Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2017
* September
* Augustus
31 augustus 2017
trail: OCC Orsières-Champex-Chamonix 55 km
Orsières SUI
30 augustus 2017
marathon: Beijummerbos Marathon
Groningen NED
30 augustus 2017
trail: Sur les Traces des Ducs de Savoie 119 km
Courmayeur ITA
28 augustus 2017
trail: La Petite Trotte a Leon 290 km
Chamonix FRA
27 augustus 2017
marathon: Plöner See marathon
Plön GER
27 augustus 2017
marathon: Veluwemarathon, Summer Trail
Apeldoorn NED
27 augustus 2017
trail: Chiltern Way Ultra 100 km
Hemel Hempstead, Hertfordshire GBR
27 augustus 2017
marathonweekend: Achill's marathon B2B
Achill Island IRL
27 augustus 2017
ultraweekend: Achill's Ultra 39 mijl B2B
Achill Island IRL
27 augustus 2017
marathon: Hunsrück Marathon
Emmelshausen GER
27 augustus 2017
trail: Tour de la Grande Casse 65 km
Pralognan-la-vanoise FRA
27 augustus 2017
landschapsloop: Longford Ultra Marathon 63,4 km
Longford IRL
27 augustus 2017
marathon: Longford marathon (landschapsloop)
Longford IRL
27 augustus 2017
marathon: Guernsey Marathon (Guernsey)
St. Peter Ports GBR
27 augustus 2017
trail: Trail de la Vésubie 45 km
Saint-Martin-Vesube FRA
27 augustus 2017
trail: Hartfüssler Trail 58 km
Saarbrücken GER
27 augustus 2017
marathon: Klavertje Vier marathon
Scherpenheuvel BEL
27 augustus 2017
landschapsloop: Klavertje Vier ultraloop 53,5 km
Scherpenheuvel BEL
27 augustus 2017
marathonweekend: Iceland Challenge d/84,4 km
reis (Laugavegurinn ) ISL
26 augustus 2017
trailweekend: South Coast Challenge 2d/100km
Eastbourne GBR
26 augustus 2017
trail: South Coast Challenge 100km
Eastbourne GBR
26 augustus 2017
trail: Nendaz trail 65 km
Nendaz SUI
26 augustus 2017
etappeloop: Fire and Ice 6d/250 km
Akureyri ISL
26 augustus 2017
marathonweekend: Achill's marathon B2B
Achill Island IRL
26 augustus 2017
landschapsloop: AustriaRaceacrossBurgenland 218 km
Gemeinde Kittsee OST
26 augustus 2017
50 km: Monnikentocht (landschapsloop)
Ter Apel NED
26 augustus 2017
trail: Matterhorn Ultraks 46 km
Zermatt SUI
26 augustus 2017
trail: Manneken Pis trail 50 km
Geraardsbergen BEL
26 augustus 2017
trail: Karwendellauf 52 km
Scharnitz OST
26 augustus 2017
landschapsloop: Liverpool to Leeds Canal Race 130
Liverpool GBR
26 augustus 2017
trail: Chiltern Way Ultra 214 km
Hemel Hemstead GBR
26 augustus 2017
ultraweekend: Achill's Ultra 39 mijl B2B
Achill Island IRL
26 augustus 2017
trail: Tromsø Mountain Ultra 50 km
Snarbyeidet (Tromsø) NOR
26 augustus 2017
marathon: Burgwald marathon
Rauschenberg GER
26 augustus 2017
marathon: Nordborg Marathon
Nordborg DEN
26 augustus 2017
trail: Wappenweg Ultralauf Bielefeld 50/104 km
Bielefeld GER
26 augustus 2017
marathon: Monnikentocht
Ter Apel NED
26 augustus 2017
marathon: Petra desert marathon
Petra JOR
26 augustus 2017
24, 12 en 6 uur: Bottroper Ultralauf Festival
Bottrop GER
26 augustus 2017
trail: Trail de la Vésubie 70 km
Saint-Martin-Vesube FRA
26 augustus 2017
trail: Ridgeway challenge 85 mijl
Ivinghoe Beacon (bij Tring) GBR
26 augustus 2017
trail: GrandRaiddesPyrénées TourdesLacs 80km
Vielle Aure FRA
26 augustus 2017
trail: Panoramalauf rund um die Burg Are 52 km
Altenahr GER
25 augustus 2017
trail: GrandRaiddesPyrénées TourdesCirques120km
Piau-Engaly FRA
25 augustus 2017
Afgelast: Dutch Coast Ultra Summer 50 km
Den Helder NED
25 augustus 2017
trail: T184/T100 Thamespath 100/184 mijl
Thames Barrier Cafe, London GBR
25 augustus 2017
trail: Echappee Belle 47/85/144 km
Vizille FRA
25 augustus 2017
trail: Ultra-trail French Riviera Mercantour 145km
Aire St Michel à Nice FRA
25 augustus 2017
etappeloop: Seensteiglauf 3 d/151 km
Baiersbronn (Freudenstadt-Grüntal) GER
25 augustus 2017
trail: Green Man Midnight Express 45 mijl
Long Ashton Community Centre (Bristol) GBR
24 augustus 2017
trail: Le GrandRaid des Pyrénées Ultra Tour 220 km
Vielle Aure FRA
23 augustus 2017
marathon: Galgwanderveen Galgenberg Marathon
Eext NED
20 augustus 2017
marathon meerdaagse: Quadrathon Warrior
Buncrana IRL
20 augustus 2017
marathon: Dennenoord Marathon
Zuidlaren NED
20 augustus 2017
6 daagse: 6 Jours de France
Privas FRA
20 augustus 2017
marathon: Rubjerg Knude-løbet (landschapsloop)
Hundelev Fælled DEN
19 augustus 2017
100 mijl: Leadville Trail 100
Leadville USA
19 augustus 2017
trail: UltraVasan 45 en 90 km
Sälen SWE
19 augustus 2017
marathon: Reykjavik Marathon
Reykjavik ISL
19 augustus 2017
trail: Bydalsfjällen 50 km
Bydalen SWE
19 augustus 2017
marathon meerdaagse: Quadrathon Warrior
Malin IRL
19 augustus 2017
landschapsloop: Müritzlauf 75 km
Waren (Müritz) GER
19 augustus 2017
trail: Orehovo Ultra 53 km (Bulgarije)
Orehovo BUL
19 augustus 2017
landschapsloop: Quadrathlon Challenge Hero 105 mij
Moville IRL
19 augustus 2017
trail: The Archipelago Trail Run 50/100 km
Lundeborg DEN
19 augustus 2017
trail: Ultra Great-Britain 200 mijl
Southport GBR
19 augustus 2017
marathon: Mandø Marathon
Mandø DEN
19 augustus 2017
100 km: Masochist's Dream 100 km
Helsinki FIN
19 augustus 2017
trail: PEP 57 km
Nivala FIN
19 augustus 2017
trail: Coal Miner's Trail 45 km
Genk BEL
19 augustus 2017
marathon: Samsø Marathon
Tranebjerg DEN
19 augustus 2017
100 en 50 km: Leipziger 100 km Lauf am Auensee
Leipzig GER
19 augustus 2017
trail: The Mountainman bergloop 64 km
Melchsee-Frutt SUI
19 augustus 2017
marathon: The Mountainman (trail 44,6 km)
Turren (Schönbüel) SUI
19 augustus 2017
marathon: Hjerl Hede Lobet (trailmarathon)
Vinderup DEN
18 augustus 2017
trail: UT4M 100 Master 100 km
Grenoble FRA
18 augustus 2017
trail: Supertrail du Barlatay 46/87 km
l'Etivaz SUI
18 augustus 2017
trail: The Archipelago Trail Run 70 km
Lohals DEN
18 augustus 2017
etappeloop: The Archipelago Trail Run 2d/170km
Lohals DEN
18 augustus 2017
trail: Persenk Ultra 104/157 km (Bulgarije)
Asenovgrad BUL
18 augustus 2017
marathon meerdaagse: Quadrathon Warrior
Malin IRL
17 augustus 2017
etappeloop: The Archipelago Trail Run 3d/212km
Søby DEN
17 augustus 2017
marathon meerdaagse: Quadrathon Warrior
Moville IRL
17 augustus 2017
trail: UT4M 160 Extrem 169 km
Grenoble FRA
17 augustus 2017
marathon: The Archipelago Trail Run
Søby DEN
16 augustus 2017
marathon: 3e Kardinge Marathon
Groningen NED
16 augustus 2017
etappeloop: UT4M 160 Challenge 4d/169 km
Vif, Grenoble FRA
14 augustus 2017
etappeloop: Trans Ural Run 4d/140 km
Zyuratkul RUS
14 augustus 2017
etappeloop: Rennsteig Etappenlauf 5 d/168 km
Blankenstein GER
13 augustus 2017
marathon: Isle of Man marathon
Ramsey GBR
13 augustus 2017
landschapsloop: Monschau Ultralauf 56 km
Monschau GER
13 augustus 2017
trail: Ultra trail des Fantomes 50 km
La Roche en Ardenne BEL
13 augustus 2017
marathon: Monschau-Marathon
Monschau GER
13 augustus 2017
marathon: Allgäu Panorama Marathon (trail)
Sonthofen GER
13 augustus 2017
trail: Ultra Trail Allgäu Panorama 70 km
Sonthofen GER
13 augustus 2017
marathon: Rosedale Trail Marathon
zie website GBR
13 augustus 2017
etappe: The Richmond Ultra 28 mijl
zie website GBR
13 augustus 2017
landschapsloop: OKUOstseeküsteUltralauf 50/80 km
Großenbrode GER
12 augustus 2017
24 en 12 uur: 24 timers Lob Viborg
Viborg DEN
12 augustus 2017
marathon: Helsinki City Marathon
Helsinki FIN
12 augustus 2017
marathon: PYHÄ Tunturimaraton (trail)
Pyhätunturi FIN
12 augustus 2017
trail: Ultra trail des Fantomes 100 km
La Roche en Ardenne BEL
12 augustus 2017
trail: The RAT Roseland August Trail 32/64 mijl
St Austell GBR
12 augustus 2017
100 km: 100 km Viborg
Viborg DEN
12 augustus 2017
trail: SVP100 Stour Valley Path 100 km Ultra Run
White Lion Newmarket GBR
12 augustus 2017
trail: Nordkysten 61 km
Hundested (Sjealland) DEN
12 augustus 2017
etappe: The Windsor Ultra 43 mijl
zie website GBR
12 augustus 2017
100 mijl: 100 Meilen Berlin
Berlijn GER
11 augustus 2017
trail: Troll challenge in Norway 85/160 km
Övre-Ardal NOR
11 augustus 2017
trail: Gax Trans Scania 246 km
Bjärred SWE
11 augustus 2017
etappe: The Oxford Ultra 63 mijl
zie website GBR
11 augustus 2017
100 km: Dodentocht (10-24 uur)
Bornem BEL
10 augustus 2017
etappeloop: The Thames Challenge 4 d/184 mijl
bron van de Theems (Kemble) GBR
9 augustus 2017
marathon: Markesteen Galgenberg Marathon
Schipborg NED
8 augustus 2017
24 uur: Brazil Multiday Ultrachallenge
Sao Paulo BRA
7 augustus 2017
48 uur: Brazil Multiday Ultrachallenge
Sao Paulo BRA
6 augustus 2017
trail: Trails Cenis Tour Rouge/Noir 45/73 km
Lanslebourg FRA
6 augustus 2017
trail: Trail du Val d'Heure (trail 56 km)
Ham-sur-Heure BEL
6 augustus 2017
marathon: 47. Rund um Wellen
Wellen (Beverstedt) GER
6 augustus 2017
trail: Kainach Bergmarathon 44 km
Kainach OST
6 augustus 2017
marathon: City Marathon Bremerhaven
Bremerhaven GER
6 augustus 2017
trail: Courchevel X-Trail 54 km
Courchevel FRA
6 augustus 2017
marathon: Hunebed D3-4 Midlaren Marathon
Midlaren NED
6 augustus 2017
72 uur: Brazil Multiday Ultrachallenge
Sao Paulo BRA
6 augustus 2017
landschapsloop: Klingenpfadlauf 73,5 km
Gräfrath (Solingen) GER
6 augustus 2017
trail: The High 333/222/111 km (India)
Diskit Village, Nubra valley AEG
6 augustus 2017
etappeloop: Via Alpina 7 d/271 km
Sargans SUI
6 augustus 2017
marathon: Le Trail Ubaye Salomon (trail)
Barcelonnette FRA
5 augustus 2017
trail: Devil 'o the Highlands 42 mijl (Schotland)
Tyndrum GBR
5 augustus 2017
trail: Round the Rock 48 mijl (Jersey)
Jersey GBR
5 augustus 2017
marathon: Hella Marathon Nacht Rostock
Rostock GER
5 augustus 2017
marathon: Pitz Alpine Glacier/Rifflsee Marathon
Mandarfen OST
5 augustus 2017
trail: Dirndltal Extrem Ultramarathon 111 km
Ober-Grafendorf OST
5 augustus 2017
trail: North Downs Way 100 mijls
Farnham GBR
5 augustus 2017
trail: Ottonenlauf auf dem Selkestieg 45 en 69 km
Stiege GER
5 augustus 2017
trail: Canadian Deathrace 125 km
Grande Cache CAN
5 augustus 2017
etappeloop: Gondo Event 2-daagse trail 84,4 km
Gondo SUI
5 augustus 2017
trail: Pitz Alpine Glacier Trail 85/100 km
Mandarfen OST
5 augustus 2017
trail: Endure Dynafit trail 50/100 km
Ordrup, Fårevejle DEN
5 augustus 2017
trail: Meraker Mountain Challenge Ultra 70 km
Guddingsvika, Feren NOR
5 augustus 2017
trailmarathon: Meraker Mountain Challenge
Sulåmo NOR
5 augustus 2017
marathon: Kongsvinger marathon
Kongsvinger NOR
5 augustus 2017
trail: Východniarska 100 121 km
Presov-Kosice SLO
5 augustus 2017
trail: Hamperokken Skyrace 53 km
Tromsø NOR
5 augustus 2017
marathon: Fjällmarathon 43 km (trail)
Vålådalen, Jämtland SWE
4 augustus 2017
trail: BUTS Irunea-Donostia 120 km
Irunea ESP
3 augustus 2017
6-daagse: Brazil Multiday Ultrachallenge
Sao Paulo BRA
3 augustus 2017
marathon: Hunebed D5 Zeijen Marathon
Zeijen NED
2 augustus 2017
marathon: 4e Landgoed Schipborg Marathon
Schipborg NED
2 augustus 2017
trail: Mongolia Sunrise to Sunset 100km (Mongolië)
Camp Toilogt Mongolië AEG
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2016
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

landschapsloop: Monschau Ultralauf 56 km Gehouden op: 13 augustus 2017
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Kay-uwe Müller M GER TSG Schwäbisch Hall  56.000 m 03:39'57   
2 Nikki Johnstone M GER ART-Düsseldorf  56.000 m 03:50'48   
3 Fabian Downs M SUI LC Brühl  56.000 m 03:55'58   
4 Bram Van  Rijswijk M NED   56.000 m 04:03'21   
5 Andreas Probst M GER SKI-Keller Kaulard &  56.000 m 04:08'15   
6 Gert Mertens M BEL AC Lierse  56.000 m 04:11'07   
7 Manuel Skopnik M GER TV Refrath  56.000 m 04:12'23   
8 Moritz Ehm M GER TV Refrath  56.000 m 04:12'23   
9 Yves Van  Hoeck M BEL Volharding  56.000 m 04:16'28   
10 Filip Schmid M CRO *Schlierbach  56.000 m 04:21'28   
11 Oliver Stübner M GER *Hückelhoven  56.000 m 04:22'54   
12 Leonie Ton W NED Av56  56.000 m 04:23'05   
13 Patrick Vandebeek M BEL AC Bertem - Knoet  56.000 m 04:24'41   
14 Kees Van  Helmond M NED AVT Scorpio  56.000 m 04:33'58   
15 Branka Hajek W GER LAZ Ludwigsburg  56.000 m 04:34'08   
16 Mark Van  Hoorn M NED ALT  56.000 m 04:36'22   
17 Sylvio Langer M GER TSG Eppstein  56.000 m 04:36'32   
18 Ron Höfte M NED Laac Twente  56.000 m 04:37'46   
19 Marc Liebl M GER *Mainz  56.000 m 04:39'09   
20 Masaru Abe M GER *Bonn  56.000 m 04:39'34   
21 Jürgen Keller M GER LG Filstal  56.000 m 04:39'52   
22 Svenja Espenhahn W GER AR Collective  56.000 m 04:43'14   
23 Rudy Van  Daele M BEL Walo  56.000 m 04:45'38   
24 Klaus Matthee M GER Team-Trödeltrupp  56.000 m 04:45'52   
25 Andreas Maisch M GER EK Schwaikheim  56.000 m 04:46'45   
26 Björn Osthoff M GER Ruderclub Hamm  56.000 m 04:48'59   
27 Björn Niehenke M GER LTB Aachen  56.000 m 04:50'37   
28 Gerhard Simonides M GER SG Stern Sindelfinge  56.000 m 04:52'09   
29 Daniel Popp M GER *Blankenheim  56.000 m 04:54'09   
30 Dioni Gorla W GER ART-Düsseldorf  56.000 m 04:57'16   
31 Wolfgang Braun M GER TV Konzen  56.000 m 04:59'56   
32 Sandra Fätsch W GER TSV Kandel/Team Erdi  56.000 m 05:00'56   
33 Robert Saadi M GER LG Rheinbach  56.000 m 05:03'46   
34 Peter Palmans M BEL Sacn  56.000 m 05:03'48   
35 Michael Kotthaus M GER PC Lüttringhausen  56.000 m 05:05'49   
36 Jesus Menendez M ESP Androgon  56.000 m 05:06'00   
37 Jörg Gartmann M GER LC Duisburg  56.000 m 05:06'08   
38 Rene Schrouff M GER LG Mützenich  56.000 m 05:08'00   
39 Peter Van  Endert M GER LG Mützenich  56.000 m 05:08'00   
40 Frank Campo M GER TV Konzen  56.000 m 05:08'21   
41 Uwe Klapper M GER *Mechernich  56.000 m 05:08'35   
42 Karl Chmielewski M GER Team Gruppo Porno Aa  56.000 m 05:09'17   
43 Doris Remshagen W GER TV Refrath  56.000 m 05:09'43   
44 Silvia Verhoeven W NED Achilles  56.000 m 05:14'51   
45 Franz Lämmlein M GER LLG St. Augustin  56.000 m 05:15'35   
46 Xiabingqing Wu W CHN *Aachen  56.000 m 05:16'07   
47 Oliver Lempert M GER *Düsseldorf  56.000 m 05:16'14   
48 Marion Braun W GER SV Germania Eichersc  56.000 m 05:16'14   
49 Timo Ziminski M GER *Aachen  56.000 m 05:16'45   
50 Jonathan Fell M GER *Aachen  56.000 m 05:19'04   
51 Cornelia Türk W GER Laufmonster  56.000 m 05:20'52   
52 Horst Schmidt M GER LT Phoenix Dudweiler  56.000 m 05:21'12   
53 Frederick Hartmann M GER TV Refrath  56.000 m 05:21'14   
54 Antje Müller W GER *Aachen  56.000 m 05:21'23   
55 Volker Gierling M GER Tura Brüggen 1923 e.  56.000 m 05:22'25   
56 Peter (nitish) Zuidema M NED Sri Chinmoy Marathon  56.000 m 05:22'41   
57 Dirk Löhr M GER SC Komet Steckenborn  56.000 m 05:22'55   
58 Marc Mueller-kirsch M GER   56.000 m 05:23'34   
59 Susanne Wauter W GER   56.000 m 05:23'43   
60 Martin Morlock M GER VK Berlin  56.000 m 05:23'51   
61 Patrick Geberth M GER *Aachen  56.000 m 05:25'00   
62 Guido Unger M GER Laufen Gegen Leiden   56.000 m 05:25'21   
63 Sebastian Kobylarczyk M GER Nine Inch Snails  56.000 m 05:25'51   
64 Frank Schmiade M GER TSG Grünstadt  56.000 m 05:26'08   
65 Frank Niedergesäß M GER LC-Duisburg  56.000 m 05:26'52   
66 Carsten Plitt M GER Laufen Gegen Leiden   56.000 m 05:26'52   
67 Tom Euen M GER LT Alt-Erkrath  56.000 m 05:28'49   
68 Richard Ullrich M GER Die Sinntalläufer  56.000 m 05:29'05   
69 Bernd Lotter M GER TV Konzen  56.000 m 05:29'44   
70 Stephan Baumann M GER *Limburg  56.000 m 05:29'57   
71 Annette Hausmann W GER LC Duisburg  56.000 m 05:30'01   
72 Volker Naves M GER *Rees  56.000 m 05:30'23   
73 Gerd Ludwig Hespelt M GER Lauffreunde Widdern  56.000 m 05:31'04   
74 Iris Groß W GER Dirtrun.Company  56.000 m 05:31'05   
75 Sjaak Bus M NED AV Spiridon  56.000 m 05:31'24   
76 Wolfgang Poque M GER LG Mützenich  56.000 m 05:32'22   
77 Stefan Kuckelkorn M GER Aachener TG  56.000 m 05:32'37   
78 Mathias Welz M GER AVA 70  56.000 m 05:34'18   
79 Björn Weier M GER AVA 70  56.000 m 05:34'18   
80 Oliver Hartmann M GER Team Hubzilla  56.000 m 05:34'19   
81 Karel De  Smit M BEL   56.000 m 05:34'52   
82 Markus Hamacher M GER *Jüchen  56.000 m 05:36'58   
83 Andreas Häußler M GER   56.000 m 05:38'10   
84 Jasmin Schmerfeld W GER *Castrop-Rauxel  56.000 m 05:38'30   
85 Sascha Kapust M GER TV Erkelenz / BSG Co  56.000 m 05:38'30   
86 Martin Dietz M GER LTF Köllertal  56.000 m 05:38'37   
87 Guido Unverzag  Klaus M GER *Bonn  56.000 m 05:39'05   
88 Fred Van  Es M NED   56.000 m 05:39'23   
89 Tobias Schreiber M GER   56.000 m 05:40'23   
90 Wessel Kranghand M NED Run2Day  56.000 m 05:41'27   
91 Roel Kleine M NED Hac63  56.000 m 05:41'28   
92 Petra Kübler W GER DJK Schwäbisch Gmünd  56.000 m 05:43'13   
93 Sitki Oru M TUR Schaichtal Runners  56.000 m 05:43'21   
94 Rainer Grossmann M GER TV Haibach  56.000 m 05:45'49   
95 Kurt Bachmann M GER DJK Schwäbisch Gmünd  56.000 m 05:45'58   
96 Kerstin Müller W GER Laufendhelfen.DE  56.000 m 05:46'10   
97 Detlef Korioth M GER Lc92 Bad Salzuflen  56.000 m 05:46'16   
98 Evangelina Lotockyj W GER *Bergisch Gladbach  56.000 m 05:46'36   
99 Frank Maier M GER *Meyenburg  56.000 m 05:46'37   
100 Andre Schlichting M GER *Bad Kreuznach  56.000 m 05:46'45   
101 Marc Bemong M BEL DDL  56.000 m 05:47'13   
102 Marion Isaac W GER TV Konzen  56.000 m 05:48'31   
103 Stefan Henscheid M GER LG Ultralauf  56.000 m 05:49'13   
104 Sylvie Honnet W FRA EA St Quentin en Yve  56.000 m 05:49'37   
105 Christoph Grossenbacher M SUI *Kerpen  56.000 m 05:49'46   
106 Andrea Stippel W GER DJK Schwäbisch Gmünd  56.000 m 05:50'40   
107 Andy Haanraats M NED *Echt  56.000 m 05:50'51   
108 Alexander Holl M GER   56.000 m 05:51'05   
109 Peter Hausmann M GER LC Duisburg  56.000 m 05:51'18   
110 Sven Ziegler M GER 100 Marathon Club  56.000 m 05:52'52   
111 Gina Pflug W GER LT-ALT-Erkrath  56.000 m 05:52'53   
112 Sönke Nielsen M GER *Herzogenrath  56.000 m 05:53'26   
113 Manuela Schmitz W GER TV Brechten  56.000 m 05:53'33   
114 Inga Weßels W GER LTB Aachen  56.000 m 05:54'29   
115 Manfred Fels M GER Lauffreunde Emsland/  56.000 m 05:55'45   
116 Rob Wouters M NED AV Cifla  56.000 m 05:55'58   
117 Oliver Nink M GER Tierschutzverein Lim  56.000 m 05:56'01   
118 Erhard Schmidt M GER LSG Karlsruhe  56.000 m 05:56'14   
119 Dietmar Kluge M GER Reisegruppe Schlemme  56.000 m 05:56'31   
120 Bernd Osteresch M GER LC-MS  56.000 m 05:56'52   
121 Charlotte Mcmath W GIB *Gibraltar  56.000 m 05:56'56   
122 Thomas Blascyk M GER *Frankfurt  56.000 m 05:57'27   
123 Roland Bednarsch M GER Die Sinntalläufer  56.000 m 05:57'41   
124 Andreas Amberger M GER Lauf Team Unna  56.000 m 05:57'51   
125 Kirsten Bergen W GER STC Hommertshausen  56.000 m 05:58'06   
126 Axel Zachau M GER Athletik Waldniel  56.000 m 05:58'07   
127 Nils Blum-oeste M GER *Berlin  56.000 m 05:58'21   
128 Gert Guns M GER Running Guns  56.000 m 05:58'54   
129 Christian Zunker M GER TG Neuss  56.000 m 05:59'02   
130 Thorsten Grötker M GER *Aachen  56.000 m 05:59'02   
131 Uwe Häberle M GER VK Berlin/Köln  56.000 m 06:00'40   
132 Werner Stell M GER B/S/H/  56.000 m 06:02'44   
133 Michael Arlt M GER Baesweiler Lauftreff  56.000 m 06:03'33   
134 Rene Elberfeld M GER *Zerkall  56.000 m 06:03'36   
135 Stefan Le  Belle M NED *Amsterdam  56.000 m 06:03'45   
136 Mark-nils Niederreuther M GER Tortura Köln  56.000 m 06:04'21   
137 Katja Stamm W GER *Zweibrücken  56.000 m 06:05'23   
138 Andre Schatta M GER Deutsche Zollsporthi  56.000 m 06:07'58   
139 Sonja Bohmann W GER LC Duisburg  56.000 m 06:10'43   
140 Marcus Kintzel M GER LC Duisburg  56.000 m 06:10'43   
141 Adam Maciejewski M GER LC Duisburg  56.000 m 06:10'44   
142 Jagrut Thaker M FRA *Nantes  56.000 m 06:12'43   
143 Cor Terlouw M NED Avantri  56.000 m 06:14'23   
144 N. N. M XXX   56.000 m 06:14'41   
145 Robert Kurtenbach M GER *Neunkirchen-Seelsch  56.000 m 06:14'41   
146 Jan Gladbach M GER *Hürth  56.000 m 06:14'41   
147 Joachim Risch M GER 100 Marathon Club  56.000 m 06:16'07   
148 Katrin Harnisch W GER LC Duisburg  56.000 m 06:16'29   
149 Frank Marquis M GER LC Duisburg  56.000 m 06:16'29   
150 Andreas Schick M GER Schaichtal Runners  56.000 m 06:16'47   
151 Karsten Göbel M GER Helios Iron Team  56.000 m 06:19'16   
152 Michael Heidchen M GER VFL Engelskirchen  56.000 m 06:21'16   
153 Michael Hench M GER DAS Erlebnislauf-Tea  56.000 m 06:22'30   
154 Hermann Rietfort M GER *Stadtlohn  56.000 m 06:23'18   
155 Christian Brünisholz M GER Skin-Diver e.V.  56.000 m 06:23'48   
156 David Leader M GER *Wantage  56.000 m 06:24'18   
157 Andreas Mohr M GER Marathon-Club Eschwe  56.000 m 06:24'21   
158 Sabine Wagner W GER LT Alt-Erkrath  56.000 m 06:24'26   
159 Rudy Der  Heyden M NED *Grave  56.000 m 06:25'27   
160 Andreas Rockstein M GER LT-Tv Schwanewede  56.000 m 06:25'43   
161 Norbert Hahn M GER DJK Schwäbisch Gmünd  56.000 m 06:27'01   
162 Heinz-georg Lambertz M GER TV Konzen  56.000 m 06:28'10   
163 Helmut Hardy M GER LTB Aachen  56.000 m 06:29'16   
164 Volker Spanier M GER DUV  56.000 m 06:31'09   
165 Elke Link-holtermann W GER TUS Breckerfeld  56.000 m 06:32'16   
166 Udo Jumpertz M GER SV Germania Dürwiß  56.000 m 06:33'34   
167 Doris Peitz W GER Dürener TV 1847  56.000 m 06:34'18   
168 Roland Krökel M GER LG Mützenich  56.000 m 06:34'30   
169 Jessica Mones-rohloff W GER *Hückelhoven  56.000 m 06:35'10   
170 Jörg Segger M GER Team Charly - Flussl  56.000 m 06:35'11   
171 Jochen Konradt M GER   56.000 m 06:36'00   
172 Marion Konradt W GER   56.000 m 06:36'00   
173 Sylvia Traini W GER Birkesdorfer TV  56.000 m 06:36'58   
174 Regine Sander-rummel W GER *Mülheim  56.000 m 06:37'33   
175 Hans-peter Schnur M GER *Osthofen  56.000 m 06:37'34   
176 Simon Volkmann M GER TV Frisch Auf Lennep  56.000 m 06:37'44   
177 Andreas Leischker M GER Team Erdinger Alkoho  56.000 m 06:38'13   
178 Marina Kollassa W GER LOP Buri GYM Dorsten  56.000 m 06:38'13   
179 Peter Virnich M GER SV Alemannia Rommels  56.000 m 06:38'53   
180 Anja Isaac W GER TV Konzen  56.000 m 06:39'30   
181 Peter Herzhoff M GER *Jüchen  56.000 m 06:39'42   
182 Thorsten Huth M GER Herr  56.000 m 06:41'20   
183 Jenny Engler W GER LSF Münster  56.000 m 06:42'46   
184 Mo Idrissi M NED MarathonPlus  56.000 m 06:43'50   
185 Bernd Kubica M GER Samyjogger  56.000 m 06:45'36   
186 Verena Pinten W GER *Winringen  56.000 m 06:46'04   
187 Hein Bodelier M NED Lopersgroep Gemeente  56.000 m 06:46'16   
188 Nicole Vanderschaeghe W GER Team Jigoku  56.000 m 06:46'33   
189 Ralf Liebke M GER *Roetgen  56.000 m 06:48'46   
190 Frank Burghoff M GER LSF Münster  56.000 m 06:52'14   
191 Iris Klingbeil W GER   56.000 m 06:52'44   
192 Herman Hidajat M GER Team Erdinnere Alkoh  56.000 m 06:52'44   
193 Robert Bauer M GER *Hürtgenwald  56.000 m 06:53'56   
194 Jörn Herrmann M GER *Titz  56.000 m 06:57'06   
195 Thorsten Kobuß M GER Athletik Waldniel  56.000 m 07:01'28   
196 Stefan Schmauder M GER TB Neuffen  56.000 m 07:02'03   
197 Marc Vollmer M GER Team Erdinger Alkoho  56.000 m 07:03'26   
198 Helmut Koll M GER Friesdorferrennschne  56.000 m 07:05'05   
199 Huan-yu Zhang W CHN *Rösrath  56.000 m 07:06'35   
200 Birgit Salewski W GER *Hennef  56.000 m 07:08'30   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.