Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2018
* Juni
* Mei
* April
* Maart
31 maart 2018
trail: BUS Bocq Ultra Sauvage 51 km
Evrehailles BEL
31 maart 2018
marathon: Berliner Vollmund Marathon
Berlijn GER
31 maart 2018
etappeloop: GTS Grand Trail Stevenson 3d/140km
Florac FRA
31 maart 2018
trail: Ultra Trail des Neufs Prés 45 km
Grand Halleux BEL
31 maart 2018
trail: West Coast Beach & Trail 63,3 km
Henne Strand DEN
31 maart 2018
24,12, 6 uur: 24 Heures Saint Fons
Saint Fons FRA
31 maart 2018
landschapsloop: Glasgow-Edinburgh55mijl(Schotland)
Glasgow GBR
31 maart 2018
marathon: Kluisbergen Trailmarathon
Kluisbergen BEL
31 maart 2018
marathonmeerdaagse: OstfriesischeOsterLaufSerie
Wittmund/Asel GER
31 maart 2018
landschapsloop: Two Oceans Marathon 56 km
Kaapstad RSA
31 maart 2018
marathonmeerdaagse: Spring Quad
Barrow (Suffolk) GBR
31 maart 2018
marathon: West Coast Beach & Trail Marathon
Henne Strand DEN
31 maart 2018
landschapsloop: Born to Run Ultra 40 mijl Wales
Byena (Lanelli) Wales GBR
31 maart 2018
marathon: Drents Friese Wold Marathon Diever
Diever NED
30 maart 2018
marathon: 2e Agora Marathon in Side - Turkije
Side - Turkije TUR
30 maart 2018
marathonmeerdaagse: OstfriesischeOsterLaufSerie
Neuenburg GER
30 maart 2018
marathonmeerdaagse: Spring Quad
Barrow (Suffolk) GBR
30 maart 2018
landschapsloop: Born to Run Ultra 40-80 mijl Wales
Byena (Lanelli) Wales GBR
29 maart 2018
marathonmeerdaagse: 5 in 5 Tage, Spendenmarathon
Oelde GER
28 maart 2018
marathonmeerdaagse: 5 in 5 Tage, Spendenmarathon
Warendorf GER
27 maart 2018
marathonmeerdaagse: 5 in 5 Tage, Spendenmarathon
Münster GER
26 maart 2018
etappeloop: Ultra Asia race 4d-160 km Vietnam
Pa Co (Vietnam) AEG
26 maart 2018
marathonmeerdaagse: 5 in 5 Tage, Spendenmarathon
Emsdetten GER
25 maart 2018
trail: Trail des Tranchees 55 km
Douaumont FRA
25 maart 2018
landschapsloop: Canalathon 50/75/100km
Sowerby Bridge GBR
25 maart 2018
6 uur: 6h von Kelheim
Kelheim GER
25 maart 2018
marathon: Treviso Marathon (landschap)
Conegliano ITA
25 maart 2018
marathon: Föhr marathon (landschapsloop)
Midlum GER
25 maart 2018
marathon: AmstelveenZ Lentemarathon
Amstelveen NED
25 maart 2018
marathon: Rondje Boerpad
Ruinerwold NED
25 maart 2018
trail: L' Ultratrail de Piqueurs 52 km
St Jean des Ollieres FRA
25 maart 2018
6 uur: 6 Heures de Loos
Loos FRA
25 maart 2018
marathon: Paterswoldsemeer Marathon
Groningen NED
25 maart 2018
marathonmeerdaagse: 5 in 5 Tage, Spendenmarathon
Rheine GER
24 maart 2018
trail: Lampiris Trail des Crêtes de Spa 55 km
Spa BEL
24 maart 2018
marathon: Dark Skies Kielder (nachtmarathon)
Kielder Water, Hexham GBR
24 maart 2018
marathon: Sjravele door Limburg deel 2
Heerlen NED
24 maart 2018
etappeloop: Half Balaton Supermarathon 2 d/95 km
Badacsony HUN
24 maart 2018
trailmarathon: Hard Aisne Durbuy Trail
Bomal BEL
24 maart 2018
trail: Ursvik Ultra 45/75 km
Ursvik SWE
24 maart 2018
trail: Sjravele door Limburg deel 2 53 km
Heerlen NED
24 maart 2018
marathon: Bordeaux marathon
Bordeaux FRA
24 maart 2018
12 en 6 uur: Ultra Etapen (trail)
Fruens Ly, Næstved DEN
23 maart 2018
etappeloop: Rheinsteig Erlebnislauf 8d-320 km
Bonn GER
23 maart 2018
marathon: 1e Agora Marathon in Side - Turkije
Side - Turkije TUR
23 maart 2018
etappeloop: Jurassic Coast Challenge trail 3d/79mi
Charmouth GBR
23 maart 2018
etappeloop: Pfälzer Berglandtrail 3 d/126 km
Wolfstein GER
23 maart 2018
etappeloop: Jogle 17 etappes/960 mijl
John O'Groats GBR
22 maart 2018
etappeloop: Lake Balaton Supermarathon 4 d/196 km
Siófok HUN
21 maart 2018
marathon: 5e Landgoed Schipborg Marathon
Schipborg NED
20 maart 2018
marathon: Sjravele door Limburg Tempodoeloe deel2
Heerlen NED
18 maart 2018
6 uur: 6 Stundenlauf Herne
Herne GER
18 maart 2018
trail: Trail du Petit Ballon 52 km
Rouffach FRA
18 maart 2018
marathon: Scheveningen Zandvoort SOS Kinderdorp
Scheveningen NED
18 maart 2018
trail: Vuurtoren Trail Ameland ca. 60 km
Hollum NED
18 maart 2018
trail: Mamocau Trail Carrera Montana 42-65 km
Cuenca ESP
18 maart 2018
50 km: Endurance Day Hamme
Hamme BEL
18 maart 2018
trail: Trail de la Primavera Andenne 65 km
Andenne BEL
18 maart 2018
marathon: Königsforst Marathon (bosmarathon)
Bergisch Gladbach GER
18 maart 2018
landschapsloop: VijverRun 50 km
Heusden Zolder BEL
18 maart 2018
marathon: Utrecht Science Park Marathon
Utrecht NED
18 maart 2018
Afgelast: 50km: 5 tot 50 van Krimpen
Krimpen NED
18 maart 2018
marathon: Endurance Day Hamme marathon
Hamme BEL
18 maart 2018
100 km: Endurance Day Hamme
Hamme BEL
18 maart 2018
6 uur: Welt Down Syndrom Tag 6 uur/marathon
Fürth GER
17 maart 2018
trail: Sussex Coastal ultra 34 mijl
East Dean, East Sussex GBR
17 maart 2018
Afgelast: 6 uur: Self-Transcendence Nürnberg 6 Stu
Nürnberg GER
17 maart 2018
trail: UBT Ultrabericus trail 65 km
Vicenza ITA
17 maart 2018
trail: Trail L'Elchertoise Nobressart 50 km
Nobressart BEL
17 maart 2018
100 en 50 km: Undheim Ultrafestival 100 km
Undheim NOR
17 maart 2018
marathon: Springe Deister marathon
Springe GER
17 maart 2018
trail: Hardmoors 55 mijl
Helmsley Sports Club GBR
17 maart 2018
trail: Eco Trail de Paris 45/80 km
St. Quentin-en-Yvelines FRA
17 maart 2018
marathon: Sussex Coastal trailmarathon
East Dean, East Sussex GBR
17 maart 2018
24 uur: Heilbronner Benfizlauf, Laufen für Nepal
Heilbronn GER
14 maart 2018
marathon: Oude Hemelriek Marathon
Gasselte NED
13 maart 2018
marathon: 12e Mollen Marathon
Almere NED
11 maart 2018
marathon: Marato Barcelona
Barcelona ESP
11 maart 2018
trail: Trail del Marganai 52 km
Grotta di San Giovanni ITA
11 maart 2018
marathon: Trail La Tharée (trail)
Rettigny (Gouvy) BEL
11 maart 2018
AFGELAST: marathon: Marathon Gilze
Gilze NED
11 maart 2018
AFGELAST:landschapsloop: Ultraloop Gilze 60 km
Gilze NED
11 maart 2018
landschapsloop: Fort til fort 42,2-66,6 km
Dragør Fort DEN
11 maart 2018
marathon: Bienwaldmarathon
Kandel GER
11 maart 2018
40 mijl baan: Barry 40 Mile Track Race (Wales)
Barry GBR
10 maart 2018
trail: North C Trail 50 km
Koksijde BEL
10 maart 2018
trail: Hoefde ultra trail 50 km
Ibæk strandvej, 7100 Vejle DEN
10 maart 2018
op 3 maart: marathon: Spa Francorchamps Run
Francorchamps Spa BEL
10 maart 2018
marathon: Galgenbergmarathon
Rhenen NED
10 maart 2018
trail: Salland Trail 75 km
Nijverdal NED
10 maart 2018
trail: Salland Trail 50 km
Nijverdal NED
10 maart 2018
trail: Trail des Poilus 58 km
Ablain St Nazaire FRA
10 maart 2018
6 uur: 6-Stunden Lauf Münster - Rheine
Münster GER
10 maart 2018
trail: Deeside Way Ultra 33 mijl (Schotland)
Aberdeen GBR
10 maart 2018
100 km: Deutsche Meisterschaft 100 km Rheine
Rheine GER
10 maart 2018
6 uur: Skovde 6 Timmars
Skovde SWE
10 maart 2018
landschapsloop: Humanity Direct Amersham 50km
Amersham GBR
9 maart 2018
marathon: 11e Mollen Marathon
Almere NED
9 maart 2018
marathon: Jerusalem Marathon
Jerusalem ISR
7 maart 2018
marathon: Kniphorstbos Marathon
Anloo NED
4 maart 2018
marathon: Steyning Stinger Narathon
Steyning GBR
4 maart 2018
marathon: Cyprus Marathon (Cyprus)
Pafos AEG
4 maart 2018
trail: Trail de Vulcain 47/73 km
Volvic (63) FRA
4 maart 2018
marathon: 10e Mollen Marathon
Almere NED
4 maart 2018
marathon: Kilimanjaro Marathon (Tanzania)
Moshi AEG
4 maart 2018
marathon: Antalya marathon
Antalya TUR
4 maart 2018
trail: Firenze Eco Trail 42-80 km
Florence ITA
4 maart 2018
6 uur en 50 km: Dirix 6-uurs Ultraloop Stein
Stein NED
4 maart 2018
landschapsloop: Strasimeno Ultramaratona 58 km
Castiglione del Lago ITA
3 maart 2018
trailweekend: Firenze Eco Trail 55-93 km
Florence ITA
3 maart 2018
trail: Trail Formentera 40/72,5 km
La Savina ESP
3 maart 2018
marathon: Wintermarathon Husum
Husum GER
3 maart 2018
trail: Black Mountain Coupo Cambo 55 km
Saint-Amans-Soult FRA
3 maart 2018
trail: Ceven Trail 62/100 km
Le Vigan FRA
3 maart 2018
marathon: Spa Francorchamps Run
Francorchamps Spa BEL
3 maart 2018
trail: Lulworth Cove 42-53 km
Lulworth Cove, Warehead GBR
3 maart 2018
marathon: Lahntallauf
Marburg GER
3 maart 2018
100 en 50 km: Los Alcazares 100 km/50 km
Los Alcazares ESP
3 maart 2018
50 km: Lahntallauf
Marburg GER
3 maart 2018
trail: Green Man Ultra 30/45 mijl
Bristol GBR
2 maart 2018
trail: Legends trail 250 km
Achouffe BEL
2 maart 2018
op 4maart: marathon: 10e Mollen Marathon
Almere NED
2 maart 2018
sponsorloop: Doeidystrofieloop 50 km
Den Helder NED
2 maart 2018
marathon: 9. Bornhorster See Marathon
Parkplatz kleiner Bornhorster See, 26125 Olde GER
* Februari
* Januari
Gelopen in 2017
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

trail: Lampiris Trail des Crêtes de Spa 55 km Gehouden op: 24 maart 2018
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Modestas Bacys M LTU Gailiunai   57.000 m 04:25'41   
2 Michael De  Cooman M BEL Gent   57.000 m 04:27'24   
3 Julien Ponsard M BEL Breuvanne   57.000 m 04:28'02   
4 Xavier Yves Diépart M BEL Jalhay   57.000 m 04:37'36   
5 Christophe Grifgnee M BEL Heusy (Belgique)   57.000 m 04:41'00   
6 Peter Der  Zon M NLD Emmen   57.000 m 04:42'46   
7 Benoit Lambotte M BEL Poulseur   57.000 m 04:57'26   
8 Ansgar Carlier M BEL Wondelgem   57.000 m 04:58'38   
9 Jeroen Zeinstra M NLD Wageningen   57.000 m 05:01'49   
10 Marijn Vandevoorde M BEL Ledeberg   57.000 m 05:04'38   
11 Jasper Mannaert M BEL Beerzel   57.000 m 05:07'45   
12 Matthias Nagel M DEU HŁrth   57.000 m 05:08'44   
13 Pim Molenaar M NLD Heiloo   57.000 m 05:13'11   
14 Jean-christophe Lenaerts M BEL Villers-Le-Bouillet   57.000 m 05:16'40   
15 Ivo Lustenhouwer M NLD Wageningen   57.000 m 05:17'30   
16 Sébastien Queste M FRA Den Haag   57.000 m 05:22'15   
17 Dirk Jan Der  Gaag M NLD Wageningen   57.000 m 05:24'18   
18 Luuk Verdonkschot M NLD Weert   57.000 m 05:25'08   
19 François Cantraine M BEL Spa   57.000 m 05:25'20   
20 Nicolas Chambon M FRA Lille   57.000 m 05:25'45   
21 Krijn Bustraan M NLD Eindhoven   57.000 m 05:25'50   
22 Michiel Verhaeghe M BEL Gent   57.000 m 05:27'49   
23 Pieter Geens M BEL Itegem   57.000 m 05:27'53   
24 Toufik Drissi M BEL Olne   57.000 m 05:30'21   
25 Jean-baptiste Lalart M FRA Colleret   57.000 m 05:31'44   
26 Julien Willems M BEL Jalhy   57.000 m 05:36'10   
27 Christophe Restivo M BEL Spa   57.000 m 05:38'03   
28 Jan De  Nayer M BEL Brecht   57.000 m 05:38'28   
29 Pierre Eisenhuth M BEL Verviers   57.000 m 05:39'48   
30 Wiebe Van  Ranst M BEL Bornem   57.000 m 05:41'28   
31 Laurent Mauries M FRA Den Haag   57.000 m 05:42'36   
32 Jerome Launois M BEL Waterloo   57.000 m 05:43'15   
33 David Den  Bossche M BEL Opwijk   57.000 m 05:43'33   
34 Christopher Darimont M BEL Wegnez   57.000 m 05:44'25   
35 Stefaan Wouters M BEL Bunsbeek   57.000 m 05:44'44   
36 Mustafa El  Idrissi M BEL Martelange   57.000 m 05:45'37   
37 Frank Buytaert M BEL Wortel   57.000 m 05:46'32   
38 Bart Wijnands M NLD Monster   57.000 m 05:47'53   
39 Pierre Lambrecht M BEL Faimes   57.000 m 05:48'07   
40 Arne Verstraeten M BEL Lokeren   57.000 m 05:48'40   
41 Pieter-jan Peeters M BEL Testelt   57.000 m 05:49'18   
42 Maarten Van  Halderen M NLD Hendrik Ido Ambacht   57.000 m 05:49'23   
43 Harry Van  Lenthe M NLD Holsbeek   57.000 m 05:49'26   
44 Louis Delattre M BEL Roisin   57.000 m 05:51'09   
45 Jesper Cornelissen M NLD Nijmegen   57.000 m 05:53'07   
46 Thierry Didderen M BEL Stembert   57.000 m 05:53'09   
47 Pommier Victor M FRA Ixelles   57.000 m 05:53'10   
48 Elodie Dancette W BEL Evere   57.000 m 05:53'14   
49 Gaëtan Hazard M BEL Herve   57.000 m 05:53'14   
50 Jeroen Vandoorne M BEL Lochristi   57.000 m 05:54'00   
51 Bart Lauwers M BEL Willebroek   57.000 m 05:55'53   
52 Janik Monsieurs M BEL Nijlen   57.000 m 05:56'03   
53 Jurgen Anthoni M BEL Niel   57.000 m 05:56'11   
54 Koen Meeussen M BEL St Job Int Goor   57.000 m 05:58'44   
55 Fabian Simonis M BEL 4630   57.000 m 05:59'14   
56 Sam Den  Bulcke M BEL Moorsel   57.000 m 05:59'30   
57 Iwan Faut M BEL Geraardsbergen   57.000 m 05:59'39   
58 Jérôme Emaer M BEL Callenelle   57.000 m 05:59'53   
59 Francois Lanel M FRA Den Haag   57.000 m 06:01'16   
60 Erik Daems M BEL Tielen   57.000 m 06:02'11   
61 Thomas Van  Woensel M BEL Heist-Op-Den-Berg   57.000 m 06:02'19   
62 Geoffrey Thornton M BEL Wauthier Braine   57.000 m 06:02'41   
63 Peter Lenaerts M BEL Glabbeek   57.000 m 06:03'39   
64 Maarten Storm M NLD Naaldwijk   57.000 m 06:03'58   
65 Stefan Wagemans M BEL Oud-Turnhout   57.000 m 06:04'39   
66 Bruno Joassin M BEL Lens St Remy   57.000 m 06:04'53   
67 Raoul Dechamps M BEL Limal   57.000 m 06:05'55   
68 Antoine Rouvroy M BEL Tervuren   57.000 m 06:06'33   
69 Benoit Lebrun M BEL Chatelineau   57.000 m 06:06'35   
70 Alain Bruyneel M BEL Scheldewindeke   57.000 m 06:06'42   
71 Bart Vandevenne M BEL Winksele   57.000 m 06:07'45   
72 Erik Moors M BEL Diest   57.000 m 06:08'11   
73 Vincent Andries M BEL Antwerpen   57.000 m 06:08'34   
74 Joe Brady M GBR Thollon Les Memises   57.000 m 06:09'01   
75 Steven Vandenbrande M BEL Gent   57.000 m 06:09'16   
76 Thomas Collier M BEL Kapellen   57.000 m 06:11'26   
77 Bjorn Scheldeman M BEL Kontich   57.000 m 06:11'41   
78 Anton Slagers M NLD Eelderwolde   57.000 m 06:11'50   
79 Antoine Tréfois M BEL Floreffe   57.000 m 06:12'44   
80 Peter Strik M NLD Schaarbeek   57.000 m 06:14'51   
81 Kevin Vermeulen M BEL Wondelgem   57.000 m 06:15'26   
82 Fabrice Piat M FRA Lustin   57.000 m 06:15'39   
83 Gerald Prickartz M BEL Jalhay   57.000 m 06:17'12   
84 Alain Guissart M BEL Blegny   57.000 m 06:17'14   
85 Luc Hella M BEL Hannut   57.000 m 06:17'34   
86 Guy Arnouts M BEL Essen   57.000 m 06:17'34   
87 Cécile Vanier W FRA Delft   57.000 m 06:17'41   
88 Jan Struycken M NLD Loon Op Zand   57.000 m 06:17'50   
89 Tim Der  Veer M NLD Utrecht   57.000 m 06:18'55   
90 Sam Verheyden M POL Nysa   57.000 m 06:19'17   
91 Kurt Leleu M BEL Kortrijk   57.000 m 06:19'24   
92 Emiel De  Bruin M NLD Nijkerk   57.000 m 06:19'45   
93 Kasper Vanherpe M BEL Grembergen   57.000 m 06:19'55   
94 Jori Knops M NLD Sittard   57.000 m 06:20'30   
95 Yannick De  Boeck M NLD Puurs   57.000 m 06:20'35   
96 Glenn Favot M BEL Heist-Op-Den-Berg   57.000 m 06:20'42   
97 Philippe Demore M BEL Uccle   57.000 m 06:21'14   
98 Daniel Klinkenberg M NLD Den Bosch   57.000 m 06:21'26   
99 Ludo Sijbens M BEL Alken   57.000 m 06:21'40   
100 Gabriele Kenkenberg W DEU Kriftel   57.000 m 06:22'12   
101 Axel Danhausen M DEU Aachen   57.000 m 06:24'28   
102 Sil Wouters M BEL Heist-Op-Den-Berg   57.000 m 06:24'32   
103 Yves Cenné M BEL LiŤge Angleur   57.000 m 06:25'53   
104 Michaël Milon M BEL Malmedy   57.000 m 06:26'12   
105 Daniel Gutierrez M NLD 'S-Hertogenbosch   57.000 m 06:26'25   
106 Steffen Wieth M DEU Herborn   57.000 m 06:26'33   
107 Elmar Sistermanns M DEU Moerfelden-Walldorf   57.000 m 06:26'52   
108 Ton Den  Essen M NLD Geleen   57.000 m 06:26'57   
109 Thibaut Muylkens M BEL Herve   57.000 m 06:27'29   
110 Koen Blaes M BEL Mechelen   57.000 m 06:28'33   
111 Bart Pauwels M BEL Ruisbroek   57.000 m 06:28'43   
112 Eule Frings M DEU Altenahr   57.000 m 06:28'44   
113 Jasper Lanters M NLD Eindhoven   57.000 m 06:28'49   
114 Christophe Félix M BEL Nivelles   57.000 m 06:29'13   
115 Bernard Boskin M BEL Stavelot   57.000 m 06:30'13   
116 Jérôme Hansenne M BEL Jalhay   57.000 m 06:30'37   
117 Albano Lopes M FRA Loos   57.000 m 06:30'49   
118 Arvid Verreth M BEL Terhagen   57.000 m 06:31'13   
119 Frederic Goffard M BEL Arlon   57.000 m 06:31'18   
120 Frederic Vleugels M BEL Marbehan   57.000 m 06:31'18   
121 Tom Alderson M BEL Meerhout   57.000 m 06:31'22   
122 Tomasz Gniadek M POL Krakůw   57.000 m 06:31'53   
123 Wim Decoo M BEL Oostende   57.000 m 06:31'55   
124 Jeremy Henrard M BEL Blaton   57.000 m 06:32'32   
125 Chris Bevernaegie M BEL Brasmenil   57.000 m 06:33'17   
126 Christophe Heyns M BEL Heers   57.000 m 06:33'44   
127 Dave Maes M BEL Brecht   57.000 m 06:34'04   
128 Olivier Jérôme M BEL Spa   57.000 m 06:34'20   
129 Francois Michelis M FRA Marchin   57.000 m 06:34'30   
130 Diederik Vandeneede M BEL Leefdaal   57.000 m 06:34'32   
131 Frédéric Josian Jérôme M BEL Jalhay   57.000 m 06:35'04   
132 Jurgen De  Clercq M BEL Wondelgem   57.000 m 06:35'06   
133 Jonathan Van  Ingelgem M BEL Blaasveld   57.000 m 06:35'29   
134 Bart Nistelrooij M NLD 'S-Hertogenbosch   57.000 m 06:36'33   
135 Vincent Colart M FRA Gruson   57.000 m 06:37'14   
136 Laurent D'amore M FRA Lewarde   57.000 m 06:37'24   
137 Laurent Domont M FRA Baisieux   57.000 m 06:37'34   
138 Dayne Muller M NLD Amsterdam   57.000 m 06:37'37   
139 Georgia Fane  Hervey W NLD Amsterdam   57.000 m 06:37'37   
140 Dimitri Rogiers M BEL Waasmunster   57.000 m 06:37'41   
141 Axel Thijssen M BEL Rocourt   57.000 m 06:38'41   
142 Bruce Byiers M GBR Bruxelles   57.000 m 06:40'32   
143 Mout Uyttersprot M BEL Moregem   57.000 m 06:41'42   
144 Martijn Hoek M NLD Roden   57.000 m 06:42'30   
145 Antoon Uijtdehaag M NLD Roosendaal   57.000 m 06:42'50   
146 Yannik Pilate M BEL FraniŤre   57.000 m 06:42'53   
147 Olivier De  Haes M BEL Mont-Sur-Marchienne   57.000 m 06:43'55   
148 Romain Jordens M BEL Lier   57.000 m 06:44'27   
149 Pauwel Joos M BEL Maldegem   57.000 m 06:44'48   
150 Nico Dirickx M BEL Sint-Truiden   57.000 m 06:45'16   
151 Christelle Melisen W BEL Theux   57.000 m 06:45'30   
152 Dries Vandenbussche M BEL Zwevegem   57.000 m 06:46'31   
153 Marc Deguelle M NLD Maastricht   57.000 m 06:46'34   
154 Luc Dehove M BEL Evere   57.000 m 06:48'17   
155 Michaël Chevalier M BEL Nimy   57.000 m 06:48'43   
156 Thomas Libersens M BEL Mont-Sur-Marchienne   57.000 m 06:49'03   
157 Bruno Kestemont M BEL Ganshoren   57.000 m 06:49'10   
158 Frank Craen M BEL Beveren-Waas   57.000 m 06:49'18   
159 Tanguy Hardy M BEL Malmedy   57.000 m 06:49'20   
160 Peter Bos M NLD Gaanderen   57.000 m 06:49'34   
161 Pierre-emmanuel Bourtembourg M BEL Branchon   57.000 m 06:50'41   
162 Guido Tanghe M BEL Kapellen   57.000 m 06:52'08   
163 Gregory Morlighem M BEL Froidmont   57.000 m 06:52'30   
164 Benoit Krier M BEL Selange   57.000 m 06:53'44   
165 Cedric Boutet M BEL Stoumont - Belgique   57.000 m 06:54'22   
166 Hans Van  Peer M BEL Vlimmeren   57.000 m 06:54'55   
167 Raymond Arnold M NLD Roosendaal   57.000 m 06:55'27   
168 Frédérick Herzet M BEL Henri-Chapelle   57.000 m 06:55'45   
169 Maarten Van  Beveren M NLD Grimbergen   57.000 m 06:55'48   
170 Steven De  Keersmaeker M BEL Meise   57.000 m 06:55'48   
171 Vincent Drouguet M BEL Jalhay   57.000 m 06:56'28   
172 Tobias Schreiber M DEU Kerpen   57.000 m 06:56'37   
173 Huub Aleva M NLD Waalwijk   57.000 m 06:56'41   
174 Andrew Colard M BEL LiŤge   57.000 m 06:56'59   
175 Yves Stevens M BEL Sint-Amands   57.000 m 06:57'12   
176 Etienne Burniat M BEL Uccle   57.000 m 06:57'15   
177 Lode Soenens M BEL Sint Michiels   57.000 m 06:57'22   
178 Lieven Van  Reybrouck M BEL Sint-Michiels   57.000 m 06:57'22   
179 Thibaut L'hoir M BEL Ecaussinnes   57.000 m 06:57'44   
180 Jos Snoeks M FRA Eksel   57.000 m 06:59'15   
181 Dries Vercauteren M BEL Willebroek   57.000 m 07:00'07   
182 Joris De  Vondel M BEL Willebroek   57.000 m 07:00'09   
183 Pierre Ravigna M BEL Grivegnťe   57.000 m 07:00'50   
184 Rob Van  Brakel M NLD Bladel   57.000 m 07:00'50   
185 Frédéric Collignon M BEL Grivegnťe   57.000 m 07:00'51   
186 Frédéric Potier M BEL Nivelles   57.000 m 07:00'52   
187 Matthijs Kallenberg M NLD Leiden   57.000 m 07:00'54   
188 Séverine Bertin W FRA Rijswijk   57.000 m 07:01'45   
189 Carl Coninx M BEL Westmalle   57.000 m 07:01'52   
190 Michael Quarre M FRA Flines Lez Mortagne   57.000 m 07:02'44   
191 Barbara Plovier W BEL Huizingen   57.000 m 07:03'04   
192 Maurice Henssen M NLD Peize   57.000 m 07:03'48   
193 Ciprian Strejac M ROU Lochristi   57.000 m 07:03'51   
194 Andy Wiencek M BEL Tremelo   57.000 m 07:03'53   
195 Jan De  Veylder M BEL Aalst   57.000 m 07:04'20   
196 Guillaume Vandermarlière M FRA Comines   57.000 m 07:05'49   
197 Fabian De  Prey M BEL London   57.000 m 07:05'59   
198 Luc Steens M BEL Lasne   57.000 m 07:05'59   
199 Bart Verbruggen M BEL Antwerpen   57.000 m 07:06'18   
200 Kris De  Bode M BEL Wuustwezel   57.000 m 07:06'19   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.