Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2019
* Juli
21 juli 2019
etappeloop: Hollandtour 14 d/900 km
Amsterdam NED
20 juli 2019
marathon: Univé Midzomeravondmarathon
Diever NED
14 juli 2019
marathon: Den Haag Strandmarathon (strandloop)
Wassenaar NED
14 juli 2019
6 uur: 6 uur van Aalter
Aalter BEL
14 juli 2019
trailmarathon: Leenderbos Trail 42-50 km
Leende NED
14 juli 2019
ultraloop: 6e Bokemei Run 43,4 km
Amsterdam NED
13 juli 2019
24 uur: De 24 Uur van Deventer
Deventer NED
13 juli 2019
6 en 12 uur: 6 en 12 Uur van Deventer
Deventer NED
13 juli 2019
trail: La Choufe Trail 47-68 km
Houffalize BEL
13 juli 2019
marathon: 68e Mollen Marathon
Almere NED
10 juli 2019
marathon: 67e Mollen Marathon
Almere NED
7 juli 2019
marathon: Zétrud in Marrakech
Zétrud-Lumay BEL
7 juli 2019
marathon: 66e Mollen Marathon
Almere NED
7 juli 2019
landschapsloop: Rondje Oosterschelde 58 km
Wissenkerke NED
6 juli 2019
100 en 50 km: Hälle IF ultra-SM 100 km
Ljungskile SWE
6 juli 2019
Afgelast: trail: Kwak en Boemel int. pos. maraaton
Neigembos Meerbeke, omgeving Ninove BEL
6 juli 2019
trail: Festival Trails Semois 55 km
Herbeaumont BEL
6 juli 2019
100 km: ThüringerULTRA 100 km (landschapsloop)
Fröttstädt GER
6 juli 2019
trail: Vechtdal Trail 50 km
Ommen NED
3 juli 2019
marathon: 65e Mollen Marathon
Almere NED
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2018
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2017
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

6 uur: 6 Heures de Loos Gehouden op: 24 maart 2019
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Arnaud Martinache M FRA   77.590 m 06:00'00   
2 Clement Guntz M FRA SR OBERNAI-TEAM COM  76.163 m 06:00'00   
3 Philippe-michel Panza M FRA TAF  74.114 m 06:00'00   
4 Pauwel Joos M BEL JC AALTER  73.141 m 06:00'00   
5 Laurence Vittoz W FRA ATHLE 66  72.096 m 06:00'00   
6 Rudy Van  Daele M BEL WALO  71.298 m 06:00'00   
7 Daniel Plessy M FRA   69.480 m 06:00'00   
8 Adinda Vetsuypens W BEL ACDL  69.397 m 06:00'00   
9 Mickael Hanne M FRA JOGGING CLUB WORMHOU  69.212 m 06:00'00   
10 Delphine Dumoulin W BEL   68.742 m 06:00'00   
11 Koen Van  Meeuwen M Ned HELLAS TRIATHLON  63.946 m 06:00'00   
12 Gilbert Bas M FRA CRAC SOISSONS  62.825 m 06:00'00   
13 Kristof De  Block M BEL   62.437 m 06:00'00   
14 Regis Bigo M FRA   62.112 m 06:00'00   
15 Nicolas Delannoy M FRA   61.896 m 06:00'00   
16 Daniel Debacq M BEL   61.332 m 06:00'00   
17 Arnaud Debuyzer M FRA PASS J'AIME COURIR  60.833 m 06:00'00   
18 Luc Van  Laenen M BEL   60.381 m 06:00'00   
19 Jeanine Colalillo W FRA   60.343 m 06:00'00   
20 Thierry De  Block M BEL OLYMPIQUE BRUGGES  60.043 m 06:00'00   
21 Olivier Wepierre M FRA OA HAZEBROUCK  59.794 m 06:00'00   
22 Alexis Codron M FRA COURIR ENSEMBLE SNCF  59.277 m 06:00'00   
23 Andre Digironimo M FRA JOGGING CLUB MONTIGN  58.280 m 06:00'00   
24 Frederic Brice M FRA   58.135 m 06:00'00   
25 Jacomine Eijkelboom W Ned HELLAS UTRECHT  57.173 m 06:00'00   
26 Rudy Bas M FRA AS CRS 23  56.674 m 06:00'00   
27 Guy Lebrun M FRA STADE VERNEUIL SUR A  56.593 m 06:00'00   
28 Vincent Delahaye M FRA COURIR ENSEMBLE SNCF  56.147 m 06:00'00   
29 Delphine Wepierre W FRA OA HAZEBROUCK  55.944 m 06:00'00   
30 Delphine Declerck W FRA LES CH'TIS COUREURS   55.944 m 06:00'00   
31 Frederic Haustrate M BEL JOGGING CLUB GENK  55.380 m 06:00'00   
32 Thierry Jacquinet M FRA   54.604 m 06:00'00   
33 Pierre Maton M FRA   54.588 m 06:00'00   
34 Luc Morin M FRA JOGGING CLUB MONTIGN  53.104 m 06:00'00   
35 Luc Maes M BEL AV MOLENLAND VAL  52.736 m 06:00'00   
36 Bruno Bourse M FRA   51.918 m 06:00'00   
37 Estelle Peperstraete W FRA STADE VERNEUIL SUR A  51.511 m 06:00'00   
38 Paul Van  Hiel M BEL   51.023 m 06:00'00   
39 Inge Lens W BEL   50.818 m 06:00'00   
40 Lidiwine Kerbourc'h-tehel W FRA STADE Français  50.752 m 06:00'00   
41 Gilles Leroy M FRA TAF  49.966 m 06:00'00   
42 Jan Spitael M BEL ALVA  49.960 m 06:00'00   
43 Raphael Bibaut M FRA   49.909 m 06:00'00   
44 Cecile Demarquet-rueff W FRA JOGGING CLUB MONTIGN  49.208 m 06:00'00   
45 Koenrad Vansteenkiste M BEL   48.549 m 06:00'00   
46 Sebastien Ramery M FRA LESAFFRE  48.436 m 06:00'00   
47 Loic Cosyns M FRA   48.359 m 06:00'00   
48 Franck Livenais M FRA   46.790 m 06:00'00   
49 Michael Castel M FRA JOGGING CLUB MONTIGN  46.790 m 06:00'00   
50 Lien Der  Taelen W BEL ALVA  46.556 m 06:00'00   
51 Deborah Lyneel W BEL   46.344 m 06:00'00   
52 Anthony Garcia M FRA FAW  46.136 m 06:00'00   
53 Hortense Tiberghien W FRA   46.136 m 06:00'00   
54 David Jacquier M FRA   44.310 m 06:00'00   
55 Laurence Fruit W FRA   44.196 m 06:00'00   
56 Vincent Ambuhl M BEL   42.220 m 06:00'00   
57 Martial Hurlisis M FRA   40.551 m 06:00'00   
58 Jean Thiebaut M FRA   40.551 m 06:00'00   
59 Pascal Dorn M FRA   39.964 m 06:00'00   
60 Suzy Frarin W FRA   39.042 m 06:00'00   
61 Veronique Morin W FRA   38.005 m 06:00'00   
62 Christian Velly M FRA   37.432 m 06:00'00   
63 Nicolas Bas M FRA   34.816 m 06:00'00   
64 Bernadette Bas W FRA   33.257 m 06:00'00   
65 Xavier Rueff M FRA   31.193 m 06:00'00   
66 Fabienne Facemaz W FRA   30.795 m 06:00'00   
67 Stephanie Debril W FRA   29.633 m 06:00'00   
68 Frederic Lescure M FRA   14.037 m 06:00'00   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.