Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2019
* April
24 april 2019
marathon: 53e Mollen Marathon
Almere NED
22 april 2019
trail: Klein Zwitserland Trail 50 km
Velp NED
20 april 2019
marathon: 52e Mollen Marathon
Almere NED
20 april 2019
trail: TDI Trail des Ydilles 48 km
Salle de Chôdes (Malmedy) BEL
20 april 2019
marathon: De boomgaardchallenge
Meensel-Kiezel BEL
20 april 2019
trail: Ultra Trail des Neufs Prés 45 km
Grand Halleux BEL
17 april 2019
marathon: 51e Mollen Marathon
Almere NED
14 april 2019
marathon: Osschotse marathon
Aarschot BEL
14 april 2019
6 uur: Osschotse 6 urenloop
Aarschot BEL
14 april 2019
marathon: Vlaanderen Mooiste Marathon in Zwalm
Zwalm BEL
14 april 2019
marathon: Enschede Marathon
Enschede NED
14 april 2019
marathon: 50e Mollen Marathon
Almere NED
13 april 2019
marathon: Marathon Zeeuws-Vlaanderen
Terneuzen NED
13 april 2019
op 6 april: marathon: Bos, Duin en Strandloop Cast
Castricum NED
13 april 2019
trail: Woldbergtrail 50 km
De Bult (Steenwijk) NED
13 april 2019
100 en 50 km: 50/100 km de Belves
Belves FRA
13 april 2019
op 6 april: trail: Castricum Ultraloop 60 km
Castricum NED
13 april 2019
trail: Gelderse Poort Trail 42-50 km
(de Bastei) NED
13 april 2019
marathon: De Wolvenhoekmarathon
Brakel BEL
13 april 2019
op 14 april: marathon: 50e Mollen Marathon
Almere NED
10 april 2019
marathon: Armand Marathon
Gasselte NED
10 april 2019
marathon: 49e Mollen Marathon
Almere NED
7 april 2019
marathon: ABN AMRO Marathon Rotterdam
Rotterdam NED
7 april 2019
Landschapsloop: 15e De Zestig van Texel 60 km
Texel NED
7 april 2019
landschapsloop: De Zestig van Texel 120 km
Den Burg NED
6 april 2019
trailmarathon: Trail au fil de bocq
Evrehailles BEL
6 april 2019
marathon: Bos, Duin en Strandloop Castricum
Castricum NED
6 april 2019
trail: Groote Heide Ultratraill 42-50 km
Geldrop NED
6 april 2019
trail: Castricum Ultraloop 60 km
Castricum NED
6 april 2019
trail: Ridders van Kuinre 30 mijl
Kuinre NED
3 april 2019
marathon: Noordlaarderbos Marathon
Noordlaren NED
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2018
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2017
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

marathon: Bikse Natuurmarathon Gehouden op: 16 september 2018
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Wim Rijken M BEL Mol   42.195 m 02:54'33   
2 Nicolas De  Roeck M BEL Turnhout   42.195 m 02:58'05   
3 Vincent Meers M BEL Ledeberg (Gent)   42.195 m 02:58'16   
4 Rudy Van  Daele M BEL Sint Niklaas   42.195 m 02:59'24   
5 Peter Palmans M BEL Neerpelt   42.195 m 03:01'00   
6 Wim Driesen M BEL Beerse   42.195 m 03:02'46   
7 Joos Pauwel M BEL Maldegem   42.195 m 03:09'05   
8 Koenraad Huysmans M BEL Geel   42.195 m 03:13'09   
9 Teun Van  Uffelen M NED RUCPHEN   42.195 m 03:19'32   
10 Edwin Aerts M NED Tilburg Road Runners   42.195 m 03:21'47   
11 Jack De  Huygevoort M NED Achil '87   42.195 m 03:22'08   
12 Karel Hageman M NED Eindhoven Atletiek   42.195 m 03:23'45   
13 Peter Convens M BEL Mol   42.195 m 03:29'16   
14 Sjaak Bus M NED Spiridon   42.195 m 03:36'58   
15 Liston Marpaung M NED 's-Hertogenbosch   42.195 m 03:37'09   
16 Bas De  Ven M NED Vught   42.195 m 03:39'13   
17 Carl Domhof M NED Harreveld   42.195 m 03:40'12   
18 Eric De  Swart M NED Swolgen   42.195 m 03:40'59   
19 Wim Hogentoren M NED Prins Hendrik   42.195 m 03:42'24   
20 Astrid Barendse W NED Honselersdijk   42.195 m 03:43'12   
21 Peter Van  Meerveld M NED 's-Hertogenbosch   42.195 m 03:43'26   
22 Marc Beffort M BEL Waterloo   42.195 m 03:44'10   
23 Alvar Paris M NED Cambridge   42.195 m 03:45'22   
24 Kurt Vanlommel M BEL Geel   42.195 m 03:48'14   
25 Dirk-jaap Klaassen M NED Amsterdam   42.195 m 03:48'58   
26 Peter Broeckx M BEL Mol   42.195 m 03:49'39   
27 Bert Martens M NED Scopias   42.195 m 03:49'57   
28 Tom Scholte M NED 's-Gravenhage   42.195 m 03:50'34   
29 Mark Lowder M NED Chanhassen   42.195 m 03:51'00   
30 Ronny Geerts M BEL Mol   42.195 m 03:51'23   
31 Roy Meuldijk M NED Rotterdam   42.195 m 03:51'51   
32 Wim Daniels M BEL Opglabbeek   42.195 m 03:51'58   
33 David Engelen M BEL Kruibeke   42.195 m 03:52'12   
34 Lieven Rombouts M BEL Ravels   42.195 m 03:52'18   
35 Arend Keemink M NED Schiedam   42.195 m 03:54'06   
36 Fraineux Denis M BEL Bassenge   42.195 m 03:56'51   
37 Marc Bemong M BEL Houwaart   42.195 m 03:57'59   
38 Machiel Prins M NED Roosendaal   42.195 m 03:58'00   
39 Wil Goossens M NED Achilles   42.195 m 03:58'09   
40 Dirk-jan Bles M NED Achil '87   42.195 m 04:00'09   
41 Meta Sipkens W NED Tilburg Road Runners   42.195 m 04:00'18   
42 Cornelis Hardeman M NED Amerongen   42.195 m 04:01'34   
43 Frank De  Vos M NED Leimuiden   42.195 m 04:04'28   
44 Rob Van  Pelt M NED Den Hoorn Zh   42.195 m 04:07'56   
45 John Haan M NED STB   42.195 m 04:10'39   
46 Bert Lemmens M NED Herten   42.195 m 04:11'27   
47 Jan Spitael M BEL Hofstade   42.195 m 04:11'34   
48 Steven Wuyts M BEL Gierle   42.195 m 04:11'55   
49 Frans De  Bont M NED Riethoven   42.195 m 04:14'04   
50 Trudie De  Jong-snijders W NED Spado   42.195 m 04:14'49   
51 Sipko Bulthuis M NED Wageningen   42.195 m 04:22'05   
52 Gea Leenstra W NED Loopgroep De Drentsche Aa   42.195 m 04:24'01   
53 Rene Verberkt M NED Scopias   42.195 m 04:30'51   
54 Pieter Hofmann M NED Amsterdam   42.195 m 04:31'59   
55 Gertie Theunissen W NED Eindhoven   42.195 m 04:33'34   
56 Sven Goossens M BEL Geel   42.195 m 04:38'05   
57 Angela Butti W NED Scopias   42.195 m 04:45'54   
58 Math Kemps M NED Scopias   42.195 m 04:46'19   
59 Victor Der  Kuijl M NED Winterswijk   42.195 m 05:16'10   
60 Jack De  Sande M NED Achil '87   42.195 m 05:33'30   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.