Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2019
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
23 februari 2019
marathon: Sjravele door Limburg deel 1
Heerlen NED
23 februari 2019
landschapsloop: 9e Belgian Coast Total Run 70 km
De Panne BEL
23 februari 2019
100 km en 50 km: Baanultra Steenwijk 50-100 km
Steenwijk NED
23 februari 2019
marathon: Gavermeermarathon
Stasegem BEL
23 februari 2019
trail: Sjravele door Limburg deel 1 53 km
Heerlen NED
23 februari 2019
trail: Run the Parks 50-100 km
Haarlem NED
23 februari 2019
marathon: 46e Mollen Marathon
Almere NED
23 februari 2019
trail: Dodemanstrail 55 km
Schin op Geul NED
17 februari 2019
marathon: Hoornse Meer Marathon
Groningen NED
17 februari 2019
trail: La Magnetoise 58 km
Magnee BEL
16 februari 2019
marathon: 45e Mollen Marathon
Almere NED
10 februari 2019
marathon: Mensinge marathon
Roden NED
10 februari 2019
marathon: Two Rivers Marathon
Zaltbommel NED
9 februari 2019
marathon: Petzl Night Trail
Bergschenhoek NED
9 februari 2019
marathon: Trail Marathon Provinciaal Domein
Eeklo BEL
9 februari 2019
trail: Brocken-Challenge 81 km
Göttingen GER
9 februari 2019
marathon: Strong Viking Trailrun 42,2 km
Sint Anthonis NED
9 februari 2019
marathon: 44e Mollen Marathon
Almere NED
9 februari 2019
marathon: Run Forest Run Dwingelerveld trail 43 km
Dwingelo NED
3 februari 2019
trail: Hivernal Trail 50 km
Landgraaf NED
2 februari 2019
marathon: 43e Mollen Marathon
Almere NED
2 februari 2019
trail: From Dusk to Dawn Trail 43-86 km
Durbuy (Bomal-sur-Ourthe) BEL
2 februari 2019
marathon: Blaauwbek marathon
Blauwestad NED
2 februari 2019
marathon: Kroondomein Het Loo marathon
Uddel NED
2 februari 2019
marathon: Texel Trail
De Koog NED
2 februari 2019
trailmarathon: Viking Winter Extreme 43 km
Dieren NED
* Januari
Gelopen in 2018
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2017
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

marathon: Trail Marathon Provinciaal Domein Gehouden op: 9 februari 2019
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Ansgar Carlier M BEL Wondelgem   42.195 m 03:00'07   
2 Leo Smets M BEL Olen   42.195 m 03:00'41   
3 Roland Unterweger M BEL Beveren-Waas   42.195 m 03:10'25   
4 Davy Braekman M BEL Assenede   42.195 m 03:10'25   
5 Sammie De  Vriendt M BEL Oostakker   42.195 m 03:19'16   
6 Leonie Ton W NED Wissenkerke(NL)   42.195 m 03:19'37   
7 Bart Van  Nijlen M BEL Kasterlee   42.195 m 03:21'10   
8 Iwan Faut M BEL Geraardsbergen   42.195 m 03:21'41   
9 Kevin D'hondt M BEL Oudenaarde   42.195 m 03:21'59   
10 David Nuyttens M BEL Izegem   42.195 m 03:23'27   
11 Peter De  Petter M BEL Oudegem   42.195 m 03:27'24   
12 Pauwel Joos M BEL Maldegem   42.195 m 03:32'08   
13 Bart Smet M BEL Lauwe   42.195 m 03:33'30   
14 Tom Schotte M BEL Beervelde   42.195 m 03:36'07   
15 Gio Van  Hullebus M BEL Ruddervoorde   42.195 m 03:41'31   
16 David Van  Vooren M BEL Eeklo   42.195 m 03:42'48   
17 Dirk Wauters M BEL Moerbeke   42.195 m 03:44'29   
18 Dirk Devoldre M BEL   42.195 m 03:48'17   
19 Rudy Van  Daele M BEL Sint-Niklaas   42.195 m 03:48'41   
20 Luc Van  Laenen M BEL Rijkevorsel   42.195 m 03:50'51   
21 Bart Vandewiele M BEL Drongen   42.195 m 03:51'25   
22 Bart Verschaeve M BEL Lichtervelde   42.195 m 03:51'48   
23 Dieter Vandamme M BEL Geluwe   42.195 m 03:56'35   
24 Stefaan Verbrugghe M BEL Oostkamp   42.195 m 03:57'44   
25 Arian Kavakto M BEL Maldegem   42.195 m 03:59'53   
26 Joris De  Neve M BEL Eeklo   42.195 m 03:59'55   
27 Tom Devriendt M BEL Oostakker   42.195 m 04:00'31   
28 Bruno Van  Sebroeck M BEL Weerde   42.195 m 04:00'46   
29 Dirk Van  Thuyne M BEL Zulte-Olsene   42.195 m 04:02'11   
30 Luc Staessens M BEL Bissegem   42.195 m 04:06'02   
31 Chris Bollens M BEL Ursel   42.195 m 04:06'15   
32 Marc De  Keyser M BEL Oostende   42.195 m 04:07'10   
33 Mout Uyttersprot M BEL Moregem   42.195 m 04:07'11   
34 Tony Van  Hootegem M BEL Adegem   42.195 m 04:07'28   
35 Kurt Tielemans M BEL Lier   42.195 m 04:10'06   
36 Steven Sleuyter M BEL Sint-Andries   42.195 m 04:13'45   
37 Ineke Imbo W BEL   42.195 m 04:15'33   
38 Ciprian Strejac M BEL   42.195 m 04:17'08   
39 Debbie Keizer W BEL Gent   42.195 m 04:21'11   
40 Kurt Crommelinck M BEL Gijzenzele   42.195 m 04:22'29   
41 Patje Blieck M BEL Brugge   42.195 m 04:22'51   
42 Bart Raman M BEL Laarne   42.195 m 04:25'19   
43 Ward Kerckaert M BEL Sint-Kruis Brugge   42.195 m 04:26'38   
44 Geert Del  Haye M BEL Zonnebeke   42.195 m 04:27'00   
45 Hans Busschaert M BEL Knesselare   42.195 m 04:28'25   
46 Sjaak Bus M NED Raamsdonksveer (NL)   42.195 m 04:29'34   
47 Tony Misman M BEL Watervliet   42.195 m 04:29'39   
48 Patricia Verschuere W BEL Eeklo   42.195 m 04:30'43   
49 Patrick Pollentier M BEL Assebroek   42.195 m 04:31'21   
50 David Quintelier M BEL Ruiselede   42.195 m 04:33'54   
51 Aga Kuczko W BEL Antwerpen   42.195 m 04:36'28   
52 Brian Shuchuk M NED Haarlem (NL)   42.195 m 04:36'29   
53 Hans Kesteloot M BEL Eksaarde   42.195 m 04:37'46   
54 Koen De  Meester M BEL   42.195 m 04:39'09   
55 Wouter Vanhee M BEL   42.195 m 04:41'36   
56 Inge Weckhuysen W BEL Beerzel   42.195 m 04:41'39   
57 Evie Bogaert W BEL Aalter   42.195 m 04:41'51   
58 Pascal Der  Veer M BEL   42.195 m 04:46'01   
59 Fernand Vermeesch M BEL De Haan   42.195 m 04:53'44   
60 Luc Maes M BEL Meulebeke   42.195 m 04:53'57   
61 Danny Vandenbossche M BEL Knokke-Heist   42.195 m 04:55'14   
62 Johan Simons M NED Nieuw-Lekkerland(NL)   42.195 m 04:59'46   
63 Philippe Voet M BEL Vlezenbeek   42.195 m 04:59'54   
64 Daniel Thylys M BEL Wingene   42.195 m 05:01'19   
65 Ronald Defruyt M BEL Zedelgem   42.195 m 05:10'14   
66 Nelsen Ferdinand M BEL Bonheiden   42.195 m 05:18'34   
67 Joeri Schepers M BEL Aalter   42.195 m 05:18'37   
68 Kristof Van  Poucke M BEL Moerbeke-Waas   42.195 m 05:21'53   
69 Jessie Verbeke W BEL Sint-Laureins   42.195 m 05:28'46   
70 Inge Lens W BEL Rijkevorsel   42.195 m 05:42'24   
71 Paul Van  Hiel M BEL Zetrud-Lumay   42.195 m 05:42'26   
72 Ben Ford M USA Portland, OR (USA)   42.195 m 05:43'25   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.