Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2018
* Juli
15 juli 2018
ultraloop: 6e Bokemei Run 43,4 km
Amsterdam NED
15 juli 2018
6 uur: 6 uur van Aalter
Aalter BEL
15 juli 2018
Afgelast: etappeloop: PetitTraceSt.Jacques5d/314km
Moissac FRA
15 juli 2018
op 14 juli: trail: La Choufe Trail 50 km
Houffalize BEL
15 juli 2018
trail: UTTJ Jura Entre Bienne et Lizon 44 km
Saint Claude FRA
14 juli 2018
trail: La Choufe Trail 50-100 km
Houffalize BEL
14 juli 2018
trail: Swedish Alpine Ultra 107 km
Nikkaluokta SWE
14 juli 2018
trail: Grand Trail de la Vallée d'Ossau 75 km
Laruns FRA
14 juli 2018
landschapsloop: Race to the Stones 100 km
Chinnor GBR
14 juli 2018
trail: Eiger Ultra Trail 51 en 101 km
Grindelwald SUI
14 juli 2018
etappeloop: Race to the Stones 2d/100 km
Chinnor GBR
14 juli 2018
trail: Essex 100 Mile race 30/50/100 mijl
Felsted, Dunmow GBR
14 juli 2018
trailweekend: UTTJ Jura 2d/110 km
Saint Claude FRA
14 juli 2018
landschapsloop: Chiltern Challenge 50km
Princes Risborough, School GBR
14 juli 2018
24 uur: 24 uur van Aalter
Aalter BEL
14 juli 2018
landschapsloop: Night 52 52 km
Bretten GER
14 juli 2018
marathon: Nachtmarathon Aalter
Aalter BEL
13 juli 2018
trail: Nuts Ylläs Pallas 134/55 km
Lapland Hotel Hetta FIN
13 juli 2018
trail: Ultra Norway race 140 km (duo's)
Lyngen Alps NOR
13 juli 2018
marathon: Friday the 13th Marathon part 2
Leek NED
12 juli 2018
marathon: 24e Mollen Marathon
Almere NED
8 juli 2018
marathon: Flowerdome Marathon
Eelde-Paterswolde NED
8 juli 2018
marathon: Corio Trail 42 km
Heerlen NED
8 juli 2018
12 uur: Kauhajoki Ultra Running Festival
Kauhajoki FIN
8 juli 2018
Afgelast: etappeloop: UltraTraceSt.Jacques12d/730k
Le Puy en Velay FRA
8 juli 2018
trail: Trail du Bout du Monde 57 km
Plouzane FRA
8 juli 2018
trail: Trail Aquaterra 42/75/110 km
Bort les Orgues FRA
7 juli 2018
ultra-10 daagse: Summer 10 in 10 32 mijl
Barrow (Suffolk) GBR
7 juli 2018
100 km: ThüringerULTRA 100 km (landschapsloop)
Fröttstädt GER
7 juli 2018
6 en 12 uur: 6 en 12 Uur van Deventer
Deventer NED
7 juli 2018
24 uur: De 24 Uur van Deventer
Deventer NED
7 juli 2018
trail: AndorraUltraTrail Celestrail/Marato 42-83km
Arcalis/Ordino ESP
7 juli 2018
trail: Bergmarathon Rund um den Traunsee 70 km
Gmunden OST
7 juli 2018
trail: Festival Trails Semois 55 km
Chiny BEL
7 juli 2018
trail: Great Glen 71 mijl trail
Neptune's staircase GBR
7 juli 2018
12 uur: "Kjir ne ki were"
ergens in Vlaanderen BEL
7 juli 2018
trail: Hornindal Rundt 75 km
Grodas NOR
7 juli 2018
trail: Bärenfels Ultra-Trail 43/65 km
Hoppstädten-Weiersbach GER
7 juli 2018
trailweekend: Round the Island 2d/70 mijl
Cowes GBR
7 juli 2018
marathon: 23e Mollen Marathon
Almere NED
7 juli 2018
24 uur: Kauhajoki Ultra Running Festival
Kauhajoki FIN
7 juli 2018
trail: ZermattUltramarathon 46km (finish op 3089m)
Sint-Niklaus SUI
7 juli 2018
trail: Canigou Raid Aventure 64 km
La Bastide FRA
7 juli 2018
trailmarathon: Kilian's Classik Passion 42 km
Font Romeu FRA
7 juli 2018
trail: High Trail Vanoise 70 km
Val díIsère FRA
7 juli 2018
trail: La Montagnhard 42-62-125 km
St. Nicolas de Verouce FRA
7 juli 2018
trail: Restonica Trail 69 km
Corte FRA
7 juli 2018
marathon: Zermatt marathon (bergmarathon)
St.Niklaus SUI
7 juli 2018
marathon 10-daagse: Summer 10 in 10
Barrow (Suffolk) GBR
7 juli 2018
trail: Trail Verbier Saint-Bernard 43/73/111 km
Verbier SUI
6 juli 2018
ultra-10 daagse: Summer 10 in 10 32 mijl
Barrow (Suffolk) GBR
6 juli 2018
trail: Andorra Ultra Trail RondadelsCims 112-170km
Arcalis/Ordino ESP
6 juli 2018
gaat niet door: 48 uur: Ultrafestival Deventer
Deventer NED
6 juli 2018
marathon 10-daagse: Summer 10 in 10
Barrow (Suffolk) GBR
6 juli 2018
48 uur: Kauhajoki Ultra Running Festival
Kauhajoki FIN
6 juli 2018
marathon: Lausitzer Seenland
Senftenberg GER
5 juli 2018
marathon 10-daagse: Summer 10 in 10
Barrow (Suffolk) GBR
5 juli 2018
trail: Ultra trail di Corsica 110 km
Corte FRA
5 juli 2018
gaat niet door: 72 uur: Ultrafestival Deventer
Deventer NED
5 juli 2018
ultra-10 daagse: Summer 10 in 10 32 mijl
Barrow (Suffolk) GBR
4 juli 2018
ultra-10 daagse: Summer 10 in 10 32 mijl
Barrow (Suffolk) GBR
4 juli 2018
marathon 10-daagse: Summer 10 in 10
Barrow (Suffolk) GBR
4 juli 2018
trail: Andorra Ultra Trail Euforia dels Cims 233km
Arcalis/Ordino ESP
3 juli 2018
ultra-10 daagse: Summer 10 in 10 32 mijl
Barrow (Suffolk) GBR
3 juli 2018
marathon 10-daagse: Summer 10 in 10
Barrow (Suffolk) GBR
2 juli 2018
6-daagse: Kauhajoki Ultra Running Festival
Kauhajoki FIN
2 juli 2018
ultra-10 daagse: Summer 10 in 10 32 mijl
Barrow (Suffolk) GBR
2 juli 2018
marathon 10-daagse: Summer 10 in 10
Barrow (Suffolk) GBR
1 juli 2018
ultra-10 daagse: Summer 10 in 10 32 mijl
Barrow (Suffolk) GBR
1 juli 2018
marathon 10-daagse: Summer 10 in 10
Barrow (Suffolk) GBR
1 juli 2018
marathon: Mont-Blanc marathon
Chamonix FRA
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2017
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

marathon: Great Breweries Marathon Gehouden op: 3 juni 2018
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Nid Rumphakwaen M BEL Grimbergen   42.195 m 02:46'38   
2 Roland Unterweger M ROU Beveren   42.195 m 02:50'10   
3 Glenn Vermander M BEL Dadizele   42.195 m 02:50'40   
4 Kristof Rottiers M BEL Ruisbroek   42.195 m 02:54'52   
5 Werner Heselmans M BEL Linden   42.195 m 02:56'46   
6 Pieter Rosseel M BEL Izegem   42.195 m 02:58'28   
7 François Deroanne M BEL Limerlť   42.195 m 02:58'36   
8 Davy Van  Bael M BEL Zandhoven   42.195 m 02:58'49   
9 Wim Herman M BEL Boom   42.195 m 02:58'54   
10 Ruben Van  Gucht M BEL Brussegem   42.195 m 02:58'54   
11 Ronny Jonckheere M BEL Leuven   42.195 m 02:59'37   
12 Frank Ulburghs M BEL Tervuren   42.195 m 03:01'00   
13 Jan Busselen M BEL Jette   42.195 m 03:01'25   
14 Gert Mertens M BEL Schoten   42.195 m 03:02'12   
15 Jimmy Oprins M BEL Bonheiden   42.195 m 03:03'47   
16 Peter Olbrechts M BEL Vilvoorde   42.195 m 03:04'09   
17 Murielle De  Winter W BEL Heist-Op-Den-Beg   42.195 m 03:04'42   
18 Kim De  Cock M BEL Baasrode   42.195 m 03:05'21   
19 Nick De  Smedt M BEL Baasrode   42.195 m 03:05'22   
20 Peter Palmans M BEL Neerpelt   42.195 m 03:05'42   
21 Bart Lauwers M BEL Tisselt   42.195 m 03:05'54   
22 Carl Daems M BEL Viersel   42.195 m 03:06'34   
23 Pieter Ivens M BEL Drongen   42.195 m 03:06'53   
24 Sammy Aerts M BEL Hasselt   42.195 m 03:07'22   
25 Frank Degels M BEL Boezinge   42.195 m 03:07'53   
26 Geert Delen M BEL Putte   42.195 m 03:07'59   
27 Walter Meert M BEL Vilvoorde   42.195 m 03:08'12   
28 Kevin Crabbe M BEL Willebroek   42.195 m 03:08'19   
29 Pauwel Joos M BEL Maldegm   42.195 m 03:09'00   
30 Neal Van  Acoleyen M BEL Ramsdonk   42.195 m 03:09'30   
31 Marnik Snoeck M BEL Zele   42.195 m 03:09'33   
32 Christelle Lemaire W BEL Steenokkerzeel   42.195 m 03:10'03   
33 Niels Rondou M BEL Tervuren   42.195 m 03:10'04   
34 Frederik Ameloot M BEL Veldegem   42.195 m 03:11'48   
35 Chris Dhooge M BEL Zaffelare   42.195 m 03:11'54   
36 Pascal Lehance M BEL Bressoux   42.195 m 03:12'00   
37 Joris Vertonghen M BEL Londerzeel   42.195 m 03:13'37   
38 Tom Van  Herreweghe M BEL Berchem   42.195 m 03:13'54   
39 Peter Bruynooghe M BEL Everberg   42.195 m 03:14'14   
40 Johan Buelens M BEL Humbeek   42.195 m 03:14'23   
41 Tim De  Pauw M BEL Diest   42.195 m 03:14'55   
42 Michel Kerstens M BEL Beerse   42.195 m 03:15'00   
43 Bart Janssens M BEL Melsele   42.195 m 03:15'31   
44 Steve Pintens M BEL Bornem   42.195 m 03:15'38   
45 Jurgen Anthoni M BEL Niel   42.195 m 03:16'22   
46 Sofie De  Pillecyn W BEL Moerzeke   42.195 m 03:16'25   
47 Bert De  Pauw M BEL Duisburg   42.195 m 03:16'41   
48 Rudy Van  Daele M BEL Sint-Niklaas   42.195 m 03:16'44   
49 Bruno Forchini M ITA Sovere   42.195 m 03:18'14   
50 Sam Thomas M BEL Londerzeel   42.195 m 03:18'41   
51 Geert Van  Houtte M BEL Nazareth   42.195 m 03:18'53   
52 Sven Calleeuw M BEL Koersel   42.195 m 03:19'07   
53 Stefaan Wouters M BEL Bunsbeek   42.195 m 03:19'21   
54 Bart De  Schepper M BEL Antwerpen   42.195 m 03:19'27   
55 Pieter-jan Vandeputte M BEL Avelgem   42.195 m 03:19'29   
56 Remco Hofmans M BEL Bornem   42.195 m 03:19'59   
57 Jan De  Kesel M BEL Evergem   42.195 m 03:20'22   
58 Saïdou Niang M BEL Tielt   42.195 m 03:20'54   
59 Chris De  Coninck M BEL Mechelen   42.195 m 03:21'56   
60 Pierre-yves Detalle M BEL Melen   42.195 m 03:22'46   
61 Olivier Doit M FRA Wallers   42.195 m 03:23'05   
62 Michael Van  Vaerenbergh M BEL Oudenaarde   42.195 m 03:23'45   
63 Kurt De  Vos M BEL Kontich   42.195 m 03:24'16   
64 Bjorn Herremans M BEL Sint-Gillis-Waas   42.195 m 03:24'59   
65 Geert De  Rycke M BEL Ganshoren   42.195 m 03:25'07   
66 Wim Van  Wemmel M BEL Buggenhout   42.195 m 03:25'18   
67 Dirk Grauls M BEL Groot Bijgaarden   42.195 m 03:25'22   
68 Kris Roothooft M BEL Hulshout   42.195 m 03:25'41   
69 Pieter De  Bruyne M BEL Assenede   42.195 m 03:26'21   
70 Andy Cieters M BEL Lokeren   42.195 m 03:26'52   
71 Bresseleers Tino M BEL Antwerpen   42.195 m 03:26'55   
72 Thomas Van  Aken M BEL Bruxelles   42.195 m 03:27'10   
73 Glenn De  Smedt M BEL Buggenhout   42.195 m 03:27'16   
74 Harro Postema M NED Rotterdam   42.195 m 03:27'19   
75 Jerome Richard M FRA Fontaines Sur Marne   42.195 m 03:27'29   
76 Matthias Bilteryst M BEL Dilbeek   42.195 m 03:27'37   
77 Nick Vloemans M BEL Ravels   42.195 m 03:27'49   
78 Luc Staessens M BEL Bissegem   42.195 m 03:28'10   
79 Jan Verley M BEL Deurne   42.195 m 03:28'33   
80 Emile Nales M NED Groningen   42.195 m 03:28'40   
81 Corentin Rooze M BEL Mouscron   42.195 m 03:28'42   
82 Simon Carl M GBR Bruxelles   42.195 m 03:28'52   
83 Jacob Hubrechts M BEL Wilsele   42.195 m 03:28'58   
84 Joris Casier M BEL Brugge   42.195 m 03:29'04   
85 Dirk Van  Thuyne M BEL Zulte   42.195 m 03:29'05   
86 Joke Vanrijkel W BEL Deurne (Diest)   42.195 m 03:29'07   
87 Bart De  Bock M BEL Sint-Pauwels   42.195 m 03:29'28   
88 Fen Cosyns M BEL Avelgem   42.195 m 03:29'38   
89 Stijn Vandenberge M BEL Ronse   42.195 m 03:29'49   
90 Sven Boonen M BEL Neerpelt   42.195 m 03:30'01   
91 Kurt Cop M BEL Wijnegem   42.195 m 03:30'12   
92 Damien Smets M BEL Diest   42.195 m 03:30'56   
93 Rottiers Daniel M BEL Kessel-Lo   42.195 m 03:30'57   
94 Thierry Courtens M BEL Gentbrugge   42.195 m 03:31'00   
95 Antoine Bavencoffe M FRA La Garenne Colombes   42.195 m 03:31'40   
96 Johny Steenssens M BEL Wiekevorst   42.195 m 03:31'54   
97 Marc Steeman M BEL Sint Gillis Waas   42.195 m 03:31'55   
98 Thijs Mertens M BEL Heverlee   42.195 m 03:32'08   
99 Marzio Vidali M ITA Wezembeek Oppem   42.195 m 03:32'25   
100 Kenneth De  Baets M BEL Overmere   42.195 m 03:32'25   
101 Peter Bolle M BEL Bornem   42.195 m 03:32'59   
102 Tom Broeckaert M BEL Denderleeuw   42.195 m 03:33'01   
103 Bjorn Vanmol M BEL Zonhoven   42.195 m 03:33'13   
104 Jort Collijn M BEL Antwerpen   42.195 m 03:33'19   
105 Elke Seps W BEL Puurs   42.195 m 03:33'34   
106 Nick Neyt M BEL Zelzate   42.195 m 03:33'56   
107 Koen Vercaempt M BEL Roeselare   42.195 m 03:33'58   
108 Bas Van  Steijn M NED Oosterhout Nb   42.195 m 03:34'02   
109 Guido Geraerts M BEL Asse   42.195 m 03:34'04   
110 Rien Rotty M BEL Lovendegem   42.195 m 03:34'09   
111 Dirk Luyten M BEL Mol   42.195 m 03:34'22   
112 Frederik Haeverans M BEL Merksem   42.195 m 03:34'33   
113 Didier Dendal M BEL LiŤge   42.195 m 03:34'58   
114 Katia Baert W BEL Sint-Amandsberg   42.195 m 03:35'01   
115 Jef Van  Rooy M BEL Vorselaar   42.195 m 03:35'31   
116 Rachel Haggar W GBR Wezembeek Oppem   42.195 m 03:36'03   
117 Daan Hardon M NED Almelo   42.195 m 03:36'17   
118 Taylor Steven M GBR Huddersfield   42.195 m 03:36'38   
119 Benoit Defretin M FRA Bondues   42.195 m 03:37'07   
120 Jan Goossens M BEL Emblem   42.195 m 03:38'16   
121 Frederik De  Clercq M BEL Opwijk   42.195 m 03:38'26   
122 David Den  Bossche M BEL Opwijk   42.195 m 03:38'28   
123 Bert Van  Baeveghem M BEL Evergem   42.195 m 03:38'34   
124 Roy Fijnhaar M NED Badhoevedorp   42.195 m 03:38'37   
125 Niels Bosman M BEL Buggenhout   42.195 m 03:38'41   
126 Bart Peeters M BEL Westerlo   42.195 m 03:38'45   
127 Joris Somers M BEL Kapellen   42.195 m 03:39'21   
128 Filip De  Smet M BEL Oudenaarde   42.195 m 03:39'28   
129 Marc Nouwen M BEL Meeuwen   42.195 m 03:39'47   
130 Mathy Bruggen M BEL Bilzen   42.195 m 03:39'49   
131 Filip Frederix M BEL Sint-Truiden   42.195 m 03:39'56   
132 Heidi Keustermans W BEL Huldenberg   42.195 m 03:40'22   
133 Michiel Wouters M BEL Aartselaar   42.195 m 03:40'47   
134 Alex Mertens M BEL Baasrode   42.195 m 03:41'09   
135 Michel Den  Heuvel M BEL Koningshooikt   42.195 m 03:41'10   
136 Bart Gunst M BEL Lochristi   42.195 m 03:41'13   
137 Geert Vandeputte M BEL Everberg   42.195 m 03:41'14   
138 Johan Kindermans M BEL Kampenhout   42.195 m 03:41'26   
139 Eric Demeulenaere M BEL Aartselaar   42.195 m 03:41'27   
140 Francois Garigon M FRA Nogent Sur Seine   42.195 m 03:41'33   
141 Azman Sadi  Zouzou M BEL Gingelom   42.195 m 03:41'35   
142 Nico Koppe M NED Bergambacht   42.195 m 03:41'44   
143 Bert Decaluwe M BEL Anzegem   42.195 m 03:41'47   
144 Mark Dredge M GBR Chatham   42.195 m 03:42'11   
145 Thielemans Jonas M BEL Londerzeel   42.195 m 03:42'14   
146 Davy Den  Wijngaerde M BEL Buggenhout   42.195 m 03:42'24   
147 Bart Ratinckx M BEL Boom   42.195 m 03:42'28   
148 Peter Sternisa M BEL Houthalen   42.195 m 03:42'30   
149 Joery Van  Geerteruy M BEL Buggenhout   42.195 m 03:42'40   
150 Jo Ruymen M BEL Sint-Truiden   42.195 m 03:42'46   
151 Niels Eersels M BEL Nijlen   42.195 m 03:42'47   
152 Pieter De  Baerdemaeker M BEL Pellenberg   42.195 m 03:42'56   
153 Geert Hoof M BEL Beveren   42.195 m 03:43'08   
154 Ivan Hostens M BEL Kortemark   42.195 m 03:43'56   
155 Valter Scicolon  Emanuele M ITA Agrate Brianza   42.195 m 03:44'02   
156 Martin Lausegger M AUT Ferlach   42.195 m 03:44'05   
157 Gerrit Lerinckx M BEL Zaventem   42.195 m 03:44'08   
158 Nick Den  Borg M BEL Brecht   42.195 m 03:44'47   
159 Lode Gasthuys M BEL Kerkhove   42.195 m 03:45'06   
160 Jerry Vandenputte M BEL Berlaar   42.195 m 03:45'42   
161 Patrick Der  Eycken M BEL Tielen   42.195 m 03:45'50   
162 Wilko Van  Asseldonk M NED Eindhoven   42.195 m 03:45'56   
163 Peter Christiaens M BEL Breendonk   42.195 m 03:45'57   
164 Kim Den  Brempt M BEL Aalst   42.195 m 03:46'05   
165 Pieter-jan Serlet M BEL De Pinte   42.195 m 03:47'01   
166 Tim Coryn M BEL Wijnegem   42.195 m 03:47'03   
167 Erik Vandebroek M BEL Mortsel   42.195 m 03:47'03   
168 Thomas Briers M BEL Kortenberg   42.195 m 03:47'24   
169 Michel Van  Roei M BEL Bonheiden   42.195 m 03:47'28   
170 Simon Schiettekatte M BEL Merchtem   42.195 m 03:47'29   
171 Koen Dewel M BEL Aarschot   42.195 m 03:47'36   
172 Geert Van  Praet M BEL Londerzeel   42.195 m 03:47'40   
173 Christian Suykens M BEL Perk   42.195 m 03:47'46   
174 Guido Mols M NED Krimpen Aan De Ijssel   42.195 m 03:47'50   
175 Marc Deschacht M BEL Zeebrugge   42.195 m 03:48'05   
176 Raf Geuns M BEL Hechtel   42.195 m 03:48'10   
177 James Riddiford M GBR Ashford   42.195 m 03:48'13   
178 Tielemans Kurt M BEL Lier   42.195 m 03:48'20   
179 Koen Ceunen M BEL Tessenderlo   42.195 m 03:48'28   
180 Virginia De  Brito W PRT Kraainem   42.195 m 03:48'31   
181 Willem Kerremans M BEL Tisselt   42.195 m 03:48'41   
182 Ricky Dekker M NED Meliskerke   42.195 m 03:48'46   
183 Jurgen Van  Rompaey M BEL Turnhout   42.195 m 03:48'56   
184 Jonas Coopman M BEL Zwevezele   42.195 m 03:49'04   
185 Jan De  Velde M BEL Blaasveld   42.195 m 03:49'28   
186 Sven Grooten M BEL Brussel   42.195 m 03:49'32   
187 Robby Goedefroy M BEL Wolvertem   42.195 m 03:49'48   
188 Manon Mercier W BEL Antwerpen   42.195 m 03:49'55   
189 Alain Wallée M BEL La Hulpe   42.195 m 03:50'13   
190 Dirk Janssens M BEL Wespelaar   42.195 m 03:50'23   
191 Goedele Franssens W BEL Berchem   42.195 m 03:50'54   
192 Rene Santana  Felipe M BEL Zoersel   42.195 m 03:51'07   
193 Thierry Coupeau M FRA Marcq En Baroeul   42.195 m 03:51'11   
194 Anuschka Ronner W NED Leeuwarden   42.195 m 03:51'44   
195 Hans Depril M BEL Affligem   42.195 m 03:51'51   
196 Wim Van  Dyck M BEL Keerbergen   42.195 m 03:52'02   
197 Bart Verschaeve M BEL Lichtervelde   42.195 m 03:52'03   
198 Sara Van  Laere W BEL Nieuwerkerken   42.195 m 03:52'10   
199 Johnny Claes M BEL Leopoldsburg   42.195 m 03:52'33   
200 Gerd Kegelaers W BEL Nijlen   42.195 m 03:52'35   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.