTADT DUITSLAND
43 MARCEL GIRAUD M55 ECHIRÉ FRANKRIJK
44 HENRY OKKERSEN M55 SCHIMMERT NEDERLAND
45 DONALD RITCHIE M55 LOSSIEMOUTH, MORAY SCHOTLAND
46 WILLIAM VERDONCK M55 BEVEREN-WAAS BELGIË

49 WINFRIED HORN M60 WERDAU DUITSLAND
50 HANS-JÜRGEN POSPIECH M60 WALLHALSEN DUITSLAND
51 ROY BAINBRIDGE M65 NORTH YORKSHIRE ENGELAND
52 JAN DERKSEN M65 LOENEN NEDERLAND

54 SHARON MAY GAYTER V35 CLEVELAND ENGELAND
55 JUTTA JÖHRING V35 ESSEN DUITSLAND
56 HEIKE PAWZIK V35 ROSTOCK DUITSLAND

61 BARBARA BECKER V40 DORSTEN DUITSLAND
62 RAMONA THEVENET-SMITH V40 WEST BYFLEET GROOT BRITTANNIË
64 RUTH JÄGER V50 RODGAU DUITSLAND
65 KARIN SCHEER V50 BERGNEUSTADT DUITSLAND
66 IRINA REUROVICH V50 KALININGRAD RUSLAND


6-uur lopers

71 MARTIN DEBENER Msen GELDERN DUITSLAND
72 SADOUKI FAYÇAL Msen BOULSMAIL NEDERLAND
73 THOMAS HIERONIMUS Msen BERLIN DUITSLAND
74 GERALD KLOEK Msen MERKSEM BELGIË
75 PATRICK KLOEK Msen ANTWERPEN BELGIË
76 TONNIE STOUTEN Msen APELDOORN NEDERLAND
77 ABD-ELHAMID TAÏBI Msen TIPAZA ALGERIJE
78 DIRK WERNER Msen BERLIN DUITSLAND
79 PETER ZUIDEMA Msen UTRECHT NEDERLAND

81 ROB STEYGER M40 ZAANDAM NEDERLAND
82 RON BAKKER M45 ALMERE NEDERLAND
83 THEO CLOOSTERMAN M45 VELDHOVEN NEDERLAND
84 WIM EPSKAMP M45 HOOFDDORP NEDERLAND
85 TON VAN DE KAMP M45 ALMERE NEDERLAND
86 MAREK KORCZOWSKI M45 TROISDORF DUITSLAND
87 JAN WILLEM DIJKGRAAF M45 EPE NEDERLAND
89 WIM VAN BRUMMEN M50 ALMERE NEDERLAND
90 ULF JACOBSEN M50 RYKKINN NOORWEGEN
91 BERTUS VAN KOMMER M50 LEUSDEN NEDERLAND
92 PETER WIENEKE M55 HAMFELDE DUITSLAND
93 HORST PREISLER M65 HAMBURG NEDERLAND

96 MERETH ROSE V35 GLIENICKE DUITSLAND
97 REGINA VAN GEENE V45 VELDHOVEN NEDERLAND
98 LIES HEIJNEN V45 ALMERE NEDERLAND
99 UTE MAURITZ V50 STADTOLDENDORF DUITSLAND

.


Meer info: http://www.24uurloop.nl


 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]