Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2017
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
29 januari 2017
50 km: Winterlauf in Oldendorf 45/50 km
Oldendorf GER
29 januari 2017
marathon: Coburger Wintermarathon
Coburg GER
29 januari 2017
marathon: LPM-Marathon
Genk BEL
29 januari 2017
marathon: Marathon International de Marrakech
Marrakech MAR
29 januari 2017
50 km: Hallen Ultralauf 50 km
Senftenberg GER
29 januari 2017
100 km: Flitch Way 100 km
Rayne (Essex) GBR
29 januari 2017
landschapsloop: Heide Winter Ultra 52 km
Schneverdingen GER
29 januari 2017
marathon: W.C. Fields Marathon
Vriezerbrug NED
29 januari 2017
marathon: Süchtelner Höhen Prof. Marathon
Viersen GER
29 januari 2017
marathon: Amersfoort-Utrecht-Amersfoort
Amersfoort NED
28 januari 2017
trail: Ultra Trilhos dos Abutres 50 km
Miranda do Corvo POR
28 januari 2017
etappeloop: Chiemsee Ultramarathon 2 d/108 km
Grabenstädt GER
28 januari 2017
50 km: Rodgau Ultramarathon 50 km
Rodgau GER
28 januari 2017
marathon: Süchtelner Höhen Prof. Marathon 8.00 Uhr
Viersen GER
28 januari 2017
Marathon: Sri Chinmoy Marathon
Amstelveen NED
28 januari 2017
gaat niet door: trail: Pierewaai Trail 50 km
IJmuiden NED
28 januari 2017
marathon: Süchtelner Höhen Prof. Marathon 14.00Uhr
Viersen GER
28 januari 2017
marathon: Hallen Ultralauf Nachtmarathon
Senftenberg GER
28 januari 2017
6 uur: Karlstad indoor 6-uursloop
Karlstad SWE
27 januari 2017
strandloop: Dutch Coast UltraRun by Night 50 km
Den Helder NED
27 januari 2017
strandloop: Dutch Coast Ultra Run by Night 100 km
Den Helder NED
27 januari 2017
trail: 24 Stunden Burgenland Extrem Tour 60/120 km
Oggau OST
27 januari 2017
100 km: Hallen Ultralauf 100 km
Senftenberg GER
27 januari 2017
strandloop: Dutch Coast Ultra run by Night 75 km
Den Helder NED
22 januari 2017
marathon: Bosmarathon & Minder
Assen NED
22 januari 2017
marathon: Marató Costa Dorado
Tarragona ESP
22 januari 2017
marathon: Gran Canaria Maratón
Las Palmas de Gran Canaria ESP
22 januari 2017
trail: SWU Schwabacher Winter Ultra 56 km
Schwabach GER
22 januari 2017
marathon: Le Trèfle à 4 feuilles (trailmarathon)
Olne BEL
22 januari 2017
marathon: Dr. Nielsen´s Vinterhygge Maraton
Veijle DEN
21 januari 2017
trail: Taunus Ultratrail 55/71 km
Wanderheim auf dem Großen Feldberg GER
21 januari 2017
trail: Bossen van Vlaanderen trail 43 km
Aalter BEL
21 januari 2017
landschapsloop: Landkreislauf Gifhorn 66 km
Gifhorn GER
21 januari 2017
100 km: Viersener Ultralauf
Viersen GER
21 januari 2017
trail: 0211-KEU 49 km
Düsseldorf GER
21 januari 2017
marathon: Hammer Trail marathon
Hammersoen (Bornholm) DEN
21 januari 2017
trail: Hammer Trail 50 km/50 mijl winter edition
Hammersoen (Bornholm) DEN
20 januari 2017
marathon: Dubai Marathon (Dubai)
Dubai AEG
18 januari 2017
marathon: Cary Grant Marathon
Eelde-Paterswolde NED
15 januari 2017
marathon: Bahamas Marathon (Bahamas)
Nassau AEG
15 januari 2017
marathon: Maui Oceanfront Marathon
Wailea (Hawaii) USA
15 januari 2017
trail: Sandsjöbacka Trail 82 km
Kungsbacka SWE
15 januari 2017
trail: Winter Tanners 20/30 mijl
Leatherhead GBR
15 januari 2017
trail: Dare2b Spine race 268 mijl
Edale GBR
15 januari 2017
op 22 januari: marathon: Le Trèfle à 4 feuilles
Olne BEL
14 januari 2017
trail: GR10-xtrem 94 km
Pucol ESP
14 januari 2017
trail: Country to Capital 45 mijl
Wendover GBR
14 januari 2017
trail: RunForestRun Drents Friese Wold trail 46km
Appelscha NED
14 januari 2017
trail: Hongkong Ultra trailrace 100 km (Hong Kong)
Hong Kong AEG
14 januari 2017
trail: The Spine Challenger 108 mijl
Edale GBR
14 januari 2017
trail: Dover Coastal Trail 36 mijl
Langdon Cliffs (Dover) GBR
14 januari 2017
trail: Sandsjöbacka Trail 44 km
Kungsbacka SWE
14 januari 2017
marathon: Dover Coastal trailmarathon
Langdon Cliffs (Dover) GBR
13 januari 2017
marathon: Friday the 13th Marathon
Leek NED
13 januari 2017
trail: Social Winter-Ultratrail, rondeLeuven 106km
Wijgmaal BEL
13 januari 2017
trail: Art O'Neill Challenge 51 km
Dublin IRL
13 januari 2017
marathon: Egyption Marathon (Egypte)
Luxor AEG
13 januari 2017
trail 3-daagse: Sandsjöbacka Trail 151 km
Kungsbacka SWE
8 januari 2017
marathon: Elvis Presley Marathon
Groningen NED
8 januari 2017
landschapsloop: Nord Eifel Ultra 56 km
Düren GER
8 januari 2017
marathon: Zwarte Marathon (strandloop)
Wassenaar NED
8 januari 2017
marathon: Premier Marathon de France
Cernay la Ville (Yvelines) FRA
8 januari 2017
marathon: LLG-Kevelaer-Marathon
Twisteden (Kevelaer) GER
7 januari 2017
trail: Hünenburg Vertical 45 km
Parkplatz Zweischlingen, Hünenburg Bielefeld GER
7 januari 2017
trail: Nieuwjaarsloop Maasduinen 73 km
Well NED
7 januari 2017
100, 80 en 50 km: Boller Slot ultra
Horsens DEN
7 januari 2017
marathon: Süchtelner Höhen Prof. Marathon
Viersen GER
7 januari 2017
landschapsloop: West Vlaamse Bergenloop 45 km
Kemmeldorp BEL
6 januari 2017
trail: S 1 trail 53 km
Pesek ITA
5 januari 2017
trail: S 1 Ipertrail 164 km
Sistiana ITA
1 januari 2017
marathon: Flitch Way Marathon New Years Day
Braintree (Essex) GBR
1 januari 2017
trail: Hardmoors 30 mijl
Ravenscar GBR
1 januari 2017
marathon: Neujahrsmarathon Zürich
Zürich SUI
Gelopen in 2016
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

marathon: LPM-Marathon Gehouden op: 29 januari 2017
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Joris Jacobs M-3   42.195 m 02:54'49   
2 Frankie Leus M+5   42.195 m 02:56'04   
3 Gert Mertens M+5   42.195 m 02:58'09   
4 Maarten De  Coster M-3   42.195 m 03:02'44   
5 Benny Van  Genechten M+3   42.195 m 03:04'15   
6 Paul Foster M+3   42.195 m 03:10'15   
7 Pauwel Joos M+5   42.195 m 03:11'14   
8 Jorg Chittka M+5   42.195 m 03:11'49   
9 Chris Dhooge M+3   42.195 m 03:12'03   
10 Ivo Van  Doninck M+3   42.195 m 03:13'01   
11 Rudy Van  Daele M+5   42.195 m 03:13'07   
12 Jeroen Backs M+3   42.195 m 03:13'10   
13 Johny Vanhove M+3   42.195 m 03:14'00   
14 Dennis Dreesen M-3   42.195 m 03:14'31   
15 Lieven Van  Massenhoven M+3   42.195 m 03:16'18   
16 Frederic Pierre M+3   42.195 m 03:16'32   
17 Vivian Kyte W-3   42.195 m 03:21'20   
18 Gerrit Loos M+3   42.195 m 03:22'39   
19 Benoît Badot M-3   42.195 m 03:23'24   
20 Sebastien Billet M+3   42.195 m 03:23'46   
21 Marc Boesmans M+5   42.195 m 03:23'52   
22 Xavier Verbruggen M+5   42.195 m 03:24'39   
23 Volker Gierling M+5   42.195 m 03:25'14   
24 Gerry Gosen M+3   42.195 m 03:25'25   
25 Janos Palfi M+3   42.195 m 03:25'38   
26 Roger Guillaumin M+6   42.195 m 03:26'01   
27 Jo Haenen M+5   42.195 m 03:26'04   
28 Didier Dendal M+5   42.195 m 03:26'18   
29 Jerome Marechal M-3   42.195 m 03:28'02   
30 Mohamed Marrabou M+5   42.195 m 03:28'17   
31 Koenraad Coussee M+5   42.195 m 03:28'23   
32 Geert Vinck M+3   42.195 m 03:28'43   
33 Robin De  Hauwere M+3   42.195 m 03:28'56   
34 Peter Palmans M+5   42.195 m 03:29'14   
35 Stef Van  Loon M+3   42.195 m 03:29'35   
36 Edwin Lenaerts M+5   42.195 m 03:30'14   
37 Beniamino Mastroianni M+5   42.195 m 03:30'56   
38 Raf Daniëls M+3   42.195 m 03:31'26   
39 David Van  Vooren M+3   42.195 m 03:31'34   
40 Bert Vandermeeren M+3   42.195 m 03:31'47   
41 Kris Devos M+3   42.195 m 03:33'44   
42 Wolfgang Vogt M+5   42.195 m 03:34'30   
43 Martin Tournay M-3   42.195 m 03:36'07   
44 Avril O'donnell D-4   42.195 m 03:36'13   
45 Jean-pierre Habex M+6   42.195 m 03:36'29   
46 Nico Schelstraete M+3   42.195 m 03:36'29   
47 Daan Swennen M+3   42.195 m 03:39'01   
48 Michiel Lenaerts M-3   42.195 m 03:39'18   
49 Henk Kaes M+5   42.195 m 03:40'07   
50 Kurt Van  Soom M+3   42.195 m 03:41'27   
51 Wim Hogentoren M+5   42.195 m 03:42'21   
52 Jean Hermans M+6   42.195 m 03:43'10   
53 Jean-valery Turatsinze M-3   42.195 m 03:43'17   
54 Philippe Thuret M+5   42.195 m 03:43'37   
55 Lode De  Vuyst M+3   42.195 m 03:43'51   
56 Pascal Wellens M+3   42.195 m 03:45'00   
57 Marc Beffort M+5   42.195 m 03:45'28   
58 Beatrice Bourlon D+4   42.195 m 03:45'28   
59 Stefaan Verbrugghe M+3   42.195 m 03:46'34   
60 Maximiliaan Andries M-3   42.195 m 03:47'21   
61 Mario Ambroos M+3   42.195 m 03:48'08   
62 Yves Schepkens M+3   42.195 m 03:48'10   
63 Marc Van  Lierde M+3   42.195 m 03:48'18   
64 Gust Lathouwers M+6   42.195 m 03:48'19   
65 Dirk Grossmann M+5   42.195 m 03:48'56   
66 Paul Callant M+6   42.195 m 03:49'58   
67 Ralf Loeber M+3   42.195 m 03:50'05   
68 Jörg Theelen M+5   42.195 m 03:50'36   
69 Niky Timmermans M-3   42.195 m 03:50'52   
70 Jan Van  Nuenen M+6   42.195 m 03:51'17   
71 Johan Jorissen M+3   42.195 m 03:51'53   
72 Veerle Beernaert D+4   42.195 m 03:52'06   
73 Belle Braekeveld D-4   42.195 m 03:52'07   
74 Dirk Van  Thuyne M+3   42.195 m 03:52'07   
75 Willy Luyten M+6   42.195 m 03:52'39   
76 Nico Praet M-3   42.195 m 03:53'29   
77 Guy Piccart M+6   42.195 m 03:53'39   
78 Jonas Coopman M-3   42.195 m 03:53'56   
79 Danny De  Schryver M+5   42.195 m 03:54'07   
80 Jasko Braem M-3   42.195 m 03:54'13   
81 Roland Boussemaere M+6   42.195 m 03:54'44   
82 Frank Mols M+5   42.195 m 03:54'50   
83 Gunter Slootmans M+3   42.195 m 03:54'53   
84 Wim Daniels M+3   42.195 m 03:55'01   
85 Axel Zachau M+3   42.195 m 03:55'19   
86 Jorge Sanchez M+5   42.195 m 03:55'22   
87 Jan Claereboudt M+5   42.195 m 03:55'36   
88 Patrick Kloek M+5   42.195 m 03:56'46   
89 Thomas Scholz M+3   42.195 m 03:57'22   
90 Maarten De  Bock M+3   42.195 m 03:58'28   
91 Rafal Kilianski M+3   42.195 m 03:58'38   
92 Piotr Smolenski M+3   42.195 m 03:58'38   
93 Dirk Flies M+5   42.195 m 03:59'03   
94 Erik Winters M+3   42.195 m 03:59'13   
95 Francis Ermens D+4   42.195 m 03:59'39   
96 Michel Van  Bruggen M+5   42.195 m 04:00'34   
97 Patricia Verschuere D+4   42.195 m 04:00'36   
98 Arend Keemink M+5   42.195 m 04:02'02   
99 Herman Costermans M+6   42.195 m 04:02'42   
100 Sylvia Kestens D+4   42.195 m 04:02'44   
101 Bart Meyers M+5   42.195 m 04:04'45   
102 Carl Coninx M-3   42.195 m 04:05'43   
103 Yvonne Sant D+4   42.195 m 04:06'13   
104 Lianne Van  Avesaath D+4   42.195 m 04:07'14   
105 Johan De  Lee M+3   42.195 m 04:08'01   
106 Bart Winkel M+3   42.195 m 04:08'13   
107 Patrick Biesmans M+3   42.195 m 04:08'13   
108 Chris Gottberg M+3   42.195 m 04:08'58   
109 Fred Haustrate M+5   42.195 m 04:09'12   
110 Arno Suls M-3   42.195 m 04:09'13   
111 Gert Rens M+3   42.195 m 04:09'21   
112 Silje Rykkje W-3   42.195 m 04:09'26   
113 Geir Dybpahl M+3   42.195 m 04:09'26   
114 Veronique Heraut D+4   42.195 m 04:12'24   
115 Els Annegarn D+4   42.195 m 04:12'42   
116 Paul Van  Hiel M+3   42.195 m 04:13'50   
117 Frank Vandebeek M+3   42.195 m 04:14'02   
118 Peter Suijkerbuijk M+6   42.195 m 04:14'23   
119 Benoit Avau M+5   42.195 m 04:14'25   
120 Dirk Nijs D-4   42.195 m 04:14'39   
121 Henri Poot M+5   42.195 m 04:16'42   
122 Jacques Vandewal M+6   42.195 m 04:16'42   
123 Lieven Geusens M+3   42.195 m 04:16'53   
124 Martien Soetekouw D+4   42.195 m 04:18'48   
125 Wim Pijnenburg M+5   42.195 m 04:18'48   
126 Ferdinand Nelsen M+6   42.195 m 04:19'06   
127 Sylvie Houbiers D-4   42.195 m 04:19'06   
128 Gertie Theunissen D+4   42.195 m 04:19'13   
129 Willem Der  Heyden M+6   42.195 m 04:19'42   
130 Chirs De  Wit M+5   42.195 m 04:21'33   
131 Wim Reumkens M+5   42.195 m 04:22'05   
132 Gaetan Ducarme M-3   42.195 m 04:23'46   
133 Wolfgang Brenger M+5   42.195 m 04:25'43   
134 Frank Förster M+3   42.195 m 04:25'43   
135 Heidi Geelen D-4   42.195 m 04:25'56   
136 Sebastien Wilputte M+3   42.195 m 04:31'27   
137 Marc Blyaert M+5   42.195 m 04:31'37   
138 Henk Sipers M+6   42.195 m 04:31'37   
139 Dirk Vlemincx M+5   42.195 m 04:31'46   
140 Wilfried M+6   42.195 m 04:32'09   
141 Vincent Ambuhl M+3   42.195 m 04:33'32   
142 Rudy Der  Heyden M+3   42.195 m 04:33'54   
143 Gust De  Keyser M+6   42.195 m 04:35'00   
144 Bruno Magdelyns M-3   42.195 m 04:35'21   
145 Karl-heinz Rochlitz M+5   42.195 m 04:35'47   
146 Stephen Templeton M+3   42.195 m 04:35'56   
147 Stavros Melissas M+5   42.195 m 04:36'25   
148 Joy Middelbos D-4   42.195 m 04:36'36   
149 Pascal Comte M+5   42.195 m 04:37'17   
150 Chantal Comte D+4   42.195 m 04:37'17   
151 Dirk Mous M+5   42.195 m 04:39'08   
152 Ghislain Dops M+6   42.195 m 04:41'07   
153 Jeroen Indesteege M-3   42.195 m 04:45'09   
154 Jan Spitael M+5   42.195 m 04:45'18   
155 Marc Van  Keymolen M+6   42.195 m 04:46'26   
156 Koen Vansteenkiste M+5   42.195 m 04:47'15   
157 Geert Vermeulen M+3   42.195 m 04:48'29   
158 Bieke Depoorter D-4   42.195 m 04:48'29   
159 Henk Van  Gerven M+5   42.195 m 04:50'14   
160 Piet Van  Oirschot M+6   42.195 m 04:50'14   
161 Nathan Colot M-3   42.195 m 04:52'02   
162 Giorgos Boustanidis M+3   42.195 m 04:52'56   
163 Jan Deschacht M+5   42.195 m 04:52'56   
164 Marc Delgijer M+5   42.195 m 04:52'56   
165 Deborah Lyneel D+4   42.195 m 04:56'01   
166 Murat Garip M+5   42.195 m 05:05'12   
167 Qian Shia D-4   42.195 m 05:41'55   
168 Jimmy Coenegrachts M+3   42.195 m 05:48'52   
169 Ben Mol M+6   42.195 m 07:35'05   
170 Hans Kleinekoort M+7   42.195 m 07:35'05   
171 Willem Mutze M+6   42.195 m 07:35'35   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.