Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2017
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
30 maart 2017
etappeloop: Pfälzer Berglandtrail 3 d/126 km
Wolfstein GER
29 maart 2017
marathon: Eelderdiep Marathon
Groningen NED
26 maart 2017
trail: L' Ultratrail de Piqueurs 52 km
St Jean des Ollieres FRA
26 maart 2017
trail: Trail des Tranchees 55 km
Douaumont FRA
26 maart 2017
100 en 50 km: 100 km di Seregno
Seregno ITA
26 maart 2017
50 km: Eschollbrücker Ultra-Marathon 50 km
Pfungstadt-Eschollbrücken GER
26 maart 2017
marathon: Carrera Montana Cuenca (trail)
Cuenca ESP
26 maart 2017
marathon: Marathon van Lier
Lier BEL
26 maart 2017
6 uur: 6 Heures de Loos
Loos FRA
26 maart 2017
landschapsloop: Canalathon 50/75/100km
Sowerby Bridge GBR
26 maart 2017
100 km: Kelheim 100 km Solo en estafette
Kelheim GER
25 maart 2017
etappeloop: Lake Balaton Supermarathon 2 d/96 km
Badacsony HUN
25 maart 2017
marathon: Springe Deister marathon
Springe GER
25 maart 2017
12 uur: 100 km Lauf von Grünheide/Störitz
Grünheide/Störitz GER
25 maart 2017
100 km: Plzen 100 km
Plzen CZE
25 maart 2017
100 en 50 km: 100 km Lauf von Grünheide/Störitz
Grünheide/Störitz GER
25 maart 2017
trail: UTBCN Ultra Trail de Barcelona 70/100 km
Passeig de líEsglésia de Begues ESP
25 maart 2017
trailmarathon: Hard Aisne Durbuy Trail
Bomal BEL
25 maart 2017
6 uur: Borlänge
Borlänge SWE
25 maart 2017
trail: Trail Formentera 40/72,5 km
La Savina ESP
25 maart 2017
trailmarathon: MTBCN Ultra Trail de Barcelona
Passeig de líesglésia de Begues ESP
25 maart 2017
100 en 50 km: Undheim Ultrafestival 100 km
Undheim NOR
25 maart 2017
landschapsloop: Born to Run Ultra 40 mijl (Wales)
Byena (Lanelli) Wales GBR
25 maart 2017
marathon: Drents Friese Wold Marathon Diever
Diever NED
25 maart 2017
trail: Trail des Crêtes de Spa 55 km
Spa BEL
24 maart 2017
etappeloop: Jurassic Coast Challenge trail 3d/79mi
Charmouth GBR
24 maart 2017
landschapsloop: Born to Run Ultra 40 mijl (Wales)
Byena (Lanelli) Wales GBR
24 maart 2017
etappeloop: The Jogle 17 d/860 mijl
John O'Groats GBR
23 maart 2017
etappeloop: Lake Balaton Supermarathon 4 d/196 km
Siófok HUN
22 maart 2017
marathon: Landgoed Nienoord Marathon
Leek NED
19 maart 2017
landschapsloop: VijverRun 50 km
Heusden Zolder BEL
19 maart 2017
trail: Trail de la Primavera Andenne 65 km
Andenne BEL
19 maart 2017
trail: 1. Pommel 2K 46 km
Pommersbrun GER
19 maart 2017
trail: Vuurtoren Trail Ameland ca. 60 km
Hollum NED
19 maart 2017
trail: Dragontrail 50 km
Bad Honnef GER
19 maart 2017
marathon: Utrecht Science Park Marathon
Utrecht NED
19 maart 2017
trail: Trail du Ventoux 46 km
Bedoin FRA
19 maart 2017
6 uur: Welt Down Syndrom Tag 6 uur/marathon
Fürth GER
19 maart 2017
marathon: Königsforst Marathon (bosmarathon)
Bergisch Gladbach GER
19 maart 2017
marathon: Süchtelner Höhen Prof. Marathon
Viersen GER
19 maart 2017
trail: Trail du Petit Ballon 52 km
Rouffach FRA
19 maart 2017
marathon: Scheveningen Zandvoort SOS Kinderdorp
Scheveningen NED
19 maart 2017
50km: 5 tot 50 van Krimpen
Krimpen NED
18 maart 2017
trail: Sussex Coastal ultra 34 mijl
East Dean, East Sussex GBR
18 maart 2017
trail: Hardmoors 55 mijl
Helmsley Sports Club GBR
18 maart 2017
12 uur: 12-urenjogging tegen kanker
Tielt BEL
18 maart 2017
landschapsloop: Würzburger Gedähtnislauf 45km
Würzburg GER
18 maart 2017
marathon: Sussex Coastal trailmarathon
East Dean, East Sussex GBR
18 maart 2017
trail: Eco Trail de Paris 45/80 km
St. Quentin-en-Yvelines FRA
18 maart 2017
trail: Limburgs Halfzware deel 2 50 km
Vijlen/Heerlen NED
18 maart 2017
trail: Trail L'Elchertoise Nobressart 50 km
Nobressart BEL
18 maart 2017
trail: UBT Ultrabericus trail 65 km
Vicenza ITA
18 maart 2017
6 uur: Self-Transcendence Nürnberg 6 Stunden Lauf
Nürnberg GER
17 maart 2017
marathon: Jerusalem Marathon
Jerusalem ISR
15 maart 2017
marathon: Oude Hemelriek Marathon
Gasselte NED
12 maart 2017
marathon: Marathon Gilze
Gilze NED
12 maart 2017
landschapsloop: Ultraloop Gilze 62,5 km
Gilze NED
12 maart 2017
marathon: Bienwaldmarathon
Kandel GER
12 maart 2017
marathon: Endurance Day Hamme marathon
Hamme BEL
12 maart 2017
100 km: Endurance Day Hamme
Hamme BEL
12 maart 2017
50 km: Endurance Day Hamme
Hamme BEL
12 maart 2017
marathon: Marato Barcelona
Barcelona ESP
11 maart 2017
trail: El Trail de les Fonts 70 km
Xerta ESP
11 maart 2017
trail: Deeside Way Ultra 33 mijl (Schotland)
Aberdeen GBR
11 maart 2017
100 km: Maraton maratona (Servië)
Belgrado AEG
11 maart 2017
6 uur: 6-Stunden Lauf Münster
Münster GER
11 maart 2017
marathon: Spa Francorchamps Run
Francorchamps Spa BEL
11 maart 2017
6 en 12 uur: Maraton maratona (Servië)
Belgrado AEG
11 maart 2017
6 uur: Skovde 6 Timmars
Skovde SWE
11 maart 2017
trail: North C Trail 50 km
Koksijde BEL
11 maart 2017
landschapsloop: Humanity Direct Amersham 50km
Amersham GBR
11 maart 2017
24 uur: Sri Chunmoy Running Festival
Cesano Boscone ITA
11 maart 2017
marathon: Galgenbergmarathon
Rhenen NED
11 maart 2017
trail: Salland Trail 50 km
Nijverdal NED
11 maart 2017
trail: Moonlight Challenge 33 mijl
Brook Farm, Reculver GBR
11 maart 2017
12 uur: Sri Chinmoy Running Festival
Cesano Boscone ITA
11 maart 2017
trail: Salland Trail 75 km
Nijverdal NED
10 maart 2017
trailweekend: UT le Fonts 3 d/120 km
Xerta ESP
10 maart 2017
100 mijl: The gax urasunti epiphany
Lund SWE
5 maart 2017
trail: La Grande Beaume 44 km
Cuges-les-Pins FRA
5 maart 2017
marathon: Steyning Stinger Narathon
Steyning GBR
5 maart 2017
40 mijl baan: Barry 40 Mile Track Race (Wales)
Barry GBR
5 maart 2017
marathon: Cyprus Marathon (Cyprus)
Pafos AEG
5 maart 2017
marathon: Antalya marathon
Antalya TUR
5 maart 2017
trail: Trail de Vulcain 47/73 km
Volvic (63) FRA
5 maart 2017
trail: Trail del Marganai 47 km
Grotta di San Giovanni ITA
5 maart 2017
marathon: Treviso Marathon (landschap)
Conegliano ITA
5 maart 2017
trail: Firenze Urban Trail 45 km
Florence ITA
5 maart 2017
landschapsloop: Strasimeno Ultramaratona 58 km
Castiglione del Lago ITA
5 maart 2017
marathon: Malta Marathon
Medina MAL
5 maart 2017
6 uur: 22e Meuleberg Recycling 6-uursloop
Stein NED
4 maart 2017
marathon: Spontanmarathon
Aurich GER
4 maart 2017
trail: Green Man Ultra 30/45 mijl
Bristol GBR
4 maart 2017
marathon: Lahntallauf
Marburg GER
4 maart 2017
trail: Ceven Trail 62/100 km
Le Vigan FRA
4 maart 2017
50 km: Lahntallauf
Marburg GER
4 maart 2017
trail: Black Mountain Coupo Cambo 55 km
Saint-Amans-Soult FRA
4 maart 2017
etappeloop: Chiemsee Ultramarathon 2 d/108 km
Grabenstädt GER
4 maart 2017
marathon: Wintermarathon Husum
Husum GER
3 maart 2017
trail: UTSB UltraTrailSierrasdelBandolero 87/166km
Prado del Rey ESP
3 maart 2017
trail: Legends trail 250 km
Achouffe BEL
1 maart 2017
marathon: David Niven Marathon
Gieten NED
* Februari
* Januari
Gelopen in 2016
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

trail: Trail des Crêtes de Spa 55 km Gehouden op: 25 maart 2017
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Xavier Diepart M BEL Jalhay   55.000 m 04:18'20   
2 Mathieu Christi Deville M BEL Aywaille   55.000 m 04:22'40   
3 Olivier Remacle M BEL Montzen   55.000 m 04:25'17   
4 Geordie Klein M NLD Northwood   55.000 m 04:47'17   
5 Zac Freudenburg M NLD Diemen   55.000 m 04:48'08   
6 Joris Jacobs M BEL Hasselt   55.000 m 04:49'23   
7 Mikail Demirkazan M TUR Izmir   55.000 m 04:52'07   
8 Aaike De  Wever M BEL Gentbrugge   55.000 m 04:52'49   
9 Sylvain Le  Berrigaud M FRA Crisenoy   55.000 m 04:54'12   
10 Dominique Pankow M NLD Rhenen   55.000 m 04:55'18   
11 Florent Guéret M FRA Watermael-Boitsfort   55.000 m 04:57'52   
12 Benoit Lambotte M BEL Poulseur   55.000 m 05:00'06   
13 Jeroen Machielson M NLD   55.000 m 05:03'41   
14 Bart Bulckaen M BEL Oostakker   55.000 m 05:05'01   
15 Torbjörn Gelotte M SWE GŲteborg   55.000 m 05:09'23   
16 Christoph Schelfhout M BEL Wetteren   55.000 m 05:10'12   
17 Henry Philippot M BEL Watermael-Boitsfort   55.000 m 05:14'06   
18 Marijn Vandevoorde M BEL Melle   55.000 m 05:14'38   
19 Vincent Tassiaux M FRA Villers Semeuse   55.000 m 05:15'28   
20 Vincent Ambuhl M CHE Bruxelles   55.000 m 05:16'50   
21 Nick Van  Hoof M BEL Leuen   55.000 m 05:19'23   
22 Ralph Apeldoorn M NLD Heemskerk   55.000 m 05:23'32   
23 Valentin Benard M FRA LiŤge   55.000 m 05:24'09   
24 Martin Hendrick M BEL Verviers   55.000 m 05:24'23   
25 Jean-marie Dupont-de-dinechin M FRA Croix   55.000 m 05:24'29   
26 François Cantraine M BEL Spa   55.000 m 05:24'42   
27 Arnaud Geromboux M BEL Charneux   55.000 m 05:25'11   
28 Jasper Mannaert M BEL Beerzel   55.000 m 05:25'24   
29 Bertrand François M BEL Ninane   55.000 m 05:25'58   
30 Carlos Augusto Gomez  Rosenkranz M MEX KŲln   55.000 m 05:26'21   
31 Leonie Ton W NLD Wissenkerke   55.000 m 05:26'51   
32 Dries Vermunicht M BEL Antwerpen   55.000 m 05:28'20   
33 Gael Sauve M FRA Beuvillers   55.000 m 05:30'24   
34 Maxime Plasmanne M BEL Lasne   55.000 m 05:30'38   
35 Per-anders Edh M SWE Gent   55.000 m 05:31'04   
36 Wim Bastiaens M BEL Geel   55.000 m 05:31'15   
37 Laurent Mauries M FRA Den Haag   55.000 m 05:31'16   
38 Loic Helin M BEL Tienen   55.000 m 05:32'34   
39 Xavier Lisabeth M BEL Sint-Amandsberg   55.000 m 05:35'23   
40 Sébastien Burette M BEL Modave   55.000 m 05:37'38   
41 Blaise Debay M BEL Braine L Alleud   55.000 m 05:38'08   
42 Andre Gie M ZAF Leuven   55.000 m 05:38'22   
43 Thierry Cornil M BEL Courcelles   55.000 m 05:38'22   
44 Arnaud Collignon M BEL Olne   55.000 m 05:39'21   
45 Benoît De  Préville M FRA Saint-Nazaire   55.000 m 05:39'27   
46 Auke Van  Driessche M BEL Zaventem   55.000 m 05:39'31   
47 Bart Ysebaert M BEL Assebroek   55.000 m 05:41'35   
48 Chariel De  Cock W BEL Wetteren   55.000 m 05:42'35   
49 Jeremy Pauliat M FRA Braives   55.000 m 05:42'43   
50 Jean Luc Burnichon M FRA Sainghin En Mťlantois   55.000 m 05:42'50   
51 Marc Weening M NLD Doorwerth   55.000 m 05:43'12   
52 Wiebe Van  Ranst M BEL Bornem   55.000 m 05:43'24   
53 David Den  Bossche M BEL Opwijk   55.000 m 05:44'04   
54 Kim Mulder W NLD Monster   55.000 m 05:44'21   
55 William Lacrosse M BEL Ayeneux   55.000 m 05:45'00   
56 Régis Robert Givron M BEL Charleroi   55.000 m 05:46'06   
57 Jurgen De  Clercq M BEL Gent   55.000 m 05:47'49   
58 Yves Luyens M BEL Bruxelles   55.000 m 05:48'05   
59 Yannick Escofier M BEL Wetteren   55.000 m 05:48'30   
60 Elias Corneillie M BEL Gent   55.000 m 05:49'04   
61 Remy Moreau M FRA Ambonnay   55.000 m 05:49'23   
62 Maxime Tys M BEL Alsemberg   55.000 m 05:50'53   
63 Maximilian Hunold M DEU KŲln   55.000 m 05:50'57   
64 Danny Bloemen M BEL Meeuwen   55.000 m 05:51'30   
65 William Degembe M BEL Sclayn   55.000 m 05:51'31   
66 Thomas Thewissen M BEL Ixelles   55.000 m 05:51'56   
67 Joris Luyckx M BEL Kalmthout   55.000 m 05:52'32   
68 Kristof Van  Genechten M BEL Zonderschot   55.000 m 05:54'06   
69 Pierre Cerckel M BEL Braine L'Alleud   55.000 m 05:54'07   
70 Bruno Joassin M BEL Lens St Remy   55.000 m 05:54'51   
71 Glen Bal M BEL Westerlo   55.000 m 05:55'17   
72 Jos Everts M NLD Vught   55.000 m 05:56'58   
73 Petra De  Walsche W BEL Evergem   55.000 m 05:57'14   
74 Marc Meersman M BEL Bornem   55.000 m 05:59'10   
75 Ricardo Ierace M ITA Spa   55.000 m 06:00'56   
76 Emilie Cambier W FRA Lille   55.000 m 06:02'52   
77 Benjamin Fraiture M BEL Verviers   55.000 m 06:03'11   
78 Wouter Mertens M BEL Antwerpen   55.000 m 06:03'56   
79 Charissa Koetsier W NLD Nijmegen   55.000 m 06:04'01   
80 Stella Petric W NLD Tuk   55.000 m 06:04'48   
81 Luc Dirckx M BEL Lier   55.000 m 06:05'43   
82 Gerrit Loos M BEL Hoboken   55.000 m 06:05'55   
83 Benjamin Gangl M BEL Brasschaat   55.000 m 06:06'30   
84 Wim Ameele M BEL Kessel-Lo   55.000 m 06:08'08   
85 Stefaan Verfaillie M BEL Herentals   55.000 m 06:08'20   
86 Denis Laoureux M BEL Bruxelles   55.000 m 06:08'47   
87 Dimitri Van  Dyck M BEL Ovifat   55.000 m 06:09'16   
88 Pierre Laffineur M BEL Stoumont   55.000 m 06:09'18   
89 Lieven Vandenberghe M BEL Wingene   55.000 m 06:09'37   
90 Stef Lhermitte M BEL Mechelen   55.000 m 06:10'09   
91 Ives Michel M BEL Champion   55.000 m 06:11'01   
92 Alain Guissart M BEL Blegny   55.000 m 06:11'52   
93 Nathanaël Jacqmin M BEL Malonne   55.000 m 06:12'23   
94 Tom Cluts M BEL Niel   55.000 m 06:12'33   
95 André Zucka M BEL Vilvoorde   55.000 m 06:12'44   
96 Xavier Lechat M BEL Cťroux-Mousty   55.000 m 06:12'47   
97 Eule Frings M DEU Altenahr   55.000 m 06:13'17   
98 Kenny Geens M BEL Berlaar   55.000 m 06:14'23   
99 Jorn De  Pril M BEL Schorisse   55.000 m 06:14'39   
100 Mattias Jozef Vanderstraeten M BEL Asse   55.000 m 06:14'48   
101 Jonathan Gruselle M BEL 5004   55.000 m 06:14'49   
102 Guy Goossens M BEL Emblem   55.000 m 06:15'06   
103 Lori Cooper W USA Elst   55.000 m 06:15'22   
104 Alexandre Bland M FRA Den Haag   55.000 m 06:15'38   
105 Francois Lanel M FRA Den Haag   55.000 m 06:15'40   
106 Sébastien Queste M FRA Den Haag   55.000 m 06:15'40   
107 Tim Der  Veer M NLD Utrecht   55.000 m 06:16'07   
108 Eric Charlet M BEL Bas-Warneton   55.000 m 06:16'41   
109 Bert Dams M BEL Olen   55.000 m 06:17'03   
110 Jan De  Nayer M BEL Brecht   55.000 m 06:17'11   
111 Antoine Trefois M BEL Floreffe   55.000 m 06:17'29   
112 Eveline Dreesen W BEL Bree   55.000 m 06:17'31   
113 Ronny Vanhaecke M BEL Oostende   55.000 m 06:17'39   
114 Benjamin Geldof M BEL Wetteren   55.000 m 06:17'40   
115 Alex Olieman M NLD Gouda   55.000 m 06:17'47   
116 Stefan Wagemans M BEL Oud-Turnhout   55.000 m 06:17'51   
117 Gaëtan Hazard M BEL Battice   55.000 m 06:18'16   
118 Matthias Pelgrims M BEL Kerkom   55.000 m 06:18'24   
119 Johann Demily M BEL Sart-Eustache   55.000 m 06:19'18   
120 Iwan Faut M BEL Geraardsbergen   55.000 m 06:19'24   
121 Marco Riemens M NLD Watervliet   55.000 m 06:20'02   
122 Elodie Dancette W BEL Evere   55.000 m 06:20'29   
123 Luc Steens M BEL Lasne   55.000 m 06:20'29   
124 Mathieu Van  Vyve M BEL Rixensart   55.000 m 06:20'37   
125 Cédric Pirmez M BEL Sombreffe   55.000 m 06:20'37   
126 Tomasz Gniadek M POL Krakůw   55.000 m 06:20'43   
127 Marc Lemmens M BEL Meeuwen   55.000 m 06:21'31   
128 Grégory De  Montjoye M BEL Ourthe   55.000 m 06:22'02   
129 Michel Cravatte M BEL Houffalize   55.000 m 06:22'02   
130 Andre Detilloux M BEL Liege   55.000 m 06:22'46   
131 Fabian Simonis M BEL Soumagne   55.000 m 06:22'51   
132 Jori Knops M NLD Sittard   55.000 m 06:22'51   
133 Vincent Colart M FRA Gruson   55.000 m 06:23'15   
134 Karel Coetsiers M BEL Ternat   55.000 m 06:23'47   
135 Maxime Tassart M BEL Dottignies   55.000 m 06:23'48   
136 Andre Lindekens M BEL Maison   55.000 m 06:24'06   
137 Geert Den  Dries M BEL Muizen (Mechelen)   55.000 m 06:24'06   
138 Peter Palmans M BEL Neerpelt   55.000 m 06:24'45   
139 Julien Dechamps M BEL Fooz   55.000 m 06:26'02   
140 Pierre Peters M BEL Lantin   55.000 m 06:26'30   
141 Jan Van  Gils M BEL Lint   55.000 m 06:26'34   
142 Jonathan Mead M BEL Bruxelles   55.000 m 06:26'34   
143 Raphaël Jodogne M BEL Court-Saint-Etienne   55.000 m 06:27'25   
144 Gwennmaël Lepiece M BEL Malmedy   55.000 m 06:28'05   
145 Alexis Bouchez M FRA Cuincy   55.000 m 06:28'08   
146 Bart Wijnands M NLD Monster   55.000 m 06:29'15   
147 Glenn Favot M BEL Brussel   55.000 m 06:29'57   
148 Sil Wouters M BEL Heist-Op-Den-Berg   55.000 m 06:29'58   
149 Frank Demeulemeester M BEL Brugge Koolkerke   55.000 m 06:30'33   
150 Mathias Duhr M DEU Herzogenrath   55.000 m 06:30'42   
151 Danny Baris M NLD Rhoon   55.000 m 06:30'42   
152 Martin Tournay M BEL Gouy-Lez-Piťton   55.000 m 06:32'58   
153 Floris Laue M DEU MŲnchengladbach   55.000 m 06:35'07   
154 Joe Brady M GBR Thollon Les Memises   55.000 m 06:35'24   
155 Fred Coppens M BEL Molenbeek-Saint-Jean   55.000 m 06:36'07   
156 Marc Liegeois M BEL Battice   55.000 m 06:36'09   
157 Nicolas Bouveret M BEL Luxembourg   55.000 m 06:36'39   
158 Grzegorz Maciag M POL Rzeszow   55.000 m 06:37'08   
159 Anton Slagers M NLD Eelderwolde   55.000 m 06:37'20   
160 Marc Deguelle M NLD Maastricht   55.000 m 06:37'25   
161 Christophe Heyns M BEL Heers   55.000 m 06:37'50   
162 Victor Pommier M FRA Ixelles   55.000 m 06:37'53   
163 Andy Wiencek M BEL Tremelo   55.000 m 06:38'05   
164 Nico Ursem M NLD Wognum   55.000 m 06:38'11   
165 Jan Struycken M NLD Loon Op Zand   55.000 m 06:39'03   
166 Benoit Rondeux M BEL Charneux   55.000 m 06:39'48   
167 Henk Dupon M BEL Sint-Pauwels   55.000 m 06:40'36   
168 Frank Van  Boxtel M NLD Arnhem   55.000 m 06:41'29   
169 Daniel Klinkenberg M NLD 'S-Hertgenbosch   55.000 m 06:41'47   
170 Mirella Locigno W BEL Demembreux   55.000 m 06:42'37   
171 Ramin Behbehani M DEU Roetgen   55.000 m 06:43'23   
172 Michael Quarre M FRA Flines Lez Mortagne   55.000 m 06:43'25   
173 Addy De  Wilt M NLD Vlijmen   55.000 m 06:43'34   
174 Yoann Demolder M BEL Chaumont-Gistoux   55.000 m 06:44'46   
175 Dorian Rodot M FRA Villefranche Sur Saone   55.000 m 06:45'01   
176 Nicolas Bastien M BEL Flobecq   55.000 m 06:45'09   
177 Youri Catinus M BEL Gembloux   55.000 m 06:45'11   
178 Dariush Cyrroes M NLD Tilburg   55.000 m 06:46'11   
179 Sam Andre Verheyden M POL Nysa   55.000 m 06:46'15   
180 Audrey Marieagnes W FRA Braine L Alleud   55.000 m 06:46'20   
181 Geert De  Wael M BEL Mechelen   55.000 m 06:46'48   
182 Marina Moraiti W GRC Den Haag   55.000 m 06:46'54   
183 Nicolas Bonomi M BEL Namur   55.000 m 06:47'18   
184 Hans Ravensbergen M NLD Leiden   55.000 m 06:47'18   
185 Hendrik Van  Loon M BEL Essen   55.000 m 06:47'20   
186 Robert Bopp M NLD Roermond   55.000 m 06:47'24   
187 Avinash Bhardwaj M IND Louvain La Neuve   55.000 m 06:48'08   
188 Gregor Stangherlin M BEL LiŤge   55.000 m 06:48'11   
189 Pierre Lambrecht M BEL Faimes   55.000 m 06:48'13   
190 Olivier Jerôme M BEL Spa   55.000 m 06:48'29   
191 Michaël Chevalier M BEL Nimy   55.000 m 06:49'02   
192 Greg Broekmans M BEL Koersel   55.000 m 06:49'03   
193 Cedric Boutet M BEL Stoumont - Belgique   55.000 m 06:49'58   
194 Ive Rombout M BEL Zele   55.000 m 06:50'05   
195 Michel Draps M BEL Tervuren   55.000 m 06:50'11   
196 Yves Cenné M BEL LiŤge   55.000 m 06:50'13   
197 Dimitri Rogiers M BEL Waasmunster   55.000 m 06:50'40   
198 James Morris M GBR Bruxelles   55.000 m 06:52'05   
199 Chris Bevernaegie M BEL Brasmenil   55.000 m 06:52'16   
200 Mathias Thaeter M BEL Aachen   55.000 m 06:52'25   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.