Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2017
* November
19 november 2017
marathon: Holger Danske Strandvejsmarathon
Helsingør DEN
19 november 2017
marathon: Ronde Venenmarathon
Abcoude NED
19 november 2017
marathon: Popular de Valencia Marathon
Valencia ESP
19 november 2017
trail: Raid Pedestre Le Puy-Firminy 68 km
Le Puy FRA
19 november 2017
marathon: Werdauer Herbstmarathon
Werdau GER
19 november 2017
trail: Uewersauer Trail 52 km
Heiderscheid LUX
19 november 2017
marathon: Frauenfelder Marathon (landschapsloop)
Frauenfeld SUI
19 november 2017
Afgelast: marathon: TSC Marathon
Keulen GER
19 november 2017
trailmarathon: Wooler Trail Marathon
Wooler GBR
18 november 2017
etappeloop: Chiemsee Ultramarathon 2 d/108 km
Grabenstädt GER
18 november 2017
marathon: Marathon International du Beaujolais
Fleurie FRA
18 november 2017
trail: Haria Extreme Lanzarote 42/104 km
Haria ESP
18 november 2017
6 uur: Grenaa 6 Timer
Grenaa DEN
17 november 2017
landschapsloop: TheAuthenticFidipiddes’s run 490km
Athene GRE
17 november 2017
100 km: Pharaonic Race 100 km (Egypte)
Cairo AEG
17 november 2017
trail: The Real Kick 120 km
Moselkern GER
15 november 2017
marathon: Hoornseplas Marathon
Groningen NED
12 november 2017
marathon: Landgoed Appelbergen Marathon
Glimmen NED
12 november 2017
trail: UltraSteinHart 666 56 km
Steinfurt GER
12 november 2017
marathon: Steinhart 500 Marathon
Burgsteinfurt GER
12 november 2017
marathon: Istanbul Marathon
Istanbul TUR
12 november 2017
marathon meerdaagse: Hell of a Hill marathons
Rivington (Horwich) GBR
12 november 2017
marathon: TÜV Rheinland Indoor marathon
Nürnberg GER
12 november 2017
marathonweekend: Marathon van Zétrud-Lumay
Zétrud-Lumay BEL
12 november 2017
marathon: Kasterlee Marathon
Kasterlee BEL
11 november 2017
trail: Gower Coastal 35 mijl
Rhossili Village Hall, Middleton, Rhossili, GBR
11 november 2017
trail: Tollymore Ultratrail 40 mijl (N.Ierland)
Bryansford (Newcastle) GBR
11 november 2017
trail: Kini Trail 52 km
Schwangau GER
11 november 2017
marathonweekend: Marathon van Zétrud-Lumay
Zétrud-Lumay BEL
11 november 2017
marathon: Goathland Trail Marathon
zie website GBR
11 november 2017
trailmarathon: Tollymore trail marathon (N.Ierland
Bryansford (Newcastle) GBR
11 november 2017
marathon: Karneval Marathon
Pesch, Keulen GER
11 november 2017
trail: TSL Trail des Sources de la Loire 72 km
Costaros FRA
11 november 2017
marathon: Gower Coastal trailmarathon
Rhossili Village Hall, Middleton, Rhossili GBR
11 november 2017
landschapsloop: Lac de Neuchatel 93 km
Neuenburg/Neuchatel SUI
11 november 2017
marathon meerdaagse: Hell of a Hill marathons
Rivington (Horwich) GBR
10 november 2017
marathon meerdaagse: Hell of a Hill marathons
Rivington (Horwich) GBR
10 november 2017
etappeloop: The Druid's Challenge 3 d/84 mijl
Buckinghamshire GBR
9 november 2017
marathon meerdaagse: Hell of a Hill marathons
Rivington (Horwich) GBR
8 november 2017
marathon meerdaagse: Hell of a Hill marathons
Rivington (Horwich) GBR
8 november 2017
marathon: Hoornse Bulten Marathon
Gieten NED
5 november 2017
marathon: 3e Marathon van Rooi
Sint Oedenrode NED
5 november 2017
marathon meerdaagse: Halloween 7 in 7
Little Bowbrook GBR
5 november 2017
marathon: New York City Marathon
New York USA
5 november 2017
marathon: Maratona do Porto
Porto POR
5 november 2017
marathon: Skovmarathon (bosmarathon)
Hillerød DEN
5 november 2017
marathon: Berenloop Terschelling
Terschelling NED
5 november 2017
landschapsloop: Rursee ultra 52 km
Simmerath-Einruhr GER
5 november 2017
marathon: Rursee Marathon
Simmerath GER
5 november 2017
50 km: Bottroper Jürgen-Liebert-Ultramarathon
Bottrop GER
5 november 2017
marathon: Ahrufer Marathon Bad Neuenahr
Bad Neuenahr-Ahrweiler GER
5 november 2017
marathon: Marathon des Alpes-Maritimes Nice-Cannes
Nice FRA
5 november 2017
trail: Trail dell'Ulivo 45 km
Brisighella ITA
4 november 2017
marathon: Ahrufer Marathon Bad Neuenahr
Bad Neuenahr-Ahrweiler GER
4 november 2017
trail: Dubbel Döden 44 km
Kullaberg SWE
4 november 2017
landschapsloop: La Ronde des Elephants 100 km
Chambéry FRA
4 november 2017
trail: LEO 190 km
Goirle NED
4 november 2017
100 en 50 km: Le 100 km de Spiridon Catalan
St. Esteve FRA
4 november 2017
trail: White Rose Ultra 30/60/100 mijl
Golcar GBR
4 november 2017
trail: Sollingquerung trail 48 km
Dassel GER
4 november 2017
marathon: Vollemaansloop
Eelde-Paterswolde NED
4 november 2017
trail: Donana Trail marathon 71 km
Sevilla ESP
4 november 2017
100 km: 33. Supermarathon Kalisia
Jarantów k. Kalisza POL
4 november 2017
marathon: Rauchwart marathon
Rauchwart OST
4 november 2017
etappeloop: Jakobsweg Fulda-Gelnhausen 2 d/71 km
Fulda GER
4 november 2017
marathon meerdaagse: Halloween 7 in 7
Little Bowbrook GBR
3 november 2017
marathon meerdaagse: Halloween 7 in 7
Little Bowbrook GBR
3 november 2017
trail: Kullamannen Ultra 100 mijl
Söderåsen/Hallandsåsen SWE
2 november 2017
marathon meerdaagse: Halloween 7 in 7
Little Bowbrook GBR
1 november 2017
marathon: TSC Marathon
Keulen GER
1 november 2017
landschapsloop: Éen-Elf Ultraloop Boxmeer 45 km
Boxmeer NED
1 november 2017
marathon meerdaagse: Halloween 7 in 7
Little Bowbrook GBR
1 november 2017
marathon: Salvatore Adamo Marathon
Eelde-Paterswolde NED
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2016
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

50 km: Bottroper Jürgen-Liebert-Ultramarathon Gehouden op: 5 november 2017
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Wouter Decock M BEL MACW   50.000 m 02:59'06   
2 Gino Casier M BEL ABES Edegem   50.000 m 03:23'48   
3 Henning Vengels M GER Pace Pack Runners   50.000 m 03:27'07   
4 Gert Mertens M BEL AC Lierse   50.000 m 03:30'34   
5 Jens Roßkothen M GER LC Adler Bottrop   50.000 m 03:37'22   
6 Vasilios Nonas M GER TV Refrath   50.000 m 03:40'06   
7 Tomasz Weglinski M GER Z Pogod? Ducha   50.000 m 03:42'11   
8 Marc Aschmoneit M GER Green Mamba Runners   50.000 m 03:42'22   
9 Rafael Rodrigue  Baena M GER TC Kray 1892 e. V.   50.000 m 03:44'06   
10 Bastian Mucha M GER (Gummersbach)   50.000 m 03:45'01   
11 Kees Van  Helmond M NED avt scorpio   50.000 m 03:46'50   
12 Daniel Zerweck M GER LC Rapid Dortmund   50.000 m 03:48'47   
13 Peter Weckwarth M GER (Solingen)   50.000 m 03:50'27   
14 Rudy Van  Daele M BEL WALO   50.000 m 03:51'45   
15 Leonie Ton W NED AV'56   50.000 m 03:51'56   
16 Gunnar Mitzner M GER Athletik Waldniel   50.000 m 03:54'34   
17 Eik Bergmann M GER   50.000 m 03:54'40   
18 Markus Thonemann M GER Warburger SV 1884   50.000 m 03:55'16   
19 Andreas Skola M GER SG Borken   50.000 m 03:55'48   
20 Pauwel Joos M BEL JC Aalter   50.000 m 03:56'46   
21 Ralf Bajon M GER (Bochum)   50.000 m 03:57'55   
22 Andreas Seeger M GER (Mülheim an der Ruhr)   50.000 m 03:58'48   
23 Thomas Lindner M GER Green Mamba Runners   50.000 m 04:03'36   
24 Fatih Karakaya M GER TV Laubenheim 1883 e.V.   50.000 m 04:03'42   
25 Christoph Susek M GER   50.000 m 04:04'11   
26 Hans-jürgen Mielke M GER (Hövelhof)   50.000 m 04:07'37   
27 Stefan Burkart M GER WSV Schermbeck   50.000 m 04:07'56   
28 Alfred Maske M GER Depotrunners Bracht   50.000 m 04:07'59   
29 Sebastian Gerhards M GER Depotrunners Bracht   50.000 m 04:08'02   
30 Annette Hausmann W GER LC Duisburg   50.000 m 04:09'15   
31 Rita Hupka W GER LT Wischlingen Dortmund   50.000 m 04:10'20   
32 Lars Runde M GER Ibbenbüren   50.000 m 04:12'00   
33 Adam Maciejewski M GER LC Duisburg   50.000 m 04:13'33   
34 Peter Müller M GER Triathlon Team Hagen   50.000 m 04:16'36   
35 Michael Maleschka M GER Bewusstseinsraum   50.000 m 04:16'36   
36 Rüdiger Künzel M GER Lauftreff Uhlenhorst   50.000 m 04:19'27   
37 Stefan Ponto M GER (Mülheim Ruhr)   50.000 m 04:19'28   
38 Katrin Filius W GER (Reken)   50.000 m 04:20'32   
39 Peter Vickus M GER (Dillendorf)   50.000 m 04:23'45   
40 Thomas Behrens M GER Who the f... is Andrew? /   50.000 m 04:24'00   
41 Holger Peek M GER TUSEM Essen   50.000 m 04:25'17   
42 Marcel Zöllner M GER LT Bittermark Dortmund   50.000 m 04:26'00   
43 Rainer Lid M GER LSF Münster   50.000 m 04:26'36   
44 Martin Goeke M GER Ausdauerschule by bunert   50.000 m 04:27'09   
45 Stefan Meyer M GER #läuftbeiuns   50.000 m 04:27'38   
46 Christine Wagner-stucki W GER (Wolfenschiessen)   50.000 m 04:27'47   
47 Andre Steinbach M GER Laufrevier Dortmund   50.000 m 04:29'03   
48 Klaus Neumeister M GER 100 Marathon Club   50.000 m 04:29'19   
49 Dennis John M GER Borbecker Raketen Essen   50.000 m 04:29'28   
50 Stefan Lammers M GER LSF Münster   50.000 m 04:29'38   
51 Eva-maria Gaszek W GER LSF Münster   50.000 m 04:30'10   
52 Stefan Dolle M GER (Bochum)   50.000 m 04:31'10   
53 Marc Schrooten M GER (Duisburg)   50.000 m 04:31'14   
54 Gundi Weckenmann W GER Die Kauffrauen   50.000 m 04:31'25   
55 Christian Wobig M GER Trailtiger   50.000 m 04:32'53   
56 Martina Hesseling W GER (Bergheim)   50.000 m 04:33'48   
57 Tobias Friedrich M GER (Heiden)   50.000 m 04:34'16   
58 Bryan Mcclure M GER War Eagle Laufen   50.000 m 04:34'18   
59 Herbert Einhaus M GER (Schüttorf)   50.000 m 04:34'45   
60 Klaus Knaack M GER Lex Bocholt Running Team   50.000 m 04:36'01   
61 Fred Toplak M GER La Herten   50.000 m 04:36'21   
62 Kilian Resch M GER Troisdorfer LG M.U.T   50.000 m 04:38'09   
63 Sven Geweiler M GER   50.000 m 04:38'34   
64 Eugen Purk M GER Laufsport Senden   50.000 m 04:39'02   
65 Darius Kus M GER Rotbach-Ultras   50.000 m 04:39'03   
66 Guido Janßen M GER TSV Weeze   50.000 m 04:39'13   
67 Vladimir Krivushkin M GER Akbet   50.000 m 04:40'27   
68 Stefan Günther M GER Team Mountain Trail   50.000 m 04:41'38   
69 Michael Rickers M GER (Hünxe)   50.000 m 04:41'38   
70 Carsten Plitt M GER Laufen gegen Leiden e.V.   50.000 m 04:41'45   
71 Anke Weihermüller W GER (Bochum)   50.000 m 04:44'02   
72 Sascha Peschel M GER (Niederkassel )   50.000 m 04:44'40   
73 Volker Fohrmeister M GER (Lünen)   50.000 m 04:45'06   
74 Conny Wiethoff W GER Renntiere   50.000 m 04:45'42   
75 Andreas Peterka M GER Renntiere   50.000 m 04:45'43   
76 Stefan Kortus M GER LLC Marathon Regensburg   50.000 m 04:46'51   
77 Hartmut Jaunich M GER Lauftreff Pulsschlag aus   50.000 m 04:47'17   
78 Britta Hübner W GER LC Duisburg   50.000 m 04:47'29   
79 Frank Jungesblut M GER Tri Team Selm   50.000 m 04:48'25   
80 Marc Bemong M BEL Knoet   50.000 m 04:48'46   
81 Sabine Luijken W GER   50.000 m 04:49'39   
82 Johan Luijken M GER   50.000 m 04:49'40   
83 Ralf Ruppert M GER LG Oelde /Waldersloh   50.000 m 04:50'48   
84 Christian Quere M GER Lauftreff Pulsschlag aus   50.000 m 04:51'01   
85 Sebastian Rakow M GER (Mülheim)   50.000 m 04:51'05   
86 Toni Jug M GER VFL Ahaus   50.000 m 04:51'14   
87 Susanne Aurelio W GER Laufen gegen Leiden e.V.   50.000 m 04:51'51   
88 Kerstin Conrad W GER Lauftreff Kossmann   50.000 m 04:51'53   
89 Ralf Loeber M GER 100MC   50.000 m 04:52'03   
90 Patrick Lindner M GER LG Laufbuch Ruhr   50.000 m 04:52'29   
91 Stefan Niederhofer M GER TuS Breckerfeld   50.000 m 04:54'29   
92 Stefan Rautenberg M GER Team Rauti   50.000 m 04:54'40   
93 Nina Ropertz W GER BSG WAZ Essen   50.000 m 04:55'05   
94 Malte Schuster M GER   50.000 m 04:57'14   
95 Klaus Wansing M GER SUS Stadtlohn   50.000 m 04:57'37   
96 Roland Ritter M GER TuS Uentrop   50.000 m 04:58'00   
97 Hermann Rietfort M GER SUS Stadtlohn   50.000 m 04:58'28   
98 Friedhelm Hofmann M GER Hunsrück-Marathon e.V.   50.000 m 04:58'29   
99 Stefan Hufnagel M GER (Eslohe, Sauerland)   50.000 m 04:58'32   
100 Ludwig Gruetering M GER LT-Lippehausen   50.000 m 04:58'54   
101 Jens Lünstroh M GER Ats-Nahmer-Radsport   50.000 m 04:59'13   
102 Berthold Sobbe M GER SV Herbern   50.000 m 04:59'22   
103 Volkmar Van  Gemmeren M GER Die Stolperer   50.000 m 05:00'01   
104 Ullrich Waldschmidt M GER TV Wetzlar   50.000 m 05:01'46   
105 Marcus Kreyer M GER (Butzbach )   50.000 m 05:01'48   
106 Xiaopeng Guo M GER DUV   50.000 m 05:02'25   
107 Torsten Witte M GER Team Camerone e.V.   50.000 m 05:03'17   
108 Andreas Giersberg M GER PV Triathlon Witten   50.000 m 05:04'01   
109 Steffi Meckel W GER PV Triathlon Witten   50.000 m 05:04'01   
110 Jasmin Wehmeier W GER Aktion Canchanabury   50.000 m 05:05'58   
111 Frank Tschirner M GER SSV Herten   50.000 m 05:06'32   
112 Warren Dix M ZAF AVMTK   50.000 m 05:06'48   
113 Hans Köngeter M GER SCB Horrem   50.000 m 05:08'15   
114 Thomas Pesch M GER ASV Duisburg   50.000 m 05:08'36   
115 Anne Mertens W GER SV Herbern   50.000 m 05:09'00   
116 Michael Petry M GER Team Erdinger Alkoholfrei   50.000 m 05:09'23   
117 Kay Giese M Pos   50.000 m 05:09'34   
118 Karen Keller W GER (Maxsain)   50.000 m 05:10'29   
119 Miguel Rodriguez M GER BSG Springorum Bochum   50.000 m 05:10'31   
120 Michael Heinkelein M GER BSG Springorum   50.000 m 05:10'34   
121 Bernd Malyska M GER Team Erdinger Alkoholfrei   50.000 m 05:11'16   
122 Rainer Boerenkamp M GER   50.000 m 05:12'33   
123 Dagmar Meyer W GER Lauftreff Lüdinghausen   50.000 m 05:12'42   
124 Jörn Rasmußen M GER Tri Ducks Dorsten   50.000 m 05:13'41   
125 Guido Teigelkamp M GER Adler Langlauf Bottrop   50.000 m 05:14'28   
126 Christine Van  Pareren W GER Vegan Runners Nederland   50.000 m 05:14'41   
127 Patrick Hösl M GER LG Grizzly   50.000 m 05:15'44   
128 Sandra Küter W GER LG Grizzly   50.000 m 05:15'45   
129 Gunnar Zab M GER LF Trills 09   50.000 m 05:15'54   
130 Jörg Klasing M GER TSG Sulzbach   50.000 m 05:16'12   
131 Elke Link-holtermann W GER TuS Breckerfeld   50.000 m 05:16'20   
132 Kai Römer M GER BSG JVA Essen   50.000 m 05:17'32   
133 Ralf Führer M GER BSG JVA Essen   50.000 m 05:17'32   
134 Bernward Münster M GER (Köln)   50.000 m 05:19'16   
135 Maik Kohlmetz M GER :anlauf siegen   50.000 m 05:20'13   
136 Simone De  Kruijff W GER LSF Münster   50.000 m 05:20'22   
137 Heike Lipa W GER BTC Herne   50.000 m 05:20'56   
138 Helmut Bezani M GER Lauffieber Dortmund   50.000 m 05:21'17   
139 Iris Bergmann W GER Team Erdinger Alkoholfrei   50.000 m 05:22'02   
140 Manfred Steckel M GER TriathlonSteckelCologne   50.000 m 05:23'11   
141 Thomas Menkhaus M GER LT Wischlingen Dortmund   50.000 m 05:24'22   
142 Jörg Timmer M GER SFR Klein-Reken   50.000 m 05:24'36   
143 Jens Harder M GER Eintracht Duisburg 1848 e   50.000 m 05:24'53   
144 Christoph Escher M GER Marathonteam -Ratingen   50.000 m 05:25'07   
145 Fabian Hesse M GER Lauffieber Dortmund   50.000 m 05:26'01   
146 Roland Seerau M GER TuS Xanten   50.000 m 05:26'04   
147 Richard Maquelin M NED (Capelle aan den IJssel)   50.000 m 05:26'05   
148 Michael Gährken M GER Wasserfreunde Werne   50.000 m 05:29'22   
149 Frank Müller M GER Adler Langlauf Bottrop   50.000 m 05:29'48   
150 Christoph Stache M GER DVA Sedlitz   50.000 m 05:30'10   
151 Lijia Liu W GER (Duesseldorf)   50.000 m 05:30'20   
152 Erwin Rüttgers M GER LT Hennef/Sieg   50.000 m 05:31'00   
153 Pierrick Schröder M GER (Koblenz)   50.000 m 05:31'47   
154 Anne Rademaker W GER (Koblenz )   50.000 m 05:31'48   
155 Jeff Smith M GER CaBa   50.000 m 05:32'16   
156 Ralf Lietz M GER Wildeshauser Lauftreff   50.000 m 05:32'25   
157 Gabi Schumacher W GER Lions   50.000 m 05:32'25   
158 Thorsten Schnisa M GER LT Wischlingen Dortmund   50.000 m 05:32'26   
159 Sebastian Milenk M GER MaliDu Duisburg   50.000 m 05:32'30   
160 Jan Koopmann M GER MaliDu Duisburg   50.000 m 05:32'30   
161 Sandra Hartmann W GER Laufsport Senden   50.000 m 05:34'43   
162 Claudia Vonau W GER (Bochum)   50.000 m 05:35'09   
163 Thomas Paskert M GER Laufsport Senden   50.000 m 05:35'21   
164 Ralf Skubschewski M GER Laufsport Senden   50.000 m 05:35'24   
165 Nora Afhüppe W GER   50.000 m 05:35'58   
166 Verena Wonneberger W GER   50.000 m 05:35'58   
167 Jörn Trautmann M GER (Staufenberg )   50.000 m 05:38'22   
168 Volker Ibisch M GER LH Eifel-Krücken   50.000 m 05:38'33   
169 Thorsten Huth M GER LC Duisburg   50.000 m 05:39'27   
170 Semt Belahouane M GER LC-Duisburg   50.000 m 05:39'27   
171 Sergej Gordov M GER (Dortmund )   50.000 m 05:39'36   
172 Uwe Laig M GER TV Hohne / 100 Marathon C   50.000 m 05:40'31   
173 Thorsten Klenke M GER SCB Horrem   50.000 m 05:41'32   
174 Marie Sofie Hölting W GER (Bottrop)   50.000 m 05:41'52   
175 Vera Verspohl W GER LT Wischlingen Dortmund   50.000 m 05:44'43   
176 Susanne Dahlmann W GER LT Wischlingen Dortmund   50.000 m 05:44'44   
177 Christa Langela W GER SF Nordvelen Lauftreff   50.000 m 05:45'56   
178 Carsten Koczor M GER ASC Weißbachtal   50.000 m 05:47'47   
179 Christiane Schlaps W GER DUV   50.000 m 05:47'48   
180 Mattin Becker M GER Troisdorfer LG M.U.T   50.000 m 05:49'16   
181 Günter Zipplies M GER Team Erdinger Alkoholfrei   50.000 m 05:50'41   
182 Daniela Zuschlag W GER (Dortmund)   50.000 m 05:50'41   
183 Natalie Berz W GER TV Laubenheim 1883 e.V.   50.000 m 05:51'12   
184 Marina Schulze W GER TV Laubenheim 1883 e.V.   50.000 m 05:51'12   
185 Klaus Jakobus M GER Fun Runner VFL Gladbeck   50.000 m 05:51'29   
186 Klaus Nofftz M GER Run for Fun   50.000 m 05:51'32   
187 Torsten Schon M GER (Köln)   50.000 m 05:51'32   
188 René Wallesch M GER 100 Marathon Club   50.000 m 05:52'52   
189 Michael Hühner M GER (Bochum)   50.000 m 05:53'21   
190 Sandy Winkler-spekker W GER Ashahi-Sports   50.000 m 05:55'14   
191 Sven Ziegler M GER 100 Marathon Club   50.000 m 05:55'15   
192 Walter Blume M GER TV Arnsberg 1861 e.V.   50.000 m 05:55'39   
193 Ansgar Zschunke M GER SFR Klein-Reken   50.000 m 05:57'35   
194 Marina Kollassa W GER Adler   50.000 m 05:58'40   
195 Uwe Schmidt M GER LT Hennef/Sieg   50.000 m 05:59'10   
196 Holger Hendriks M GER Rumelner TV   50.000 m 05:59'10   
197 Ludger Hülskamp M GER Fortuna Düsseldorf Triath   50.000 m 05:59'26   
198 David Wattenbach M GER LC Duisburg   50.000 m 06:00'37   
199 Sebastian Hasenclever M GER Pace Pack Runners   50.000 m 06:03'35   
200 Sven Kemper M GER Pace Pack Runners   50.000 m 06:03'35   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.