Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2018
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
29 april 2018
marathonweekend: Marathon van Zétrud-Lumay
Zétrud-Lumay BEL
29 april 2018
6 uur: Self-Transcendence 6 Stunden Lauf
Wenen OST
29 april 2018
marathon: Wainstones Trail Marathon
zie website GBR
29 april 2018
Afgelast: Noorderhoogebrug Marathon (GPS 1 ronde)
Groningen NED
29 april 2018
trail: The Abbots Way ultra 125 km
Bobbio ITA
29 april 2018
trail: Trail Les Roches 55 km
St Dié des Vosges FRA
29 april 2018
trail: Le Radicatrail 60 km
Lillebonne FRA
29 april 2018
marathon: RENTA Oberelbe-Marathon
Dresden GER
29 april 2018
marathon: Rhein-marathon (Düsseldorf)
Düsseldorf GER
28 april 2018
trailweekend: Crazy/Grand/SuperDefi 2d/90-190km
Lillebonne FRA
28 april 2018
trail: MØN - fra havn til havn 61 km
Hårbølle havn DEN
28 april 2018
marathon: MØN - fra havn til havn
Hårbølle havn DEN
28 april 2018
trail: Hertog Limburgpad Ultra 75/148 km
Kerkrade NED
28 april 2018
trail: 51 km Harzquerung Wernigerode-Nordhausen
Wernigerode GER
28 april 2018
trail: Trail du Roc, Ultra du Pas du Diable 60/120
Saint Jean du Bruel FRA
28 april 2018
trail: Highland fling 53 mijl (Schotland)
Milngavie (Glasgow) GBR
28 april 2018
trail: Madeira Island Ultra Trail 85/115 km
Porto Moniz POR
28 april 2018
marathon: Innsbruck Alpine Trail Festival 42 km
Natterer See OST
28 april 2018
marathon: Madeira Island Ultra Trail
Machico POR
28 april 2018
op 27 april: marathon: 15e Mollen Marathon
Almere NED
28 april 2018
trail: Innsbruck Alpine Trailrun Festival 65/85 km
Innsbruck OST
28 april 2018
trail: Ultra Trail de la Brie des Morin 67/89 km
Saint Cyr sur Morin FRA
28 april 2018
trail: Le Radicassant Ultra trail 114 km
Lillebonne FRA
28 april 2018
marathonweekend: Marathon van Zétrud-Lumay
Zétrud-Lumay BEL
28 april 2018
trail: Pembrokeshire Coastal 35 mijl
Little Haven, Haverfordwest GBR
28 april 2018
marathon: Pembrokeshire Coastal trailmarathon
Little Haven, Haverfordwest GBR
28 april 2018
trail: L'UBVT 42-80 km
St Etienne des ouillères FRA
28 april 2018
trail: The Fellsman 61 mijl
Ingleton GBR
28 april 2018
12 en 6 uur: 12 von Langenzersdorf
Langenzersdorf OST
28 april 2018
landschapsloop: Ultramilano-San Remo 175 mijl
Milaan ITA
28 april 2018
landschapsloop: Røyse Ultra Interval 80 km
Røyse NOR
28 april 2018
trail: Julsø Ultra 60 km- 50 mijl
Silkgeborg DEN
28 april 2018
trail: Trail de l'Ardechois 57 km
Desaignes FRA
27 april 2018
marathon: 15e Mollen Marathon
Almere NED
27 april 2018
landschapsloop: Dolichos Delphi-Olympia 255 km
Delphi GRE
23 april 2018
etappeloop: Rennsteig Etappenlauf 5 d/168 km
Blankenheim GER
22 april 2018
trail: Täby Extreme Challenge 50 mijl Night
Täby (voorstad Stockholm) SWE
22 april 2018
marathon: Vienna City Marathon
Wenen OST
22 april 2018
marathon: Spreewald Marathon
Burg GER
22 april 2018
marathon: Weiltalweg-Landschaftsmarathon
Arnoldshain GER
22 april 2018
landschapsloop: Connemara Ultramarathon 63,3 km
Connemara IRL
22 april 2018
marathon: Enschede Marathon
Enschede NED
22 april 2018
trail: La Trans Beaume 62 km
Cuges-les-Pins FRA
22 april 2018
marathonweekend: Gasselterveld Marathon
Gieten NED
22 april 2018
trail: Nord Trail Monts des Flandres 42-80 km
Bailleul FRA
22 april 2018
marathon: Zurich marathon
Zurich SUI
22 april 2018
etappeloop: Hamburger Poststweg 6d/340 km
Berlijn GER
22 april 2018
marathon: Namur International Marathon
Namen BEL
22 april 2018
marathon: London Marathon
Londen GBR
22 april 2018
marathon: AG Antwerp Marathon
Antwerpen BEL
22 april 2018
marathon: Maratón Popular de Madrid
Madrid ESP
22 april 2018
marathon: Connemara Marathon
Connemara IRL
21 april 2018
trail: Trail de La Reid 57 km
La Reid (Theux) BEL
21 april 2018
24, 12 en 6 uur: 24 Stunden von Oberberg
Wiehl GER
21 april 2018
trail: Täby Extreme Challenge 50-100 mijl
Täby (voorstad Stockholm) SWE
21 april 2018
marathon: Marathon Zeeuws-Vlaanderen
Hulst NED
21 april 2018
marathonweekend: Gietenerveld Marathon
Gieten NED
21 april 2018
trail: La Bouillonnante 49 km
Bouillon BEL
21 april 2018
marathon: Edelhert Marathon (20e Mollen Marathon)
Almere NED
21 april 2018
100 en 50 km: 50/100 km de Belves
Belves FRA
21 april 2018
trail: Hexentanz Ultra 109 km
Osterrode, Thale GER
21 april 2018
trail: Ith-Hils-Ultratrail 81 km
Salzhemmendorf GER
20 april 2018
trail: TäbyExtremeChallenge200 mijl/LastManStandin
Täby (voorstad Stockholm) SWE
20 april 2018
trail: Hexenstieg/Hexentritt Ultra 107/216 km
Osterrode GER
20 april 2018
etappeloop: Costa Brava Stagerun 3 d-125 km
Blanes ESP
18 april 2018
marathon: 14e Mollen Marathon
Almere NED
16 april 2018
marathon: Boston marathon
Hopkinton USA
15 april 2018
trailmarathon: Trail du Pays d'Argonne 42 km
Sainte-Menehould FRA
15 april 2018
marathon: Marathon Deutsche Weinstrasse
Bockenheim GER
15 april 2018
marathon: Marathon Bonn
Bonn GER
15 april 2018
6 uur: Osschotse 6 urenloop
Osschot BEL
15 april 2018
100 en 60 km: 100 km di Seregno
Seregno ITA
14 april 2018
marathon: 13e Mollen Marathon
Almere NED
14 april 2018
24 uur en 100 mijl: 24 h & 100 mile Track Race
Polokowane RSA
14 april 2018
landschapsloop: Ultraløbet Ærø Route 66 (66 km)
Marstal DEN
14 april 2018
trail: KrsUltra 60 km
Kristiansand NOR
14 april 2018
trail: TDI Trail des Ydilles 44 km
Salle de Chôdes (Malmedy) BEL
14 april 2018
marathon: Bos, Duin en Strandloop Castricum
Castricum NED
14 april 2018
trail: Österlen Spring Trail, Simris Alg Ultra 60
Simrisham SWE
14 april 2018
trail: Castricum Ultraloop 60 km
Castricum NED
14 april 2018
marathon: Stadion Marathon Stockholm
Partille (bij Göteborg) SWE
14 april 2018
trail: North Coast ultra 50 km
Rågeleje Campingplads DEN
14 april 2018
trail: Woldbergtrail 50 km
De Bult (Steenwijk) NED
13 april 2018
marathon: Friday the 13th Marathon
Leek NED
12 april 2018
marathon: Bos, Duin en Strandloop Castricum TempoD
Castricum NED
11 april 2018
marathon: Nije Hemelriek Marathon
Gasselte NED
8 april 2018
etappeloop: Bergische 5 5d/273 km
Solingen GER
8 april 2018
marathon: White Horse Trail Marathon
zie website GBR
8 april 2018
trailmarathon: Grand défi des Vosges 43 km
Niederbronn les bains FRA
8 april 2018
marathon: Paris Marathon
Parijs FRA
8 april 2018
marathon: Nord-Süd Marathon
Erzhäusen GER
8 april 2018
trail: Trail Sainte Victoire 60 km
Rousset FRA
8 april 2018
marathon: Freiburg Marathon
Freiburg GER
8 april 2018
trail: Trail des reculées aventure 46 km
Lons-le-Saunier FRA
8 april 2018
marathon: ABN AMRO Marathon Rotterdam
Rotterdam NED
8 april 2018
marathon: Istrski marathon Koper (Slovenië)
Koper AEG
8 april 2018
50 km: 50 Kilometer von Ebershausen
Ebershausen GER
8 april 2018
marathon: Bratislava Marathon
Bratislava SLO
8 april 2018
marathon: Obermain-Marathon (landschapsloop)
Bad Staffelstein GER
8 april 2018
marathon: TUI Marathon Hannover
Hannover GER
8 april 2018
marathon: Maratona della Citta di Roma
Rome ITA
7 april 2018
trailmarathon: MTBCN Ultra Trail de Barcelona
Passeig de líesglésia de Begues ESP
7 april 2018
trail: South Downs Way 50 50 mijl
Worthing GBR
7 april 2018
trail: Défi des Seigneurs 74 km
Niederbronn les bains FRA
7 april 2018
marathon: Exmoor Coastal trailmarathon
Hunters Inn, Heddon Valley GBR
7 april 2018
trail: Kielder ultra trail 50/100 km
Kielder GBR
7 april 2018
100 en 50 km: Mad City 100 km
Madison USA
7 april 2018
trail: Exmoor Coastal ultra 33 mijl
Hunters Inn, Heddon Valley GBR
7 april 2018
landschapsloop: Dinah Might 50 miles Ultra Run
Noordoost Polder (Nagele) NED
7 april 2018
trailweekend: L'intégrale 2d/117 km
Niederbronn les bains FRA
7 april 2018
trailweekend: Challenge des Seigneurs 2d/99
Niederbronn les bains FRA
7 april 2018
trail: Oner 82 mijl
Charmouth GBR
7 april 2018
trail: UTBCN Ultra Trail de Barcelona 70/100 km
Passeig de líEsglésia de Begues ESP
7 april 2018
trail: Fyr til fyr 60 km
Dueodde fyr (Bornholm) DEN
7 april 2018
100 km: Bergen Ultra 100 km
Bergen NOR
7 april 2018
landschapsloop: Bergen ultra 42,2/63,3 km
Bergen NOR
7 april 2018
trail: Åda Wild Boar Race 42-60 km
Trosa SWE
6 april 2018
etappeloop: Marathon des Sables 6d/250km(woestijn)
Sahara MAR
6 april 2018
marathon: North Pole Marathon
Geografische Noordpool NOR
5 april 2018
marathon: 3e Agora Marathon in Side - Turkije
Side - Turkije TUR
4 april 2018
marathon: Noordlaarderbos Marathon
Noordlaren NED
2 april 2018
marathonmeerdaagse: OstfriesischeOsterLaufSerie
Aurich GER
2 april 2018
marathonmeerdaagse: Spring Quad
Barrow (Suffolk) GBR
2 april 2018
trail: Klein Zwitserland Trail 45 km
Buitenplaats Beekhuizen, Velp NED
2 april 2018
marathon: Panorama Marathon
Bad Münder GER
1 april 2018
marathonmeerdaagse: Spring Quad
Barrow (Suffolk) GBR
1 april 2018
marathonmeerdaagse: OstfriesischeOsterLaufSerie
Norden GER
1 april 2018
trail: Trail des Citadelles 40-55-70 km
Lavelanet FRA
1 april 2018
trail: GTS Grand Trail Stevenson 40-66 km
Florac FRA
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2017
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:01

marathon: AG Antwerp Marathon Gehouden op: 22 april 2018
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Kiprop Koech  Ezekiel M KEN Paal   42.195 m 02:15'53   
2 Patrick Korir  Kiptanui M KEN Paal   42.195 m 02:16'58   
3 Kipngetich Tanui  Evans M KEN Paal   42.195 m 02:17'15   
4 Thomas De  Bock M BEL   42.195 m 02:17'57   
5 Massimiliano Milani M ITA Gorla Minore Va   42.195 m 02:33'48   
6 Bjorn Voet M BEL Boezinge   42.195 m 02:36'56   
7 Pieterjan De  Bosscher M BEL Zele   42.195 m 02:38'57   
8 Tommy Ongena M CHE ZŁrich (Affoltern)   42.195 m 02:39'02   
9 Ralph Huylebroeck M BEL Hofstade   42.195 m 02:39'24   
10 Enes Ibrahim M BEL Leuven   42.195 m 02:41'40   
11 Bart Simoens M BEL Dworp   42.195 m 02:42'51   
12 Kenny Deneyer M BEL Sint-Genesius-Rode   42.195 m 02:43'25   
13 Tom Van  Dyck M BEL Schoten   42.195 m 02:43'56   
14 Gino Casier M BEL Wilrijk   42.195 m 02:44'03   
15 Wim Herman M BEL Boom   42.195 m 02:44'06   
16 Jeroen Van  Overmeire M BEL Lokeren   42.195 m 02:44'31   
17 Leo Smets M BEL Olen   42.195 m 02:44'41   
18 Tim Verheyden M BEL Galmaarden   42.195 m 02:44'50   
19 Houssain El  Boutahiri M BEL Deurne   42.195 m 02:46'08   
20 Hugues Choteau M BEL Kain   42.195 m 02:46'38   
21 Margus Pirksaar M EST Elva   42.195 m 02:48'03   
22 Julien Lefebvre M FRA Neufchatel Hardelot   42.195 m 02:49'16   
23 Werner Roels M BEL Ekeren   42.195 m 02:49'28   
24 Raf Peeters M BEL Oostmalle   42.195 m 02:49'53   
25 Wouter Seye M BEL Hamme   42.195 m 02:50'02   
26 Nid Rumphakwaen M BEL Grimbergen   42.195 m 02:50'06   
27 Dieter Roelants M BEL Mechelen   42.195 m 02:50'12   
28 Benjamin Den  Bergh M BEL Deurne   42.195 m 02:50'14   
29 Jef Den  Branden M BEL Wommelgem   42.195 m 02:50'54   
30 Pieter Vancraeynest M BEL Wevelgem   42.195 m 02:51'15   
31 David Verreckt M BEL Perk   42.195 m 02:51'29   
32 Teun Brinkman M NED Amsterdam   42.195 m 02:51'51   
33 Tim De  Bouw M BEL Londerzeel   42.195 m 02:51'54   
34 Benny Van  Genechten M BEL Turnhout   42.195 m 02:52'37   
35 Diebrecht De  Smet M BEL De Pinte   42.195 m 02:52'57   
36 Hans Cuypers M BEL Brasschaat   42.195 m 02:53'18   
37 Tim Baas M NED Den Haag   42.195 m 02:53'53   
38 Kristof Dewilde M BEL Kuurne   42.195 m 02:53'54   
39 Yvan De  Graef M BEL Mechelen   42.195 m 02:54'45   
40 Thijs Anthonissen M BEL Brecht   42.195 m 02:54'49   
41 Bernd Maier M BEL Brussel   42.195 m 02:54'54   
42 Edwin Strobbe M BEL Zomergem   42.195 m 02:55'12   
43 Anthony De  Rop M BEL Antwerpen   42.195 m 02:55'37   
44 Maxim Laenen M BEL Schoten   42.195 m 02:55'47   
45 Frederik Heyman M BEL Zomergem   42.195 m 02:55'58   
46 Philiep Vanclooster M BEL Gits   42.195 m 02:55'59   
47 Ann Sofie Claeys W BEL Gent   42.195 m 02:56'06   
48 Bart Stroobandt M BEL Lede   42.195 m 02:56'41   
49 Michiel Tavernier M BEL ZŁrich   42.195 m 02:57'13   
50 Pieter Vandeveire M BEL Antwerpen   42.195 m 02:57'17   
51 Benny De  Schrooder M BEL Heist-Aan-Zee   42.195 m 02:57'34   
52 Kevin Theys M BEL Tienen   42.195 m 02:57'37   
53 Mickael Widehem M FRA Pont De Briques   42.195 m 02:57'44   
54 Kris Jennes M BEL Kalmthout   42.195 m 02:57'52   
55 Pascal Geerts M BEL Deurne   42.195 m 02:58'00   
56 Senne De  Schouwer M BEL Mechelen   42.195 m 02:58'11   
57 Bart Van  Nijlen M BEL Kasterlee   42.195 m 02:58'13   
58 Nicolaas Steenkamp M ZAF Stellenbosch   42.195 m 02:58'19   
59 Jamal Zriouil M BEL Mol   42.195 m 02:58'20   
60 Johan Van  Looy M BEL Brasschaat   42.195 m 02:58'29   
61 Stefan Geuens M BEL Herselt   42.195 m 02:58'34   
62 Jurgen Verhelst M BEL Hamme   42.195 m 02:58'38   
63 Christophe Mertens M BEL Kessel-Lo   42.195 m 02:58'42   
64 Bent Wouters M BEL Kasterlee   42.195 m 02:59'03   
65 Nick Chavanu M NED Hellouw   42.195 m 02:59'07   
66 Fredrik Johnsen M NOR Oslo   42.195 m 02:59'08   
67 Haug Felix M NOR Mysen   42.195 m 02:59'08   
68 Matthias D'aubioul M BEL Loppem   42.195 m 02:59'20   
69 Hendrik Haumann M LUX Igel   42.195 m 02:59'21   
70 Steven Lierman M BEL Vremde   42.195 m 02:59'22   
71 Ronny Rebeck M BEL Brasschaat   42.195 m 02:59'25   
72 Frederik Ameloot M BEL Veldegem   42.195 m 02:59'28   
73 Dieter Vansteenkiste M BEL Heule   42.195 m 02:59'36   
74 John Niewenhuize M NED Kloetinge   42.195 m 02:59'37   
75 Wim Rijken M BEL Mol   42.195 m 02:59'40   
76 Wim Sterckx M BEL Geel   42.195 m 02:59'54   
77 Erik Daems M BEL Tielen   42.195 m 02:59'57   
78 Tom Vanbecelaere M BEL Pittem   42.195 m 03:00'00   
79 Geert Meirens M BEL Antwerpen   42.195 m 03:00'05   
80 Gunther Tips M BEL Kwaadmechelen   42.195 m 03:00'09   
81 Koenraad Decrock M BEL Temse   42.195 m 03:00'12   
82 Evert De  Jaeghere M BEL Bierbeek   42.195 m 03:00'13   
83 Jan Van  Gils M BEL Lint   42.195 m 03:00'19   
84 Koen Nuytemans M BEL Wuustwezel   42.195 m 03:00'21   
85 Kevin Kennis M BEL Borgerhout   42.195 m 03:00'27   
86 Jeroen De  Sompele M BEL Antwerpen   42.195 m 03:00'34   
87 Glenn Vekemans M BEL Schoten   42.195 m 03:00'38   
88 Davy Nijs M BEL Arendonk   42.195 m 03:00'46   
89 Guy Goossens M BEL Emblem (Ranst)   42.195 m 03:01'06   
90 Arnout Mertens M BEL Borgerhout   42.195 m 03:01'06   
91 Willem Hanselaer M BEL Wetteren   42.195 m 03:01'42   
92 Wim Soete M BEL Kuurne   42.195 m 03:01'56   
93 Sammy Aerts M BEL Hasselt   42.195 m 03:02'06   
94 Shinya Morimoto M JPN Kawachinagano   42.195 m 03:02'11   
95 David Den  Bossche M BEL Opwijk   42.195 m 03:02'17   
96 Wim Govers M BEL Zoersel   42.195 m 03:02'22   
97 Laurent Vandepaer M BEL Ochamps   42.195 m 03:02'35   
98 Wim Van  Looveren M BEL Kalmthout   42.195 m 03:02'40   
99 Patrick De  Meyer M BEL Antwerpen   42.195 m 03:02'52   
100 Erik Winters M BEL Hechtel   42.195 m 03:03'14   
101 Gwenn Dejaegere M BEL Kortrijk   42.195 m 03:03'38   
102 Frederic Maurel M FRA Antwerpen   42.195 m 03:03'46   
103 Koen Jacobs M BEL Korbeek-Lo   42.195 m 03:03'49   
104 Zander Knoops M BEL Hasselt   42.195 m 03:03'50   
105 Koen Depraetere M BEL Geluwe   42.195 m 03:04'12   
106 Jan De  Nayer M BEL Brecht   42.195 m 03:04'15   
107 Matthias Germonpré M BEL Leuven   42.195 m 03:04'26   
108 Peter Slegers M BEL Mol   42.195 m 03:04'26   
109 Renzo Vanhoorelbeke M BEL Harelbeke   42.195 m 03:04'53   
110 Cécile Dame W FRA Saint- Andre   42.195 m 03:04'57   
111 Geert Maes M BEL Brasschaat   42.195 m 03:05'01   
112 Geert Claes M BEL Mol   42.195 m 03:05'12   
113 Janos Palfi M HUN Riemst   42.195 m 03:05'21   
114 Tim Yzewyn M BEL Antwerpen   42.195 m 03:05'39   
115 Dave Cardon M BEL Boom   42.195 m 03:06'13   
116 Johan Mathijs M BEL Zemst   42.195 m 03:06'31   
117 Gert Mertens M BEL Schoten   42.195 m 03:06'35   
118 Frans Verschueren M BEL Antwerpen   42.195 m 03:06'46   
119 Gino Hubrichts M BEL Westerlo   42.195 m 03:06'50   
120 Jan Busselen M BEL Jette   42.195 m 03:07'00   
121 Jimmy Mathijs M BEL Stokrooie   42.195 m 03:07'05   
122 Mart Kivi M EST Tallinn   42.195 m 03:07'13   
123 Giovanni Cottenies M BEL Hulste   42.195 m 03:07'22   
124 Tom Devriendt M BEL Gent   42.195 m 03:07'25   
125 Thomas Vanhove M BEL Heusden Zolder   42.195 m 03:07'28   
126 Dieter Yssers M BEL Balen   42.195 m 03:07'29   
127 Jan Schoofs M BEL Nieuwerkerken   42.195 m 03:07'31   
128 Steven Van  Delsen M BEL Merksplas   42.195 m 03:07'45   
129 Olivier Verhaege M BEL Zomergem   42.195 m 03:07'50   
130 Michael Rumeau M FRA La Capelle Les Boulogne   42.195 m 03:08'00   
131 Raf Houben M BEL Diest   42.195 m 03:08'01   
132 Carl Daems M BEL Viersel   42.195 m 03:08'03   
133 Simon Rogge M BEL Oostakker   42.195 m 03:08'12   
134 Janno Kaljuvee M EST Tallinn   42.195 m 03:08'13   
135 Björn Parmentier M BEL Ingelmunster   42.195 m 03:08'16   
136 Frederik De  Velde M BEL Zele   42.195 m 03:08'17   
137 Calin Garboni M FRA Lille   42.195 m 03:08'20   
138 Fabrice Bouchy M FRA Saint Quentin Du Dropt   42.195 m 03:08'23   
139 Wouter Den  Heuvel M BEL Puurs   42.195 m 03:08'26   
140 Bart Lefever M BEL Boechout   42.195 m 03:08'29   
141 Laurent Verdoucq M FRA Arques   42.195 m 03:08'30   
142 Geert Delen M BEL Putte   42.195 m 03:08'43   
143 Jean-sébastien Robert M BEL Waterloo   42.195 m 03:08'52   
144 Kees Van  Helmond M NED Made   42.195 m 03:08'53   
145 Joris De  Wachter M BEL Steendorp   42.195 m 03:08'55   
146 Bart Aper M BEL Stekene   42.195 m 03:08'58   
147 Vincent Andries M BEL Deurne   42.195 m 03:09'12   
148 Margus Merivälja M EST Peetri Alevik   42.195 m 03:09'14   
149 Bruno Missant M BEL Waregem   42.195 m 03:09'14   
150 Laurent Smolen M FRA Weiler-La-Tour   42.195 m 03:09'16   
151 Steff Berrens M BEL Tielen   42.195 m 03:09'40   
152 Thierry Douriez M FRA Boulogne Sur Mer   42.195 m 03:09'42   
153 Wim Van  Dijck M BEL Asse   42.195 m 03:10'03   
154 Tom Chambart M BEL Rumbeke   42.195 m 03:10'04   
155 Patrick Hembrecht M BEL Sint-Gillis-Waas   42.195 m 03:10'04   
156 Joseph De  Perre M BEL Lier   42.195 m 03:10'16   
157 Bert Wellens M BEL Antwerpen   42.195 m 03:10'21   
158 Jan Dieltiens M BEL Geel   42.195 m 03:10'24   
159 Håkan Larsson M SWE Trelleborg   42.195 m 03:10'54   
160 Tom Cluts M BEL Niel   42.195 m 03:10'55   
161 Bert De  Pauw M BEL Duisburg   42.195 m 03:11'00   
162 Mario Ambroos M BEL Antwerpen   42.195 m 03:11'05   
163 Thomas Vanassche M BEL Heverlee   42.195 m 03:11'16   
164 Wout Meir M BEL Turnhout   42.195 m 03:11'18   
165 Emiel Wastyn M BEL Geluwe   42.195 m 03:11'19   
166 Koen De  Prins M BEL Dendermonde   42.195 m 03:11'23   
167 Nicolas Somers M BEL Leuven   42.195 m 03:11'23   
168 Ben Jeurissen M BEL Geel   42.195 m 03:11'30   
169 Quentin De  Wespin M BEL Vaux-Sous-ChÍvremont   42.195 m 03:11'36   
170 Bas Der  Hijden M NED Veldhoven   42.195 m 03:12'00   
171 Davy Claes M BEL Lichtaart   42.195 m 03:12'02   
172 Stefaan Wouters M BEL Bunsbeek   42.195 m 03:12'05   
173 Niko Schelfhout M BEL Sint Amandsberg   42.195 m 03:12'19   
174 Rob Versmissen M BEL Berchem   42.195 m 03:12'23   
175 Bart Janssens M BEL Melsele   42.195 m 03:12'27   
176 Niels Pellegroms M BEL Antwerpen   42.195 m 03:12'37   
177 Ludovic Vanquin M FRA Wattignies   42.195 m 03:12'47   
178 Kristel Vochten W BEL Wuustwezel   42.195 m 03:12'48   
179 Thomas Kunze M DEU Berlin   42.195 m 03:12'48   
180 Jan Van  Reet M BEL Hallaar   42.195 m 03:12'54   
181 Steven Cossement M BEL Harelbeke   42.195 m 03:12'57   
182 Bart Verrijckt M BEL Brecht   42.195 m 03:12'58   
183 Bert Baeten M BEL Dilsen-Stokkem   42.195 m 03:12'58   
184 Jelle Van  Stappen M BEL Melsele   42.195 m 03:12'59   
185 Ivo De  Ridder M BEL Hofstade   42.195 m 03:13'03   
186 Tom Lokermans M BEL Antwerpen   42.195 m 03:13'22   
187 Michael Zender M DEU Trier   42.195 m 03:13'23   
188 Georgii Chikov M RUS Moscow   42.195 m 03:13'39   
189 Jeroen Torfs M BEL Boechout   42.195 m 03:14'03   
190 Elina Junnila W FIN Naantali   42.195 m 03:14'07   
191 Jonas Verhaeghe M BEL Gent   42.195 m 03:14'07   
192 Bart Meeuwssen M BEL Retie   42.195 m 03:14'09   
193 Kristof De  Jonghe M BEL Burcht   42.195 m 03:14'12   
194 Lieven Wille M BEL Ardooie   42.195 m 03:14'16   
195 Vincent Meesschaert M BEL Astene   42.195 m 03:14'41   
196 Nick Peys M BEL Olmen   42.195 m 03:14'43   
197 Samuël Servaes M BEL Brussel   42.195 m 03:14'45   
198 Ronny Spoelders M BEL Grimbergen   42.195 m 03:14'52   
199 Hans Augustyns M BEL Kalmthout   42.195 m 03:14'54   
200 Rémy Cuvelier M BEL Tournai   42.195 m 03:14'56   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.