Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2017
* November
* Oktober
31 oktober 2017
marathon meerdaagse: Halloween 7 in 7
Little Bowbrook GBR
31 oktober 2017
marathon: TSC Marathon
Keulen GER
30 oktober 2017
marathon meerdaagse: Halloween 7 in 7
Little Bowbrook GBR
29 oktober 2017
marathon: Dublin Marathon
Dublin IRL
29 oktober 2017
marathon: Hageland Marathon
Aarschot BEL
29 oktober 2017
marathon: Bremer Zeitsprung Marathon
Vegesack (Bremen) GER
29 oktober 2017
marathon: Röntgenlauf
Remscheid GER
29 oktober 2017
landschapsloop: Röntgenlauf 63,3 km
Remscheid GER
29 oktober 2017
trail: Festival des Hospitaliers 75 km
Nant FRA
29 oktober 2017
marathon: Frankfurt Marathon
Frankfurt GER
29 oktober 2017
marathon: Brabant Marathon
Etten-Leur NED
29 oktober 2017
marathon: Devil's trail Rijk van Nijmegen
Berg en Dal NED
29 oktober 2017
trail: The Stort 30 Ultra 30 mijl
Bishop's Stortford (Hertfordshire) GBR
29 oktober 2017
marathon: Swiss City Marathon
Luzern SUI
28 oktober 2017
trail: Markus Loppet 50 km trail
Lund SWE
28 oktober 2017
24 uur: Plzen 24 hodin
Plzen CZE
28 oktober 2017
6 uur: Cph 6 hour run
Vallensbæk DEN
28 oktober 2017
marathon: marathon van Gent
Gent BEL
28 oktober 2017
Afgelast: marathon: Sudersé marathon
Schokkerhaven NED
28 oktober 2017
trail: Bear Trail 58 km
Voeren BEL
28 oktober 2017
trail: The Grizzly 100/83 km
Voeren BEL
28 oktober 2017
marathon: Snowdonia Marathon (Wales)
Lanberis (Wales) GBR
28 oktober 2017
trail: Jedburg Three Peaks ultramarathon 61km
Jedburgh GBR
28 oktober 2017
trail: Haloween trail 71,5/55 km
Bockenem GER
28 oktober 2017
100 km: Plzen 100 km
Plzen CZE
28 oktober 2017
marathon: Beachy Head Marathon (landschaps)
Eastbourne GBR
25 oktober 2017
marathon: Wetland Marathon
Leek NED
22 oktober 2017
marathon: Venice Marathon
Venetie ITA
22 oktober 2017
marathon: Osmotherley Trail Marathon
zie website GBR
22 oktober 2017
trail: Le Grand Trail des Templiers 75 km
Millau FRA
22 oktober 2017
marathon: Magdeburg-Marathon
Magdeburg GER
22 oktober 2017
marathon: Morgenpost Dresden-Marathon
Dresden GER
22 oktober 2017
etappeloop: Via Iberica 7d/450km
Urdos FRA
22 oktober 2017
Afgelast: marathon: Oldenburger marathon
Oldenburg GER
22 oktober 2017
marathon: Mon Devoir Marathon (trail)
Münster FRA
22 oktober 2017
marathon: Ahrufer Marathon Bad Neuenahr
Bad Neuenahr-Ahrweiler GER
22 oktober 2017
marathon: Balloërveld Marathon
Balloërveld NED
21 oktober 2017
trail: La Mascareignes/Le Trail de Bourbon 64/111k
La Reunion FRA
21 oktober 2017
trail: Suffolk Coastal 33 mijl
Dunwich GBR
21 oktober 2017
marathon: Suffolk Coastal trailmarathon
Dunwich GBR
21 oktober 2017
24 uur: Albi 24H
Albi FRA
21 oktober 2017
6 uur: Albi 24H
Albi FRA
21 oktober 2017
trail: Ultra Trail Lago D'Orta 60/90 km
Omegna ITA
21 oktober 2017
trail: Indian Summer Ultra trail 60/100/125 km
Rolde NED
21 oktober 2017
trail: Ennerdale Trail Run 50 km
Ennerdale Bridge GBR
21 oktober 2017
landschapsloop: Schwäbische Alb Marathon 50 km
Schwäbisch Gmünd GER
21 oktober 2017
marathon: Rothaarsteig Marathon (trail)
Fleckenberg GER
21 oktober 2017
trail: The Autumn 100 mijl
Goring GBR
21 oktober 2017
marathon: Ahrufer Marathon Bad Neuenahr
Bad Neuenahr-Ahrweiler GER
21 oktober 2017
marathon: Transruinaulta Trailmarathon
Ilanz SUI
21 oktober 2017
trail: Berghem Ultra trail 50/100 mijl
Gåsbu NOR
20 oktober 2017
trail: Le Raid des Bogomiles 101 km
Carcassonne FRA
20 oktober 2017
trail: Rodopi Challenge 100 miles (168 km)
Xanthi GRE
20 oktober 2017
trail: Endurance Trail 64/100 km
Millau FRA
19 oktober 2017
trail: Grand Raid Cathares 174 km
Carcassonne FRA
19 oktober 2017
trail: La Diagonale des Fous 167 km (Reunion)
La Reunion FRA
18 oktober 2017
marathon: Eeldermade Marathon
Groningen NED
15 oktober 2017
marathon: Amsterdam Marathon
Amsterdam NED
15 oktober 2017
landschapsloop: MZ-Urmensch Ultra 50 km
Steinheim an der Murr GER
15 oktober 2017
marathon: Bottwartal-Marathon
Großbottwar GER
15 oktober 2017
marathon: Marathon Reims en Champagne
Reims FRA
15 oktober 2017
6 uur: Winnie The Pooh Running Challenges
Kidds Hill, Uckfield (East-Sussex) GBR
15 oktober 2017
marathon: Budapest marathon
Budapest HUN
15 oktober 2017
Great Bruges Marathon
Brugge BEL
15 oktober 2017
marathon: RFC Lochem Trail 42 km
Barchem NED
15 oktober 2017
marathon: Maratona de Lisboa
Lissabon POR
15 oktober 2017
trail: L'Ultra Tour du Liege 64 km
Liege BEL
15 oktober 2017
marathon: Salzkammergut Marathon
Bad Ischl OST
15 oktober 2017
marathon: Mitteldeutscher Marathon
Halle GER
14 oktober 2017
trail: Ultra-Herfstloop Berg en Dal 60 km
Berg en Dal NED
14 oktober 2017
marathon: Landgoed Twente Marathon
De Lutte NED
14 oktober 2017
marathon: Herfst Ultraloop Berg en Dal 42,2 km
Berg en Dal NED
14 oktober 2017
100 km: Ultramaratona del Tricolore
Reggio Emilia ITA
14 oktober 2017
trail: Pfälzer Weinsteig 100 Meilen Ultratrail-lau
Schweigen-Rechtenbach GER
14 oktober 2017
trail: Les defis du Jubile 60 km
St. Maurice SUI
14 oktober 2017
marathon: Brockenmarathon (trail)
Wernigerode GER
14 oktober 2017
marathon: Marathon de la Somme
Amiens FRA
14 oktober 2017
100 km: 100 km de La Somme
Amiens FRA
14 oktober 2017
24 uur: TrailDorado Trailrunning Party
Schwerte GER
14 oktober 2017
6 uur: Winnie The Pooh Running Challenges
Kidds Hill, Uckfield (East-Sussex) GBR
14 oktober 2017
etappeloop: The Pony Expres 2 d/60 mijl
Brockenhurst GBR
13 oktober 2017
trail: Virgin forest trail 110-162 km
Paranesti GRE
13 oktober 2017
marathon: Friday the 13th Marathon Part 2
Leek NED
12 oktober 2017
landschapsloop: Lon Las Cymru 250 mile ultra 250mi
Holyhead GBR
8 oktober 2017
landschapsloop: Rondom Haarlem estafette 50 km
Bloemendaal NED
8 oktober 2017
marathon: Marathon Metz
Metz FRA
8 oktober 2017
marathon: Marathon Meerssen
Meerssen NED
8 oktober 2017
marathon: GELITA Trail Marathon Heidelberg
Heidelberg GER
8 oktober 2017
Afgelast: marathon marathon: Hoge Veluwe Loop
Nationaal Park de Hoge Veluwe, Hoenderloo NED
8 oktober 2017
marathon: 30 ste Marathon Eindhoven
Eindhoven NED
8 oktober 2017
marathon: EssenMarathon Rund um den Baldeneysee
Essen GER
8 oktober 2017
marathon: Pijnenburg Bosmarathon
Soest NED
8 oktober 2017
marathon: Boekarest marathon
Boekarest ROM
8 oktober 2017
marathon: Napf Marathon
Trubschachen SUI
8 oktober 2017
marathon: Schwarzwald-Marathon
Bräunlingen GER
8 oktober 2017
trail: Valleé des Joux 54 km
L'Abbaye SUI
8 oktober 2017
marathon: Italian marathon memorial Enzo Ferrari
Maranello ITA
8 oktober 2017
marathonweekend: Autumn Double
Barrow (Suffolk) GBR
8 oktober 2017
marathon: Drei Länder Bodensee marathon
Insel Lindau GER
8 oktober 2017
trail: Trailrun Terschelling 50 km
West-Terschelling NED
7 oktober 2017
trail: UTSS Ultra Track Supramonte 43/90 km
Baunei ITA
7 oktober 2017
marathon: Marathon Zeeland
Burgh (Haamstede) NED
7 oktober 2017
100 km: Torino-St. Vincent 100 km
Turijn ITA
7 oktober 2017
50 en 71 km: Taubertal 100
Rothenburg GER
7 oktober 2017
marathonweekend: Autumn Double
Barrow (Suffolk) GBR
7 oktober 2017
trail: Gower Ultra 50 mijl (Wales)
Llanmadoc GBR
7 oktober 2017
marathon: Kaisermarathon (bergmarathon)
Söll OST
7 oktober 2017
6 uur: Self Transcendence Amsterdam 6 uur
Amsterdam NED
7 oktober 2017
trail: Hermann Nightrun 66/100 km
Hermannsdenkmal GER
7 oktober 2017
6 uur: Otterndorfer Gezeitenlauf 6 uur
Otterndorf GER
7 oktober 2017
trailweekend: Black Forest Trailrun 2d/94 km
Simonswald GER
7 oktober 2017
24 en 12 uur: Les 48 heures de Royan
Royan FRA
7 oktober 2017
trail: Vaarojen Ultramarathon 87/131 km
Koli FIN
7 oktober 2017
trail: Lakes in a day 50 mijl
Caldbeck GBR
7 oktober 2017
marathon: Wilhelminaberg Trappen Marathon
Landgraaf NED
7 oktober 2017
landschapsloop: Sormland Ultramarathon 50 km
Björkhagen, Stockholm SWE
7 oktober 2017
trail: Longmynd Hike 50 mijl
Church Stretton GBR
7 oktober 2017
landschapsloop: Round Ripon Ultra 35 mijl
Studley Roger GBR
7 oktober 2017
trail: Sandstone Way Ultra 50/70/120 mijl
Berwick Upon Tweed GBR
7 oktober 2017
trappenloop: Last man Standing Wilhelminaberg
Landgraaf NED
7 oktober 2017
100 mijl en 100 km: Taubertal 100
Rothenburg GER
7 oktober 2017
marathon: Vaarojen Marathon (trail)
Koli FIN
6 oktober 2017
48 uur: Les 48 heures de Royan
Royan FRA
6 oktober 2017
trail: BUTS Donostia-Bilbao 140 km
Donostia ESP
6 oktober 2017
trail: BERGischer Ultra 125/245 km
Lindlar GER
6 oktober 2017
etappeloop: Atlantic Coast Challenge trail 3d/79mi
Padstow GBR
6 oktober 2017
trailweekend: Tour de Tirol 3d/75 km
Söll OST
6 oktober 2017
trail: 100 Miles Sud de France 75/112/165 km
Font Romeu FRA
4 oktober 2017
marathonmeerdaagse: 10 marathons in 10 days
Windsor GBR
4 oktober 2017
marathon: Sleenerzand Galgenberg Marathon
Schoonoord NED
1 oktober 2017
marathon: Jersey Marathon (Jersey)
St. Helier GBR
1 oktober 2017
100 km: La cento chilometri Toscana 100 km
Florence ITA
1 oktober 2017
marathon: Belfius Brussels Marathon
Brussel BEL
1 oktober 2017
etappeloop: Atacama Crossing 7d/250km (Chili)
San Pedro de Atacama (Chili) AEG
1 oktober 2017
marathon: H.C. Andersen Marathon
Odense DEN
1 oktober 2017
marathon: Bremen Marathon
Bremen GER
1 oktober 2017
marathon: Clarendon Marathon (landschaps)
Salisbury GBR
1 oktober 2017
marathon: Ford Köln Marathon
Köln GER
1 oktober 2017
marathon: Hunebed D6 Tynaarlo Marathon
Zeegse NED
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2016
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

marathon: Belfius Brussels Marathon Gehouden op: 1 oktober 2017
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Stephen Kiplagat M KEN PAAL-BERINGEN   42.195 m 02:11'44   
2 Kering Eric M KEN X   42.195 m 02:14'10   
3 Kiprono Tarus  Julius M KEN HERENT   42.195 m 02:17'04   
4 Stevens David M BEL ROOSDAAL   42.195 m 02:36'29   
5 Abdelhadi El  Hachimi M BEL SCHEPDAAL   42.195 m 02:36'37   
6 Aleksandr Chekhonin M RUS KALININGRAD   42.195 m 02:39'44   
7 Hiroshi Ogawa M JPN NAGOYA   42.195 m 02:40'52   
8 Conor Robinson M GBR 6UW   42.195 m 02:42'11   
9 Ansgar Carlier M BEL WONDELGEM   42.195 m 02:44'22   
10 Graham Anderson M GBR CAMBRIDGE   42.195 m 02:44'59   
11 Christophe Neyrinck M BEL DUISBURG   42.195 m 02:46'00   
12 Filip Claes M BEL NIEUWERKERKEN   42.195 m 02:46'49   
13 Nid Rumphakwaen M BEL GRIMBERGEN   42.195 m 02:47'23   
14 Sebastien Mahia M BEL NAMUR   42.195 m 02:52'43   
15 Nimmo Steven M GBR ORPINGTON   42.195 m 02:53'21   
16 David Ardid M FRA HAUTMONT   42.195 m 02:53'30   
17 Dieter Roelants M BEL MECHELEN   42.195 m 02:54'25   
18 Houssam Lahmam  Mohamed M MAR SAINT SERVAIS   42.195 m 02:56'14   
19 Andy Lespinasse M FRA MARSEILLE EN BEAUVAISIS   42.195 m 02:56'19   
20 Remi Blutte M FRA CALUIRE-ET-CUIRE   42.195 m 02:56'36   
21 Steven Vandenputte M BEL ALSEMBERG   42.195 m 02:56'37   
22 Geert De  Rore M BEL SINT-TRUIDEN   42.195 m 02:56'45   
23 Marijus Raliuga M LTU VILNIUS   42.195 m 02:56'53   
24 Thibault Bonte M BEL GENT   42.195 m 02:57'30   
25 Davy Braekman M BEL ASSENEDE   42.195 m 02:57'42   
26 Tommaso Spanevello M ITA ETTERBEEK   42.195 m 02:57'59   
27 Frederic Debaste M BEL JETTE   42.195 m 02:58'04   
28 Heber Kokobe  Araya M BEL BRUXELLES   42.195 m 02:58'04   
29 Jordi López  Vendrell M ESP BARCELONA   42.195 m 02:58'22   
30 João Marques  Castanheira M PRT UCCLE   42.195 m 02:58'43   
31 Guillaume Poncelet M BEL BURDINNE   42.195 m 02:58'47   
32 Eric Girard M CAN HAUT-LAM»QUE   42.195 m 02:59'24   
33 Kurt Weyts M BEL STEKENE   42.195 m 02:59'47   
34 Oyvind Bjerkestrand M NOR TERVUREN   42.195 m 02:59'59   
35 Nicolas Delaissé M BEL IEPER   42.195 m 03:00'24   
36 Frederic Pacco M FRA DOUVRIN   42.195 m 03:00'47   
37 Girma Getachew  Anbese M ETH BRUXELLES   42.195 m 03:00'59   
38 Arnaud Saulnier M FRA NANTES   42.195 m 03:01'16   
39 Adrien Corman M BEL BLEGNY   42.195 m 03:01'45   
40 Dieter Noppen M BEL SCHAARBEEK   42.195 m 03:01'53   
41 Bart Van  Nijlen M BEL KASTERLEE   42.195 m 03:02'05   
42 Adelard Dierickx M BEL RONSE   42.195 m 03:02'06   
43 Sébastien Bernard M FRA CLICHY   42.195 m 03:02'44   
44 Christophe Mertens M BEL KESSEL-LO   42.195 m 03:03'05   
45 Simionato Paolo M ITA LIDO DI VENEZIA   42.195 m 03:03'12   
46 Gaël Van  Driessche M BEL DWORP   42.195 m 03:03'24   
47 Axel Danhausen M DEU AACHEN   42.195 m 03:04'26   
48 Jerome Pascal M FRA UCCLE   42.195 m 03:04'54   
49 Jean-marc Mineur M BEL VERVIERS   42.195 m 03:05'10   
50 Yông Geldof  Barthélémy M BEL LEUVEN   42.195 m 03:05'37   
51 Vincent Meers M BEL GENTBRUGGE   42.195 m 03:05'38   
52 Georg Dietze M DEU ORSAY   42.195 m 03:06'05   
53 Jonathan Gricourt M FRA PARIS   42.195 m 03:07'14   
54 Jonas Wouters M BEL LEUVEN   42.195 m 03:07'26   
55 Elie Jorand M FRA 35000   42.195 m 03:07'29   
56 Thomas Van  Aken M BEL BRUXELLES   42.195 m 03:07'30   
57 Podgórski Marcin M POL LODZ   42.195 m 03:08'04   
58 Janos Palfi M HUN RIEMST   42.195 m 03:08'12   
59 Mathieu Deliens M BEL ETTERBEEK   42.195 m 03:08'24   
60 Mehdi Douib M BEL SCHAERBEEK   42.195 m 03:08'34   
61 Sammy Aerts M BEL HASSELT   42.195 m 03:08'35   
62 Roy Sparenburg M NLD H.I.AMBACHT   42.195 m 03:08'49   
63 Angelo Simonini  Pier M ITA CAMPIGLIA MARITTIMA   42.195 m 03:09'08   
64 Steve Gustin M BEL HUY   42.195 m 03:09'16   
65 Mathieu Szustak M BEL WOLUW-SAINT-LAMBERT   42.195 m 03:09'58   
66 Bert Cryns M BEL GENK   42.195 m 03:10'13   
67 Luc Demortier M BEL SPY   42.195 m 03:10'15   
68 Christelle Lemaire W BEL STEENOKKERZEEL   42.195 m 03:10'42   
69 Geert Claes M BEL MOL   42.195 m 03:10'46   
70 Gert Ceulemans M BEL EVERBERG   42.195 m 03:11'03   
71 Stephane David M FRA NANTES   42.195 m 03:11'21   
72 Quentin Levisse M FRA MONS EN BAROEUL   42.195 m 03:11'25   
73 Kevin Boundi M BEL KAPELLEN   42.195 m 03:11'36   
74 Olivier Baltus M BEL TROOZ   42.195 m 03:11'40   
75 Eddy De  Moortele M BEL GENT   42.195 m 03:11'48   
76 Jean-christophe Andre-dumont M BEL BRUXELLES   42.195 m 03:11'51   
77 Hans Den  Broeck M BEL TURNHOUT   42.195 m 03:12'00   
78 Tom Goossens M BEL HAACHT   42.195 m 03:12'01   
79 Mikael Olsson M SWE WOLUWE-SAINT-PIERRE   42.195 m 03:12'04   
80 Philippe Vermoesen M BEL DILBEEK   42.195 m 03:12'50   
81 Fernando Martin M ESP BRUSSELS   42.195 m 03:12'58   
82 Annelore Salens W BEL ERPS-KWERPS   42.195 m 03:13'07   
83 Vincent Van  Camp M BEL WATERLOO   42.195 m 03:13'12   
84 Geoffrey Maisse M FRA IXELLES   42.195 m 03:13'13   
85 Jonas Permentier M BEL SINT-TRUIDEN   42.195 m 03:13'16   
86 Laurin Berresheim M DEU BRUXELLES   42.195 m 03:13'17   
87 Franck Charles M FRA 59320   42.195 m 03:13'19   
88 Cédric Dupont M BEL LEUVEN   42.195 m 03:13'20   
89 Rudy Van  Daele M BEL SINT-NIKLAAS   42.195 m 03:13'28   
90 Simon Guinemer M FRA LILLE   42.195 m 03:13'34   
91 Sébastien Grosdent M BEL MARCHE-EN-FAMENNE   42.195 m 03:13'58   
92 Anastase Karusho M BEL BRUXELLES   42.195 m 03:14'04   
93 Wesley Soors M BEL SINT-TRUIDEN   42.195 m 03:14'11   
94 Guillaume Thonon M BEL WALCOURT   42.195 m 03:14'20   
95 Mathieu Uyttendaele M BEL REBECQ   42.195 m 03:14'20   
96 Edgard Conrard M BEL HABAY-LA-NEUVE   42.195 m 03:14'28   
97 Jamie Kelly M GBR LONDON   42.195 m 03:14'53   
98 Stefan Wagemans M BEL OUD-TURNHOUT   42.195 m 03:15'00   
99 Benjamin Dumortier M FRA CYSOING   42.195 m 03:15'12   
100 Claus Claeys M BEL LEUVEN   42.195 m 03:15'14   
101 Stephane Muyl M FRA ALLENNES LES MARAIS   42.195 m 03:15'18   
102 Simon Van  Haeren M BEL ANTWERPEN   42.195 m 03:15'29   
103 Alex Callebaut M BEL HLCINE   42.195 m 03:15'39   
104 Frédéric Krickx M BEL BRUXELLES   42.195 m 03:15'54   
105 Senne Meeus M BEL HERENT   42.195 m 03:16'00   
106 Thibaut Lejacques M BEL SOIRON   42.195 m 03:16'08   
107 Damien Piron M BEL ANDERLECHT   42.195 m 03:16'10   
108 Christian Schultheis M DEU BIBERACH   42.195 m 03:16'15   
109 Dennis Sandström M SWE MALMO   42.195 m 03:16'32   
110 Christopher East M GBR LONDON   42.195 m 03:16'39   
111 Bart De  Schepper M BEL ANTWERPEN   42.195 m 03:16'52   
112 Rik Rompen M NLD HEERLEN   42.195 m 03:17'02   
113 Linas Papievis M LTU VILNIAUS RAJ   42.195 m 03:17'05   
114 Thomas Desasy M FRA ESTAIRES   42.195 m 03:17'14   
115 Benoit Ralet M BEL BRUXELLES   42.195 m 03:17'21   
116 Vincent Morris M IRL F35F380   42.195 m 03:17'25   
117 Alexandre Seron M BEL MONS   42.195 m 03:17'32   
118 Arnaud Vergnol M BEL BRUXELLES   42.195 m 03:17'42   
119 Jurgen Schetske M BEL STEENOKKERZEEL   42.195 m 03:17'59   
120 Yoann Demolder M BEL OTTIGNIES   42.195 m 03:18'01   
121 Bernard De  Waele M BEL LAARNE   42.195 m 03:18'01   
122 Mario Aerts M BEL NEEROETEREN   42.195 m 03:18'05   
123 Maarten Van  Laere M BEL ANTWERPEN   42.195 m 03:18'09   
124 Willem Put M BEL SCHOTEN   42.195 m 03:18'12   
125 Lubomir Hornak M SVK WOLUWE-SAINT-PIERRE   42.195 m 03:18'25   
126 Frédérick Herzet M BEL HENRI-CHAPELLE   42.195 m 03:18'48   
127 Pierantonio Sarna M ITA EVERE   42.195 m 03:18'48   
128 Bart Verschooren M BEL MECHELEN   42.195 m 03:18'50   
129 Danny Debouver M BEL BRUGGE   42.195 m 03:18'51   
130 Andreas Block M BEL ASSE   42.195 m 03:18'54   
131 Mathijs Biesbrouck M BEL ROESELARE   42.195 m 03:19'04   
132 Kristof Mertens M BEL HERDERSEM   42.195 m 03:19'16   
133 Maarten Guelinckx M BEL ANTWERPEN   42.195 m 03:19'20   
134 Sebastien Haverals M BEL GOOIK   42.195 m 03:19'23   
135 Heirwegh Sem M BEL LEUVEN   42.195 m 03:19'36   
136 Michael Watrin M FRA STENAY   42.195 m 03:19'59   
137 Christian De  Velde M BEL ETTERBEEK   42.195 m 03:20'06   
138 Bruno Bonnechère M BEL BELGIQUE   42.195 m 03:20'09   
139 Peter Vangeel M BEL HOESELT   42.195 m 03:20'11   
140 Patrick Diederich M LUX HOBSCHEID   42.195 m 03:20'11   
141 Samuel Richards M GBR PONTYPRIDD   42.195 m 03:20'17   
142 Alexander Tirari M BEL GENVAL   42.195 m 03:20'21   
143 Jonathan Renier M BEL WOLUWE-SAINT-LAMBERT   42.195 m 03:20'24   
144 Dorian Gricourt M FRA LILLE   42.195 m 03:20'33   
145 Kevin Hanna M USA ORLANDO, FLORIDA   42.195 m 03:20'41   
146 Pilar Mahamud  Isidro W ESP MUTXAMEL   42.195 m 03:21'04   
147 Francesco Aghemio M BEL SCHAERBEEK   42.195 m 03:21'09   
148 Grégory Demoen M BEL LOUVAIN-LA-NEUVE   42.195 m 03:21'18   
149 Herve Dengis M BEL VIEUX-WALEFFE   42.195 m 03:21'25   
150 Stuart Reigeluth M BEL WATERLOO   42.195 m 03:21'27   
151 Michel Ponchon M BEL AUDERGHEM   42.195 m 03:22'09   
152 Philippe Baijot M BEL GEDINNE   42.195 m 03:22'17   
153 Simon Bertoux M BEL CHATILLON   42.195 m 03:22'20   
154 Kevin Mathieu M BEL VIRTON   42.195 m 03:22'28   
155 Paddy Dwyer M IRL SAINT JOSSE TEN NOODE   42.195 m 03:22'30   
156 Alexander De  Wulf M BEL STEENOKKERZEEL   42.195 m 03:22'32   
157 Hûgues Thiebaut M BEL LUTTRE   42.195 m 03:22'36   
158 Eric Dehandschutter M BEL BUIZINGEN   42.195 m 03:22'42   
159 Nicolas Van  Spilbeeck M BEL ANTWERPEN   42.195 m 03:22'47   
160 Przemyslaw Chrystofiak M POL MALDEGEM   42.195 m 03:23'19   
161 Bernard De  Coninck M BEL TERVUREN   42.195 m 03:23'30   
162 Stefan Cassimon M BEL KAPELLEN   42.195 m 03:23'32   
163 Yohan Gille M FRA AMIENS   42.195 m 03:23'34   
164 Beryl Otieno W BEL BRUGGE   42.195 m 03:23'35   
165 Abdul Alamyar M AFG JETTE   42.195 m 03:23'36   
166 Martijn Hendrickx M BEL AALST   42.195 m 03:23'37   
167 Frederic Quintin M BEL BRUXELLES   42.195 m 03:23'41   
168 Jürgen De  Fruyt M BEL BRUGGE   42.195 m 03:23'46   
169 Robert Weidauer M DEU BERLIN   42.195 m 03:23'54   
170 Nathalie Carion W BEL WEMMEL   42.195 m 03:24'01   
171 Alexandre Gelon M FRA BECQUIGNY   42.195 m 03:24'05   
172 William Meuleman M BEL HERENT   42.195 m 03:24'14   
173 Alexandre Fraty M FRA HYERES   42.195 m 03:24'18   
174 Julien Cammarata M BEL CIPLET   42.195 m 03:24'21   
175 Pedro Conceicao M PRT BRUXELLES   42.195 m 03:24'22   
176 Italo Vogna M ITA NAPOLI   42.195 m 03:24'24   
177 Steven Vanmolecot M BEL BREDENE   42.195 m 03:24'25   
178 Rusek Marcin M POL SOBTKA   42.195 m 03:24'25   
179 Elmar Sistermanns M DEU MOERFELDEN-WALLDORF   42.195 m 03:24'26   
180 Olle Jorinder M SWE STOCKHOLM   42.195 m 03:24'37   
181 Tina Rosenlund W DNK COPENHAGEN   42.195 m 03:24'52   
182 Andrzej Rojek M POL OLSZTYN   42.195 m 03:25'04   
183 Martinez Garcia M ESP BRUXELLES   42.195 m 03:25'09   
184 Jean-philippe Monthuit M FRA MARGNY-SUR-MATZ   42.195 m 03:25'20   
185 Sébastien Lefeuvre M FRA ROCHY COND   42.195 m 03:25'22   
186 Martin Spolc M CZE BRUSSELS   42.195 m 03:25'25   
187 Xiaoqing Gao M CAN LOUVAIN-LA-NEUVE   42.195 m 03:25'26   
188 Grégory Dujacquier M BEL GOZE   42.195 m 03:25'29   
189 Markus Halonen M FIN LAHTI   42.195 m 03:25'39   
190 Mathieu Vermeersch M BEL WEMMEL   42.195 m 03:25'43   
191 Romain Hanon M BEL KRAAINEM   42.195 m 03:25'51   
192 Olivier Martiny M BEL BRUXELLES   42.195 m 03:25'51   
193 Alastair Donachie M GBR SLM2132   42.195 m 03:25'52   
194 Alain Fagnan-polis M BEL HEUSY   42.195 m 03:25'56   
195 Teppei Kanezaki M JPN KAWASAKI-SHI,KANAGAWA-KEN   42.195 m 03:25'59   
196 Pauline Boninsegna W BEL SCHAERBAAK   42.195 m 03:26'08   
197 Antoine Vigier M FRA LES RICEYS   42.195 m 03:26'08   
198 Nicolas Corbisier M FRA LAMBERSART   42.195 m 03:26'09   
199 Nicola Angioni M ITA PADOVA   42.195 m 03:26'18   
200 Alexander Geerardyn M BEL JABBEKE   42.195 m 03:26'24   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.