Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2018
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
30 juni 2018
ultra-10 daagse: Summer 10 in 10 32 mijl
Barrow (Suffolk) GBR
30 juni 2018
marathon: TripleMarathonEelde-Wardenburg(42-126km)
Eelde NED
30 juni 2018
trail: 90 km du Mont-Blanc
Chamonix FRA
30 juni 2018
trail: Aigüestortes Epic Trail 42/65 km
Barruera ESP
30 juni 2018
12 uur: 24 Lauf in Irdning 12 uur
Irdning OST
30 juni 2018
trail: Grand Raid 56 Golfe Du Morbihan 56 km
Bourg de Sarzeau FRA
30 juni 2018
marathon 10-daagse: Summer 10 in 10
Barrow (Suffolk) GBR
30 juni 2018
6 uur: 6 uur van de Haarlemmermeer
Arnolduspark 5a, 2132 CR Hoofddorp NED
30 juni 2018
trail: Snowdonia Quarter 49,5 mijl (Wales)
Borth-y-Gest, Porthmadog GBR
30 juni 2018
trail: Sachsen Trail im Erzgebirge 70 km
Breitenbrunn GER
30 juni 2018
trail: Vechtdal Trail 50 km
Ommen NED
30 juni 2018
trail: Silverleden på 1 dag 64 km
Hällefors SWE
30 juni 2018
landschapsloop: Kölnpfad 75/171 km
Keulen GER
30 juni 2018
6 uur: Bergischer 6 Stundenlauf
Talsperre 1 (Remscheid) GER
30 juni 2018
trail: Morvan Oxygene Trail 55/83 km
Château-Chinon FRA
30 juni 2018
trail: Saint Cuthbert's Way Ultra 45 mijl-100 km
Wooler GBR
30 juni 2018
trailweekend: LeTrailVert Liege-Rome-Liege 2d 90km
Luik BEL
29 juni 2018
trail: Grand Raid 56 Golfe Du Morbihan 87/177 km
Vannes, Port du Crouesty FRA
29 juni 2018
24 uur: 24 Lauf in Irdning
Irdning OST
29 juni 2018
trail: Salomon Xreid ca. 125 km
ergens in Noorwegen NOR
29 juni 2018
ultra-10 daagse: Summer 10 in 10 32 mijl
Barrow (Suffolk) GBR
29 juni 2018
marathon: 22e Mollen Marathon
Almere NED
29 juni 2018
landschapsloop: Another one bites the dust
Attenrode-Wever BEL
29 juni 2018
marathon 10-daagse: Summer 10 in 10
Barrow (Suffolk) GBR
28 juni 2018
marathon 10-daagse: Summer 10 in 10
Barrow (Suffolk) GBR
28 juni 2018
ultra-10 daagse: Summer 10 in 10 32 mijl
Barrow (Suffolk) GBR
25 juni 2018
etappeloop: LIZU Lindau-Zugspitze 6d-202km
Lindau GER
24 juni 2018
trail: Grand Duc Trail de Chartreuse 80 km
Saint Pierre de Chartreuse FRA
24 juni 2018
marathon: Child Learn Marathon
Schimmert NED
24 juni 2018
marathon: North Sea Beach Marathon
Hvide Sande DEN
23 juni 2018
marathon: Midnight Mountain Marathon (Wales)
Talybont on Usk (Wales) GBR
23 juni 2018
marathon: Olympus marathon (trail 43,8 km)
Dion GRE
23 juni 2018
marathon: Hasetal Marathon
Lönningen GER
23 juni 2018
trail: Race to the King 53 mijl
Arundel GBR
23 juni 2018
trail: Trail d'Orval Florenville 53 km
Florenville BEL
23 juni 2018
marathonweekend: Race to the King 2 d/53 mijl
Arundel GBR
23 juni 2018
trail: Ardennes Mega Trail 93/54 km
Les Hautes Rivières FRA
23 juni 2018
trail: Romeriksåsen på langs 50 km
Gjerdrum NOR
23 juni 2018
trail: West Highland Way Race 153 km
Milngavie (Glasgow) GBR
23 juni 2018
marathon: Rond Sneek en Meer
Sneek NED
23 juni 2018
trail: Cortina Trail 47 km
Cortina d'Ampezzo ITA
22 juni 2018
marathon: De Nacht van Vlaanderen marathon
Torhout BEL
22 juni 2018
trail: Lavaredo Ultra Trail 120 km
Cortina d'Ampezzo ITA
22 juni 2018
landschapsloop: Coast to Coast 50/65 km
Skallerup seaside resort DEN
20 juni 2018
marathon: 21e Mollen Marathon
Almere NED
20 juni 2018
op 13 juni: marathon: Zilvermeer Marathon
Groningen NED
17 juni 2018
marathon: Skechers GoRun marathon
Bramming DEN
17 juni 2018
landschapsloop: MiLíKiL 1000 km
St-Malo FRA
17 juni 2018
trail: Veluwezoom Trail 57 km
Dieren NED
17 juni 2018
100 en 50 km: Self-Transcendence 50+100km Paris
Parijs FRA
17 juni 2018
marathon: Marathon Vignobles d'Alsace
Eguisheim FRA
17 juni 2018
trail: La Barjo Ultra trail 50/100 km
Ommonville FRA
17 juni 2018
trail: Trail de la Vésubie 45 km
Saint-Martin-Vésubie FRA
16 juni 2018
landschapsloop: Öland Ultra 50 km
Böda Sand SWE
16 juni 2018
landschapsloop: Fidelitas Nachtlauf 80 km
Karlsruhe GER
16 juni 2018
24 uur: Burginsellauf Delmenhorst 24 Stunden
Delmenhorst GER
16 juni 2018
landschapsloop/trail: Mozart 103 en 57 km
Salzburg OST
16 juni 2018
trail: Glencoe Scotland 42-ca. 50 km
Glencoe Mountain Resort, Argyll GBR
16 juni 2018
trail: Ecotrail Stockholm 45/80 km
Stockholm SWE
16 juni 2018
6 en 9 uur: 9 en 6 uursloop Solo en Estafette
Den Haag NED
16 juni 2018
24, 12, 6 uur: Stadtoldendorfer 24 Stunden Lauf
Stadtoldendorf GER
16 juni 2018
trail: Zugspitz Ultratrail 63/81/100 km
Garmisch-Partenkirchen GER
16 juni 2018
marathon: Scenic marathon
Salzburg OST
16 juni 2018
marathon: Samsø ULTRA
Nordby (Samsø) DEN
16 juni 2018
marathon: Machy bostrail
(Machy) BEL
16 juni 2018
trail: Trail de la Vésubie 70 km
Saint-Martin-Vésubie FRA
16 juni 2018
marathon: Nacht Marathon
Karlsbad, Ortsteil Mutschelbach GER
16 juni 2018
24 uur: Der 5. Hanauer 24h-Lauf
Hanau GER
16 juni 2018
marathon: LGT-Alpin-Marathon (Liechtenstein)
Bendern (Liechtenstein) LIE
16 juni 2018
trailweekend: Veluwezoom Trail 93 km
Dieren NED
16 juni 2018
landschapsloop: The Wall Ultramarathon 69 mijl
Carisle GBR
16 juni 2018
landschapsloop: Samsø ultra 58/100 km
Nordby DEN
16 juni 2018
marathon: Midnight Sun Marathon
Tromso NOR
16 juni 2018
trail: High Coast Ultra 75/129 km
Örnsköldsvik SWE
16 juni 2018
marathon: De Maasdijk
zie website NED
15 juni 2018
trail: Ultra-trail Cote d'Azur Mercantour 90-145km
Aire St Michel à Nice FRA
14 juni 2018
marathon: 6e Agora Marathon in Side - Turkije
Side - Turkije TUR
14 juni 2018
etappeloop: Raid de l'Archange 4d/300 km (trail)
Mont Saint-Michel FRA
13 juni 2018
marathon: Zilvermeer Marathon
Groningen NED
10 juni 2018
trail: Trail des Coteaux de l'Aa 48 km
Wavrans sur l'Aa FRA
10 juni 2018
landschapsloop: Comrades Marathon down run 89 km
Pietermaritzburg RSA
10 juni 2018
landschapsloop: Eifel Ultramarathon 51,4 km
Waxweiler GER
10 juni 2018
marathon: Aesculap Donautal Marathon
Hausen im Tal GER
10 juni 2018
marathon: Eifel marathon
Waxweiler GER
10 juni 2018
trail: La TTC Trail Transcollines 40/60 km
Flobecq BEL
10 juni 2018
marathon: Marathon Amersfoort
Amersfoort NED
9 juni 2018
landschapsloop: Ultraløbet Gendarmstien 58 km
Gråsten DEN
9 juni 2018
trail: Ultra Birken trail 42-60 km
Sjusjøen NOR
9 juni 2018
trail: Le Grand Trail de St. Jacques 49/77/111km
Domaine du Sauvage FRA
9 juni 2018
trail: Grand Raid 6666 50/119 km
Roquebrun FRA
9 juni 2018
trail: 50 Mile Spa
Spa BEL
9 juni 2018
trail: Classic Quarter 44,5 mijl
Lizard Point GBR
9 juni 2018
trail: Tenerife Bluetrail 43/67/102 km
Los Cristianos ESP
9 juni 2018
trail: Scenic Trail 54 km
Tesserete SUI
9 juni 2018
100 en 50 km: 100 km Wien
Wenen OST
9 juni 2018
100 en 50 km: Portumna Ultramarathon 100/50 km
Portumna IRL
9 juni 2018
trail: South Downs Way Race 100 mijl
Eastbourne GBR
9 juni 2018
trail: Hallands Ultra 50 km
Möllegård, Halmstad SWE
9 juni 2018
op 3 juni 100 km: SelfTranscendenceAmsterdam 100km
Amsterdamse Bos NED
9 juni 2018
op 3 juni 50 km: SelfTranscendenceAmsterdam 50 km
Amsterdamse Bos NED
9 juni 2018
landschapsloop: Fichtelberg Ultra 55 km
Klaffenbach (Chemnitz) GER
9 juni 2018
trail: Race to the tower 52 mijl
Whiteshill GBR
9 juni 2018
marathonweekend: Race to the Tower 2 d/52 mijl
Whiteshill GBR
9 juni 2018
24, 12 en 6 uur: 24h run Wiltz
Wiltz LUX
8 juni 2018
trail: Ultra Trail Serra da Estrela 70/100/161 km
Seia POR
8 juni 2018
100 km: 100 km Lauf Biel
Biel SUI
8 juni 2018
trail: Scenic Trail 113 km
Tesserete SUI
8 juni 2018
landschapsloop: Biel 56 km
Biel SUI
8 juni 2018
Gaat niet door 100 mijl trail: 100 Mile Spa
Spa BEL
7 juni 2018
marathon: 5e Agora Marathon in Side - Turkije
Side - Turkije TUR
7 juni 2018
etappeloop: L'Ultra Corsica 17 d/1000 k
Bastia FRA
6 juni 2018
marathon: 4e Landgoed Blanckenborch Marathon
Noordlaren NED
3 juni 2018
marathon: Great Breweries Marathon
Puurs BEL
3 juni 2018
etappeloop: The Jungle Ultra Peru 5d/230 km
Manu National Park, Peru AEG
3 juni 2018
marathon: Brabantse Wal Marathon
Hoogerheide NED
3 juni 2018
trail: Transju Trail 72 km
Mouthe FRA
3 juni 2018
50 km: Self Transcendence Amsterdam 50 km
Amsterdamse Bos NED
3 juni 2018
marathon: Tórshavn Marathon (Faroe eilanden)
Tórshavn DEN
3 juni 2018
100 km: Self Transcendence Amsterdam 100 km
Amsterdamse Bos NED
3 juni 2018
marathon: Over-de-IJssel Landgoed marathon
Hotel Nieuw Rande (Diepenveen) NED
3 juni 2018
trail: Sundsvall trail 50 km
Sundsvall SWE
3 juni 2018
trail: Ohm trail XL 50 km
Aywaille BEL
3 juni 2018
marathon: Schutz Marathon Hoorn
Hoorn NED
2 juni 2018
6 uur: 6 Stunden um den Sander See
Sande GER
2 juni 2018
6 en 12 uur: 24 timer ved havet Sæby
Sæby DEN
2 juni 2018
marathon: Spitsbergen marathon (Spitsbergen)
Longyearbyen NOR
2 juni 2018
marathon: Stockholm Marathon
Stockholm SWE
2 juni 2018
etappeloop: Pieter ROG Pad Grensloop 7d/300km
Griethausen (Duitsland) NED
2 juni 2018
trail: Hochkönig Man 46 km
Maria Alm am St. Meer OST
2 juni 2018
24 uur: 24 timer ved havet Sæby
Sæby DEN
2 juni 2018
trail: Lofoten Ultratrail 50 mijl
Lofotr Viking Muesum, Borg NOR
2 juni 2018
trail: Ultra Skymarathon Madeira 55 km
Santana POR
2 juni 2018
trail: Lysefjord Inn Ultramarathon 62 km
Forsand NOR
2 juni 2018
marathon: Kalø Trail Marathon
Rønde DEN
2 juni 2018
marathon: 1e Balenbergse Triplemarathon
Baal BEL
2 juni 2018
marathon: Det Norske Fjellmarathon (bergmarathon)
Besstrond (Beitostølen) NOR
1 juni 2018
trail: Lofoten Ultratrail 100 mijl
Kirkefjorden NOR
1 juni 2018
trail: Hochkönig Man 85 km
Maria Alm am St. Meer OST
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2017
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

marathon: Great Breweries Marathon Gehouden op: 3 juni 2018
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Nid Rumphakwaen M BEL Grimbergen   42.195 m 02:46'38   
2 Roland Unterweger M ROU Beveren   42.195 m 02:50'10   
3 Glenn Vermander M BEL Dadizele   42.195 m 02:50'40   
4 Kristof Rottiers M BEL Ruisbroek   42.195 m 02:54'52   
5 Werner Heselmans M BEL Linden   42.195 m 02:56'46   
6 Pieter Rosseel M BEL Izegem   42.195 m 02:58'28   
7 François Deroanne M BEL Limerlť   42.195 m 02:58'36   
8 Davy Van  Bael M BEL Zandhoven   42.195 m 02:58'49   
9 Wim Herman M BEL Boom   42.195 m 02:58'54   
10 Ruben Van  Gucht M BEL Brussegem   42.195 m 02:58'54   
11 Ronny Jonckheere M BEL Leuven   42.195 m 02:59'37   
12 Frank Ulburghs M BEL Tervuren   42.195 m 03:01'00   
13 Jan Busselen M BEL Jette   42.195 m 03:01'25   
14 Gert Mertens M BEL Schoten   42.195 m 03:02'12   
15 Jimmy Oprins M BEL Bonheiden   42.195 m 03:03'47   
16 Peter Olbrechts M BEL Vilvoorde   42.195 m 03:04'09   
17 Murielle De  Winter W BEL Heist-Op-Den-Beg   42.195 m 03:04'42   
18 Kim De  Cock M BEL Baasrode   42.195 m 03:05'21   
19 Nick De  Smedt M BEL Baasrode   42.195 m 03:05'22   
20 Peter Palmans M BEL Neerpelt   42.195 m 03:05'42   
21 Bart Lauwers M BEL Tisselt   42.195 m 03:05'54   
22 Carl Daems M BEL Viersel   42.195 m 03:06'34   
23 Pieter Ivens M BEL Drongen   42.195 m 03:06'53   
24 Sammy Aerts M BEL Hasselt   42.195 m 03:07'22   
25 Frank Degels M BEL Boezinge   42.195 m 03:07'53   
26 Geert Delen M BEL Putte   42.195 m 03:07'59   
27 Walter Meert M BEL Vilvoorde   42.195 m 03:08'12   
28 Kevin Crabbe M BEL Willebroek   42.195 m 03:08'19   
29 Pauwel Joos M BEL Maldegm   42.195 m 03:09'00   
30 Neal Van  Acoleyen M BEL Ramsdonk   42.195 m 03:09'30   
31 Marnik Snoeck M BEL Zele   42.195 m 03:09'33   
32 Christelle Lemaire W BEL Steenokkerzeel   42.195 m 03:10'03   
33 Niels Rondou M BEL Tervuren   42.195 m 03:10'04   
34 Frederik Ameloot M BEL Veldegem   42.195 m 03:11'48   
35 Chris Dhooge M BEL Zaffelare   42.195 m 03:11'54   
36 Pascal Lehance M BEL Bressoux   42.195 m 03:12'00   
37 Joris Vertonghen M BEL Londerzeel   42.195 m 03:13'37   
38 Tom Van  Herreweghe M BEL Berchem   42.195 m 03:13'54   
39 Peter Bruynooghe M BEL Everberg   42.195 m 03:14'14   
40 Johan Buelens M BEL Humbeek   42.195 m 03:14'23   
41 Tim De  Pauw M BEL Diest   42.195 m 03:14'55   
42 Michel Kerstens M BEL Beerse   42.195 m 03:15'00   
43 Bart Janssens M BEL Melsele   42.195 m 03:15'31   
44 Steve Pintens M BEL Bornem   42.195 m 03:15'38   
45 Jurgen Anthoni M BEL Niel   42.195 m 03:16'22   
46 Sofie De  Pillecyn W BEL Moerzeke   42.195 m 03:16'25   
47 Bert De  Pauw M BEL Duisburg   42.195 m 03:16'41   
48 Rudy Van  Daele M BEL Sint-Niklaas   42.195 m 03:16'44   
49 Bruno Forchini M ITA Sovere   42.195 m 03:18'14   
50 Sam Thomas M BEL Londerzeel   42.195 m 03:18'41   
51 Geert Van  Houtte M BEL Nazareth   42.195 m 03:18'53   
52 Sven Calleeuw M BEL Koersel   42.195 m 03:19'07   
53 Stefaan Wouters M BEL Bunsbeek   42.195 m 03:19'21   
54 Bart De  Schepper M BEL Antwerpen   42.195 m 03:19'27   
55 Pieter-jan Vandeputte M BEL Avelgem   42.195 m 03:19'29   
56 Remco Hofmans M BEL Bornem   42.195 m 03:19'59   
57 Jan De  Kesel M BEL Evergem   42.195 m 03:20'22   
58 Saïdou Niang M BEL Tielt   42.195 m 03:20'54   
59 Chris De  Coninck M BEL Mechelen   42.195 m 03:21'56   
60 Pierre-yves Detalle M BEL Melen   42.195 m 03:22'46   
61 Olivier Doit M FRA Wallers   42.195 m 03:23'05   
62 Michael Van  Vaerenbergh M BEL Oudenaarde   42.195 m 03:23'45   
63 Kurt De  Vos M BEL Kontich   42.195 m 03:24'16   
64 Bjorn Herremans M BEL Sint-Gillis-Waas   42.195 m 03:24'59   
65 Geert De  Rycke M BEL Ganshoren   42.195 m 03:25'07   
66 Wim Van  Wemmel M BEL Buggenhout   42.195 m 03:25'18   
67 Dirk Grauls M BEL Groot Bijgaarden   42.195 m 03:25'22   
68 Kris Roothooft M BEL Hulshout   42.195 m 03:25'41   
69 Pieter De  Bruyne M BEL Assenede   42.195 m 03:26'21   
70 Andy Cieters M BEL Lokeren   42.195 m 03:26'52   
71 Bresseleers Tino M BEL Antwerpen   42.195 m 03:26'55   
72 Thomas Van  Aken M BEL Bruxelles   42.195 m 03:27'10   
73 Glenn De  Smedt M BEL Buggenhout   42.195 m 03:27'16   
74 Harro Postema M NED Rotterdam   42.195 m 03:27'19   
75 Jerome Richard M FRA Fontaines Sur Marne   42.195 m 03:27'29   
76 Matthias Bilteryst M BEL Dilbeek   42.195 m 03:27'37   
77 Nick Vloemans M BEL Ravels   42.195 m 03:27'49   
78 Luc Staessens M BEL Bissegem   42.195 m 03:28'10   
79 Jan Verley M BEL Deurne   42.195 m 03:28'33   
80 Emile Nales M NED Groningen   42.195 m 03:28'40   
81 Corentin Rooze M BEL Mouscron   42.195 m 03:28'42   
82 Simon Carl M GBR Bruxelles   42.195 m 03:28'52   
83 Jacob Hubrechts M BEL Wilsele   42.195 m 03:28'58   
84 Joris Casier M BEL Brugge   42.195 m 03:29'04   
85 Dirk Van  Thuyne M BEL Zulte   42.195 m 03:29'05   
86 Joke Vanrijkel W BEL Deurne (Diest)   42.195 m 03:29'07   
87 Bart De  Bock M BEL Sint-Pauwels   42.195 m 03:29'28   
88 Fen Cosyns M BEL Avelgem   42.195 m 03:29'38   
89 Stijn Vandenberge M BEL Ronse   42.195 m 03:29'49   
90 Sven Boonen M BEL Neerpelt   42.195 m 03:30'01   
91 Kurt Cop M BEL Wijnegem   42.195 m 03:30'12   
92 Damien Smets M BEL Diest   42.195 m 03:30'56   
93 Rottiers Daniel M BEL Kessel-Lo   42.195 m 03:30'57   
94 Thierry Courtens M BEL Gentbrugge   42.195 m 03:31'00   
95 Antoine Bavencoffe M FRA La Garenne Colombes   42.195 m 03:31'40   
96 Johny Steenssens M BEL Wiekevorst   42.195 m 03:31'54   
97 Marc Steeman M BEL Sint Gillis Waas   42.195 m 03:31'55   
98 Thijs Mertens M BEL Heverlee   42.195 m 03:32'08   
99 Marzio Vidali M ITA Wezembeek Oppem   42.195 m 03:32'25   
100 Kenneth De  Baets M BEL Overmere   42.195 m 03:32'25   
101 Peter Bolle M BEL Bornem   42.195 m 03:32'59   
102 Tom Broeckaert M BEL Denderleeuw   42.195 m 03:33'01   
103 Bjorn Vanmol M BEL Zonhoven   42.195 m 03:33'13   
104 Jort Collijn M BEL Antwerpen   42.195 m 03:33'19   
105 Elke Seps W BEL Puurs   42.195 m 03:33'34   
106 Nick Neyt M BEL Zelzate   42.195 m 03:33'56   
107 Koen Vercaempt M BEL Roeselare   42.195 m 03:33'58   
108 Bas Van  Steijn M NED Oosterhout Nb   42.195 m 03:34'02   
109 Guido Geraerts M BEL Asse   42.195 m 03:34'04   
110 Rien Rotty M BEL Lovendegem   42.195 m 03:34'09   
111 Dirk Luyten M BEL Mol   42.195 m 03:34'22   
112 Frederik Haeverans M BEL Merksem   42.195 m 03:34'33   
113 Didier Dendal M BEL LiŤge   42.195 m 03:34'58   
114 Katia Baert W BEL Sint-Amandsberg   42.195 m 03:35'01   
115 Jef Van  Rooy M BEL Vorselaar   42.195 m 03:35'31   
116 Rachel Haggar W GBR Wezembeek Oppem   42.195 m 03:36'03   
117 Daan Hardon M NED Almelo   42.195 m 03:36'17   
118 Taylor Steven M GBR Huddersfield   42.195 m 03:36'38   
119 Benoit Defretin M FRA Bondues   42.195 m 03:37'07   
120 Jan Goossens M BEL Emblem   42.195 m 03:38'16   
121 Frederik De  Clercq M BEL Opwijk   42.195 m 03:38'26   
122 David Den  Bossche M BEL Opwijk   42.195 m 03:38'28   
123 Bert Van  Baeveghem M BEL Evergem   42.195 m 03:38'34   
124 Roy Fijnhaar M NED Badhoevedorp   42.195 m 03:38'37   
125 Niels Bosman M BEL Buggenhout   42.195 m 03:38'41   
126 Bart Peeters M BEL Westerlo   42.195 m 03:38'45   
127 Joris Somers M BEL Kapellen   42.195 m 03:39'21   
128 Filip De  Smet M BEL Oudenaarde   42.195 m 03:39'28   
129 Marc Nouwen M BEL Meeuwen   42.195 m 03:39'47   
130 Mathy Bruggen M BEL Bilzen   42.195 m 03:39'49   
131 Filip Frederix M BEL Sint-Truiden   42.195 m 03:39'56   
132 Heidi Keustermans W BEL Huldenberg   42.195 m 03:40'22   
133 Michiel Wouters M BEL Aartselaar   42.195 m 03:40'47   
134 Alex Mertens M BEL Baasrode   42.195 m 03:41'09   
135 Michel Den  Heuvel M BEL Koningshooikt   42.195 m 03:41'10   
136 Bart Gunst M BEL Lochristi   42.195 m 03:41'13   
137 Geert Vandeputte M BEL Everberg   42.195 m 03:41'14   
138 Johan Kindermans M BEL Kampenhout   42.195 m 03:41'26   
139 Eric Demeulenaere M BEL Aartselaar   42.195 m 03:41'27   
140 Francois Garigon M FRA Nogent Sur Seine   42.195 m 03:41'33   
141 Azman Sadi  Zouzou M BEL Gingelom   42.195 m 03:41'35   
142 Nico Koppe M NED Bergambacht   42.195 m 03:41'44   
143 Bert Decaluwe M BEL Anzegem   42.195 m 03:41'47   
144 Mark Dredge M GBR Chatham   42.195 m 03:42'11   
145 Thielemans Jonas M BEL Londerzeel   42.195 m 03:42'14   
146 Davy Den  Wijngaerde M BEL Buggenhout   42.195 m 03:42'24   
147 Bart Ratinckx M BEL Boom   42.195 m 03:42'28   
148 Peter Sternisa M BEL Houthalen   42.195 m 03:42'30   
149 Joery Van  Geerteruy M BEL Buggenhout   42.195 m 03:42'40   
150 Jo Ruymen M BEL Sint-Truiden   42.195 m 03:42'46   
151 Niels Eersels M BEL Nijlen   42.195 m 03:42'47   
152 Pieter De  Baerdemaeker M BEL Pellenberg   42.195 m 03:42'56   
153 Geert Hoof M BEL Beveren   42.195 m 03:43'08   
154 Ivan Hostens M BEL Kortemark   42.195 m 03:43'56   
155 Valter Scicolon  Emanuele M ITA Agrate Brianza   42.195 m 03:44'02   
156 Martin Lausegger M AUT Ferlach   42.195 m 03:44'05   
157 Gerrit Lerinckx M BEL Zaventem   42.195 m 03:44'08   
158 Nick Den  Borg M BEL Brecht   42.195 m 03:44'47   
159 Lode Gasthuys M BEL Kerkhove   42.195 m 03:45'06   
160 Jerry Vandenputte M BEL Berlaar   42.195 m 03:45'42   
161 Patrick Der  Eycken M BEL Tielen   42.195 m 03:45'50   
162 Wilko Van  Asseldonk M NED Eindhoven   42.195 m 03:45'56   
163 Peter Christiaens M BEL Breendonk   42.195 m 03:45'57   
164 Kim Den  Brempt M BEL Aalst   42.195 m 03:46'05   
165 Pieter-jan Serlet M BEL De Pinte   42.195 m 03:47'01   
166 Tim Coryn M BEL Wijnegem   42.195 m 03:47'03   
167 Erik Vandebroek M BEL Mortsel   42.195 m 03:47'03   
168 Thomas Briers M BEL Kortenberg   42.195 m 03:47'24   
169 Michel Van  Roei M BEL Bonheiden   42.195 m 03:47'28   
170 Simon Schiettekatte M BEL Merchtem   42.195 m 03:47'29   
171 Koen Dewel M BEL Aarschot   42.195 m 03:47'36   
172 Geert Van  Praet M BEL Londerzeel   42.195 m 03:47'40   
173 Christian Suykens M BEL Perk   42.195 m 03:47'46   
174 Guido Mols M NED Krimpen Aan De Ijssel   42.195 m 03:47'50   
175 Marc Deschacht M BEL Zeebrugge   42.195 m 03:48'05   
176 Raf Geuns M BEL Hechtel   42.195 m 03:48'10   
177 James Riddiford M GBR Ashford   42.195 m 03:48'13   
178 Tielemans Kurt M BEL Lier   42.195 m 03:48'20   
179 Koen Ceunen M BEL Tessenderlo   42.195 m 03:48'28   
180 Virginia De  Brito W PRT Kraainem   42.195 m 03:48'31   
181 Willem Kerremans M BEL Tisselt   42.195 m 03:48'41   
182 Ricky Dekker M NED Meliskerke   42.195 m 03:48'46   
183 Jurgen Van  Rompaey M BEL Turnhout   42.195 m 03:48'56   
184 Jonas Coopman M BEL Zwevezele   42.195 m 03:49'04   
185 Jan De  Velde M BEL Blaasveld   42.195 m 03:49'28   
186 Sven Grooten M BEL Brussel   42.195 m 03:49'32   
187 Robby Goedefroy M BEL Wolvertem   42.195 m 03:49'48   
188 Manon Mercier W BEL Antwerpen   42.195 m 03:49'55   
189 Alain Wallée M BEL La Hulpe   42.195 m 03:50'13   
190 Dirk Janssens M BEL Wespelaar   42.195 m 03:50'23   
191 Goedele Franssens W BEL Berchem   42.195 m 03:50'54   
192 Rene Santana  Felipe M BEL Zoersel   42.195 m 03:51'07   
193 Thierry Coupeau M FRA Marcq En Baroeul   42.195 m 03:51'11   
194 Anuschka Ronner W NED Leeuwarden   42.195 m 03:51'44   
195 Hans Depril M BEL Affligem   42.195 m 03:51'51   
196 Wim Van  Dyck M BEL Keerbergen   42.195 m 03:52'02   
197 Bart Verschaeve M BEL Lichtervelde   42.195 m 03:52'03   
198 Sara Van  Laere W BEL Nieuwerkerken   42.195 m 03:52'10   
199 Johnny Claes M BEL Leopoldsburg   42.195 m 03:52'33   
200 Gerd Kegelaers W BEL Nijlen   42.195 m 03:52'35   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.