Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2017
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
30 juni 2017
trail: Kazinczy Ultra Trail 50/100/206 km
Széphalom HUN
30 juni 2017
ultra-10 daagse: Summer 10 in 10 32 mijl
Barrow (Suffolk) GBR
30 juni 2017
landschapsloop: Western Way 100 mijl
Westport IRL
30 juni 2017
marathonmeerdaagse: Humør Marathon 10d/20mar.
Ringsted DEN
30 juni 2017
landschapsloop: Another one bites the dust
Wever BEL
30 juni 2017
24 uur: 24 Lauf in Irdning
Irdning OST
30 juni 2017
trail: Olympus Mythical Trail 100 km
Aiyiannis GRE
30 juni 2017
marathon 10-daagse: Summer 10 in 10
Barrow (Suffolk) GBR
30 juni 2017
trail: Salomon Xreid Fjordruta ca. 125 km
Kristiansund, Halsa NOR
30 juni 2017
trail: Grand Raid 56 Golfe Du Morbihan 87/177 km
Vannes, Port du Crouesty FRA
29 juni 2017
ultra-10 daagse: Summer 10 in 10 32 mijl
Barrow (Suffolk) GBR
29 juni 2017
marathon 10-daagse: Summer 10 in 10
Barrow (Suffolk) GBR
28 juni 2017
marathon: 3e Westpark Marathon
Noordlaren NED
28 juni 2017
landschapsloop: Thames Ring 250, 250 mijl
Goring-on-Thames GBR
25 juni 2017
100 en 50 km: Self-Transcendence 50+100km Paris
Parijs FRA
25 juni 2017
marathon: Marathon Vignobles d'Alsace
Eguisheim FRA
25 juni 2017
trail: 100 Mile Spa 50 mijl
Spa BEL
25 juni 2017
50 km: Pistoia-AbetoneUltramarathon 50km
Pistoia ITA
25 juni 2017
trail: Aubrac Circus 56 km
Nasbinals FRA
25 juni 2017
trail: Grand Duc Trail de Chartreuse 85 km
Les Echelles, Le Sappey en Chartreuse FRA
25 juni 2017
marathon: Marathon des Burons
Nasbinals FRA
25 juni 2017
marathon: Mont-Blanc marathon
Chamonix FRA
25 juni 2017
marathon: North Sea Beach Marathon
Hvide Sande DEN
25 juni 2017
100 km: 100 km de Mecleuves
Lanceumont FRA
25 juni 2017
100 en 50 km: Lake Saroma
Yubetsu JAP
25 juni 2017
marathonweekend: Rocks and Rolling (landschap)
Kinego IRL
25 juni 2017
landschapsloop: Rocks and rolling 63km backtoback
Kinego IRL
25 juni 2017
uitgesteld: etappeloop: Tour de France 43 d/2800 k
Mt. Saint Michel FRA
24 juni 2017
trail: T60 Thamespath 60 mijl
Bowyers Arms Pub, Radley (Oxford) GBR
24 juni 2017
marathon: Rond Sneek en Meer
Sneek NED
24 juni 2017
24 uur: Der 5. Hanauer 24h-Lauf
Hanau GER
24 juni 2017
trail: Ardennes Mega Trail 93/54 km
Les Hautes Rivières FRA
24 juni 2017
marathon: Hasetal Marathon
Lönningen GER
24 juni 2017
24 uur: Die Lange Nacht von Reichenbach 24 stunden
Reichenbach GER
24 juni 2017
trail: Vechtdal Trail 44 km
Ommen NED
24 juni 2017
trail: V3K Ultra Skyrunning 55 km (Wales)
Nant Gwynant GBR
24 juni 2017
trail: 100 Mile Spa 100 mijl
Spa BEL
24 juni 2017
trail: 10 Peaks The Lakes 48/73 km
Keswick GBR
24 juni 2017
trail: Cortina Trail 47 km
Cortina d'Ampezzo ITA
24 juni 2017
marathon: Midnight Mountain Marathon (Wales)
Talybont on Usk (Wales) GBR
24 juni 2017
6 uur: 6 uur van de Haarlemmermeer
Arnolduspark 5a, 2132 CR Hoofddorp NED
24 juni 2017
landschapsloop: Watt-Moor Ultra 60/100 km
Insel Neuwerk (Cuxhaven) GER
24 juni 2017
trail: Montane Spine Fusion/Flare 108/268 mijl
Edale GBR
24 juni 2017
marathon: Nacht Marathon
Karlsbad, Ortsteil Mutschelbach GER
24 juni 2017
trail: TP60 Trail Peñalara 62 km
Miraflores de la Sierra (Madrid) ESP
24 juni 2017
trail: Race to the King 53 mijl
Arundel GBR
24 juni 2017
landschapsloop: Rocks and rolling 63km backtoback
Kinego IRL
24 juni 2017
100 en 50 km: Deutsche Meisterschaft 100 km
Berlijn GER
24 juni 2017
trail: West Highland Way Race 153 km
Milngavie (Glasgow) GBR
24 juni 2017
marathon: Biggesee Marathon (landschap)
Attendorn GER
24 juni 2017
marathonweekend: Rocks and Rolling (landschap)
Kinego IRL
24 juni 2017
marathon: Big five marathon
Lakeside Lodge RSA
24 juni 2017
landschapsloop: Fidelitas Nachtlauf 80 km
Karlsruhe GER
24 juni 2017
marathonweekend: Race to the King 2 d/53 mijl
Arundel GBR
24 juni 2017
marathon: Olympus marathon (trail 43,8 km)
Dion GRE
24 juni 2017
trailmarathon: Ørsta Fjellmaraton
Ørsta NOR
23 juni 2017
trail: 80 km du Mont-Blanc
Chamonix FRA
23 juni 2017
trail: Gran Trail Peñalara 114 km
Navacerrada ESP
23 juni 2017
trail: Lavaredo Ultra Trail 120 km
Cortina d'Ampezzo ITA
23 juni 2017
landschapsloop: Coast to Coast 50/65 km
Skallerup seaside resort DEN
21 juni 2017
marathon: Zilvermeer Marathon
Groningen NED
18 juni 2017
trail: Mt. Esja Ultra & Marathon 47/79 km
Esjustofa ISL
18 juni 2017
trail: La Barjo Ultra trail 50/100 km
Ommonville FRA
18 juni 2017
marathon: Skechers GoRun marathon
Bramming DEN
18 juni 2017
marathon: Marathon Amersfoort
Amersfoort NED
18 juni 2017
marathon: Great Breweries Marathon
Puurs BEL
18 juni 2017
marathonmeerdaagse: The Hot Runner 7 marathons
Little Bowbrook (Worcestershire) GBR
18 juni 2017
trail: Trail des Crêtes du Chablais 42/70 km
Chatel FRA
18 juni 2017
trail: Veluwezoom Trail 57 km
Dieren NED
18 juni 2017
landschapsloop: Mi MiLíKiL 2017 500 km
Lignac FRA
18 juni 2017
etappeloop: Löwenweg 7 d/253 km
Wasserkuppe (Poppenhausen) GER
18 juni 2017
marathon: Child Learn Marathon
Schimmert NED
17 juni 2017
9 uur: 9 en 6 uursloop Solo en Estafette
Den Haag NED
17 juni 2017
marathon: South Downs trailmarathon
Slindon (QE-Park) GBR
17 juni 2017
marathon: Himmelwegslauf (landschapsloop)
Goseck GER
17 juni 2017
marathon: Trail marathon Wales
Coed y Brenin GBR
17 juni 2017
6 en 12 uur: 24h run Wiltz
Wiltz LUX
17 juni 2017
marathon: Scenic marathon
Salzburg OST
17 juni 2017
marathonmeerdaagse: The Hot Runner 7 marathons
Little Bowbrook (Worcestershire) GBR
17 juni 2017
trailweekend: Veluwezoom Trail 93 km
Dieren NED
17 juni 2017
trail: Montafon Totale trail 47 km
Schruns OST
17 juni 2017
24 uur: Burginsellauf Delmenhorst 24 Stunden
Delmenhorst GER
17 juni 2017
landschapsloop: The Wall Ultramarathon 69 mijl
Carisle GBR
17 juni 2017
marathon: Aabenraa Bjergmarathon
Aabenraa DEN
17 juni 2017
marathon: Midnight Sun Marathon
Tromso NOR
17 juni 2017
trail: Romeriksåsen på langs 50 km
Gjerdrum NOR
17 juni 2017
landschapsloop/trail: Mozart 102 en 57 km
Salzburg OST
17 juni 2017
trail: Zugspitz Ultratrail 63/81/100 km
Garmisch-Partenkirchen GER
17 juni 2017
trail: High Coast Ultra 75/129 km
Örnsköldsvik SWE
17 juni 2017
landschapsloop: Samsø ultra 58/84/100 km
Nordby DEN
17 juni 2017
trail: Lysefjord Inn Ultramarathon 62 km
Forsand NOR
17 juni 2017
landschapsloop: Öland Ultra 50 km
Böda Sand SWE
17 juni 2017
100 km: 100 km Pedestres de Cantabria
Santander ESP
17 juni 2017
marathon: Samsø ULTRA
Nordby (Samsø) DEN
17 juni 2017
24 uur: Stadtoldendorfer 24 Stunden Lauf
Stadtoldendorf GER
17 juni 2017
trail: Ecotrail Stockholm 45/80 km
Stockholm SWE
17 juni 2017
landschapsloop: 100 mijl van Sint Annen
Sint Annen NED
17 juni 2017
marathon: Maratrail Verviers (trail)
Verviers BEL
16 juni 2017
etappeloop: Magraid Correndo nella steppa 3d/100km
Parareit di Cordenons ITA
16 juni 2017
24 uur: 24h run Wiltz
Wiltz LUX
16 juni 2017
etappeloop: Gobi March 6d/250 km (woestijn China)
Hami, Xinjiang Province AEG
16 juni 2017
marathon: De Nacht van Vlaanderen marathon
Torhout BEL
16 juni 2017
marathonmeerdaagse: The Hot Runner 7 marathons
Little Bowbrook (Worcestershire) GBR
16 juni 2017
trail: Krakonoöovy stovky 55/100 km
Vrchlabí CZE
15 juni 2017
etappeloop: Raid de l'Archange 4d/300 km (trail)
Mont Saint-Michel FRA
15 juni 2017
marathonmeerdaagse: The Hot Runner 7 marathons
Little Bowbrook (Worcestershire) GBR
14 juni 2017
trail: Wibolt 320 km (Rheinsteig)
Wiesbaden GER
14 juni 2017
marathon: 2e Landgoed Blankenborch Marathon
Noordlaren NED
14 juni 2017
marathonmeerdaagse: The Hot Runner 7 marathons
Little Bowbrook (Worcestershire) GBR
13 juni 2017
marathonmeerdaagse: The Hot Runner 7 marathons
Little Bowbrook (Worcestershire) GBR
12 juni 2017
marathonmeerdaagse: The Hot Runner 7 marathons
Little Bowbrook (Worcestershire) GBR
12 juni 2017
trail: Wibolt Extended Combined Version 558 km
Wiesbaden GER
11 juni 2017
trail: Vaalserbergtrail 53 km
Hoog Vaals NED
11 juni 2017
trail: Trail des Coteaux de l'Aa 52 km
Wavrans sur l'Aa FRA
11 juni 2017
landschapsloop: Rondje Voorne 50/63 km
Brielle NED
11 juni 2017
marathon: Hans Rømers Marathon
Tingsted DEN
11 juni 2017
landschapsloop: Eifel Ultramarathon 51,4 km
Waxweiler GER
11 juni 2017
marathon: Eifel marathon
Waxweiler GER
11 juni 2017
marathon: Brabantse Wal Marathon
Hoogerheide NED
11 juni 2017
trail: La TTC Trail Transcollines 40/60 km
Flobecq BEL
11 juni 2017
marathon: Wainstones Trail Marathon
zie website GBR
11 juni 2017
marathon: Maasdijkmarathon
Gewande/Het Wild NED
10 juni 2017
24, 12 en 6 uur: VBH-24h-Europalauf
Hoyerswerda GER
10 juni 2017
marathon: Iller Marathon bei Nacht
Immenstadt GER
10 juni 2017
trail: Tenerife Bluetrail 43/66/97 km
Los Cristianos ESP
10 juni 2017
trail: Classic Quarter 44,5 mijl
Lizard Point (Cornwall) GBR
10 juni 2017
trail: Pennine Way 268 mijl
Kirk Yetholm GBR
10 juni 2017
100 en 50 km: Portumna Ultramarathon 100/50 km
Portumna IRL
10 juni 2017
marathon: LGT-Alpin-Marathon (Liechtenstein)
Bendern (Liechtenstein) LIE
10 juni 2017
trailweekend: XTrails Vaals 2 d/97 km
Vaals NED
10 juni 2017
marathon: Berliner Vollmund Marathon
Berlijn GER
10 juni 2017
landschapsloop: Ultraløbet Gendarmstien 58 km
Gråsten DEN
10 juni 2017
100 en 50 km: 100 km Wien
Wenen OST
10 juni 2017
marathon: Mourneway marathon (trail)
Kilbroney Park, Rostrevor GBR
10 juni 2017
landschapsloop: Anu's marathon and 50 Miles
Tampere FIN
10 juni 2017
trail: Scenic Trail 54 km
Tesserete SUI
10 juni 2017
etappeloop: Alvi Trail Liguaria 8d/370 km
Portovenere ITA
10 juni 2017
trail: Ultra Birken trail 60 km
Sjusjøen NOR
10 juni 2017
marathon: Portumna Ultramarathon
Portumna IRL
10 juni 2017
trail: Trail Sacred Forests IAU WC trail 49 km
Badia Prataglia ITA
10 juni 2017
trail: South Downs Way Race 100 mijl
Eastbourne GBR
10 juni 2017
trail: Le Grand Trail de St. Jacques 48/74/110km
Domaine du Sauvage FRA
10 juni 2017
trail: Trail l'Absinthe 42/75 km
Couvet SUI
10 juni 2017
trail: Dolomiti Extreme Race 53 km
Forno di Zoldo ITA
10 juni 2017
landschapsloop: Borderland Ultra Extrem 111/69 km
GER
10 juni 2017
marathon: Borderland Nachtmarathon
Straufhain/Streudorf GER
10 juni 2017
6 uur: Italian Ultra Marathon Festival
Policoro ITA
10 juni 2017
trail: Mourne Way Ultramarathon 85 km
Kilbroney Park, Rostrevor GBR
9 juni 2017
24 uur/100 km: Italian Ultra Marathon Festival
Policoro ITA
9 juni 2017
trail: Ultra Trail Serra da Estrela 70/100/161 km
Seia POR
9 juni 2017
trail: Dolomiti Extreme Race 103 km
Forno di Zoldo ITA
9 juni 2017
100 km: Horizontale rundum Jena 100 km
Jena GER
9 juni 2017
marathon: Marathon Lauf Biel
Biel SUI
9 juni 2017
trail: Stefanik Trail 144 km
Bradlo Hill SLO
9 juni 2017
100 km: 100 en 56 km Lauf Biel
Biel SUI
9 juni 2017
trail: Scenic Trail 90/113 km
Tesserete SUI
8 juni 2017
48 uur/100 mijl: Italian Ultra Marathon Festival
Policoro ITA
8 juni 2017
trail: Scenic Trail 113 km
Tesserete SUI
5 juni 2017
marathon: Aalborg Brutal Marathon
Aalborg DEN
4 juni 2017
marathon: Der SRH Dämmer marathon
Mannheim-Ludwigshafen GER
4 juni 2017
landschapsloop: Comrades Marathon Up run 87 km
Pietermaritzburg RSA
4 juni 2017
trail: Transju Trail 72 km
Mouthe FRA
4 juni 2017
trail: Salomon Ultratrail Hungary 54/112 km
Szentendre HUN
4 juni 2017
trail: La Grimace du Grand Georges 80K
Marche-en-Famenne BEL
4 juni 2017
marathon: Beer Lovers' Marathon
Luik BEL
4 juni 2017
6-daagse: Italian Ultra Marathon Festival
Policoro ITA
4 juni 2017
marathon: Cork City marathon
Cork IRL
4 juni 2017
marathon: Trail des Paccots (trail)
Les Paccots SUI
4 juni 2017
marathon: Stour Valley Marathon (trail)
Nayland, Village Hall GBR
4 juni 2017
trail: La Grimace du Grand Georges 55K
Marche-en-Famenne BEL
4 juni 2017
trail: Ohm trail XL 50 km
Aywaille BEL
4 juni 2017
100 km: Pinksterlopen Aalter 100 km BK
Aalter BEL
4 juni 2017
marathon: Lakeland Trail Marathons Conniston
Conniston GBR
4 juni 2017
trail: Firkløver 50/50 50 km/50 mijl
Spidsbjerg bag Gurre Kirke (Helsingør) DEN
4 juni 2017
trail: Northants Ultra 35 mijl
Lamphort Hall (Northampton) GBR
4 juni 2017
marathon: Sommeralm Marathon
Winzendorf OST
4 juni 2017
trail: Saxopholie Celestes 100 km
Salle Al Bagne a Maredret BEL
3 juni 2017
trail: Calderdale Way Ultra 28,5/50,5 mijl
Todmorden GBR
3 juni 2017
trail: UC Classic 43/85 km
Bellver de Cerdanya ESP
3 juni 2017
marathon: Stockholm Marathon
Stockholm SWE
3 juni 2017
marathon: Tórshavn Marathon (Faroe eilanden)
Tórshavn DEN
3 juni 2017
trail: ESPA-Ötscher-Ultramarathon 50+20 Km
Lackenhof OST
3 juni 2017
marathon: Bad Harzburger Bergmarathon
Bad Harzburg GER
3 juni 2017
marathon: Myvatn marathon (landschap)
Reykjahild ISL
3 juni 2017
trail: Nezmar Ultramarathon 44/90 km
Bystrice nad Olsi CZE
3 juni 2017
trail: Hochkönig Man 48 km
Maria Alm am St. Meer OST
3 juni 2017
etappeloop: Lauf über den Eifelsteig 7 d/315 km
Aachen GER
3 juni 2017
marathon: Spitsbergen marathon (Spitsbergen)
Longyearbyen NOR
3 juni 2017
6 en 12 uur: 24 timer ved havet Sæby
Sæby DEN
3 juni 2017
trail: Grand Raid 6666 51/118 km
Roquebrun FRA
3 juni 2017
24 uur: Harwich Runners 24 Hour (trail)
Harwich GBR
3 juni 2017
trail: TBS/UTBS 92/125 km
Cazorla ESP
3 juni 2017
24 uur: 24 timer ved havet Sæby
Sæby DEN
3 juni 2017
trail: Keufelskopf Ultra Trail 85 en 45 km
Reichweiler GER
3 juni 2017
marathon: Det Norske Fjellmarathon (bergmarathon)
Besstrond (Beitostølen) NOR
3 juni 2017
trail: Ultra Skymarathon Madeira 55 km
Santana POR
3 juni 2017
marathon: Kalø Trail Marathon
Rønde DEN
3 juni 2017
trail: Lofoten Ultratrail 50 mijl
Borg NOR
3 juni 2017
trail: Fichtelberg Ultra 55 km
Klaffenbach (Chemnitz) GER
2 juni 2017
trail: Neander Rallye 50/80/170/240 km
Heiligenhaus, Isenbügel GER
2 juni 2017
24 uur: 24 timer ved havet Sæby
Sæby DEN
2 juni 2017
trail: Hochkönig Man 85 km
Maria Alm am St. Meer OST
2 juni 2017
trail: Lofoten Ultratrail 100 mijl
Kirkefjorden NOR
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2016
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

marathon: Great Breweries Marathon Gehouden op: 18 juni 2017
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Tommy Van  Weverberg M BEL   42.195 m 02:50'22   
2 Gerrit De  Pauw M BEL Duisburg   42.195 m 02:52'21   
3 Frederic Bacro M BEL Tervuren   42.195 m 02:53'06   
4 Kevin Sas M BEL Breendonk   42.195 m 02:56'48   
5 Franky Janssens M BEL Temse   42.195 m 02:57'10   
6 Jo Ruymen M BEL Sint-Truiden   42.195 m 02:59'41   
7 Stefan Colaes M BEL Molenbeek   42.195 m 02:59'49   
8 Gert Mertens M BEL Schoten   42.195 m 03:00'27   
9 Ruben Van  Gucht M BEL Brussegem   42.195 m 03:00'52   
10 Erik Winters M BEL Hechtel   42.195 m 03:02'03   
11 Kristof Rottiers M BEL Ruisbroek   42.195 m 03:02'20   
12 Matthias Vijverman M BEL Aalst   42.195 m 03:02'58   
13 Davy Nijs M BEL Arendonk   42.195 m 03:03'12   
14 Frank Ulburghs M BEL Tervuren   42.195 m 03:03'20   
15 William Pecher M BEL Wilrijk   42.195 m 03:04'07   
16 Werner Heselmans M BEL Linden   42.195 m 03:04'54   
17 Guido De  Velde M BEL Kruibeke   42.195 m 03:06'01   
18 Johan Tiri M BEL Kapelle Op Den Bos   42.195 m 03:06'15   
19 Sammy Aerts M BEL Hasselt   42.195 m 03:06'45   
20 Bart Lauwers M BEL Tisselt   42.195 m 03:07'29   
21 Kim De  Cock M BEL Baasrode   42.195 m 03:07'32   
22 Kevin De  Dael M BEL Beveren   42.195 m 03:09'56   
23 Bart Dubin M BEL Kapelle Op Den Bos   42.195 m 03:11'09   
24 Murielle De  Winter W BEL Heist-Op-Den-Beg   42.195 m 03:11'47   
25 Tim Yzewyn M BEL Temse   42.195 m 03:12'13   
26 Jurgen Verhelst M BEL Hamme   42.195 m 03:12'57   
27 John Niewenhuize M NLD Kloetinge   42.195 m 03:14'53   
28 Davy Braekman M BEL Assenede   42.195 m 03:15'03   
29 Michel Kerstens M BEL Beerse   42.195 m 03:15'05   
30 Peter Verheyden M BEL Bornem   42.195 m 03:15'21   
31 Frankie Leus M BEL Herenthout   42.195 m 03:15'44   
32 Joris Rayen M BEL Bierbeek   42.195 m 03:15'58   
33 François Deroanne M BEL Limerlť   42.195 m 03:17'32   
34 Peter Meynckens M BEL Langdorp   42.195 m 03:17'57   
35 Michel Velkers M NLD Goes   42.195 m 03:18'20   
36 Roheem Moore M USA Sacile   42.195 m 03:18'25   
37 Adriaan Pandelaers M NLD Eh Delft   42.195 m 03:18'53   
38 Pascal Verhavert M BEL Bornem   42.195 m 03:18'56   
39 Yves Achten M BEL Beringen   42.195 m 03:19'17   
40 Peter Bursey M ZAF East London   42.195 m 03:19'37   
41 Auke Van  Driessche M BEL Zaventem   42.195 m 03:19'38   
42 Tom De  Sande M BEL Turnhout   42.195 m 03:19'47   
43 Geert Van  Houtte M BEL Nazareth   42.195 m 03:19'59   
44 Kurt Leleu M BEL Kortrijk   42.195 m 03:20'15   
45 Mike Schrijvers M BEL Herentals   42.195 m 03:21'02   
46 Sebastien Billet M FRA Zuydcoote   42.195 m 03:21'27   
47 Adrien Leestmans M BEL Ophain   42.195 m 03:22'05   
48 André Zucka M BEL Vilvoorde   42.195 m 03:22'24   
49 Timmy Kornas M BEL   42.195 m 03:22'36   
50 Bob Brants M BEL Berlaar   42.195 m 03:22'57   
51 Kenny Engels M BEL Zingem   42.195 m 03:23'03   
52 Alan Kempeneers M BEL Tessenderlo   42.195 m 03:23'14   
53 Fabien Bertrand M BEL Tongeren   42.195 m 03:23'22   
54 Peter Ooms M BEL Hombeek   42.195 m 03:23'28   
55 Jerome Richard M FRA Fontaines Sur Marne   42.195 m 03:23'39   
56 Bart Verrijckt M BEL Brecht   42.195 m 03:23'56   
57 Toon Van  Bogaert M BEL Melsele   42.195 m 03:24'21   
58 Bart Aper M BEL Stekene   42.195 m 03:24'25   
59 François Dupont M BEL Orbais   42.195 m 03:24'52   
60 Kris Lowet M BEL Sint-Truiden   42.195 m 03:25'02   
61 Robbe Stroeckx M BEL Wommelgem   42.195 m 03:25'13   
62 Ivo Broucke M BEL Koksijde   42.195 m 03:25'57   
63 Kenneth Goiris M BEL Puurs   42.195 m 03:25'59   
64 Maarten Neyens M BEL Opglabbeek   42.195 m 03:26'09   
65 Geert Pollet M BEL Brugge   42.195 m 03:26'20   
66 Bert De  Pauw M BEL Duisburg   42.195 m 03:26'42   
67 Joris De  Wachter M BEL Steendorp   42.195 m 03:26'44   
68 Bart Pombreu M BEL Deurne   42.195 m 03:26'44   
69 Xavier Lisabeth M BEL Sint-Amandsberg   42.195 m 03:26'47   
70 Steven Vrijdaghs M BEL Overijse   42.195 m 03:27'10   
71 Steven De  Leeuw M BEL Iddergem   42.195 m 03:27'22   
72 Christophe Lapeau M BEL Ledeberg   42.195 m 03:27'22   
73 Bjorn Bonny M BEL Snellegem   42.195 m 03:27'33   
74 Jan Van  Hoolst M BEL Melsele   42.195 m 03:27'38   
75 Jelle De  Brabanter M BEL Leerbeek   42.195 m 03:27'48   
76 Joke Odeyn W BEL Heverlee   42.195 m 03:27'53   
77 Jorgo Van  Ginneken M BEL Kalmthout   42.195 m 03:28'08   
78 Bart Willems M BEL Putte   42.195 m 03:28'17   
79 Alex Mertens M BEL Baasrode   42.195 m 03:28'18   
80 Koen Conaerts M BEL Sint-Amands   42.195 m 03:28'27   
81 Dimitri Kozyreff M BEL Chaumont-Gistoux   42.195 m 03:28'37   
82 Kim Dautzenberg M BEL Meeuwen   42.195 m 03:28'44   
83 Frantz Adam M BEL Etterbeek   42.195 m 03:29'30   
84 Tom Dewaele M BEL Overijse   42.195 m 03:29'42   
85 Fernando Martin M ESP Brussels   42.195 m 03:29'53   
86 Jan Vermeulen M BEL Clinge   42.195 m 03:29'55   
87 Didier Dendal M BEL LiŤge   42.195 m 03:30'19   
88 Raf Maes M BEL Mechelen   42.195 m 03:30'23   
89 Tom De  Vleeschauwer M BEL Oudenaarde   42.195 m 03:30'50   
90 Jan Spitael M BEL Gijzegem   42.195 m 03:31'09   
91 Carl Maes M BEL Sint-Gillis-Waas   42.195 m 03:31'53   
92 Marijke Van  Weert M NLD Ka Schijndel   42.195 m 03:32'00   
93 Rinus De  Woestijne M NLD Middelburg   42.195 m 03:32'04   
94 Simon Carl M GBR Bruxelles   42.195 m 03:32'16   
95 Joke Legroux M BEL Merchtem   42.195 m 03:32'23   
96 Bert De  Wit M BEL Liezele   42.195 m 03:34'12   
97 Steven Lauwaerts M BEL Wetteren   42.195 m 03:34'23   
98 Marius Besuijen M NLD Middelburg   42.195 m 03:34'31   
99 Pieter Claes M BEL Meise   42.195 m 03:34'37   
100 Andy Decae M BEL Londerzeel   42.195 m 03:34'39   
101 Filip Frederix M BEL Sint-Truiden   42.195 m 03:34'40   
102 Bart Gunst M BEL Lochristi   42.195 m 03:35'01   
103 Bart De  Bock M BEL Sint-Niklaas   42.195 m 03:35'04   
104 Pascal Dieryck M BEL Villers Saint Amand   42.195 m 03:35'14   
105 Steven Van  Roy M BEL Opwijk   42.195 m 03:35'21   
106 Gert Geijsenbergh M BEL Sint-Truiden   42.195 m 03:35'22   
107 Patricia De  Proost W BEL Berlaar   42.195 m 03:35'29   
108 Peter Meirsschaut M BEL Gent   42.195 m 03:35'45   
109 Piet Jacobs M BEL Heverlee   42.195 m 03:35'59   
110 Erik Lagae M BEL Sint-Amandsberg   42.195 m 03:36'15   
111 Damien Smets M BEL Diest   42.195 m 03:36'25   
112 Wim De  Smedt M BEL Londerzeel   42.195 m 03:36'42   
113 Jelle Buyst M BEL Bornem   42.195 m 03:37'01   
114 Nisse Van  Dessel M BEL Antwerpen   42.195 m 03:37'12   
115 Kevin Clarisse M BEL Ieper   42.195 m 03:37'15   
116 Bart Vos M BEL Geel   42.195 m 03:37'17   
117 Stijn Vandenberge M BEL Ronse   42.195 m 03:37'38   
118 Dirk Van  Bunder M BEL Antwerpen   42.195 m 03:38'00   
119 Jonathan Van  Ingelgem M BEL Willebroek   42.195 m 03:38'04   
120 Jeroen Schokkaert M BEL Puurs   42.195 m 03:38'06   
121 Michel Van  Roei M BEL Bonheiden   42.195 m 03:38'25   
122 Rutger Mandelings M BEL Duffel   42.195 m 03:38'26   
123 Bart Pauwels M BEL Poperinge   42.195 m 03:38'32   
124 Bart Pieters M BEL Lebbeke   42.195 m 03:38'44   
125 Wess Peeters M BEL Merksem   42.195 m 03:38'48   
126 André Van  Dorp M NLD Vlaardingen   42.195 m 03:38'53   
127 Robert Everaert M BEL Duffel   42.195 m 03:38'54   
128 Katia Baert W BEL Sint-Amandsberg   42.195 m 03:39'00   
129 Kevin Vanbrabant M BEL Tienen   42.195 m 03:39'27   
130 Jens Alenteyns M BEL Paal   42.195 m 03:39'39   
131 Dennis Heuvinck M BEL Dendermonde   42.195 m 03:39'46   
132 Guillaume Cressy M BEL Moorsel   42.195 m 03:39'49   
133 Jeroen Torfs M BEL Boechout   42.195 m 03:39'50   
134 Freya Vereeken W BEL Ledeberg   42.195 m 03:40'01   
135 Adriaan Beirnaert M BEL Sinaai   42.195 m 03:40'03   
136 Marc Nouwen M BEL Meeuwen   42.195 m 03:40'14   
137 Bart Vandenbussche M BEL Oudenburg   42.195 m 03:40'26   
138 Tony Deneuker M BEL Tongeren   42.195 m 03:40'30   
139 Jan De  Decker M BEL Breendonk   42.195 m 03:40'39   
140 Nick Meuris M BEL Hulshout   42.195 m 03:40'46   
141 Bart Woutrs M BEL Koningshooikt   42.195 m 03:40'56   
142 Jarno Van  Mingeroet M BEL Berlare   42.195 m 03:40'56   
143 Thomas Serckx M BEL Chaumont-Gistoux   42.195 m 03:41'02   
144 Christian Clauwaert M BEL Nazareth   42.195 m 03:41'12   
145 Steven Dierick M BEL Hemiksem   42.195 m 03:41'14   
146 Kristof Stevens M BEL Puurs   42.195 m 03:41'16   
147 Robin Janssens M BEL Breendonk   42.195 m 03:41'16   
148 Werner Van  Cauteren M BEL Breendonk   42.195 m 03:41'22   
149 Pieter Dhondt M BEL Deinze   42.195 m 03:41'24   
150 Dries Vercauteren M BEL Blaasveld   42.195 m 03:41'33   
151 Peter De  Bondt M BEL Lebbeke   42.195 m 03:41'33   
152 Bart De  Schepper M BEL Antwerpen   42.195 m 03:41'34   
153 Serge Van  Autreve M BEL Temse   42.195 m 03:41'46   
154 Antonio Ventriglia M BEL Dilsem Stokkem   42.195 m 03:41'48   
155 Joris Vertonghen M BEL Steenhuffel   42.195 m 03:41'52   
156 Johan Aerts M BEL Laakdal   42.195 m 03:42'00   
157 Ronaldo Codato M BRA Sao Paulo   42.195 m 03:42'02   
158 Nico De  Bondt M BEL Buggenhout   42.195 m 03:42'10   
159 Chris De  Coninck M BEL BelgiŽ   42.195 m 03:42'20   
160 Levi Van  Limbergen M BEL Sint-Joris-Winge   42.195 m 03:42'25   
161 Xavier Lombard M FRA Villefranche Sur Saone   42.195 m 03:42'29   
162 Piet Coessens M BEL Heusden   42.195 m 03:42'37   
163 Jan De  Mey M BEL Dendermonde   42.195 m 03:42'37   
164 Dwight D'hooge M BEL Gent   42.195 m 03:42'42   
165 Bart Janssens M BEL Melsele   42.195 m 03:42'54   
166 Joris De  Neve M BEL Eeklo   42.195 m 03:43'30   
167 Kevin Rouges M BEL Assenede   42.195 m 03:43'37   
168 Simon Moreels M BEL Zele   42.195 m 03:43'37   
169 Kristof Onckelinx M BEL Gingelom   42.195 m 03:43'38   
170 Els Vanoost W BEL Moorslede   42.195 m 03:43'39   
171 Dennis Cromboom M BEL Lebbeke   42.195 m 03:44'02   
172 Kaatje Lenaerts W BEL Riemst   42.195 m 03:44'11   
173 Tom Broeckaert M BEL Denderleeuw   42.195 m 03:44'17   
174 Yves Stevens M BEL Sint-Amands   42.195 m 03:44'25   
175 Koen Bruneel M BEL Rijkevorsel   42.195 m 03:44'35   
176 Geert Vandeputte M BEL Everberg   42.195 m 03:44'37   
177 Glen Bal M BEL Heultje   42.195 m 03:44'38   
178 Peter De  Decker M BEL Maldegem   42.195 m 03:44'38   
179 Peter Vanhaecke M BEL Lissewege   42.195 m 03:44'40   
180 Thomas Willemsen M BEL Heusden   42.195 m 03:45'05   
181 Dieter Yssers M BEL Balen   42.195 m 03:45'11   
182 Johan Van  Espen M BEL Gistoux   42.195 m 03:45'14   
183 Grooten Grooten M BEL Humbeek   42.195 m 03:45'21   
184 David Den  Bossche M BEL Opwijk   42.195 m 03:45'26   
185 Johan Kindermans M BEL Kampenhout   42.195 m 03:45'28   
186 Antoine De  Crombrugghe M BEL Overijse   42.195 m 03:45'36   
187 Johan Robeyns M BEL Leuven   42.195 m 03:45'41   
188 Nico Quaeyhaegens M BEL Lier   42.195 m 03:46'16   
189 Thijs Burms M BEL Lokeren   42.195 m 03:46'34   
190 Theo Kraaijenbrink M NLD Nissewaard   42.195 m 03:46'56   
191 Els Vervaeke W BEL Pulle   42.195 m 03:47'03   
192 Staessens Luc M BEL Bissegem   42.195 m 03:47'16   
193 Lars Dhooghe M BEL Hoboken   42.195 m 03:47'18   
194 Piotr Czarnecki M POL Bydgoszcz   42.195 m 03:47'24   
195 Nick Naets M BEL Itegem   42.195 m 03:48'54   
196 Peter Sternisa M BEL Houthalen   42.195 m 03:49'10   
197 Wouter De  Raeve M BEL Melle   42.195 m 03:49'14   
198 Christophe Deboudt M FRA Wattignies   42.195 m 03:49'16   
199 Wilko Van  Asseldonk M NLD Eindhoven   42.195 m 03:49'25   
200 Elise Robeers W BEL Mortsel   42.195 m 03:49'27   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.