Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2018
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
31 januari 2018
1000 km: Athene Ultramarathon Festival
Athene GRE
28 januari 2018
100 km: Flitch Way 100 km
Rayne (Essex) GBR
28 januari 2018
50 km: Hallen Ultralauf 50 km
Senftenberg GER
28 januari 2018
trail: Houffatrail 50 km
Houffalize BEL
28 januari 2018
marathon: Marató Costa Dorado
Tarragona ESP
28 januari 2018
marathon: Dom-Lange Jan
Amersfoort NED
28 januari 2018
marathon: LPM-Marathon
Genk BEL
28 januari 2018
marathon: Marathon International de Marrakech
Marrakech MAR
28 januari 2018
50 km: Winterlauf in Oldendorf 45/50 km
Oldendorf GER
27 januari 2018
trailweekend: Xtrails Stage trail 74 km
Houffalize BEL
27 januari 2018
trail: Hammer Trail 50 km/50 mijl winter edition
Hammersoen (Bornholm) DEN
27 januari 2018
marathon: Hammer Trail marathon
Hammersoen (Bornholm) DEN
27 januari 2018
24 uur: Athene Ultramarathon Festival 24 uur
Athene GRE
27 januari 2018
marathon: Hallen Ultralauf Nachtmarathon
Senftenberg GER
27 januari 2018
trail: Pierewaai Trail 50 km
IJmuiden NED
27 januari 2018
Marathon: Sri Chinmoy Marathon
Amstelveen NED
27 januari 2018
6 uur: Fruens Hamster trail
Fruens Ly, Næstved DEN
27 januari 2018
50 km: Rodgau Ultramarathon 50 km
Rodgau GER
27 januari 2018
trail: Hongkong Ultra trailrace 100 km (Hong Kong)
Hong Kong AEG
26 januari 2018
marathon: 5e Mollen Marathon
Almere NED
26 januari 2018
strandloop: Dutch Coast Ultra Run by Night 100 km
Den Helder NED
26 januari 2018
strandloop: Dutch Coast Ultra run by Night 75 km
Den Helder NED
26 januari 2018
48 uur: Athene Ultramarathon Festival 48 uur
Athene GRE
26 januari 2018
marathon: Dubai Marathon (Dubai)
Dubai AEG
26 januari 2018
100 km: Hallen Ultralauf 100 km
Senftenberg GER
26 januari 2018
strandloop: Dutch Coast UltraRun by Night 50 km
Den Helder NED
25 januari 2018
6-daagse: Athene Ultramarathon Festival 6 days
Athene GRE
25 januari 2018
1000 mijl: Athene Ultramarathon Festival
Athene GRE
24 januari 2018
marathon: 4e Landgoed Nienoord Marathon
Leek NED
21 januari 2018
marathon: Dr. Nielsen´s Vinterhygge Maraton
Veijle DEN
21 januari 2018
trail: SWU Schwabacher Winter Ultra 56 km
Schwabach GER
21 januari 2018
trail: Winter Tanners 30/40 mijl
Leatherhead GBR
21 januari 2018
50 km: Gloucester 50 km
Gloucester GBR
21 januari 2018
marathon: Bosmarathon & Minder
Assen NED
21 januari 2018
landschapsloop: Heide Winter Ultra 52 km
Schneverdingen GER
21 januari 2018
marathon: Gran Canaria Maratón
Las Palmas de Gran Canaria ESP
20 januari 2018
landschapsloop: Landkreislauf Gifhorn 66 km
Gifhorn GER
20 januari 2018
trail: Taunus Ultratrail 51/70 km
Waldhotel Kelkheim GER
20 januari 2018
trail: Bossen van Vlaanderen trail 45 km
Aalter BEL
19 januari 2018
marathon: 4e Mollen Marathon
Almere NED
14 januari 2018
marathon: Den Haag Strandmarathon (strandloop)
Wassenaar NED
14 januari 2018
marathon: Bahamas Marathon (Bahamas)
Nassau AEG
14 januari 2018
marathon: Maui Oceanfront Marathon
Wailea (Hawaii) USA
14 januari 2018
6 uur weekend: Fowlmead Chocaton Challenge
Betteshanger Country Park GBR
14 januari 2018
landschapsloop: Nord Eifel Ultra 56 km
Düren GER
14 januari 2018
trail: Dare2b Spine race 268 mijl
Edale GBR
14 januari 2018
trail: Sandsjöbacka Trail 82 km
Kungsbacka SWE
14 januari 2018
marathon: Le Trèfle à 4 feuilles (trail)
Olne BEL
13 januari 2018
trail: The Spine Challenger 108 mijl
Edale GBR
13 januari 2018
marathon: Anglesey Coastal trailmarathon (Wales)
Isle of Anglesey GBR
13 januari 2018
6 uur weekend: Winter Cakeathon Challenge
Betteshanger Country Park GBR
13 januari 2018
trail: Anglesey Coastal Trail 33,5 mijl (Wales)
Isle of Anglesey GBR
13 januari 2018
marathon: Panorama Marathon
Bad Münder GER
13 januari 2018
trail: RunForestRun Drents Friese Wold trail 46km
Appelscha NED
13 januari 2018
trail: Country to Capital 45 mijl
Wendover GBR
13 januari 2018
trail: Sandsjöbacka Trail 44 km
Kungsbacka SWE
13 januari 2018
marathon: Stadium Marathon Stockholm
Stockholm SWE
12 januari 2018
marathon: 3e Mollen Marathon
Almere NED
12 januari 2018
trail: Art O'Neill Challenge 51 km
Dublin IRL
12 januari 2018
marathon: Egyption Marathon (Egypte)
Luxor AEG
12 januari 2018
trail 3-daagse: Sandsjöbacka Trail 151 km
Kungsbacka SWE
7 januari 2018
marathon: Premier Marathon de France
Cernay la Ville (Yvelines) FRA
7 januari 2018
marathon: Aviodome Marathon
Eelde-Paterswolde NED
7 januari 2018
marathon: LLG-Kevelaer-Marathon
Twisteden (Kevelaer) GER
6 januari 2018
100 mijl: The gax urasunti epiphany
Lund SWE
6 januari 2018
marathon: Bossen van Beloeil Marathon
Beloeil BEL
6 januari 2018
trail: Südkreis Meilen Marathon 42,195 mijl
Hildesheim GER
6 januari 2018
landschapsloop: Hamburger-Kost-Nix-Ultra 50 km
Hamburg GER
6 januari 2018
trail: S 1 trail 57 km
Pesek ITA
5 januari 2018
trail-duinenloop: Duinhopper 201 100-201 km
Hoek van Holland NED
5 januari 2018
marathon: 2e Mollen Marathon
Almere NED
5 januari 2018
trail: S 1 Ipertrail 167 km
Sistiana ITA
2 januari 2018
marathon: Mollen Nieuwjaarsmarathon
Almere NED
1 januari 2018
marathon: 2. Northeimer Neujahrsmarathon
Northeim GER
1 januari 2018
marathon: Neujahrsmarathon Zürich
Zürich SUI
1 januari 2018
marathon: Flitch Way Marathon New Years Day
Braintree (Essex) GBR
1 januari 2018
trail: Hardmoors 30 mijl
Ravenscar GBR
Gelopen in 2017
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

trail: Bossen van Vlaanderen trail 45 km Gehouden op: 20 januari 2018
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 David Vlerick M BEL Sint Denijs   46.000 m 03:07'09   
2 Michael De  Cooman M BEL Gent   46.000 m 03:21'37   
3 Thomas Beirnaert M BEL Beernem   46.000 m 03:26'09   
4 Leo Smets M BEL Olen   46.000 m 03:27'06   
5 Benny Keuppens M BEL Beerse   46.000 m 03:30'36   
6 Gert Mertens M BEL Schoten   46.000 m 03:36'32   
7 Bart Van  Nijlen M BEL Kasterlee   46.000 m 03:40'37   
8 Kevin Van  Hoovels M BEL Sint-Amandsberg   46.000 m 03:43'07   
9 Bart Buyst M BEL Lochristi   46.000 m 03:43'32   
10 Leonie Ton W NED Wissenkerke   46.000 m 03:43'49   
11 Frederik Ameloot M BEL Veldegem   46.000 m 03:45'29   
12 Robin Velghe M BEL Wingene   46.000 m 03:45'35   
13 Björn Parmentier M BEL   46.000 m 03:48'38   
14 Olivier D'have M BEL Aalter   46.000 m 03:50'03   
15 Michael Collins M NED Doenrade   46.000 m 03:51'30   
16 Jeroen Vandoorne M BEL Lochristi   46.000 m 03:52'23   
17 Jan De  Clerck M BEL Gent   46.000 m 03:52'41   
18 Ivo Peeters M BEL Lichtaart   46.000 m 03:54'51   
19 David Den  Bossche M BEL Opwijk   46.000 m 04:00'06   
20 Chris Dhooge M BEL Zaffelare   46.000 m 04:02'22   
21 Ruben Lievens M BEL Hooglede   46.000 m 04:02'32   
22 Patrick Decorte M BEL Eernegem   46.000 m 04:04'47   
23 David Nuyttens M BEL Izegem   46.000 m 04:05'13   
24 Wouter Vanhee M BEL Oostrozebeke   46.000 m 04:05'33   
25 Filip Germeys M BEL Kessel-Lo   46.000 m 04:05'58   
26 Luc Staessens M BEL Bissegem   46.000 m 04:06'23   
27 Alain Bruyneel M BEL Scheldewindeke   46.000 m 04:06'34   
28 Moma Marrabou M NED Aidam   46.000 m 04:09'29   
29 Luc Van  Laenen M BEL Rijkevorsel   46.000 m 04:10'05   
30 Wim Schacht M BEL Gent   46.000 m 04:11'13   
31 Stijn Tondeur M BEL Gent   46.000 m 04:11'20   
32 Nico Boussauw M BEL Torhout   46.000 m 04:11'33   
33 Tom Pollet M BEL Heist Aan Zee   46.000 m 04:13'54   
34 Hannes Soenens M BEL Assebroek   46.000 m 04:14'01   
35 Frank Demeulemeester M BEL Koolkerke   46.000 m 04:15'16   
36 Xavier Verbruggen M BEL Zulte   46.000 m 04:15'30   
37 Pauwel Joos M BEL Maldegem   46.000 m 04:16'28   
38 Vincent Aelterman M BEL Etikhove   46.000 m 04:17'12   
39 Steven Declercq M BEL   46.000 m 04:17'36   
40 Dimitri Rogiers M BEL Waasmunster   46.000 m 04:17'44   
41 Petra De  Walsche W BEL Evergem   46.000 m 04:17'58   
42 Marco Riemens M BEL Watervliet   46.000 m 04:19'48   
43 Wouter Devriendt M BEL Oudenaarde   46.000 m 04:19'54   
44 Lieze Eecloo W BEL Harelbeke   46.000 m 04:21'40   
45 Andy Bouckhuyt M BEL Meulebeke   46.000 m 04:22'23   
46 Bart Vandewiele M BEL Drongen   46.000 m 04:23'23   
47 Kurt De  Velde M BEL Lovendegem   46.000 m 04:23'25   
48 Yvan De  Graef M BEL Mechelen   46.000 m 04:23'26   
49 Peter De  Decker M BEL Maldegem   46.000 m 04:25'03   
50 Filip Monbailleu M BEL Wingene   46.000 m 04:25'21   
51 Patrick Deleersnijder M BEL Pittem   46.000 m 04:26'23   
52 Kristof Van  Hecke M BEL Tielt   46.000 m 04:26'30   
53 Nico De  Bondt M BEL Buggenhout   46.000 m 04:27'03   
54 Christophe Ghesquiere M BEL Wervik   46.000 m 04:27'48   
55 Jürgen De  Fruyt M BEL Brugge   46.000 m 04:28'23   
56 Danny Debouver M BEL Brugge   46.000 m 04:28'29   
57 Lore Goethals W BEL   46.000 m 04:28'38   
58 Steven De  Schutter M BEL Herdersem   46.000 m 04:29'14   
59 Karel Lootens M BEL   46.000 m 04:29'53   
60 Serge Adrianssens M BEL Ganshoren   46.000 m 04:30'09   
61 Tom Matton M BEL   46.000 m 04:31'36   
62 Gert De  Lausnay M BEL Laarne   46.000 m 04:33'14   
63 Joris De  Neve M BEL Eeklo   46.000 m 04:35'04   
64 Tom Devriendt M BEL Oostakker   46.000 m 04:35'13   
65 Bert Verbeke M BEL Sint-Laureins   46.000 m 04:35'25   
66 Mark De  Blancq M BEL Zulte   46.000 m 04:36'29   
67 Ivan De  Muynck M BEL Ursel   46.000 m 04:36'37   
68 Fred Coppens M BEL Brussel   46.000 m 04:37'03   
69 Jasmien Hillen W BEL Heverlee   46.000 m 04:37'34   
70 Dirk Wauters M BEL   46.000 m 04:38'01   
71 Bart Bellens M BEL Turnhout   46.000 m 04:39'07   
72 Jef De  Vleeschouwer M BEL   46.000 m 04:39'32   
73 Lieven Van  Reybrouck M BEL Brugge   46.000 m 04:40'18   
74 Olivier Van  Damme M BEL   46.000 m 04:42'13   
75 Steven Vanmolecot M BEL   46.000 m 04:43'16   
76 Tom Broeckaert M BEL Denderleeuw   46.000 m 04:43'38   
77 Johan Vandenbroucke M BEL Mariakerke (Gent)   46.000 m 04:44'02   
78 Bjorn Arshad M BEL Veldegem   46.000 m 04:44'13   
79 Tom Kuystermans M BEL Assebroek   46.000 m 04:44'17   
80 Bart Doolaege M BEL Mere   46.000 m 04:46'10   
81 Koen De  Clercq M BEL   46.000 m 04:46'24   
82 Steven De  Troch M BEL Wondelgem   46.000 m 04:48'25   
83 Pieter Taildeman M BEL   46.000 m 04:48'29   
84 Remco Visser M BEL Bemmel   46.000 m 04:49'51   
85 Kristof Bout M BEL Torhout   46.000 m 04:52'24   
86 David Carvalho M BEL Oostende   46.000 m 04:52'26   
87 Hans Busschaert M BEL Knesselare   46.000 m 04:52'30   
88 Joseph Dreager M NED Doenrade   46.000 m 04:54'01   
89 Lode De  Bruyne M BEL Koksijde   46.000 m 04:55'01   
90 Luc De  Jaeger-braet M BEL Watervliet   46.000 m 04:55'19   
91 Bart Guillemyn M BEL   46.000 m 04:55'29   
92 Jurgen De  Bruyne M BEL   46.000 m 04:56'02   
93 Wouter Neirinck M BEL Gent   46.000 m 04:56'09   
94 Sjaak Kuin M BEL Antwerpen   46.000 m 04:56'26   
95 Jeroen Deroo M BEL   46.000 m 04:57'24   
96 Geert Vanpoucke M BEL Wevelgem   46.000 m 04:57'27   
97 Mieke Destoop W BEL Hertsberge   46.000 m 04:58'12   
98 Hilde Eggermont W BEL De Haan   46.000 m 04:58'17   
99 Dirk Meersseman M BEL De Pinte   46.000 m 04:58'21   
100 Jakob M BEL Ursel   46.000 m 05:00'51   
101 Kristof Gillis M BEL Wingene   46.000 m 05:00'57   
102 Sanne Hengeveld M BEL Zeist   46.000 m 05:01'01   
103 Geert Del'haye M BEL Beselare   46.000 m 05:01'04   
104 Marie Boboc W BEL Kontich   46.000 m 05:01'10   
105 Grama Petru  Ilie M BEL Antwerpen   46.000 m 05:01'13   
106 Hugo Huygebaert M BEL Aalter   46.000 m 05:01'25   
107 Delphine Dumoulin W BEL   46.000 m 05:02'07   
108 Sjaak Bus M NED Raamsdonksveer   46.000 m 05:02'14   
109 Bart Raman M BEL Laarne   46.000 m 05:02'52   
110 Bjorn Bonny M BEL Snellegem   46.000 m 05:04'10   
111 Paul Van  Hiel M BEL Zetrud-Lumay   46.000 m 05:05'16   
112 Martino Corneillie M BEL Moorslede   46.000 m 05:05'28   
113 Andreas Vanaudenaerde M BEL Geluveld   46.000 m 05:06'00   
114 Nathalie Bogaerts W BEL Gierle   46.000 m 05:06'13   
115 Martine Laenen W BEL Gierle   46.000 m 05:06'16   
116 Inge Raeymaekers W BEL Gierle   46.000 m 05:06'21   
117 Fernand Vermeesch M BEL De Haan   46.000 m 05:08'36   
118 Jonas Coopmans M BEL Zwevezele   46.000 m 05:08'45   
119 Pascal De  Kock M BEL Lochristi   46.000 m 05:08'53   
120 Eddy De  Pourcq M BEL Wondelgem   46.000 m 05:09'23   
121 David Quintelier M BEL Ruiselede   46.000 m 05:10'49   
122 Luc Maes M BEL   46.000 m 05:12'19   
123 Vincent Damen M NED Almere   46.000 m 05:12'24   
124 Sylvie Vervoort W BEL Gent   46.000 m 05:13'35   
125 Nadia Benaerens W BEL Lokeren   46.000 m 05:14'03   
126 Lieven Willems M BEL Sint-Denijs-Westrem   46.000 m 05:14'27   
127 David Morris M BEL Brussels   46.000 m 05:14'39   
128 Christophe Taillieu M BEL Aalter   46.000 m 05:14'57   
129 Jo Van  Hessche M BEL Gistel   46.000 m 05:15'15   
130 Isabelle De  Craemer W BEL Oostkamp   46.000 m 05:15'19   
131 Frederik Vandecasteele M BEL   46.000 m 05:15'31   
132 Koen Vanderstraeten M BEL Gentbrugge   46.000 m 05:20'15   
133 Fred Haustrate M BEL Pipaix   46.000 m 05:22'32   
134 Daniel Thylys M BEL Wingene   46.000 m 05:23'14   
135 Thierry De  Block M BEL Brugge   46.000 m 05:24'24   
136 Patrick Pollentier M BEL   46.000 m 05:24'28   
137 Nico De  Muynck M BEL Sint Kruis   46.000 m 05:24'45   
138 Inge Lens W BEL Rijkevorsel   46.000 m 05:27'17   
139 Eddy Rammeloo M BEL Heist-Aan-Zee   46.000 m 05:28'11   
140 Jonas De  Coninck M BEL Veurne   46.000 m 05:30'39   
141 Ruben Willaert M BEL Zwevezele   46.000 m 05:35'08   
142 Philippe Vander  Donckt M BEL Marcq   46.000 m 05:35'16   
143 Anja Teirlinck W BEL Antwerpen   46.000 m 05:38'23   
144 Kristof Verschaetse M BEL Eppegem   46.000 m 05:43'34   
145 Rene Duchateau M BEL Binkom   46.000 m 05:43'45   
146 Vincent Ambuhl M BEL Brussel   46.000 m 05:44'58   
147 Debbie Keizer W BEL Gent   46.000 m 05:48'35   
148 Wouter Trappers M BEL Gent   46.000 m 05:48'40   
149 Deborah Lyneel W BEL Zetrud-Lumay   46.000 m 05:49'07   
150 Yvan Verduyn M BEL Zedelgem   46.000 m 05:50'32   
151 Boudewijn Van  Autreve M BEL Gent   46.000 m 05:52'33   
152 Johan Van  Pee M BEL Westende   46.000 m 05:55'41   
153 Jean-pierre Ranocha M BEL Sint-Amandsberg   46.000 m 06:03'24   
154 Jurgen Den  Spiegel M BEL Haaltert   46.000 m 06:05'57   
155 Henk Derudder M BEL Ichtegem   46.000 m 06:06'00   
156 Ferdinand Nelsen M BEL Bonheiden   46.000 m 06:06'04   
157 Samuel Depestel M BEL Assebroek   46.000 m 06:06'56   
158 Astrid Kraan W NED Schiedam   46.000 m 06:11'37   
159 Katelijne Derveaux W BEL Gent   46.000 m 06:19'36   
160 Jan Noyez M BEL   46.000 m 06:19'47   
161 Johan Bundervoet M BEL Sleidinge   46.000 m 06:44'16   
162 Geert Vanstraelen M BEL Temse   46.000 m 06:47'55   
163 Adrianne Hendricks M BEL Gent   46.000 m 07:55'23   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.