Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2018
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
31 januari 2018
1000 km: Athene Ultramarathon Festival
Athene GRE
28 januari 2018
trail: Houffatrail 50 km
Houffalize BEL
28 januari 2018
50 km: Hallen Ultralauf 50 km
Senftenberg GER
28 januari 2018
marathon: Marató Costa Dorado
Tarragona ESP
28 januari 2018
100 km: Flitch Way 100 km
Rayne (Essex) GBR
28 januari 2018
marathon: LPM-Marathon
Genk BEL
28 januari 2018
marathon: Marathon International de Marrakech
Marrakech MAR
28 januari 2018
50 km: Winterlauf in Oldendorf 45/50 km
Oldendorf GER
28 januari 2018
marathon: Dom-Lange Jan
Amersfoort NED
27 januari 2018
24 uur: Athene Ultramarathon Festival 24 uur
Athene GRE
27 januari 2018
trail: Hongkong Ultra trailrace 100 km (Hong Kong)
Hong Kong AEG
27 januari 2018
marathon: Hallen Ultralauf Nachtmarathon
Senftenberg GER
27 januari 2018
50 km: Rodgau Ultramarathon 50 km
Rodgau GER
27 januari 2018
6 uur: Fruens Hamster trail
Fruens Ly, Næstved DEN
27 januari 2018
Marathon: Sri Chinmoy Marathon
Amstelveen NED
27 januari 2018
marathon: Hammer Trail marathon
Hammersoen (Bornholm) DEN
27 januari 2018
trail: Pierewaai Trail 50 km
IJmuiden NED
27 januari 2018
trail: Hammer Trail 50 km/50 mijl winter edition
Hammersoen (Bornholm) DEN
27 januari 2018
trailweekend: Xtrails Stage trail 74 km
Houffalize BEL
26 januari 2018
48 uur: Athene Ultramarathon Festival 48 uur
Athene GRE
26 januari 2018
100 km: Hallen Ultralauf 100 km
Senftenberg GER
26 januari 2018
marathon: Dubai Marathon (Dubai)
Dubai AEG
26 januari 2018
strandloop: Dutch Coast Ultra Run by Night 100 km
Den Helder NED
26 januari 2018
strandloop: Dutch Coast UltraRun by Night 50 km
Den Helder NED
26 januari 2018
strandloop: Dutch Coast Ultra run by Night 75 km
Den Helder NED
26 januari 2018
marathon: 5e Mollen Marathon
Almere NED
25 januari 2018
1000 mijl: Athene Ultramarathon Festival
Athene GRE
25 januari 2018
6-daagse: Athene Ultramarathon Festival 6 days
Athene GRE
24 januari 2018
marathon: 4e Landgoed Nienoord Marathon
Leek NED
21 januari 2018
marathon: Gran Canaria Maratón
Las Palmas de Gran Canaria ESP
21 januari 2018
marathon: Bosmarathon & Minder
Assen NED
21 januari 2018
trail: Winter Tanners 30/40 mijl
Leatherhead GBR
21 januari 2018
50 km: Gloucester 50 km
Gloucester GBR
21 januari 2018
trail: SWU Schwabacher Winter Ultra 56 km
Schwabach GER
21 januari 2018
landschapsloop: Heide Winter Ultra 52 km
Schneverdingen GER
21 januari 2018
marathon: Dr. Nielsen´s Vinterhygge Maraton
Veijle DEN
20 januari 2018
landschapsloop: Landkreislauf Gifhorn 66 km
Gifhorn GER
20 januari 2018
trail: Bossen van Vlaanderen trail 45 km
Aalter BEL
20 januari 2018
trail: Taunus Ultratrail 51/70 km
Waldhotel Kelkheim GER
19 januari 2018
marathon: 4e Mollen Marathon
Almere NED
14 januari 2018
trail: Sandsjöbacka Trail 82 km
Kungsbacka SWE
14 januari 2018
marathon: Le Trèfle à 4 feuilles (trail)
Olne BEL
14 januari 2018
marathon: Maui Oceanfront Marathon
Wailea (Hawaii) USA
14 januari 2018
6 uur weekend: Fowlmead Chocaton Challenge
Betteshanger Country Park GBR
14 januari 2018
marathon: Den Haag Strandmarathon (strandloop)
Wassenaar NED
14 januari 2018
landschapsloop: Nord Eifel Ultra 56 km
Düren GER
14 januari 2018
trail: Dare2b Spine race 268 mijl
Edale GBR
14 januari 2018
marathon: Bahamas Marathon (Bahamas)
Nassau AEG
13 januari 2018
trail: The Spine Challenger 108 mijl
Edale GBR
13 januari 2018
marathon: Anglesey Coastal trailmarathon (Wales)
Isle of Anglesey GBR
13 januari 2018
marathon: Panorama Marathon
Bad Münder GER
13 januari 2018
trail: RunForestRun Drents Friese Wold trail 46km
Appelscha NED
13 januari 2018
trail: Anglesey Coastal Trail 33,5 mijl (Wales)
Isle of Anglesey GBR
13 januari 2018
6 uur weekend: Winter Cakeathon Challenge
Betteshanger Country Park GBR
13 januari 2018
trail: Sandsjöbacka Trail 44 km
Kungsbacka SWE
13 januari 2018
marathon: Stadium Marathon Stockholm
Stockholm SWE
13 januari 2018
trail: Country to Capital 45 mijl
Wendover GBR
12 januari 2018
marathon: 3e Mollen Marathon
Almere NED
12 januari 2018
trail 3-daagse: Sandsjöbacka Trail 151 km
Kungsbacka SWE
12 januari 2018
trail: Art O'Neill Challenge 51 km
Dublin IRL
12 januari 2018
marathon: Egyption Marathon (Egypte)
Luxor AEG
7 januari 2018
marathon: Premier Marathon de France
Cernay la Ville (Yvelines) FRA
7 januari 2018
marathon: Aviodome Marathon
Eelde-Paterswolde NED
7 januari 2018
marathon: LLG-Kevelaer-Marathon
Twisteden (Kevelaer) GER
6 januari 2018
100 mijl: The gax urasunti epiphany
Lund SWE
6 januari 2018
trail: Südkreis Meilen Marathon 42,195 mijl
Hildesheim GER
6 januari 2018
landschapsloop: Hamburger-Kost-Nix-Ultra 50 km
Hamburg GER
6 januari 2018
trail: S 1 trail 57 km
Pesek ITA
6 januari 2018
marathon: Bossen van Beloeil Marathon
Beloeil BEL
5 januari 2018
trail-duinenloop: Duinhopper 201 100-201 km
Hoek van Holland NED
5 januari 2018
trail: S 1 Ipertrail 167 km
Sistiana ITA
5 januari 2018
marathon: 2e Mollen Marathon
Almere NED
2 januari 2018
marathon: Mollen Nieuwjaarsmarathon
Almere NED
1 januari 2018
marathon: 2. Northeimer Neujahrsmarathon
Northeim GER
1 januari 2018
marathon: Flitch Way Marathon New Years Day
Braintree (Essex) GBR
1 januari 2018
trail: Hardmoors 30 mijl
Ravenscar GBR
1 januari 2018
marathon: Neujahrsmarathon Zürich
Zürich SUI
Gelopen in 2017
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

marathon: LPM-Marathon Gehouden op: 28 januari 2018
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Wouter Decock M BEL Brugge   42.195 m 02:38'38   
2 David Liviau M BEL Ronse   42.195 m 02:44'11   
3 Gino Casier M BEL Wilrijk   42.195 m 02:47'17   
4 Takashi Goto M BEL Leuven   42.195 m 03:00'34   
5 Robin Velghe M BEL Wingene   42.195 m 03:01'23   
6 Philip Poilvach M BEL Bilzen   42.195 m 03:03'38   
7 Benny Van  Genechten M BEL Balen   42.195 m 03:06'55   
8 Janos Palfi M BEL Riemst   42.195 m 03:08'04   
9 Peter Palmans M BEL Neerpelt   42.195 m 03:09'02   
10 Wim Driesen M BEL Beerse   42.195 m 03:10'50   
11 Piet Ysabie M BEL Wezemaal   42.195 m 03:10'58   
12 Rudy Van  Daele M BEL Sint-Niklaas   42.195 m 03:12'27   
13 Vincent Meers M BEL Gentbrugge   42.195 m 03:13'39   
14 Patrick De  Veth M BEL Gellik   42.195 m 03:14'15   
15 Frederik Ameloot M BEL Veldegem   42.195 m 03:15'54   
16 Steve Valgaerts M BEL Zelem   42.195 m 03:16'56   
17 Wesley Zajc M BEL Genk   42.195 m 03:19'04   
18 Chris Dhooge M BEL Zaffelare   42.195 m 03:19'55   
19 Mario Ambroos M BEL Antwerpen   42.195 m 03:22'04   
20 Philippe Massard M BEL Flemalle   42.195 m 03:24'51   
21 Stef Van  Loon M BEL Maaseik   42.195 m 03:26'37   
22 Gerard Schulpen M BEL Kinrooi   42.195 m 03:27'50   
23 Mohamed Marrabou M NED Amsterdam   42.195 m 03:28'33   
24 Matthijs Van  Duppen M BEL BALEN   42.195 m 03:29'56   
25 Eric Gyselen M BEL Berchem   42.195 m 03:30'06   
26 Gert Rens M BEL Meerhout   42.195 m 03:30'21   
27 Wim Douw M NED Oud-Vossemeer   42.195 m 03:30'44   
28 Rob Schreutelkamp M BEL Heverlee   42.195 m 03:31'07   
29 Xavier Verbruggen M BEL Zulte   42.195 m 03:31'27   
30 Ludo Sijbens M BEL Alken   42.195 m 03:32'38   
31 Jeroen Berx M BEL Lommel   42.195 m 03:32'50   
32 Sebastien Billet M FR Zuydcootte   42.195 m 03:33'58   
33 Patrick Kloek M BEL Antwerpen   42.195 m 03:34'01   
34 Jean-marie Billaud M FR ivry   42.195 m 03:34'31   
35 Beniamino Mastroianni M BEL Genk   42.195 m 03:34'45   
36 Bart Bellens M BEL Turnhout   42.195 m 03:35'26   
37 Chris Verheyden M BEL Ranst   42.195 m 03:35'29   
38 Maarten Christis M BEL Bocholt   42.195 m 03:36'03   
39 Bob Van  Werde M BEL Kinrooi   42.195 m 03:36'03   
40 Volker Gierling M GER Bršgen   42.195 m 03:36'09   
41 Jens Fläen M GER Troisdorf   42.195 m 03:36'57   
42 Marc Van  Lierde M BEL Diest   42.195 m 03:37'34   
43 Stefaan Verbrugghe M BEL Oostkamp   42.195 m 03:37'46   
44 Philippe Thuret M FR Fontenay   42.195 m 03:38'09   
45 Kurt De  Velde M Bel Lovendegem   42.195 m 03:39'47   
46 Beatrice Bourlon W FR Fontnar-y   42.195 m 03:41'18   
47 Paul Callant M BEL Edegem   42.195 m 03:42'09   
48 John Van  Tilburg M NED Hoogerheide   42.195 m 03:42'15   
49 Frank Legouge M FR CORNY   42.195 m 03:42'17   
50 Johny Vanhove M BEL Wijer   42.195 m 03:43'25   
51 Jasko Braem M BEL Genk   42.195 m 03:43'44   
52 Frans Linders M NED Hoogerheide   42.195 m 03:44'13   
53 Guy Froyen M BEL Herk-de-Stad   42.195 m 03:44'26   
54 Alain Valcke M BEL Wezembeek-Oppem   42.195 m 03:45'23   
55 Stephane Rotonda M BEL Brussel   42.195 m 03:45'49   
56 Nico Schelstraete M BEL Adegem   42.195 m 03:46'19   
57 Piet Abma M NED Bergen op zoom   42.195 m 03:46'36   
58 Marc Beffort M BEL Waterloo   42.195 m 03:47'23   
59 Luc De  Jaeger M BEL Watervliet   42.195 m 03:48'25   
60 Peter Sternisa M BEL Houthalen   42.195 m 03:48'37   
61 Stefano Bassi M BEL Zonhoven   42.195 m 03:48'37   
62 Dirk Grossmann M GER MŁchengladbach   42.195 m 03:49'23   
63 Kurt Luyckx M BEL Lummen   42.195 m 03:49'27   
64 David Engelen M BEL Kruibeke   42.195 m 03:49'51   
65 Daniel Freis M FR Varangeville   42.195 m 03:51'13   
66 David Stevens M BEL Borgerhout   42.195 m 03:53'16   
67 John Haan M NED Landgraaf   42.195 m 03:53'40   
68 Johan Aerts M BEL Laakdal   42.195 m 03:53'43   
69 Ton Den  Essen M NED Geleen   42.195 m 03:53'49   
70 Engelbert Resch M GER -   42.195 m 03:53'56   
71 Eddy Van  Massenhoven M BEL Dessel   42.195 m 03:54'23   
72 Yves Schepkens M BEL As   42.195 m 03:54'32   
73 Anja Herrmann W GER Schwalmtal   42.195 m 03:55'06   
74 Guy Willems M BEL Grobbendonk   42.195 m 03:55'08   
75 Arend Keemink M NED Schiedam   42.195 m 03:56'23   
76 Bart Winkel M BEL -   42.195 m 03:56'46   
77 Dora Dirix W BEL Donk   42.195 m 03:57'01   
78 Rudy Sol M BEL Aarschot   42.195 m 03:57'03   
79 Jan Claereboudt M BEL Lint   42.195 m 03:57'16   
80 Danny Boonen M BEL Kasterlee   42.195 m 03:57'24   
81 Thomas Scholz M GER Niederkruechten   42.195 m 03:59'35   
82 Roger Lahaye M NED Baexem   42.195 m 03:59'49   
83 Paul Winnen M BEL Veltem-Beisem   42.195 m 04:00'23   
84 Peter Witlox M NED Haaren   42.195 m 04:01'03   
85 Warren Dix M NED Krimpen ad Ijssel   42.195 m 04:01'38   
86 Ghislain Dops M BEL Lanaken   42.195 m 04:06'28   
87 Eddy De  Caluwe M NED Ossenisse   42.195 m 04:06'58   
88 Javier Contra M ESP Madrid   42.195 m 04:07'12   
89 Jonas Coopman M BEL Zwevezele   42.195 m 04:07'47   
90 Wim Delaet M BEL Genk   42.195 m 04:09'27   
91 Claire Williams W BEL Tervuren   42.195 m 04:10'18   
92 Nick Rutten M BEL Ham   42.195 m 04:10'24   
93 Stavros Melissas M BEL Genk   42.195 m 04:10'35   
94 Sylvia Kestens W BEL Bunsbeek   42.195 m 04:10'39   
95 Victoria Halliden W BEL Tervuren   42.195 m 04:10'47   
96 Gust Lathouwers M BEL Zutendaal   42.195 m 04:11'01   
97 Dany Rasking M BEL Tongeren   42.195 m 04:11'08   
98 Bernd Hau M GER Kutzhof   42.195 m 04:14'22   
99 Patrick Poppe M BEL Borsbeek   42.195 m 04:14'25   
100 Peter Everaerts M BEL Rillaar   42.195 m 04:14'36   
101 Gustaaf Peeters M BEL Testelt   42.195 m 04:16'21   
102 Geert Maris M BEL Zonhoven   42.195 m 04:16'26   
103 Jacques Vandewal M BEL Dilsen-Stokkem   42.195 m 04:16'47   
104 Fred Haustrate M BEL Pipaix   42.195 m 04:16'48   
105 Wim Pijnenburg M NED Vught   42.195 m 04:17'30   
106 Eric Brocal M BEL Nivelles   42.195 m 04:17'54   
107 Mohamed Elaagbani M BEL Bruxelles   42.195 m 04:18'08   
108 Maxim Haegens M BEL Mere   42.195 m 04:18'39   
109 Pascal De  Kock M BEL -   42.195 m 04:19'30   
110 Robin Van  Pul M BEL Turnhout   42.195 m 04:19'44   
111 Els Annegarn W NED Amsterdam   42.195 m 04:20'42   
112 Frank Föster M GER DŁsseldorf   42.195 m 04:20'56   
113 Nicolas Gravier M FR Rocroi   42.195 m 04:22'01   
114 Filip Schreurs M BEL As   42.195 m 04:23'45   
115 Edwin Lenaerts M BEL Genk   42.195 m 04:23'45   
116 Nico Torfs M BEL -   42.195 m 04:26'51   
117 Herman Costermans M BEL Essen   42.195 m 04:32'24   
118 Dirk Flies M BEL Essen   42.195 m 04:32'24   
119 Rudy Der  Heyden M NED Grave   42.195 m 04:38'32   
120 Olivier Hastir M BEL Mohiville   42.195 m 04:39'07   
121 Ferdinand Nelsen M BEL Bonheiden   42.195 m 04:41'01   
122 Patrick Bovin M BEL Sint-Truiden   42.195 m 04:41'11   
123 Annelies De  Blauwe W BEL Winksele   42.195 m 04:41'42   
124 Thomas Peperstraete M BEL Veltem-Beisem   42.195 m 04:41'43   
125 Erik Peeters M BEL Wilsele   42.195 m 04:41'43   
126 Willy Luyten M BEL Oud-Turnhout   42.195 m 04:43'40   
127 Jessie Verbeke W BEL Sint-Laureins   42.195 m 04:45'15   
128 Carlo Grootaers M BEL Diepenbeek   42.195 m 04:48'05   
129 Ann Van  Samang W BEL Brugge   42.195 m 04:50'47   
130 Jos Van  Bavel M BEL Hoogstraten   42.195 m 04:59'01   
131 Hans Geyskens M BEL Scherpenheuvel   42.195 m 05:00'15   
132 Els Aelbers W BEL Uikhoven   42.195 m 05:01'03   
133 Prantik Sinha M BEL Rumst   42.195 m 05:03'51   
134 Aline Rabelo  Lira W Bra Sao Paulo   42.195 m 05:08'29   
135 Sebastien Ancart M BEL Lessines   42.195 m 05:09'28   
136 Beate Bienicke W GER Giessen   42.195 m 05:09'39   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.