Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2017
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
30 april 2017
trail: Trail Les Roches 55 km
St Dié des Vosges FRA
30 april 2017
marathon: RENTA Oberelbe-Marathon
Dresden GER
30 april 2017
trail: Le Radicaltrail 60 km
Lillebonne FRA
30 april 2017
marathon: Rhein-marathon (Düsseldorf)
Düsseldorf GER
30 april 2017
trail: Ultra Trail de la Brie des Morin 66/87 km
Saint Cyr sur Morin FRA
30 april 2017
etappeloop: Sahara Race 7d/250 km (Namibië)
AEG
30 april 2017
trail: Trail Nivolet Revard 51 km
Voglans FRA
30 april 2017
trail: The Abbots Way ultra 125 km
Bobbio ITA
30 april 2017
marathonweekend: Marathon van Zétrud-Lumay
Zétrud-Lumay BEL
30 april 2017
marathon: Andersche Diep Marathon
Gieten NED
29 april 2017
trail: Trail de l'Ardechois 57 km
Desaignes FRA
29 april 2017
trail: Hertog Limburgpad Ultra 75/148 km
Kerkrade NED
29 april 2017
trail: Pembrokeshire Coastal 35 mijl
Little Haven, Haverfordwest GBR
29 april 2017
trail: Hexentanz Ultra 109 km
Thale GER
29 april 2017
trail: L'UBVT 62 km
St Etienne des ouillères FRA
29 april 2017
trail: Le Radicassant Ultra trail 114 km
Lillebonne FRA
29 april 2017
trailweekend: Le Grand/Super Defi 2d/90-174km
Lillebonne FRA
29 april 2017
trail: Innsbruck Alpine Trailrun Festival 65/85 km
Innsbruck OST
29 april 2017
trail: Trail du Roc, Ultra du Pas du Diable 60/120
Saint Jean du Bruel FRA
29 april 2017
trail: 51 km Harzquerung Wernigerode-Nordhausen
Wernigerode GER
29 april 2017
trail: Thames path 100 mijl
Richmond GBR
29 april 2017
trail: BUT Bretagne Ultra Trail 60/110 km
Melrand FRA
29 april 2017
marathon: Pembrokeshire Coastal trailmarathon
Little Haven, Haverfordwest GBR
29 april 2017
marathon: Innsbruck Alpine Trail Festival 42 km
Natterer See OST
29 april 2017
trail: Isle of WightChallenge 106km
Chale GBR
29 april 2017
marathon: Rietvelt natuurmarathon
Lelystad NED
29 april 2017
marathonweekend: Marathon van Zétrud-Lumay
Zétrud-Lumay BEL
29 april 2017
trailweekend: Isle of WightChallenge 2d/106km
Chale GBR
29 april 2017
landschapsloop: Ultramilano-San Remo 175 mijl
Milaan ITA
29 april 2017
trail: Julsø Ultra 60 km
Silkgeborg DEN
29 april 2017
12 en 6 uur: 12 von Langenzersdorf
Langenzersdorf OST
29 april 2017
trail: Pembrokeshire 100 mijl (Wales)
Milford Haven GBR
29 april 2017
trail: The Fellsman 61 mijl
Ingleton GBR
29 april 2017
24, 12 en 6 uur: Seilersee 6/12/24-Stundenlauf
Iserlohn GER
29 april 2017
trail: Rodopi Challenge 50 miles (82 km)
Dasiko Horio Erymanthos GRE
29 april 2017
trail: Highland fling 53 mijl (Schotland)
Milngavie (Glasgow) GBR
29 april 2017
etappeloop: The Devils Challenge 3 d/97 mijl
Winchester, Hampshire GBR
28 april 2017
trail: 100 Stumilak 176 km
Zawoja POL
28 april 2017
landschapsloop: Dolichos Delphi-Olympia 255 km
Delphi GRE
28 april 2017
trail: Hexenstieg/Hexentritt Ultra 107/216 km
Osterrode GER
28 april 2017
etappeloop: Pembrokeshire stage race 3d/166km
Milford Haven GBR
26 april 2017
marathon: Duane Eddy Marathon
Eelde-Paterswolde NED
25 april 2017
50 km: Castel Bolognese 50 km di Romagna
Castel Bolognese ITA
24 april 2017
etappeloop: Rennsteig Etappenlauf 5 d/168 km
Hörschel GER
23 april 2017
trail: L'UTBA Trail des Balcons d'Azur 46/79 km
Mandelieu-la-Napoule FRA
23 april 2017
marathon: London Marathon
Londen GBR
23 april 2017
marathon: Vienna City Marathon
Wenen OST
23 april 2017
marathon: S. Antonio Marathon
Padua (PD) ITA
23 april 2017
marathon: Spreewald Marathon
Burg GER
23 april 2017
marathon: Werdauer Waldlauf
Werdau GER
23 april 2017
landschapsloop: Connemara Ultramarathon 63,3 km
Connemara IRL
23 april 2017
marathon: Connemara Marathon
Connemara IRL
23 april 2017
marathon: Maratón Popular de Madrid
Madrid ESP
23 april 2017
marathon: Enschede Marathon
Enschede NED
23 april 2017
landschapsloop: Olympian race 62 km
Levidi GRE
23 april 2017
marathon: Shirley Temple Marathon
Vriezerbrug NED
23 april 2017
Afgelast:etappeloop:PITraceSt.Jacques5d/265km
CAJARC FRA
23 april 2017
marathon: Darß-Marathon (landschapsloop)
Wieck GER
23 april 2017
marathon: Weiltalweg-Landschaftsmarathon
Arnoldshain GER
23 april 2017
marathon: DVV Antwerp Marathon
Antwerpen BEL
22 april 2017
24 uur: Sächsischer Mt Everest Treppenmarathon
Radebeul GER
22 april 2017
24 en 12 uur: Les 24H/12H des Villeneuve
Villeneuve SUI
22 april 2017
trail: Ultra Trans Aubrac 50/105 km
Bertholène FRA
22 april 2017
marathon: Mudmasters Haarlemmermeer 42 km
Vijfhuizen NED
22 april 2017
trail: Trail de La Reid 57 km
La Reid (Theux) BEL
22 april 2017
100 en 50 km: 50/100 km de Belves
Belves FRA
22 april 2017
trail: VUC Vestfold Ultra Challenge 50/80 km
Holmestrand NOR
22 april 2017
24 uur: 24 Ore di Torino
Turijn ITA
22 april 2017
trailweekend: Defis des Balcons d'Azur 2d/104 km
Mandelieu-la-Napoule FRA
22 april 2017
marathon: Christians Ø marathon
Christians Ø (Bornholm) DEN
22 april 2017
trail: La Bouillonnante 49 km
Bouillon BEL
22 april 2017
landschapsloop: Sakura Michi 250 km
Nagoya JAP
22 april 2017
trail: KrsUltra 60 km
Kristiansand NOR
22 april 2017
trail: Penyagolosa trails 63/115 km
Castello de Plano ESP
22 april 2017
trail: Täby Extreme Challenge 50/100 mijl
Täby (voorstad Stockholm) SWE
22 april 2017
marathon: Madeira Island Ultra Trail
Machico POR
22 april 2017
trail: Iznik Ultra 50/90/140 km
Iznik TUR
22 april 2017
trail: Italy Tuscany Crossing 53/103 km
Castiglione díOrcia ITA
22 april 2017
trail: Madeira Island Ultra Trail 85/115 km
Porto Moniz POR
22 april 2017
trail: Fyr til fyr 60 km
Dueodde fyr (Bornholm) DEN
21 april 2017
trail: Täby Extreme Challenge 200 mijl
Täby (voorstad Stockholm) SWE
21 april 2017
6-daagse: Sri Chinmoy 6 Day Race New-York
New-York USA
18 april 2017
etappeloop: Eco Trail Ouarzazate 3 d/75 km
Ouarzazate MAR
17 april 2017
10-daagse: Sri Chinmoy 10 Day Race New-York
New-York USA
17 april 2017
marathon: Boston marathon
Hopkinton USA
17 april 2017
marathonmeerdaagse: Oster Lauf Serie
Neuenburg/Wittmund/Norden/Aurich GER
17 april 2017
landschapsloop: De Zestig van Texel 60 km
Texel NED
17 april 2017
landschapsloop: De 120 van Texel 120 km
Texel NED
16 april 2017
trail: GTS Grand Trail Stevenson 100 km
Florac FRA
16 april 2017
marathonmeerdaagse: Oster Lauf Serie
Neuenburg/Wittmund/Norden/Aurich GER
16 april 2017
Afgelast:etappeloop: UltraTraceSt.Jacques12d/705km
SAINT-JEAN-PIED-DE-PORT FRA
16 april 2017
6 uur: Langdorpse 6 urenloop
Langdorp BEL
16 april 2017
trail: Pendine Races ultra 32,6 mijl
GBR
16 april 2017
trail: Trail des Citadelles 40-69 km
Lavelanet FRA
15 april 2017
landschapsloop: Nord Eifel Ultra 56 km
Düren GER
15 april 2017
marathonmeerdaagse: Oster Lauf Serie
Neuenburg/Wittmund/Norden/Aurich GER
15 april 2017
trail: TDI Trail des Ydilles 44 km
Salle de Chôdes (Malmedy) BEL
15 april 2017
marathon: Berliner Vollmund Marathon
Berlijn GER
15 april 2017
marathon: Marathon Zeeuws-Vlaanderen
Hulst NED
15 april 2017
100 mijl: Vartry 50 mile 50 mijl/50 km
Roundwood IRL
15 april 2017
trail: Österlen Spring Trail, Lill Ultra 47 km
Christinehof, Brösarp SWE
15 april 2017
trail: West Coast Beach & Trail
Henne Strand DEN
15 april 2017
landschapsloop: Two Oceans Marathon 56 km
Kaapstad RSA
15 april 2017
marathon: West Coast Beach & Trail Marathon
Henne Strand DEN
15 april 2017
marathonweekend: Spring Double Day
Barrow (Suffolk) GBR
14 april 2017
marathonmeerdaagse: Oster Lauf Serie
Neuenburg/Wittmund/Norden/Aurich GER
14 april 2017
marathonweekend: Spring Double Day
Barrow (Suffolk) GBR
14 april 2017
100 mijl: Vartry 100 mile
Roundwood IRL
12 april 2017
marathon: Nije Hemelriek Marathon
Gasselte NED
9 april 2017
trailmarathon: Grand défi des Vosges 43 km
Niederbronn les bains FRA
9 april 2017
marathon min: Trail La Tharée 40 km
Rettigny (Gouvy) BEL
9 april 2017
marathon: Wangerooge marathon
Wangeroog GER
9 april 2017
marathon: Föhr marathon (landschapsloop)
Midlum GER
9 april 2017
marathon: White Horse Trail Marathon
zie website GBR
9 april 2017
marathon: Tangermünder Elbdeichmarathon
Tangermünde GER
9 april 2017
marathon: ABN AMRO Marathon Rotterdam
Rotterdam NED
9 april 2017
marathon: Paris Marathon
Parijs FRA
9 april 2017
marathon: Brighton Marathon
Brighton GBR
9 april 2017
marathon: Linz Donau Marathon
Linz OST
9 april 2017
landschapsloop: Coventry Way 40 mijl
Meriden GBR
9 april 2017
marathon: Uhrskov Trail
Farsø DEN
9 april 2017
8 uur: Rachel's Ranscombe Ramble
Ranscombe Farm, Cuxton GBR
9 april 2017
marathon: Guam International Marathon (Guam)
Tamuning AEG
9 april 2017
50 km: 50 Kilometer von Ebershausen
Ebershausen GER
9 april 2017
marathon: Obermain-Marathon (landschapsloop)
Bad Staffelstein GER
9 april 2017
marathon: Zurich marathon
Zurich SUI
9 april 2017
marathon: Vlaanderens Mooiste Marathon
Zwalm BEL
9 april 2017
marathon: Cuxhavener Stadtsparkassen Marathon
Cuxhaven GER
9 april 2017
marathon: TUI Marathon Hannover
Hannover GER
9 april 2017
trail: Trail du Pays d'Argonne 44 km
Sainte-Menehould FRA
8 april 2017
landschapsloop: Zuiderzeestraatweg-run 68 km
Hoevelaken NED
8 april 2017
trail: PUM Osnabrücker PiesbergUltraMarathon 55km
Osnabrück GER
8 april 2017
marathon: 48. Göltzschtal-Marathon
Lengenfeld GER
8 april 2017
trail: Castricum Ultraloop 60 km
Castricum NED
8 april 2017
trail: Woldbergtrail 50 km
De Bult (Steenwijk) NED
8 april 2017
8 uur: Ranscombe Spring Challenge
Ranscombe Farm, Cuxton GBR
8 april 2017
trail: Åda Wild Boar Race 50 km
Trosa SWE
8 april 2017
trail: Kielder ultra trail 50/80/100 km
Kielder GBR
8 april 2017
trail: South Downs Way 50 50 mijl
Worthing GBR
8 april 2017
marathon: Saaletal marathon
Ramsthal GER
8 april 2017
marathon: Bos, Duin en Strandloop Castricum
Castricum NED
8 april 2017
trailweekend: L'intégrale 2d/117 km
Niederbronn les bains FRA
8 april 2017
trailweekend: Challenge des Seigneurs 2d/100
Niederbronn les bains FRA
8 april 2017
trail: BVG Trail 50/75 km
Salo ITA
8 april 2017
marathon: Exmoor Coastal trailmarathon
Hunters Inn, Heddon Valley GBR
8 april 2017
trail: Défi des Seigneurs 74 km
Niederbronn les bains FRA
8 april 2017
trail: Oner 82 mijl
Charmouth GBR
8 april 2017
etappeloop: Peneda-Geres trail 4d/125km-7d/220km
Ponte da Barca POR
8 april 2017
trail: Exmoor Coastal ultra 33/45 mijl
Hunters Inn, Heddon Valley GBR
8 april 2017
marathon: Kyffhäuser Bergmarathon
Bad Frankenhausen GER
7 april 2017
trail: JUNUT 170/239 km
Dietfurt an der Altmühl GER
7 april 2017
trail: Patagonia Run 42/70/100/125/145 km
San Martin de los Andes ARG
7 april 2017
trail: 100Miles of Istria 171/108/69/42km(Kroatië)
Labin (Kroatië) AEG
7 april 2017
etappeloop: Marathon des Sables 6d/250km(woestijn)
Sahara MAR
7 april 2017
etappeloop: Rheinsteig Erlebnislauf 8d/320 km
Bonn GER
6 april 2017
marathon: North Pole Marathon
Geografische Noordpool NOR
5 april 2017
marathon: Bette Davis Marathon
Noordlaren NED
2 april 2017
marathon: Freiburg Marathon
Freiburg GER
2 april 2017
marathon: Maratona della Citta di Roma
Rome ITA
2 april 2017
marathon: AmstelveenZ Lentemarathon
Amstelveen NED
2 april 2017
marathon: Nord-Süd Marathon
Erzhäusen GER
2 april 2017
trail: Trail Sainte Victoire 58 km
Rousset FRA
2 april 2017
trail: Trail des reculées aventure 46 km
Lons-le-Saunier FRA
2 april 2017
marathon: Marathon Bonn
Bonn GER
2 april 2017
marathon: Bratislava Marathon
Bratislava SLO
1 april 2017
100 km: Bergen Ultra 100 km
Bergen NOR
1 april 2017
landschapsloop: Dinah Might 50 miles Ultra Run
Noordoost Polder (Nagele) NED
1 april 2017
landschapsloop: Bergen ultra 42,2/63,3 km
Bergen NOR
1 april 2017
landschapsloop: BundesOrientierungslauf1250/1410km
Geilenkirchen GER
1 april 2017
landschapsloop: Glasgow-Edinburgh55mijl(Schotland)
Glasgow GBR
1 april 2017
landschapsloop: Viking Way Ultra 147 mijl
Barton Upon Humber GBR
1 april 2017
100 km: 100K Portugal
Lousada POR
1 april 2017
trail: Vale Coastal Ultra 30 mijl (Wales)
Penarth (Cardiff) GBR
1 april 2017
etappeloop: Annapurna Ultra 6d/220 km
Pokhara NEP
1 april 2017
trail: Northcoast ultratrail 53 km
Heatherhill DEN
1 april 2017
trail: Ursvik Ultra 45/75 km
Ursvik SWE
1 april 2017
trail: Mut Zu Wut Wiedatal Ultratrail 65 km
Waldbreitbach GER
1 april 2017
6 uur: Lasseer 6 Stunden Benefizlauf
Lassee OST
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2016
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

marathon: DVV Antwerp Marathon Gehouden op: 23 april 2017
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 David Cherop M UGA   42.195 m 02:17'13   
2 Kwemoi Vitalis M UGA   42.195 m 02:17'27   
3 Willem Van  Schuerbeeck M BEL   42.195 m 02:17'55   
4 Leonard Karori  John M TZA   42.195 m 02:18'12   
5 Regis Thonon M BEL   42.195 m 02:20'59   
6 Mark Jorissen M BEL Zwijndrecht   42.195 m 02:36'51   
7 Bjorn Voet M BEL   42.195 m 02:37'13   
8 Ninforge Guillaume M BEL Gages   42.195 m 02:37'39   
9 Bart Verbeke M BEL Stasegem   42.195 m 02:38'17   
10 Franck Redo M FRA Marseille   42.195 m 02:40'30   
11 Wim De  Maeyer M BEL Zemst   42.195 m 02:42'21   
12 Wouter Ruymen M BEL Kozen   42.195 m 02:42'40   
13 Eric Hardy M BEL Salles   42.195 m 02:43'42   
14 Jelle Duym M BEL Zwijndrecht   42.195 m 02:44'13   
15 Cees Kersten M NED Barendrecht   42.195 m 02:44'56   
16 Raf Peeters M BEL Oostmalle   42.195 m 02:44'59   
17 Davy Vanderroost M BEL Ninove   42.195 m 02:45'05   
18 Stijn Vermeersch M BEL Denderleeuw   42.195 m 02:45'05   
19 Sean Durinck M BEL Hamme   42.195 m 02:45'07   
20 Filip Mortier M BEL St.-Niklaas   42.195 m 02:45'18   
21 Kevin D'hondt M BEL Nederename   42.195 m 02:46'07   
22 Diebrecht De  Smet M BEL Zevergem   42.195 m 02:46'31   
23 Houssain Elboutahiri M BEL Deurne   42.195 m 02:47'37   
24 Stijn Voorbraeck M BEL Duffel   42.195 m 02:47'43   
25 Jeroen De  Smet M BEL Zwijnaarde   42.195 m 02:47'51   
26 Hans Cuypers M BEL Brasschaat   42.195 m 02:48'39   
27 Xavier Lisabeth M BEL Sint-Amandsberg   42.195 m 02:48'45   
28 Yvan De  Graef M BEL Mechelen   42.195 m 02:48'49   
29 Tony Burm M BEL Ruisbroek   42.195 m 02:48'54   
30 Maarten Loopgids M BEL Lovendegem   42.195 m 02:50'19   
31 Frederik Waer M BEL Olen   42.195 m 02:51'14   
32 Mathias Bronder M BEL Grobbendonk   42.195 m 02:51'22   
33 Kris Tempels M BEL Brugge Sint-Michiels   42.195 m 02:52'01   
34 Dirk Vets M BEL Nijlen   42.195 m 02:52'49   
35 Takashi Goto M JPN Leuven   42.195 m 02:52'55   
36 Jelle Vannieuwenhuyse M BEL Poelkapelle   42.195 m 02:53'39   
37 Dennis De  Knijff M NED Almere   42.195 m 02:53'57   
38 Christophe De  Grande M BEL Sinaai-Waas   42.195 m 02:54'07   
39 Wim Rijken M BEL Mol   42.195 m 02:54'12   
40 Gerry Hoefkens M BEL Wiekevorst   42.195 m 02:54'15   
41 Mieke Dupont W BEL Drongen   42.195 m 02:54'16   
42 Damien Bernard M FRA Gestel   42.195 m 02:54'37   
43 Len De  Wit M BEL Burcht   42.195 m 02:54'41   
44 Jonathan Pelgrims M BEL Mechelen   42.195 m 02:54'52   
45 Els Van  Hooydonck W BEL Essen   42.195 m 02:55'23   
46 Koen De  Maere M BEL Temse   42.195 m 02:55'23   
47 Benjamin Den  Bergh M BEL Antwerpen   42.195 m 02:55'28   
48 Didier Deveirman M BEL Beersel   42.195 m 02:55'32   
49 Frederik Heyman M BEL Zomergem   42.195 m 02:55'34   
50 Soetkin Demey W BEL Brussel   42.195 m 02:55'37   
51 Olivier Lamberg M BEL Grimbergen   42.195 m 02:55'39   
52 Kai Fischer M DEU Geroldswil   42.195 m 02:55'42   
53 Pavel Ryzhikov M RUS Tyumen   42.195 m 02:55'44   
54 Jo Ruymen M BEL Sint-Truiden   42.195 m 02:55'47   
55 Wim D'haeyer M BEL Gent   42.195 m 02:55'49   
56 Bram Jacobs M BEL Sleidinge   42.195 m 02:55'52   
57 Rens Roussel M BEL Antwerpen   42.195 m 02:55'57   
58 Stijn Ravyse M BEL De Pinte   42.195 m 02:56'03   
59 Olivier Verhaege M BEL Zomergem   42.195 m 02:56'09   
60 Jonas Mertens M BEL Wilrijk   42.195 m 02:56'19   
61 Stijn Lycke M BEL Brugge   42.195 m 02:56'21   
62 Wessel Geursen M NED Ermelo   42.195 m 02:56'27   
63 Diego Lopez  Hernandez M ESP Zamora   42.195 m 02:56'37   
64 Manuel Fidalgo  Luis M ESP Zamora   42.195 m 02:56'38   
65 Drori Dikla W ISR Ramat Gan   42.195 m 02:56'41   
66 Sebastien Billet M FRA Zuydcoote   42.195 m 02:56'43   
67 Frederik De  Velde M BEL Zele   42.195 m 02:56'46   
68 Davy Nijs M BEL Arendonk   42.195 m 02:56'57   
69 Nid Rumphakwaen M BEL Grimbergen   42.195 m 02:56'59   
70 Mike Niegho M BEL Anderlecht   42.195 m 02:57'07   
71 Dario Verdonck M BEL Kapellen   42.195 m 02:57'12   
72 Willy Van  Wallendael M BEL Kapellen   42.195 m 02:57'16   
73 Jaanus Liigand M EST Turnhout   42.195 m 02:57'18   
74 Michaël Cloots M BEL Geel   42.195 m 02:57'24   
75 Patrick Vandebeek M BEL Aarschot   42.195 m 02:57'28   
76 Siemon Van  Brempt M BEL Aalst   42.195 m 02:57'30   
77 Guido De  Velde M BEL Kruibeke   42.195 m 02:57'31   
78 Dominique Coulon M BEL Bellegem   42.195 m 02:57'32   
79 Jeroen Kesteloot M BEL Wilrijk   42.195 m 02:57'38   
80 Danny De  Voorde M BEL Sint-Gillis-Waas   42.195 m 02:57'41   
81 Geert De  Brouwer M BEL Erembodegem   42.195 m 02:57'42   
82 Eddy Rombouts M BEL Essen   42.195 m 02:57'43   
83 Josef Koch M BEL Gent   42.195 m 02:57'43   
84 Thomas De  Put M BEL Laakdal   42.195 m 02:57'44   
85 Eric Arniaud M FRA Aix En Provence   42.195 m 02:57'48   
86 Wouter Heynderycx M BEL Gent   42.195 m 02:57'55   
87 Simon Van  Haeren M BEL Antwerpen   42.195 m 02:57'59   
88 Mattias Maerten M BEL Zevekote   42.195 m 02:58'01   
89 Sammy Aerts M BEL Hasselt   42.195 m 02:58'04   
90 Pascal Verhavert M BEL Bornem   42.195 m 02:58'08   
91 Joris Zaman M BEL Nieuw-Namen   42.195 m 02:58'12   
92 Jeroen De  Meester M BEL Merksem   42.195 m 02:58'15   
93 Michael Van  Dijck M BEL Bree   42.195 m 02:58'23   
94 Maxime Avenel M FRA Loos   42.195 m 02:58'34   
95 Ben Desnouck M BEL Kortrijk   42.195 m 02:58'35   
96 Christo Du  Plessis M NED Sterrebeek   42.195 m 02:58'36   
97 Veronique Coene W BEL Beernem   42.195 m 02:58'37   
98 Fabian Desimpel M BEL Sint Gillis Waas   42.195 m 02:58'38   
99 David De  Bruyn M BEL Zandhoven   42.195 m 02:58'46   
100 Bart De  Grove M BEL Wetteren   42.195 m 02:58'46   
101 Vincent Meers M BEL Gentbrugge   42.195 m 02:59'09   
102 Stefaan Wouters M BEL Bunsbeek   42.195 m 02:59'14   
103 Hassan Boudoudouh M BEL Antwerpen   42.195 m 02:59'15   
104 Pieter De  Wolf M BEL Grembergen   42.195 m 02:59'21   
105 Wout Van  Rooij M BEL Arendonk   42.195 m 02:59'22   
106 Kurt Leleu M BEL Kortrijk   42.195 m 02:59'28   
107 Tim Vroman M BEL Gent   42.195 m 02:59'28   
108 Jimmy Mathijs M BEL Stokrooie   42.195 m 02:59'30   
109 Simon Harwood M GBR London   42.195 m 02:59'34   
110 Matthias Pelgrims M BEL Kerkom   42.195 m 02:59'36   
111 Carl Daems M BEL Viersel   42.195 m 02:59'37   
112 Kurt Deseyn M BEL Oostende   42.195 m 02:59'42   
113 Tom Janssens M BEL Lokeren   42.195 m 02:59'42   
114 Jean-baptiste Bigo M FRA La Madeleine   42.195 m 02:59'43   
115 Gert Mertens M BEL Schoten   42.195 m 02:59'43   
116 Bohdan Lamon M BEL Gentbrugge   42.195 m 02:59'53   
117 Bjorn Parmentier M BEL Ingelmunster   42.195 m 03:00'12   
118 Gert De  Boever M BEL Meldert   42.195 m 03:00'15   
119 Wim Sterckx M BEL Geel   42.195 m 03:00'16   
120 Ivan De  Cuyper M BEL Putte   42.195 m 03:00'22   
121 Wim Soete M BEL Kuurne   42.195 m 03:00'24   
122 Koen Nauwelaerts M BEL Sint Katelijne Waver   42.195 m 03:00'48   
123 Jan De  Nayer M BEL Brecht   42.195 m 03:01'14   
124 Koen De  Prins M BEL Dendermonde   42.195 m 03:01'48   
125 Stefan Colaes M BEL Sint-Jans-Molenbeek   42.195 m 03:01'52   
126 Felipe Hernande  Santana M BEL Zoersel   42.195 m 03:02'01   
127 Gaetan De  Schaetzen M BEL Leuven   42.195 m 03:02'02   
128 Bart Meeusen M BEL Hoogstraten   42.195 m 03:02'20   
129 Hubert Schmieder M DEU Lauterbach   42.195 m 03:02'21   
130 Niels Claes M BEL Heusden Zolder   42.195 m 03:03'02   
131 Marc Tampère M BEL Kapellen   42.195 m 03:03'07   
132 Steve Dolezych M DEU Obernholz   42.195 m 03:03'30   
133 Ridwan Ben  Azzuz M BEL Molenbeek   42.195 m 03:03'35   
134 Xavier Verbruggen M BEL Zulte   42.195 m 03:03'42   
135 Kevin Verdonck M BEL Duffel   42.195 m 03:03'49   
136 Dirk Merlier M BEL Waregem   42.195 m 03:03'50   
137 Raf Braspenning M BEL Beerse   42.195 m 03:03'59   
138 Simone Monacizzo M ITA Milano   42.195 m 03:03'59   
139 Benoit Schalkwijk M BEL Wanfercťe-Baulet   42.195 m 03:04'09   
140 David Den  Bossche M BEL Opwijk   42.195 m 03:04'14   
141 Jurgen Decat M BEL Wervik   42.195 m 03:04'40   
142 Mickael Dieudonne M FRA Oignies   42.195 m 03:04'50   
143 Wim Billiet M BEL Hoboken   42.195 m 03:04'57   
144 Ronny Vanhaecke M BEL Oostende   42.195 m 03:05'02   
145 Pauwel Joos M BEL Maldegem   42.195 m 03:05'10   
146 Joris Deboel M BEL Wommelgem   42.195 m 03:05'11   
147 Tom Cardon M BEL Hoboken   42.195 m 03:05'16   
148 Bilal Amjarso M NED Amsterdam   42.195 m 03:05'25   
149 Bruno Van  Herck M BEL Deurne   42.195 m 03:05'27   
150 Bert De  Pauw M BEL Duisburg   42.195 m 03:05'29   
151 Stefan Vanfraechem M BEL Duisburg   42.195 m 03:05'30   
152 Gerrit De  Pauw M BEL Duisburg   42.195 m 03:05'30   
153 Hans Tielemans M BEL Lint   42.195 m 03:06'39   
154 Jeroen Gevers M BEL Mechelen   42.195 m 03:06'51   
155 Bjorn Rommelaere M BEL Oostvleteren   42.195 m 03:07'02   
156 Jaouad Boutagrat M BEL Boom   42.195 m 03:07'08   
157 Bart Pieters M BEL Lebbeke   42.195 m 03:07'20   
158 Steven Lierman M BEL Vremde   42.195 m 03:07'33   
159 Dave Cardon M BEL Boom   42.195 m 03:07'39   
160 Ronny Thys M BEL Kuringen   42.195 m 03:07'43   
161 André Schepers M BEL Keerbergen   42.195 m 03:08'01   
162 Han Smits M BEL Brecht   42.195 m 03:08'03   
163 Jan Stickens M BEL Vorselaar   42.195 m 03:08'39   
164 Joseph De  Perre M BEL Lier   42.195 m 03:08'45   
165 Calogero Mantione M BEL Rebecq   42.195 m 03:08'50   
166 Kris Wastiels M BEL Halle   42.195 m 03:08'52   
167 Tim Bekaert M BEL Kluisbergen   42.195 m 03:09'04   
168 Senne Meeus M BEL Dilbeek   42.195 m 03:09'11   
169 Johan Appeltans M BEL Egenhoven   42.195 m 03:09'22   
170 Ron Belkin M ISR Tel Aviv   42.195 m 03:09'24   
171 Isabelle Vermeulen W BEL Bellegem   42.195 m 03:09'33   
172 Geert De  Winter M BEL Sint-Lievens-Houtem   42.195 m 03:09'45   
173 Christophe Heinix M BEL Boechout   42.195 m 03:09'53   
174 Jan Spitael M BEL Gijzegem   42.195 m 03:09'56   
175 Lorenz Lambrechts M BEL Antwerpen   42.195 m 03:10'04   
176 Karel Coetsiers M BEL Ternat   42.195 m 03:10'06   
177 Hakim Krynen M BEL Hoevenen   42.195 m 03:10'12   
178 Frans Verschueren M BEL Antwerpen   42.195 m 03:10'12   
179 Michaël Du  Bois M BEL Opwijk   42.195 m 03:10'14   
180 Karlis Grinbergs M BEL Leuven   42.195 m 03:10'14   
181 Samuel Servaes M BEL Brussel   42.195 m 03:10'15   
182 Peter Hajdu M FRA Pipaix   42.195 m 03:10'29   
183 Jan Hoppenbrouwers M NED Knokke   42.195 m 03:10'39   
184 Niko Schelfhout M BEL Sint-Amandsberg   42.195 m 03:10'45   
185 Dave Maes M BEL Brecht   42.195 m 03:11'11   
186 63882 Nr M BEL   42.195 m 03:11'13   
187 Carmelo Raco M ITA Belgique   42.195 m 03:11'13   
188 Thomas Feyen M BEL Antwerpen   42.195 m 03:11'14   
189 Koen Van  Looveren M BEL Kontich   42.195 m 03:11'15   
190 Sven Beukeleers M BEL Zandvliet   42.195 m 03:11'17   
191 Raphaelle Tanghe W BEL Antwerpen   42.195 m 03:11'22   
192 Johan De  Weert M BEL Torhout   42.195 m 03:11'27   
193 Tom Lokermans M BEL Antwerpen   42.195 m 03:11'40   
194 Frankie Leus M BEL Herenthout   42.195 m 03:11'40   
195 Hadwin De  Donder M BEL Brasschaat   42.195 m 03:11'44   
196 Mike Vanderroost M BEL Gent   42.195 m 03:12'00   
197 Joris Doria M BEL Gosslies   42.195 m 03:12'00   
198 Bilal Oualmakran M BEL Brussel   42.195 m 03:12'01   
199 Gunther Goemaere M BEL Arlon   42.195 m 03:12'10   
200 Peter Pauwels M BEL Sint-Gillis-Waas   42.195 m 03:12'41   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.