Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2019
* Juni
* Mei
* April
* Maart
31 maart 2019
marathon: Rondje Boerpad
Ruinerwold NED
30 maart 2019
trail: Trail L'Elchertoise Nobressart 50 km
Nobressart BEL
30 maart 2019
marathon: Drents Friese Wold Marathon Diever
Diever NED
30 maart 2019
marathon: Kluisbergen Trailmarathon
Kluisbergen BEL
30 maart 2019
trail: Lampiris Trail des Crêtes de Spa 55 km
Spa BEL
30 maart 2019
100 km 50 km 12 uur: Grünheide/Störitz 100 km
Grünheide GER
28 maart 2019
marathon: 18e Agora Marathon
Side TUR
24 maart 2019
100 en 50 km: Canalathon
New Islington - Sowery Bridge GBR
24 maart 2019
trailmarathon: Trail des Veneurs (TDV)
Fays-Les-Veneurs BEL
24 maart 2019
6 uur: 6 Heures de Loos
Loos FRA
24 maart 2019
marathon: AmstelveenZ Lentemarathon
Amstelveen NED
23 maart 2019
trail: Sjravele door Limburg deel 1 53 km
Heerlen NED
23 maart 2019
marathon: Sjravele door Limburg deel 2
Heerlen NED
23 maart 2019
trail: Hard Aisne Durbuy Trail 52 km
Bomal BEL
21 maart 2019
marathon: 17e Agora Marathon
Side TUR
20 maart 2019
marathon: 2e Renmaaran Marathon
Schoonoord NED
17 maart 2019
trail: North C Trail 47 km
Koksijde BEL
17 maart 2019
op 12 mei: marathon: Utrecht Science Park Marathon
Utrecht NED
17 maart 2019
marathon: 2e Liedekerke Bos Marathon
Liedekerke BEL
17 maart 2019
trail: Vuurtoren Trail Ameland ca. 60 km
Hollum NED
17 maart 2019
marathon: Rabobank Heuvelland Marathon
Drielandenpunt, Vaals NED
16 maart 2019
trail: Le Dernier Homme Debout, Last Man Standing
Andenne BEL
16 maart 2019
landschapsloop: NoardlikeFryskeWâldenUltra 100mijl
Burgum NED
14 maart 2019
op 10 maart: marathon: 16e Agora Marathon
Side TUR
13 maart 2019
marathon: 4e Polder Lappenvoort Marathon
Eelde-Paterswolde NED
10 maart 2019
100 km en 50 mijl: Endurance Day Hamme
Hamme BEL
10 maart 2019
marathon: Endurance Day Hamme marathon
Hamme BEL
10 maart 2019
50 km: Endurance Day Hamme
Hamme BEL
10 maart 2019
marathon: 16e Agora Marathon
Side TUR
10 maart 2019
6 uur: Dirix 6-uurs Ultraloop Stein
Stein NED
10 maart 2019
50 km: 50 km Ultraloop Stein
Stein NED
9 maart 2019
trail: Salland Trail 50 km
Nijverdal NED
9 maart 2019
marathon: Galgenbergmarathon
Rhenen NED
9 maart 2019
100 en 50 km: Los Alcazares 100 km/50 km
Los Alcazares ESP
9 maart 2019
marathon: Trail La Tharée (trail)
Rettigny (Gouvy) BEL
9 maart 2019
trail: Salland Trail 50 mijl
Nijverdal NED
9 maart 2019
marathon: Spa Francorchamps Run
Francorchamps Spa BEL
5 maart 2019
marathon: 48e Mollen Marathon
Almere NED
2 maart 2019
marathon: 47e Mollen Marathon
Almere NED
1 maart 2019
trail: Legends trail 250 km
Achouffe BEL
* Februari
* Januari
Gelopen in 2018
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2017
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

trail: Lampiris Trail des Crêtes de Spa 55 km Gehouden op: 30 maart 2019
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Sébastien Carabin M BEL Andrimont   56.000 m 03:58'18   
2 Xavier Diépart M BEL Verviers   56.000 m 04:04'34   
3 Valentin Bénard M FRA Liege   56.000 m 04:08'51   
4 Huub Van  Noorden M NLD 'S-Heer Abtskerke   56.000 m 04:13'21   
5 Michael De  Cooman M BEL Gent   56.000 m 04:14'40   
6 Calkoen Diederick M NLD Amsterdam   56.000 m 04:26'36   
7 Martijn Klaasse M NLD Gouda   56.000 m 04:32'15   
8 Ansgar Carlier M BEL Wondelgem   56.000 m 04:36'28   
9 Jasper Mannaert M BEL Putte   56.000 m 04:36'58   
10 Pim Molenaar M NLD Heiloo   56.000 m 04:39'55   
11 Johannes Keustermans M BEL Broechem   56.000 m 04:42'54   
12 François Jacob M BEL Magnee   56.000 m 04:44'06   
13 Jan De  Clerck M BEL Gent   56.000 m 04:46'35   
14 Benny Keuppens M BEL Beerse   56.000 m 04:47'29   
15 Matthias Nagel M GER HŁrth   56.000 m 04:49'19   
16 Yannick Escofier M BEL Merelbeke   56.000 m 04:50'07   
17 Lars Verheyden M BEL Bornem   56.000 m 04:52'00   
18 Bertine De  Vries M NLD Gasselte   56.000 m 04:52'38   
19 Thierry Mailleux M BEL Marche-En-Famenne   56.000 m 04:52'50   
20 Kristof Van  Genechten M BEL Heist-Op-Den-Berg   56.000 m 04:55'27   
21 Kaj Derks M NLD Berg En Dal   56.000 m 04:55'33   
22 Philippe Timmermans M BEL Everbeek   56.000 m 04:56'40   
23 Sebastien Calle M FRA Uccle   56.000 m 04:57'35   
24 Gearoid O'shea M IRL Den Haag   56.000 m 04:58'23   
25 Rutger Beke M BEL Heverlee   56.000 m 05:00'04   
26 Vincent Dupre M FRA Senlis   56.000 m 05:04'27   
27 Dries Vermunicht M BEL Kapellen   56.000 m 05:06'34   
28 Laurent Mauries M FRA Den Haag   56.000 m 05:07'34   
29 Stefan Van  Marrewijk M NLD Made   56.000 m 05:10'34   
30 Wiebe Van  Ranst M BEL Mec   56.000 m 05:11'10   
31 Mathias Valcke M BE Berchem   56.000 m 05:11'38   
32 Tim Kleinloog M NLD Utrecht   56.000 m 05:14'00   
33 Jan De  Nayer M BEL Brecht   56.000 m 05:17'05   
34 Wijnands Bart M NLD Monster   56.000 m 05:23'57   
35 Daniel Rottiers M BEL Kessel-Lo   56.000 m 05:25'09   
36 Christophe Debaty M BEL Chaudfontaine   56.000 m 05:25'33   
37 Houweling Frank M NLD Goes   56.000 m 05:28'29   
38 Jesper Cornelissen M NLD Nijmegen   56.000 m 05:28'36   
39 Pierre Lambrecht M BEL Faimes   56.000 m 05:30'07   
40 Maarten Van  Halderen M NLD Hendrik Ido Ambacht   56.000 m 05:31'11   
41 Loic Chausse M FRA Saint Joseph   56.000 m 05:31'37   
42 Silvio Weber M GER Leverkusen   56.000 m 05:31'40   
43 Bram Ngo M BEL Hasselt   56.000 m 05:34'07   
44 Roel Smits M BEL Zandhoven   56.000 m 05:34'16   
45 Thomas Thewissen M BEL Ixelles   56.000 m 05:35'17   
46 Marc Weening M NLD Gelderland   56.000 m 05:35'23   
47 Mathias De  Deken M BEL Boechout   56.000 m 05:36'22   
48 Frederik Der  Elst M BEL Boechout   56.000 m 05:36'23   
49 Victor Pommier M FRA Ixelles   56.000 m 05:36'37   
50 Jérôme Emaer M BEL Callenelle   56.000 m 05:36'49   
51 Maarten De  Coster M BEL Gent   56.000 m 05:37'25   
52 Hans Niemeijer M NLD Huissen   56.000 m 05:38'39   
53 Tahnee Daman M BEL Dendermonde   56.000 m 05:39'26   
54 Koen Beerten M BEL Paal   56.000 m 05:39'39   
55 Nicolas Dehottay M BEL Mont   56.000 m 05:40'19   
56 Sébastien Queste M FRA Den Haag   56.000 m 05:40'30   
57 Christof De  Schaepmeester M BEL Beervelde   56.000 m 05:42'10   
58 Maxime Plasmanne M BEL Lasne   56.000 m 05:43'29   
59 Peter Verheyden M BEL Bornem   56.000 m 05:45'39   
60 Michaël Milon M BEL Malmedy   56.000 m 05:45'47   
61 Sjaak Kuin M NLD Antwerpen   56.000 m 05:46'05   
62 Wouter Marysse M BEL Leuven   56.000 m 05:46'15   
63 Michaël Fabre M BEL Huy   56.000 m 05:47'16   
64 Pelle Verhestraeten M BEL Herentals   56.000 m 05:47'43   
65 Bruce Byiers M GBR Bruxelles   56.000 m 05:48'33   
66 Ilya Martynov M RUS Berlin   56.000 m 05:48'58   
67 Greg Broekmans M BEL Koersel   56.000 m 05:49'06   
68 Pierre Gillet M BEL Herve   56.000 m 05:49'10   
69 Michel Cravatte M BEL Houffalize   56.000 m 05:49'11   
70 Dirk Devoldre M BEL Gent   56.000 m 05:49'45   
71 Christophe Havelange M BEL Presles   56.000 m 05:50'10   
72 Tim Der  Veer M NLD Utrecht   56.000 m 05:50'36   
73 Marle Adrien M BEL Braine Alleud   56.000 m 05:50'37   
74 Stefan Wagemans M BEL Oud-Turnhout   56.000 m 05:51'16   
75 Kurt Deleu M BEL Bornem   56.000 m 05:51'18   
76 Bart Dewandeleer M BEL Gooik   56.000 m 05:51'28   
77 Tom Alderson M BEL Meerhout   56.000 m 05:51'41   
78 Eric Bosmans M BEL Liege   56.000 m 05:51'43   
79 Niels Libbrecht M BEL Hertsberge   56.000 m 05:51'44   
80 Benjamin Gangl M BEL Brasschaat   56.000 m 05:52'00   
81 Smets Vincent M BEL Kessello   56.000 m 05:52'20   
82 Bernard Joseph M BEL LiŤge   56.000 m 05:52'34   
83 Rhea Colvin M GBR Bruxelles   56.000 m 05:52'47   
84 Geoffrey Massez M BEL Gembloux   56.000 m 05:52'50   
85 Patrick Vanierschot M BEL Hasselt   56.000 m 05:52'52   
86 Jeremy Munaut M BEL Tohogne   56.000 m 05:53'19   
87 Francois Lanel M FRA Den Haag   56.000 m 05:53'38   
88 Céline Dispas W BEL Vaux-Sous-ChŤvremont   56.000 m 05:54'12   
89 Gilles Schmetz M BEL Tilff   56.000 m 05:54'22   
90 Jef De  Schutter M BEL Geel   56.000 m 05:55'01   
91 Fabrice Piat M FRA Lustin   56.000 m 05:55'26   
92 Gaetan Hazard M BEL Battice   56.000 m 05:55'47   
93 Jeroen Kins M BEL Geluwe   56.000 m 05:57'15   
94 Steff Claeys M BEL Lembeke   56.000 m 05:57'38   
95 Schröder Domenik M GER Schmidtheim   56.000 m 05:57'47   
96 Alain Mercenier M BEL Thimister-Clermont   56.000 m 05:58'26   
97 Steve Bruyère M BEL FraniŤre   56.000 m 05:58'47   
98 Gunther Den  Hende M BEL Beveren   56.000 m 05:58'58   
99 Alain Guissart M BEL Blegny   56.000 m 06:00'14   
100 Gendera Sebastien W FRA La Madeleine   56.000 m 06:00'33   
101 Box Josha M NLD Amstelveen   56.000 m 06:03'16   
102 Machiel Telling M NLD Amsterdam   56.000 m 06:03'17   
103 David Den  Bossche M BEL Opwijk   56.000 m 06:03'55   
104 Eric Charlet M BEL Bas-Warneton   56.000 m 06:04'25   
105 Alexandre Bland M FRA Den Haag   56.000 m 06:05'52   
106 Bream Phil M GBR Delft   56.000 m 06:05'52   
107 Samuel Van  Malderen M BEL Dmd   56.000 m 06:06'24   
108 Francois Michelis M FRA Marchin   56.000 m 06:07'48   
109 Steffen Wieth M GER Herborn   56.000 m 06:08'00   
110 Guy Goossens M BEL Emblem   56.000 m 06:08'22   
111 Sebastien Pedelucq M FRA Etterbeek   56.000 m 06:08'29   
112 Wim Maes M BEL Beveren-Waas   56.000 m 06:09'14   
113 François Cantraine M BEL Spa   56.000 m 06:09'58   
114 Benoit Rondeux M BEL Charneux   56.000 m 06:10'22   
115 Joris De  Vondel M BEL Willebroek   56.000 m 06:11'08   
116 Christophe Rabin M FRA Brussels   56.000 m 06:11'09   
117 Jonathan Van  Ingelgem M BEL Blaasveld   56.000 m 06:11'09   
118 Rob Smolders M BEL Dessel   56.000 m 06:11'36   
119 Pascal Poulain M BEL Genk   56.000 m 06:11'49   
120 Debby Urkens M BEL Arendonk   56.000 m 06:11'52   
121 Dimitri Rogiers M BEL Waasmunster   56.000 m 06:11'54   
122 Robert Den  Boom M NLD Bladel   56.000 m 06:11'55   
123 Kenny Geens M BEL Berlaar   56.000 m 06:12'41   
124 Ives Michel M BEL Champion   56.000 m 06:12'43   
125 Charles De  Groote M BEL Wavre   56.000 m 06:12'55   
126 Arvid Verreth M BEL Terhagen   56.000 m 06:13'09   
127 Ciprian Strejac M ROU Lochristi   56.000 m 06:13'11   
128 Jeremy Henrard M BEL Blaton   56.000 m 06:13'27   
129 Peter Strik M NLD Schaarbeek   56.000 m 06:13'31   
130 Etienne Berends M NLD Baarn   56.000 m 06:13'58   
131 Logan Vausort M BEL Neuville   56.000 m 06:14'15   
132 Wout Meir M BEL Turnhout   56.000 m 06:14'32   
133 Mathias Duhr M GER Herzogenrath   56.000 m 06:15'10   
134 Olivier De  Haes M BEL Mont-Sur-Marchienne   56.000 m 06:15'55   
135 Luc Hella M BEL Hannut   56.000 m 06:15'57   
136 Dirk Kraus M GER bach-Palenberg   56.000 m 06:16'05   
137 Sebastiaan Geeraert M BEL Menen   56.000 m 06:16'06   
138 Jürgen De  Grauwe M BEL Lede   56.000 m 06:16'07   
139 Jean-marc Servais M BEL Stavelot   56.000 m 06:16'25   
140 Annemieke Klaren W NLD Mijnsheerenland   56.000 m 06:17'09   
141 Alexander Dejonghe M BEL Gent   56.000 m 06:17'25   
142 Jean Evelette M BEL Luxembourg   56.000 m 06:17'31   
143 Frank Craen M BEL Beveren-Waas   56.000 m 06:18'05   
144 Christophe Félix M BEL Nivelles   56.000 m 06:18'25   
145 Peter Van  Meerveld M NLD Den Bosch   56.000 m 06:19'06   
146 Sylvia Weber W GER Lissendorf   56.000 m 06:19'42   
147 Barbara Plovier W BEL Lembeek   56.000 m 06:20'35   
148 Jens De  Paar M BEL Geel   56.000 m 06:20'39   
149 Carl Coninx M BEL Westmalle   56.000 m 06:21'27   
150 Koen Jacobs M BEL Niel   56.000 m 06:23'50   
151 Ben Smet M BEL Gent   56.000 m 06:23'51   
152 Jurgen Postelmans M BEL Lummen   56.000 m 06:24'20   
153 Ryan Cooper M USA Elst   56.000 m 06:25'41   
154 Greta Borg W SWE Bruxelles   56.000 m 06:26'30   
155 Sélim Soltani M BEL Liege   56.000 m 06:26'48   
156 Julien Marechal M BEL Flťmalle   56.000 m 06:26'48   
157 Yves Cenné M BEL Angleur   56.000 m 06:27'28   
158 Joffrey Coquelet M BEL Boussoit   56.000 m 06:27'40   
159 Franck Arnoult M FRA Pont Ste Maxence   56.000 m 06:28'12   
160 Laurent Domont M FRA Baisieux   56.000 m 06:28'26   
161 Stefan Van  Faassen M NLD Hardenberg   56.000 m 06:29'00   
162 Janssens Tom M BEL Hofstade   56.000 m 06:29'19   
163 Eule Frings M GER Altenahr   56.000 m 06:30'25   
164 Renske Dickhout M NLD Berg En Dal   56.000 m 06:31'11   
165 Gregoire Dholander M BEL Soignies   56.000 m 06:31'12   
166 Bart Verbruggen M BEL Antwerpen   56.000 m 06:31'27   
167 Jeroen Van  Duijn M NLD Den Ham Ov   56.000 m 06:32'14   
168 Ritchie Piessens M NLD Breda   56.000 m 06:32'32   
169 Werner Den  Exter M NLD Vlissingen   56.000 m 06:32'33   
170 Peter Der  Aa M BEL Turnhout   56.000 m 06:32'44   
171 Tom Severijns M BEL Ravels   56.000 m 06:32'48   
172 Edwin Corin M BEL Hermalle-Sous-Argenteau   56.000 m 06:32'48   
173 Alexandre Fregona M BEL Xhendelesse   56.000 m 06:32'49   
174 Rob Van  Brakel M NLD Bladel   56.000 m 06:33'33   
175 Etienne Burniat M BEL Bruxelles   56.000 m 06:33'36   
176 Eddy Gabriels M BEL Oostrozebeke   56.000 m 06:35'09   
177 Clare Oíkeeffe W IRL Brussels   56.000 m 06:35'18   
178 Emmanuel Top M FRA Deulemont   56.000 m 06:36'02   
179 Mike De  Vos M BEL Sint Niklaas   56.000 m 06:36'03   
180 Laurent Dubaele M FRA Lomme   56.000 m 06:36'03   
181 Raf Maes M BEL Mechelen   56.000 m 06:37'13   
182 Dries Vercauteren M BEL Blaasveld   56.000 m 06:37'13   
183 Siegfried Schwagten M BEL Antwerpen   56.000 m 06:37'31   
184 Jean-baptiste Verschaeve M BEL Bas-Warneton   56.000 m 06:37'42   
185 Gwennmaël Lepièce M BEL Theux   56.000 m 06:37'44   
186 Jean Marc Fraipont M BEL Ambresin   56.000 m 06:38'11   
187 Theo Leroy M BEL Bilzen   56.000 m 06:38'12   
188 Jérôme Breyne M BEL Mouscron   56.000 m 06:39'25   
189 Michaël Trivilini M BEL Trazegnies   56.000 m 06:39'26   
190 Laurent Fanielle M BEL Julemont   56.000 m 06:39'35   
191 Marc Quadflieg M BEL Maasmechelen   56.000 m 06:39'39   
192 Grégory Spranghers M BEL Trois-Ponts   56.000 m 06:40'17   
193 Frédéric Coppens M BEL Bruxelles   56.000 m 06:41'20   
194 Laurent D'amore M FRA Lewarde   56.000 m 06:41'24   
195 Ruud Snoek M NLD Velsen-Zuid   56.000 m 06:42'22   
196 Ton Den  Essen M NLD Geleen   56.000 m 06:42'53   
197 Georges Poysat M BEL Vottem   56.000 m 06:42'54   
198 Geoffrey Vivier M BEL Ath   56.000 m 06:43'17   
199 Mathieu Den  Briel M BEL Vilvoorde   56.000 m 06:43'24   
200 Maruyama Yuuki M JPN Haarlem   56.000 m 06:43'43   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.