Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2017
* November
* Oktober
* September
* Augustus
31 augustus 2017
trail: OCC Orsières-Champex-Chamonix 55 km
Orsières SUI
30 augustus 2017
trail: Sur les Traces des Ducs de Savoie 119 km
Courmayeur ITA
30 augustus 2017
marathon: Beijummerbos Marathon
Groningen NED
28 augustus 2017
trail: La Petite Trotte a Leon 290 km
Chamonix FRA
27 augustus 2017
marathon: Hunsrück Marathon
Emmelshausen GER
27 augustus 2017
marathonweekend: Achill's marathon B2B
Achill Island IRL
27 augustus 2017
marathonweekend: Iceland Challenge d/84,4 km
reis (Laugavegurinn ) ISL
27 augustus 2017
trail: Hartfüssler Trail 58 km
Saarbrücken GER
27 augustus 2017
trail: Tour de la Grande Casse 65 km
Pralognan-la-vanoise FRA
27 augustus 2017
ultraweekend: Achill's Ultra 39 mijl B2B
Achill Island IRL
27 augustus 2017
trail: Chiltern Way Ultra 100 km
Hemel Hempstead, Hertfordshire GBR
27 augustus 2017
landschapsloop: Longford Ultra Marathon 63,4 km
Longford IRL
27 augustus 2017
marathon: Longford marathon (landschapsloop)
Longford IRL
27 augustus 2017
marathon: Guernsey Marathon (Guernsey)
St. Peter Ports GBR
27 augustus 2017
marathon: Plöner See marathon
Plön GER
27 augustus 2017
trail: Trail de la Vésubie 45 km
Saint-Martin-Vesube FRA
27 augustus 2017
marathon: Veluwemarathon, Summer Trail
Apeldoorn NED
27 augustus 2017
landschapsloop: Klavertje Vier ultraloop 53,5 km
Scherpenheuvel BEL
27 augustus 2017
marathon: Klavertje Vier marathon
Scherpenheuvel BEL
26 augustus 2017
trail: Karwendellauf 52 km
Scharnitz OST
26 augustus 2017
marathon: Nordborg Marathon
Nordborg DEN
26 augustus 2017
etappeloop: Fire and Ice 6d/250 km
Akureyri ISL
26 augustus 2017
trail: Wappenweg Ultralauf Bielefeld 50/104 km
Bielefeld GER
26 augustus 2017
trail: Panoramalauf rund um die Burg Are 52 km
Altenahr GER
26 augustus 2017
trail: Manneken Pis trail 50 km
Geraardsbergen BEL
26 augustus 2017
marathonweekend: Achill's marathon B2B
Achill Island IRL
26 augustus 2017
trail: Matterhorn Ultraks 46 km
Zermatt SUI
26 augustus 2017
24, 12 en 6 uur: Bottroper Ultralauf Festival
Bottrop GER
26 augustus 2017
landschapsloop: AustriaRaceacrossBurgenland 218 km
Gemeinde Kittsee OST
26 augustus 2017
trail: Nendaz trail 65 km
Nendaz SUI
26 augustus 2017
marathon: Burgwald marathon
Rauschenberg GER
26 augustus 2017
landschapsloop: Liverpool to Leeds Canal Race 130
Liverpool GBR
26 augustus 2017
trail: Ridgeway challenge 85 mijl
Ivinghoe Beacon (bij Tring) GBR
26 augustus 2017
trail: GrandRaiddesPyrénées TourdesLacs 80km
Vielle Aure FRA
26 augustus 2017
trail: Chiltern Way Ultra 214 km
Hemel Hemstead GBR
26 augustus 2017
ultraweekend: Achill's Ultra 39 mijl B2B
Achill Island IRL
26 augustus 2017
trail: South Coast Challenge 100km
Eastbourne GBR
26 augustus 2017
trail: Trail de la Vésubie 70 km
Saint-Martin-Vesube FRA
26 augustus 2017
trailweekend: South Coast Challenge 2d/100km
Eastbourne GBR
26 augustus 2017
marathon: Petra desert marathon
Petra JOR
26 augustus 2017
50 km: Monnikentocht (landschapsloop)
Ter Apel NED
26 augustus 2017
marathon: Monnikentocht
Ter Apel NED
26 augustus 2017
trail: Tromsø Mountain Ultra 50 km
Snarbyeidet (Tromsø) NOR
25 augustus 2017
trail: Echappee Belle 47/85/144 km
Vizille FRA
25 augustus 2017
trail: T184/T100 Thamespath 100/184 mijl
Thames Barrier Cafe, London GBR
25 augustus 2017
Afgelast: Dutch Coast Ultra Summer 50 km
Den Helder NED
25 augustus 2017
trail: GrandRaiddesPyrénées TourdesCirques120km
Piau-Engaly FRA
25 augustus 2017
trail: Green Man Midnight Express 45 mijl
Long Ashton Community Centre (Bristol) GBR
25 augustus 2017
trail: Ultra-trail French Riviera Mercantour 145km
Aire St Michel à Nice FRA
25 augustus 2017
etappeloop: Seensteiglauf 3 d/151 km
Baiersbronn (Freudenstadt-Grüntal) GER
24 augustus 2017
trail: Le GrandRaid des Pyrénées Ultra Tour 220 km
Vielle Aure FRA
23 augustus 2017
marathon: Galgwanderveen Galgenberg Marathon
Eext NED
20 augustus 2017
marathon: Dennenoord Marathon
Zuidlaren NED
20 augustus 2017
6 daagse: 6 Jours de France
Privas FRA
20 augustus 2017
marathon: Rubjerg Knude-løbet (landschapsloop)
Hundelev Fælled DEN
20 augustus 2017
marathon meerdaagse: Quadrathon Warrior
Buncrana IRL
19 augustus 2017
trail: UltraVasan 45 en 90 km
Sälen SWE
19 augustus 2017
trail: The Mountainman bergloop 64 km
Melchsee-Frutt SUI
19 augustus 2017
marathon: The Mountainman (trail 44,6 km)
Turren (Schönbüel) SUI
19 augustus 2017
marathon: Hjerl Hede Lobet (trailmarathon)
Vinderup DEN
19 augustus 2017
marathon: Mandø Marathon
Mandø DEN
19 augustus 2017
trail: Ultra Great-Britain 200 mijl
Southport GBR
19 augustus 2017
trail: Bydalsfjällen 50 km
Bydalen SWE
19 augustus 2017
100 km: Masochist's Dream 100 km
Helsinki FIN
19 augustus 2017
100 mijl: Leadville Trail 100
Leadville USA
19 augustus 2017
marathon meerdaagse: Quadrathon Warrior
Malin IRL
19 augustus 2017
trail: Orehovo Ultra 53 km (Bulgarije)
Orehovo BUL
19 augustus 2017
trail: PEP 57 km
Nivala FIN
19 augustus 2017
trail: Coal Miner's Trail 45 km
Genk BEL
19 augustus 2017
marathon: Samsø Marathon
Tranebjerg DEN
19 augustus 2017
100 en 50 km: Leipziger 100 km Lauf am Auensee
Leipzig GER
19 augustus 2017
landschapsloop: Müritzlauf 75 km
Waren (Müritz) GER
19 augustus 2017
trail: The Archipelago Trail Run 50/100 km
Lundeborg DEN
19 augustus 2017
landschapsloop: Quadrathlon Challenge Hero 105 mij
Moville IRL
19 augustus 2017
marathon: Reykjavik Marathon
Reykjavik ISL
18 augustus 2017
marathon meerdaagse: Quadrathon Warrior
Malin IRL
18 augustus 2017
trail: The Archipelago Trail Run 70 km
Lohals DEN
18 augustus 2017
etappeloop: The Archipelago Trail Run 2d/170km
Lohals DEN
18 augustus 2017
trail: Persenk Ultra 104/157 km (Bulgarije)
Asenovgrad BUL
18 augustus 2017
trail: UT4M 100 Master 100 km
Grenoble FRA
18 augustus 2017
trail: Supertrail du Barlatay 46/87 km
l'Etivaz SUI
17 augustus 2017
etappeloop: The Archipelago Trail Run 3d/212km
Søby DEN
17 augustus 2017
marathon meerdaagse: Quadrathon Warrior
Moville IRL
17 augustus 2017
marathon: The Archipelago Trail Run
Søby DEN
17 augustus 2017
trail: UT4M 160 Extrem 169 km
Grenoble FRA
16 augustus 2017
etappeloop: UT4M 160 Challenge 4d/169 km
Vif, Grenoble FRA
16 augustus 2017
marathon: 3e Kardinge Marathon
Groningen NED
14 augustus 2017
etappeloop: Trans Ural Run 4d/140 km
Zyuratkul RUS
14 augustus 2017
etappeloop: Rennsteig Etappenlauf 5 d/168 km
Blankenstein GER
13 augustus 2017
marathon: Isle of Man marathon
Ramsey GBR
13 augustus 2017
trail: Ultra trail des Fantomes 50 km
La Roche en Ardenne BEL
13 augustus 2017
landschapsloop: OKUOstseeküsteUltralauf 50/80 km
Großenbrode GER
13 augustus 2017
etappe: The Richmond Ultra 28 mijl
zie website GBR
13 augustus 2017
marathon: Allgäu Panorama Marathon (trail)
Sonthofen GER
13 augustus 2017
marathon: Rosedale Trail Marathon
zie website GBR
13 augustus 2017
landschapsloop: Monschau Ultralauf 56 km
Monschau GER
13 augustus 2017
trail: Ultra Trail Allgäu Panorama 70 km
Sonthofen GER
13 augustus 2017
marathon: Monschau-Marathon
Monschau GER
12 augustus 2017
etappe: The Windsor Ultra 43 mijl
zie website GBR
12 augustus 2017
marathon: PYHÄ Tunturimaraton (trail)
Pyhätunturi FIN
12 augustus 2017
trail: Ultra trail des Fantomes 100 km
La Roche en Ardenne BEL
12 augustus 2017
trail: The RAT Roseland August Trail 32/64 mijl
St Austell GBR
12 augustus 2017
trail: Nordkysten 61 km
Hundested (Sjealland) DEN
12 augustus 2017
100 km: 100 km Viborg
Viborg DEN
12 augustus 2017
100 mijl: 100 Meilen Berlin
Berlijn GER
12 augustus 2017
24 en 12 uur: 24 timers Lob Viborg
Viborg DEN
12 augustus 2017
trail: SVP100 Stour Valley Path 100 km Ultra Run
White Lion Newmarket GBR
12 augustus 2017
marathon: Helsinki City Marathon
Helsinki FIN
11 augustus 2017
trail: Gax Trans Scania 246 km
Bjärred SWE
11 augustus 2017
100 km: Dodentocht (10-24 uur)
Bornem BEL
11 augustus 2017
etappe: The Oxford Ultra 63 mijl
zie website GBR
11 augustus 2017
trail: Troll challenge in Norway 85/160 km
Övre-Ardal NOR
10 augustus 2017
etappeloop: The Thames Challenge 4 d/184 mijl
bron van de Theems (Kemble) GBR
9 augustus 2017
marathon: Markesteen Galgenberg Marathon
Schipborg NED
8 augustus 2017
24 uur: Brazil Multiday Ultrachallenge
Sao Paulo BRA
7 augustus 2017
48 uur: Brazil Multiday Ultrachallenge
Sao Paulo BRA
6 augustus 2017
trail: Courchevel X-Trail 54 km
Courchevel FRA
6 augustus 2017
marathon: Le Trail Ubaye Salomon (trail)
Barcelonnette FRA
6 augustus 2017
trail: The High 333/222/111 km (India)
Diskit Village, Nubra valley AEG
6 augustus 2017
trail: Kainach Bergmarathon 44 km
Kainach OST
6 augustus 2017
marathon: 47. Rund um Wellen
Wellen (Beverstedt) GER
6 augustus 2017
marathon: Hunebed D3-4 Midlaren Marathon
Midlaren NED
6 augustus 2017
trail: Trails Cenis Tour Rouge/Noir 45/73 km
Lanslebourg FRA
6 augustus 2017
landschapsloop: Klingenpfadlauf 73,5 km
Gräfrath (Solingen) GER
6 augustus 2017
72 uur: Brazil Multiday Ultrachallenge
Sao Paulo BRA
6 augustus 2017
trail: Trail du Val d'Heure (trail 56 km)
Ham-sur-Heure BEL
6 augustus 2017
marathon: City Marathon Bremerhaven
Bremerhaven GER
6 augustus 2017
etappeloop: Via Alpina 7 d/271 km
Sargans SUI
5 augustus 2017
trail: Meraker Mountain Challenge Ultra 70 km
Guddingsvika, Feren NOR
5 augustus 2017
trail: Hamperokken Skyrace 53 km
Tromsø NOR
5 augustus 2017
trail: North Downs Way 100 mijls
Farnham GBR
5 augustus 2017
trailmarathon: Meraker Mountain Challenge
Sulåmo NOR
5 augustus 2017
trail: Devil 'o the Highlands 42 mijl (Schotland)
Tyndrum GBR
5 augustus 2017
marathon: Kongsvinger marathon
Kongsvinger NOR
5 augustus 2017
trail: Endure Dynafit trail 50/100 km
Ordrup, Fårevejle DEN
5 augustus 2017
trail: Canadian Deathrace 125 km
Grande Cache CAN
5 augustus 2017
trail: Pitz Alpine Glacier Trail 85/100 km
Mandarfen OST
5 augustus 2017
trail: Round the Rock 48 mijl (Jersey)
Jersey GBR
5 augustus 2017
marathon: Hella Marathon Nacht Rostock
Rostock GER
5 augustus 2017
marathon: Pitz Alpine Glacier/Rifflsee Marathon
Mandarfen OST
5 augustus 2017
trail: Ottonenlauf auf dem Selkestieg 45 en 69 km
Stiege GER
5 augustus 2017
marathon: Fjällmarathon 43 km (trail)
Vålådalen, Jämtland SWE
5 augustus 2017
trail: Východniarska 100 121 km
Presov-Kosice SLO
5 augustus 2017
etappeloop: Gondo Event 2-daagse trail 84,4 km
Gondo SUI
5 augustus 2017
trail: Dirndltal Extrem Ultramarathon 111 km
Ober-Grafendorf OST
4 augustus 2017
trail: BUTS Irunea-Donostia 120 km
Irunea ESP
3 augustus 2017
6-daagse: Brazil Multiday Ultrachallenge
Sao Paulo BRA
3 augustus 2017
marathon: Hunebed D5 Zeijen Marathon
Zeijen NED
2 augustus 2017
trail: Mongolia Sunrise to Sunset 100km (Mongolië)
Camp Toilogt Mongolië AEG
2 augustus 2017
marathon: 4e Landgoed Schipborg Marathon
Schipborg NED
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2016
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

marathon: Monschau-Marathon Gehouden op: 13 augustus 2017
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Andre Collet M GER ATG 1862  42.195 m 02:43'09   
2 Markus Werker M GER Peters Sportteam - T  42.195 m 02:47'50   
3 Markus Mey M GER Peters Sportteam - T  42.195 m 02:49'08   
4 Luc Dirckx M BEL AC Lyra  42.195 m 03:07'04   
5 Andreas Engelen M GER SC Komet Steckenborn  42.195 m 03:07'42   
6 Nils Wagner M GER Mia Elin Running  42.195 m 03:09'13   
7 Jens Diblik M GER FC Keldenich  42.195 m 03:11'02   
8 Gunnar Mitzner M GER Athletik Waldniel  42.195 m 03:12'10   
9 Oliver Baumert M GER Mieler Laufgeflügel  42.195 m 03:12'37   
10 Thomas Rubel M GER TV Konzen  42.195 m 03:12'53   
11 Mario Braun M GER TV Roetgen  42.195 m 03:16'22   
12 Alfred Hüpgen M GER Rursee Marathon e.v.  42.195 m 03:17'54   
13 Gunnar Diederichs M GER TuS 82 Opladen  42.195 m 03:21'54   
14 Marcel De  Pol M GER STB Landgraaf  42.195 m 03:22'23   
15 Mika Albert M BEL Run Attitude Belgium  42.195 m 03:22'49   
16 Winfried Bauer M GER Düsseldorf Dolphins   42.195 m 03:23'03   
17 Stefan Winter M GER SC Komet Steckenborn  42.195 m 03:23'16   
18 Christian Werker M GER TV Konzen  42.195 m 03:24'01   
19 Bodo Abenhardt M GER LG Donatus Erftstadt  42.195 m 03:24'32   
20 Eule Frings M GER Selbstläufer SV Alte  42.195 m 03:24'50   
21 Stephan Peters M GER AC Eifen  42.195 m 03:25'17   
22 Jens Patommel M GER Post SV Dresden  42.195 m 03:27'11   
23 Andy Leis M GER TV Konzen  42.195 m 03:27'23   
24 Karl Heinz Rohe M GER Aachener TG  42.195 m 03:27'35   
25 Stefan Huppertz M GER FC Germania Vossenac  42.195 m 03:28'00   
26 Axel Danhausen M GER Team Laufcampus  42.195 m 03:28'16   
27 Steffen Kraschl M GER   42.195 m 03:28'47   
28 Hendrike Hatzmann W GER TV Konzen  42.195 m 03:28'49   
29 Guido Kern M GER SC Komet Steckenborn  42.195 m 03:29'17   
30 Arne Schmitz M GER SC Komet Steckenborn  42.195 m 03:29'18   
31 Winfried Willems M GER Aachener TG  42.195 m 03:29'32   
32 Stefan Amann M GER DJK Elmar Kohlscheid  42.195 m 03:29'47   
33 Joachim Mathar M GER TV Konzen  42.195 m 03:30'06   
34 Johannes Arndt M GER HSP Münster  42.195 m 03:30'07   
35 Claudia Mordas W GER TUSEM Essen  42.195 m 03:30'31   
36 Robert Den  Heuvel M NED   42.195 m 03:31'41   
37 Peter Mayringer M NED   42.195 m 03:33'07   
38 Paul Van  Hiel M BEL run en fun genk  42.195 m 03:33'19   
39 Lorenz Roth M GER HSP Münster Laufteam  42.195 m 03:33'28   
40 Bo Arne Lehmann M GER   42.195 m 03:33'48   
41 Marino De  Meo M ITA runners Padova  42.195 m 03:33'53   
42 Mario Pawlik M GER Pawliks Lauffamily  42.195 m 03:34'20   
43 Didier Dendal M BEL   42.195 m 03:34'26   
44 Helmut Brock M GER TSV Neustadt/Rems  42.195 m 03:34'35   
45 Stephan Herbert M GER Marathon Steinfurt  42.195 m 03:34'37   
46 Willi Wagner M GER TUS Naunheim  42.195 m 03:34'52   
47 Eiko Hasse M GER Lauflöwen Henkel  42.195 m 03:35'24   
48 Bernd Juckel M GER SG Neukirchen-Hülchr  42.195 m 03:35'43   
49 Arnold Gawlik M GER   42.195 m 03:35'51   
50 Hartmut Giesen M GER TV Roetgen  42.195 m 03:36'18   
51 Jörg Braunleder M GER TV Konzen  42.195 m 03:36'31   
52 Jörg Schröder M GER TV Konzen  42.195 m 03:36'52   
53 Florian Hohenwarter M AUT   42.195 m 03:37'57   
54 Frank Ranscheid M GER Snortsfreund  42.195 m 03:38'29   
55 André Pabich M GER SPORTSFREUND ALSDORF  42.195 m 03:38'29   
56 Thomas Friedrichs M GER   42.195 m 03:38'48   
57 Jörg Matziol M GER BSG Springorum  42.195 m 03:39'13   
58 Udo Schneider M GER LT Siebengebirge  42.195 m 03:39'25   
59 Glenn Vinckier M BEL vinckierke.fcb@gmail  42.195 m 03:39'31   
60 Sascha Thermann M GER TV Goch  42.195 m 03:39'49   
61 Jens Klinkhammer M GER   42.195 m 03:39'52   
62 Lundger Breuer M GER   42.195 m 03:40'52   
63 Didier Gehlen M GER TV Konzen  42.195 m 03:41'35   
64 Marco Volpatti M GER SV Bergwacht Rohren  42.195 m 03:41'46   
65 Mischa Offermann M GER SV Germania Eichersc  42.195 m 03:42'21   
66 Helmut Leclere M GER TV Roetgen  42.195 m 03:42'25   
67 Christoph Lambertz M GER SV Kalterherberg  42.195 m 03:42'48   
68 Kay Mautes M GER Tri-sport Saar-Hochw  42.195 m 03:43'08   
69 Markus Pandorf M GER SV Germania  42.195 m 03:43'10   
70 Andreas Butz M GER Team Laufcampus  42.195 m 03:43'27   
71 Klaus Mähner M GER SG Holzheim  42.195 m 03:43'50   
72 Noël Köthe M GER Dürener TV 1847  42.195 m 03:43'59   
73 Wolfgang Deutsch M GER LT Schweich  42.195 m 03:44'06   
74 Lukas Küpper M GER   42.195 m 03:44'07   
75 Erwin Wagner M GER LT SV Westum  42.195 m 03:44'08   
76 Mario Stenger M GER TSG Kleinostheim  42.195 m 03:44'09   
77 Bernhard Listl M GER   42.195 m 03:44'16   
78 Dominic Moeris M GER TV Konzen  42.195 m 03:44'31   
79 Gerd Keuer M GER Brücker Lauffreunde  42.195 m 03:44'53   
80 Thorsten Ink M GER Brühler TV 1879  42.195 m 03:45'03   
81 Uwe Peters M GER Die Renntiere  42.195 m 03:45'10   
82 Dries Schoubben M GER Bokkerijdersteam  42.195 m 03:45'13   
83 Jenny Diblik W GER FC Keldenich  42.195 m 03:45'31   
84 Thomas Andreas Schmidt M GER FC Keldenich  42.195 m 03:45'32   
85 Mike Mccarthy M GER Sevenoaks A.C  42.195 m 03:45'41   
86 Stefan Schulz M GER SV Turbine Neubrande  42.195 m 03:46'03   
87 Thorsten Mero M GER TV Konzen  42.195 m 03:46'13   
88 Felix Beckers M NED   42.195 m 03:46'21   
89 Werner Groß-alt M GER DJK Rasensport Aache  42.195 m 03:46'46   
90 Jolanta Drzewinska W GER LT MG-Volksgarten  42.195 m 03:47'03   
91 Siegfried Welters M BEL   42.195 m 03:47'18   
92 Petra Wellmeier W GER   42.195 m 03:47'34   
93 Stefan Tönnissen M GER TURA Brüggen 1923 e.  42.195 m 03:47'39   
94 Michael Willemse M GER Tura Brüggen  42.195 m 03:47'40   
95 Lesley Poppe M BEL   42.195 m 03:47'51   
96 Nico Schelstraete M GER JC Aalter  42.195 m 03:48'27   
97 Roland Deiser M GER   42.195 m 03:48'45   
98 Hartwig Müller M GER SSG Königswinter  42.195 m 03:49'17   
99 Claus Pesch M GER LG Donatus Erftstadt  42.195 m 03:49'26   
100 Stephan Lüpertz M GER SG Holzheim  42.195 m 03:49'34   
101 Thomas Fuchs M GER   42.195 m 03:50'13   
102 Tamara Fischer W GER Hansa Simmerath  42.195 m 03:50'18   
103 Ronny Kreu M GER IAC-Düren e.V.  42.195 m 03:50'26   
104 Fabian Neulens M BEL   42.195 m 03:50'35   
105 Dieter Regnet M GER TV Stetten  42.195 m 03:50'52   
106 Birgit Kommer-ritzka W GER LT Alsdorf-Ost  42.195 m 03:51'00   
107 Bo Junker M DEN Klub 100 marathon DK  42.195 m 03:51'33   
108 Dietmar Hertog M GER Rapid Ramirez  42.195 m 03:51'53   
109 Fabian Clemens M GER   42.195 m 03:52'42   
110 Jürgen Behl M GER   42.195 m 03:53'38   
111 Franz Lakämper M GER Laufspass SW Sende  42.195 m 03:53'54   
112 Jonas Fritz M GER   42.195 m 03:54'13   
113 Mathias Kunze M GER   42.195 m 03:54'26   
114 Birger Kappler M GER   42.195 m 03:54'52   
115 Cen Loos M GER Plantaris  42.195 m 03:55'04   
116 Joachim Völlm M GER Schwandorfer Schnell  42.195 m 03:55'12   
117 Christoph Oprée M GER DJK Elmar Kohlscheid  42.195 m 03:55'26   
118 Holger Schrimpf M GER   42.195 m 03:55'39   
119 Rudolf Hoyler M GER Run 4 Fun Bübingen  42.195 m 03:55'46   
120 Christian Van  Loo M BEL   42.195 m 03:56'02   
121 Johni Vernikov M GER   42.195 m 03:56'13   
122 Ingeborg Werth W GER Oldies Kerpen  42.195 m 03:57'24   
123 Harald Niessen M GER Raeren  42.195 m 03:57'41   
124 Michael Kemper M GER Alemannia  42.195 m 03:58'42   
125 Uli Patzke W GER   42.195 m 03:58'49   
126 Peter Van  Poecke M NED mmc  42.195 m 03:58'49   
127 Wilfried Duivenvoorden M GER AV-NSL  42.195 m 03:58'53   
128 Bastian Lambertz M GER SV Kalterherberg  42.195 m 03:58'59   
129 Helmut Backes M GER   42.195 m 03:59'08   
130 Dirk Pretorius M GER LG Donatus Erftstadt  42.195 m 03:59'09   
131 Roland Boussemaere M GER Marathon Team  42.195 m 03:59'13   
132 Sebastiaan Post M GER   42.195 m 03:59'35   
133 André Buitenhek M GER AV-NSL  42.195 m 03:59'35   
134 Thomas Gehler M GER Laufbrigade Oberberg  42.195 m 04:00'39   
135 André Beckmann M GER   42.195 m 04:00'40   
136 Rene Duchateau M BEL   42.195 m 04:01'16   
137 Udo Voß M GER   42.195 m 04:01'21   
138 Mario Schmitz M GER TV Obermaubach  42.195 m 04:02'33   
139 Rudie Scholten M NED AVON Heerlen  42.195 m 04:02'41   
140 Juergen Linden M GER LT Schweich  42.195 m 04:02'58   
141 Guenter Dreser M GER   42.195 m 04:03'01   
142 Michael Kofferschläger M GER Kraftzentrale Wegber  42.195 m 04:03'37   
143 Jörg Theelen M GER Depotrunners Bracht  42.195 m 04:04'19   
144 Walter Calles M GER Aachener TG  42.195 m 04:04'37   
145 Susanne Beisenherz W GER Klinik Epileptologie  42.195 m 04:05'10   
146 Karsten Schirmer M GER SV Bergwacht Rohren  42.195 m 04:05'57   
147 Monika Rabenstein W GER LT Decksteiner Weihe  42.195 m 04:06'34   
148 Rüdiger Patommel M GER   42.195 m 04:06'45   
149 Frank Lenzen M GER   42.195 m 04:07'08   
150 Ingrid Kleusch W GER LG Pronsfeld-Lünebac  42.195 m 04:07'20   
151 Rainer Rick M GER LAG Saarbrücken  42.195 m 04:07'48   
152 Heinz Gerd Blank M GER TURA Brüggen 1923 e.  42.195 m 04:07'51   
153 Tobias Schlüter M GER VFL Bochum  42.195 m 04:08'14   
154 Christoph Hünnekes M GER TV Konzen  42.195 m 04:08'17   
155 Stefan Böhm M GER SG Sportfreunde 69 M  42.195 m 04:08'39   
156 Thomas Scholz M GER LT TuRa Brüggen  42.195 m 04:08'50   
157 Corinna Nather W GER Finnys fleißige Füße  42.195 m 04:08'56   
158 Cyrille Mitsler M FRA   42.195 m 04:09'46   
159 Britta Klein W GER Marathon Club Eschwe  42.195 m 04:09'48   
160 Jürgen Kerinnis M GER Marathon-Club Eschwe  42.195 m 04:09'48   
161 Jans Berghuis M NED hac63  42.195 m 04:09'53   
162 Thorsten Schmidt M GER TUS Erndtebrück  42.195 m 04:09'59   
163 Sven Pomp M GER   42.195 m 04:10'01   
164 Karel Hageman M NED Atletiek Eindhoven  42.195 m 04:10'06   
165 Dag Eidhamar M GER   42.195 m 04:10'11   
166 Stephan Kück M GER   42.195 m 04:10'12   
167 Koen De  Vries M GER Dynamica Gold  42.195 m 04:10'20   
168 Michael Lorenz M GER   42.195 m 04:11'07   
169 Joren Menten M GER Belgie Runtmc  42.195 m 04:11'07   
170 Philipp Siebenkotten M GER   42.195 m 04:11'21   
171 Hiltrud Trippe W GER SV 47 Mutscheid  42.195 m 04:11'25   
172 Michael Lohscheller M GER   42.195 m 04:11'52   
173 Didier Laquaye M BEL ETE - Endurance Team  42.195 m 04:11'56   
174 Burkhard Dorobeck M GER   42.195 m 04:12'03   
175 Simone Mehlkoph W GER   42.195 m 04:12'09   
176 Petra Kath W GER LT SV Westum  42.195 m 04:12'47   
177 Siggi Herms M GER Herms#  42.195 m 04:12'48   
178 Matthias Probst M GER LC 92 Bad Salzuflen  42.195 m 04:12'52   
179 Ingo Schwieren M GER   42.195 m 04:12'58   
180 Stefan Braunleder M GER Oidtweiler  42.195 m 04:13'22   
181 Georg Brathe M GER Spiridon Haltern  42.195 m 04:13'57   
182 Ralf Brinkhoff M GER Run4Fun Dortmund  42.195 m 04:14'03   
183 Rene Latz M GER Rursee Marathon e.V.  42.195 m 04:14'08   
184 Markus Heinen M GER FC Keldenich  42.195 m 04:14'21   
185 Helmut Hoff M GER TV Konzen  42.195 m 04:14'22   
186 Manfred Plum M GER Lauftreff Inde Hahn  42.195 m 04:14'35   
187 Holger Peek M GER TUSEM Essen  42.195 m 04:14'36   
188 Arno Hames M GER SV Bergwacht Rohren  42.195 m 04:14'37   
189 Jurgen Van  Rompaey M BEL   42.195 m 04:14'50   
190 Hans-peter Kaufmann M GER LG Rheinbach  42.195 m 04:15'39   
191 Thorben Geers M GER Zubr Running  42.195 m 04:15'59   
192 Ekkehart Friedrich M GER SV 19 Straelen  42.195 m 04:16'15   
193 Detlev Herbst M GER   42.195 m 04:16'24   
194 Jean-frederic Massart M BEL GaG Gembloux  42.195 m 04:17'14   
195 Ingo Bongard M GER Team coolart!  42.195 m 04:17'18   
196 Guido Pohen M GER   42.195 m 04:17'22   
197 Peter Witlox M NED   42.195 m 04:17'48   
198 Oliver Giebel M GER LSF Nordeifel  42.195 m 04:18'00   
199 Sabine Buschmann W GER LT Alsdorf-Ost  42.195 m 04:18'12   
200 Martin Kwakkel M NED RunFree  42.195 m 04:18'13   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.