Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2017
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
30 maart 2017
etappeloop: Pfälzer Berglandtrail 3 d/126 km
Wolfstein GER
29 maart 2017
marathon: Eelderdiep Marathon
Groningen NED
26 maart 2017
trail: L' Ultratrail de Piqueurs 52 km
St Jean des Ollieres FRA
26 maart 2017
trail: Trail des Tranchees 55 km
Douaumont FRA
26 maart 2017
100 en 50 km: 100 km di Seregno
Seregno ITA
26 maart 2017
50 km: Eschollbrücker Ultra-Marathon 50 km
Pfungstadt-Eschollbrücken GER
26 maart 2017
marathon: Carrera Montana Cuenca (trail)
Cuenca ESP
26 maart 2017
marathon: Marathon van Lier
Lier BEL
26 maart 2017
6 uur: 6 Heures de Loos
Loos FRA
26 maart 2017
landschapsloop: Canalathon 50/75/100km
Sowerby Bridge GBR
26 maart 2017
100 km: Kelheim 100 km Solo en estafette
Kelheim GER
25 maart 2017
etappeloop: Lake Balaton Supermarathon 2 d/96 km
Badacsony HUN
25 maart 2017
marathon: Springe Deister marathon
Springe GER
25 maart 2017
12 uur: 100 km Lauf von Grünheide/Störitz
Grünheide/Störitz GER
25 maart 2017
100 km: Plzen 100 km
Plzen CZE
25 maart 2017
100 en 50 km: 100 km Lauf von Grünheide/Störitz
Grünheide/Störitz GER
25 maart 2017
trail: UTBCN Ultra Trail de Barcelona 70/100 km
Passeig de líEsglésia de Begues ESP
25 maart 2017
trailmarathon: Hard Aisne Durbuy Trail
Bomal BEL
25 maart 2017
6 uur: Borlänge
Borlänge SWE
25 maart 2017
trail: Trail Formentera 40/72,5 km
La Savina ESP
25 maart 2017
trailmarathon: MTBCN Ultra Trail de Barcelona
Passeig de líesglésia de Begues ESP
25 maart 2017
100 en 50 km: Undheim Ultrafestival 100 km
Undheim NOR
25 maart 2017
landschapsloop: Born to Run Ultra 40 mijl (Wales)
Byena (Lanelli) Wales GBR
25 maart 2017
marathon: Drents Friese Wold Marathon Diever
Diever NED
25 maart 2017
trail: Trail des Crêtes de Spa 55 km
Spa BEL
24 maart 2017
etappeloop: Jurassic Coast Challenge trail 3d/79mi
Charmouth GBR
24 maart 2017
landschapsloop: Born to Run Ultra 40 mijl (Wales)
Byena (Lanelli) Wales GBR
24 maart 2017
etappeloop: The Jogle 17 d/860 mijl
John O'Groats GBR
23 maart 2017
etappeloop: Lake Balaton Supermarathon 4 d/196 km
Siófok HUN
22 maart 2017
marathon: Landgoed Nienoord Marathon
Leek NED
19 maart 2017
landschapsloop: VijverRun 50 km
Heusden Zolder BEL
19 maart 2017
trail: Trail de la Primavera Andenne 65 km
Andenne BEL
19 maart 2017
trail: 1. Pommel 2K 46 km
Pommersbrun GER
19 maart 2017
trail: Vuurtoren Trail Ameland ca. 60 km
Hollum NED
19 maart 2017
trail: Dragontrail 50 km
Bad Honnef GER
19 maart 2017
marathon: Utrecht Science Park Marathon
Utrecht NED
19 maart 2017
trail: Trail du Ventoux 46 km
Bedoin FRA
19 maart 2017
6 uur: Welt Down Syndrom Tag 6 uur/marathon
Fürth GER
19 maart 2017
marathon: Königsforst Marathon (bosmarathon)
Bergisch Gladbach GER
19 maart 2017
marathon: Süchtelner Höhen Prof. Marathon
Viersen GER
19 maart 2017
trail: Trail du Petit Ballon 52 km
Rouffach FRA
19 maart 2017
marathon: Scheveningen Zandvoort SOS Kinderdorp
Scheveningen NED
19 maart 2017
50km: 5 tot 50 van Krimpen
Krimpen NED
18 maart 2017
trail: Sussex Coastal ultra 34 mijl
East Dean, East Sussex GBR
18 maart 2017
trail: Hardmoors 55 mijl
Helmsley Sports Club GBR
18 maart 2017
12 uur: 12-urenjogging tegen kanker
Tielt BEL
18 maart 2017
landschapsloop: Würzburger Gedähtnislauf 45km
Würzburg GER
18 maart 2017
marathon: Sussex Coastal trailmarathon
East Dean, East Sussex GBR
18 maart 2017
trail: Eco Trail de Paris 45/80 km
St. Quentin-en-Yvelines FRA
18 maart 2017
trail: Limburgs Halfzware deel 2 50 km
Vijlen/Heerlen NED
18 maart 2017
trail: Trail L'Elchertoise Nobressart 50 km
Nobressart BEL
18 maart 2017
trail: UBT Ultrabericus trail 65 km
Vicenza ITA
18 maart 2017
6 uur: Self-Transcendence Nürnberg 6 Stunden Lauf
Nürnberg GER
17 maart 2017
marathon: Jerusalem Marathon
Jerusalem ISR
15 maart 2017
marathon: Oude Hemelriek Marathon
Gasselte NED
12 maart 2017
marathon: Marathon Gilze
Gilze NED
12 maart 2017
landschapsloop: Ultraloop Gilze 62,5 km
Gilze NED
12 maart 2017
marathon: Bienwaldmarathon
Kandel GER
12 maart 2017
marathon: Endurance Day Hamme marathon
Hamme BEL
12 maart 2017
100 km: Endurance Day Hamme
Hamme BEL
12 maart 2017
50 km: Endurance Day Hamme
Hamme BEL
12 maart 2017
marathon: Marato Barcelona
Barcelona ESP
11 maart 2017
trail: El Trail de les Fonts 70 km
Xerta ESP
11 maart 2017
trail: Deeside Way Ultra 33 mijl (Schotland)
Aberdeen GBR
11 maart 2017
100 km: Maraton maratona (Servië)
Belgrado AEG
11 maart 2017
6 uur: 6-Stunden Lauf Münster
Münster GER
11 maart 2017
marathon: Spa Francorchamps Run
Francorchamps Spa BEL
11 maart 2017
6 en 12 uur: Maraton maratona (Servië)
Belgrado AEG
11 maart 2017
6 uur: Skovde 6 Timmars
Skovde SWE
11 maart 2017
trail: North C Trail 50 km
Koksijde BEL
11 maart 2017
landschapsloop: Humanity Direct Amersham 50km
Amersham GBR
11 maart 2017
24 uur: Sri Chunmoy Running Festival
Cesano Boscone ITA
11 maart 2017
marathon: Galgenbergmarathon
Rhenen NED
11 maart 2017
trail: Salland Trail 50 km
Nijverdal NED
11 maart 2017
trail: Moonlight Challenge 33 mijl
Brook Farm, Reculver GBR
11 maart 2017
12 uur: Sri Chinmoy Running Festival
Cesano Boscone ITA
11 maart 2017
trail: Salland Trail 75 km
Nijverdal NED
10 maart 2017
trailweekend: UT le Fonts 3 d/120 km
Xerta ESP
10 maart 2017
100 mijl: The gax urasunti epiphany
Lund SWE
5 maart 2017
trail: La Grande Beaume 44 km
Cuges-les-Pins FRA
5 maart 2017
marathon: Steyning Stinger Narathon
Steyning GBR
5 maart 2017
40 mijl baan: Barry 40 Mile Track Race (Wales)
Barry GBR
5 maart 2017
marathon: Cyprus Marathon (Cyprus)
Pafos AEG
5 maart 2017
marathon: Antalya marathon
Antalya TUR
5 maart 2017
trail: Trail de Vulcain 47/73 km
Volvic (63) FRA
5 maart 2017
trail: Trail del Marganai 47 km
Grotta di San Giovanni ITA
5 maart 2017
marathon: Treviso Marathon (landschap)
Conegliano ITA
5 maart 2017
trail: Firenze Urban Trail 45 km
Florence ITA
5 maart 2017
landschapsloop: Strasimeno Ultramaratona 58 km
Castiglione del Lago ITA
5 maart 2017
marathon: Malta Marathon
Medina MAL
5 maart 2017
6 uur: 22e Meuleberg Recycling 6-uursloop
Stein NED
4 maart 2017
marathon: Spontanmarathon
Aurich GER
4 maart 2017
trail: Green Man Ultra 30/45 mijl
Bristol GBR
4 maart 2017
marathon: Lahntallauf
Marburg GER
4 maart 2017
trail: Ceven Trail 62/100 km
Le Vigan FRA
4 maart 2017
50 km: Lahntallauf
Marburg GER
4 maart 2017
trail: Black Mountain Coupo Cambo 55 km
Saint-Amans-Soult FRA
4 maart 2017
etappeloop: Chiemsee Ultramarathon 2 d/108 km
Grabenstädt GER
4 maart 2017
marathon: Wintermarathon Husum
Husum GER
3 maart 2017
trail: UTSB UltraTrailSierrasdelBandolero 87/166km
Prado del Rey ESP
3 maart 2017
trail: Legends trail 250 km
Achouffe BEL
1 maart 2017
marathon: David Niven Marathon
Gieten NED
* Februari
* Januari
Gelopen in 2016
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

marathon: Marathon van Lier Gehouden op: 26 maart 2017
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Bart Verschoren M BEL   42.195 m 02:35'44   
2 Kevin Kennis M BEL   42.195 m 02:37'24   
3 Barthelemy Geldof M BEL Heverlee   42.195 m 02:40'16   
4 Gino Casier M BEL   42.195 m 02:42'16   
5 Bart Lieckens M BEL   42.195 m 02:43'18   
6 Christophe Castermans M BEL Tongeren   42.195 m 02:45'34   
7 Els Rens W BEL   42.195 m 02:45'37   
8 Jesse De  Proost M BEL Halle-Vilvoorde   42.195 m 02:46'47   
9 Sander Van  Schuerbeeck M BEL Buggenhout   42.195 m 02:49'09   
10 Pieter Van  Dyck M BEL   42.195 m 02:51'52   
11 Lowie Steenwegen M BEL   42.195 m 02:53'11   
12 Mattias Detavernier M BEL Antwerpen   42.195 m 02:53'44   
13 Jelle Tielemans M BEL Lier   42.195 m 02:54'01   
14 Ludwig Hoeterickx M BEL Leuven   42.195 m 02:54'42   
15 Chris Gommers M BEL Herenthout   42.195 m 02:54'54   
16 Jurgen Torfs M BEL   42.195 m 02:55'30   
17 Bart Van  Nijlen M BEL   42.195 m 02:56'01   
18 Jurgen Huybrechts M BEL   42.195 m 02:56'51   
19 Wim Cams M BEL Herselt   42.195 m 02:56'52   
20 Jan Van  Leuffelen M BEL   42.195 m 02:57'04   
21 Kristof Nevelsteen M BEL Heist-Op-Den-Berg   42.195 m 02:57'13   
22 Davy Braekman M BEL Assenede   42.195 m 02:57'16   
23 Orion Devriendt M BEL Schaarbeek   42.195 m 02:57'23   
24 Steven Schenkels M BEL Nijlen   42.195 m 02:58'48   
25 Dieter Roelants M BEL   42.195 m 02:58'51   
26 Marc Hiemeleers M BEL   42.195 m 02:59'04   
27 Patrick Vandebeek M BEL   42.195 m 02:59'10   
28 Vincent Meers M BEL Gentbrugge   42.195 m 02:59'15   
29 Juliet Champion W BEL La Hulpe   42.195 m 02:59'23   
30 Gert Mertens M BEL Schoten   42.195 m 02:59'24   
31 Geert Ceuppens M BEL   42.195 m 03:00'16   
32 Paul Mertens M BEL Nijlen   42.195 m 03:01'10   
33 Carl Daems M BEL Viersel   42.195 m 03:01'23   
34 Jan Vermeulen M BEL Sint-Gillis-Waas   42.195 m 03:02'35   
35 Peter Ooms M BEL Hombeek   42.195 m 03:03'10   
36 Frankie Leus M BEL   42.195 m 03:03'37   
37 Wim Van  Hoeymissen M BEL Heusden   42.195 m 03:03'39   
38 Erwin Maes M BEL Mol   42.195 m 03:05'53   
39 Bert Dobbelaere M BEL Gent   42.195 m 03:10'07   
40 Nathalie Pluvier W BEL Zerkegem   42.195 m 03:10'14   
41 Koen Steenmans M BEL Lier   42.195 m 03:10'29   
42 Lieven Jacobs M BEL Antwerpen   42.195 m 03:11'02   
43 Maarten Claes M BEL Duffel   42.195 m 03:11'35   
44 Pieter Geens M BEL Itegem   42.195 m 03:12'11   
45 Benjamin Den  Bergh M BEL Deurne   42.195 m 03:12'21   
46 Joseph De  Perre M BEL Lier   42.195 m 03:12'46   
47 Xavier Verbruggen M BEL Zulte   42.195 m 03:14'02   
48 Jan Van  Reet M BEL Hallaar   42.195 m 03:14'12   
49 Graham Hedger M GBR London   42.195 m 03:14'15   
50 Tom De  Crom M BEL LIER   42.195 m 03:14'22   
51 Elly Kerstens W BEL   42.195 m 03:14'33   
52 Evi Theeuws W BEL   42.195 m 03:14'39   
53 Johan Koninkx M BEL Lier   42.195 m 03:14'41   
54 Michel Kersten M BEL   42.195 m 03:14'42   
55 Janik Monsieurs M BEL Kessel   42.195 m 03:14'43   
56 Jan Goossens M BEL Emblem   42.195 m 03:16'08   
57 Dieter Behaeghel M BEL Rotselaar   42.195 m 03:16'56   
58 Paul Van  Tigchelt M BEL Zoersel   42.195 m 03:17'16   
59 Roger Sweeck M BEL Koningshooikt   42.195 m 03:17'55   
60 Bart Janssens M BEL Melsele   42.195 m 03:18'12   
61 Guido Vervloet M BEL   42.195 m 03:18'20   
62 Wim Verellen M BEL Lichtaart   42.195 m 03:19'46   
63 Bart Willems M BEL Putte   42.195 m 03:20'04   
64 Walter Vorsselmans M BEL Rijkevorsel   42.195 m 03:21'13   
65 Dries Beuselinck M BEL Edegem   42.195 m 03:21'29   
66 Didier Dendal M BEL Luik   42.195 m 03:21'56   
67 Nico De  Jongh M BEL LOMMEL   42.195 m 03:21'57   
68 Gunther Segers M BEL Moorsel   42.195 m 03:22'27   
69 Bart Smet M BEL Rekkem   42.195 m 03:23'35   
70 Michel Den  Heuvel M BEL Koningshooikt   42.195 m 03:24'37   
71 Stefaan Verbrugghe M BEL   42.195 m 03:25'22   
72 Eddy Klynen M BEL Lier   42.195 m 03:25'30   
73 Zjef Vandenbergh M BEL Leuven   42.195 m 03:25'39   
74 Hans Geyskens M BEL Scherpenheuvel   42.195 m 03:25'57   
75 Jef Van  Rooy M BEL   42.195 m 03:26'08   
76 Mick Verbruggen M BEL Willebroek   42.195 m 03:26'56   
77 Wim Christiaens M BEL Gent   42.195 m 03:26'56   
78 Domien De  Schrijver M BEL Drongen   42.195 m 03:27'16   
79 Ivan Van  Coninckxloey M BEL Hemiksem   42.195 m 03:27'49   
80 Toon Biermans M BEL Kasterlee   42.195 m 03:27'52   
81 Irene Hamblok W BEL   42.195 m 03:28'22   
82 Geert Segers M BEL Lier   42.195 m 03:28'53   
83 Kenneth De  Noel M BEL Ranst   42.195 m 03:29'07   
84 Wim Dhaese M BEL Haacht   42.195 m 03:29'23   
85 Nick Naets M BEL Itegem   42.195 m 03:29'32   
86 Serge Enckels M BEL Sint-Truiden   42.195 m 03:29'35   
87 Hilde Eggermont W BEL De Haan   42.195 m 03:29'57   
88 Jack Peeters M BEL   42.195 m 03:30'20   
89 Bart Smeyers M BEL Balen   42.195 m 03:30'25   
90 Veerle Marechal W BEL   42.195 m 03:30'45   
91 Glenn Laenen M BEL Lier   42.195 m 03:30'45   
92 Wim Wuyten M BEL Tremelo   42.195 m 03:30'49   
93 Hans Moens M BEL Aalst   42.195 m 03:30'59   
94 Jan Vanluchene M BEL Berlaar   42.195 m 03:31'16   
95 Johan Aerts M BEL Laakdal   42.195 m 03:31'22   
96 Geert Van  Otten M BEL Lommel   42.195 m 03:31'31   
97 Francois De  Peuter M BEL LIER   42.195 m 03:31'36   
98 Bruno Denis M BEL Athis   42.195 m 03:31'44   
99 Sven Vlerick M BEL Dikkele   42.195 m 03:31'46   
100 Anne Bleys W BEL   42.195 m 03:31'51   
101 Johan Bogaert M BEL Dendermonde   42.195 m 03:31'53   
102 Anneleen Huyghe W BEL   42.195 m 03:31'57   
103 Peter De  Petter M BEL Oudergem   42.195 m 03:31'57   
104 David Demaeght M BEL Rumbeke   42.195 m 03:32'10   
105 Johan Van  Dyck M BEL Mortsel   42.195 m 03:32'14   
106 Eric Verkem M BEL Wilrijk   42.195 m 03:32'57   
107 Paul Janssens M BEL Kessel-Lo   42.195 m 03:34'25   
108 Marc Van  Lierde M BEL Diest   42.195 m 03:34'31   
109 Kurt Peeters M BEL Borsbeek   42.195 m 03:34'40   
110 Ludovic Raeymaekers M BEL Berlaar   42.195 m 03:34'59   
111 Reiner Reess M BEL Eppegem   42.195 m 03:35'05   
112 Guiseppe Balducci M BEL Ukkel   42.195 m 03:35'17   
113 Petra Sliepers W BEL   42.195 m 03:35'18   
114 Katleen Hollants W BEL Asse   42.195 m 03:35'40   
115 Nico Quaeyhaegens M BEL Lier   42.195 m 03:35'43   
116 Patricia De  Proost W BEL Berlaar   42.195 m 03:35'59   
117 Patrick Kloek M BEL Antwerpen   42.195 m 03:36'00   
118 Diederik Vranken M BEL Kontich   42.195 m 03:36'27   
119 Karel Van  Bouchaute M BEL Langdorp   42.195 m 03:36'50   
120 Wilfried Heylen M BEL Lint   42.195 m 03:37'21   
121 Tim Van  Uytsel M BEL koningshooikt   42.195 m 03:37'55   
122 Dirk Van  Bunder M BEL Antwerpen   42.195 m 03:38'16   
123 Ann Acar W BEL Heverlee   42.195 m 03:38'30   
124 Staf Wielockx M BEL   42.195 m 03:38'32   
125 Dries Naveau M BEL Lier   42.195 m 03:38'48   
126 Johnny Versonnen M BEL Vremde   42.195 m 03:38'52   
127 Jelle Naets M BEL Wiekevorst   42.195 m 03:39'00   
128 Steven Saelens M BEL Zottegem   42.195 m 03:39'23   
129 Joris Santermans M BEL Edegem   42.195 m 03:39'29   
130 Dave Pierson M BEL Edegem   42.195 m 03:39'29   
131 Michel Van  Roei M BEL BONH   42.195 m 03:40'01   
132 Wim Hogentoren M NED Vught   42.195 m 03:40'35   
133 Jan De  Velde M BEL Lier   42.195 m 03:41'35   
134 Jan Verley M BEL Deurne   42.195 m 03:42'52   
135 Ruth Viane W BEL Brugge   42.195 m 03:42'54   
136 Koen Jochems M BEL Herentals   42.195 m 03:43'04   
137 Johan Kindermans M BEL Kampenhout   42.195 m 03:43'08   
138 Bart Van  Brussel M BEL Lubbeek   42.195 m 03:43'15   
139 Luc Van  Leemput M BEL Lint   42.195 m 03:43'15   
140 Bart Peeters M BEL Grobbendonk   42.195 m 03:43'18   
141 Tom Peeters M BEL Grobbendonk   42.195 m 03:43'18   
142 Arnout Mertens M BEL Borgerhout   42.195 m 03:43'31   
143 Philippe Reunis M BEL Brussel   42.195 m 03:44'30   
144 Jef Huyskens M BEL Antwerpen   42.195 m 03:44'37   
145 Ivo Peeters M BEL Lichtaart   42.195 m 03:44'37   
146 Jean Hermans M BEL Lanaken   42.195 m 03:44'41   
147 Christa Gerits W BEL   42.195 m 03:44'48   
148 Jochen Fordeyn M BEL Zomergem   42.195 m 03:45'00   
149 Marc Bemong M BEL Houwaart   42.195 m 03:45'36   
150 Maarten De  Bock M BEL Kalmthout   42.195 m 03:45'51   
151 Gunther Slootmans M BEL Kontich   42.195 m 03:45'52   
152 Annelies De  Blauwe W BEL Winksele   42.195 m 03:46'20   
153 Thomas Peperstraete M BEL Veltem-Beisem   42.195 m 03:46'20   
154 Glenn Deshommes M BEL Lier   42.195 m 03:47'03   
155 Dirk Van  Gorp M BEL Kasterlee   42.195 m 03:47'27   
156 Frank Mols M BEL Arendonk   42.195 m 03:47'43   
157 Sulecin Slawiak  Wojciech M BEL   42.195 m 03:47'46   
158 Dirk Flies M BEL Essen   42.195 m 03:47'57   
159 Ria Schellens W BEL Duffel   42.195 m 03:48'08   
160 Eric Costermans M BEL Kalmthout   42.195 m 03:48'50   
161 Raf Den  Eynde M BEL WIBO   42.195 m 03:49'24   
162 Wim Daniels M BEL Opglabbeek   42.195 m 03:49'28   
163 Jan Peeters M BEL Wijnegem   42.195 m 03:49'35   
164 Maarten Deceuninck M BEL Lier   42.195 m 03:49'51   
165 Dirk Deceuninck M BEL Lier   42.195 m 03:49'51   
166 Johan Lelie M BEL Lint   42.195 m 03:50'02   
167 Gwen Krawinkel M BEL Lier   42.195 m 03:50'03   
168 Joeri Sempels M BEL Nijlen   42.195 m 03:50'22   
169 Ben Driessens M BEL Lier   42.195 m 03:50'23   
170 Kurt Tielemans M BEL Lier   42.195 m 03:50'25   
171 Wim Scheers M BEL Boechout   42.195 m 03:50'33   
172 Marc Van  Geel M BEL   42.195 m 03:51'52   
173 Roel Dillen M BEL Emblem   42.195 m 03:52'28   
174 Christine Verschueren W BEL Lier   42.195 m 03:52'40   
175 Benoit Leloup M BEL Lier   42.195 m 03:52'41   
176 Timmy Appeltans M BEL Bunsbeek   42.195 m 03:52'46   
177 Liesbet De  Smet W BEL   42.195 m 03:53'43   
178 Christel Suetens W BEL Koningshooikt   42.195 m 03:54'15   
179 Jerry Vandenputte M BEL Berlaar   42.195 m 03:54'20   
180 Wim Nicque M BEL Nieuwkerken-Waas   42.195 m 03:54'22   
181 Wim Lambrechts M BEL Hoegaarden   42.195 m 03:54'55   
182 Geert Van  Wauwe M BEL Temse   42.195 m 03:56'01   
183 Cris Simons M BEL   42.195 m 03:56'17   
184 Mario Appeltans M BEL Tienen   42.195 m 03:56'34   
185 Kjell Bosmans M BEL Halle   42.195 m 03:56'45   
186 Johan De  Lee M BEL Zwijndrecht   42.195 m 03:56'51   
187 Herman Aerts M BEL Herenthout   42.195 m 03:56'52   
188 Guy Willems M BEL Grobbendonk   42.195 m 03:57'05   
189 Michael De  Vos M BEL Zandhoven   42.195 m 03:57'10   
190 Alain Aerts M BEL Viersel   42.195 m 03:57'22   
191 Dirk Mertens M BEL Herenthout   42.195 m 03:57'51   
192 Erwin Bosman M BEL Gent   42.195 m 03:58'06   
193 Yvan Van  Looy M BEL Bonheiden   42.195 m 03:58'06   
194 Stefan Liekens M BEL Vorst-Laakdal   42.195 m 03:58'12   
195 Jan Thys M BEL Lier   42.195 m 03:58'17   
196 Geert Joris M BEL Mechelen   42.195 m 03:58'20   
197 Johan Den  Vonder M BEL Hallaar   42.195 m 03:58'37   
198 Rony Becquet M BEL Lier   42.195 m 03:58'48   
199 Staf Willemse M BEL Putte   42.195 m 03:58'56   
200 Carine Francken W BEL Lier   42.195 m 03:59'06   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.